System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ENEA KOZIENICE TRIATHLON

Lista startowa / Start List

Data imprezy
23.08.2020

Aquathlon (10 - 15 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KOWLSKI KAROL2010KMJHVGFGXDPOLSKA
2TESTOWY7 JAKUB2005RYPINPOLSKA

Triathlon Kozienice

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CIACH PAWEŁ1988WARSZAWAPOLSKA
2CYBULSKA DOMINIKA1975LUBLINWYDOLNOŚĆ.PLPOLSKA
3CYBULSKI PIOTR1975LUBLINSZKOŁA PŁYWANIA WODNIKPOLSKA
4CZECHOWSKI SŁAWOMIR1972KOZIENICEWKZ KOZIENICEPOLSKA
5DĄBROWSKI TOMASZ1972WARSZAWAPOLSKA
6FCGH DFD2004GŁOGÓWPOLSKA
7GONTARZ JAROSLAW1977KOZIENICETRI ENGINES / KCRIS KOZIENICEPOLSKA
8GRUDZIEŃ KAROL1989KOZIENICEKCRIS KOZIENICEPOLSKA
9GRZYMKOWSKI ADAM1974MARKIKALACH TRIATHLON TEAMPOLSKA
10JAKUBISIAK GRZEGORZ1976GRÓJECAKTYWNI GRÓJECPOLSKA
11KŁOSOWICZ SEBASTIAN1977ZALESIE GÓRNEKONDYCJAPOLSKA
12KOŁOMYJA PAWEŁ1978KIELCEPOLSKA
13KONIECZNY KRZYSZTOF1979JÓZEFOSŁAWINTERNORM TRI4FUNPOLAND
14KOT ADAM1999HBVGHMPOLSKA
15KOT OLGA2002RDTGFXDPOLSKA
16KREKORA ADRIAN1994KOZIENICEPOLSKA
17KROPIEWNICKA AGNIESZKA1982WARSZAWAPOLSKA
18KROPIEWNICKA AGNIESZKA1982WARSZAWAFANTASTRICSPOLSKA
19KROPIEWNICKI JERZY1980WARSZAWAPOLSKA
20KROPIEWNICKI PRZEMEK1982WARSZAWAFANTASTRICSPOLSKA
21ŁAPIŃSKI PIOTR1980KOZIENICEKCRISPOLSKA
22MICHNICKI MARCIN1975WARSZAWAEFITNESSPOLSKA
23MIROSZ ARTUR1973RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
24MROZEK ROBERT1987LUBLINSZKOŁA PŁYWANIA WODNIKPOLSKA
25OLCZAK ANNA1982WARSZAWAPOLSKA
26OLCZAK ANNA1982WARSZAWAPOLSKA
27OLESIEJUK ANTONI1954LUBARTÓWPOLSKA
28PIOTROWSKI ANDRZEJ1972WARSZAWAORTOREH TEAMPOLSKA
29POLSKI ADRIAN1992LUBLINSZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
30ROMANOWSKI TOMASZ1980WARKAKS START PUŁASKI WARKAPOLSKA
31ROŻEK KACPER1991WARSZAWATEAM KALZONPOLSKA
32RUSINOWSKI GRZEGORZ1979KOZIENICEKCRISPOLSKA
33RUSZKOWSKI CEZARY1968KIELCEBEZ KLUBUPOLSKA
34RYBAK PRZEMYSLAW1983PULAWYSPORTOWE PUŁAWYPOLSKA
35SKOBEL TOMASZ1976RADOMRADOM TRI TEAMPOLSKA
36SKOBEL TOMASZ1976RADOMRADOM TRI TEAMPOLSKA
37SOSNOWSKA AGNIESZKA1980SOSNOWIECSOSNA RADOSNAPOLSKA
38STAROŃ ŁUKASZ1988WARSZAWATRINEGUPOLSKA
39SUFRANOWICZ TOMASZ2001DĄBROWA GÓRNICZATRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
40TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
41TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
42TESTOWY7 JAKUB2001RYPINPOLSKA
43TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
44THYGTDX RTHYGD1994RTGPOLSKA
45WALUSIŃSKI JAROSŁAW1991PUŁAWY#AKTYWNIZCUKRZYCAPOLSKA
46WINIARCZYK JACEK1971WARKAKS START PUŁASKIPOLSKA
47WOŹNIAK ŁUKASZ1988RADOMPOLSKA
48WRÓBLEWSKI SERGIUSZ1975KOZIENICEWKZ KOZIENICEPOLSKA
49ZAWARDZIN ROBERT1976WARSZAWAPKO BANK POLSKIPOLSKA
50ŻELAZOWSKI JACEK1979RADOMPOLSKA
51ŻUKOWSKA BASIA1968LUBLINWYDOLNOŚĆ.PLPOLSKA