System rejestracji dostarcza STS-TIMING

5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy 2020

Lista startowa / Start List

Bieg na 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ASTUKIEWICZ TOMASZ1970BYDGOSZCZPOLSKA
2BANACH EDWARD1968BYDGOSZCZPOLSKA
3BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
4BINGER ANETA1990SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKA
5BIZON BARTOSZ1986BYDGOSZCZPOLSKA
6BOLEWSKI BARTOSZ1996NAKŁO NAD NOTECIĄCO JA TU ROBIĘ?POLSKA
7BUSSE PIOTR1981BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
8CABAJ MARTYNA1995BYDGOSZCZPOLSKA
9CHABOWSKA PAULINA1987BYDGOSZCZPOLSKA
10CHUDECKA BEATA1979GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
11CHUDECKI ROBERT1976GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
12CYCHOWSKA ANNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
13CZEKALSKA BEATA1986BYDGOSZCZPOLSKA
14CZUBEK TERESA1984BYDGOSZCZPOLSKA
15DOMINIAK JOANNA1983ŁOCHOWOPOLSKA
16DRZEWIECKA ADA1990STRZELCE GÓRNEPOLSKA
17DUDZIŃSKI PAWEŁ1988BYDGOSZCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLSKA
18DZIERZANOWSKA ELIZA2000BYDGOSZCZPOLSKA
19FIGLER IWONA1972NIEMCZTRISPACE/TREKPOLSKA
20GAWRON ANDRZEJ1979TRZCIANKAPOLSKA
21GIŻA MACIEJ1988BYDGOSZCZPOLSKA
22GÓRSKI KRYSTIAN2001AGNIESZKOWOPOLSKA
23GRACZYKOWSKA ANNA1986INOWROCŁAWPOLSKA
24GRALAK JACEK1972BYDGOSZCZ8 K-PBOTPOLSKA
25GRYGORCZUK ELŻBIETA1958NIEMCZTRISPACE/TREKPOLSKA
26GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWOPOLSKA
27JABŁOŃSKI TOMASZ1982BYDGOSZCZBAILAMOSPOLSKA
28JAKUBCZAK MICHAL1986WIERZCHUCINEKPOLSKA
29JANICKI MATEUSZ1983DĄBROWAPOLSKA
30JANISZEWSKI RADOSŁAW1970BYDGOSZCZPOLSKA
31JANKOWSKA KATARZYNA1965RYPINPOLSKA
32JANKOWSKA KATARZYNA1965ROGOWOPOLSKA
33KĘDZIERSKI RAFAŁ1977BYDGOSZCZDE-STRESSPOLSKA
34KLONOWSKA - BRZESKA MARTA1981BYDGOSZCZPOLSKA
35KOCHANOWSKA ALEKSANDRA1991BYDGOSZCZMADKA POLKAPOLSKA
36KOŁODZUEJCZAK KLAUDIA1989BYDGOSZCZPOLSKA
37KRANC JUSTYNA1970BYDGOSZCZPOLSKA
38KRASOWSKI TOMASZ1978WAŁCZPOLSKA
39KRZESZEWSKA MAGDALENA2003MUROWANIECPOLSKA
40KUBIŃSKI JAKUB1993KPOLSKA
41KUFTA-HAŁAT EWELINA1984BYDGOSZCZPOLSKA
42KURDELSKA DOROTA1976BYDGOSZCZPOLSKA
43KUŚ MARCIN1979BYDGOSZCZAKTYWNA BYDGOSZCZPOLSKA
44KWASIBORSKI PATRYK1996NOWE ROŚCISZEWOTKKF KUBUŚ SIERPCPOLSKA
45LACH AGNIESZKA1975SYPNIEWOPOLSKA
46LACH AGNIESZKA1975SYPNIEWOPOLSKA
47LESCZYŃSKI MARCIN1990BYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
48LEWANDOWSKI KONRAD1994BYDGOSZCZPOLSKA
49LUFTMAN IZABELA1987BYDGOSZCZPOLSKA
50ŁADNIAK BERNADETA1982CZARNOWOPOLSKA
51MACIEJEWSKI MACIEJ1977KCYNIAPOLSKA
52MAJEWSKA KAROLINA2000CIECHOCVINEKPOLSKA
53MAJEWSKA URSZULA1970CIECHOCINEKME AND IPOLSKA
54MALIŃSKI MACIEJ1984BYDGOSZCZPOLSKA
55MAN BEATA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
56MARKOWSKI DARIUSZ1970SZUBINPOLSKA
57MASYS AGNIESZKA1978MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
58MILARSKA PATRYCJA1989BYDGOSZCZPOLSKA
59MUSS KAROLINA1975BYDGOSZCZPOLSKA
60MUSZYŃSKI SŁAWOMIR1970BYDGOSZCZDLA BYDGOSZCZYPOLSKA
61NALEWALSKA JUSTYNA1989BYDGOSZCZSERCE TYBETU/WKURW_TEAMPOLSKA
62NOWAK-TOMASZEWSKA ARLETA1972GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
63NUNZEK AGNIESZKA1974BYDGOSZCZ#ZOLTOKROLEWSCYPOLSKA
64OKRĘGLICKA BARBARA1966BY6RUN PASJAPOLSKA
65OLEŚ EWA1988BYDGOSZCZPOLSKA
66OSIŃSKI TOMASZ1978STRZEGOWONASIELSK BASZTA TEAMPOLSKA
67OSIŃSKI TOMASZ1978STRZEGOWONASIELSK BASZTA TEAMPOLSKA
68PALIGA MACIEJ1987SOŚNOPOLSKA
69PARTYKA KRZYSZTOF1982MAKSYMILIANOWODRUŻYNA RODZINY PARTYKAPOLSKA
70POKORSKI TOMASZ1980BYDGOSCZPOLSKA
71POLAWSKI MARCIN1976SZUBINTEAM KECZUPPOLSKA
72ROBACZEWSKA LIDIA1972ZLOTNIKI KUJAWSKIEPOLSKA
73SKORECKI ALEKSANDER1990BYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
74STAWICKA EWELINA1991LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
75SZCZEPANIAK MAGDALENA1988PRZEŹMIEROWOPOLSKA
76ŚWIERCZYŃSKI MARCIN1986OSIELSKOATHLETICOMED.PL BYDGOSZCZPOLSKA
77TACIKOWSKA PAULINA1991BYDGOSZCZPOLSKA
78TESTOWY7 JAKUB2001RYPINPOLSKA
79TOPOREK RAFAL1977PRZODKOWOPOLIPACK TEAM GWEPOLSKA
80WILCHELMI EWELINA1986BYDGOSZCZPOLSKA
81WIŚNIEWSKA JULIA1997CEKCYNPOLSKA
82WIŚNIEWSKA JULIA1997CEKCYNPOLSKA
83WIŚNIEWSKA JULIA1997CEKCYNPOLSKA
84WŁODARCZYK WOJCIECH1964BYDGOSZCZCZARNE STOPYPOLSKA
85WOJTYŁA BARTOSZ1988WARSZAWABIEGNIJ Z PROSERVICEPOLSKA
86WYDRZYŃSKA KATARZYNA1968SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
87ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF1965WIĘCBORKPOLSKA
88ŻOŁĄDKIEWICZ ELŻBIETA1966WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLSKA
89ŻYŁA MARTA1972KRUSZYN KRAJEŃSKIPOLSKA

Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ARENT KRZYSZTOF1986TORUŃPOLSKA
2BAJEROWSKI MICHAŁ1980BYDGOSZCZPOLSKA
3BARCZAK TOMASZ1967DĄBROWABARCZAK-RUNPOLSKA
4BESZCZYŃSKI KRYSTIAN1979TORUŃPARKRUN TORUŃ GP TEAMPOLSKA
5BIAŁOWĄS DARIUSZ1973BYDGOSZCZPLPOLSKA
6BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
7BIRKHOLZ MAGDA1981BYDGOSZCZDER-MAGPOLSKA
8BRZĄKAŁA ŁUKASZ1994BYDGOSZCZPOLSKA
9CHMIELARZ KARINA1994CZĘSTOCHOWAPOLSKA
10CHMIELEWSKA AGNIESZKA1982BYDGOSZCZPOLSKA
11CHORZĘPA MARTYNA1985BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKA
12CICHULSKA-QUAAS IZABELA1979BYDGOSZCZPOLSKA
13CICHY ADAM1986BYDGOSZCZRUN4FUNPOLSKA
14CIERESZKO PAWEŁ1979NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKA
15CIEŚLIK PAWEŁ1969BYDGOSZCZPOLSKA
16DOBUCKA KATARZYNA1989BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
17DURCZAK JERZY1980BIAŁĘ BŁOTABYDGOSKIE OKONIEPOLSKA
18DZIERZANOWSKA ELIZA2000BYDGOSZCZPOLSKA
19DZIUBARCZYK ROBERT1988BYDGOSZCZPOLSKA
20FELCYN JUSTYNA1990WARSZAWAPOLSKA
21FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIGRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
22FURSEWICZ BARTEK1982SIEMIANICEKS BURZAPOLSKA
23GACKOWSKA IZABELA1987BYDGOSZCZPOLSKA
24GACKOWSKI MICHAŁ1977BYDGOSZCZPOLSKA
25GAJOWY RAFAŁ1968POZNANEPUROPOLSKA
26GAŁKA MAGDALENA1982BYDGOSZCZPOLSKA
27GAŁKA MARIUSZ1978BYDGOSZCZPOLSKA
28GŁOWSKI DARIUSZ1975BYDGOSZCZPOLSKA
29GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ1977TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPOLSKA
30GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
31GRAPATYN PIOTR1976BYDGOSZCZARESZT ŚLEDCZY BYDGOSZCZPOLSKA
32GROBELNA ANGELIKA1975NIEMCZBYDGOSZ NA STARTPOLSKA
33HŁAWNIAK ZBIGNIEW1963BYDGOSZCZPOLSKA
34JACKOWIAK-ZALEWSKA AGNIESZKA1977BYDGOSZCZPOLSKA
35JAGIEŁA BARTOSZ1983BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
36JASINIECKI WOJCIECH1979BYDGOSZCZ#LUBIEWPUSZCZYPOLSKA
37JOPPEK ŁUKASZ1989BYDGOSZCZPOLSKA
38KALINOWSKA PATRYCJA1988SOLEC KUJAWSKITBKM WILKPOLSKA
39KAPICKI JAN1956MYSŁOWICEPOLSKA
40KARABASZ SYLWIA1977ZŁOTÓWPOLSKA
41KEMPA IZABELA1995BYDGOSZCZPOLSKA
42KĘSIKOWSKA KATARZYNA1992BYDGOSZCZKAZIKIPOLSKA
43KILAN ADRIAN1987SZCZECINEKPOLSKA
44KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF1993ŁÓDŹPOLSKA
45KOWALKOWSKA ALICJA1993BYDGOSZCZPOLSKA
46KOZŁOWSKI RAFAŁ19736RUN PASJAPOLSKA
47KRUBER KAROLINA1990BYDGOSZCZPOLSKA
48KRYGER MARTYNA1997BAGIENICAPOLSKA
49KRZEMIŃSKA JOLANTA1983BYDGOSZCZBIEGOWE ŚWIRYPOLSKA
50KWIATKOWSKA AGNIESZKA1981CZERNIKOWOPOLSKA
51LATOS PAWEŁ1985BYDGOSZCZPOLSKA
52LEWANDOWSKA AGNIESZKA1982BYDGOSZCZPOLSKA
53ŁUKASIEWICZ KRZYSZTOF1978BYDGOSZCZMAJAPOLSKA
54MALAK ROBERT1974BIAŁE BŁOTARUN PASJAPOLSKA
55MALAK ROBERT1974BIAŁE BŁOTARUN PASJAPOLSKA
56MALAK ROBERT1974BIAŁE BŁOTARUN PASJAPOLSKA
57MALAK ROBERT1974BIAŁE BŁOTARUN PASJAPOLSKA
58MARZENA JAKUB1978BYDGOSZCZASBOXPOLSKA
59MIGDALSKI JACEK1972ŚWIECIEPOLSKA
60MUSZYŃSKI ŁUKASZ1984BYDGOSZCZOSOWA GÓRAPOLSKA
61OKOŃSKI JAROSŁAW1986BYDGOSZCZMEELOGICPOLSKA
62OSIŃSKI TOMASZ1978STRZEGOWONASIELSK BASZTA TEAMPOLSKA
63OZDZYNSKA PATRYCJA1993BYDGOSZCZPOLSKA
64PAWLACZYK SZYMON1985BYDGOSZCZPOLSKA
65PAWLACZYK SZYMON1985BYDGOSZCZPOLSKA
66PIECZYŃSKA JOANNA1983BYDGOSZCZPOLSKA
67PIEKARSKI AREK1981BYDGOSZCZTMSPOLSKA
68PŁOTKOWSKI ROMAN1974WARSZAWADOPPIO CAFFE SERVICEPOLSKA
69POLASIK MICHAŁ1987BYDGOSZCZRUN4FUNPOLSKA
70PRZERACKI MIROSŁAW1970BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
71PRZYGODA ARTUR1975BYDGOSZCZKOBYLARNIA SAPOLSKA
72PULZIN ADAM1983BYDGOSZCZPOLSKA
73PULZIN ADAM1983BYDGOSZCZPOLSKA
74PULZIN ADAM1983BYDGOSZCZPOLSKA
75QUAAS ŁUKASZ1979BYDGOSZCZPOLSKA
76ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
77RYGIEWICZ WOJCIECH1965WOLWARKBIEGOWE ŚWIRYPOLSKA
78SEKULSKI PAWEŁ1971SIERPCDYNAMO SIERPCPOLSKA
79SKIBIŃSKI MARCIN1968CIELEPOLSKA
80SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
81SZAR SZYMON1979GRUDZIĄDZSZAR RUN TEAMPOLSKA
82SZYMAŃCZAK BARTOSZ1989BYDGOSZCZPOLSKA
83TESTOWY7 JAKUB2001RYPINPOLSKA
84TESTOWY7 JAKUB2000RYPINPOLSKA
85TWAROWSKI ARKADIUSZ1978TORUŃPOLSKA
86WALKOWIAK RAFAŁ1970KONINKONIN RUNPOLSKA
87WAWRZON MARCELINA1992BYDGOSZCZPOLSKA
88WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAMARIMPEXPOLSKA
89WIŚNIEWSKI TOMASZ1992BYDGOSZCZPOLSKA
90WYRĄBKIEWICZ HANNA1986BYDGOSZCZPOLSKA
91ZIELIŃSKA DOMINIKA1997JANOWIEC WIELKOPOLSKIPOLSKA
92ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA