System rejestracji dostarcza STS-TIMING

5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy 2020

Lista startowa / Start List

Bieg na 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ASTUKIEWICZ TOMASZ1970BYDGOSZCZPOLSKA
2BANACH EDWARD1968BYDGOSZCZPOLSKA
3BARANOWSKA KAMILA1992INOWROCŁAWPOLSKA
4BARTOS ARKADIUSZ1968GRUDZIĄDZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
5BĘDZIŃSKI MATEUSZ1992BYDGOSZCZPOLSKA
6BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
7BINGER ANETA1990SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKA
8BIZON BARTOSZ1986BYDGOSZCZPOLSKA
9BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ1968ŚWIECIEPOLSKA
10BOLEWSKI BARTOSZ1996NAKŁO NAD NOTECIĄCO JA TU ROBIĘ?POLSKA
11BUSSE PIOTR1981BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
12CABAJ MARTYNA1995BYDGOSZCZPOLSKA
13CHABOWSKA PAULINA1987BYDGOSZCZPOLSKA
14CHUDECKA BEATA1979GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
15CHUDECKA BEATA1979GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
16CHUDECKI ROBERT1976GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
17CHUDECKI ROBERT1976GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
18CYCHOWSKA ANNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
19CZEKALSKA BEATA1986BYDGOSZCZPOLSKA
20CZUBEK TERESA1984BYDGOSZCZPOLSKA
21DĄBROWSKI EDMUND1966GRUDZIĄDZPOLSKA
22DOMINIAK JOANNA1983ŁOCHOWOPOLSKA
23DRZEWIECKA ADA1990STRZELCE GÓRNEPOLSKA
24DUDZIŃSKI PAWEŁ1988BYDGOSZCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLSKA
25DZIERZANOWSKA ELIZA2000BYDGOSZCZPOLSKA
26FIGLER IWONA1972NIEMCZTRISPACE/TREKPOLSKA
27FLOREK PAWEŁ1986BYDGOSZCZRUNADDICTSPOLSKA
28GAWRON ANDRZEJ1979TRZCIANKAPOLSKA
29GIŻA MACIEJ1988BYDGOSZCZPOLSKA
30GÓRSKI KRYSTIAN2001AGNIESZKOWOPOLSKA
31GRACZYKOWSKA ANNA1986INOWROCŁAWPOLSKA
32GRALAK JACEK1972BYDGOSZCZ8 K-PBOTPOLSKA
33GRYGORCZUK ELŻBIETA1958NIEMCZTRISPACE/TREKPOLSKA
34GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWOPOLSKA
35JABŁOŃSKI TOMASZ1982BYDGOSZCZBAILAMOSPOLSKA
36JAKUBCZAK MICHAL1986WIERZCHUCINEKPOLSKA
37JANICKI MATEUSZ1983DĄBROWAPOLSKA
38JANISZEWSKI RADOSŁAW1970BYDGOSZCZPOLSKA
39JANKOWSKA KATARZYNA1965RYPINPOLSKA
40JANKOWSKA KATARZYNA1965ROGOWOPOLSKA
41KĘDZIERSKI RAFAŁ1977BYDGOSZCZDE-STRESSPOLSKA
42KLONOWSKA - BRZESKA MARTA1981BYDGOSZCZPOLSKA
43KOCHANOWSKA ALEKSANDRA1991BYDGOSZCZMADKA POLKAPOLSKA
44KOŁODZUEJCZAK KLAUDIA1989BYDGOSZCZPOLSKA
45KRANC JUSTYNA1970BYDGOSZCZPOLSKA
46KRASOWSKI TOMASZ1978WAŁCZPOLSKA
47KRZESZEWSKA MAGDALENA2003MUROWANIECPOLSKA
48KUBIŃSKI JAKUB1993KPOLSKA
49KUFTA-HAŁAT EWELINA1984BYDGOSZCZPOLSKA
50KURDELSKA DOROTA1976BYDGOSZCZPOLSKA
51KUŚ MARCIN1979BYDGOSZCZAKTYWNA BYDGOSZCZPOLSKA
52KWASIBORSKI PATRYK1996NOWE ROŚCISZEWOTKKF KUBUŚ SIERPCPOLSKA
53LACH AGNIESZKA1975SYPNIEWOPOLSKA
54LACH AGNIESZKA1975SYPNIEWOPOLSKA
55LESCZYŃSKI MARCIN1990BYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
56LEWANDOWSKI KONRAD1994BYDGOSZCZPOLSKA
57LUFTMAN IZABELA1987BYDGOSZCZPOLSKA
58ŁADNIAK BERNADETA1982CZARNOWOPOLSKA
59MACIEJEWSKI MACIEJ1977KCYNIAPOLSKA
60MAJEWSKA KAROLINA2000CIECHOCVINEKPOLSKA
61MAJEWSKA URSZULA1970CIECHOCINEKME AND IPOLSKA
62MALAK ROBERT1974BIAŁE BŁOTARUN PASJAPOLSKA
63MALAK ROBERT1974BIAŁE BŁOTARUN PASJAPOLSKA
64MALIŃSKI MACIEJ1984BYDGOSZCZPOLSKA
65MAN BEATA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
66MARKOWSKI DARIUSZ1970SZUBINPOLSKA
67MASYS AGNIESZKA1978MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
68MATERN ANDRZEJ1973ŚWIECIEPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
69MILARSKA PATRYCJA1989BYDGOSZCZPOLSKA
70MUSS KAROLINA1975BYDGOSZCZPOLSKA
71MUSZYŃSKI SŁAWOMIR1970BYDGOSZCZDLA BYDGOSZCZYPOLSKA
72NALEWALSKA JUSTYNA1989BYDGOSZCZSERCE TYBETU/WKURW_TEAMPOLSKA
73NOWAK-TOMASZEWSKA ARLETA1972GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
74NUNZEK AGNIESZKA1974BYDGOSZCZ#ZOLTOKROLEWSCYPOLSKA
75OKRĘGLICKA BARBARA1966BY6RUN PASJAPOLSKA
76OLEŚ EWA1988BYDGOSZCZPOLSKA
77OSIŃSKI TOMASZ1978STRZEGOWONASIELSK BASZTA TEAMPOLSKA
78OSIŃSKI TOMASZ1978STRZEGOWONASIELSK BASZTA TEAMPOLSKA
79PALIGA MACIEJ1987SOŚNOPOLSKA
80PARTYKA KRZYSZTOF1982MAKSYMILIANOWODRUŻYNA RODZINY PARTYKAPOLSKA
81PĘKAŁA ALEKSANDRA1984BYDGOSZCZRUN PASJAPOLSKA
82POKORSKI TOMASZ1980BYDGOSCZPOLSKA
83POLAWSKI MARCIN1976SZUBINTEAM KECZUPPOLSKA
84ROBACZEWSKA LIDIA1972ZLOTNIKI KUJAWSKIEPOLSKA
85SKORECKI ALEKSANDER1990BYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
86STAWICKA EWELINA1991LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
87SZCZEPANIAK MAGDALENA1988PRZEŹMIEROWOPOLSKA
88ŚWIERCZYŃSKI MARCIN1986OSIELSKOATHLETICOMED.PL BYDGOSZCZPOLSKA
89TACIKOWSKA PAULINA1991BYDGOSZCZPOLSKA
90TESTOWY7 JAKUB2001RYPINPOLSKA
91TOPOREK RAFAL1977PRZODKOWOPOLIPACK TEAM GWEPOLSKA
92TRAWNIK DAWID1990BYDGOSZCZDAVID 666POLSKA
93WILCHELMI EWELINA1986BYDGOSZCZPOLSKA
94WIŚNIEWSKA JULIA1997CEKCYNPOLSKA
95WIŚNIEWSKA JULIA1997CEKCYNPOLSKA
96WIŚNIEWSKA JULIA1997CEKCYNPOLSKA
97WŁODARCZYK WOJCIECH1964BYDGOSZCZCZARNE STOPYPOLSKA
98WOJTYŁA BARTOSZ1988WARSZAWABIEGNIJ Z PROSERVICEPOLSKA
99WYDRZYŃSKA KATARZYNA1968SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
100ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF1965WIĘCBORKPOLSKA
101ŻOŁĄDKIEWICZ ELŻBIETA1966WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLSKA
102ŻYŁA MARTA1972KRUSZYN KRAJEŃSKIPOLSKA

Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ARENT KRZYSZTOF1986TORUŃPOLSKA
2BAJEROWSKI MICHAŁ1980BYDGOSZCZPOLSKA
3BARAŃSKA ADRIANNA1997KATOWICEDAMIAN RUDNIK TEAMPOLSKA
4BARCZAK TOMASZ1967DĄBROWABARCZAK-RUNPOLSKA
5BESZCZYŃSKI KRYSTIAN1979TORUŃPARKRUN TORUŃ GP TEAMPOLSKA
6BIAŁOWĄS DARIUSZ1973BYDGOSZCZPLPOLSKA
7BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
8BIRKHOLZ MAGDA1981BYDGOSZCZDER-MAGPOLSKA
9BRZĄKAŁA ŁUKASZ1994BYDGOSZCZPOLSKA
10CHMIELARZ KARINA1994CZĘSTOCHOWAPOLSKA
11CHMIELEWSKA AGNIESZKA1982BYDGOSZCZPOLSKA
12CHORZĘPA MARTYNA1985BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKA
13CICHULSKA-QUAAS IZABELA1979BYDGOSZCZPOLSKA
14CICHY ADAM1986BYDGOSZCZRUN4FUNPOLSKA
15CIERESZKO PAWEŁ1979NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKA
16CIEŚLIK PAWEŁ1969BYDGOSZCZPOLSKA
17DOBUCKA KATARZYNA1989BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
18DURCZAK JERZY1980BIAŁĘ BŁOTABYDGOSKIE OKONIEPOLSKA
19DZIERZANOWSKA ELIZA2000BYDGOSZCZPOLSKA
20DZIUBARCZYK ROBERT1988BYDGOSZCZPOLSKA
21FELCYN JUSTYNA1990WARSZAWAPOLSKA
22FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIGRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
23FURSEWICZ BARTEK1982SIEMIANICEKS BURZAPOLSKA
24GACKOWSKA IZABELA1987BYDGOSZCZPOLSKA
25GACKOWSKI MICHAŁ1977BYDGOSZCZPOLSKA
26GAJOWY RAFAŁ1968POZNANEPUROPOLSKA
27GAŁKA MAGDALENA1982BYDGOSZCZPOLSKA
28GAŁKA MARIUSZ1978BYDGOSZCZPOLSKA
29GŁOWSKI DARIUSZ1975BYDGOSZCZPOLSKA
30GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ1977TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPOLSKA
31GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
32GRAPATYN PIOTR1976BYDGOSZCZARESZT ŚLEDCZY BYDGOSZCZPOLSKA
33GROBELNA ANGELIKA1975NIEMCZBYDGOSZ NA STARTPOLSKA
34GROCHAL RAFAŁ1973NIEPOŁOMICEPOLSKA
35HŁAWNIAK ZBIGNIEW1963BYDGOSZCZPOLSKA
36JACKOWIAK-ZALEWSKA AGNIESZKA1977BYDGOSZCZPOLSKA
37JAGIEŁA BARTOSZ1983BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
38JASINIECKI WOJCIECH1979BYDGOSZCZ#LUBIEWPUSZCZYPOLSKA
39JOPPEK ŁUKASZ1989BYDGOSZCZPOLSKA
40KALINOWSKA PATRYCJA1988SOLEC KUJAWSKITBKM WILKPOLSKA
41KAPICKI JAN1956MYSŁOWICEPOLSKA
42KARABASZ SYLWIA1977ZŁOTÓWPOLSKA
43KEMPA IZABELA1995BYDGOSZCZPOLSKA
44KĘSIKOWSKA KATARZYNA1992BYDGOSZCZKAZIKIPOLSKA
45KILAN ADRIAN1987SZCZECINEKPOLSKA
46KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF1993ŁÓDŹPOLSKA
47KOWALKOWSKA ALICJA1993BYDGOSZCZPOLSKA
48KOZŁOWSKI RAFAŁ19736RUN PASJAPOLSKA
49KRUBER KAROLINA1990BYDGOSZCZPOLSKA
50KRYGER MARTYNA1997BAGIENICAPOLSKA
51KRZEMIŃSKA JOLANTA1983BYDGOSZCZBIEGOWE ŚWIRYPOLSKA
52KWIATKOWSKA AGNIESZKA1981CZERNIKOWOPOLSKA
53LATOS PAWEŁ1985BYDGOSZCZPOLSKA
54LEWANDOWSKA AGNIESZKA1982BYDGOSZCZPOLSKA
55ŁUKASIEWICZ KRZYSZTOF1978BYDGOSZCZMAJAPOLSKA
56MALAK ROBERT1974BIAŁE BŁOTARUN PASJAPOLSKA
57MALAK ROBERT1974BIAŁE BŁOTARUN PASJAPOLSKA
58MALAK ROBERT1974BIAŁE BŁOTARUN PASJAPOLSKA
59MALAK ROBERT1974BIAŁE BŁOTARUN PASJAPOLSKA
60MARZENA JAKUB1978BYDGOSZCZASBOXPOLSKA
61MIĘTKIEWICZ RAFAŁ1992BIAŁOŚLIWIESPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOLSKA
62MIGDALSKI JACEK1972ŚWIECIEPOLSKA
63MUSZYŃSKI ŁUKASZ1984BYDGOSZCZOSOWA GÓRAPOLSKA
64OKOŃSKI JAROSŁAW1986BYDGOSZCZMEELOGICPOLSKA
65OSIŃSKI TOMASZ1978STRZEGOWONASIELSK BASZTA TEAMPOLSKA
66OZDZYNSKA PATRYCJA1993BYDGOSZCZPOLSKA
67PAWLACZYK SZYMON1985BYDGOSZCZPOLSKA
68PAWLACZYK SZYMON1985BYDGOSZCZPOLSKA
69PIECZYŃSKA JOANNA1983BYDGOSZCZPOLSKA
70PIEKARSKI AREK1981BYDGOSZCZTMSPOLSKA
71PŁOTKOWSKI ROMAN1974WARSZAWADOPPIO CAFFE SERVICEPOLSKA
72POLASIK MICHAŁ1987BYDGOSZCZRUN4FUNPOLSKA
73PRZERACKI MIROSŁAW1970BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
74PRZYGODA ARTUR1975BYDGOSZCZKOBYLARNIA SAPOLSKA
75PULZIN ADAM1983BYDGOSZCZPOLSKA
76PULZIN ADAM1983BYDGOSZCZPOLSKA
77PULZIN ADAM1983BYDGOSZCZPOLSKA
78QUAAS ŁUKASZ1979BYDGOSZCZPOLSKA
79ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
80RYGIEWICZ WOJCIECH1965WOLWARKBIEGOWE ŚWIRYPOLSKA
81SEKULSKI PAWEŁ1971SIERPCDYNAMO SIERPCPOLSKA
82SKIBIŃSKI MARCIN1968CIELEPOLSKA
83SMOKOWSKI DANIEL1997TORUŃŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
84SPRADA WALDEMAR1974OSIEOSP OSIEPOLSKA
85SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
86SZAR SZYMON1979GRUDZIĄDZSZAR RUN TEAMPOLSKA
87SZTEJKA JOLANTA1978BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
88SZULC ŁUKASZ1989BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
89SZYMAŃCZAK BARTOSZ1989BYDGOSZCZPOLSKA
90TACZKOWSKI MATEUSZ1984BYDGOSZCZDECATHLON TEAMPOLSKA
91TESTOWY7 JAKUB2001RYPINPOLSKA
92TESTOWY7 JAKUB2000RYPINPOLSKA
93WAWRZON MARCELINA1992BYDGOSZCZPOLSKA
94WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAMARIMPEXPOLSKA
95WIŚNIEWSKI TOMASZ1992BYDGOSZCZPOLSKA
96WYRĄBKIEWICZ HANNA1986BYDGOSZCZPOLSKA
97ZIELIŃSKA DOMINIKA1997JANOWIEC WIELKOPOLSKIPOLSKA
98ZIELIŃSKA JUSTYNA1981SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
99ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA