System rejestracji dostarcza STS-TIMING

3 SZAMOTULSKA NOCNA PIĄTKA

Lista startowa / Start List

Data imprezy
13.06.2020

3 SZAMOTULSKA NOCNA PIĄTKA

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BONEK TOMASZ1985OTOROWOPOLSKA
2DABKIEWICZ MATEUSZ991SZAMOTUŁYOSP SZAMOTUŁYPOLSKA
3DĄBROWSKA MAGDALENA1975SZAMOTUŁYPOLSKA
4DĄBROWSKI TYBERIUSZ1973SZAMOTUŁYPOLSKA
5DREWNY MIKOŁAJ1999SZAMOTUŁYPOLSKA
6DZIAMSKA MAGDALENA1989OTOROWOPOLSKA
7DZIĘCIELSKA AGNIESZKA1976POZNAŃPOLSKA
8FIGIEL DAWID1988OSTROROGPOLSKA
9GIERSZEWSKA ANNA1981SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
10GŁADECKA JOANNA1985MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
11GÓRA KRZYSZTOF1983WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
12GÓRNIAK VIOLETTA1980SZAMOTUŁYJULNETPOLSKA
13JASKÓLSKI MAKSYMILIAN1995LUBASZPOLSKA
14KACZMAREK MARIUSZ1979OBRZYCKOPRORUNNERPOLSKA
15KALETA AGNIESZKA1968CHLEWISKAPOLSKA
16KASPRZYCKA NIKOLA2003CHODZIEŻPCH_RUNPOLSKA
17KĘDZIORA MAGDALENA1993BOGUSZYNWWW.STRONGFITWOMEN.PLPOLSKA
18KŁODA DOMINIKA1996POZNAŃASICS FRONTRUNNER POLANDPOLSKA
19KONIECZNA NATALIA1978SZAMOTUŁYPOLSKA
20KRAKOWSKI KRZYSZTOF1999WYCHOWANIECPOLSKA
21LISEWSKI MATEUSZ1983KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
22ŁUSIEWICZ DANIEL1996GÓRA NAD NOTECIĄPOLSKA
23MACIASZCZYK MAGDALENA1998ROGOŹNOM&M ROGOŹNOPOLSKA
24MARSZAŁKIEWICZ ADRIANNA1995CHMIELINKO#BIEGACZEPOLSKA
25MATELSKI KAROL1978ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA
26MICHOCKA ALICJA1970GAŁOWOPOLSKA
27PACZKOWSKA KATARZYNA1983KIEKRZPOLSKA
28PIECHOWIAK MIKOŁAJ1986PNIEWYDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
29POCHŁOPIEŃ AGNIESZKA1994WRONKIPOLSKA
30REJEWSK PAULINA1975DĄBROWAPOLSKA
31RUTKOWSKI TOMEK1977SZAMOTUŁYSKS OBORNIKIPOLSKA
32RZESZOWSKA GOSIA1984OSTRORÓGPOLSKA
33RZESZOWSKA RADOSŁAW1979OSTRORÓGPOLSKA
34SATERNUS AGNIESZKA1978SZAMOTUŁYPOLSKA
35SIEMIENIUCH ŁUKASZ1981POZNAŃDPD TEAMPOLSKA
36SKORNICKI MARIUSZ1969SZAMOTUŁYPOLSKA
37SLABOSZEWSKI JACEK1988OSTRORÓGPOLSKA
38SŁAPEK MARIA1978POZNAŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
39SMOCZEK MARLENA1978SZAMOTUŁYPOLSKA
40STACHOWIAK ROBERT1986MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
41STANISŁAWIAK NATALIA1988SZAMOTUŁYPOLSKA
42STAROSTA SŁAWOMIR1973OSTRORÓGAKTYWNIE W PNIEWACHPOLSKA
43SZCZEPANIAK WANDA1977LULINEKKB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
44SZURA MACIEJ1984SZAMOTUŁYPOLSKA
45ŚWIDER KRÓLIKIEWICZ JOANNA1982PNIEWYAKTYWNIE W PNIEWACHPOLSKA
46TOMKOWIAK ŁUKASZ1981SZAMOTUŁYPOLSKA
47WALKOWIAK MATEUSZ1989OBORNIKIOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYPOLSKA
48WAŚKO DOMINIKA1984BRZEŹNOKB GMINA CZARNKÓWPOLSKA
49WAŚKO MARCIN1981BRZEŹNOKB GMINA CZARNKÓWPOLSKA
50WELTER ANDRZEJ1959SZAMOTUŁYPOLSKA
51WILDACZYK CEZARY1982WRONKIPOLSKA
52ZIELIŃSKA MAŁGORZATA1977SZAMOTUŁYPOLSKA
53ZODROW NORBERT2001CHODZIEŻPCH-RUNPOLSKA