System rejestracji dostarcza STS-TIMING

VIII BIEG "Pamiętaj z Nami 2020"

Lista startowa / Start List

Data imprezy
04.04.2020

"Pamiętaj z Nami 2020"

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BACHOWICZ AGNIESZKA1977NIEPOŁOMICEPOLAND
2BAGAN PAWEŁ1985KRAKÓWPOLSKA
3BANIAK MARCIN1978MICHAŁOWICEG.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEPOLSKA
4BARUT MARCIN1989KRAKÓWŻÓŁTODZIOBYPOLAND
5BATÓG-GOLDMAN KAROLINA1986KRAKÓWPOLSKA
6BAŻELA MACIEJ1989KRAKÓWGRZANKOFILIAPOLSKA
7BĄKIEWICZ DAWID2003KRAKÓWMÓWBIEGA KRAKÓWPOLSKA
8BEDZYK ALEKSANDRA1997KRAKÓWPOLSKA
9BERGEL PAWEŁ1984ZAKLICZYNBIEGAMY Z KRANOWIANKĄPOLSKA
10BŁASZCZAK AGNIESZKA1983KRAKOWGO APTIV!POLAND
11BŁASZCZYŃSKA OLGA1989KRAKÓWMUZEUM ETNOGRAFICZNEPOLSKA
12BŁASZCZYŃSKA OLGA1989KRAKÓWMUZEUM ETNOGRAFICZNEPOLSKA
13BOCZKOWSKA EWA1958KRAKOWPOLSKA
14BOGDAŃSKI MARIUSZ1978KRAKÓWPOLSKA
15BRUNE HILDE1960URDORFNIESTETY NIE MAM TEAMUSZWAJCARI
16BRUSSINO ALESSIO1986TORINOUBS KRAKOW RUNNING TEAMITALIA
17BUCZEK KAMILA1990KRAKOWUBS KRAKOW RUNNING TEAMPOLSKA
18BUDZIK BARBARA1992KRAKÓWPOLSKA
19CZERNIKIEWICZ MAX2003KRAKÓWMÓWBIEGA KRAKÓWPOLSKA
20ĆWIĘK KRZYSZTOF1988KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
21DAŃDA PAWEŁ1978KRAKÓWPOLSKA
22DGDGDG FFFF2019DDDDDDPOLSKA
23DOMAGALA TOMASZ1983KRAKOWPOLSKA
24DONIEC IZABELA1987KRAKÓWPOLSKA
25DZIEKAN MAGDALENA1986KRAKÓWBIEGAMY Z KRANOWIANKĄPOLSKA
26DZIURCOVSCHI RICHARD1976KRAKOWRUN FOREST RUNPOLSKA
27FELIKSIAK JACEK1981KRZESZOWICEBLACKBULLPOLSKA
28FICEK WLADYLAW1951KRAKOWAMATORPOLSKA
29FILIPOWSKI RAFAŁ1975KRAKÓWFILIP RUN TEAMPOLSKA
30FRANKOWICZ MAGDALENA1976KRAKÓWAKADEMIA SZTUK WALKI FIGHTERPOLSKA
31GAJEK MONIKA1996WĘGRZCE WIELKIEPOLSKA
32GLEŃ NATALIA1997KRZESZOWICEPOLSKA
33GLINIAK PAWEŁ1996KRAKÓWPOLSKA
34GOSTYŃSKA WERONIKA2979KRAKÓWPOLSKA
35GÓRECKI PATRYK1993JAROSŁAWPG FOTOPOLSKA
36GÓRNA-CICHOŃ MONIKA1977ZABIERZÓW BOCHEŃSKINIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
37GROCHOWINA ANDRZEJ1958KRAKÓWPOLSKA
38GRUDZIEŃ MAŁGORZATA1962KRAKÓWPOLSKA
39HAJDUK KRZYSZTOF1999KWACZALAPOLSKA
40HAJDUK KRZYSZTOF1999KWACZAŁAPOLSKA
41HEJMO ADRIAN1983KRAKÓWSUSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
42HOJARCZYK ANNA1981KRAKÓWPOLSKA
43HOLST CHRISTIAN2001WŁOSAŃAKADEMIA SZTUK WALKI FIGHTERPOLSKA
44HOLST CHRISTIAN2020WŁOSAŃAKADEMIA SZTUK WALKI FIGHTERPOLSKA
45HOLST CHRISTIAN2001WŁOSAŃAKADEMIA SZTUK WALKI FIGHTERPOLSKA
46HUSZAK MARTA1977KRAKÓWPOLSKA
47JACHIMCZYK ALEKSANDRA198332-500PARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
48JAMIOŁ ANNA1985KIELCESCYZORYKIPOLSKA
49JAMIOŁ MICHAŁ1980KIELCESCYZORYKIPOLSKA
50JARECKA EMILI1998NIEGOWIĆSOLOPOLSKA
51JAROMIN WIKTOR2003KRAKÓWPOLSKA
52JĘDRZEJEK KRZYSZTOF1973JAWORZNOPOLSKA
53KACZMARCZYK MAGDALENA1993KRAKÓWPOLSKA
54KACZMARCZYK MARTA1980KRAKÓWPOLSKA
55KACZMAREK BARTŁOMIEJ1987KRAKÓWPOLSKA
56KACZMARSKA-ZAJĄC SYLVIA1980KRAKÓWPOLSKA
57KARAŚ OLGA1987KRAKÓWPOLSKO
58KISIELICA SYLWIA1987KRAKOWPOLSKA
59KNAPCZY-KANIA GABRIELA1974BIEŃKÓWKABIEŃKÓWKAPOLSKA
60KOBOS GABRIELA1997KRAKÓWPOLSKA
61KOMENZA MARCIN1974KRAKÓWPOLSKA
62KORBUT MIROSŁAW1974CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
63KOSTRZEWA GABRIELA1999KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLAND
64KOSTUCH ANNA1984KRAKÓWPOLSKA
65KOSTYCZ GRZEGORZ1996TEODORÓWKAKOSTYCZ GRZEGORZPOLSKA
66KOŚLACZ KATARZYNA1976TYCHYPOLSKA
67KOTULA MAGDALENA2020SKAWINAPOLSKA
68KOWALCZYK JOANNA1973KRAKÓWPOLSKA
69KOWALCZYK KATARZYNA1975KRAKÓWPOLSKA
70KOWALCZYK TADEUSZ1954KRAKÓWPOLSKA
71KOWALSKA JOANNA1972KRAKÓWPOLAND (POLSKA)
72KOWALSKI JAN2014MIASTTEAMPOLSKA
73KOWALUNAS-BEM OLGA1983KRAKÓWLPP TEAMPOLSKA
74KOZAK KRZYSZTOF1981KRAKÓWNOWA HUTA TEAMPOLSKA
75KRAJEWSKI MICHAŁ1991WOŻUCZYNPOLSKA
76KRASKA WLODZIMIERZ1946KRAKOWNIEZRZESZONYPOLSKA
77KRASZEWSKA RENATA1968KRAKÓWMASTERSPOLSKA
78KRÓL RAFAL1972RADOMZABIEGANY SKARYSZEWPOLSKA
79KRUCZEK PAWEŁ1985KRAKÓWJW 2771POLSKA
80KRZECZKOWSKI GRACJAN1988WIELICZKAPOLSKA
81KRZYWOŃ FILIP1975KRAKÓWPOLSKA
82KUBASZOWSKI PAWEŁ1990KRAKÓWPOLSKA
83KUCIEL ROBERT1982BOLĘCINRUNNING BOLĘCINPOLSKA
84KUPIEC TOMASZ1982DOBCZYCEPOLSKA
85KUREK ANKA1979KRAKOWPOLSKA
86KWIATKOWSKI JACEK1957KRAKÓWPOLSKA
87KWIATKOWSKI KRZYSZTOF1981KRAKÓWBIEGAMY Z KRANOWIANKĄPOLSKA
88LEDWOŃ IZABELA1973KRAKÓWCENTRUM SZKOLENIA WOJSK SPECJALNYCH/ NAUKA BIEGAPOLSKA
89LENARTOWICZ-SAAD GABRIELA1984KRAKÓWBIEGAM BO KOCHAM TEN STANPOLSKA
90LISZKA BOGDAN1975KRAKÓWCHCĘ BIEGAĆPOLSKA
91LISZKOWSKI ARTUR1970KRAKOWPOLSKA
92ŁABĘDZKA SŁOWIK KAMILA1971KRAKÓWPOLSKA
93ŁAŻEWSKA DOROTA1970KRAKÓWPOLSKA
94ŁĘŻNIAK ARKADIUSZ1972KRAKÓWPOLSKA
95MACH KRZYSZTOF1982ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
96MACH WIOLETA1982ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
97MAJ SAMUEL2002KIELCEMOWKRAKÓWPOLSKA
98MAJEWSKI SZYMON1982KRAKÓWPOLSKA
99MAJKOWSKI MICHAŁ1992KRAKÓWBIEGAMY Z KRANOWIANKĄPOLSKA
100MAROŃSKA MONIKA1979BRZEZIEPOLSKA
101MICHALAK SANDRA1987SOSNOWIECTEAM FIZJO SPORT- TRENUJ Z SANDRĄPOLSKA
102MIKLUSIAK IWONA1984STRYSZAWASUSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
103MYŚLIWIEC JAN1965$LEMIENPOLSKA
104NOSAL NORBERT1975KRAKÓWPOLSKA
105NOWICKA JOANNA1994KRAKÓWPOLSKA
106NOWOTNY JAROSŁAW1978BOCHNIAPOLSKA
107OLENDER GRZEGORZ1967PROSZOWICEBRZYSKI TRI TEAMPOLSKA
108OLENDER GRZEGORZ1967PROSZOWICEBRZYSKI TRI TEAMPOLSKA
109ONCHUKOVA ANASTASIIA1990KRAKOWPOLAND
110ORŁOWSKA NINA2008KRAKOWJJFIT RUNNING TEAMPOLSKA
111ORŁOWSKI PAWEŁ1964KRAKÓWJJFIT RUNNING TEAMPOLSKA
112OSTROWSKA MAGDALENA1978KRAKÓWES-SYSTEMPOLSKA
113PAJOR-LESZCZYNSKA ALEKSANDRA1982KRAKÓWPOLSKA
114PAJOR-LESZCZYNSKA ALEKSANDRA1982KRAKÓWPOLSKA
115PALUSZKIEWICZ DAGMARA1987KRAKÓWPOLSKA
116PAPROCKI MARCIN1976KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
117PIASECKI LESZEK1972KRAKÓWPOLSKA
118PIASECKI LESZEK1972KRAKÓWPOLSKA
119PIECZARKOWSKA-MRÓZ ZUZANNA1989KRAKÓWPOLSKA
120PIENIĄŻEK KAROLINA1998KARKÓWŻÓŁTODZIOBYPOLSKA
121PIWOWARCZYK JAN1964DOBCZYCEBIEGAMY Z KRANOWIANKĄPOLSKA
122PTASZEK IZABELA1975KRAKÓWSHAMROCK BEAVERS ZIELONKI PLPOLSKA
123RADWAN ANNA1969KRAKÓWPOLSKA
124RATRI GALIH1983KRAKÓWPOLSKA
125RATRI GALIH1983KRAKOWPOLSKA
126RAZNY LIDIA1990KRAKOWPOLSKA
127REJDUCH-PAPROCKA KATARZYNA1973KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
128REMISZ KUBA2004KRAKÓWMÓWBIEGAPOLSKA
129ROSŁOŃSKI GRZEGORZ1997SZYMBARKGORLICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
130RUDEK MACIEK1996CICHAWAPOLSKA
131RUSEK MAGDALENA1986KRAKÓWPOLSKA
132SCHNEID MIKOŁAJ2006KRAKÓWMÓWBIEGAPOLSKA
133SIWAK RYSZARD1975KRAKÓWMÓWBIEGA KRAKÓWPOLSKA
134SKALSKA IWONA1984KRAKÓWPOLSKA
135SKAŁKA ADAM1970NOWY SĄCZBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
136SLUSARCZYK GRAZYNA1965KRAKOWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
137SOSNOWSKI ROMAN1970KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
138STACHURA BARTŁOMIEJ1993KRAKÓWNAJPIERW MASA POTEM RZEŹBAPOLSKA
139STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA1974JAWORZNOJKLA JAWOR JAWORZNOPOLSKA
140STROIUK MYKHAILO1991KRAKOWPOLSKA
141STYCZEŃ AGNIESZKA1976KRAKÓWPOLSKA
142SUŁKOWSKI RAFAŁ1999LIMANOWAPOLSKA
143SURÓWKA WIESŁAW1962KRAKÓWPOLSKA
144SZALAK ANDRZEJ1952PUŁAWYMELRUNNING PUŁAWYPOLSKA
145SZCZEKOCKI PAWEL1957KRAKOWPOLSKA
146SZCZEKOCKI PAWEL1957KRAKOWPOLSKA
147SZNAJDER JOANNA1982MICHAŁOWICEG.O.A.T TEAM MICHAŁOWICEPOLSKA
148SZNAJDER RAFAŁ1975MICHAŁOWICEG.O.A.T TEAM MICHAŁOWICEPOLSKA
149TELEJKO MONIKA1983KRAKÓWBIEGAMY Z KRANOWIANKĄPOLSKA
150TESTOWY22 JAKUB1985RYPINFGPOLSKA
151TESTOWY44 JAKUB1995RYPINPOLSKA
152TESTOWY7 JAKUB1995RYPINGFPOLSKA
153TESTOWY7 JAKUB2005RYPINPOLSKA
154TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
155TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
156TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
157TESTOWY7 JAKUB2020RYPINPOLSKA
158TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
159TESTOWY7 JAKUB2020RYPINPOLSKA
160TESTOWY7 JAKUB2020RYPINPOLSKA
161TESTOWY7 JAKUB1999RYPINPOLSKA
162TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
163TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
164TESTOWY7 JAKUB2020RYPINPOLSKA
165TESTOWY7 JAKUB2005RYPINPOLSKA
166TESTOWY7 JAKUB1984RYPINPOLSKA
167TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
168TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
169TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
170TESTOWY7 JAKUB1985RYPINPOLSKA
171TESTOWY7 JAKUB2005RYPINPOLSKA
172TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
173TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
174TESTOWY7 JAKUB2010RYPINPOLSKA
175TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
176TESTOWY7 JAKUB2020RYPINPOLSKA
177TESTOWY7 JAKUB1994RYPIN2POLSKA
178TESTOWY7 JAKUB2020RYPINPOLSKA
179TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
180TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
181TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
182TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
183TESTOWY7 JAKUB2020RYPINPOLSKA
184TESTOWY7 JAKUB2020RYPINPOLSKA
185TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
186TESTOWY7 JAKUB2005RYPINPOLSKA
187TESTOWY7 JAKUB2005RYPINPOLSKA
188TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
189TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
190TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
191TIČINOVIĆ DANIEL1991KRAKÓWPOLSKA
192URBAŃSKI TOMASZ1986WĘGRZCEBIEGAMY Z KRANOWIANKĄPOLSKA
193WASYL MACIEJ1976RZESZÓWPOLSKA
194WESOŁOWSKI KAMIL1981CHMIELNIKPOLSKA
195WĘGLOWSKI OLIVIER2004KRAKÓWMÓWBIEGAPOLSKA
196WINIARCZYK-JADACH BEATA1978KRAKÓWTG SOKÓŁ ZAKOPANEPOLSKA
197WŁODEK JAKUB2001KRAKÓWPOLSKA
198WOSZCZEK MICHAŁ1995SUŁOSZOWAPOLSKA
199WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
200WYROBIEC GRZEGORZ1972JAWORZNOJKLA JAWOR JAWORZNOPOLSKA
201ZABIELNA MAŁGORZATA1971KRAKÓWPOLSKA
202ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA KATARZYNA1976KRAKÓWJJFIT RUNNING TEAMPOLSKA
203ZASADZKI KRZYSZTOF2003KRAKÓWMÓWBIEGA KRAKÓWPOLSKA
204ZUBIAK DIANA2020KRAKÓWSABREPOLSKA
205ZYCHOWICZ SEBASTIAN1977KRAKÓWPOLSKA