System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Solankowy Koszmar

Lista startowa / Start List

Data imprezy
29.08.2020

Solankowy Koszmar Kids I - 3-5 lat - 15:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DĄBROWSKA ANTONINA2015MŁYNIEC DRUGISPOWALNIACZEPOLSKA
2NOWAK MAJA2016INOWROCŁAWPOLSKA
3TESTOWY7 JAKUB2015RYPINPOLSKA

Solankowy Koszmar Kids II - 6-8 lat - 15:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BERNDT DOMINIK2013BYDGOSZCZDOMINICZEKSZKODNICZEKPOLSKA
2MENCLEWICZ NORBERT2011MOGILNOPOLSKA
3MOLIŃSKI MARCEL2012ROKITNO SZLACHECKIEPOLSKA
4NOWAK BARTŁOMIEJ2013INOWROCLAWPOLSKA

Solankowy Koszmar Kids III - 9-12 lat - 14:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CIESIELSKI ALEMSANDER2010TUCZNOPOLSKA
2MALINOWSKI ANTONII2011INOWROCLAWMALINIAKIPOLSKA
3MALINOWSKI FRANCISZEK2010INOWROCLAWMALINIAKIPOLSKA
4MENCLEWICZ JAKUB2008MOGILNOPOLSKA
5OLSZEWSKI PATRYK2010KRUSZWICAPOLSKA
6SZAŁKOWSKA JULIA2011MOGILNOPOLSKA
7ŚNIEGOWSKI FABIAN2009INOWROCŁAWPOLSKA

Solankowy Koszmar Junior - 13-16 lat - 14:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GAWARECKI ANTONI2006INOWROCŁAWPOLSKA

10 KM - 09:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KUDLINSKI ŁUKASZ1992INOWROCŁAWUNITED PANFILSPOLSKA
2LIS MARCIN1977INOWROCŁAWPOLSKA
3TROJANOWSKI RADEK1988INOWROCŁAWATPOLSKA

10 KM - 09:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

10 KM - 10:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1SIELASXUK MONIKA1983WŁOCŁAWEKOCR TEAM WŁOCŁAWEKPOLSKA

10 KM - 10:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KONTOWICZ KACPER2002ZAKRZEWOPOLSKA
2TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA

5 KM - 11:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARCZAK KAROL1987INOWROCŁAWPOLSKA
2DAMAS SŁAWOMIR1988MOGILNOSTAL TEAM MOGILNOPOLSKA
3JENDRZEJCZAK MAŁGORZATA1972INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLSKA
4MALENDOWICZ JAKUB1991DĄBROWASTAL-TEAM MOGILNOPOLSKA
5MELLER JAROSŁAW1993GĘBICESTAL-TEAM MOGILNOPOLSKA
6MELLER KAROLINA1986MOGILNOSTAL-TEAM MOGILNOPOLSKA
7MELLER KRZYSZTOF1983MOGILNOSTAL-TEAM MOGILNOPOLSKA
8MOLIŃSKA MONIKA1976ROKITNO SZLACHECKIEPOLSKA
9MOLIŃSKI TOMASZ1977ROKITNO SZLACHECKIEPOLSKA
10MUCHA ANDRZEJ1966INOWROCŁAWTECHBUDPOLSKA
11NOWACKA ANETA1976TORUŃPOLSKA
12POPIELSKI ŁUKASZ1984MOGILNOSTAL-TEAM MOGILNOPOLSKA

5 KM - 12:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BURDELAK AGATA1998BARCINMORSY BARCINPOLSKA
2SIMINSKA MONIKA1982INOWROCŁAWBBKTSPOLSKA
3SIMINSKI SŁAWEK1981INOWROCŁAWBBKTSPOLSKA
4STUDZINSKA KATARZYNA1983JEZIORA WIELKIEZMASAKROWANIPOLSKA
5STUDZINSKA KATARZYNA1983JEZIORA WIELKIEZMASAKROWANIPOLSKA
6STUDZIŃSKA KATARZYNA1983JEZIORA WIELKIEZMASAKROWANIPOLSKA
7SULSKA EDYTA1996ZŁOTOWOMORSY BARCINPOLSKA
8WOLTMANN ALEKSANDER1972WILCZYNZMASAKROWANIPOLSKA

5 KM - 12:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

5 KM - 13:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

5 KM - 13:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj