System rejestracji dostarcza STS-TIMING

LAMENT ŚWIĘTOKRZYSKI

Lista startowa / Start List

L84

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANASIK BARTOSZ WOJCIECH1985WARSZAWA@RAZEMWDOBRYMNASTROJUPOLSKA
2BĄK ADAM1960KIELCEPOLSKA
3BORÓWKA RYSZARD1975GDYNIAPOLSKA
4BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA MONIKA1972GDYNIAPOLSKA
5BRZÓSKA HENRYK1966KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
6BRZÓSKA JAKUB1993KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
7BUDZYŃ PAWEŁ1979TARNÓWVISEGRAD MARATONPOLSKA
8BULIKOWSKI PAWEŁ1973SZCZECINPOLSKA
9CHILIMONIUK PAWEŁ1974WARSZAWAPOLSKA
10CHOMA-GACA AGNIESZKA1977WARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLSKA
11CHRUŚCIEL MICHAŁ1987GORZYCEFARTLEK ULTRAPOLSKA
12CZAPIEWSKI PAWEŁ1996KARSINPOLSKA
13CZAPSKI PIOTR1965WARSZAWAPOLSKA
14CZERWIEC ARTUR1977RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
15CZYŻEWSKA AGNIESZKA1982CZĘSTOCHOWACOTUTOTAMPOLSKA
16DANIELAK MICHAŁ1976ROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU/POLKRYS TEAMPOLSKA
17DĄBROWSKA NATALIA1987OPOLEBIEG OPOLSKI / ZAŁOGA GÓRSKAPOLSKA
18DORDZIK KATARZYNA1983GDYNIAPOLSKA
19DROZD MICHAŁ1978DĄBRÓWKAGRUSZKA Z JEDNYM SKRZYDŁEMPOLSKA
20DRWIĘGA MACIEJ1972SANOKPOLSKA
21DUDEK BARTŁOMIEJ1982WARSZAWA12TRI.PLPOLSKA
22FALECKI DAMIAN1993OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKSZO SEKCJA BOKSERSKAPOLSKA
23FIGURA TOMASZ1980RADOMBIEGIEM RADOM !POLSKA
24FOJCIK ASIA1977RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLSKA
25FOLAND BOGUMIŁ1980WARSZAWAŚNIEŻNE PANTERYPOLSKA
26FURMAGA PRZEMYSLAW1979WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
27GŁOGOWSKI PIOTR1987RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
28GŁOGOWSKI PIOTR1987RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
29GNOT KATARZYNA1974OPOLESPARTANIE DZIECIOMPOLSKA
30GOLEBIOWSJU ROBERT1967RADOMSKOBIEGACZE W RADOMSKUPOLSKA
31GOLONKA ANNA1987PRUSZKÓWPOLSKA
32GRABOWICZ MIROSŁAW1962SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
33GRAJ ARKADIUSZ1986ŚWIDNIKBIEGAJĄCYWIATREMPOLSKA
34GRZESIK PAWEŁ1993WARSZAWAPOLSKA
35GUZY MATEUSZ1988PIEKOSZÓWSCYZORYPOLSKA
36GUŹDZIOŁ JAROSŁAW1978SOLEC KUJAWSKIDZIKI TEAMPOLSKA
37JAWORSKI PIOTR1977WARSZAWAPIOTRBIEGAPOLSKA
38JAWORSKI PIOTR1977WARSZAWAPIOTRBIEGAPOLSKA
39JĘDRZEJCZYK SEBASTIAN2020OPOCZNOOKNONET ULTRA RUN OPOCZNOPOLSKA
40JĘDRZEJCZYK SEBASTIAN1984OPOCZNOOKNONET ULTRA RUN OPOCZNOPOLSKA
41JUSZCZAK MARCIN1972BIELANYPOLSKA
42JUSZCZYŃSKI ROBERT1996WROCŁAWPOLSKA
43KACZMAREK PIOTR1986TORUŃPOLSKA
44KACZMAREK PIOTR1986TORUNPOLSKA
45KALETA MILENA1983ZAWIERCIELEŚNI OLIMPIJCZYCYPOLSKA
46KALISZUK JANUSZ1977BIAŁA PODLASKAZIELONE DZIKIPOLSKA
47KAMIŃSKI KRZYSZTOF1981PŁOCKGĄBIN BIEGAPOLSKA
48KĘDZIORA LESZEK1985OPOCZNOOKNONET ULTRA RUN OPOCZNOPOLSKA
49KĘPOWICZ MARCIN1977ŻABIA WOLAPASIEKA KEMPIPOLSKA
50KĘSICKA AGNIESZKA1982GDYNIARUNEDAPOLSKA
51KMEŤ MICHAL1983MYJAVAMYJAVASLOVAKIA
52KNAP DAMIAN1987CXELADŹPOLSKA
53KNYCHAS DAREK1973WARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLSKA
54KOBUS EWELINA1992KATOWICEPOLSKA
55KOKOSZKA MARCIN1988WARSZAWAWKURW_TEAMPOLSKA
56KONEFAŁ WŁODZIMIERZ1980WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLSKA
57KORDOWSKI PIOTR1971KRAKÓWLUXTORPEDA MAŁOPOLSKAPOLSKA
58KORZAŃSKI KRYSTIAN1979JASTRZĘBIE-ZDRÓJ36HDCZBPOLSKA
59KOSOWSKI MICHAŁ1994KOLONIA SEREDZICEESSA TEAMPOLSKA
60KOWALCZYK PAWEŁ1974KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLSKA
61KOWALCZYK PAWEŁ1974KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLSKA
62KOWALCZYK PAWEŁ1974KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLSKA
63KOWALIK MARCIN1971KIELCEPOLSKA
64KOZAKOWSKI WOJCIECH1982BORGSTEDTIEMCY
65KOZIBRODA MARCIN1976SZCZECINEKTEAM BIEGOWY SZCZECINEKPOLSKA
66KOZIEŁ ŁUKASZ1982RAWICZPOLSKA
67KOZŁOWSKA KAROLINA1976BYDGOSZCZDZIKI TEAMPOLSKA
68KOZŁOWSKI RAFAŁ1977KONINMAFIA TEAM KONINPOLSKA
69KRAUZE TOMASZ1967WROCŁAWGRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSYPOLSKA
70KROPIAK KATARZYNA1988SOCHACZEWVEGE RUNNERSPOLSKA
71KRYU JAN2020HYRPOLSKA
72KUBIK GRZEGORZ1983WARSZAWABIEGANIEPO40POLSKA
73KUBIK GRZEGORZ1983WARSAWPOLAND
74KUCHARSKA KATARZYNA1980WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLSKA
75KUGLARZ SZYMON1973WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLSKA
76KUŁAKOWSKA EWELINA1977SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
77KUNDYS KAROLINA1983WARSZAWA#WAWRZYNTEAMPOLSKA
78KUŚMIERCZYK PIOTR1977RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKOPOLSKA
79LACHOWICZ PRZEMEK1978LIBERTÓWPOLSKA
80LEWANDOWSKI PAWEŁ1978RZESZÓWPOLSKA
81ŁABNO WALDEMAR1974ŁUCZYCE4TRI TEAMPOLSKA
82ŁĘPICKI ARTUR1977MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
83MAGDA KATARZYNA1978CMOLASPOLSKA
84MAGDA KATARZYNA1978CMOLASPOLSKA
85MAJ BARTOSZ2002ZALESICE-KOLONIAPOLSKA
86MALEC MARIUSZ1973STARGARDNIEZDIAGNOZOWANI W SZALEPOLSKA
87MALEC MARIUSZ1973STARGARDNIEZDIAGNOZOWANI W SZALEPOLSKA
88MALISZEWSKA MALWINA1980GDYNIAULTRA WAYPOLSKA
89MAŁACHOWSKU MARIUSZ1977RADOMSKORUNDOMSKOPOLSKA
90MAŁECKI SEBASTIAN1977OSIEK N/WISŁĄKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
91MAŁKIEWICZ DARIUSZ1974KATOWICEPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
92MAŁKIEWICZ MACIEJ1980DRYGULECPOLAND
93MARCINIAK JAKUB1989KROTOSZYNKOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSPOLSKA
94MARKOWSKI PIOTR1976WROCLAWPOLSKA
95MARKOWSKI PIOTR1976WROCLAWPOLSKA
96MARZEC GRZEGORZ1974SZCZEPANEKULTRAALKOPOLSKA
97MASZEWSKA-WACH MARIOLA1982RAWA MAZOWIECKARAWA TIM ZAWSZE SLIMPOLSKA
98MATUSZCZAK-SZULC IWONA1970POZNAŃPOLSKA
99MERKWA WOJCIECH1984WARSZAWAZIOMKIPOLSKA
100MIEDZIEJEWSKI ANDRZEJ1986PRUSZKÓWWPRUNNING PRUSZKÓWPOLSKA
101MIELCZAREK DANIEL1977RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKOPOLSKA
102MIELCZAREK KRYSTIAN1987SZCZECINPOLSKA
103MIELOCH TAMARA1977PODKOWA LEŚNATEAM MOUNTAIN FUEL POLSKAPOLSKA
104MIKOŁAJCZYK ROBERT1972ŻYRARDÓWDRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWPOLSKA
105MILEWSKI MICHAŁ1989CZĘSTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMPOLSKA
106MODZELEWSKI KRZYSZTOF1966OSTROŁĘKASTARGLASS TEAM OSTROŁĘKAPOLSKA
107MOSKAŁA REMIGIUSZ1981WARSZAWAPOLSKA
108MYŚLIWIEC ROBERT1980RZESZÓWWILD & FREEPOLSKA
109NAJBERG MICHAŁ1982WARSZAWABYLEDOBIEC ANINPOLSKA
110NARECKI JAROSŁAW1970KRUSZYNPOLSKA
111NĘDZUSIAK DARIUSZ1962ALEKSANDRÓW KUJAWSKIDBN SUKURSPOLSKA
112NIEMIEC-DRWIĘGA BERNADETA1977SANOKPOLSKA
113NIEWIADOMSKI KAROL1987WARSZAWAPOLSKA
114NOWAK AGA1978WARSZAWAWKURW_TEAMPOLSKA
115NOWAK MARCIN1980IŁŻAIŁŻA PĘDZIPOLSKA
116ORDZIEJEWSKI DOMINIK1983KALISZPOLSKA
117PARADA MARCIN1978RADOMSKOBIEGACZE W RADOMSKU / KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWPOLSKA
118PAUL PRZEMEK1978SUŁKÓW3M#PAUL#TEAMPOLSKA
119PAWLAK EWA1979RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
120PAWLAK MACIEJ1972KONIN3TEAM KONIN / MPEC KONINPOLSKA
121PAWLIK PAWEŁ ALIBABA1974OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLSKA
122PĘKALA PAWEŁ1978RYTWIANYLAMENTU PRZYJACIELPOLSKA
123PIOTROWSKI KAMIL1984JÓZEFOSŁAWPOLSKA
124PISIAŁEK WALDEMAR1973ŻARNÓWŻARNÓWPOLSKA
125PISINGAS MARIUSZ1978GLIWICEBIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWYPOLSKA
126PISINGAS MARIUSZ1978GLIWICEBIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWY WYBÓRPOLSKA
127POBŁOCKI JAN1957GDAŃSKPOLSKA
128POPŁAWSKI KRYSTIAN1990KRAŚNIKRMF4RT GLADIATORSPOLSKA
129PROŃCZUK ADAM1966CZECHOWICE-DZIEDZICEZBIEG OKOLICZNOŚCIPOLSKA
130PROSOWSKA MAGDALENA1997OLSZTYNPOLSKA
131PRZYBYCIŃSKI WIKTOR1996KRAKÓWPOLSKA
132PUCHACZ PIOTR1974WARSZAWAMPK WYBIEGANIEPOLSKA
133PUCHACZ PIOTR1974WARSZAWAMPK WYBIEGANIEPOLSKA
134PUCHNIARZ ARTUR PUCHNIARZ1979NOWE MIASTO LUBAWSKIEPOLSKA
135PYKA DANIEL1994PIEKARY SLASKIEPOLSKA
136PYREK KRZYSZTOF1980WAŁCZ1 RBLOGPOLSKA
137RAJKOWSKI PRZEMYSŁAW1971PIOTRKÓW TRYBUNALSKIFUDU&CO SPORT TEAMPOLSKA
138ROLLA DORIAN1976WARZYMICEPOLSKA
139RULAK JERZY1981WARSZAWAPOLSKA
140RZEPKA ALEKSANDRA1991WARSZAWAWKURW_TEAMPOLSKA
141SADY SEBASTIAN1977OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
142SAFIN STASZEK1979TORUŃWATACHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
143SAFIN STASZEK1979TORUŃWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
144SAŁAS KRZYSZTOF1977RADOMPOLSKA
145SAMOĆ BARBARA1976WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
146SĄDEJ MARCIN1989STALOWA WOLAPOLSKA
147SIĘBIDA MIECZYSŁAW1984GORZYCEFARTLEK GOPOLSKA
148SIĘBIDA MIECZYSŁAW1984GORZYCEFARTLEK GOPOLSKA
149SIĘBIDA MIECZYSŁĄW1984GORZYCEFARTLEK GOPOLSKA
150SKAŁECKI PRZEMYSŁAW1983GORZÓW WIELKOPOLSKISKAŁKI ZAPAŁKIPOLAND
151SKOWRON MAŁGORZATA1992RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
152SKOWRONEK ARTUR1976FUERTHMARKOTNYSKOWRONEKNIEMCY
153SKOWRONEK ARTUR1976FÜRTHMARKOTNYSKOWRONEKNIEMCY
154SKOWRONEK ARTUR1976FÜRTHMARKOTNYSKOWRONEKNIEMCY
155SKOWRONEK ARTUR1976FÜRTHMARKOTNYSKOWRONEKDEUTSCHLAND
156SKWARSKI DAREK1982POZNAŃPOLSKA
157SOKÓŁ SYLWIA1980SĘDZISZÓWPOLSKA
158SOŃTA JAKUB1997BĘDZINPOLSKA
159SROCZYŃSKI MARCIN1978PIASECZNOOSTRESROKIPOLSKA
160STASIW PRZEMYSŁAW1989ŻYRARDÓWPOLSKA
161STEPAK WŁODZIMIERZ1969RUDZICAKB AKTYWNI KONINPOLSKA
162STĘŻYCKI MACIEJ1987ZBRUDZEWOPOLSKA
163STRUŻANOWSKI TOMASZ1967TORUŃPOLSKA
164STRYCHARSKI KS. KRYSTIAN1982WARSZAWATRAILOWE BIEGI DUCHOWE TBDPOLSKA
165STYSIEK PIOTR1973RADOMBIEGIEMRADOM!POLSKA
166SYPNIEWSKA HANNA1954GDYNIAPOLSKA
167SZAŁKOWSKI DAWID1978WARSZAWAEKOBIEGIPOLSKA
168SZCZEPANIAK ARTUR1972WARSZAWAKB CZESIO BIEGAPOLSKA
169SZCZEPANIK RENATA1979KRAKÓWB3TPOLSKA
170SZLÓSARCZYK KRZYSZTOF1989MYŚLENICEPOLSKA
171SZMAJDA DOMINIK1981ŁÓDŹNIE MAM POMYSŁUPOLSKA
172SZPONDER ARTUR1985RADOMSKOBIEGACZE W RADOMSKUPOLSKA
173ŚLAZIŃSKI PAWEŁ1977ZBRUDZEWOREHAU CROSSACTIVEPOLSKA
174ŚLUSARCZYK PAWEŁ1983ŚRÓDBORÓWPOLSKA
175ŚNIEGOCKA MAGDALENA1979TARNOWO PODGÓRNETARNOWO PODGÓRNE BIEGAPOLSKA
176ŚNIEŻEK ADAM1980ŻERNICAGOGGLE PAE TEAMPOLSKA
177TOMASZEWSKI DAWID1976KOMORNIKIWLKP MOUNTAIN ULTRAPOLSKA
178TOMASZEWSKI MIROSŁAW1979CHEŁMNOMAJAMAELPOLSKA
179TOMCZYK MARCIN1982RADZYŃ PODLASKIREZERWOWE PSYPOLSKA
180TUŁAZA JAN1966TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
181TURLEJ WOJCIECH1980ŚRODA ŚLĄSKAŚLADPOLSKA
182TYLUŚ SYLWIA1979SZCZECINEKTEAM BIEGOWY SZCZECINEKPOLSKA
183WARA-WĄSOWSKI MACIEJ1969ŁÓDŹPOLSKA
184WINIARCZYK ADRIAN1984STARY KONIKWIOLA@ADIPOLSKA
185WIÓREK MACIEJ1983SZCZECINEKTEAM BIEGOWY SZCZECINEKPOLSKA
186WOŹNIAK TOMASZ1991LUBARTOWLUBELSKIBIEGACZ TEAMPOLSKA
187WÓJCIK PAWEŁ1976KRAKÓWKLUB BIEGACZA AZS UEKPOLSKA
188WÓJCIK SYLWIA1983LUBLINBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
189ZACZKOWSKI ŁUKASZ1983KIELCESTOKOWCZYKI TEAMPOLSKA
190ZAGÓRSKI MARIUSZ1977GOLESZÓWPOLSKA
191ZAGÓRSKI MARIUSZ1977GOLESZÓWPOLSKA
192ZAJĄC JACEK1968KRAŚNIKZAJKKO/SKB KRAŚNIKPOLSKA
193ZAJĄC ŁUKASZ1990KRAKÓWPRISJAKT POLANDPOLSKA
194ZIELIŃSKI ŁUKASZ1979TARNOWSKIE GÓRYPOLSKA
195ZIEMBA MICHAL1984RZESZOWZIOMKIPOLSKA
196ZIEMKIEWICZ JAREK1976LUBIN2 KROKI DO METYPOLSKA
197ZWIRUK KAROL1977WARSZAWASZYBKIE KOPYTO ULTRAPOLSKA
198ŻŁOBECKI PIOTR1978ŚWIĘTOMARZDANIEL WOSIK TERVEL TEAMPOLSKA
199ŻUBIŃSKI PIOTR1974WARSZAWAACCELERATING POLANDPOLSKA
200ŻUBIŃSKI PIOTR1974WARSZAWAACCELERATING POLANDPOLSKA
201ŻUK ANDRZEJ1969ZIELONKAREMBERTÓW TEAMPOLSKA
202ŻYTKOWSKI ANDRZEJ1963BIAŁA PODLASKATKKF KRZNAPOLSKA

L37

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK ILONA1979BIAŁA PODLASKAPOLSKA
2ADAMSKI ADAM1961BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
3ARTYKIEWICZ ADRIAN1981OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
4BAKALARSKA MARIOLA1968WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLSKA
5BALICKI ZBIGNIEW1973ZWIERZYNIECFOREST CARABUS TEAMPOLSKA
6BAR ALEKSANDRA1977STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKA
7BARTCZAK ROBERT1970WARSZAWAPOLSKA
8BASZCZYŃSKA BARBARA1965BRZEGWKURW_TEAMPOLSKA
9BĄDZIUL DOROTA1983RZESZÓWPOLSKA
10BĄDZIUL DOROTA1983RZESZÓWPOLSKA
11BEBEN ROBERT1971OSTROWIEC SWIETOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
12BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA1974ZIELĘCICEWKURW_TEAMPOLSKA
13BERKA DANIEL1976GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLSKA
14BIELECKI MICHAL1983LONDONUNITED KINGDOM
15BIELUŃ ADRIAN1991DĄBROWAPOLSKA
16BIENIEK KRZYSZTOF1984OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
17BIEŃ PRZEMYSŁAW1988RYGLICEKS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWAPOLSKA
18BLACHOWSKI WALDEMAR1981CHEŁMNOBLASZKI TEAMPOLSKA
19BOCIĄGA PAWEŁ2020ŁÓDŹPOLSKA
20BODO PRZEMYSŁAW1974ŚWIERCZEKMECHANIK I PRZYJACIELEPOLSKA
21BORKOWSKA EWA1952ZŁOTOWWKURW-TEAMPOLSKA
22BORYCKI ARTUR1976DABROWA TARNOWSKAPOLSKA
23BORYCKI ŁUKASZ1987KIELCESTOKOWCZYKI TEAM / BIEGAJACE WLOCZYKIJEPOLSKA
24BROLA KRZYSZTOF1992OPOCZNOPOLSKA
25BROLA KRZYSZTOF2020OPOCZNOPOLSKA
26BRYSZ MICHAŁ1986KRAKÓWSBG PODBIEGPOLSKA
27BRZĄKALSKI KRZYSIEK1991PŁOCKTEAM EAZYMUT.PLPOLSKA
28CABAN MACIEJ1981DOBIESZYNVICTORIA DOBIESZYNPOLSKA
29CHODAKOWSKI RAFAŁ1975ĆMIELÓWPOLSKA
30CHOJNACKI MACIEJ1975WIERZBICATEAM ZALESICEPOLSKA
31CHUCHAŁA PAWEŁ1979MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
32CHYB RADOSŁAW1979GDYNIARUN-PASSION.PL TEAMPOLSKA
33CICHOCKI MARIUSZ1966RADOMSKOSUUNTO RUN TEAMPOLAND
34CIEBIEŃ JERZY1967DĘBICAPOLSKA
35CZERNICH KAMIL1986WARSZAWAROZBIEGANE MICHAŁOWICEPOLSKA
36DĄBROWSKI ŁUKASZ1983OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKISE-MATPOLSKA
37DĄDELSKI MARIUSZ1978TORUŃAIWENDIL RUNPOLSKA
38DELEŻUCH WOJCIECH1976NIEMCENIE MA LETKOPOLSKA
39DELEŻUCH WOJCIECH1976NIEMCENIE MA LETKOPOLSKA
40DELONG SEBASTIAN1978RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLSKA
41DERĘGOWSKA-SZADURA KATARZYNA1983WARSZAWAKS OXYGEN URSUSPOLSKA
42DŁUGOSZ ZBIGNIEW1977BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
43DOBIASZ HUBERT1980SZYDŁOWIECPOLSKA
44DOBIASZ HUBERT1980SZYDŁOWIECPOLSKA
45DRABIŃSKI ADRIAN1978WARSZAWAPOLSKA
46DRIAŃSKI MARCIN1979STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLSKA
47DYGOŃ MAŁGORZATA1977GLIWICEPOLSKA
48FAJNAS KATARZYNA1974ŻABIA WOLA, (WIEŚ MUSUŁY )DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI / DANFOSSPOLSKA
49FILIMON SYLWIA1983GDYNIAGO POWER RANGERSPOLSKA
50FILIMON SYLWIA1983GDYNIAGO POWER RANGERSPOLSKA
51FILIMON SYLWIA1983GDYNIAGO POWER RANGERSPOLSKA
52FILIP-PASEK KASIA1976WARSZAWAPOLSKA
53FIRA-KREMPA EDYTA1972JÓZEFÓWLEMIESZ TEAMPOLSKA
54FRĄCKOWIAK EWELINA1976ROSZKÓWAMATORKAPOLSKA
55FURMAGA PRZEMYSLAW1979WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
56GAJDA-LIPINSKA MILENA1982STARGARDPOLSKA
57GAJDA-LIPINSKA MILENA1982STARGARDPOLSKA
58GAJDA-LIPINSKA MILENA1982STARGARDPOLSKA
59GASPEROWICZ TERESA1979PURDAPOLSKA
60GASPEROWICZ TERESA1979PURDAPOLSKA
61GAWLIK SYLWIA1980LUBLINPOLSKA
62GAWRYLUK-KORCZAK ELIZA1984JÓZEFOSŁAWPOLSKA
63GOMOŁYSEK KINGA1986WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLAND
64GÓRECKA ANNA1976LUBLINPOLSKA
65GRABOWSKA DOMINIKA1993BYDGOSZCZMOC I SIŁAPOLSKA
66GRABSKI PAWEŁ1976PIASECZNOPOLSKA
67GRAJ ARKADIUSZ1986ŚWIDNIKBIEGAJĄCYWIATREMPOLSKA
68GRAJ EWA1972POZNAŃKB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
69GRĄDEK DARIUSZ1967KRAŚNIKTRIATHLON KRAŚNIK TEAMPOLSKA
70GREDKE ROBERT1972PŁOŃSKKLUB BIEGACZA IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLSKA
71GRONO KRZYSZTOF1975KRZYWDAV-MAX ADAMÓWPOLSKA
72GRUDZIŃSKI ERNEST1963ZAMBRÓWBURZYN BIEBRZA TEAMPOLSKA
73GRUMBIANIN PAULINA1973PRUSZKÓWLOGWINPOLSKA
74GURGUL MATEUSZ1986KRAKÓWAROMAT NÓGPOLAND
75GWOŹDZIOWSKI MARCIN1971TARNOBRZEGPOLSKA
76IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ MARTA1980WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYPOLSKA
77IDŹKIEWICZ ANNA1986DĘBE WIELKIEGOSIR RACE FIGHTERPOLSKA
78JAGODZKI DANIEL1985KIELCESCYZORYPOLSKA
79JANIGA BEATA1982SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
80JAREMEK IZABELA1983ZAMOŚĆPOLSKA
81JAREMEK WOJCIECH1981ZAMOŚĆPOLSKA
82JARYSZ PIOTR1984POZNAŃPOLSKA
83JATA MARTA1981LUBLINPOLSKA
84JATA MARTA1981LUBLINWW TEAMPOLSKA
85JELIŃSKI JAROSLAW1967DĘBE WIELKIEPOLSKA
86JĘDRZEJCZYK IWONA1986OPOCZNOOKNONET ULTRA RUN OPOCZNOPOLSKA
87JOPA MACIEJ1985KRAKÓWPOLSKA
88JUMA MACIEJ1981OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLSKA
89KACZMAREK ELŻBIETA1964STARE MIASTOPOLSKA
90KACZMAREK PIOTR1986TORUŃPOLSKA
91KACZOR DAREK1972MUROWANA GOŚLINAKB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
92KACZOR DAREK1972MUROWANA GOŚLINAKB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
93KACZOR DAREK1976MUROWANA GOŚLINAKB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
94KAFTAŃSKI PAWEŁ1982GDAŃSKJU&MI RUNNERPOLSKA
95KALITA JAKUB1981OSTROWIEC ŚW.POLSKA
96KARYKOWSKA AGNIESZKA1980GUBINPOLSKA
97KLIMAS KAMIL1982KATOWICEPOLSKA
98KLONOWSKI JACEK1977BIAŁOWIEŻAPOLSKA
99KOBYLIŃSKI PIOTR1979WARSZAWADNF TEAMPOLSKA
100KOCYŁA MARZENA1976RUDNIKPOLSKA
101KOŁOSOWSKI SŁAWOMIR1966BOROWINYPOLSKA
102KONIEC MARIUSZ1983DĄBROWA GÓRNICZACARBON SILESIA SPORTPOLSKA
103KONS KATARZYNA1991KRAKÓWPOLSKA
104KORNET GRZEGORZ1978LUBLIN#NOLIMITSPOLSKA
105KORNET GRZEGORZ1978LUBLIN#NOLIMITSPOLSKA
106KORZENIOWSKA MAŁGORZATA1981WARSZAWAMETLIFE RUNPOLSKA
107KOSMALSKI ARKADIUSZ1969JEDLICZE APOLSKA
108KOSMOWSKI SŁAWEK1978RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
109KOWALSKA AGNIESZKA1980BRWINÓWDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
110KOZAK FILIP1973KŁOBUCKNGB KŁOBUCKPOLSKA
111KOZDRÓJ WIOLETTA1975GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
112KOZDRÓJ WIOLETTA1975GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
113KOZIATEK MARIUSZ1972WARSZAWAPOLSKA
114KOZŁOWSKI MACIEJ1980DALESZYCEDZIKIE BOBRYPOLSKA
115KRASOŃ LUKASZ1990TARNOBRZEGPOLSKA
116KRAWCZYK SŁAWOMIR1968TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
117KRAWCZYK SŁAWOMIR1968TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
118KRUTULSKI MICHAŁ1978ZIELONA GÓRAKLUB BIEGOWY KLUSKA ŚLĄSKAPOLSKA
119KUBICKI MARIUSZ1976KLUCZBORKKOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYK ZMIANPOLSKA
120KULAK PAWEŁ1974PRUSZKÓWPOLSKA
121KURYS AGNIESZKA1979RADOMPOLSKA
122KUSIAK MICHAŁ1985KIELCEPOLSKA
123KUZIOŁA GRZEGORZ1976LUBLIN#NOLIMITSPOLSKA
124KUZIOŁA IWONA1975LUBLIN#NOLIMITSPOLSKA
125KWIECIEŃ JACEK1957MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
126LASEK LESZEK1966MAŁĘCZYNKALLIPSO RUNERS TEAMPOLSKA
127LEKSY ROBERT1976WARSZAWATRAJLOWE BIEGI DUCHOWE TBDPOLSKA
128LESZCZYŃSKI MICHAŁ1984KRAKÓWPOLSKA
129LESZCZYŃSKI MICHAŁ1984KRAKÓWZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEPOLSKA
130LIPIŃSKA KATARZYNA1986MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
131LIPIŃSKI MICHAŁ1982RACINIEWOPRZEBIEGLI UNISŁAWPOLSKA
132LISZKOWSKI ARTUR1970KRAKOWPOLSKA
133ŁASKAWSKA JUSTYNA1980WARSZAWAPOLSKA
134ŁOPATA MICHAŁ1978CHORZÓWPOLSKA
135ŁUKASIAK MICHAŁ1978TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
136ŁUŻYŃSKI BARTOSZ1994GDYNIAPOLSKA
137MACHUL EWA1985WARSZAWAPOLSKA
138MACIĄŻEK DARIUSZ1984SMYKÓWPOLSKA
139MAKARUK PATRYCJA1981KŁOBUCKNGB KŁOBUCPOLSKA
140MAKOWSKI CEZARY1993PRUSZKÓWPOLSKA
141MALUHA ANNA1978OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIGANGSTAPOLSKA
142MAŁKOWSKI BŁAŻEJ1983WARSZAWAPOLSKA
143MARCZEWSKI ANDRZEJ1959KIELCEDLA BOGUSIPOLSKA
144MATRACKI SEBASTIAN1981OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
145MATRACKI SEBASTIAN MATRACKI1981OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
146MATUŁA BARTŁOMIEJ1977UNISŁAWPRZEBIEGLI UNISŁAWPOLSKA
147MAZURKIEWICZ JAROSŁAW1984OZORKÓWKS GRUCHAPOLSKA
148MAZURKIEWICZ JOLANTA1984BYCHAWAPOLSKA
149MAZURKIEWICZ JOLANTA1984BYCHAWAPOLSKA
150MICHALCZEWSKI JACEK1983KARCZMISKAPOLSKA
151MNISZKO URSZULA1972MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
152MOSKWA KATARZYNA1979RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
153NIDZA NATALIA1984WARSZAWATRAILOWE BIEGI DUCHOWEPOLSKA
154NOWAK BEATA1989LUBLINUBUNTUPOLSKA
155NOWAK JOANNA1975KOSARZYNPOLSKA
156NOWAK MARCIN1980IŁŻAIŁŻA PĘDZIPOLSKA
157NOWAK PATRYK1988WROCŁAWPOLSKA
158OLEJNICZAK MAKSYMILIAN1994WARSZAWANOTEAMPOLSKA
159ORŁOWSKA BEATA1970STALOWA WOLAPOLSKA
160ORZECHOWSKI MAREK1963SANDOMIERZTAK LUBIĘ SANDOMIERZPOLSKA
161ORZEL WOJCIECH1975WARSZAWAPOLSKA
162OSTAPINSKA MAGDA1974PIASECZNOOSTRESROKIPOLAND
163PACZESNY SEWERYN1970ZDUŃSKA WOLAPOLSKA
164PALOWSKA JOANNA1992OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
165PAŁYS TOMASZ1977STALOWA WOLAPOLSKA
166PARYSZ ANNA1963BLIZNE JASIŃSKIEGOPOLSKA
167PASIEKA AGNIESZKA1977KROSNOPOLSKA
168PAZDERSKA-KIPIEL AGNIESZKA1983OSIECZANYEVIL TEAMPOLSKA
169PELCZAR PAWEŁ1978STALOWA WOLAPOLSKA
170PIELAK MARCIN1977ZĄBKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
171PILAS SZYMON1986WARSZAWAOPRAWCYPOLSKA
172PILCH ANNA1987KRAKÓWPROBALANSPOLSKA
173PLEBAN MAŁGORZATA1992GŁOSKÓWPOLSKA
174PLOCH KATARZYNA1986TARNOWSKIE GÓRYPLOCHA TEAMPOLSKA
175PŁAWECKA BARBARA1979ŻEGOCINAŻEGOCINA BIEGAPOLSKA
176PŁÓCIENNICZAK JAKUB1975WARSZAWADREAM RUNPOLSKA
177POLAK JACEK1973PIASECZNOBIEGUSIEM.PLPOLSKA
178POŹNIAK-STYCZYŃSK MAJ1990TARNÓWDDCPOLSKA
179POŹNIAK-STYCZYŃSKA MAJA1990TARNÓWDDCPOLSKA
180PROKOPCZUK ŁUKASZ1980RADZYŃ PODLASKIPOLSKA
181PRUCNAL PAWEŁ1977WARSZAWASTEPPENWOLFPOLSKA
182RORAT ARTUR1990LUBLINCHEŁM BIEGAPOLSKA
183RUSINEK PIOTR1988KOBYŁKAZABIEGANY WOŁOMINPOLSKA
184RUTKIEWICZ MAREK1966NIEDŹWIEDŹMIEDWIANIEPOLSKA
185RUTKOWSKA ANNA1969WAŁCZWATAHA WAŁCZPOLSKA
186RYCHLICKI WALDEMAR1996AUGUSTÓWPOLSKA
187SADKOWSKI PAWEŁ1980MAKÓWRUNNERS TEAM KALLIPSOPOLSKA
188SĘK BARTEK1977TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
189SIENKIEWICZ KLAUDIA1993BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
190SIEROŃ JACEK1965SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLSKA
191SIMANKOWICZ SEBASTIAN1980KRAKÓWPOLSKA
192SKOBEL ROBERT1978RADOMSZAKAL BIEGAPOLSKA
193SKRZYŃSKI JANUSZ1981RYBNIKPOLSKA
194SOBOLEWSKI MIKOŁAJ1987ADAMÓWSZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
195SOBÓTKO JUDYTA1993PODGÓRZE PARCELEPOLSKA
196SOŃTA JAKUB1997BĘDZINPOLSKA
197SROCZYŃSKA JUSTYNA1978PIASECZNOOSTRESROKIPOLSKA
198STAWSKA JOANNA1965GLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIPOLSKA
199STAWSKA JOANNA1965GLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIPOLSKA
200STAWSKA JOANNA1965GLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIPOLSKA
201STĘPIEŃ PAWEŁ1979SMYKÓWIMPERACTIVEPOLSKA
202STĘPNIAK RAFAŁ1980ZĄBKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
203STĘPNIK PAWEŁ1977KIELCEPOLSKA
204STODULSKI TOMASZ1977PRUSZKÓWPOLSKA
205STOLARCZYK LUKASZ1978WARSZAWANOPOLSKA
206STRZAŁKOWSKI MARCIN1988KIELCEPOLSKA
207STUPIŃSKA MONIKA1981SOCHACZEWWQURW TEAMPOLSKA
208SYPKO-KUBICKA KATARZYNA1978KLUCZBORKKOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANPOLSKA
209SZCZEPANIAK AGNIESZKA1978LUBARTÓWPOLSKA
210SZCZEPANIAK AGNIESZKA1978LUBARTÓWPOLSKA
211SZEWCZYK KATARZYNA2020KRAŚNIKMONKEYS'TEAMPOLSKA
212SZEWCZYK KATARZYNA1977KRAŚNIKMONKEYS' TEAMPOLSKA
213SZEWCZYK ŁUKASZ1984TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
214SZLÓSARCZYK KRZYSZTOF1989MYŚLENICEPOLSKA
215SZOŁTYSEK BEATA1971RYBNIKPOLSKA
216SZOŁTYSEK BEATA1971RYBNIKOCHAJORUN&FRIENDSPOLSKA
217SZYDA WOJCIECH1966BODZENTYNBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
218SZYDA WOJTEK1966BODZENTYNBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
219SZYMAŃSKI JACEK1978STARACHOWICEPOLSKA
220ŚWIERCZ JACEK1978JANIKOSTROBIECPOLSKA
221TARNOWSKA EWA1991TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
222TOMCZYK MARCIN1982RADZYŃ PODLASKIREZERWOWE PSYPOLSKA
223TRZEPACZ DOROTA1973OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLSKA
224TUREK KAMIL1991NOWA SŁUPIAMASZA I NIEDŹWIEDŹPOLSKA
225TURLIK RADOSŁAW1986SULEJOWPAMSO RUN TEAMPOLSKA
226TUSIŃSKI SEWERYN1977CHMIELÓWOSTROBIECPOLSKA
227TYRKA-KACZMAREK KAROLINA1984WIELKIE DROGIKACZMAREK TEAMPOLSKA
228URBANIAK AGNIESZKA1977WARSZAWAPOLSKA
229URBANIAK KRZYSZTOF1986KRAKÓWPOLSKA
230URBANIAK KRZYSZTOF1986KRAKÓWPOLSKA
231URBAŃSKA PAULINA1983WARSZAWAPOLSKA
232WALDON KRZYSZTOF1973ŻORYHRMAX ŻORYPOLSKA
233WALUŚ REMIGIUSZ1967WARSZAWAPOLSKA
234WARDA PAWEŁ1977RYKIMED-SPORTPOLSKA
235WASZCZYK MALGORZATA1975ŁOPUSZNOPOLSKA
236WEISMAN IZABELA1972ŻORYMARATONYPOLSKIE. PL TEAMPOLSKA
237WEREMJEWICZ MARCIN WIKTOR1973GDYNIASZAPAR RUN & EXPEDITIONPOLSKA
238WIĄZOWSKA MONIKA1977RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
239WIENER MARCIN1972KATOWICEPOLSKA
240WIKTORKOWA JADZIA1950ŁÓDŹPOLSKA
241WINIARSKA IZA1975WARSZAWAISAGÓRĄPOLSKA
242WINIARSKA IZA1975WARSZAWAISAGÓRĄPOLSKA
243WITUSIK DOROTA1978JASŁOJASIELSKIE PIORUNYPOLSKA
244WOJCIESZUK ANNA1993LUBLINPOLSKA
245WOLAK PAWEŁ1987TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
246WÓJCICKI JAROSŁAW1983WIERZBICATEAM ZALESICEPOLSKA
247WRÓBLEWSKA JOANNA1971UNISŁAWPOLSKA
248WRZESIEŃ JERZY1968SANDOMIERZTAK LUBIĘ SANDOMIERZPOLSKA
249WYCECH RADEK1977MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
250ZABIRONINA OLYA1988WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
251ZADROŻNY SZYMON1978WAŁCZWATAHA WAŁCZPOLSKA
252ZEMBIK ŁUKASZ1986WARSZAWAKAMBODŻAPOLSKA
253ZEMŁA KRZYSZTOF1962MALINOWICEPOLSKA
254ZIELIŃSKI RAFAŁ1977WARSZAWAPOLSKA
255ŻOŁĄDEK ANNA1980OTWOCKPOLSKA
256ŻUK HALINA1969ZIELONKAREMBERTÓW TEAMPOLSKA