System rejestracji dostarcza STS-TIMING

VI RUDZKI PÓŁMARATON INDUSTRIALNY

Lista startowa / Start List

Data imprezy
01.08.2020

Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK MARIUSZ1976ORNONTOWICEKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
2BARCZOK WOJCIECH1985RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
3BERNACISKO DAMIAN1987RUDA ŚLĄSKAWARTKIE PIERONYPOLSKA
4BIELIK PAWEŁ1983KATOWICEPOLSKA
5BYZDRA ADAM1998RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
6BYZDRA ADAM1998RUDA ŚLĄSKAPOLAND
7CYGANIK PIOTR1988CHORZÓWFC CWANIAKIPOLSKA
8DOMERECKI KRZYSZTOF1983SUCHODANIECQUALICHAIRSPOLSKA
9HOFFMANN MATEUSZ1979STRUMIEŃPOLSKA
10JAHN GRZEGORZ1981RASZOWAOSP RASZOWAPOLSKA
11JASNOCH MARCIN1980BYTOMELSAT SILEMANPOLSKA
12JÓSKOWSKI RAFAŁ1976RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
13JUZYK ADAM1977RUDA ŚLĄSKABIEGAMY Z SERCEMPOLSKA
14KAPICKI JAN1956MYSŁOWICEPOLSKA
15KARDYŚ ALEKSY1982CHORZÓW-MIASTOKU AZS UNIWERSYTET RZESZOWSKIIPOLSKA
16KĘPA KRZYSZTOF1970KATOWICEADS MASNAPOLSKA
17KOŹBIAŁ ADRIAN1976RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
18LICHWAŁA ROBERT1983RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
19MAJEK ZBIGNIEW1972CHORZÓWAUGUSTEAMPOLSKA
20MICHALSKI MAREK1965RUDA ŚLĄSKAWARTKIE PIERONYPOLSKA
21MIKOŁAJEK BARBARA1992SULKOWICEPOLSKA
22MILBRANT KATARZYNA1983RUDA ŚLĄSKAPACEMAKER 2:00POLSKA
23MILBRANT KORNEL1983RUDA ŚLĄSKAPACEMAKER 2:00POLSKA
24MRÓWKA MATEUSZ1994RADLINRADLINIOKI W BIEGUPOLSKA
25MUSIAŁ BOZENA1980ZABRZEPOLSKA
26OGIERMAN MARIUSZ1997ZABRZERESOCJALIZACJA PRZEZ SPORTPOLSKA
27OŁUBEK ROBERT1975ŻORYHRMAX ŻORYPOLSKA
28OZDARSKI KRZYSZTOF1969RUDA ŚLĄSKAOPEL ACTIVE TEAMPOLSKA
29PALIK JAKUB1984RUDA ŚLĄSKAPGG S.A.POLSKA
30PALUCHIEWICZ SZYMON1976PAWŁOWICEPOLSKA
31PETKIEWICZ TOMASZ1987MIKOŁÓWKIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
32PIETREK DARIUSZ1985RUDA ŚLĄSKAADS MASNAPOLSKA
33PRYSZCZ MIROSŁAW1977RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
34RATYŃSKI BARTŁOMIEJ1983BYTOMPACEMAKERPOLSKA
35ROKIEL TOMASZ1982OLKUSZPOLSKA
36SKUDLIK JOANNA1974RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
37SKUDLIK TOMASZ1974RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
38SOBOTA JAROSŁAW1964RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
39WEISS DOMINIK1981BYTOMPOLSKA
40WIDERA IRENEUSZ1965ŁAZISKA GÓRNESTS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
41WOJCIECHOWSKI PAWEŁ1983BĘDZIN#GRODZIECRUNPOLSKA
42WRÓBLEWSKI ROBERT1975BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
43WRZESIŃSKI ANDRZEJ1961TYCHYKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
44WRZESIŃSKI RAFAŁ1990TYCHYKIA ETRANS -STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
45ZELENÝ JAN1982DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
46ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW1985RUDA ŚLĄSKASILEMANPOLSKA

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DZIAŁACH ADAM1975RUDA ŚLĄSKADISCO RUNNERSPOLSKA
2MACH MARCIN1976GLIWICELYGOTA TIGERSPOLSKA
3POTEMPKA ŁUKASZ1996RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
4SNOCHOWSKA AGATA1978BYTOMNORDIC WALKINGPOLSKA
5STRZYSZ MAGDALENA1998RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
6WLOKA NATALIA1991CHORZÓWPOLSKA