System rejestracji dostarcza STS-TIMING

XII Bieg w pogoni za żubrem

Lista startowa / Start List

Data imprezy
20.06-05.07.2020

8 km - pakiet z numerem startowym do samodzielnego wydruku i medalem

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARCZYK MATEUSZ1985KLUCZEPOLSKA
2BOGUCKA MARIANNA1977ZAWIERCIEPOLSKA
3DAŃDA PAWEŁ1978KRAKÓWPOLSKA
4DFG DFG1990DFGPOLSKA
5DUDA KAROLINA1988BUKOWNOPOLSKA
6JANICZKO MACIEJ1995KRAKÓWPOLSKA
7JUSZCZYK MAŁGORZATA1975NIEPOŁOMICEPOLSKA
8KALISZ TOMASZ1983NIEPOLOMICEPOLSKA
9KAWULAK IWONA1976BOJSZOWY NOWEPOLSKA
10KLIMONTOWICZ JAKUB1978KOLBUSZOWAPOLSKA
11KŁEMBUKOWSKI PIOTR1963KRAKÓWKOLIBER TEAMPOLSKA
12KMIOTEK MALGORZATA1972KRAKÓWPOLSKA
13KUKLA JANUSZ1985BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLSKA
14LIEBER ARTUR1979OŚWIĘCIMPOLSKA
15LUBAŚ BARTŁOMIEJ1979MIELECONS - ODCHUDZANIE NA SPORTOWOPOLSKA
16MAJEWSKI SZYMON1982KRAKÓWBLANKI2018POLSKA
17PATALITA ALINA1981GDÓWSPOLSKA
18PĄCZEK WERONIKA1999SUŁKOWICE ŁĘGWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
19POLEWACZYK TOMASZ1991ŁYSEPOLSKA
20POPŁAWSKA SONIA1972BIAŁY DUNAJECESKADRA KRAKÓWPOLSKA
21RAPACZ MARZENA1987MSZANA DOLNAPOLSKA
22SZCZEPAŃSKA OKSANA1971KRAKÓWPOLSKA
23SZEWCZYK DAMIAN1976JEJKOWICEPOLSKA
24SZUL TERESA1946NOWY TARGPOLSKA
25SZULC-KŁEMBUKOWSKA KATARZYNA1968KRAKÓWPARKRUN KRAKÓWPOLSKA
26TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
27WÒJCIK PIOTR1981NOWE BRZESKOPOLSKA
28WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
29WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
30ŻYŁA URSZULA1962WŁOSAŃKKB DYSTANS KRAKÓWPOLSKA

15 km - pakiet z numerem startowym do samodzielnego wydruku i medalem

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DOMAGALA TOMASZ1983KRAKOWPOLSKA
2DOMAGALA TOMASZ1983KRAKOWPOLSKA
3DOMAGALA TOMASZ1983KRAKOWPOLSKA
4DYWAN ANDRZEJ1968KRAKÓWPOLSKA
5GOŚCIEJ ANDRZEJ1947WIELICZKAWIELICZKA-SOLNE MIASTOPOLSKA
6GÓRNA-CICHOŃ MONIKA1977ZABIERZÓW BOCHEŃSKINIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
7KAJDANEK JOANNA1981KĄTY WROCŁAWSKIEPOLSKA
8KASPERCZYK TOMASZ1977KRAKÓWNOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWYPOLSKA
9KRZAK WIKTOR1985KRAKÓWNOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWYPOLSKA
10KUBISZTAL ANDRZEJ1964TARNÓWCUKIERNIA KUDELSKI TARNÓWPOLSKA
11MAZUR TOMASZ1985NIEPOŁOMICE#BIEGAMZRUDAPOLSKA
12MIROSLAW RUDNIK1974BOCHNIAPOLSKA
13TESTOWY7 JAKUB1999RYPINPOLSKA
14TESTOWY7 JAKUB1999RYPINPOLSKA