System rejestracji dostarcza STS-TIMING

E-Run Toruń „Zwiedzaj ze zdrowiem”

Lista startowa / Start List

Data imprezy
01.06-15.08.2020

5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABU NAHIA ALEKSANDRA1994TORUŃPOLSKA
2ABU NAHIA KARIM1992TORUŃNADAKTYWNI TORUŃPOLSKA
3ALBRECHT DARIUSZ1972ARENDALACTIVE EAGLES PRONORWEGIA
4ANDRZEJEWSKI RADOSŁAW1992MIEŚCISKOPOLSKA
5ANTONOWICZ MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
6ANUSZEWSKA MONIKA1987RYPINPOLSKA
7BAJEŃSKI DARIUSZ1993SILNOPARKRUN TORUŃPOLSKA
8BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
9BALINOWSKA MARIA1977SOKOLOWOPOLSKA
10BALINOWSKI MARCIN1978SOKOLOWOPOLSKA
11BANASIAK PIOTR1966OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPOLSKA
12BANASIK KAROL1989TORUŃTP ALAUDAPOLSKA
13BARCIAK MARCIN1979WARSZAWAPOLSKA
14BARTKOWSKI MIROSŁAW1965TORUŃBRATKI KOLARZEPOLSKA
15BARTŁOMIEJUS PAWEŁ1987TORUŃPOLSKA
16BARTNICKI KAROL1988TORUŃJUST5POLSKA
17BARTNICKI ŁUKASZ1992TORUŃPOLSKA
18BARTOSZEWICZ MICHAŁ1996TORUŃBUSHES OF LOVEPOLSKA
19BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLSKA
20BAS PRZEMYSŁAW1989KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
21BATA EWA1978TORUNPOLSKA
22BERENDT MARIUSZ1978TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
23BERENT WIIOLETTA1976SKRWILNOPOLSKA
24BERENT WIOLETTA1976SKRWILNOPOLSKA
25BERENT WIOLETTA1976SKRWILNOPOLSKA
26BIEGNIEWSKA ANGELIKA1982TORUNANGELA BIEGNIEWSKAPOLSKA
27BIELAWSKI KRZYSZTOF1990TORUŃPACKMAN TEAMPOLSKA
28BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
29BINGER ANETA1990SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEKOBIETA AKTYWNAPOLSKA
30BLUKACZ GRZEGORZ1972TORUŃTORUŃPOLSKA
31BŁACHOWICZ DAWID1987WŁOCŁAWEKROWERY JAMRÓZPOLSKA
32BŁADZIKOWSKI RAFAŁ1977TCZEWPOLSKA
33BŁASZCZAK STANISŁAW1946SKĘPEWKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
34BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ1968ŚWIECIEKLUB HDK ŚWIECIEPOLSKA
35BŁĘDOWSKI MARIUSZ1976WŁOCŁAWEKAAC FORD AUTO STYL WŁOCŁAWEK TEAMPOLSKA
36BŁOŃSKI BŁOŃSKI1967TORUŃRC MŁYNIECPOLSKA
37BOGACIUK MAGDALENA1984CIECHOCINEKANWILTEAMPOLSKA
38BOJAKOWSKI TOMASZ1971TORUŃTBMPOLSKA
39BOMBALICKI WOJCIECH1993SKĘPEPOLSKA
40BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFIA WOJSKOWA TORUŃPOLSKA
41BOREK JADWIGA1979KĘDZIERZYN KOŹLEACTIVE EAGLES PROPOLSKA
42BOROS WOJCIECH1989RYPINŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
43BOROWSKI ARTUR1977TORUŃAKTYWNY KASZCZOREKPOLSKA
44BOROWSKI RAFAŁ1975WĄBRZEŹNOPOLSKA
45BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOLSKA
46BOSKA MAGDALENA1976ZIELONA GÓRAPOLSKA
47BRUDNICKA ALICJA1996GRABOWIECPOLSKA
48BRUKARZEWICZ MACIEJ1984TORUŃPOLSKA
49BRUZDOWSKI TOMASZ1987TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
50BRYK RAFAŁ1985TORUŃPOLSKA
51BRZOZOWSKI JAROSŁAW1964BRZOZABRZOZA TRI TEAMPOLSKA
52BUBAK ANNA1992JANTARPOLSKA
53BUCZKOWSKI ANDRZEJ1992TORUŃPOLSKA
54BUCZKOWSKI ANDRZEJ1992TORUŃPOLSKA
55BUCZKOWSKI MARCIN1986TORUŃPOLSKA
56BUDZIŃSKI BARTŁOMIEJ1983WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
57BURCZYŃSKI MARCIN1978ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
58BURDACH ROBERT1979ŁUBIANKAPOLSKA
59CARDENAS STEFANY1984TORUNPOLONIA
60CEBULSKI ROMAN1976BIERZGŁOWOOSP BIERZGŁOWOPOLSKA
61CECHOWSKI MARCIN1984TORUŃHENDRIKSONPOLSKA
62CHANDOSZKO MAŁGORZATA1984PŁOCK-POLSKA
63CHARA PIOTR1984TORUŃPOLSKA
64CHARCHUŁA MATEUSZ1992GRĘBOCINFIREFIGHTERPOLSKA
65CHMARA MARZENNA1969ŚWIECIEPOLSKA
66CHMIELARZ KARINA1994BYDGOSZCZPOLSKA
67CHMIELECKA BOŻENA1961KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA
68CHODUKIEWICZ MONIKA2001KWIDZYNPOLSKA
69CHOJNACKI JACEK1979TORUŃSTREET PANTHERSPOLSKA
70CHOJNACKI WOJCIECH1982TORUŃPOLSKA
71CHOJNICKI DAMIAN1997GŁOGOWOAZS UMK TORUŃPOLSKA
72CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOLSKA
73CHRZANOWSKA CECYLIA1959LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
74CHUDOWOLSKI GRZEGORZ1990CHROSTKOWOOLENDERPOLSKA
75CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃEIWPOLSKA
76CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃEIWPOLSKA
77CHYŁA DAWID1984LUBICZ GÓRNYPOLSKA
78CHYŁA DAWID1984LUBICZ GÓRNYPOLSKA
79CHYŁEK AGNIESZKA1990TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
80CLAJOT FABIAN1993OLSZTYNFC GRABOWAPOLSKA
81CŁAPA SEBASTIAN1978ZGIERZPOLSKA
82CYRAN AGATA1994WROCŁAWPOLSKA
83CYRAN MICHAŁ1990WROCŁAWPOLSKA
84CZABAN BARTOSZ JAKUB1988TORUŃPODOLSKI DOJOPOLSKA
85CZAJA PAULINA1994TORUŃLKS PAŁUKI ŁEKNOPOLSKA
86CZAJKOWSKI PIOTR1989KOWALEWO POMAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
87CZAPLICKA MAŁGORZATA2000WIELKA NIESZAWKAGOSIA I MATIPOLSKA
88CZARNECKA KAROLINA1982TORUŃPOLSKA
89CZARNECKI RAFAŁ1996MAŁA NIESZAWKATAURUS OCHRONAPOLSKA
90CZARNY PRZEMYSŁAW1961OSIEK NAD WISŁĄPOLSKA
91CZECHOWSKI DAWID1990BARUCHOWOPOLSKA
92CZECHOWSKI RAJMUND1943TORUŃWĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTKPOLSKA
93CZESZEWSKI RAFAŁ1979TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
94CZĘŚCIK ALEKSANDRA1996PRZASNYSZPOLSKA
95CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
96DANIELEWICZ DARIA1998GNIEWKOWOPOLSKA
97DANKOWSKA AGNIESZKA1988TORUŃPĘDZĄCE ŻÓŁWIEPOLSKA
98DANKOWSKA AGNIESZKA1988TORUŃPĘDZĄCE ŻÓŁWIEPOLSKA
99DANKOWSKI JAROSŁAW1977TORUŃPOLSKA
100DANKOWSKI RAFAŁ1975POTULICEPOLSKA
101DĄBROWSKA SYLWIA1982PŁYWACZEWOPOLSKA
102DĄBROWSKI ARTUR1975TORUŃPOLSKA
103DĄBROWSKI LESZEK1977WĄBRZEZNOPOLSKA
104DĄBROWSKI LESZEK1977WĄBRZEZNOPOLSKA
105DDEMSKI ARKADIUSZ1972TORUŃPOLSKA
106DEJNECKA EWA1986TORUŃWOODRUNNERSPOLSKA
107DEKA KRZYSZTOF1979TORUŃPOLSKA
108DEKOWSKA MONIKA1983LNIANOPOLSKA
109DEMSKI ARKADIUSZ1972TORUŃZEUS TEAMPOLSKA
110DENKIEWICZ JACEK1985ZAWIDZ KOŚCIELNYZAWIDZPOLSKA
111DERESZ MARIUSZ1977TORUŃPOLSKA
112DEREZIŃSKI DANIEL1976TORUŃDANNPOLSKA
113DĘBSKI KRZYSZTOF1985ZAKRZEWKOPOLSKA
114DŁUGOKĘCKA DOMINIKA1996PRZASNYSZPOLSKA
115DOBOSZ ANDRZEJ1976GŁOGOWOWATAHAPOLSKA
116DOLATA ŁUKASZ1979STRZELCE GÓRNEPOLSKA
117DOLMAN PAWEŁ1987WARSZAWAPOLSKA
118DORAU ADAM1974TORUŃPOLSKA
119DRASZCZYK MARCIN1981ŁĄŻYNBIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
120DRĄŻKOWSKA KATARZYNA1976TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
121DREGER JAROSŁAW1975OSIEPOLSKA
122DRYLL ANDRZEJ1975WIĘCBORKPOLSKA
123DRZYMALA KRZYSZTOF1984WARSZAWAPOLSKA
124DRZYMAŁA MAREK1961TORUŃGEOGRAFIA WOJSKOWA/JW 1440POLSKA
125DUDKOWIAK MICHAŁ1984TORUŃCHMIELARZ TEAMPOLSKA
126DULKIEWICZ MARIUSZ1989TORUŃPOLSKA
127DULSKA KATARZYNA1986TORUŃ-POLSKA
128DUNAJSKI PAWEŁ1991TORUŃAPATORPOLSKA
129DURKOWSKI MAREK1982ŁÓDŹPOLSKA
130DUTKOWSKA DOROTA1983TORUŃTORUŃSKIE SZPRYCHYPOLSKA
131DWORECKI RAFAŁ1988GOLUB DOBRZYŃKS FUTGOLPOLSKA
132DWÓŻNIK ROBERT1968WRONKIDAM RADĘPOLSKA
133DYBOWSKI DOMINIK1990BYDGOSZCZPUAPOLSKA
134DYBOWSKI DOMINIK1990BYDGOSZCZPUAPOLSKA
135DYBOWSKI JAKUB1996BRODNICAPOLSKA
136DYBOWSKI MARCIN1982WIELKA NIESZAWKANIESZAWKA BIEGAPOLSKA
137DYMOWSKA NATALIA1993TORUŃPOLSKA
138DZIAŁDOWSKI ADAM1974TORUŃROSSBIEGANIPOLSKA
139DZIAŁDOWSKI DAMIAN1998TORUŃAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHPOLSKA
140DZIEŁAK ANDRZEJ1969GRONOWOPOLSKA
141DZIĘCIELSKA AGNIESZKA1976POZNAŃPOLSKA
142FAJFER BARTŁOMIEJ1994TORUŃPOLSKA
143FAJFER JACEK1960GRUSZCZYNPOLSKA
144FALKOWSKI MARIUSZ1976WĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOPOLSKA
145FALKOWSKI MARIUSZ1976WĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOPOLSKA
146FAŁKOWSKI ADRIAN1994CHEŁMŻAPOLSKA
147FARYŃSKA MONIKA1980WŁOCŁAWEKBKS KUJAWIAK WŁOCŁAWEKPOLSKA
148FARYŃSKI IRENEUSZ1976WŁOCŁAWEKBKS KUJAWIAK WŁOCŁAWEKPOLSKA
149FERCHOW MICHAŁ1996TORUŃBUSHES OF LOVEPOLAND
150FERDYNUS JAKUB1989TORUŃMARCEL(SYN)&TATAPOLSKA
151FIDEREWICZ KATARZYNA1983SILNOPOLSKA
152FIEDLER BARTOSZ1997STOLNOPOLSKA
153FIJAK KAROLINA1984MUROWANA GOSLINAGRAŻYNKI OCRPOLSKA
154FIJAŁ WOJCIECH1985TORUŃPOLSKA
155FILIPIAK KATARZYNA1992TORUŃPOLSKA
156FINC PAULINA1993WYMYSŁOWOBBKTSPOLSKA
157FIZEK ANNA1988SOCHACZEWLOUSY RUNNERSPOLSKA
158FLISZEWSKI KACPER2004KUTNOPOLSKA
159FLISZEWSKI MARIUSZ1980KUTNOPOLSKA
160FOJUTOWSKA DOMINIKA1992TORUŃPOLSKA
161FOREMSKI SŁAWOMIR1968TORUNPOLSKA
162FORMAN EWA1986TORUŃPRZEBIEGŁE WIELBŁĄDYPOLSKA
163FRĄCKOWSKI SŁAWOMIR1971WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)POLSKA
164FRĄK EDYTA1988TORUŃPOLSKA
165FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIGRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
166FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIGRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
167FURKA BULLER DANIELA1989TORUNPOLSKA
168FURKA BULLER DANIELA1989TORUŃPOLSKA
169GAJDOWSKI TOMASZ1989TORUŃPOLSKA
170GAWINECKA ALEKSANDRA1991TORUŃPOLSKA
171GAWRYSZEWSKI PIOTR1973TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
172GIL WOJCIECH1971WARSZAWAPOLSKA
173GLINIANY DAGMARA1979RAWICZMLAMPERSKI_RUNPOLSKA
174GLISZCZYŃSKA ANNA1959PYRZYCEPYRZYCE BIEGAJĄPOLSKA
175GŁADYSZ ALEKSANDRA1997TORUŃGLADYSZKIPOLSKA
176GŁADYSZ KRZYSZTOF1975ŚWIECIEGŁADZIORKIPOLSKA
177GŁĄBAŁA ANNA2000FAŁKÓWBĘKARTY KRAWCZYKAPOLSKA
178GŁOWACKI MACIEJ1978WILKSZYNPOLSKA
179GŁOWIŃSKI DAMIAN1988ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWPOLSKA
180GŁUSZEK NATALIA1985TORUŃPOLSKA
181GODLEWSKA JACE1965KARBOWOSAMINDRUK BRODNICAPOLSKA
182GODLEWSKI JACEK1965KARBOWOSAMINDRUK BRODNICAPOLSKA
183GODZIUK ROMAN1960TORUŃPOLSKA
184GOŁĘBIEWSKI MARCIN1980WARSZAWAPOLSKA
185GOŁĘBIEWSKI MICHAŁ1983TORUŃPOLSKA
186GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
187GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
188GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
189GOŁUŃSKI KAMIL1986TORUŃPOLSKA
190GOSPODARCZYK MAREK1975TORUNPOLSKA
191GOSPODARCZYK MAREK1975TORUNPOLSKA
192GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
193GÓRECZNY KAROL1986KIKÓŁ12BZPOLSKA
194GÓRSKA MAŁGORZATA1991WARSZAWAPOLSKA
195GÓRSKI BARTOSZ1983BYDGOSZCZTORUŃ MULTISPORT TEAMPOLSKA
196GRABAN RADOSŁAW1982TORUŃHRMAX TEAMPOLSKA
197GRAF REMIGIUSZ1969LESZNOTURBO RUN LESZNOPOLSKA
198GRAJEWSKI PATRYK1983ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLSKA
199GRALAK TOMASZ1995PIOTRKÓW KUJAWSKIPOLSKA
200GREFKOWICZ MAGDALENA1975TORUŃPOLSKA
201GREGROWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃPODGÓRZ TORUŃPOLSKA
202GRELEWICZ JACEK1966TORUŃPOLSKA
203GRELEWICZ JAKUB2000TORUŃPOLSKA
204GRUDZIŃSKA AGNIESZKA1983TORUNPOLSKA
205GRUSZECKA KATARZYNA1974MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
206GRUSZECKA KATARZYNA1974MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
207GRUSZECKA KSENIA1997MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
208GRZELAK ADAM1979ŁASKPOLSKA
209GRZELAK BARTOSZ1992SKARŻYNPOLSKA
210GRZYBOWSKI MACIEJ1979RYPINTEAM RYPINPOLSKA
211GULIŃSKI GRZEGORZ1984TORUŃTEAM KOPEĆPOLSKA
212GUMOWSKI JACEK1958TORUŃGUMISIEPOLSKA
213GUTOWSKA MONIKA1984ELGISZEWOPOLSKA
214GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
215GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWO 62APOLSKA
216GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWOPOLSKA
217GWIZDALSKI KRZYSZTOF1974TORUŃAPATORPOLSKA
218HAŁACZKIEWICZ SYLWIA1982BEŁCHATÓWPOLSKA
219HERZBERG PRZEMYSŁAW1988TORUŃPOLSKA
220HIŃCZEWSKI MARCIN1984OSIEK NAD WISŁĄSTALE BIEGAM NOVA TRADINGPOLSKA
221HOC MAREK1978BYDGOSZCZPOLSKA
222HOŁDA PAWEŁ1982STOLNOVOLCANOPOLSKA
223HORODECKI MACIEJ1987TORUŃPOLSKA
224HRYCZ PAWEŁ1974TORUŃKIBICE POMORKA TEAMPOLSKA
225HYRA GRZEGORZ1972TORUŃPOLSKA
226IRLA RADEOSŁAW1982TORUŃPOLSKA
227IŻEMSKI ALEKSANDER1997GRĘBOCINPOLSKA
228JABŁOŃSKA MAGDALENA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
229JABŁOŃSKI DOMINIK1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
230JABŁOŃSKI PIOTR1970TORUŃPOLSKA
231JACKIEWICZ MAREK1965KRUSZWICAPOLSKA
232JACZUN ARKADIUSZ1983TORUŃINŻYNIER ARKADIUSZ JACZUNPOLAND
233JACZUN MAGDALENA1984TORUŃJACZUN TEAMPOLSKA
234JACZUN PRZEMYSŁAW1985TORUŃJACZUN TEAMPOLSKA
235JAŁOWIEC MARCIN1979TORUŃPOLSKA
236JANCZARSKI MARCIN1980TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
237JANIK ROMAN1953KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
238JANKIEWICZ MATEUSZ1992ŁYSOMICEPOLSKA
239JANKOWSKA KATARZYNA1965PRĘCZKIPOLSKA
240JANKOWSKA KATARZYNA1965ROGOWOPOLSKA
241JANKOWSKA KATARZYNA1965RYPINPOLSKA
242JANKOWSKI BARTOSZ1983TORUŃTEAM OLIWKAPOLSKA
243JANKOWSKI TOMASZ1980TORUŃAPATORPOLSKA
244JARCZEWSKI MARIUSZ1981ZAŁUSKIPOLSKA
245JARMOSZEWICZ LUKASZ1973TORUNPOLSKA
246JARZEŃSKI JAKUB1992POZNAŃPOLSKA
247JASKOWSKA-PAWSKA DANUTA1973CHEŁMŻAPAWSKI TEAMPOLSKA
248JASKÓLSKI DARIUSZ1973TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
249JAWOROWSKA JUSTYNA1974RUDAPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
250JAWOROWSKA JUSTYNA1974RUDAPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
251JAWOROWSKA JUSTYNA1974GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
252JAWOROWSKI JAROSŁAW1974TORUŃPOLAND
253JAWORSKA AGNIESZKA1977TORUŃPOLSKA
254JAWORSKA KACZMAREK SYLWIA1978TORUŃ#4FAJTERPOLSKA
255JAWORSKI JACEK1975TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESS.POLSKA
256JAWORSKI MARCIN1981TORUŃPOLSKA
257306JEGIERSKA ANNA1981GRUDZIĄDZAMATORKAPOLSKA
258JELIŃSKA DOROTA1967MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
259JERECZEK MICHAŁ1994BRZOZÓWKAPOLSKA
260JETKE AGNIESZKA1979WŁADYSŁAWOWOBIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
261JĘDRZEJCZAK DARIUSZ1961WŁOCŁAWEKPOLSKA
262JÓZEFOWICZ MICHAŁ1991TORUŃPOLSKA
263JÓZEFOWICZ MICHAŁ1991TORUŃPOLSKA
264JUCHNIEWICZ JUSTYNA1992TORUŃPOLSKA
265KABACIŃSKA KINGA1987BYDGOSZVZPOLSKA
266KACPRZAK MONIKA1982GŁOGOWOPOLSKA
267KACPRZAK PAWEŁ1980GŁOGOWOPOLSKA
268KACZMAREK ADAM1980TORUŃ#4FAJTERPOLSKA
269KACZMAREK DAMIAN1975TORUŃPOLSKA
270KACZMAREK JOANNA1984TORUŃPOLSKA
271KACZOROWSKA MAGDA1981TORUŃPOLSKA
272KACZOROWSKI ŁUKASZ1989TORUŃPOLSKA
273KACZYŃSKI BOLESŁAW1984PIGŻAPOLSKA
274KALINOWSKI PIOTR1995KIKÓŁPOLSKA
275KALISKI KAMIL1983GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
276KALOCIŃSKI DAWID1976TORUŃPOLSKA
277KAŁASKA KRZYSZTOF1979CHEŁMŻAGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
278KAMIŃSKI RAFAŁ1977WŁOCŁAWEKPOLSKA
279KAMIŃSKI TOMASZ1982KOWALEWO POMORSKIEOMORSKIEKS PERUNPOLSKA
280KAMIŃSKI WIESŁAW1973BRODNICAPOLSKA
281KAMYSZEK DOMINIKA1991TORUŃPOLSKA
282KANIECKI MIROSŁAW1958IŁAWAPOLSKA
283KAPUŚCIŃSKI MARCIN1993LUBRANIECPOLSKA
284KARŁOWICZ IWONA1977KSIĄŻKIPOLSKA
285KARPIŃSKI MICHAŁ1985WIELKA NIESZAWKAPOLSKA
286KARPOWICZ PATRYK1989TORUŃPOLSKA
287KARPOWICZ PATRYK1989TORUŃPOLSKA
288KARPOWICZ PATRYK1989TORUŃPOLSKA
289KARWOWSKI MICHAŁ1994TORUŃPOLSKA
290KASCHUBA MARZENA1975RODGAUNIEMCY
291KASPRZYK PIOTR1969TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
292KASTNER SŁAWEK1984WAŁYCZREFLEX BIEGAPOLSKA
293KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
294KAZIMIERSKI MACIEJ1976KUTNOKUTNO BIEGAPOLSKA
295KAŹMIERCZAK ARKADIUSZ1976INOWROCŁAWPOLSKA
296KEMPA PIOTR1988TORUŃOBSTAWIAMYPOLSKA
297KĘMPIŃSKI ADRIAN1996FABIANKIPOLSKA
298KIEDRZYŃSKI ARKADIUSZ1970TORUŃ9 ŁBOTPOLSKA
299KIERSCHKE ŁUKASZ2000TORUŃPOLSKA
300KIJEWSKI ADRIAN1985RYPINLFC.PLPOLSKA
301KINAS REMIGIUSZ1972WARSZAWAPOLSKA
302KLAMANN IZABELA1983TORUŃPOLSKA
303KLAROWSKI WOJTEK1976TORUŃPOLSKA
304KLEIN ROBERT1977TORUŃKILWATERPOLSKA
305KLEKOWSKA KAROLINA1999TORUŃAZS UMK TORUŃPOLSKA
306KLIMEK MAGDALENA1980WŁOCŁAWEKPOLSKA
307KLIMZA MARZENA1979LUBICZ DOLNYLUBICZ TEAMPOLSKA
308KLUDZINSKI ADAM1973LESZCZYNEKKUTNO BIEGAPOLSKA
309KLUSIŃSKA ADRIANNA1994SĄSIECZNOPOLSKA
310KLUSIŃSKI BRAJAN1993SĄSIECZNOPOLSKA
311KŁOPOTEK DAMIAN1983TORUŃPACKMAN TEAMPOLSKA
312KŁOSOWSKI DAWID1993WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
313KMIECIAK MARCIN1979PŁOCKPOLSKA
314KNAPP ANNA1984ŁÓDŹPOLSKA
315KNITTER-LIPIŃSKA MARTA1986TORUŃPOLSKA
316KOBUSIŃSKI MACIEJ1985TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
317KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOLSKA
318KOCIŃSKI ANDRZEJ1971BRZOZÓWKABRAKPOLSKA
319KOD KAT1976TYCHYPOLSKA
320KOLASA ROMAN1982TORUŃPOLSKA
321KOŁODZIEJCZAK ARTUR1974NEKLANIGHT RUNNERSPOLSKA
322KOMISARCZYK IWONA1972INOWROCŁAWINOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
323KONISZEWSKA DOMINIKA1988TORUŃPOLSKA
324KONOPACKI KRZYSZTOF1979TORUŃW DRODZE DO CELU!POLSKA
325KONRAD ŁUKASZ1982TORUŃPOLSKA
326KOPROWSKI MARCIN1975TORUŃKM UMK TORUŃPOLSKA
327KORALEWSKA IRENA1968SADLINKIPOLSKA
328KORDZIŃSKI DARIUSZ1987TORUŃDAREKPOLSKA
329KOSIARSKI TOMASZ1974BYDGOSZCZPOLSKA
330KOSSAKOWSKI PAWEŁ1983TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
331KOSTECKA JUSTYNA1989ŁUBIANKAPOLSKA
332KOŚCIŃSKI KRZYSZTOF1968WĄBRZEŹNOPOLSKA
333KOŚLACZ KATARZYNA1976TYCHYPOLSKA
334KOŚLACZ KATARZYNA1976TYCHYPOLSKA
335KOŚLACZ KATARZYNA1976TYCHYPOLSKA
336KOWALCZYK MONIKA1986WARSZAWAPOLSKA
337KOWALEWSKI ŁUKASZ1983GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLSKA
338KOWALIK AGATA1985WĄBRZEŹOPOLSKA
339KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA1961KWIDZYNDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
340KOWALSKI MAREK1986TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
341KOWALSKI MIŁOSZ2001GNIEWKOWOPOLSKA
342KOWALSKI PAWEŁ1983TORUŃBIEGACZEPOLSKA
343KOWALSKI RAFAŁ1982TORUNGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
344KOWNACKI BARTŁOMIEJ1977MALBORKPOLSKA
345KOZIELSKA SARA1994TORUŃPOLSKA
346KOZIEŁ JACEK1964ŁÓDŹPOLSKA
347KOZIOŁ ANDRZEJ1974TORUŃNPB TORUŃPOLSKA
348KOZŁOWSKA ZUZANNA1996TORUŃPOLSKA
349KOZŁOWSKI RAFAŁ1972BARCINPOLSKA
350KOZŁOWSKI ROBERT1977WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
351KRAINSKI MAREK1968TORUŃELKASMAPOLSKA
352KRAINSKI MAREK1968TORUŃELKASMAPOLSKA
353KREMPIC DAWID1987TORUŃLINNET AUTOMATIONPOLSKA
354KRENSKA KAMILA1994CZERSKPOLSKA
355KRÓL DOMINIKA2004ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
356KRÓL KRZYSZTOF1987TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
357KRÓLIKOWSKI ROMAN1972KUTNOKUTNO BIEGAPOLSKA
358KRUCZYŃSKI JONASZ1992GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
359KRUK NATALIA1989TORUŃPOLSKA
360KRUK NATALIA1989TORUŃPOLSKA
361KRUPIŃSKI BOGUMIŁ1973OLSZTYNPOLSKA
362KRUPIŃSKI MARCIN1975TORUŃPOLSKA
363KRUSZYŃSKA MARIIA1992BOBROWNIKIPOLSKA
364KRUSZYŃSKI KAROL1991BOBROWNIKIPOLSKA
365KRUSZYŃSKI WOJCIECH1975WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
366KRUŻYŃSKI PAWEŁ1992GDAŃSKMORENA TRIPOLSKA
367KRYMER AGNIESZKA1971BYDGOSZCZPOLSKA
368KRZYWDZINSKI SYLWESTER1977KROBIAPOLSKA
369KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
370KRZYŻANOWSKA JOANNA1988CIECHOCINEKPOLSKA
371KUBACKI SZYMON1995TORUNPOLSKA
372KUCKI KAMIL1984NARZYMMAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWPOLSKA
373KUCZAWSKI MIKOŁAJ1982ZAMEK BIERZGLOWSKIPOLSKA
374KUCZAWSKI MIKOŁAJ1982ZAMEK BIERZGLOWSKIWATAHAPOLSKA
375KUCZMARSKA PAULINA1989RYPINPAŁKAPOLSKA
376KUJACZYŃSKA IGA1990TORUNPOLSKA
377KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃKIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZEPOLSKA
378KURKOWSKA MAGDALENA1991CHEŁMŻAPOLSKA
379KURKOWSKI TOMASZ1973TORUNPOLSKA
380KURLENDA ANNA1982TORUŃPOLSKA
381KURLENDA PRZEMYSŁAW1981TORUŃPOLSKA
382KUŚMIERCZUK ŻANETA1997BYDGOSZCZPOLSKA
383KUŹMA ANNA1978ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLSKA
384KUŹMA ANNA1978ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLSKA
385KUŹMICKI MICHAŁ1983ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA
386KUŹMICZ DOMINIK1994TORUŃPOLSKA
387KWIATKOWSKA AGATA1990TORUŃPOLSKA
388KWIATKOWSKA EWA1985TORUŃPOLSKA
389KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
390KWIATKOWSKI MACIEJ1987TORUŃPOLSKA
391LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM NOVA TRADINGPOLSKA
392LAKS SŁAWOMIR1971TORUŃPOLSKA
393LANGE MARIA1956TORUŃPOLSKA
394LASKOWSKI JAROSLAW1975MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
395LATARSKA SANDRA1996TORUNPOLAND
396LECHOWSKA AGNIESZKA1976ŁUBIANKAPOBIEGAJMY RAZEMPOLSKA
397LEWANDOWSKA OLA1990TORUŃPOLSKA
398LEWANDOWSKI DARIUSZ1979BYDGOSZCZPOLSKA
399LEWANDOWSKI DARIUSZ1979TORUŃPOLSKA
400LEWANDOWSKI KRZYSZTOF1980TORUŃPOLSKA
401LEWANDOWSKI MARCIN1980KUCZWAŁYBBKTSPOLSKA
402LEWANDOWSKI MARCIN1980KUCZWAŁYBBKTSPOLSKA
403LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKTOYOTA TEAMPOLSKA
404LEWANDOWSKI PRZEMYSŁAW1991TORUŃPOLSKA
405LEWANDOWSKI SEBASTIAN1993INOWROCŁAWINOWROCŁAWPOLSKA
406LEWANDOWSKI TOMASZ1973GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
407LEWANDOWSKI WOJCIECH1952LIPNOPOLSKA
408LEWICKI KAMIL1987TORUŃPOLSKA
409LEWICKI PIOTR1979TORUŃPOLSKA
410LIPIŃSKA MAŁGORZATA1983TORUŃPOLSKA
411LIPIŃSKI ARTUR1983TORUŃPOLSKA
412LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
413LIS PIOTR1978ZAROŚLE CIENKIEGEOGRAFIA WOJSKOWA/JW 1440POLSKA
414LOPATA SZYMON1986PAPOWO TORUŃSKIELILIOWY BAKCYLPOLSKA
415LOREK MARCIN1971TORUNPOLSKA
416LUBISZEWSKA KAROLINA1984TORUŃBIEGOHOLICYPOLSKA
417ŁAKOMY BARTOSZ1993TORUŃPOLSKA
418ŁASZCZUK IZA1983ŁÓDŹWATAHAPOLSKA
419ŁATKA MARCIN1975BYDGOSZCZPOLSKA
420ŁAWAŃSKA SARA1985TORUŃPOLSKA
421ŁAWAŃSKI PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
422ŁEMPICKA EWELINA1982DĄBROWA CHEŁMIŃSKAPOLSKA
423ŁĘCKA AGATA1969RADZANOWOPOLSKA
424ŁĘŻYK EWA1981TORUŃPOLSKA
425ŁĘŻYK WOJTEK1976TORUŃPOLSKA
426ŁOBACZ PIOTR1986TORUNVIDOK RUNNING CREWPOLSKA
427ŁOŃSKI JERZY1962PRZYMUSZEWOPARKRUN TORUŃPOLSKA
428ŁOSIEWICZ DANUTA1976TORUŃPOLSKA
429ŁUBIK KATARZYNA1979POSADAPOLSKA
430ŁUCZAK JANUSZ1968ŁÓDŹPOLSKA
431ŁUKASZEWSKI GABRIEL1986NOWE GRODZICZNOBIEGAM U KOLESIPOLSKA
432ŁUSZCZYK ANDRZEJ1976TORUŃPOLSKA
433MACIĄG MARIAN1969GRĘBOCINPOLSKA
434MACIEJAK ERYK1981PRUSZKÓWWPRUNNINGPOLSKA
435MACIEJEWSKI RADOSŁAW1994JANOWOUSMPOLSKA
436MACIEJEWSKI ZBIGNIEW1966INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
437MACIERZYŃSKI MIROSŁAW1949TORUŃPOLSKA
438MAĆKIEWICZ DARIUSZ1993WĄBRZEŹNOPOLSKA
439MAĆKIEWICZ IRENEUSZ1963TORUŃSTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOLSKA
440MAĆKIEWICZ JAROMIR1996WĄBRZEŹNOPOLSKA
441MAĆKIEWICZ TOMASZ1994TORUŃPOLSKA
442MAĆKOWSKI MACIEJ1986BYDGOSZCZUPS BYDGOSZCZPOLSKA
443MADEJ ELŻBIETA1960ŁÓDŹPOLSKA
444MAJCHRZAK JOANNA1986GŁOGOWOPOLSKA
445MAJCHRZAK PIOTR1975GNIEZNOPOLSKA
446MAJEWSKI PATRYK1993WĄBRZEŹNOVOMAXPOLSKA
447MAJEWSKI ZDZISŁAW1959TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
448MAJEWSKI ŁUKASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
449MAKOWSKI MATEUSZ1994TORUŃPOLSKA
450MALCZEWSKA MIRKA1957BYDGOSZCZPOLSKA
451MALEC KAROL1976BYDGOSZCZBIUEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
452MALINOWSKI MACIEJ1976TORUŃPOLSKA
453MALINOWSKI TOMASZ1981BYDGOSZCZPOLSKA
454MALISZEWSKI PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
455MAŁECKI TOMASZ1974TORUŃPOLSKA
456MAŁKIEWICZ ROBERT1981TORUŃPOLSKA
457MAN BEATA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
458MARCHEWKA MAREK1973TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
459MARCHEWKA MAREK1973TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
460MARCHEWKA MAREK1973TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
461MARCHEWKA MAREK1973TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
462MARCINKOWSKA JADWIGA1970ROZGARTYPOLSKA
463MARCINKOWSKA MARZENA1980CIECHOCINENDOPOLSKA
464MARCINKOWSKI PIOTR1968ROZGARTYPOLSKA
465MARCZAK ALBERT1987KOZŁÓW BISKUPIPOLSKA
466MARKIEWICZ MIREK1974TORUŃPOLSKA
467MARTOFEL MONIKA1993SOCHACZEWGDZIE MÓJ KWIATEK?POLSKA
468MARUSZAK KRZYSZTOF1976TORUŃMTEAMPOLSKA
469MARUSZAK MACIEJ1972TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
470MASŁYSZ MARCIN1987TORUŃWKURW_TEAMPOLSKA
471MAŚLANKA JOANNA1980GŁUPICE PARCELATURBO TEAMPOLSKA
472MAŚLANKA JOANNA1980GŁUPICE PARCELATURBO TEAMPOLSKA
473MAŚLANKA MIECZYSŁAW1980GŁUPICETURBO TEAMPOLSKA
474MATCZAK ANNA1987WŁOCŁAWEKPOLSKA
475MATHIAK ARIEL1987GRUDZIĄDZMALINIAKIPOLSKA
476MICHALCZEWSKI PIOTR1995TORUŃPOLSKA
477MICHALSKA MARTYNA1995WŁOCŁAWEKPOLSKA
478MIELCAREK MARCIN1988TORUŃPOLSKA
479MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOLSKA
480MIGDALSKI PIOTR1984CIECHOCINEKPOLSKA
481MIGDAŁ MICHAŁ1988TŁUCHOWOPOLSKA
482MIKOLASZEK BARBARA1985GDAŃSKPOMORSKIE PIERNIKIPOLSKA
483MILEWSKI PRZEMYSŁAW1979WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
484MIŁKOWSKI MARIUSZ1967GDYNIAPOLSKA
485MINISZEWSKA IRENA1980BYDGOSZCZPOLSKA
486MIODUCKI JAKUB1993GDAŃSKPOLSKA
487MIROŃCZYK ROBERT1988RADZYMINPOLSKA
488MIROŃCZYK ROBERT1988RADZYMINPOLSKA
489MIROWSKI ANDRZEJ1968TORUŃPOLSKA
490MISZ BORYS1980TORUŃPOLSKA
491MISZ MACIEJ1986TORUŃPOLSKA
492MISZCZYK SEBASTIAN1992ŁÓDŹŁÓDŹPOLSKA
493MŁYNARCZYK STEFANIA1970SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
494MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA1975TORUŃKM UMKPOLSKA
495MORCZYŃSKA GABRIELA1958GRUPAPOLSKA
496MOŚCICKA ILONA1985TORUŃPOLSKA
497MOTYKA ZDZISŁAW1961SIERPCTKKF KUBUŚPOLSKA
498MÓRAWSKI SŁAWOMIR1965TORUŃTORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKAPOLSKA
499MUCHA ALEKSANDER1986WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMPOLSKA
500MULKOWSKI MICHAŁ1991TORUŃPOLSKA
501MURAWSKA ANNA1982BRODNICASTOLKAR TEAMPOLSKA
502MURAWSKA MAŁGORZTA1982TORUŃPOLSKA
503MURAWSKA MAŁGORZTA1982TORUŃPOLSKA
504MURAWSKA MAŁGORZTA1982TORUŃPOLSKA
505MURAWSKI MAREK1984OTŁOCZYNKM UMK TORUNPOLSKA
506MURAWSKI MICHAŁ1979BRODNICASTOLKAR TEAMPOLSKA
507MURAWSKI RADOSŁAW1980TORUŃPOLSKA
508MURAWSKI ŁUKASZ1984BRODNICASTOLKAR TEAMPOLSKA
509MUSIAŁ MATEUSZ1991BRODNICAPOLSKA
510MUSZYŃSKA PAULINA1988GRUDZIĄDZPOLSKA
511MUZALEWSKI RADISLAW1963TORUNMAMAMIAPOLSKA
512NADROWSKI MARCIN1983KROBIAPOLSKA
513NAGORSKI RYSZARD1956CIECHOCINEKPOLSKA
514NAHIRNYY VOLODYMYR1990OSTRIVUKRAINA
515NAPIERSKI ANTONI1964TORUŃSP NR 15 TORUŃPOLSKA
516NAPIERSKI ANTONI1964TORUŃSP NR 15 TORUŃPOLSKA
517NARKIEWICZ ANDRZEJ1982TORUŃAM NARKIEWICZPOLSKA
518NARKIEWICZ ANDRZEJ1982TORUŃAM NARKIEWICZPOLSKA
519NATAŃSKI DAWID1991BRODNICAPOLSKA
520NAWROCKA BOGUMIŁA1975CHOJNICEPOLSKA
521NAWROCKI JACEK1981LUBICZ GÓRNYAKROMAPOLSKA
522NEFF JAROSŁAW1991TORUŃPOLSKA
523NEŁKA MARTYNA1989TORUŃPOLSKA
524NEUBAUER MICHAŁ1986TORUŃPOLSKA
525NĘDZA ŁUKASZ1994WĄBRZEŹNOPOLSKA
526NIECIECKI WOJTEK1983TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
527NIEDZIAŁKOWSKI RAFAŁ1968TORUŃPOLSKA
528NIEWIŃSKI HUBERT2000POZNAŃHUBSON TEAMPOLSKA
529NIKANDROW PIOTR1983HAMBURGPOLSKA
530NIKANDROW PIOTR1983TORUŃPOLSKA
531NIKOLAJUK ROBERT1982OLSZTYNRUNTEAM OLSZTYNPOLSKA
532NIŚCIGORSKI TOMASZ1993NOWE MIASTO LUBAWSKIEPOLSKA
533NIŚCIGORSKI TOMASZ1993NOWE MIASTO LUBAWSKIEPOLSKA
534NIŚCIGORSKI TOMASZ1993NOWE MIASTO LUBAWSKIEPOLSKA
535NORKOWSKA MONIKA1987TORUŃPOLSKA
536NORKOWSKI KAMIL1984TORUŃPOLSKA
537NOWACKA ANNA1981BOBROWNIKIAAC AUTO STYL FORD WŁOCŁAWEKPOLSKA
538NOWAK AGNIESZKA1976TORUŃPOLSKA
539NOWAK BARTOSZ1988SILNOPOLSKA
540NOWAK GRZEGORZ1983ŻUROMINBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
541NOWAK MAJA1988SOCHACZEWLOUSY RUNNERSPOLSKA
542NOWAK MARIOLA1970BYDGOSZCZPOLSKA
543NOWAK MICHAŁ1984SILNOMARCINKOPOLSKA
544NOWAKOWSKA MARIOLA1981TORUŃPOLSKA
545NOWAKOWSKI DARIUSZ1975TORUŃPOLSKA
546NOWAKOWSKI JERZY1977TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
547NOWEK EDYTA1990BYDGOSZCZPOLSKA
548NOWICKA JUSTYNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
549NOWICKI SŁAWEK1979BYDGOSZCZPOLSKA
550NOWIŃSKI MATEUSZ1986GRUDZIĄDZPOLSKA
551NURKIEWICZ JAROSŁAW1971BYDGOSZCZKUNG FU PANDY 3POLSKA
552OBERLAN-MAROŃ JOANNA1977TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
553OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
554OJDANA WALDEMAR1982CZARNETRIPAKA PRZECHLEWOPOLSKA
555OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
556OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
557OLSZEWSKI RAFAŁ1981GNIEWKOWOT. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
558OLSZEWSKI ŁUKASZ1990TORUŃPOLSKA
559OPARA ADRIANA1976WARSZAWAANIELSKA _BIEGAPOLSKA
560OPARA ADRIANA1976WARSZAWAANIELSKA _BIEGAPOLSKA
561ORDON MAGDALENA1980TORUŃPOLSKA
562ORŁOWSKI MARCIN1991GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
563ORŁOWSKI PRZEMYSŁAW2001SKĘPEPOLSKA
564ORŁOWSKI SŁAWOMIR1968SKĘPEPOLSKA
565ORZECHOWSKA MAGDA1991ŻMIJEWKOPOLSKA
566ORZECHOWSKS MAGDA1991ŻMIJEWKOPOLSKA
567OSIELSKA SYLWIA1988ALEKSANDRÓW KUJAWSKI#BIEGANIENAWESOŁOPOLSKA
568OSIELSKA SYLWIA1988ALEKSANDRÓW KUJAWSKI#BIEGANIENAWESOŁOPOLSKA
569OSIŃSKA BEATA1970TORUŃPOLSKA
570OSIŃSKI GRZEGORZ1965TORUŃPOLSKA
571OSIŃSKI PAWEŁ1969TORUŃPOLSKA
572OSIŃSKI TOMASZ1978STRZEGOWONASIELSK BASZTA TEAMPOLSKA
573OSMAŃSKI KAMIL1993TORUŃBROTHER'SPOLSKA
574OSMAŃSKI MARCIN198887-100BROTHER'SPOLSKA
575OSMAŃSKI MARCIN6198887-100BROTHER'SPOLSKA
576OSOWSKI RAFAŁ1977BRODNICAPOLSKA
577OSOWSKI RAFAŁ1977BRODNICAPOLSKA
578OSTROWSKA AGNIESZKA1983ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLSKA
579OSTROWSKA MAGDALENA1977GŁOGOWOGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
580OSTROWSKI DARIUSZ1981TORUŃPOLSKA
581PACZKOWSKA MONIKA1989TORUŃPOLSKA
582PALUSZKIEWICZ MARCIN1986TORUŃPOLSKA
583PAPROCKI ARKADIUSZ1984TORUŃPOLSKA
584PAPRZYCKI MATEUSZ1981LUBICZPOLSKA
585PARADOWSKA-SMOLIŃSKA MAGDA1976TORUŃPOLSKA
586PASTUCHA JULIUSZ1994BŁENNAMOLTE VOLTEPOLSKA
587PATERA MARTYNA1991TORUŃPOLSKA
588PAWLIK PIOTR2000CZERMNOBĘKARTY KRAWCZYKAPOLSKA
589PAWŁOWSKI KRZYSZTOF1994TORUŃFC ULANIPOLSKA
590PAWŁOWSKI MARCIN1979WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPOLSKA
591PAZDERSKA MAŁGORZATA1985TORUŃPOLSKA
592PECIAK PIOTR1995DUBIELNOPOLSKA
593PEDRYCZ HUBERT1990TORUŃŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
594PERDJON DAREK1971TORUŃLASSAR TEAMPOLSKA
595PERZEWSKI MACIEJ1991TORUNŚMIESZKIHEHESZKIPOLSKA
596PIASECKI KRZYSZTOF1988WŁOCŁAWEKPOLSKA
597PIĄTKOWSKA JOANNA1985TORUŃPOLSKA
598PIECHOTA PATRYK1991TORUŃŚMIESZKI HEHESZKIPOLSKA
599PIEKARSKA ELIZA1994TORUŃPOLSKA
600PIEKARZ MACIEJ1990TORUŃPOLSKA
601PIETKUN HUBERT1990KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
602PIETRZAK MARCIN1982TORUŃPOLSKA
603PIOTROWSKI DAMIAN1998LUBIEŃ KUJAWSKIOSP KRZEWIEPOLSKA
604PIWOŃSKI ROBERT1977TORUŃPARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREKPOLSKA
605PLISZKA DARIUSZ1980TORUŃPOLSKA
606PNIEWSKI MACIEJ1976GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAM / UNDERGROUND RUN CREWPOLSKA
607POCHEĆ MICHAŁ1984TORUŃPOLSKA
608PODBIELSKA ALINA1969TORUŃKM UMK TORUŃPOLSKA
609PODOLSKI MARIUSZ1973ŁAZIENIECPOLSKA
610PODOLSKI MICHAŁ2003ŁAZIENIECPOLSKA
611PODOLSKI PIOTR2004ŁAZIENIECPOLSKA
612PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOLSKA
613POLITOWSKA MAGDALENA1981ROGOWOPOLSKA
614POLKO KRZYSZTOF1989TORUŃPOLSKA
615POPIOŁEK KATARZYNA1977NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKA
616POPIOŁEK NORBERT1977NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKA
617PORADA CEZARY1975TORUŃ#BBKTSPOLSKA
618PORAZINSKA VIKTORIA1976BYDGOSZCZBYDGOSZCZ NA STARTPOLSKA
619POTRZEBOWSKA AGATA1985BYDGOSZCZZÓŁTOKRÓLEWSCY I DEAFPOLSKA
620PÓŁGĘSEK RAFAŁ1972SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
621PRAŻANOWSKI DAMIAN1999KWIDZYNPOLSKA
622PRAŻANOWSKI MARIUSZ1971KWIDZYNCYKLO KWIDZYNPOLSKA
623PRĘGOWSKI NIKODEM1981TORUŃPOLSKA
624PROWADZISZ JUSTYNA1979PIGŻAPOLSKA
625PROWADZISZ JUSTYNA1979ŁUBIANKAPOLSKA
626PRUCHNICKA BEATA1980TORUŃPRUCHNIKONE TRI LIFEPOLSKA
627PRUCHNICKI RAFAŁ1980TORUŃPRUCHNIKONEPOLSKA
628PRUSIK ŁUKASZ1985TORUŃCSAIUPOLSKA
629PRUSIŃSKI PRZEMYSŁAW1996GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
630PRZEDPEŁSKI MICHAŁ1983TORUŃAPATOR S.A.POLSKA
631PRZERACKI MIROSŁAW1970BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
632PRZYBYSZEWSKI MARCIN1973OSIELSKOPOLSKA
633PRZYGOCKA-WYPYCH MAGDALENA1969PABIANICEPOLSKA
634PRZYZIÓŁKOWSKA EWA1966TORUŃPOLSKA
635PUCHALSKA WIOLETTA1982CZARNE BŁOTOPOLSKA
636PULCINSKI MICHAL1981TROUNTMTPOLSKA
637PUŁACZEWSKI MARCIN1979TORUŃPOLSKA
638PUŁKOWNIK NINA1996TORUŃPOLSKA
639PUSHKAREV DMITRI1995TORUŃ#VELIKIEDELAPOLSKA
640PYPKOWSKA AGNIESZKA1971NIESZAWAPOLSKA
641PYRZEWSKI DAWID1981SUSZPOLSKA
642R AGATA1971ALEKSANDRÓW KUJAWSKICZOPKI KOLCZASTEPOLSKA
643RACINOWSKI RAFAŁ1974TORUŃKMP TORUŃPOLSKA
644RACZKOWSKI ROBERT1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
645RADTKE MARCIN1976TORUŃPOLSKA
646RAJCZYK RADOSŁAW1969TORUŃJULKAPOLSKA
647RATOWSKA BEATA1966TORUŃPOLSKA
648RAUCHFLEISZ ANDRZEJ1970ALEKSANDRÓW KUJAWSKICZOPKI KOLCZASTEPOLSKA
649REGINA PYDYN1962ZŁOTÓWPOLSKA
650REINHOLD MARCIN1975CHEŁMŻAA TY LOTOSZ?POLSKA
651REINKE JUSTYNA1984TORUŃPOLSKA
652REINKE PATRYK1981TORUŃPOLSKA
653REŁOWICZ DAMIAN1992TORUŃPOLSKA
654RESZKOWSKA BARBARA1984CZERNIKOWOMANIO TEAMPOLSKA
655RESZKOWSKI MARIUSZ1985TORUŃMANIO TEAMPOLSKA
656RESZKOWSKI MARIUSZ1985TORUŃMANIO TEAMPOLSKA
657REX PAWEŁ1982TORUŃPOLSKA
658ROBINSON PAUL1953WLOCLAWEKPOLSKA
659ROCZEŃ TOMASZ1976ZŁAWIEŚ MAŁAMORSY Z ZALESIAPOLSKA
660ROESLER EWA1973TORUŃPOLSKA
661ROGOWSKI MARCIN1986TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
662ROGOZINSKA ANGELIKA1975ŁYSOMICEPOLSKA
663ROGOZIŃSKI HENRYK1971ŁYSOMICEPOLSKA
664ROGOZIŃSKI TOMASZ1978LUBICZ GÓRNYPOLSKA
665ROHDE PIOTR1994SURADÓWEKPOLSKA
666ROMANKIEWICZ SYLWESTER1975TORUŃPOLSKA
667ROSIŃSKA ANNA1979MALA NIESZAWKAPOLSKA
668ROZNERSKI ADAM1991POZNAŃROZNERSKI TEAMPOLSKA
669ROZWADOWSKA ANNA1979SILNOPOLSKA
670ROZWADOWSKI OSKAR1992TORUŃKLIMAT - SOLECPOLSKA
671RÓG MATEUSZ2003GNIEWKOWOPOLSKA
672RÓŻAŃSKA MAGDALENA1983TORUŃPOLSKA
673RÓŻAŃSKI SZYMON1981MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
674RUDERA PIOTR1986TORUŃKLUB MARATOŃSKI UMKPOLSKA
675RUDNICKI PAWEL1984ZAKROCZYMPOLSKA
676RUDOWICZ MARCIN1980BYDGOSZCZNATALIA DOMINIK DOMINIKAPOLSKA
677RUMIŃSKI ARKADIUSZ1987TORUŃPOLSKA
678RUTKOWSKI ADAM1994WIELKA NIESZAWKAOLENDERPOLSKA
679RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971GŁOGOWORUN FORESTPOLSKA
680RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971GŁOGOWOCSAIUPOLSKA
681RYBICKA AGNIESZKA1985TORUŃPOLSKA
682RYBKIEWICZ MARCIN1980TORUŃPOLSKA
683RYBSKI KAMIL1982TORUŃREEBOK RUN CREWPOLSKA
684RYCHLICKI ŁUKASZ1984TORUŃLYNX TEAMPOLSKA
685RYGIELSKI ARKADIUSZ1988IŁAWAPOLSKA
686RYGIELSKI ARKADIUSZ1988IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLSKA
687RZĄD SZYMON2001TORUŃTSŻ TORUŃPOLSKA
688RZODKIEWICZ MACIEJ1983TORUŃPZWPOLSKA
689RZYDUCH PIOTR1976SUCHATÓWKAPOLSKA
690SABIK-IRLA MAGDALENA1982TORUŃPOLSKA
691SADOWSKA KLAUDIA1998TORUŃPOLSKA
692SAJEWSKI ŁUKASZ1979TORUŃPOLSKA
693SAMORAJ GRZEGORZ1984BIELSKWKURW_TEAMPOLSKA
694SANDOMIERSKI JANUSZ1970TORUŃPOLSKA
695SARNOWSKI MIŁOSZ1985ZALESIEPOLSKA
696SAVIK ILONA2001TORUŃPOLSKA
697SCHIMMER TORSTEN1977BAD RAPPENAUPRZEZ WSZYSTKIE WOJEWODZTWANIEMCY
698SEKLECKA NATALIA1990WŁOCLAWEKPOLSKA
699SIEKIERSKI MICHAŁ1987SIEKIERKI WIELKIEPOLSKA
700SIEKLUCKI CEZARY1975GŁOGOWOPOLSKA
701SIEROCKI ANDRZEJ1969WYBCZKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA
702SITARZ MICHAŁ1984TORUŃPYZAK TEAMPOLSKA
703SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
704SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
705SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOLSKA
706SKARBOWSKI ŁUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
707SKARBOWSKI ŁUKASZ1986GOLUB-DOBRZYŃŻUROMINPOLSKA
708SKARŻYŃSKI WOJCIECH1978TORUŃPOLSKA
709SKIERESZ KRZYSZTOF1987TORUŃKJF RUNNINGPOLSKA
710SKOPOWSKI KRZYSZTOF1976BYDGOSZCZPOLSKA
711SKOWROŃSKI MACIEJ1972TORUŃSKOWROONPOLSKA
712SKOWROŃSKI PAWEŁ1997TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
713SKWIERCZ JUSTYNA1990ŚWIECIEPOLSKA
714SŁOMIŃSKA BOŻENA1955TORUŃPOLSKA
715SŁOMSKI DAREK1994TORUŃPOLSKA
716SŁUNIECKI TOMASZ1975TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
717SMOKOWSKI DANIEL1997TORUŃŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
718SMOLAREK MACIEJ1978TORUŃWKURW_TEAMPOLSKA
719SNARSKI KRZYSZTOF1968ROZGARTYPOLSKA
720SOBCZAK ANDRZEJ1967TORUŃPOLSKA
721SOBCZAK ANDRZEJ1967TORUŃPOLSKA
722SOBCZAK ANDRZEJ1967TORUŃPOLSKA
723SOBCZAK GRZEGORZ1970WŁOCŁAWEKPOLSKA
724SOBCZAK-NEUBAUER AGNIESZKA1980TORUNPOLSKA
725SOBIERAJ MAGDALENA1979GRUDZIĄDZPOLSKA
726SOBIERAJSKI PRZEMYSŁAW1987TORUŃPOLSKA
727SOBIESZCZYK AGATA1991TORUŃPOLSKA
728SOBOCIŃSKI MARCIN1978TORUŃPOLSKA
729SOBOLEWSKI SEBASTIAN1986MIŁAKOWOPOLSKA
730SOBOLEWSKI ŁUKASZ1984TORUŃMUST LEGALPOLSKA
731SOCHA BARTOSZ1994TORUŃPOLSKA
732SOCHA MATEUSZ1998MAŁA NIESZAWKAGOSIA I MATIPOLSKA
733SOCHA MICHAL1982TORUNPOLSKA
734SOŁTYS WOJCIECH1971JELENIECPOLSKA
735SOŁTYSIAK MONIKA1987TORUŃPOLSKA
736SOSNOWSKI WOJCIECH1984TORUNEN-MARPOLSKA
737SOWA DOROTA1978UNISŁAWPACKMAN TEAMPOLSKA
738SOWA WOJCIECH1976UNISŁAWPACKMAN TEAMPOLSKA
739SOWA-OKRASA SYLWIA1977GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
740SPYCHALSKI TADEUSZ1960TORUŃ100 MCP TORUŃ- TOP-CROSS MARATONPOLSKA
741STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAMARMEL TORUŃPOLSKA
742STAŃCZAK PAWEŁ1980TORUŃPOLSKA
743STAŃCZAK PAWEŁ1980TORUŃPOLSKA
744STARCZEWSKI PIOTR1989TORUŃSTARCZESIEPOLSKA
745STASZKIEWICZ LUCYNA1967BYDGOSZCZSTASHKY TEAMPOLSKA
746STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
747STAWINOGA MACIEJ1973ŁYSOMICEARTIMAXPOLSKA
748STELMACH ARKADIUSZ1996PŁOCKPOLSKA
749STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ1975KUCZWAŁYDRAGONPOLSKA
750STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOLSKA
751STOKŁOSA MAŁGORZATA1983TORUŃDRUŻYNA BEZ PIERŚCIENIAPOLSKA
752STROJNOWSKI KONRAD1987GDAŃSKPOLSKA
753STROJNOWSKI SŁAWOMIR1963GDAŃSKPOLSKA
754STRZELECKA NATALIA1990TORUŃ#BIEGNĘDLABRATA #BIEGNĘDLAMAMYPOLSKA
755STRZELECKI KONRAD1973KRUSZYNAAC FORD AUTO STYL WŁOCŁAWEK TEAMPOLSKA
756SUCHY ROBERT1970WARSZAWADUKLANOWSKI TEAMPOLSKA
757SUDOŁ TOMASZ197387-126GWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
758SULSKI SŁAWOMIR1966KONINPOLSKA
759SWICARZ MONIKA1976PŁOCKPOLSKA
760SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOLSKA
761SYNORADZKI ŁUKASZ1982PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOPOLSKA
762SYRKOWSKI TOMASZ1987TORUŃKENYA TRACK&FIELDPOLSKA
763SZABUNIO JAN1948TORUŃSMPOLSKA
764SZACHO - GŁUCHOWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
765SZAFRAŃSKA PAULINA1982TORUŃMATKA WARIATKAPOLSKA
766SZAŁKOWSKI MATEUSZ1993SKĘPEPOLSKA
767SZARWIŃSKI MARIUSZ1987TORUŃPOLSKA
768SZCZAWIŃSKA DOROTA1976LUBICZ DOLNYPOLSKA
769SZCZEPANIAK CEZARY1976BYDGOSZCZPOLSKA
770SZCZEPANIAK KRZYSZTOF1971TORUŃPOLSKA
771SZCZEPANKIEWICZ JUSTYNA1977GLIWICEJĘDZEPOLSKA
772SZCZEPANKIEWICZ MARIUSZ1972GLIWICEJĘDZEPOLSKA
773SZCZEPAŃSKI KAMIL1987TORUŃCSAIUPOLSKA
774SZCZEPKOWSKI MICHAŁ1983STEGNAPĘDZĄCE ŻÓŁWIEPOLSKA
775SZENK MARTA1980BYDGOSZCZPOLSKA
776SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
777SZPARAGA KRZYSZTOF1983ALEKSANDRÓW KUJAWSKIAKGROOVEPOLSKA
778SZPULARZ JAKUB1979TORUŃPOLSKA
779SZREJTER IZABELA1982TORUŃMAM NA TO WYBIEGANEPOLSKA
780SZTUWE AGNIESZKA1989TORUŃSZTUWAS FAMILYPOLSKA
781SZTUWE DAWID1989TORUŃSZTUWAS FAMILYPOLSKA
782SZUFLEWSKA KAROLINA1987CIECHOCINEKPOLKRYS TEAMPOLSKA
783SZWEJKOWSKI PIOTR1985TORUŃPOLSKA
784SZYMAŃSKA SYLWIA1989ZAWALYPOLAND
785SZYMAŃSKI JAROSŁAW1979TORUNPOLSKA
786SZYMAŃSKI ŁUKASZ1982BYDGOSZCZPOLSKA
787SZYMBORSKI ŁUKASZ1995BRODNICAPOLSKA
788SZYMECZKO ALEKSANDRA1986CHEŁMŻAAPATORPOLSKA
789SZYSZKA RADOSŁAW1982BYDGOSZCZPOLSKA
790ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃMATH.EDU.PLPOLSKA
791ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1980GRONOWOPOLSKA
792ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1977TORUŃBARDZO NAM PRZYKROPOLSKA
793ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1980GRONOWOPOLSKA
794ŚRODA PIOTR1970CHEŁMNOPOLSKA
795ŚWIĄTKOWSKI MACIEJ1991BYDGOSZCZPOLSKA
796ŚWISTOWSKA MAŁGORZATA1972GRUPAPOLSKA
797TALAGA PAWEL1975KUTNOKUTNO BIEGAPOLSKA
798TAMIŁOWSKA IZABELA1987TORUŃATOSPOLSKA
799TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
800TARNOWSKA NIKA1982TORUŃPOLSKA
801TEJZA SANDRA1989ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
802TEJZA ŁUKASZ1983ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
803TEREBUS PAULINA1993TORUŃPOLSKA
804TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
805TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
806TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
807TESTOWY7 JAKUB1994RYPINPOLSKA
808THIEDE OLA1989ŚWIECIEPOLSKA
809TIMUSZEW PAWEŁ1987TORUŃPOLSKA
810TOKAREK PRZEMYSŁAW1982GUBINBIEGAMBOLUBIĘ GUBINPOLSKA
811TOKAREK PRZEMYSŁAW1982GUBINBIEGAMBOLUBIĘ GUBINPOLSKA
812TOŁODZIECKI PAWEŁ1981TORUŃTOŁODZIECKIPOLSKA
813TOMASIK BOGUSŁAW1969TORUŃB&GPOLSKA
814TOMASIK GRAŻYNA1969TORUŃPOLSKA
815TOMASZEWICZ ALEKSANDRA1964ZGIERZPOLSKA
816TOMASZEWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃMTLPOLSKA
817TOMASZEWSKI MIKOŁAJ1988ŚLESINPOLSKA
818TOMASZEWSKI MILOSZ1988TORUŃKLUB MARATONSKI UMK I PRZYJACIELEPOLSKA
819TRAFAS KANECKA AGNIESZKA1969ŚLESINPOLSKA
820TRAWIŃSKI ŁUKASZ1990RYPINPOLSKA
821TROKOWSKI MARCIN1975TORUŃPOLSKA
822TUMIŁOWICZ JERZY1951KWIDZYNPOLSKA
823TUNDYS MONIKA1982TORUŃPOLSKA
824TUSCH ADAM1967TORUNPOLSKA
825TUSCH MACIEJ1990TORUŃPOLSKA
826TUSCH MACIEJ1990TORUŃPOLSKA
827TWAROWSKI KAROL1979TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
828TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
829TYMIŃSKA BEATA1985TORUŃ#4FAJTERPOLSKA
830TYMIŃSKI ŁUKASZ1985TORUŃ#4FAJTERPOLAND
831TYNKIEWICZ ALICJA1963GRUCZNOPOLSKA
832TYNKIEWICZ ALICJA1963GRUCZNOPOLSKA
833ULANOWSKA KATARZYNA1979GLOGOWOSOHBIPOLSKA
834URBAN HENRYK1958KWIDZYNROCK70RUNNERPOLSKA
835URBANSKI KRZYSZTOF1973TORUNMARMEL TORUŃPOLSKA
836URBAŃSKA OLIWIA2004TORUNMARMEL TORUŃPOLSKA
837URBAŃSKI ADRIAN1995TORUŃPOLSKA
838VAN MARKE DE LUMEN GRZEGORZ1978TORUŃPOLSKA
839WALENCIK MARCIN1984RADOMPOLSKA
840WALEROWICZ TOMASZ1981NIESTUMPOLSKA
841WALICZEK MARIUSZ1977BAD RAPPENAUPRZEZ WSZYSTKIE WOJEWODZTWANIEMCY
842WALISZEK MICHAŁ1982ŁÓDŹWATAHAPOLSKA
843WALKIEWICZ JOANNA1978OLSZTYNPOLSKA
844WALKOWIAK KRZYSZTOF1990CHARZEWOPOLSKA
845WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃWALTER TEAMPOLSKA
846WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOLSKA
847WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOLSKA
848WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOLSKA
849WARACZEWSKI NIKOLAOS1970GDYNIAPOLSKA
850WARLIKOWSKI ŁUKASZ1984BYDGOSZCZSPXFLOWPOLSKA
851WASILEWSKA LUIZA1984ŁUBIANKATORUŃ MULTISPORT TEAMPOLSKA
852WASZAK MARIUSZ1979WAGANIECBROTHERSTEAMPOLSKA
853WAŚKIEWICZ JOLANTA1980TORUŃPOLSKA
854WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988LUBICZ GÓRNYMARIMPEXPOLSKA
855WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAMARIMPEXPOLSKA
856WEILAND EMILA1977UNISŁAWDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
857WENDERLICH MICHAL1995ŻNINPOLSKA
858WESOŁKOWSKA DARIA1998LIPNOPOLSKA
859WESSEL GRZEGORZ1970TORUŃWT TORUŃPOLSKA
860WESSEL KAROLINA1975TORUŃPOLSKA
861WICHTOWSKA AGNIESZKA1989TORUŃPOLSKA
862WICIŃSKI SŁAWOMIR1982TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESPOLSKA
863WIDUCH MACIEJ1984TORUŃ3WD.PLPOLSKA
864WIECZOREK BARTOSZ1974TORUŃWIERCIARZE.PLPOLSKA
865WIECZOREK MARCIN1972TORUŃPOLSKA
866WIECZYŃSKI DAWID1995LULKOWOPOLSKA
867WIECZYŃSKI HENRYK1966LULKOWOPOLSKA
868WIECZYŃSKI PATRYK1992TORUŃPOLSKA
869WIESE SŁAWOMIR1973TORUŃPOLSKA
870WIĘCŁAWSKI DANIEL1972PAPOWO TORUŃSKIEFST SPORT TEAMPOLSKA
871WILCZEWSKI ROBERT1975TORUŃ1WSZPPOLSKA
872WILCZYŃSKA KAMILA1981TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
873WILK TOMASZ1973TORUŃGEOFIZYKAPOLSKA
874WINCZURA PIOTR1957TORUŃKB ORANGE POLSKAPOLSKA
875WINIARSKI KAMIL2004GNIEWKOWOBBKTSPOLSKA
876WINIARSKI ŁUKASZ1985TORUŃWOJSKOWA OCHRONA PRZECIWPOZAROWAPOLSKA
877WIŚNIEWSKA BOŻENA1957ZŁOTORIAWIEŚNIACKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
878WIŚNIEWSKA DOROTA1977ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
879WIŚNIEWSKA JOLA1965TORUŃPOLSKA
880WIŚNIEWSKA PAULA1992WĄBRZEŹNOPOLSKA
881WIŚNIEWSKI ANDRZEJ1984TORUŃTORUŃPOLSKA
882WIŚNIEWSKI DANIEL1991TORUŃPRZEBIEGŁE WIELBŁĄDYPOLSKA
883WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃPOLSKA
884WIŚNIEWSKI MARCIN1986GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
885WIŚNIEWSKI TOMASZ1977ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
886WITCZAK MARCIN1982TOMNICEWITCZAKIPOLSKA
887WITKOWSKA ANETA1992BRODNICAPOLSKA
888WITKOWSKI JAROSŁAW1982TORUŃPOLSKA
889WITKOWSKI MARCIN1988BRODNICAPOLSKA
890WITKOWSKI WOJCIECH1969TORUŃPOLSKA
891WITT-WIŚNIEWSKA MAGDALENA1979LUBICZPOLSKA
892WŁOCH TOMASZ1984DRZYCIMDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
893WNUK TOMASZ1972TORUŃPOLSKA
894WODNIAK MAREK1968TORUŃPOLSKA
895WOJCICKA DOROTA1977TORUNPOLSKA
896WOJCIECHOWSKA ANNA1988TORUŃHENDRICKSONPOLSKA
897WOJCIECHOWSKI KAROL1979CHEŁMONIEGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
898WOJCIECHOWSKI MARCIN1974ŚMIŁOWICEAAC FORD AUTO STYLPOLSKA
899WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOLSKA
900WOJDAN MIROSLAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
901WOJDYŁO DOROTA1984TORUŃPOLSKA
902WOJNAROWSKA MAGDALENA1980WIELKA NIESZAWKAPOLSKA
903WOJTOWICZ KAROLINA1981TORUŃPOLSKA
904WOJTOWICZ WOJCIECH1985TORUŃPOLSKA
905WOLAŃSKI ADAM1990SILNOKS ZRYW RADZIEJÓWPOLSKA
906WOLSKI SEBASTIAN1990TORUŃPOLSKA
907WOLSKI TOMASZ1978CHEŁMNOPOLSKA
908WOŁOSEWICZ ŁUKASZ1981INOWROCŁAWTATA MARCELINYPOLSKA
909WOŹNIAK GRZEGORZ1985KRAJENKAAKTYWNA KRAJENKAPOLSKA
910WOŹNICA ANNA1987TORUŃPOLSKA
911WÓJCIK JACEK1987BYDGOSZCZPOLSKA
912WÓJCIK MAŁGORZATA1985GRĘBOCINPOLSKA
913WROŃSKI KRZYSZTOF1975PIASTÓWJRG PRUSZKÓWPOLSKA
914WROŃSKI PRZEMYSŁAW1980GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
915WRÓBLEWSKI MICHAŁ1989JASTRZĘBIESTOLKAR TEAMPOLSKA
916WYBRANIEC ANETA1984TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
917WYKA WOJCIECH1985TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
918WYPIJEWSKI JERZY1975WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
919WYPYCH DARIUSZ1968PABIANICEPOLSKA
920WYRZYKOWSKA EWA1977TORUŃPOLSKA
921WYRZYKOWSKI DARIUSZ1978TORUŃPOLSKA
922WYRZYKOWSKI ŁUKASZ1986TORUŃPOLSKA
923WYSOCKA AGATA1994TORUŃPOLSKA
924ZABORNY PIOTR1981NOWA WIEŚ8K-P BOTPOLSKA
925ZABORSKI MIROSŁAW1980GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
926ZACHAREWICZ MARIUSZ1971TORUŃPOLSKA
927ZADYLAK JAKUB1991GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
928ZAJĄC LESZEK1958TORUŃPOLSKA
929ZAKASZEWSKI TOMASZ1978TORUŃPOLSKA
930ZAKRZEWSKI MAREK1967TORUŃACROTEAMPOLSKA
931ZALEŚKIEWICZ KAMIL1991TORUŃPOLSKA
932ZALEŚKIEWICZ MARTA1994TORUŃPOLSKA
933ZALEWSKI ANDRZEJ1981ZŁOCIENIECPOLSKA
934ZAMOJSKI ANDRZEJ1979TORUŃAC - MOTORENPOLSKA
935ZASADA PAULINA1980TORUŃPOLSKA
936ZATORSKI KAMIL1990TORUŃPOLSKA
937ZDROJEWSKI PAWEŁ1978WĄBRZEŹNOREFLEX BIEGAPOLSKA
938ZEMBRZUSKI PRZEMYSŁAW1998TORUŃPOLSKA
939ZGLIŃSKA MAGDALENA1986TORUŃWKURW_TEAMPOLSKA
940ZIELINSKI MAREK1970TORUNGWIAZDY NESTLE FITNESPOLSKA
941ZIELIŃSKI JAROSŁAW1985GDAŃSKPOLSKA
942ZIELIŃSKI MARCIN1993LUBICZ GÓRNYŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
943ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOZABIEGANI ŁUBIANKAPOLSKA
944ZIELIŃSKI SZCZEPAN1985CIECHOCINPOLSKA
945ZIĘTARSKA BOŻENA1971ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
946ZIĘTARSKI JERZY1970ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
947ZIOMEK PIOTR1978TORUŃPOLSKA
948ZIÓŁKOWSKI MAREK1985TORUŃPOLSKA
949ZUFLA GRZEGORZ1980WŁOCŁAWEKPOLSKA
950ZWALIŃSKI MARCIN1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
951ZWIERZYKOWSKA WERONIKA1991TORUŃPOLSKA
952ZWOLIŃSKA MONIKA1994LIPNOPOLSKA
953ŻABIŃSKA IZABELA1975WARSZAWAPOLSKA
954ŻABIŃSKA MARZENA1986LUBLINPOLSKA
955ŻABIŃSKI JAN1982LUBLINPOLSKA
956ŻBIKOWSKA MAŁGORZATA1966TORUŃSPCPOLSKA
957ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
958ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
959ŻUCHOWSKI JÓZEF1971PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEPOLSKA
960ŻUK MARCIN1975TORUŃZIELONY KONCEPTPOLSKA
961ŻUK MARCIN1975TORUŃNATURNIAPOLSKA
962ŻURAWSKA PAULINA1995TORUŃGDZIE MÓJ KWIATEK?POLSKA
963ŻURAWSKA PAULINA1995TORUŃGDZIE MÓJ KWIATEK?POLSKA
964ŻYMŁA TOMASZ1980KATOWICENADAPODEMEPARARPOLSKA
965ŻYTOWIECKI DAWID1982RYPINPOLSKA

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALACHNIEWICZ ALEKSANDRA1994TORUŃPOLSKA
2ALEKSY MAŁGORZATA1972TORUŃPOLSKA
3AMROZIEWICZ BEATA1993KROBIAPOLSKA
4AMROZY KATARZYNA1991TORUŃPOLSKA
5APTACY PATRYK1996BIAŁOŚLIWIEŻABKAPOLSKA
6BADACH GRZEGORZ1977TORUŃPOLSKA
7BADOWSKA EWELINA1984GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
8BAJMLER ANNA1975TORUŃPOLSKA
9BAJMLER ANNA1975TORUŃPOLSKA
10BAJMLER ANNA1975TORINPOLSKA
11BAJMLER ANNA1975TORUŃPOLSKA
12BAJOREK JACEK1975WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
13BALCEERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
14BANASZEK MALGORZATA1996TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
15BANAŚ MICHAŁ1990WROCŁAWIPA WROCŁAWPOLSKA
16BARSZCZEWSKI MICHAŁ1991TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
17BARTOSIEWICZ MICHAŁ1977TORUŃPOLSKA
18BARTOSZAK KRZYSZTOF1975TORUŃMARCO-SYSTEMPOLSKA
19BERING JAKUB1994TORUŃPOLSKA
20BESZCZYŃSKA JOLANTA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
21BESZCZYŃSKI KORNEL1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
22BESZCZYŃSKI KRYSTIAN1979TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
23BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYWITPATPOLSKA
24BIEGAŁA AGNIESZKA1982INOWROCŁAWRENEGAT INOWROCŁAWPOLSKA
25BIERNATOWICZ WACŁAW1957CHOJNICZKIPOLSKA
26BŁOŃSKA JOANNA1980ZAKRZEWOZRUNOWANIPOLSKA
27BODO RAFAŁ1982KOSZALINZOZKOSZ KOSZALINPOLSKA
28BOROWIEC EWA1975TORUŃPOLSKA
29BRZOZOWSKI PAWEŁ1997BUDZISZEWOPOLSKA
30BUDNY JOANNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
31BULSKI BŁAŻEJ1977TORUŃPOLSKA
32BURLIKOWSKA ALEKSANDRA1992WARSZAWASPEAK OUTPOLSKA
33CEBULSKI ROMAN1976BIERZGŁOWOOSP BIERZGŁOWOPOLSKA
34CELMER KAROL2001GOLUB DOBRZYNKOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
35CELMER KAROL2001WROCKIZS KOWALEWOPOLSKA
36CHROSTOWSKA LIDIA1992TORUŃPOLSKA
37CIARKA-RODZYŃSKA MAŁGORZATA1979TORUŃRODZYNKIPOLSKA
38CIEPCIELIŃSKI DAWID1985BRODNICABIEGAM BO BIEGAMPOLSKA
39CYBULSKI MATEUSZ1993TORUŃFITLARWA TEAMPOLSKA
40CZAJKOWKSI MATEUSZ2001CHEŁMŻAZS KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
41CZAJKOWSKI MATEUSZ2001DĘBOWA ŁĄKAZS KOWALEWOPOLSKA
42CZARNECKA IWONA1975CHEŁMNOPOLSKA
43CZARNECKA WERONIKA1997CZERNIKOWOPOLAND
44CZARNECKI ANDRZEJ1958CZERNIKOWOPOLAND
45CZARNECKI MAREK1975CHEŁMNOPOLSKA
46CZECHOWSKI PAWEŁ1987TORUŃ8 KPBOTPOLSKA
47DANKOWSKI BŁAŻEJ2004POTULICEPOLSKA
48DĄBROWSKI JACEK1978LUBICZPOLSKA
49DĄBROWSKI LESZEK1977PŁYWACZEWOPOLSKA
50DĄBROWSKI LESZEK1977PŁYWACZEWOPOLSKA
51DĄBROWSKI PAWEŁ1994TORUŃPOLSKA
52DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81 BLP-8KPBOTPOLSKA
53DEPTUŁA DOROTA1978LESZNOWOLAPOLSKA
54DĘ JAN1952SUCHARZEWO 6SOŁTYSPOLSKA
55DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWO 6SOŁTYSPOLSKA
56DRAGUN ANNA1989TORUŃFITLARWA TEAMPOLSKA
57DRĄŻKOWSKA KATARZYNA1976TORUNPOLSKA
58DROŻDŻAL MACIEJ1985TORUŃWKB META LUBLINIECPOLSKA
59DROŻDŻAL MACIEJ1985TORUŃWKB META LUBLINIECPOLSKA
60DROŻDŻAL MARIAN1949TORUŃPOLSKA
61DRWĘCKI DANIEL1983BYDGOSZCZBIEGNIJ Z PROSERVICEPOLAND
62DUBROWNIK ŁUKASZ1982OSIEK NAD WISŁĄSOHBI TEAMPOLSKA
63DYBCIO MONIKA1992TORUŃPOLSKA
64DZIEMIDOWICZ BARTOSZ1972LONDONSUPER GIRONUK
65DZIEMIDOWICZ BARTOSZ1972LONDONSUPERGIRONUK
66DZIEWIĄTKOWSKA EWA1979TORUŃPOLSKA
67DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃPOLSKA
68EARL ANTONIO1980ZAMEK BIERZGLOWSKI,POLAND
69ERDMANN PIOTR1984GDAŃSKPOLSKA
70FABISZEWSKA AGNIESZKA1974GŁOGOWOPOLSKA
71FEDEK ADAM1975TORUŃFEDEK TEAMPOLSKA
72FEDERSKI KRZYSZTOF1983TORUŃTOFIKOWOPOLSKA
73FIEREK PIOTR1969TORUŃTEAM APATORPOLSKA
74FOT IWONA1978GDAŃSKINVICTA POWER TEAMPOLSKA
75FRYSKE SONIA1995WĄGROWIECPOLSKA
76GALICKI JAROSŁAW1970INOWROCŁAWWKU INOWROCŁAWPOLSKA
77GARDZIELEWSKA KATARZYNA1984TORUŃPOLSKA
78GATYŃSKA AGNIESZKA1990ŁYSOMICEPOLSKA
79GAURA HENRYK1982TORUŃPOLSKA
80GAWINECKA ALEKSANDRA1991TORUŃ#LEPIEJWOLNONIŻWCALEPOLSKA
81GDAŃSKA ANETA1973KOWALPOLSKA
82GDAŃSKA ANETA1973KOWALPOLSKA
83GĘBICKA KATARZYNA1980TORUŃPOLSKA
84GĘSTWA DANUSIA1981GOLUB-DOBRZYŃLAKO AKCESORIA MEBLOWEPOLSKA
85GĘSTWA RAFAŁ1979GOLUB DOBRZYŃLAKO AKCESORIA MEBLOWEPOLSKA
86GLISZCZYŃSKA ANNA1959PYRZYCEPYRZYCE BIEGAJĄPOLSKA
87GÓRECKA MAGDALENA1983TORUŃPOLSKA
88GÓRSKA JUSTYNA1986INOWROCŁAWBBKTSPOLSKA
89GRABOWSKA JOANNA1975TORUŃPOLSKA
90GRONCZEWSKA DOROTA1978PŁOCKULTRA PAZURPOLSKA
91GRUDZIŃSKA AGNIESZKA1983TORUŃPOLSKA
92HANUSZKIEWICZ JACEK1972SKIERNIEWICEPOLSKA
93HINZ MAGDALENA1979KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
94IWAN AGNIESZKA1984ZĘBOWOPOLSKA
95IWAN MARTYNA2003ZĘBOWOPOLSKA
96IWANIUK JACEK1973BYDGOSZCZPĘDZĄCE CHOMIKIPOLSKA
97IWANIUK MATEUSZ2003BYDGOSZCZPĘDZĄCE CHOMIKIPOLSKA
98IWANOWSKA ANNA1993WARSZAWAPOLSKA
99IWANOWSKA ANNA1993WARSZAWAPOLSKA
100JACHOWSKA MAŁGORZATA1998GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
101JAGIELSKI PRZEMYSŁAW1988ŁYSOMICESOHBIPOLSKA
102JAKUBOWSKA SABINA1983ŁUBIANKAPOLSKA
103JANCZAK KAROLINA1982SILNOPOLSKA
104JANKOWSKA MONIKA1986ŁYSOMICESOHBIPOLSKA
105JARCZASZEK KRZYSZTOF1983JANIKOWOKILOMETROŻERCYPOLSKA
106JARCZEWSKA MONIKA1981ZAŁUSKIPOLSKA
107JARCZEWSKA RENATA1967GOLENIÓWPOLSKA
108JARCZEWSKA RENATA1967GOLENIÓWPOLSKA
109JARZYNKA MICHAŁ1974PŁOCKULTRA PAZURPOLSKA
110JASTRZĘBSKA-KIZIUK JOANNA1982KROBIAPOLSKA
111JAWOROWSKA JUSTYNA1974GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
112JAŻDŻYK KONRAD1997RACHOCINTKKF KUBUŚ SIERPCPOLSKA
113JĘDRZEJEWSKA SYLWIA1996TORUŃPOLSKA
114JUCHCIŃSKI MICHAŁ1990KOSOWIZNAPOLSKA
115KACZMAREK SEBASTIAN1977TORUŃKACZMAREKPOLSKA
116KALINOWSKI PATRYK1991WARSZAWAPENDZONCY JELEŃPOLSKA
117KAMIŃSKA AMANDA1997TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
118KANIA MONIKA1993INOWROCŁAWPOLSKA
119KANIEWSKA HALINA1968TORUŃPOLSKA
120KANIEWSKA MICHALINA1995TORUŃPOLSKA
121KANIEWSKI ARTUR1991WŁOCŁAWEKANWILTEAMPOLSKA
122KATANA KATARZYNA1974PRUSZKOWROZBIEGANY PIASTÓWPOLSKA
123KATANA KATARZYNA1974PRUSZKOWROZBIEGANY PIASTÓWPOLSKA
124KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA1996TORUŃGANG BENGIEPOLSKA
125KITA NATALIA1993TORUŃPOLSKA
126KIZIUK ANDRZEJ1984KROBIAPOLSKA
127KLIMZA ANDRZEJ1974LUBICZ DOLNYLUBICZ TEAMPOLSKA
128KLUCZEWSKA KAROLINA1990TORUŃPINK POWERPOLSKA
129KŁOSOWSKI GRZEGORZ1987TORUŃPOLSKA
130KOBIELSKA ILONA1987TORUŃROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA
131KOCIŃSKA JOANNA1985BRZOZÓWKAPOLSKA
132KODYMOWSKA MAŁGORZATA1975SZPETAL GÓRNYANWIL TEAMPOLSKA
133KOJRUK GRAŻYNA1971GŁOGOWOPOLSKA
134KOŁAKOWSKI SZYMON1994NOWA WIEŚPOLSKA
135KONIECZNA KRYSTYNA1974KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
136KONIECZNA KRYSTYNA1974KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
137KONRAD PAULINA1999KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
138KOTLAREK KAMIL1994INOWROCŁAWSOHBI TEAMPOLSKA
139KOTOWSKI ROBERT1975TORUŃPOLSKA
140KOWALCZYK ANDRZEJ1987ŁEKNOLKS PAŁUKI ŁEKNOPOLSKA
141KOWALCZYK MARCIN1982RASZYNPOLSKA
142KOWALCZYK PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
143KOWALIK DANUTA1980DĄBROWA CHEŁMIŃSKIPOLSKA
144KOWALSKA EDYTA1975ZŁAWIEŚ WIELKAPOLSKA
145KOWALSKI KRZYSZTOF1980KRUSZYN KRAJEŃSKIOCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPOLSKA
146KOWALSKI RAFAŁ1982TORUNGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
147KOZŁOWSKI ROBERT1977WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
148KROHN JOANNA1982GRĘBOCINPOLSKA
149KRUK GRZEGORZ1949WARSZAWASZKOŁA ANGIELSKIEGO JARPOLSKA
150KRYCHOWIAK BEATA1987ZAKRZEWOZRUNOWANIPOLSKA
151KRYCHOWIAK RYSZARD1974ZAKRZEWOZRUNOWANIPOLSKA
152KRYSZEWSKI PIOTR1994TORUŃPOLSKA
153KRZYŻANOWSKA JOANNA1973TORUNPÓŁNOCNY EKSPRESPOLSKA
154KRZYŻANOWSKI PAWEŁ1972TORUNPÓŁNOCNY EKSPRESPOLSKA
155KRZYŻELEWSKA-GRINBERG ANNA1973TORUŃPOLSKA
156KUCHARSKA DOROTA1983CHEŁMŻAKUCHARSCYPOLSKA
157KURPIŃSKI KRZYSZTOF1984WŁOCŁAWEKWIKA POLSKAPOLSKA
158KUŹMA ANNA1978ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLSKA
159KWASIBORSKI PATRYK1996NOWE ROSCISZEWOTKKF KUBUS SIERPCPOLSKA
160KWELA ANNA1992TORUŃPOLSKA
161KWIATKOWSKA EMILIA2003TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
162KWIATKOWSKA EMILIA2003TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
163KWIATKOWSKA MAGDALENA1978TORUŃPOLSKA
164KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
165KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃUNITED RUNNERSPOLSKA
166LAKS MONIKA1996TORUŃPOLSKA
167LATARSKA MARTA2000OSIEK NAD WISŁĄPOLSKA
168LEŚNIEWSKI MICHAŁ1994RYPINBIEGACZEPOLSKA
169LEWANDOWSKI ARKADIUSZ1983BYDGOSZCZKILOMETROŻERCAPOLSKA
170LIBERA ALEKSANDRA1994TORUŃPOLSKA
171LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
172LIPIŃSKI MATEUSZ1999SŁUPSKMUAY RUNNING TEAMPOLSKA
173LISIECKI JAN1975GNIEWKOWOPOLSKA
174LUBIEJEWSKI JAN1996TORUŃCYDRINPOLSKA
175ŁABENDA SZYMON1990BYDGOSZCZAPATORPOLSKA
176ŁEMPICKA EWELINA1982REPTOWOSERVICE LADIESPOLSKA
177ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWY 10POLSKA
178ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWYPOLSKA
179ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWYPOLSKA
180ŁEPEK MAŁGORZATA1979PŁĄCHAWYPOLSKA
181ŁOWKAJTIS DOMINIKA1983TORUŃPOLSKA
182ŁUSZCZEK JAKUB1993TORUŃPOLSKA
183MADARASZ-PALUCH MALGORZATA1972TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
184MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZPOLSKA
185MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZMAJOR TEAMPOLSKA
186MALAGOCKI DANIEL1982TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
187MALCZEWSKA MIRKA1957BYDGOSZCZPOLSKA
188MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOLSKA
189MAŁYSZA MAŁGORZATA1982LUBICZPOLSKA
190MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
191MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
192MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
193MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
194MANDRA MARCIN1980TORUŃAPATORPOLSKA
195MARCHLIK MATEUSZ1998TORUŃPOLSKA
196MARCINIAK SEBASTIAN1980TORUŃPOLSKA
197MAREK LUCJAN1982BARCINKILOMETROŻERCAPOLSKA
198MARTYNA MARZENA1974TORUŃPOLSKA
199MATECKI MICHAL1999ŁYSOMICEPOLSKA
200MATLAK DOMINIKA1988TORUŃPOLSKA
201MATLAK DOMINIKA1988TORUŃPOLSKA
202MELLER PRZEMEK1979TORUŃPOLSKA
203MEY BARBARA1981TORUŃPOLSKA
204MICHALEC KAMIL1998TORUŃRADIOGOLPOLSKA
205MICHALEC WOJCIECH1965RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
206MIECZKOWSKA KAJA1993TORUŃNIETOPERZEPOLSKA
207MIKOLAJCZAK KATARZYNA1979TORUŃPOLSKA
208MILDE PIOTR1969TORUŃTWARDE PIERNIKIPOLSKA
209MILO ADAM1972TORUŃPOLSKA
210MILO IWONA1979TORUŃPOLSKA
211MISIASZEK JAKUB1988TORUŃVEGE RUNNERSPOLSKA
212MLECZKO ANNA1982BIELANY WROCŁAWSKIEPOLSKA
213MŁODZIK ARKADIUSZ1973TORUŃPOLSKA
214MODRZYŃSKI TOMASZ1988SĄSIECZNOATOMISZTOSPOLSKA
215MORDASIEWICZ ARKADIUSZ1982TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
216MOTYKIEWICZ IWONA1972ŁYSOMICEM&M'S TEAMPOLSKA
217MOTYKIEWICZ MATEUSZ2000ŁYSOMICEM&M'S TEAMPOLSKA
218MURAWSKA JUSTYNA1995RYPINBIEGACZEPOLSKA
219MURAWSKA URSZULA1983TORUŃPOLSKA
220MURAWSKI KAMIL1997RYPINBIEGACZEPOLSKA
221MYRTA MONIKA1982TORUŃPOLSKA
222NADOLNY PIOTR1977TORUŃKUJAWY POMORZEPOLSKA
223NAPIERSKI ANTONI1964TORUŃSP NR 15 TORUŃPOLSKA
224NIERYCHLEWSKA-LULA EWA1983TORUŃPOLSKA
225NIESPOREK EWA1958TORUŃPOLSKA
226NIKOLAJUK ROBERT1982OLSZTYNPOLSKA
227NIKOLAJUK ROBERT1982OLSZTYNPOLSKA
228NOWAKOWSKA WERONIKA1999TORUŃPOLSKA
229NOWAKOWSKI ANDRZEJ1970PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
230NOWAKOWSKI JERZY1977TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
231NOWAKOWSKI JERZY1977TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
232NURKIEWICZ JAROSŁAW1971BYDGOSZCZKUNG FU PANDY 3POLSKA
233OLBRYŚ MAGDALENA1988TORUŃPOLSKA
234OLEJNICZAK MAGDALENA1978TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
235OLEWINSKA AGNIESZKA1980TORUŃPOLSKA
236OLSZEWSKA MARTA1975TORUŃSZKOŁA ANGIELSKIEGO JARPOLSKA
237OLSZEWSKI MAREK1979TORUŃSZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO JARPOLSKA
238ORDZA KATARZYNA2000TUCHOLAPOLSKA
239ORDZA WŁODZIMIERZ1968TUCHOLAPOLSKA
240ORENT MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
241ORENT PIOTR1975TORUŃPOLSKA
242OSIELSKA SYLWIA1988ALEKSANDRÓW KUJAWSKI#BIEGANIENAWESOŁOPOLSKA
243OŚWAŁDOWSKI PIOTR1982ROZGARTYPOLSKA
244OŚWIECIŃSKA KAROLINA1994KOKOCKOPOLSKA
245PACUK DARIUSZ1969TORUŃSP 17 TORUŃPOLSKA
246PACUK JOANNA1981TORUŃSP 17 TORUŃPOLSKA
247PARZYSZEK ADAM1977ŁYSOMICEANTONIO TEAMPOLSKA
248PASIEKA MARCIN1986TORUNNIEDŹWIEDŹPOLSKA
249PASIEKA MARCIN1986TORUNNIEDŹWIEDŹPOLSKA
250PASIEKA MARCIN1986TORUNNIEDŹWIEDŹPOLSKA
251PASIEKA MARCIN1986TORUNNIEDŹWIEDŹPOLSKA
252PASIEKA MARCIN1986TORUNNIEDŹWIEDŹPOLSKA
253PASIEKA MARCIN1986TORUNNIEDŹWIEDŹPOLSKA
254PASZKOWSKA KATARZYNA1978BYDGOSZCZPOLSKA
255PAWŁOWSKI MARCIN1978STRZELNOPOLSKA
256PEIMEL ANNA1972TORUŃPOLSKA
257PIOTRAK-KURKOWSKA NATALIA1977TORUŃPOLSKA
258PIRÓG MONIKA1985TORUŃPOLSKA
259PITUŁA MONIKA1980TORUŃPOLSKA
260POCIŻNICKA ANGELIKA1986TORUŃPOLSKA
261POLAK ADRIAN1993TORUŃNIETOPERZEPOLSKA
262POLAK PAWEŁ1992INOWROCŁAWPOLSKA
263POTRZEBOWSKI MAREK1983BYDGOSZCZ#B3KPOLSKA
264PRAŻNIEWSKA JOANNA1979TORUŃPOLSKA
265PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
266PREDENKIEWICZ ANDRZEJ1991ZĘBOWOZĘBOWOPOLSKA
267PREDER BARTOSZ1978BYDGOSZCZPOLSKA
268PRZYBORKIEWICZ KRZYSZTOF1973TORUŃPIERNIKI TORUŃPOLSKA
269PRZYBYLSKA ALEKSANDRA1970GDYNIAELITE TEAMPOLSKA
270PRZYBYLSKA ALEKSANDRA1970GDYNIAELITE TEAMPOLSKA
271RASZCZYK NEL1998TORUŃPOLAND
272RATOWSKA EMILIA1988OSTASZEWO, GM . ŁYSOMICESOHBI TEAMPOLSKA
273REKOWSKI BOGDAN1965TORUŃBIEGACZPOLSKA
274REKOWSKI KRZYSZTOF1957TORUŃPOLSKA
275REKOWSKI TADEUSZ1967TORUŃBRAT BIEGACZAPOLSKA
276REŁOWICZ MARTA1988TORUŃPOLSKA
277RENKIEWICZ PAWEŁ1990TORUŃPOLSKA
278RODZYŃSKI PATRYCJUSZ1979TORUŃRODZYNKIPOLSKA
279ROGALSKI MACIEJ1987BYDGOSZCZOLOTEAMPOLSKA
280ROGIEWICZ KRZYSZTOF1988CIECHOCINEKANWIL TEAMPOLSKA
281ROGOWSKA DOROTA1970TORUŃPOLSKA
282ROGOWSKA JULIA2000TORUŃPOLSKA
283ROGOWSKA MONIKA1992TORUŃPOLSKA
284ROGOWSKI JACEK1970TORUŃPOLSKA
285ROMANKIEWICZ LIDIA1974TORUŃPOLSKA
286ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
287ROZANSKI KAROL1982TORUNJMRPOLSKA
288RÓŻYŃSKA IZABELA1985TORUŃPOLSKA
289RUDEK MAŁGORZATA1976RUMIAPOLSKA
290RUDOWSKI KRZYSZTOF1971TORUŃPOLSKA
291RUMINSKA MARIA1967WŁOCŁAWEKRAZEMPOLSKA
292RUMINSKA RENATA1981AUDERGHEMPOLISHRUNTEAMBELGIA
293RUMIŃSKA PAULINA1996TORUŃPOLSKA
294RUMIŃSKI PIOTR1995TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
295RUMIŃSKI SŁAWOMIR1995TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
296RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971DOBRZEJEWICECSAIUPOLSKA
297RYBKOWSKA KATARZYNA1988TORUŃFITLARWA TEAMPOLSKA
298RYGIELSKI MARCIN1973TORUŃPOMORZANIN 1935 TORUŃPOLSKA
299RYKOWSKI ARKADIUSZ1986KUTNOKUTNO BIEGAPOLSKA
300RZESZOTARSKA DOROTA2020CHEŁMŻAPOLSKA
301RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻA#BBKTSPOLSKA
302RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻAPOLSKA
303RZESZOTARSKA DOROTA2020CHEŁMŻAPOLSKA
304RZESZOTARSKA DOROTA1980CHEŁMŻAPOLSKA
305SALDAT GRZEGORZ1984TORUŃPOLSKA
306SALDAT MARTA1987TORUŃPOLSKA
307SAMBORSKA MALGORZATA1983TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
308SAMPSON JOANNA1978TORUNPOLSKA
309SIERADZKI KRZYSZTOF1985TORUŃPOLSKA
310SITNIEWSKA ANNA1969TORUŃPOLSKA
311SITNIEWSKI GRZEGORZ1966TORUŃPOLSKA
312SKOWROŃSKA BARBARA1968TORUŃPOLSKA
313SŁAWIŃSKA DAGMARA1993WŁOCŁAWEKANWILTEAMPOLSKA
314SOBECKA EWA1984TORUŃFITLARWA TEAMPOLSKA
315SOBIECKI ROBERT1988BRODNICAGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
316SOBÓLSKI MARCIN1981TORUŃPOLSKA
317SOCHA JOANNA1993ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
318SOKOŁOWSKA JONNA1983GÓRSKPOLSKA
319SOKOŁOWSKI TOMASZ1980GÓRSKPOLSKA
320STALĘGA ANNA1972KURZĘTNIKLYNX TEAMPOLSKA
321STALĘGA GRZEGORZ1978KURZĘTNIKLYNX TEAMPOLSKA
322STAWARSKA ELŻBIETA1977TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
323STĘPIEŃ DAVID1991WILHELMSHAVENTSR OLYMPIA WILHELMSHAVENNIEMCY
324STOMPOR DARIUSZ1982TORUŃFITLARWA TEAMPOLSKA
325STRANC JACEK1967TORUNBYD-1POLSKA
326STRZAŁKOWSKA EWELINA1990TORUŃPOLSKA
327STYCZEŃ ADAM1992TORUŃPOLSKA
328SZABLEWSKA MONIKA1979STARY TORUŃPOLSKA
329SZCZAWIŃSKA DOROTA1976LUBICZ DOLNYPOLSKA
330SZCZAWIŃSKA DOROTA1976LUBICZ DOLNYFIT LARWY TEAMPOLSKA
331SZCZEPAŃSKI RADOSŁAW1974TORUŃCCCPPOLSKA
332SZCZĘSNY SZYMON1988TORUŃGALACTICOS TORUŃPOLSKA
333SZCZYPEK SŁAWOMIR1976MOSTYPOLSKA
334SZULTKA MAGDALENA1990CHOJNICEPOLSKA
335SZULTKA MAGDALENA1990CHOJNICEPOLSKA
336SZYDLIK MARZENA1997TOPORZYSKOPOLSKA
337SZYMAŃSKI TOMASZ1983TORUŃPOLSKA
338ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1980GRONOWOPOLSKA
339TALARCZYK TOMASZ1980TORUŃPOLSKA
340TESTOWY7 JAKUB1995RYPINPOLSKA
341TETLOCH ARKADIUSZ1989TORUŃSOHBI TEAMPOLSKA
342TOCZKO MAGDA1985MŁYNIECPOLSKA
343TOMANEK ANNA1979TORUŃPOLSKA
344TOMANEK IRENEUSZ1975TORUŃPOLSKA
345TOMASIK MAGDALENA1985TORUŃPOLSKA
346TRAWNIK DAWID1990BYDGOSZCZDD666POLSKA
347TUREK PAWEŁ1972NOWA IWICZNAPRINCESPOLSKA
348TYBORSKA PAULINA1995KONARZYNYPOLSKA
349TYBURSKA OLGA1984BYDGOSZCZFITLARWA TEAMPOLSKA
350TYKWIŃSKA AGNIESZKA1983BYDGOSZCZCOOKIETEAMRUNNERSPOLSKA
351URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOLSKA
352URBAŃSKA PATRYCJA1985TORUŃPOLSKA
353WAKARECY DOROTA1987TORUŃPOLSKA
354WAKARECY KAROL1985TORUŃPOLSKA
355WALENTYN KATARZYNA1978TORUŃPOLSKA
356WALENTYN KATARZYNA1978TORUŃPOLSKA
357WASIELEWSKI MICHAL1982TORU?AZS UMK TORU?POLSKA
358WAŚKIEICZ DARIUSZ1979TORUŃPOLSKA
359WAŚKIEWICZ DARIUSZ1979TORUŃPOLSKA
360WAŚKIEWICZ NATALIA2004TORUŃPOLSKA
361WAŚKIEWICZ SEBASTIAN1987LIPNOPOLSKA
362WEŁNOWSKA ANETA1979GRONOWOPOLSKA
363WEŁNOWSKI JAKUB2000GRONOWOPOLSKA
364WERNER KRZYSZTOF1986TORUŃNADAKTYWNI TORUŃPOLSKA
365WHITEHOUSE REG1949FULBOURNENGLAND
366WIESE KAROLINA1999TORUŃPOLSKA
367WIĘCZKOWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃPOLSKA
368WIĘCZKOWSKI PAWEŁ1995RYPINPOLSKA
369WILCZYŃSKA KAMILA1981TORUŃTAURUS OCHRONAPOLSKA
370WINIECKA DOROTA1974ROJEWOPOLSKA
371WISIŃSKI MACIEJ1995BRODNICABRODNICA BIEGAPOLSKA
372WISNIEWSKA KRYSTYNA1977TORUŃPOLSKA
373WIŚNIEWSKA EWA1968ŚWIECIEWISIENKA TEAMPOLSKA
374WIŚNIEWSKA IWONA1977OSTASZEWO, GM . ŁYSOMICESOHBI TEAMPOLSKA
375WIŚNIEWSKA JULIA2000TORUŃM&M’S TEAMPOLSKA
376WIŚNIEWSKI DARIUSZ1970TORUŃPOLSKA
377WIŚNIEWSKI DARIUSZ1970TORUŃPOLSKA
378WIŚNIEWSKI RAFAŁ1970CHEŁMŻAPOLSKA
379WIŚNIEWSKI TOMASZ1982TORUŃAPATORPOLSKA
380WIŚNIEWSKI WIESŁAW1965ŚWIECIEWISIENKA TEAMPOLSKA
381WITKOWSKA KATARZYNA1980TORUŃPOLSKA
382WITKOWSKA NATALIA1990TORUŃSPEAK OUTPOLSKA
383WNUK CEZARY1991TORUŃPOLSKA
384WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF1985BYDGOSZCZPOLSKA
385WOJEW?DKA ANNA1991WIELUŃPOLSKA
386WOLYNIAK KRZYSIEK1994CHOCEŃPOLSKA
387WOŹNIAK AGATA1993TORUŃPOLSKA
388WOŹNIAK ALINA1965BYDGOSZCZBIOLOGIA MEDYCZNA CM UMKPOLSKA
389WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOLSKA
390WRÓBLEWSKI DAWID1988TORUŃPOLSKA
391WRZESIŃSKA JUSTYNA1982TORUŃPOLSKA
392ZABŁOCKI MATEUSZ1991TORUŃPOLSKA
393ZAGUŁA ANDRZEJ1996LULKOWOSOHBI TEAMPOLSKA
394ZAMOJSKA POLA1993LUBICZPOLSKA
395ZAREMBA ALEKSANDRA1971PIGŻAPOLSKA
396ZDROJEWSKI ŁUKASZ1988TORUŃPOLSKA
397ZDROJKOWSKA AGNIESZKA1990TORUŃPINK TEAMPOLSKA
398ZELMAŃSKA MARTA1987KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
399ZELMAŃSKA MARTA1987KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
400ZGLINICKI MARCIN1987CZERNIKOWOUSMPOLSKA
401ZIELIŃSKA AGNIESZKA1972TORUŃBORUCIK TRI TEAMPOLSKA
402ZIELIŃSKA IZABELA1991TORUŃPOLSKA
403ZIELIŃSKA LINDA1991TORUŃPOLSKA
404ZIEMCZONEK NATALIA1999ROZGARTYPOLSKA
405ZIĘBA MIKOŁAJ1997TORUŃAZS UMK TORUŃPOLSKA
406ZYCH DANIEL1982MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
407ŻELISZCZAK ARTUR1986TORUŃNADAKTYWNI TORUŃPOLSKA
408ŻOŁNA ANNA1985TORUŃPOLSKA
409ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
410ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
411ŻUCHOWSKA ANNA1998PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEPOLSKA
412ŻUCHOWSKA ANNA1998PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEPOLSKA
413ŻUCHOWSKA PAULINA1996KROTOSZYNYAZS UMK TORUŃPOLSKA
414ŻUCHOWSKA PAULINA1996KROTOSZYNYAZS UMK TORUŃPOLSKA
415ŻUK MARTA1978TORUŃZIELONY KONCEPT / NATURNIAPOLSKA
416ŻUK MARTA1978TORUŃZIELONY KONCEPT I NATURNIAPOLSKA
417ŻYŁKOWSKI JAROSŁAW1984TORUŃHR MAXPOLSKA