System rejestracji dostarcza STS-TIMING

WIRTUALNY RUDZKI POŁMARATON INDUSTRIALNY 2020

Lista startowa / Start List

Data imprezy
10.06-01.08.2020

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BRZÓZKA SEBASTIAN1980RYBNIKSEBET TRUCHTING TEAMPOLSKA
2GANCZORZ DAWID1989JANKOWICEPOLSKA
3KOŹBIAŁ ADRIAN1976RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
4MACH MARCIN1976GLIWICELYGOTA TIGERSPOLSKA
5ODIAS DOMINIKA1996KATOWICEBIEGAJĄCE BATATYPOLSKA
6POTEMPKA ŁUKASZ1996RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
7RAKOWSKI ŁUKASZ1985RYBNIKLKS ZWONOWICEPOLSKA
8RATAJCZAK DOROTA2001RYBNIKPOLSKA
9SKULIMOWSKI ADAM1991RUDA ŚLĄSKADRUŻYNA WÓDYPOLSKA
10STRZYSZ MAGDALENA1998RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
11SZALA BEATA1983RYBNIKSEBET TRUCHTING TEAMPOLSKA
12WLOKA NATALIA1991CHORZÓWPOLSKA

Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK MARIUSZ1976ORNONTOWICEKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
2BARCZOK WOJCIECH1985RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
3BERNACISKO DAMIAN1987RUDA ŚLĄSKAWARTKIE PIERONYPOLSKA
4BYZDRA ADAM1998RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
5CYGANIK PIOTR1988CHORZÓWFC CWANIAKIPOLSKA
6CZARNOTA PIOTR1982KATOWICEVICTORIA JAWORZNOPOLSKA
7DOMERECKI KRZYSZTOF1983SUCHODANIECQUALICHAIRSPOLSKA
8GABOR ALEKSANDRA1986CHORZÓWKOBIETY W BIEGUPOLSKA
9HOFFMANN MATEUSZ1979STRUMIEŃPOLSKA
10JÓSKOWSKI RAFAŁ1976RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
11KAPICKI JAN1956MYSŁOWICEPOLSKA
12KARDYŚ ALEKSY1982CHORZÓW-MIASTOKU AZS UNIWERSYTET RZESZOWSKIIPOLSKA
13KRAWCZYK PAWEŁ1981RUDA SLASKAŚLĄSK RUNNERSPOLSKA
14LICHWAŁA ROBERT1983RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
15MAGNER BARTŁOMIEJ1977GLIWICESTRAŻ MIEJSKAPOLSKA
16MAJEK ZBIGNIEW1972CHORZÓWAUGUSTEAMPOLSKA
17MAZURKIEWICZ WOJCIECH1986MIELECGRUBOALBOWCALEPOLSKA
18MIKOŁAJEK BARBARA1992SULKOWICEPOLSKA
19MILBRANT KATARZYNA1983RUDA ŚLĄSKAPACEMAKER 2:00POLSKA
20MILBRANT KORNEL1983RUDA ŚLĄSKAPACEMAKER 2:00POLSKA
21MRÓWKA MATEUSZ1994RADLINRADLINIOKI W BIEGUPOLSKA
22MUSIAŁ BOZENA1980ZABRZEPOLSKA
23MYSIAK ARKADIUSZ1982CHORZÓWWARTA RUNNERSPOLSKA
24NIEDURNY PAWEŁ1987RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
25OCHMANN-LAU BEATA1980RUSS SLASKAPOLSKA
26OŁUBEK ROBERT1975ŻORYHRMAX ŻORYPOLSKA
27OZDARSKI KRZYSZTOF1969RUDA ŚLĄSKAOPEL ACTIVE TEAMPOLSKA
28PALIK JAKUB1984RUDA ŚLĄSKAPGG S.A.POLSKA
29PALUCHIEWICZ SZYMON1976PAWŁOWICEPOLSKA
30PETKIEWICZ TOMASZ1987MIKOŁÓWKIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
31PRYSZCZ MIROSŁAW1977RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
32RADECKA ILONA1987STRASZYNPOLSKA
33RATYŃSKI BARTŁOMIEJ1983BYTOMPACEMAKERPOLSKA
34ROKIEL TOMASZ1982OLKUSZPOLSKA
35RZEPKA BERNARD1968ZDZIESZOWICEZDZIESZOWICEPOLSKA
36SKUDLIK JOANNA1974RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
37SKUDLIK TOMASZ1974RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
38SOBALA MATEUSZ1987SOSNOWIECPOLSKA
39SOBOTA JAROSŁAW1964RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
40STRZELCZYK EWA1978KATOWICEHURAGAN LIGOTAPOLSKA
41SULKOWSKI ARKADIUSZ1975KNURÓWSULEKPOLSKA
42TWARUSZKA MARCIN1979RUDA SLASKAPOLSKA
43200WALEROWICZ MACIEJ1982RUDA ŚLĄSKATRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLSKA
44WEISS DOMINIK1981BYTOMPOLSKA
45WIDERA IRENEUSZ1965ŁAZISKA GÓRNESTS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
46WOJCIECHOWSKI PAWEŁ1983BĘDZIN#GRODZIECRUNPOLSKA
47WRÓBLEWSKI ROBERT1975BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
48WRZESIŃSKI ANDRZEJ1961TYCHYKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
49WRZESIŃSKI RAFAŁ1990TYCHYKIA ETRANS -STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA

Nordic Walking

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GLISZCZYŃSKI MIROSŁAW1956TARNOWSKIE GÓRYGOGGLE PAE TEAMPOLSKA
2MIKOŁAJCZYK ELŻBIETA1983ZABRZEMIRAZ RACE TEAMPOLSKA
3OLBRICH BARBARA1975ŚWIĘTOCHŁOWICEMIRAZ RACE TEAMPOLSKA