System rejestracji dostarcza STS-TIMING

58. Wirtualny Bieg Westerplatte

Lista startowa / Start List

Data imprezy
1-30.09.2020

58. Wirtualny Bieg Westerplatte

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAJOREK JACEK1975WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
2BENKE ADAM1993ZĄBKIPOLSKA
3BŁAUT AGATA1970BOROWEAMATRPOLSKA
4BOJDZIŃSKI KRZYSZTOF1967WATKAPOLSKA
5BOJDZIŃSKI KRZYSZTOF1967WARKAPOLSKA
6BURZYŃSKI TOMASZ1972RÓŻYNYTF50POLSKA
7BURZYŃSKI TOMASZ1972RÓŻYNYTF50POLSKA
8CZAPURA ELŻBIETA1957SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMPOLSKA
9CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
10DOMAGALSKI ŁUKASZ DOMAGALSKI1988RUDAWADOGOŃ KRZESZOWICEPOLSKA
11DYBUK AGNIESZKA1977GDANSKASPHALTE 2019POLSKA
12DYBUK AGNIESZKA1977GDANSKASPHALTE 2019POLSKA
13FIEBICH ZBIGNIEW1976LESZNOLUCKY LUKIPOLSKA
14FIEGA RYSZARD1958SZYMBARKMARATON GORLICEPOLSKA
15FILIP JOANNA1985VILLEJUIFFRANCJA
16FLICIŃSKI JAKUB1999GDAŃSKZATE ARMYPOLSKA
17FREJTAG DAWID1987GIŻYCKOBBL GIŻYCKOPOLSKA
18FRONCZAK MAŁGORZATA AGATA1980POMIECHÓWEKHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
19GAWIN RAFAŁ1974KOŚCIERZYNAPOLSKA
20GAWIN RAFAŁ1974KOŚCIERZYNAPOLSKA
21GAWRYŚ MATEUSZ1988GDAŃSKPOLSKA
22GAZARKIEWICZ ANTONI1952GDAŃSKBHMW_GDYNIAPOLSKA
23GAZARKIEWICZ ANTONI1952GDAŃSKBHMW_GDYNIAPOLSKA
24GAZARKIEWICZ ANTONI1952GDAŃSKBHMW_GDYNIAPOLSKA
25GIELAR MARIAN1957SANOKSGMM SANOKPOLSKA
26GITLER WOJTEK1976GDAŃSKDZIECI Z MORENYPOLSKA
27GRYSZKO ARTUR1975WARSZAWAPOLSKA
28GRZENKOWSKA IWONA1989GARCZPOLSKA
29GRZYWACZ ADRIAN1996WOLINPOLSKA
30HERMAN IRENEUSZ1982SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
31HILLER GABRIELA1971GDAŃSKPOLSKA
32JEDLEWSKI KRZYSZTOF1978GDAŃSKPOLSKA
33KACZOROWSKA MARTYNA1983SOCHACZEWPOLSKA
34KAPICKI JAN1956MYSŁOWICEPOLSKA
35KASZAK SABINA150INOWROCŁAWKLUB EMERYTÓW I RENCISTÓWPOLSKA
36KASZAK SABINA150INOWROCŁAWKLUB EMERYTÓW I RENCISTÓWPOLSKA
37KASZAK SABINA150INOWROCŁAWKLUB EMERYTÓW I RENCISTÓWPOLSKA
38KASZAK SABINA150INOWROCŁAWKLUB EMERYTÓW I RENCISTÓWPOLSKA
39KASZAK SABINA150INOWROCŁAWKLUB EMERYTÓW I RENCISTÓWPOLSKA
40KASZUBOWSKI ZENON1964MALBORKPOLSKA
41KITA MATEUSZ1988MŁYNEKNIEZRZESZONYPOLSKA
42KOLOSEK KACPER2001KONINPOLSKA
43KOŁODZIEJ ZENON1962WIELUŃDIABEŁ WIDORADZKIPOLSKA
44KOMOROWSKA KAROLINA1983LUBISZEWO TCZEWSKIECROSSELITEPOLSKA
45KOPERSKA MAGDALENA1997ZABRZEPOLSKA
46KORCZ ANNA1970SOPOTPOLSKA
47KORPAL ANNA1974GDAŃSKFITNES FITBACKPOLSKA
48KOSZAROWSKI JAROSŁAW1974PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA / SUTPOLSKA
49KOWALCZYK MARCIN1982RASZYNPOLSKA
50KOWALCZYK MARCIN1982RASZYNPOLSKA
51KOWALIK PAWEŁ1978GDAŃSKPOLSKA
52KOWALSKA- PASIEKA BOŻENA1961KWIDZYNDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
53KOZICKA KATARZYNA1979KRAKÓWPOLSKA
54KRAWCZUK ANDRZEJ1957GDAŃSKTEAMKARAŚ ELBLĄGPOLSKA
55KRAWCZYK SYLWIA1984ŁASKPOLSKA
56KUBASZEWSKA ANNA1995CIEHANÓWPOLSKA
57326KUCZMARSKI JAKUB1984RYPINPOLSKA
58KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
59KWACZ MAŁGORZATA1964OSTRÓDAPOLSKA
60LEBIEDZIŃSKA ANGELIKA1981REDAZAŁOGA BULDOGAPOLSKA
61ŁUBKOWSKA MAGDALENA1974SŁUPSKPOLSKA
62MARCINEK IRENA1978KING'S LYNNSOLOUNITED KINGDOM
63MAREK HENRYK1947WARSZAWAPOLSKA
64MICHALIK TOMASZ1979GDAŃSK4PLUSMOPSPOLSKA
65MIGGA BRATA1979KĄPINOPOLSKA
66MOLENDA MACIEJ1978SINT-PIETERS-LEEUWBELGIA
67NAPIÓRKOWSKA ANNA1979OSTROŁĘKAPOLSKA
68NAWROCKI MARIUSZ1984LUTUTÓWPOLSKA
69NELKOWSKI JANUSZ NELKOWSKI1953SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWPOLSKA
70NOWICKI MICHAŁ1986KARCZEWPOLSKA
71NOWICKI MICHAŁ1986KARCZEWPOLSKA
72ORZECHOWSKA KAROLINA1978TCZEWPOLSKA
73OSIAK GRZEGORZ1969OSIEKI LĘBORSKIEKREATYWNE ANIMACJEPOLSKA
74OSIECKI ADAM1975GDAŃSKPOLSKA
75OWCZAREK MARCIN OWCZAREK1979KLINISKA WIELKIEOWCAPOLSKA
76PASZKOWSKI LESZEK1962GDANSKPOLSKA
77PĄCZEK WERONIKA1999SUŁKOWICEWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
78PĄCZEK WOJTEK1979GDAŃSKPOLSKA
79PĘK GRZEGORZ1973GRUPAPOLSKA
80PIERZCHAŁA SYLWESTER1962GDAŃSKPOLSKA
81PIĘTKA MACIEJ1988NIEMODLINPOLSKA
82PIZOŃ ANNA1987WROCŁAWIM-POSSIBLE TEAMPOLSKA
83PRZERACKI MIROSŁAW PRZERACKI1970BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
84ROSINKA MICHAŁ1978GDYNIAMAMY TOPOLSKA
85RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971GŁOGOWOCSAIUPOLSKA
86RYDLEWSKA-KOWALIK SYLWIA1983GDAŃSKPOLSKA
87RZYSKI TOMASZ1977GDAŃSKPOLSKA
88RZYSKI TOMASZ1977GDAŃSKPOLSKA
89SABADY TOMASZ PAWEŁ1973KOSZWAŁYPOLSKA
90SAWICKI KRZYSZTOF1971LUBLEWO GDAŃSKIE, KOLBUDY, GDAŃSKI, POMORSKIEPOLSKA
91SAWICKI KRZYSZTOF1971LUBLEWO GDAŃSKIEPOLSKA
92SKOCKA ANNA1971BOJANOPOLSKA
93SPRAWKA JOANNA1991WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
94STASZKIEWICZ NIKODEM1981GDAŃSKPOLSKA
95SUTULA KRZYSZTOF1979LONDERZEELBELGIA
96SZAR SZYMON1979GRUDZIĄDZSZAR RUN TEAMPOLSKA
97SZCZEPAŃSKA EMILIA1990SKARŻYSKO KAMIENNASKRZYDLACI DZIECIOMPOLSKA
98SZCZYGLAK MARIUSZ1977TCZEWCROSSELITEPOLSKA
99SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
100SZLACHTER GRZEGORZ1989LUBINZG RUN / RATOWNICY ZG RUDNAPOLSKA
101SZUKIŁOWICZ KAROLINA1992TRZCIANKAPOLSKA
102SZUMLAS ANNA1981POŁCHOWO#SZUMITEAMPOLSKA
103TARKOWSKI DAWID1987PRUSZCZ GDAŃSKICROSSELITEPOLSKA
104TOKARZEWSKA AGNIESZKA1974WOLA MROKOWSKAPOLSKA
105TOKARZEWSKA AGNIESZKA1974WOLA MROKOWSKAPOLSKA
106TRACZ PAWEŁ1984KRAŚNIKPOLSKA
107TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
108WASILEWSKI MARCIN1977GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
109WERNER MATEUSZ1979WARSZAWAWERNER TEAMPOLSKA
110WIKTOREK GRZEGORZ1971REDAPOLSKA
111WŁODARSKI PAWEŁ WŁODARSKI1977RYKIBIEGUSIEM. PLPOLSKA
112WOJTCZAK RAFAŁ1989ELBLAGPUŁK WSPARCIA ELBLĄGPOLSKA
113WOŁYNIEC PAWEŁ1985EŁKPOLSKA
114ZAJĄCZKOWSKI ARTUR1978DZISŁDOWOROZBIEGANE DZIAŁDOWOPOLSKA
115ZAJĄCZKOWSKI ARTUR1978DZISŁDOWOROZBIEGANE DZIAŁDOWOPOLSKA
116ZAJĄCZKOWSKI ARTUR1978DZISŁDOWOROZBIEGANE DZIAŁDOWOPOLSKA
117ZAJĄCZKOWSKI ARTUR1978DZISŁDOWOROZBIEGANE DZIAŁDOWOPOLSKA
118ZAJĄCZKOWSKI ARTUR1978DZISŁDOWOROZBIEGANE DZIAŁDOWOPOLSKA
119ZARZYCKI PIOTR1985WARSZAWAPOLSKA
120ZIELEŃ PAWEŁ ZIELEŃ1994ZGORZELECPOLSKA
121ZIELIŃSKA MAŁGORZATA1978ELBLĄGPOLSKA
122ZIELIŃSKA MAŁGORZATA1978ELBLĄGPOLSKA
123ŻAK ANNA1994BRZOZÓWKLUB BIEGACZA DYDNIAPOLSKA