System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Bieg Mikołajów 2020 Virtual Run

Lista startowa / Start List

Trójmiasto

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BEZDEL ANNA1974PUCKPOLSKA
2BOCHNACKI MICHAŁ1980PSZCZÓŁKIALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
3CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAMAMY TOPOLSKA
4JAROŃ-WACHUŁKA AGNIESZKA1984BANINOALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
5MIŚ WALDEMAR1976GDAŃSKALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
6PAŁKOWSKI JAN1984GDAŃSKALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
7RÓŻYCKA KAMILA1981ŁÓDŹTEAMFRENDSPOLSKA
8SKOPOWSKI PIOTR1978STRZELCE GÓRNEALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
9SKWARŁO DOROTA1986GDAŃSKPARÓWKIPOLSKA
10SKWARŁO PAWEŁ1986GDAŃSKPARÓWKIPOLSKA
11SKWIERAWSKI GRZEGORZ1970PSZCZÓŁKIALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
12UCHWAŁ MARCIN1976PŁOCKPŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZAPOLSKA
13ZIELONKA MARCIN1988GDAŃSKPOLSKA
14ZIELONKA MARCIN1988GDAŃSKALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
15ZIMAKOWSKA JOANNA1990GDAŃSKALIOR RUNNING TEAMPOLSKA

Poznań

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1IGNASZEWSKA MARTA IGNASZEWSKA1980RADZYNYDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2PRENDKE MONIKA1979POZNAŃPOZNAŃ MARATONPOLSKA
3SZARZAŁA FILIP2013POZNAŃ (POZNAŃ-NOWE MIASTO)DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
4ZIELIŃSKA LIDIA1971WĄGROWIECBIEGAJACY WĄGROWIECPOLSKA

Wrocław

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAKSALARY MAJA2013WROCŁAWBAXIKIPOLSKA
2BIEGANOWSKA AGNIESZKA1979WROCŁAWPOLSKA
3HYŻYK ANNA1977WROCŁAWPOLSKA
4MUCHA PIOTR1998WROCŁAWPOLSKA
5POKORNY JOANNA1969WROCŁAWPOLSKA
6ROZNERSKA KAROLINA1987WROCŁAWPOLSKA
7TUNIA KATARZYNA1983WROCŁAWPOLSKA
8WOLAŃSKA BEATA1980WROCŁAWPOLSKA

Warszawa

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BINDER MATYLDA2014KONSTANCIN-JEZIORNA-POLSKA
2BORUCKA-SULICH ZUZANNA1983WARSZAWABBKS ŁAWECZKA WILANOWPOLSKA
3DANIELAK MARZENA1976KOTUŃALIOR RUNING TEAMPOLSKA
4DĄBROWSKI ADAM1984WARSZAWAALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
5GLEGOŁA MONIKA1988WARSZAWAWILK TRENUJE FAMILYPOLSKA
6GOSZCZYŃSKA WIOLETA1993NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKA
7JAKUBIAK MATEUSZ1990JŪRMALAVADIM TEAMŁOTWA
8KLUCZEK EMILIA1999ŻYRARDÓWPOLSKA
9KONARSKI SŁAWOMIR1987SIEDLCEALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
10KONOPACKI MAREK1959OTWOCKMKPOLSKA
11MARCZAK AGNIESZKA1990WARSZAWAMDDP RUNNING TEAMPOLSKA
12NOWAK EWA1982CZYŻEWPOLSKA
13NOWAK EWA1982CZYŻEWPOLSKA
14NOWAK EWA1982CZYŻEWPOLSKA
15NOWAK EWA1982CZYŻEWPOLSKA
16NOWAK EWA1982CZYŻEWPOLSKA
17OBOLEWICZ KAROL1990WARSZAWAPOLSKA
18PAJĄKOWSKA EWA1963WARSZAWA3BIEGAJĄCEDZIEWCZNYPOLSKA
19PUŁAWSKI PAWEŁ1977WOŁOMINALIORPOLSKA
20RAMOCKA ANNA1984WARSZAWAPOLSKA
21SIENKIEWICZ MAREK1972SEROCKPOLSKA
22SZYMAŃSKI PIOTR1981PIASECZNOALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
23ŚCISŁOWICZ JORDAN2014WARSZAWAPOLSKA
24WALUS ARKADIUSZ1970WARSZAWASNOW EXPO TEAMPOLSKA

Białystok

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Kraków

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CYGANEK GRZEGORZ1970KRAKÓWALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
2CZYŻOWSKA ADRIANNA1986TYCZYNALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
3DURA MAGDALENA1979MYŚLACHOWICEALIORPOLSKA
4DURA MAGDALENA1979MYŚLACHOWICEALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
5KULIG MARCIN1980MIECHÓWALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
6MACIEJCZYK EWA1972KRAKÓW#ZAPRAWAMARSZPOLSKA
7MIKUŁA GRZEGORZ1972KRAKÓWPOLSKA
8PERNAL MATYLDA1977KRAKÓWPOLSKA
9PIANKA KAMILA1991KRAKÓWTEAM ALIORPOLSKA
10PIÓRKO DOROTA1968CHOLERZYNPOLSKA
11SARNEK JAROSŁAW1969RUDAWAALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
12SARNEK JAROSŁAW1969RUDAWAALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
13STOCHNIJ KATARZYNA1984CHORZÓWALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
14SUDER JAKUB1989KRAKÓWALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
15TRELA KONRAD1979KIELCEWKURW_TEAMPOLSKA
16WOJCIECHOWSKA KATARZYNA1984KRAKÓWWOJTIPOLSKA
17ZAGROBELNA BOZENA1979KRAKOWKSSPOLSKA

Bielsko Biała

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1MARIN DMYTRO1977BIELSKO-BIAŁAFAMILYRUNCLUBPOLAND
2MARIN DMYTRO1977BIELSKO-BIAŁAFAMILYRUNCLUBPOLSKA

Podhale

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1SMALARZ MAGDA2000RABKAZOŁZY PODHALAŃSKIEJPOLSKA