System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: OBORNIKI

Lista startowa / Start List

Data imprezy
05-06.06.2021
Organizator posiada ubezpieczenie OC imprezy - istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia NNW:
Kup ubezpieczenie NNW

Istnieje możliwość ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy:
Kup ubezpieczenie od rezygnacji

SKLEP INTERNETOWY FORMOZA CHALLENGE:
Sklep internetowy

Bieg FORMOZA NIGHT CHALLENGE 4026m (05.06.2021)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJEWSKI MIŁOSZ1979STĘSZEWFCH TEAMPOLSKA21:30
2BUŁAJ PAULINA1987PIŁAPOLSKA21:30
3DUDA KRZYSZTOF1978LIPCE REYMONTOWSKIEJELENIE W TERENIEPOLSKA22:06
4KUCZMARSKI JAKUB1985RYPINPOLSKA21:33
5KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA21:39
6KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA22:03
7LUFTMAN ARTUR1983PNIEWY12 WBOTPOLSKA21:30
8LUFTMAN ARTUR1983PNIEWY12 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPOLSKA21:30
9MICHALAK ANNA1976PNIEWYOSP PSARSKIEPOLSKA21:30
10WICHER PRZEMYSŁAW1980PIŁAPOLSKA21:30
11WICHER PRZEMYSŁAW1980PIŁAPOLSKA21:30
12WILCZEK ANNA1986LUBLINIEC13 ŚBOTPOLSKA21:30

FORMOZA RECON

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTOŠ KAREL1994KYJOV 1ČESKÁ REPUBLIKA09:02
2DRYKA MICHAŁ1983RAKONIEWICEPOLSKA09:00
3JUJA ADRIAN1986STAJKOWOASYYYPOLSKA09:16
4KICIŃSKA KORNELIA1995WROCŁAWPOPALONE ZŁĄCZAPOLAND09:30
5KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA09:04
6KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA09:04
7KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA09:04
8KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA09:04
9KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA09:02
10KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA09:30
11KUCZMARSKI JAKUB1984RYPINPOLSKA09:06
12KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA09:02
13KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA09:00
14ŁABENDA MICHAŁ2002ŚREMPOLSKA10:58
15TEST TEST1986TESTPOLSKA09:10

FORMOZA LONG

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJEWSKI JAKUB1993POZNAŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA10:02
2ANDRZEJEWSKI MIŁOSZ1979STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA09:32
3BOBINSKA MARTA1985WARSZAWAPOLSKA10:00
4CHLEBOŚ JAKUB2000SULMIERZYCEDIRTY SPARROWSPOLSKA11:28
5CUDNY JACEK1958MIŃSK MAZOWIECKIKLUB MOTOCYKLOWY KCMPOLSKA11:04
6HASTEROK DANIEL2000KOLANOWICEHUSARIA RACE TEAM OPOLEPOLSKA10:02
7JABŁOŃSKI PAWEŁ1978PALĘDZIEPOLSKA09:54
8JABŁOŃSKI PAWEŁ1978PALĘDZIEDIRTY SPARROWSPOLSKA09:54
9KALATA TOMASZ1991POZNAŃPOLSKA09:30
10KAŃDUŁA JACEK1987BUKPANDA TEAMPOLSKA09:30
11KARKOWSKI KRZYSZTOF1999POPÓWKOPOLSKA10:02
12KILICHOWSKA BEATA1978POZNANDIRTY SPARROWSPOLSKA09:54
13KOSTUCHA DAMIAN1992WAŚNIÓWHUSARIA RACE TEAMPOLSKA10:02
14KOSTUCHA DAMIAN1992WAŚNIÓWHUSARIA RACE TEAMPOLSKA10:02
15KOWALSKA EDYTA1978ZIELONA GÓRAPOLSKA11:00
16KOWALSKI BARTŁOMIEJ1978ZIELONA GÓRAPOLSKA11:00
17KRYSTEK ADAM1982OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA10:12
18KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA09:36
19KUCZMARSKI JAKUB1985RYPINPOLSKA09:42
20ŁUKOWSKK RAFAŁ1986GŁOGÓWPOLSKA11:10
21MARSZAŁEK TOMASZ1986ZAKOPANETATRA OPSPOLSKA10:00
22MIKOŁAJCZAK KAROLINA1980GNIEZNOPOLSKA11:14
23MUSIK JULIA1999ŁAZISKA GÓRNEAKTYWNIE W PNIEWACHPOLSKA10:00
24OSTROWSKI SEBASTIAN1990POZNANPOLSKA09:34
25PALUSZAK ANNA1993BUKPANDA TEAMPOLSKA09:36
26PIENIAK PRZEMYSŁAW1977KĘPABRYGADA RRPOLSKA09:32
27POLAK JAROSŁAW1987KOŚCIERZYNAPOLSKA11:00
28PROBST PAWEŁ1982OBRZYCKOBRYGADA RRPOLSKA09:32
29PROBST PAWEŁ1982OBRZYCKOBRYGADA RRPOLSKA09:32
30RYBARCZYK MARIKA1984MOSINABODY ART WARRIORSPOLSKA09:34
31SELIGA ANIA1983STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA09:32
32SKÓRZYŃSKI ERYK1995LEWKÓWPOLSKA09:30
33SUWALSKA EWELINA1996PRUSZKÓWPOLSKA09:40
34TYLAK PRZEMYSLAW1977MOSINABODY ART WARRIORSPOLSKA09:34
35WOJCIECHOWSKI KAMIL1979GÓRAWARRIOR TEAMPOLSKA11:00

FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZAK ZUZANNA2000BUKOWIECDZIKIE WIEPRZEPOLSKA11:28
2BZOWSKA KINGA2003ALBERTOWSKODZIKIE WIEPRZEPOLSKA11:28
3KACZMAREK DANIEL1978OPOLETARA BELG TEAMPOLSKA10:38
4KIERLEWICZ KINGA1990BOLEWICEDZIKIE WIEPRZEPOLSKA11:28
5KORSUN ADRIAN KORSUN1983WOLSZTYNB & SPOLSKA10:30
6KOSTANOWICZ MAREK1984LUBINTEAM E4POLSKA10:36
7KUŹLAK KAMILA1994DOPIEWODZIKIE WIEPRZEPOLSKA11:28
8KUŹLAK RAFAŁ1997DOPIEWO, POZNAŃSKI, WIELKOPOLSKIEDZIKIE WIEPRZEPOLSKA11:28
9LEWANDOWSKI ARTUR1982KUNICEPOLSKA10:32
10MYSUNA MARCIN1980POLKOWICETEAM E4POLSKA10:36
11NOWACZYK MICHAL1980WARSZAWAZADYSZKA TEAMPOLSKA11:00
12OLTER KRZYSZTOF1995JELENIA GÓRAZIELONAPOLSKA10:40
13PAZIEWSKI IGOR1998KOWANÓWKOKUNA KOWANÓWKOPOLSKA11:10
14RAJEWICZ ŁUKASZ1995SĄTOPYDZIKIE WIEPRZEPOLSKA11:28
15STRZELECKI JĘDRZEJ1993POZNAŃLEŚNE LUDKIPOLSKA10:34
16U KEVIN1992MIĘKOWOMJDOPPOLSKA10:32
17U KEVIN1992MIĘKOWOMJDOPPOLSKA10:32
18WALERIAŃCZYK ROBERT1980KOSTRZYNMJDOPPOLSKA10:32
19WECHMAN ADRIAN1991ZIELONA GÓRAZIELONAPOLSKA10:40
20ZDUŃSKI MACIEJ1985KOBYLNICAHOLD THE LINEPOLSKA10:30

FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AMBO RAFAŁ1992OLSZTYNR.AMBO DRUGA CREWPOLSKA11:30
2CHMIELEWSKI TOMASZ1981BARWICEPOLSKA11:34
3CHMIELEWSKI TOMASZ1981BARWICEPOLSKA11:34
4CHMIELEWSKI TOMASZ1981BARWICEPOLSKA11:34
5DĄBKOWSKI MARIUSZ1976GOWOROWOPRZASNYSZPOLSKA11:30
6KAMIŃSKI PAWEŁ1982OSTROŁĘKACROSSBOX OKAPOLSKA11:32
7KNAP KLAUDIA1987OLSZTYNR.AMBO DRUGA CREWPOLSKA11:30
8KREFT ŁUKASZ1983REDAKOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIAPOLSKA11:32
9MŁYŃSKA JOANNA1985OLSZTYNR.AMBOPOLSKA11:30
10PROCHOWSKA BEATA1992RUŚR.AMBO DRUGA CREWPOLSKA11:30
11SZMIST SZYMON SZMIST1979SZCZEPAŃCOWA3 PBOTPOLSKA11:30
12WOLAŃSKI MICHAŁ1983CZĘSTOCHOWAPOLSKA11:30

FORMOZA SHORT

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DREMLIUZHENKO ALEKSANDR1988NOWY TOMYŚLDZIKIE WIEPRZEPOLSKA13:08
2DRZEWIECKI JANUSZ1990POZNAŃPOLSKA13:10
3DZIELENDZIAK DAMIAN1988POZNAŃPOLSKA13:00
4GOLON HUBERT1991OBJEZIERZENATSTYLEPOLSKA13:10
5GOLON HUBERT1991OBORNIKINATSTYLEPOLSKA13:10
6GRZEŚKÒW ANNA1990SZAMOTUŁYPOLSKA13:10
7GRZYB SŁAWOMIR1985POZNAŃTURBODZIKUSYPOLSKA13:10
8LISIAK DARIA1992SZAMOTUŁYPOLSKA13:10
9MERTA JAROSŁAW1970SIEWIERZMLECZYKI SIDAPOLSKA13:16
10MERTA MAŁGORZATA1974SIEWIERZMLECZYKI SIDAPOLSKA13:16
11MILEJCZAK ARTUR1990ZNINDIABŁY WENECKIEPOLSKA13:00
12SADOWSKI KONRAD1996BOLEWICEDZIKIE WIEPRZEPOLSKA13:08
13WISZNAREWSKI PAWEŁ1987RECZPOLSKA13:20
14WOLF PAULINA2003MIĘDZYCHÓDPOLSKA13:02

Bieg FORMOZA KIDS SHORT

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KUCZMARSKI JAKUB2014RYPINPOLSKA15:06
2KUCZMARSKI JAKUB2017RYPINPOLSKA15:10
3ROBASZYŃSKI MARCEL2014POZNANHUSARIA RACE TEAMPOLSKA15:00

Bieg FORMOZA KIDS LONG

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CEGIELSKI FILIP2010DĄBRÓWKA LESNAPOLSKA15:30
2CEGIELSKI FILIP2010OBORNIKIPOLSKA15:30
3KUCZMARSKI JAKUB2008RYPINPOLSKA15:34