System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: OBORNIKI

Lista startowa / Start List

Data imprezy
05-06.06.2021
Organizator posiada ubezpieczenie OC imprezy - istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia NNW:
Kup ubezpieczenie NNW

Istnieje możliwość ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy:
Kup ubezpieczenie od rezygnacji

SKLEP INTERNETOWY FORMOZA CHALLENGE:
Sklep internetowy

Bieg FORMOZA NIGHT CHALLENGE 4026m (05.06.2021)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BUŁAJ PAULINA1987PIŁAPOLSKA21:30
2KUCZMARSKI JAKUB1985RYPINPOLSKA21:33
3KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA21:39
4KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA22:03
5WICHER PRZEMYSŁAW1980PIŁAPOLSKA21:30
6WICHER PRZEMYSŁAW1980PIŁAPOLSKA21:30
7WILCZEK ANNA1986LUBLINIEC13 ŚBOTPOLSKA21:30

FORMOZA RECON

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTOŠ KAREL1994KYJOV 1ČESKÁ REPUBLIKA09:02
2KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA09:04
3KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA09:04
4KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA09:04
5KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA09:04
6KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA09:02
7KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA09:30
8KUCZMARSKI JAKUB1984RYPINPOLSKA09:06
9KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA09:02

FORMOZA LONG

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOBINSKA MARTA1985WARSZAWAPOLSKA10:00
2KALATA TOMASZ1991POZNAŃPOLSKA09:30
3KAŃDUŁA JACEK1987BUKPANDA TEAMPOLSKA09:30
4KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA09:36
5MARSZAŁEK TOMASZ1986ZAKOPANETATRA OPSPOLSKA10:00
6POLAK JAROSŁAW1987KOŚCIERZYNAPOLSKA11:00
7SKÓRZYŃSKI ERYK1995LEWKÓWPOLSKA09:30

FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KACZMAREK DANIEL1978OPOLETARA BELG TEAMPOLSKA10:38
2NOWACZYK MICHAL1980WARSZAWAZADYSZKA TEAMPOLSKA11:00
3ZDUŃSKI MACIEJ1985KOBYLNICAHOLD THE LINEPOLSKA10:30

FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1WIECZERZAK DANIEL1987REDAKPW GDYNIAPOLSKA11:32
2WOLAŃSKI MICHAŁ1983CZĘSTOCHOWAPOLSKA11:30

FORMOZA SHORT

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GÓRSKI ŁUKASZ1985BYDGOSZCZHARPAGAN RUNNERSPOLSKA13:00
2MERTA JAROSŁAW1970SIEWIERZMLECZYKI SIDAPOLSKA13:16
3MERTA MAŁGORZATA1974SIEWIERZMLECZYKI SIDAPOLSKA13:16

Bieg FORMOZA KIDS SHORT

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KUCZMARSKI JAKUB2014RYPINPOLSKA15:06

Bieg FORMOZA KIDS LONG

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CEGIELSKI FILIP2010DĄBRÓWKA LESNAPOLSKA15:30
2CEGIELSKI FILIP2010OBORNIKIPOLSKA15:30
3KUCZMARSKI JAKUB2008RYPINPOLSKA15:34