System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: USTKA

Lista startowa / Start List

Data imprezy
25.07.2021
Organizator posiada ubezpieczenie OC imprezy - istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia NNW:
Kup ubezpieczenie NNW

Istnieje możliwość ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy:
Kup ubezpieczenie od rezygnacji

SKLEP INTERNETOWY FORMOZA CHALLENGE:
Sklep internetowy

FORMOZA LONG

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJEWSKI JAKUB1993POZNAŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
2ANDRZEJEWSKI MIŁOSZ1979STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
3BARSZCZEWICZ LESZEK1989GDANSKPPMPOLSKA
4BIELECKI HUBERT2002KOSZALINPOLSKA
5CYPUN SEBASTIAN1975KOSZALINZ0222POLSKA
6CYPUN SEBASTIAN1975KOSZALINPOLSKA
7FALKOWSKI IGOR1999SŁUPSKPOLSKA
8FALKOWSKI IGOR1999SŁUPSKPOLSKA
9HASTEROK DANIEL2000KOLANOWICEHUSARIA RACE TEAM OPOLEPOLSKA
10JASINSKI JATOSLAW1978ŁÓDŹPOLSKA
11KOSTUCHA DAMIAN1992WAŚNIÓWHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
12PŁAZA ARTUR1985POZNAŃPOLSKA
13RYBARCZYK MARIKA1984MOSINABODY ART WARRIORSPOLSKA
14SELIGA ANIA1979STĘSZEWBODY ART WARRIORSPOLSKA
15SPIEWAK SLAWOMIR1975SLUPSKNORMALNIEPOLSKA
16ŚWIĄTEK BRONISŁAW1960KALISZPOLSKA
17TYLAK PRZEMYSŁAW1977MOSINABODY ART WARRIORSPOLSKA
18WAWRZYNIAK DAWID1973KĄTY WROCŁAWSKIEALFA4POLSKA
19WIDULIŃSKI RYSZARD1989RÓWNOPOLSKA
20WILCZEK ANNA1986LUBLINIEC13 ŚBOTPOLSKA

FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BERENDA PRZEMYSŁAW1994ŻNINBYDGOSZCZPOLSKA
2CZECHOWSKI DAWID1990BARUCHOWOBYDGOSZCZPOLSKA
3CZERWIŃSKA ANNA1978SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
4ĆWIGOŃ KINGA1983USTKAUSB USTKAPOLSKA
5DYRMO ANNA1981WŁYNKÓWKONIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
6DZIERGAS KAROLINA1991RAJCZABESKID DREAM TEAMPOLSKA
7GULATOWSKA KLAUDIA1984KLUKOWA HUTAPOLSKA
8KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
9KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
10KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
11KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
12ODWAŻNY KRZYSZTOF1965CZAPURYEJBRYPOLSKA
13PIEKARSKI PAWEŁ1977BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKA
14SEWERYN TOMASZ1983SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
15TRUSIAK AGNIESZKA1979SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
16TRUSIAK MIŁOSZ1978SLUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
17WEILAND ADRIAN1984SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
18WEILAND AGNIESZKA1986SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
19WEILAND CYPRIAN2004SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
20WINIAREK ANITA1977SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
21WINIAREK GRZEGORZ1980SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERPOLSKA
22WINIAREK GRZEGORZ1980SLUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
23WINIAREK GRZEGORZ1980SLUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA

FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHMIELEWSKI TOMASZ1981BARWICEPOLSKA
2HARASIM TOMASZ1987SŁUPSKJW 1872POLSKA
3JAROSZEWSKI DANIEL1981KOSZALINPOLSKA
4KREFT ŁUKASZ1983REDAKOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIAPOLSKA
5KREFT ŁUKASZ1983REDAKOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIAPOLSKA
6KUCZEK BARBARA1974CZECHOWICE DZIEDZICEPOLSKA
7KUCZEK GRZEGORZ1974CZECHOWICE DZIEDZICEPOLSKA
8KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
9OSIŃSKI WOJCIECH1986SŁUPSKTEAMZABIEGANEDNIPOLSKA
10STASZAK WOJCIECH1992DARŁOWOPOLSKA
11WIECZERZAK DANIEL1987REDAKPW GDYNIAPOLSKA
12ZIĘBA PAWEŁ1984SOSNOWIECPOLSKA
13ZŁAKOWSKI PIOTR1997JEZIORANYBIEGNĄCY POD WIATRPOLSKA

FORMOZA SHORT

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOROWSKI ADRIAN1990DYGOWOPOLSKA
2DREWNOWSKA IZABELA1983SIEMIANICENZZPOLSKA
3JASINSKI JAROSLAW1978ŁÓDŹPOLSKA
4MATUSZYK BARTOSZ1991POZNAŃPOLSKA
5ROSA ALEKSANDER1986RABOWICEPOLSKA
6SOLNIKOWSKI MICHAL1989MODLINEKPOLSKA
7SZEWCZYK ALEKSANDRA1989MODLINEKPOLSKA

FORMOZA KIDS SHORT

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GÓRALSKI DAWID2015WIERZCHOCINOPOLSKA
2OSIŃSKI PAWEŁ2013SŁUPSKTEAMZABIEGANEDNIPOLSKA
3ROBASZYNSKI MARCEL2014POZNANHUSARIA RACE TEAMPOLSKA

FORMOZA KIDS LONG

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KUCZEK KSAWIER2011CZECHOWICE DZIEDZICEPOLSKA