System rejestracji dostarcza STS-TIMING

TRIATHLON KALISZ

Lista startowa / Start List

Data imprezy
29.08.2021
Organizator posiada ubezpieczenie OC imprezy - istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia NNW:
Kup ubezpieczenie NNW

Istnieje możliwość ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy:
Kup ubezpieczenie od rezygnacji

1/8

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AMBROŻY -FRAS MAGDALENA1975KALISZZDUNPOLSKA
2AMBROŻY -FRAS MAGDALENA1975KALISZZDUNPOLSKA
3BEBACZ RAFAŁ BEBACZ1976KIELCEWSZYSCY -RAZEMPOLSKA
4BEBACZ RAFAŁ BEBACZ1976KIELCEWSZYSCY RAZEMPOLSKA
5BOROWIAK MACIEJ1981KALISZZDUN TRIATHLON TEAMPOLSKA
6BROL PIOTR1985WILEŃSKAPOLSKA
7CHŁOSTA JAKUB2004KOSTRZYN NAD ODRĄKAZIKIPOLSKA
8DASZYŃSKI ANDRZEJ DASZYŃSKI1948ZGORZELECUKS ENERGETYK ZGORZELECPOLSKA
9DĄBROWSKA OLIWIA1989POZNAŃPOLSKA
10DĘBIŃSKI DAWID1993KALISZPOLSKA
11DĘBIŃSKI DAWID1993KALISZPOLSKA
12FILIPOWSKA AGATA1998OLSZTYNEKPOLSKA
13GAPLIŃSKI KRYSTIAN1998KALISZPOLSKA
14GĄGOLA HENRYK GĄGOLA1951ROSNOWKO P -TA KOMORNIKIPOLSKA
15GRABAREK RADOSŁAW1994KALISZPOLSKA
16GZOWSKI DOMINIK1982KALISZPOLSKA
17JAŚNIEWSKI ARTUR1975PLESZEWPLESZEWPOLSKA
18JEŻ MARTA1999OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
19KACZMAREK KRZYSZTOF1974KALISZK2POLSKA
20KISIELIŃSKI ŁUKASZ1986ŁÓDŹANUMED SPORTPOLSKA
21KOJALOWICZ ANITA1977KALISZPOLSKA
22KOJALOWICZ TOMASZ1981KALISZPOLSKA
23KORYCKI MIESZKI1988PABIANICEMPMPOLSKA
24KOWALCZYM PIOTR1984KALISZAUDI IGNASZAK KALISZPOLSKA
25KRÓL MAREK1987KALISZPOLSKA
26KRÓL MAREK1987KALISZPOLSKA
27KUBISIAK MARCIN1976KALISZPOLSKA
28KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
29KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
30KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA
31KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA
32LECHOWSKI JAN1958JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLSKA
33MATUSZCZAK TOMASZ1974KALISZPOLSKA
34MIAZGA MARCIN1977OSTRÓW WIELKOPOLSKIRODZINA MPOLSKA
35MICHALSKI GRZEGORZ1975GOMULINBRAKPOLSKA
36MISIUKIEWICZ ADAM1994OŚNO LUBUSKIEPOLSKA
37MIZERA KATARZYNA1989SOPOTPOLSKA
38MLECZKO ANNA1982BIELANY WROCŁAWSKIEPOLSKA
39MROCZKA RAFAL1976JELENIA GÓRAJELENIA PLAST SPORT TEAMPOLSKA
40MROCZKA RAFAL1976JELENIA GÓRAJELENIA PLAST SPORT TEAMPOLSKA
41PABICH MICHAŁ1989KOŹMIN WLKPPOLSKA
42PABICH MICHAŁ1989KOŹMIN WLKPPOLSKA
43PABICH MICHAŁ1989KOŹMIN WLKPPOLSKA
44SALAMON EMIL1987KALISZZDUN TRIATHLON TEAMPOLSKA
45SALAMON EMIL1987KALISZZDUN TRIATHLON TEAMPOLSKA
46SIEMIŃSKI BARTEK1980KAMIENICATRITON KONINPOLSKA
47SOBAŃSKI SŁAWOMIR1981GRANOWIECPOLSKA
48SOŁTYSIAK MICHAŁ1985CZERMINPOLSKA
49STASIERSKI MARCEL1985OSTRÓW WIELKOPOLSKINEWREH TRAININGPOLSKA
50STASIERSKI MARCEL1985OSTRÓW WIELKOPOLSKINEWREH TRAININGPOLSKA
51SURMA JANUSZ1969BIELANY WROCŁAWSKIESURMA TEAMPOLSKA
52SZYGULSKI DARIUSZ1963KALISZKSIION "BASTION" KALISZPOLSKA
53ŚLIWICKI TOMASZ1982KONINTRITON KONINPOLSKA
54WALCZAK ŁUKASZ1991BEŁCHATÓWSEMPERACTIVEPOLSKA
55WASZTYL MICHAŁ1989POWIDZWITKOWO BIEGA / ZONE3TEAMPOLSKA
56WIECZOREK ANIA1976KALISZDRUŻYNĄ IZABELKIPOLSKA
57WIECZOREK ANIA1976KALISZDRUŻYNĄ IZABELKIPOLSKA
58WIECZOREK ANIA1976KALISZDRUŻYNĄ IZABELKIPOLSKA
59ZIĘTARSKI JERZY1970ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
60ZIĘTARSKI JERZY1970ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA

1/4

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZAK DAMIAN1978BRZEGMBANKPOLSKA
2BAKOWSKI ARTUR1988KRASZEWICEPOLSKA
3BIELAK ARTUR1976KALISZORGANIC HOUSEPOLSKA
4CHŁOSTA MAREK1975MYŚLENICEKAZIKIPOLSKA
5CHOJNACKI KRZYSZTOF1985OSTRÓW WLKP.POLSKA
6DUDEK KRZYSZTOF1974UDANINS12 TRIATHLON TEAMPOLSKA
7GONDEK MARTIN2001BYDGOSZCZWSKIPPOLSKA
8GRADOWSKI ŁUKASZ1978OPOLESEVENPOLSKA
9GROMKO ANDRZEJ1957MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLSKA
10GROMKO ANDRZEJ1957MILICZPOLSKA
11GRZYBEK ŁUKASZ1981KALISZTEAM KARASPOLSKA
12GWIZDAL WOJCIECH GWIZDAL1985OSTROW WIELKOPOLSKIPOLSKA
13GWIZDAL WOJCIECH GWIZDAL1985OSTROW WIELKOPOLSKIPOLSKA
14GWIZDAL WOJCIECH GWIZDAL1985OSTROW WIELKOPOLSKIPOLSKA
15HAŁADUS DOMINIK1983CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLSKA
16JAGIELSKI ŁUKASZ1992POZNAŃAZS UAPPOLSKA
17KARPIEWSKI ŁUKASZ1988KROTOSZYNPOLSKA
18KAZUSEK NORBERT1992TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
19KISIELIŃSKI ŁUKASZ1986ŁÓDŹ / KALISZANUMED SPORTPOLSKA
20KITKWSKI ARKADIUSZ1976LĄDEK ZDRÓJSUPERSNOWPOLSKA
21KONIECZNY MARCIN1973JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLSKA
22KOSIARSKI BARTOSZ1979KROTOSZYNAA KROTOSZYN TRIATHLON TEAMPOLSKA
23KOWALSKI TOMASZ1993KALISZPOLSKA
24KUCHARSKI ŁUKASZ1983ŁÓDŹHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
25KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA
26KWIATKOWSKI RAFAŁ1980WARSZAWAKAZIKIPOLSKA
27KWIATOSZ ŁUKASZ1987LUBLINPOLSKA
28MARCOL MATEUSZ1991RYBNIKPOLSKA
29MAZUR MARTA1984SZCZECINSWIM2TRIPOLSKA
30MAZUREK PAWEŁ1968BYTKOWOTRI PMPOLSKA
31MĘDYGRAŁ KRYSTIAN1994WROCŁAWWATAHAPOLSKA
32MORAWSKI PIOTR1990OŁAWADRUŻYNA MPOLSKA
33MROCZKA RAFAL1976JELENIA GÓRAJELENIA PLAST SPORT TEAMPOLSKA
34OLEK JAKUB1987WARSZAWAPOLAND
35PAGÓREK RADOSŁAW1972DOŁUJEPOLSKA
36PAGÓREK RADOSŁAW1972DOŁUJEPOLSKA
37PEDRYCZ HUBERT1990TORUŃHPPOLSKA
38PERDEK KONRAD1991WROCŁAWPOLSKA
39PROSOWIECKA SMAK KATARZYNA1978OPOLEPOLSKA
40RYDEL ŁUKASZ1988KALISZPOLSKA
41SCHRAM PAWEŁ1986KALISZOKNA WINTACT LISKÓWPOLSKA
42ŚWIDERSKI PIOTR1976JPOLSKA
43WAŃSKI PRZEMYSŁAW1984POZNAŃMOCNI W GĘBIEPOLSKA
44WIECZOREK RAFAŁ1978KALISZKASK JEST COOL,SPORT TEAM Z SERCEM DO BIEGUPOLSKA
45WIECZOREK SEWER WIECZOREK1975#KALISZDRUŻYNA IZABELKIPOLSKA
46WIŚNIEWSKI TOMASZ1986KALISZ#FITDADPOLSKA
47WOLANT SYLWESTER1977BRZESZCZETRIOPOLSKA
48WÓJCIK PAWEŁ1983WIELUŃWIELUŃ BIEGA - WÓJCIK TEAMPOLSKA
49ZAWADZKI PAWEŁ1985KALISZZDUN TRIATHLON TEAMPOLSKA
50ZENGTELER ANDRZEJ1950GDANSKPOLSKA
51ZIMNY GRZEGORZ1981OLESNICALUPUS OLEŚNICAPOLSKA