1 | 689 | ALCER KRZYSZTOF | 1980 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
2 | 196 | ANDREJCZUK WIATEK | 1962 | KLEOSIN | | POLSKA | Brak fali |
3 | 806 | ANDRZEJAK RAFAŁ | 1970 | POZNAŃ | BYWAJ W BRAMIE | POLSKA | Brak fali |
4 | 508 | ANDRZEJCZUK KAROL | 1988 | LUBLIN | BIEGAM Z KULTURĄ | POLSKA | Brak fali |
5 | 346 | ANTOSIAK MAŁGORZATA | 1979 | ŁĘCZYCA | | POLSKA | Brak fali |
6 | 887 | APANOWICZ ANGELIKA | 1975 | WARSZAWA | EKOBIEGI | POLSKA | Brak fali |
7 | 245 | APTOWICZ DAMIAN | 1994 | BYDGOSZCZ | | POLSKA | Brak fali |
8 | 567 | BAĆ WIESŁAW | 1973 | RACŁAWÓWKA | WYDRY GALICJA | POLSKA | Brak fali |
9 | 609 | BADURSKA JOANNA | 1973 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
10 | 566 | BAGIŃSKA IWONKA | 1979 | WĘGRÓW | | POLSKA | Brak fali |
11 | 264 | BAŁDYGA PAULINA | 1998 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
12 | 584 | BANASIAK ANDRZEJ BANASIAK | 1974 | SZCZECIN | | POLSKA | Brak fali |
13 | 595 | BANASZAK MACIEJ | 1981 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
14 | 1039 | BANASZEK WALDEMAR | 1981 | WARSZAWA | FSL | POLSKA | Brak fali |
15 | 1001 | BARANOWSKA EWA | 1989 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
16 | 978 | BARANOWSKI KRZYSZTOF | 1983 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
17 | 349 | BARANOWSKI RADOSŁAW | 1981 | OPATÓW | | POLSKA | Brak fali |
18 | 313 | BĄKOWSKI RAFAŁ | 1986 | ROKIETNICA | | POLSKA | Brak fali |
19 | 337 | BEDNAREK PIOTR | 1991 | RAWA MAZOWIECKA | DRUŻYNA DRUŻYNA | POLSKA | Brak fali |
20 | 559 | BEDNARSKA NATALIA | 1978 | WARSZAWA | WARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSA | POLSKA | Brak fali |
21 | 747 | BEDNARSKI WALDEMAR | 1978 | ZDUŃSKA WOLA | RUCHLIWI ŚWIŃSKA NOGA | POLSKA | Brak fali |
22 | 633 | BERNAT PRZEMYSŁAW | 1982 | SOSNOWIEC | | POLSKA | Brak fali |
23 | 982 | BESTER KARINA | 1972 | RZESZÓW | | POLSKA | Brak fali |
24 | 384 | BEYER-BRIKS MARZENA | 1970 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
25 | | BEZA GRZEGORZ | 1969 | KLEKOWIEC | | POLSKA | Brak fali |
26 | 592 | BIALIK JĘDRZEJ | 1984 | NYSA | | POLSKA | Brak fali |
27 | 327 | BIAŁAS ANDRZEJ | 1970 | BYTOM | | POLSKA | Brak fali |
28 | 234 | BIELAK ANNA | 1980 | LUBLIN | CZECHOWSKIE ŁANIE | POLSKA | Brak fali |
29 | 638 | BIELECKI MACIEJ | 1988 | KIELCE | | POLSKA | Brak fali |
30 | 342 | BIELECKI WOJCIECH | 1983 | BEŁŻYCE | OSP WZGÓRZE | POLSKA | Brak fali |
31 | 300 | BIELIŃSKI DOMINIK | 1993 | GDYNIA | NB TEAM | POLSKA | Brak fali |
32 | 253 | BIŃCZYCKA ANNA | 1997 | KRAKÓW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | POLSKA | Brak fali |
33 | 1173 | BLAUT-KUBANEK ANNA | 1980 | RUDA ŚLĄSKA | | POLSKA | Brak fali |
34 | 548 | BOBROWSKI MARCIN | 1971 | WARSZAWA | RECEPTANANUDE.PL | POLSKA | Brak fali |
35 | 991 | BOCHENKO-ŁUCZYŃSKA JOANNA | 1971 | BIAŁYSTOK | FAFARAFA | POLSKA | Brak fali |
36 | 391 | BOCHYNEK TOMASZ | 1974 | WIEPRZ | | POLSKA | Brak fali |
37 | 987 | BOCIEK MARCIN | 1981 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
38 | 413 | BOCZKAN JACEK | 1980 | ZAMOŚĆ | ZŚĆ | POLSKA | Brak fali |
39 | 1245 | BOGUSZ WOJCIECH | 1961 | BIAŁYSTOK | NIEZRZESZONY | POLSKA | Brak fali |
40 | 524 | BOHDZIEWICZ ZBIGNIEW | 1972 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
41 | 619 | BONIA SABINA | 1990 | BRZEG | MAŁGOSIA | POLSKA | Brak fali |
42 | 1046 | BOROWIEC KAROL | 1977 | DASZEWICE | 2.SLT | POLSKA | Brak fali |
43 | 1048 | BOROWIEC KINGA | 1982 | DASZEWICE | SEXY MAMAS | POLSKA | Brak fali |
44 | 788 | BOROWIECKI MARCIN | 1990 | JAWORZE | | POLSKA | Brak fali |
45 | 753 | BOROWSKA MAGDALENA | 1966 | WARSAW | | POLSKA | Brak fali |
46 | 695 | BOROWSKI MARCIN | 1977 | SZCZYTNIKI | MIND GROUP | POLSKA | Brak fali |
47 | 493 | BORUTA ADAM | 1985 | KRAKÓW | 1SGS | POLSKA | Brak fali |
48 | 585 | BRESKA EWELINA | 1978 | BANINO | | POLSKA | Brak fali |
49 | | BRONIEK WOJCIECH | 1970 | OSTROŁĘKA | STARGLASS TEAM | POLSKA | Brak fali |
50 | 492 | BROŻYNA MARIUSZ | 1978 | ZAGRODNO | | POLSKA | Brak fali |
51 | 821 | BRZOZOWSKA PAULINA | 1987 | STALOWA WOLA | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | POLSKA | Brak fali |
52 | 687 | BRZOZOWSKI LESZEK | 1980 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
53 | 399 | BUDZEWSKI MARCIN | 1970 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
54 | 378 | BUDZIAREK ADAM | 1976 | GDAŃSK | #BBKTS | POLSKA | Brak fali |
55 | 930 | BUGAJCZYK KRZYSZTOF | 1970 | ADAMOWIZNA | PIĄTKOWI CHAMPIONI | POLSKA | Brak fali |
56 | 554 | BUGAJSKA KATARZYNA | 1980 | KRAKOW | | POLAND | Brak fali |
57 | 992 | BUKOWSKA ANNA | 1981 | KRAKÓW | | POLSKA | Brak fali |
58 | 993 | BUKOWSKA MAŁGORZATA | 1972 | KRAKÓW | | POLSKA | Brak fali |
59 | 1181 | BURAWSKI PIOTR | 1979 | WROCŁAW | DĄBROWSKI TEAM | POLSKA | Brak fali |
60 | 1209 | BURCHARD MAGDALENA | 1986 | ŁÓDŹ | | POLSKA | Brak fali |
61 | 817 | BUSS KINGA | 1986 | KUDOWA ZDRÓJ | | POLSKA | Brak fali |
62 | 1204 | BYCZEWSKA BEATA | 1974 | ZABRZE | | POLSKA | Brak fali |
63 | 829 | BYTAUTAS ARTURAS | 1976 | VILNIUS | KAUNO BMK | LTU | Brak fali |
64 | 262 | CEBULSKA AGNIESZKA | 1991 | GDAŃSK | | POLSKA | Brak fali |
65 | 926 | CHARCHULA KRZYSZTOF | 1960 | IZABELIN | IZABELIN NA START | POLSKA | Brak fali |
66 | 594 | CHLABICZ PAWEŁ | 1995 | ZAŚCIANKI | BBTEAM | POLSKA | Brak fali |
67 | 433 | CHMARA SEBASTIAN | 1971 | BYDGOSZCZ | | POLSKA | Brak fali |
68 | 643 | CHMIELOWIEC KINGA | 1986 | WARSZAWA | ROWEROWE DZIEWCZYNY | POLSKA | Brak fali |
69 | 997 | CHOJAN SYLWIA | 1983 | WRONKI | | POLSKA | Brak fali |
70 | 958 | CHOŁOCIŃSKI JERZY | 1981 | SKAWINA | | POLSKA | Brak fali |
71 | 1152 | CHOŁUJ ADRIANA | 1987 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
72 | 490 | CHOROMAŃSKI ARTUR | 1987 | PIECKI | | POLSKA | Brak fali |
73 | 957 | CHUDY HENRYK | 1955 | SŁAWSKO | K S OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO | POLSKA | Brak fali |
74 | 367 | CHYŁA MATEUSZ | 1988 | GDAŃSK | | POLAND | Brak fali |
75 | 578 | CICHOŃ KONRAD | 1997 | SKAWINA | | POLSKA | Brak fali |
76 | 956 | CIEPIELA PATRYK | 1985 | KRAKÓW | NOWA HUTA TEAM | POLSKA | Brak fali |
77 | 268 | CIEŚLA ARKADIUSZ | 1978 | KATOWICE | BIEGAMY Z SERCEM.PL | POLSKA | Brak fali |
78 | 833 | CIEŚLA BEATA | 1963 | GOLENIÓW | ZABIEGANI GOLENIÓW | POLSKA | Brak fali |
79 | 921 | CIEŚLA MONIKA | 1975 | STĘŻYCA | | POLSKA | Brak fali |
80 | 701 | CIOK PRZEMEK | 1980 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
81 | 892 | CISZAK KAROL | 1980 | POZNAŃ | DELOITTE ADVENTURE TEAM | POLAND | Brak fali |
82 | 1038 | CISZEWSKA BARBARA | 1967 | GRAJEWO | KLUB FAJNYCH BABEK | POLSKA | Brak fali |
83 | 744 | CISZEWSKI DAWID | 1998 | ZBUCZYN | AZS WAT | POLSKA | Brak fali |
84 | 915 | CISZYNSKI ZBYSLAW CISZYNSKI | 1966 | BIELSKO-BIAŁA | | POLSKA | Brak fali |
85 | 781 | CUL ALEKSANDRA | 1989 | LEGNICA | | POLSKA | Brak fali |
86 | 716 | CWALIŃSKA EWA | 1978 | WIELBARK | RUN&FUN WIELBARK | POLSKA | Brak fali |
87 | 563 | CZACH NATALIA | 1984 | WARSZAWA | WARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSA | POLSKA | Brak fali |
88 | 504 | CZAJKA JADWIGA | 1978 | STALOWA WOLA | TRYUMF | POLSKA | Brak fali |
89 | 762 | CZAPLICKA SYLWIA | 1971 | WIELBARK | RUN&FUN WIELBARK | POLSKA | Brak fali |
90 | 823 | CZECH KAMIL | 1985 | KIELCE | | POLSKA | Brak fali |
91 | 1153 | CZECHOWSKI JERZY | 1949 | WARSZAWA | MZA - WARSZAWA | POLSKA | Brak fali |
92 | 468 | CZERWIŃSKI JANUSZ | 1960 | ZEGRZE | DAMY RADE ZEGRZE | POLSKA | Brak fali |
93 | 608 | CZICHY ANDRZEJ | 1964 | TARNOWSKIE GÓRY | SYMPATYK WKB META LUBLINIEC | POLSKA | Brak fali |
94 | 1210 | CZOSZYK-KAWALA OLGA | 1980 | POZNAŃ | ŚWIERCZEWO RUN | POLSKA | Brak fali |
95 | 655 | CZTERNASTOLATKA IZABELA | 1966 | WARSZAWA | CZTERNASTKA | POLSKA | Brak fali |
96 | 402 | DALKE JOWITA | 1983 | GDAŃSK | ZABIEGANE DWIE | POLSKA | Brak fali |
97 | 1223 | DAMARAD DZMITRY | 1983 | ASTRAVYETS, HRODNA PROVINCE | | BELARUS | Brak fali |
98 | 843 | DANIELAK DANIELAK | 1976 | KOTUŃ | | POLSKA | Brak fali |
99 | 331 | DARIUS BARINOVAS | 1978 | BABTAI | BĖGIMO KLUBAS | LTU | Brak fali |
100 | 931 | DĄBKOWSKI PRZEMYSŁAW | 1983 | PROSTKI | DĄBKOWSKI RUNNING TEAM | POLSKA | Brak fali |
101 | 574 | DĄBROWICZ ALEKSANDRA | 1980 | OLSZEWNICA STARA | | POLSKA | Brak fali |
102 | 180 | DĄBROWSKA DANUTA | 1960 | PISZ | | POLSKA | Brak fali |
103 | 662 | DEPTUŁA WIOLETTA | 1975 | WIELBARK | RUN&RUN WIELBARK | POLSKA | Brak fali |
104 | 954 | DĘBOWSKI RADOSŁAW | 1975 | ŚRODA WIELKOPOLSKA | | POLSKA | Brak fali |
105 | 376 | DMITRUK MAREK | 1977 | BIAŁYSTOK | GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW | POLSKA | Brak fali |
106 | 491 | DOLATA MARCIN | 1978 | GDYNIA | | POLSKA | Brak fali |
107 | 1026 | DOLECKI ANDRZEJ | 1960 | REDA | MARYNARKA WOJENNA | POLSKA | Brak fali |
108 | 800 | DONIEC SEBASTIAN | 1979 | JASŁO | MARCIN ŚWIERC TEAM | POLSKA | Brak fali |
109 | 799 | DOPIERAŁA GRAŻYNA | 1977 | OPOLE | | POLSKA | Brak fali |
110 | 879 | DRABOWICZ ANDRZEJ | 1968 | PIŁA | NO NAME | POLSKA | Brak fali |
111 | | DRAGAN ALEKSANDER | 1990 | KIELCE | KKL | POLSKA | Brak fali |
112 | 826 | DROGOSZ KAMIL | 1991 | TYCHY | CRAZY RUNNERS | POLSKA | Brak fali |
113 | 1030 | DULAK ANNA | 1976 | KIELCE | | POLSKA | Brak fali |
114 | 198 | DWÓŻNIK ROBERT | 1968 | WRONKI | DAM RADĘ | POLSKA | Brak fali |
115 | 569 | DYBOWSKI BOGUMIŁ | 1976 | ZAMBRÓW | LIDL WYSZKÓW | POLSKA | Brak fali |
116 | 953 | DZIADUŁA DARIUSZ | 1978 | KRAKÓW | | POLSKA | Brak fali |
117 | 1007 | DZIAŁO DAMIAN | 1977 | DĘBICA | | POLSKA | Brak fali |
118 | 605 | DZIEWULSKA HENRYKA | 1965 | PIASTÓW | ROZBIEGANY PIASTÓW | POLSKA | Brak fali |
119 | 783 | DZIUBA MICHAŁ | 1994 | RADZIEJÓW | | POLSKA | Brak fali |
120 | 966 | DZIWISINSKA MAGDALENA | 1966 | ŻARKI | | POLSKA | Brak fali |
121 | 654 | FĄFARA ANDRZEJ | 1980 | WARSZAWA | | POLAND | Brak fali |
122 | 877 | FIDELUS LESZEK | 1972 | CHRZANÓW | PARKRUN CHRZANÓW | POLSKA | Brak fali |
123 | 946 | FLOREK TOMASZ | 1978 | ŁYSA GÓRA | | POLSKA | Brak fali |
124 | 538 | FLORKIEWICZ MICHAŁ | 1986 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
125 | 780 | FRYT MARCIN | 1979 | MYSŁOWICE | BIEGAMYSŁOWICE | POLSKA | Brak fali |
126 | 679 | FURMANIUK JAROMIR | 1972 | POZNAŃ | SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL | POLSKA | Brak fali |
127 | 424 | GABOR KRZYSZTOF | 1976 | RADOMSKO | KLUB BIEGACZE WARTA | POLSKA | Brak fali |
128 | 1186 | GABRYSZEWSKI RAFAŁ | 1974 | LIPNO | | POLSKA | Brak fali |
129 | 426 | GAJDECZKA ANNA | 1981 | OLESNO | E-MAG-TEAM | POLSKA | Brak fali |
130 | 427 | GAJDECZKA MICHAŁ | 1980 | OLESNO | E-MAG-TEAM | POLSKA | Brak fali |
131 | 441 | GAJDEK GAJDEK | 1963 | JABŁONNA | AKTYWNE ŻYCIE 50+ | POLSKA | Brak fali |
132 | 571 | GAJEWICZ ARKADIUSZ | 1986 | JABŁONNA | LIDL WYSZKÓW | POLSKA | Brak fali |
133 | 320 | GALANTY JACEK | 1959 | ŚWIDNICA | | POLSKA | Brak fali |
134 | 827 | GALARA RAFAŁ | 1980 | MIĘDZYRZECZ | | POLSKA | Brak fali |
135 | 458 | GARBIARZ PAWEŁ | 1973 | JABŁONKA | | POLSKA | Brak fali |
136 | 345 | GASKA JUSTYNA | 1978 | SZCZECIN | | POLSKA | Brak fali |
137 | 928 | GIECOŁD MARIUSZ | 1982 | LUBRZA | SUPERMARIO | POLSKA | Brak fali |
138 | 758 | GLINIANY MATEUSZ | 1985 | RAWICZ | | POLSKA | Brak fali |
139 | 1166 | GLINIANY MAŁGORZATA | 1970 | WYRY | | POLSKA | Brak fali |
140 | 447 | GLUCK-BANOWICZ AGNIESZKA | 1971 | CHORZÓW | | POLSKA | Brak fali |
141 | 854 | GODLEWSKA-SUSICKA MONIKA | 1986 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
142 | 639 | GOŁDYKA IZABELA | 1982 | DOBRA | | POLSKA | Brak fali |
143 | 170 | GOŁĘBIEWSKA MALGORZATA | 1983 | BIAŁYSTOK | GRUPA PKO | POLSKA | Brak fali |
144 | 1027 | GOŁĘBIOWSKI MACIEJ | 1971 | GNIEZNO | | POLSKA | Brak fali |
145 | 895 | GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA | 1971 | GDYNIA | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | POLSKA | Brak fali |
146 | 408 | GORYCZKA TOMASZ | 1067 | KATOWICE | LUBIE BURPEES"Y | POLSKA | Brak fali |
147 | 1183 | GOŹDZIEWSKA OLGA | 1990 | RADOM | | POLSKA | Brak fali |
148 | 1013 | GÓRALCZYK JOANNA | 1973 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
149 | 1012 | GÓRALCZYK TOMASZ | 1976 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
150 | 1014 | GÓRSKI JANUSZ | 1974 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
151 | 1037 | GRABIEC TOMASZ | 1976 | WROCŁAW | POMAGAMYINNYM | POLSKA | Brak fali |
152 | 416 | GRABOWICZ PAWEŁ | 1973 | SIEKIERKI WIELKIE | | POLSKA | Brak fali |
153 | 355 | GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA | 1985 | CZERSK | | POLSKA | Brak fali |
154 | 927 | GRAJEWSKA BEATA | 1974 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
155 | 743 | GROSSKREUTZ ŁUKASZ | 1990 | BYDGOSZCZ | | POLSKA | Brak fali |
156 | 911 | GRZĄŚLEWICZ ŁUKASZ | 1985 | GDAŃSK | | POLSKA | Brak fali |
157 | 498 | GRZYBIŃSKI DAMIAN | 1979 | GDAŃSK | | POLSKA | Brak fali |
158 | 647 | GRZYMKOWSKI ADAM | 1974 | MARKI | DAWAJKALACHTEAM | POLSKA | Brak fali |
159 | 890 | GUDZ-KICIŃSKI PIOTR | 1971 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA | Brak fali |
160 | 512 | GUMKOWSKI ANDRZEJ | 1954 | OSTROŁĘKA | BIEGAM BO LUBIĘ / MORSY OSTROŁĘKA | POLSKA | Brak fali |
161 | 715 | GUTKOWSKI TOMASZ | 1980 | PUŁAWY | | POLSKA | Brak fali |
162 | | GUZOWSKA SYLWIA | 1977 | GRAJEWO | MARATONKA GRAJEWOI | POLSKA | Brak fali |
163 | 418 | GWÓŹDŹ PIOTR | 1976 | DOBIESZOWICE | KP PSP TARNOWSKIE GÓRY | POLSKA | Brak fali |
164 | 836 | GZELA OLGA | 1979 | KOSZALIN | | POLSKA | Brak fali |
165 | 1247 | HAUFA MACIEJ | 1977 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
166 | 712 | HAZA ILONA | 1966 | WROCŁAW | | POLSKA | Brak fali |
167 | 1167 | HERMANIUK KATARZYNA | 1973 | SŁOMNIKI | | POLSKA | Brak fali |
168 | 935 | HERTMAN MARZENA | 1985 | ŻELKÓW KOLONIA | KLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZEC | POLSKA | Brak fali |
169 | 410 | HINEBORG BOGUMIŁA | 1967 | WIELKI LUBIEŃ | | POLSKA | Brak fali |
170 | 919 | HOFFMANN BARTOSZ | 1969 | WSCHOWA | | POLSKA | Brak fali |
171 | 845 | HOŁOWACZ IWONA | 1975 | BIELANY WROCŁAWSKIE | | POLSKA | Brak fali |
172 | 865 | HOŁOWNIA-MLECZEK IZABELA | 1981 | JAGODOWO | | POLSKA | Brak fali |
173 | 688 | HRYNKIEWICZ KATARZYNA | 1982 | WROCLAW | | POLSKA | Brak fali |
174 | 734 | IDZIAK ŁUKASZ | 1981 | OLSZTYN | | POLSKA | Brak fali |
175 | 431 | IRZYK ROBERT | 1984 | GILOWICE | | POLSKA | Brak fali |
176 | 297 | JACZYŃSKA KATARZYNA | 1970 | KOSZARÓWKA | | POLSKA | Brak fali |
177 | 296 | JACZYŃSKI MARIUSZ | 1969 | KOSZARÓWKA | | POLSKA | Brak fali |
178 | 324 | JADCZUK TOMASZ | 1975 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POLSKA | Brak fali |
179 | 361 | JANICKA ANNA JANICKA | 1979 | ŁÓDŹ | | POLSKA | Brak fali |
180 | 862 | JANKOWIAK KRZYSZTOF | 1990 | ZIELONA GÓRA | | POLSKA | Brak fali |
181 | 828 | JANKOWSKI MAREK | 1981 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
182 | 669 | JANUSZEWSKI PAWEŁ | 1972 | WARSZAWA | BIEGAMBOLUBIE | POLSKA | Brak fali |
183 | 602 | JAQUET MAUD | 1975 | ILLKIRCH | | FRANCE | Brak fali |
184 | 178 | JARCZEWSKA RENATA | 1967 | GOLENIÓW | | POLSKA | Brak fali |
185 | 359 | JARKOWSKI KAMIL | 1973 | LUBIN | | POLSKA | Brak fali |
186 | 1017 | JARZĄBEK MICHAŁ | 1988 | WROCŁAW | MRUNNERS | POLSKA | Brak fali |
187 | 338 | JASKÓLSKI MARCIN | 1972 | WROCŁAW | HAPPYFEETTEAM | POLSKA | Brak fali |
188 | 593 | JAWORSKI JAROSLAW | 1964 | BYTOM | | POLSKA | Brak fali |
189 | 1172 | JEFIMIK PAULINA | 1991 | GLIWICE | KS SOŚNICA | POLSKA | Brak fali |
190 | 1016 | JELEŃ IRENEUSZ | 1972 | MYSŁOWICE | | POLSKA | Brak fali |
191 | 944 | JEZIERSKA AGNIESZKA | 1985 | TYCHY | | POLSKA | Brak fali |
192 | 1213 | JEZIOR BARTOSZ | 1982 | GLIWICE | KUTOUAKI | POLSKA | Brak fali |
193 | 704 | JEŻAK KONRAD | 1995 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | KS LIBERO CZARNOCIN | POLSKA | Brak fali |
194 | 396 | JÓZEFOWSKI TOMASZ | 1972 | ŚWIEBODZIN | | POLSKA | Brak fali |
195 | 1195 | KABAT DAMIAN | 1989 | STARGARD | WMLKS POMORZE STARGARD | POLSKA | Brak fali |
196 | 621 | KACZMARCZYK ROBERT | 1975 | MYŚLENICE | POLPLAST BIEGA | POLSKA | Brak fali |
197 | 1196 | KACZYŃSKA PAULINA | 1991 | STARGARD | WMLKS POMORZE STARGARD | POLSKA | Brak fali |
198 | 356 | KADUSHKA LEANID | 1983 | BIAŁY DUNAJEC | | POLSKA | Brak fali |
199 | 790 | KALINOWSKA AGNIESZKA | 1974 | PŁOCK | #RUTKOWSKATEAM | POLSKA | Brak fali |
200 | 929 | KAŁWAK DEMETRIUSZ | 2000 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | DEMEK | POLSKA | Brak fali |
201 | 309 | KAMIŃSKA ANNA | 1980 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
202 | 813 | KAROLEWSKI ROBERT | 1980 | BYDGOSZCZ | | POLSKA | Brak fali |
203 | | KARWOWSKI MARCIN | 1988 | ŁASKARZEW | | POLSKA | Brak fali |
204 | 908 | KASPERSKA MONIKA | 1985 | GIERAŁTOWICE | | POLSKA | Brak fali |
205 | 562 | KASZKUR JAN | 1972 | GORLICE | MBL TEAM | POLSKA | Brak fali |
206 | 438 | KCIUK PAWEŁ | 1975 | MYSZKÓW | | POLSKA | Brak fali |
207 | 723 | KEMPCZYŃSKI GRZEGORZ | 1979 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
208 | 582 | KLIM KAROL | 1998 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
209 | 1211 | KLIUSHYN ALEH | 1972 | OSTROVETS, GRODNO REGION | AMATAR | BELARUS | Brak fali |
210 | 910 | KŁOS ANETA | 1981 | POZNAŃ | BIENĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | POLSKA | Brak fali |
211 | 703 | KMIOTEK KMIOTEK | 1979 | ŁÓDŹ | | POLSKA | Brak fali |
212 | 189 | KNOP DAMIAN | 1989 | KOŁO | GEBERIT TEAM | POLSKA | Brak fali |
213 | 486 | KOBIELSKI PRZEMYSŁAW | 1991 | KONIN | JOKERCYCLE.PL | POLSKA | Brak fali |
214 | 372 | KOBYLAK JANUSZ | 1975 | KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG BIEGA | POLSKA | Brak fali |
215 | 328 | KOLLEK ANNA | 1964 | WŁADYSŁAWOWO | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | POLSKA | Brak fali |
216 | 387 | KOŁODZIEJCZYK MARCIN | 1987 | TYCHY | | POLSKA | Brak fali |
217 | 505 | KONIECZNA-HERDZIK DOROTA | 1977 | STALOWA WOLA | TRYUMF | POLSKA | Brak fali |
218 | 607 | KONSTAŃCZAK JOANNA | 1983 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
219 | 606 | KOPER ADAM | 1978 | SKÓRKA | | POLSKA | Brak fali |
220 | 457 | KOPIENIAK AGNIESZKA | 1980 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
221 | 528 | KORBELA BARTOSZ | 1986 | KRASZEW | MBANK | POLSKA | Brak fali |
222 | 1221 | KORDOWSKA-WOCH KASIA | 1982 | LUBLIN | | POLSKA | Brak fali |
223 | 657 | KOSACKI ŁUKASZ | 1983 | KIELCE | ING TECH POLAND | POLSKA | Brak fali |
224 | 421 | KOSIADA BARTŁOMIEJ | 1978 | ŁÓDŹ | BAKOS TEAM | POLSKA | Brak fali |
225 | 642 | KOSIŃSKA MONIKA | 1980 | WIELBARK | RUN&FUN | POLSKA | Brak fali |
226 | 641 | KOSIŃSKI MICHAŁ | 1978 | WIELBARK | RUN&FUN | POLSKA | Brak fali |
227 | 635 | KOSTRZEWA KRZYSZTOF | 1964 | WIELBARK | RUN&FUN | POLSKA | Brak fali |
228 | 764 | KOSTRZEWA PAWEŁ | 1975 | SMOLEC | SLĘZAK TEAM | POLSKA | Brak fali |
229 | 479 | KOSUBEK ADRIAN | 1995 | CHORULA | OKR BIKE TEAM | POLSKA | Brak fali |
230 | 477 | KOSZAŁKA MARCIN | 1970 | KRAKÓW | KW KRAKÓW | POLSKA | Brak fali |
231 | 1217 | KOŚCIAŃSKA MAŁGORZATA | 1981 | NIECHANOWO | | POLSKA | Brak fali |
232 | 444 | KOTYNIEWICZ BRYGIDA | 1976 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
233 | 403 | KOTYNIEWICZ KRZYSZTOF | 1978 | WARSZAWA | KULAWE SARNY | POLSKA | Brak fali |
234 | 672 | KOWALCZYK ANNA | 1974 | CZARNY LAS | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POLSKA | Brak fali |
235 | 1215 | KOWALCZYK PIOTR | 1987 | PRUSZKÓW | | POLSKA | Brak fali |
236 | 771 | KOWALSKA KRYSTYNA | 1956 | WROCŁAW | | POLSKA | Brak fali |
237 | 767 | KOWALSKI ADAM | 1964 | MIELŻYN | BARTYMAJOS | POLSKA | Brak fali |
238 | 172 | KOWNACKI ARKADIUSZ | 1967 | WITKOWO | WATACHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKU | POLSKA | Brak fali |
239 | 448 | KOZAK ANNA | 1986 | BIALYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
240 | 1003 | KOZDEMBA EMILIA | 1991 | WIŚLINKA | | POLAND | Brak fali |
241 | 1006 | KOZDEMBA JAGODA | 1999 | WISLINKA | | POLSKA | Brak fali |
242 | 1005 | KOZDEMBA KAMILA | 1995 | WISLINKA | | POLSKA | Brak fali |
243 | 860 | KOZIARA PATRYK | 1988 | BRZEŹNICA | | POLSKA | Brak fali |
244 | 873 | KOZIOŁ ŁUKASZ | 1992 | MIECHÓW | WASKI TEAM | POLSKA | Brak fali |
245 | 612 | KOZŁOWSKA RITA EMILIA | 1993 | WARSZAWA | ROWEROWE DZIEWCZYNY | POLSKA | Brak fali |
246 | 380 | KOZUB MAŁGORZATA | 1986 | TARNÓW | | POLSKA | Brak fali |
247 | 375 | KOZUB PIOTR | 1990 | TARNÓW | | POLSKA | Brak fali |
248 | 1158 | KRAUZE TOMASZ | 1967 | WROCŁAW | GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSY | POLSKA | Brak fali |
249 | 467 | KRAWCZYK ELŻBIETA | 1984 | DĄBROWA GÓRNICZA | | POLSKA | Brak fali |
250 | 520 | KRAWCZYK MIROSŁAW | 1958 | OŚWIECIM | MJMETAL | POLSKA | Brak fali |
251 | 580 | KRAWCZYK PAWEŁ | 1983 | SOSNOWIEC | | POLSKA | Brak fali |
252 | 357 | KRĘCIGŁOWA RYSZARD | 1960 | WROCŁAW | WRATISLAVIA | POLSKA | Brak fali |
253 | 390 | KRUPA MAREK | 1970 | TWORKOW | | POLSKA | Brak fali |
254 | 675 | KRUSZEWSKI PIOTR | 1989 | MIŃSK MAZOWIECKI | | POLSKA | Brak fali |
255 | 195 | KRYNICKI WOJCIECH | 1978 | WARSZAWA | LUCKY RUN CLUB | POLSKA | Brak fali |
256 | 748 | KRYSIAK WITOLD | 1979 | ZDUŃSKA WOLA | RUCHLIWI ŚWIŃSKA NOGA | POLSKA | Brak fali |
257 | 627 | KRYSTKIEWICZ BARBARA | 1980 | TULCE | | POLSKA | Brak fali |
258 | 289 | KRYSTKIEWICZ ŁUKASZ | 1981 | TULCE | MINIONKI DACHSERA | POLSKA | Brak fali |
259 | 818 | KRZEMIŃSKA AGATA | 1969 | SANDOMIERZ | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | POLSKA | Brak fali |
260 | 1004 | KUBIAK ANNA | 1976 | STRZEGOM | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | POLSKA | Brak fali |
261 | 1208 | KUBIAK JÓZEF | 1961 | SŁUPNO | | POLSKA | Brak fali |
262 | 816 | KUBIAK MIROSŁAW | 1965 | SWARZĘDZ | GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE | POLSKA | Brak fali |
263 | 969 | KUBIAK PRZEMYSŁAW | 1976 | STRZEGOM | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | POLSKA | Brak fali |
264 | 353 | KUBRAK KAMIL | 1984 | KRAKÓW | CZARNE STOPY | POLSKA | Brak fali |
265 | 808 | KUCABA MATEUSZ | 1990 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
266 | 461 | KUCHARSKA KUCHARSKA | 1980 | WARSZAWA | REMBERTÓW TEAM | POLSKA | Brak fali |
267 | 256 | KUCHCZYŃSKI KRZYSZTOF | 1982 | LUBIN | | POLSKA | Brak fali |
268 | 698 | KUCIŃSKI ŁUKASZ | 1978 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
269 | 736 | KUCZA MACIEJ | 1971 | PNIEWY | | POLSKA | Brak fali |
270 | 965 | KUCZMA JERZY | 1995 | DZIEROŻONIÓW | | POLSKA | Brak fali |
271 | 144 | KUCZMARSKI JAKUB | 1995 | RYPIN | | POLSKA | Brak fali |
272 | 149 | KUCZMARSKI JAKUB | 1989 | RYPIN | D | POLSKA | Brak fali |
273 | 705 | KUCZYŃSKA AGNIESZKA | 1984 | KĘTRZYN | | POLSKA | Brak fali |
274 | 140 | KUCZYŃSKI GRZEGORZ | 1985 | BIAŁYSTOK | TEAM TEAM TEAM | POLSKA | Brak fali |
275 | 151 | KUCZYŃSKI GRZEGORZ | 1974 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POLSKA | Brak fali |
276 | 235 | KUKIEŁKO PIOTR | 1980 | JUROWCE | | POLSKA | Brak fali |
277 | 350 | KULESZA DAMIAN | 1988 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
278 | 476 | KUŁAKOWSKI ZBIGNIEW | 1966 | KOŁO | | POLSKA | Brak fali |
279 | 996 | KUMIEGA BEATA | 1970 | KROSNO | | POLSKA | Brak fali |
280 | 722 | KUROWSKI ALEKSANDER | 1976 | SZCZAWNO ZDRÓJ | | POLSKA | Brak fali |
281 | 526 | KUROWSKI TOMASZ | 1984 | BIAŁYSTOK | PKO MOCNY SKŁAD BIAŁYSTOK | POLSKA | Brak fali |
282 | 729 | KURZAWA JUSTYNA KURZAWA | 1980 | MYSŁOWICE | BIEGAMYSŁOWICE | POLSKA | Brak fali |
283 | 874 | KUŚMIERZ SYLWESTER | 1978 | MARKI | MARKOWI BIEGACZE | POLSKA | Brak fali |
284 | 994 | KUŹNAR ŁUKASZ | 1977 | KROSNO | | POLSKA | Brak fali |
285 | 598 | KWIATKOWSKA ANNA | 1971 | WIELBARK | RUN&FUN WIELBARK | POLSKA | Brak fali |
286 | 600 | KWIATKOWSKI ROBERT | 1971 | WIELBARK | RUN&FUN WIELBARK | POLSKA | Brak fali |
287 | 348 | LASKOWSKI MARIUSZ | 1980 | WRZEŚNIA | NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA | POLSKA | Brak fali |
288 | 341 | LATOS PAWEŁ | 1975 | KRAKÓW | | POLSKA | Brak fali |
289 | 751 | LECH MAGDALENA | 1988 | KRAKOW | | POLSKA | Brak fali |
290 | 630 | LECKI MATEUSZ | 1986 | SZCZECINEK | ULTRASI SZCZECINEK | POLSKA | Brak fali |
291 | 830 | LEJMAN ŁUKASZ | 1979 | TOMASZÓW MAZ. | | POLSKA | Brak fali |
292 | 1222 | LESKIER TOMASZ | 1983 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
293 | 856 | LICHNEROWICZ IWONA | 1972 | SZCZYTNO | | POLSKA | Brak fali |
294 | 968 | LIK MICHAŁ | 1983 | RYBNIK | | POLSKA | Brak fali |
295 | 305 | LINKIEWICZ EWA | 1991 | ŁÓDŹ | | POLSKA | Brak fali |
296 | 811 | LIPOWSKA-MICHALSKA MAŁGORZATA | 1977 | SZYMANY | | POLSKA | Brak fali |
297 | 853 | LISZEWSKI KRZYSZTOF | 1971 | KAMIONKA | MASTER | POLSKA | Brak fali |
298 | 960 | LIU PENG | 1987 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
299 | 933 | LONGA KINGA | 2001 | MIECHÓW | TEAMWASKI | POLSKA | Brak fali |
300 | 383 | LORA MARZENA | 1971 | STRZAŁKÓW | | POLSKA | Brak fali |
301 | 837 | LORENS KRZYSZTOF | 1975 | WOŁOMIN | ZABIEGANY WOŁOMIN | POLSKA | Brak fali |
302 | 299 | LUBAS GRZEGORZ | 1970 | ZAWIERCIE | LEŚNI OLIMPIJCZYCY | POLSKA | Brak fali |
303 | 358 | LUBIENIEC MATEUSZ | 1980 | SULECHÓW | | POLSKA | Brak fali |
304 | 1044 | LUDWA MICHAŁ | 1981 | TARNÓW | | POLSKA | Brak fali |
305 | 699 | LULLA MICHAŁ | 1977 | UNISŁAW | ***** *** | POLSKA | Brak fali |
306 | 737 | ŁABENDA PIOTR | 1970 | BYDGOSZCZ | TERENOWA MASAKRA TEAM | POLSKA | Brak fali |
307 | 586 | ŁOWCZAK JACEK | 1983 | WARSZAWA | TEAM ZABIEGANEDNI | POLSKA | Brak fali |
308 | 266 | ŁUBIŃSKI KRZYSZTOF | 1972 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
309 | 1191 | ŁUSZCZEWSKI MACIEJ | 1993 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
310 | 980 | MACHURA TOMASZ | 1977 | GDYNIA | | POLSKA | Brak fali |
311 | 411 | MACIĄG JUSTYNA | 1974 | KATOWICE | | POLSKA | Brak fali |
312 | 484 | MACIEJEWSKI ADAM | 1984 | WROCŁAW | | POLSKA | Brak fali |
313 | 644 | MACIŃSKI MARCIN | 1984 | POZNAŃ | DRAGONS | POLSKA | Brak fali |
314 | 568 | MAJDA BOGUSŁAW | 1968 | NYSA | | POLSKA | Brak fali |
315 | 1234 | MAKAŁA ARTUR | 1974 | KŁODA | LESZCZYŃSKI KLUB KARATE INARI | POLSKA | Brak fali |
316 | 755 | MAKOWSKA AGNIESZKA | 1973 | DĄBROWA GÓRNICZA | W PPGONI ZA DUCHEM | POLSKA | Brak fali |
317 | 1021 | MAKUCH JACEK | 1978 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
318 | 579 | MALINOWSKI BARTEK | 1977 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
319 | 224 | MALISZEWSKA-ŁAPKO GRAŻYNA | 1969 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
320 | 1240 | MAŁEK KRZYSZTOF | 1985 | LUBLIN | | POLSKA | Brak fali |
321 | 527 | MAŁUCKA EWA | 1969 | GŁOGÓW | | POLSKA | Brak fali |
322 | 664 | MANJURA TOMASZ | 1994 | CHORZÓW | CSC ADVENTURE ACADEMY | POLSKA | Brak fali |
323 | 1203 | MAŃKOWSKI BARTOSZ | 1973 | DĄBRÓWKA | | POLSKA | Brak fali |
324 | 523 | MARCINEK RAFAŁ | 1972 | WROCŁAW | MARCINEK TEAM | POLSKA | Brak fali |
325 | 603 | MARCINIAK AGATA | 1976 | ŁÓDŹ | ŁODZIANKA TEAM | POLSKA | Brak fali |
326 | 516 | MARCINKOWSKI PAWEŁ | 1968 | GRĘBOCIN | | POLSKA | Brak fali |
327 | 1238 | MARCINSKI KUBA | 1979 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
328 | 724 | MARKANICZ MARLENA | 1982 | DOLICE | | POLSKA | Brak fali |
329 | 1009 | MARKOWSKA OKTAWIA | 1979 | WARSZAWA | BIEGNIJ Z PROSERVICE | POLSKA | Brak fali |
330 | 616 | MATŁOCH JUSTYNA | 1981 | WIELBARK | RUN&FUN WIELBARK | POLSKA | Brak fali |
331 | 1207 | MATVIICHUK VADYM | 1976 | OSTROVETS | RIVNE | BELARUS | Brak fali |
332 | 409 | MATYSIAK WALDEMAR | 1955 | ŻYRARDÓW | ŻYRAFA ŻYRARDÓW | POLSKA | Brak fali |
333 | 851 | MAZUR KAROLINA | 1994 | SZCZYTNO | | POLSKA | Brak fali |
334 | 550 | MAZURCZYK PAWEŁ | 1982 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
335 | 587 | MĄDZIK ALEKSANDRA | 1981 | REGUŁY | TEAM ZABIEGANEDNI | POLSKA | Brak fali |
336 | 1174 | MECH BOGDAN | 1972 | GOWOROWO | BRAK | POLSKA | Brak fali |
337 | 213 | MEDEIKIS ALGIRDAS | 1979 | ŠIAULIAI | BEGIMO KLUBAS | LTU | Brak fali |
338 | 850 | MEJZIŃSKI MICHAŁ | 1987 | SWARZĘDZ | | POLSKA | Brak fali |
339 | 310 | METZ HENRYK | 1961 | GLIWICE | #BIEGACZPO50 | POLSKA | Brak fali |
340 | 825 | MICHALCZYK WOJCIECH | 1967 | RACIBÓRZ | EASYRUN RACIBÓRZ | POLSKA | Brak fali |
341 | 303 | MICHALEC WOJCIECH | 1965 | RADOM | STREET RUN RADOM | POLSKA | Brak fali |
342 | | MICHALSKA KATARZYNA | 1988 | RADZYMIN-CEGIELNIA | PKO BP | POLSKA | Brak fali |
343 | 1182 | MICOR JOLANTA | 1992 | ŁÓDŹ | #HAPPYRUNNERS | POLSKA | Brak fali |
344 | 916 | MIELEWSKA MAŁGORZATA | 1967 | BIAŁOBRZEGI | TEAM BIAŁOBRZEGI | POLSKA | Brak fali |
345 | 913 | MIELEWSKI KRZYSZTOF | 1966 | BIAŁOBRZEGI | TEAM BIAŁOBRZEGI | POLSKA | Brak fali |
346 | 182 | MIELNIK NATALIA | 1987 | KUDOWA-ZDRÓJ | | POLSKA | Brak fali |
347 | 950 | MIELNIKIEWICZ MICHAŁ | 1974 | MSZANA DOLNA | STUDIO RUCHU REHAFITNESS | POLSKA | Brak fali |
348 | 998 | MIKINA ARTUR | 1959 | WARSZAWA | PWPW SA | POLSKA | Brak fali |
349 | 334 | MIKULSKI FELIKS | 1968 | PRZYWIDZ | | POLSKA | Brak fali |
350 | 1241 | MILA ROBERT | 1969 | KŁODAWA | | POLSKA | Brak fali |
351 | 519 | MITURA KRYSPIN | 1977 | SIEDLCE | | POLSKA | Brak fali |
352 | 973 | MIZIOLEK ANDRZEJ | 1970 | JÓZEFÓW | BAKALLAND | POLSKA | Brak fali |
353 | 680 | MLODZIANOWSKI ADAM | 1980 | ØVERBYGD | WINLAND | NORWEGIA | Brak fali |
354 | 446 | MNICH HUBERT | 1979 | LEGIONOWO | FAT RUNNER | POLSKA | Brak fali |
355 | 807 | MOELLENBROCK KRZYSZTOF | 1967 | WIRY | GRZMOT KOMORNIKI | POLSKA | Brak fali |
356 | 791 | MOKRZEWSKI WOJCIECH | 1966 | WYSOKIE MAZOWIECKIE | | POLSKA | Brak fali |
357 | 419 | MOLAK DAWID | 1981 | ROKIETNICA | | POLSKA | Brak fali |
358 | 436 | MOSKALUNIEC WITOLD | 1955 | DĄBROWA BIAŁOSTOCKA | | POLSKA | Brak fali |
359 | 617 | MURZYN BŁAŻEJ | 1992 | MOGILNO | STOWARZYSZENIE EXTREMALNI | POLSKA | Brak fali |
360 | 711 | NACHAJEWSKA KRYSTYNA | 1960 | PĘPICE | | POLSKA | Brak fali |
361 | 404 | NADOLNY ANNA | 1971 | GŁOGÓW | | POLSKA | Brak fali |
362 | 405 | NADOLNY MAREK | 1961 | GŁOGÓW | | POLSKA | Brak fali |
363 | 185 | NADROWSKI KAMIL | 1985 | BEŁCHATÓW | NADROWSKI TEAM | POLSKA | Brak fali |
364 | 459 | NAGELSKI PIOTR | 1987 | GDAŃSK | #TRIPARÓWY | POLSKA | Brak fali |
365 | 622 | NAUMOWICZ MAŁGORZATA | 1968 | BRZEG | MAŁGOSIA | POLSKA | Brak fali |
366 | 981 | NICIEJA ANNA | 1981 | SANOK | BABY | POLSKA | Brak fali |
367 | 940 | NITSCHKA NATALIA | 1984 | ZIELONA GÓRA | | POLSKA | Brak fali |
368 | 719 | NITSCHKA PAWEŁ | 1974 | GIŻYCKO | | POLSKA | Brak fali |
369 | 1224 | NOJEK BOZENA | 1971 | SZYDLOWIEC | | POLSKA | Brak fali |
370 | 1225 | NOJEK SLAWOMIR | 1972 | SZYDLOWIEC | | POLSKA | Brak fali |
371 | 542 | NOWAK MONIKA | 1972 | KAMPINOS | | POLSKA | Brak fali |
372 | 896 | NOWAK SEBASTIAN | 1974 | KRAKÓW | | POLSKA | Brak fali |
373 | 216 | NOWAK ŁUKASZ | 1985 | KRAKÓW | | POLSKA | Brak fali |
374 | 1034 | NOWICKI MAREK | 1976 | BYDGOSZCZY | | POLSKA | Brak fali |
375 | 988 | NOWOCIEŃ JACEK | 1959 | PODKOWA LEŚNA | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | POLSKA | Brak fali |
376 | 684 | NUCKOWSKI MACIEJ | 1973 | WARSZAWA | LEMIESZ TEAM | POLSKA | Brak fali |
377 | 905 | OBORSKI ADAM | 1976 | LUBIN | | POLSKA | Brak fali |
378 | 613 | OBRYCKI ADAM | 1978 | KLEOSIN | | POLSKA | Brak fali |
379 | 686 | OCHAB JANUSZ | 1971 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
380 | 1205 | OCHNIK PRZEMYSŁAW | 1979 | ADAMÓW | | POLSKA | Brak fali |
381 | 814 | OCHOCKI TOMASZ | 1994 | MIŃSK MAZOWIECKI | | POLEN | Brak fali |
382 | 304 | OLBRYCH PIOTR | 1968 | CZESTOCHOWA | | POLSKA | Brak fali |
383 | 1190 | OLSZEWSKI GRZEGORZ | 1985 | KRAKÓW | OLSZAK TEAM | POLSKA | Brak fali |
384 | 871 | OLSZEWSKI SŁAWEK | 1974 | BODZECHÓW | | POLSKA | Brak fali |
385 | 294 | ONISZCZUK MARCIN | 1988 | DUBICZE CERKIEWNE | | POLSKA | Brak fali |
386 | 556 | ORZECHOWSKI ARTUR | 1981 | KNURÓW | ARTCOMP ARTUR ORZECHOWSKI | POLSKA | Brak fali |
387 | 400 | OSMAŃSKA ELŻBIETA | 1964 | BRANIEWO | | POLSKA | Brak fali |
388 | 293 | OSTROWSKI JACEK | 1982 | PLEWISKA | | POLSKA | Brak fali |
389 | 1177 | OSUCHOWSKA WIOLETTA | 1972 | WARSZAWA | PKO BP | POLSKA | Brak fali |
390 | | OSUCHOWSKA WIOLETTA | 1972 | WARSZAWA | PKO BP | POLSKA | Brak fali |
391 | 640 | OWCZAREK TOMASZ | 1977 | LUBIN | ŚLĘZAK TEAM | POLSKA | Brak fali |
392 | 1171 | OZIMKOWSKA MONIKA | 1972 | SŁOMNIKI | | POLSKA | Brak fali |
393 | 914 | PACIOREK RADOSŁAW | 1978 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
394 | 454 | PACZKOWSKI PAWEŁ | 1973 | ŁÓDŹ | | POLSKA | Brak fali |
395 | 577 | PANASZEK RAFAŁ | 1977 | KLUCZBORK | KLUCZBORSKI KLUB KARATE | POLSKA | Brak fali |
396 | 597 | PAŃTAK SŁAWOMIR | 1973 | BIAŁOBRZEGI | 21DAPLOT | POLSKA | Brak fali |
397 | 690 | PARZYCHOWSKI RAFAŁ | 1986 | PRUSZKÓW | RAFAŁ PARZYCHOWSKI | POLSKA | Brak fali |
398 | 377 | PASTUSZAK PAWEŁ | 1973 | KIEŁCZÓW | | POLSKA | Brak fali |
399 | 517 | PASZKOWSKI KAROL | 1988 | SZCZECIN | | POLSKA | Brak fali |
400 | 727 | PATER JANUSZ | 1978 | OŚWIĘCIM | MJMETAL OŚWIĘCIM | POLSKA | Brak fali |
401 | 1232 | PATRZAŁEK GRZEGORZ | 1979 | BARDO | | POLSKA | Brak fali |
402 | 763 | PAWELEC PIOTR | 1967 | JASŁO | BRACTWO MAGURY | POLSKA | Brak fali |
403 | 532 | PAWLAK AGNIESZKA | 1986 | OBORNIKI | | POLSKA | Brak fali |
404 | 535 | PAWLAK MILENA | 1987 | PRZECŁAW | | POLSKA | Brak fali |
405 | | PAWŁOWSKA KATARZYNA | 1981 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
406 | 561 | PEPLIŃSKI MAREK | 1957 | ELBLĄG | BIEGACZE WOLNOŚCI | POLSKA | Brak fali |
407 | 891 | PERLAN ROBERT | 1975 | LESZNO | LESZNO TEAM | POLSKA | Brak fali |
408 | 936 | PETRYKOWSKI SEBASTIAN | 1977 | SKARŻYSKO KOŚCIELNE | | POLSKA | Brak fali |
409 | 432 | PIASECKA KLAUDIA | 1994 | GRUDZIĄDZ | | POLSKA | Brak fali |
410 | 932 | PIASECKI MACIEJ | 1980 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
411 | 546 | PIEKARSKA MARTA | 1984 | BIALYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
412 | 904 | PIETRASIK KAMIL | 1974 | RUDA ŚLĄSKA | | POLSKA | Brak fali |
413 | 290 | PIETRZAK RADOSŁAW | 1974 | BRZEZINA | | POLSKA | Brak fali |
414 | 731 | PIETRZYCKI BARTOSZ | 1975 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
415 | 1236 | PIGUŁA KRZYSZTOF | 1962 | ŁÓDŹ | | POLSKA | Brak fali |
416 | 197 | PIKUŁA JACEK | 1981 | BIERUŃ | BIEGNĘ BYLE DOBIEC | POLSKA | Brak fali |
417 | 314 | PILARSKA MONIKA | 1978 | CISIE | | POLSKA | Brak fali |
418 | 983 | PILEWSKA ANNA | 1970 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
419 | 1028 | PILICHOWSKA ANNA | 1984 | BIAŁYSTOK | PKO LEASING | POLSKA | Brak fali |
420 | | PILICHOWSKA ANNA | 1984 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
421 | 321 | PIONTEK ELŻBIETA | 1957 | BYDGOSZCZ | | POLSKA | Brak fali |
422 | 742 | PIWKO ANNA | 1982 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | | POLSKA | Brak fali |
423 | 478 | PLACHA JAN | 1974 | LASKI | IM-POSSIBLE TEAM | POLSKA | Brak fali |
424 | 343 | PLUSZKA ADAM | 1976 | WARSZAWA | VEGE RUNNERS | POLSKA | Brak fali |
425 | 191 | PNIEWSKI MARIUSZ | 1983 | TYCHY | | POLSKA | Brak fali |
426 | 1049 | PODLASIŃSKI WOJTEK | 1981 | PRUSZKÓW | | POLSKA | Brak fali |
427 | 283 | POGORZELSKI DANIEL | 1978 | ZABŁUDÓW | | POLSKA | Brak fali |
428 | 1161 | POGORZELSKI KAMIL | 1997 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
429 | 696 | POLAK SEBASTIAN | 1976 | ZAKLICZYN | POLPLAST BIEGA | POLSKA | Brak fali |
430 | 769 | POLEK WITOLD | 1973 | CHORZÓW | | POLSKA | Brak fali |
431 | 510 | POŁOMSKA EDYTA | 1977 | RYDUŁTOWY TOWY | POŁOMSCY TEAM | POLSKA | Brak fali |
432 | 511 | POŁOMSKI GRZEGORZ | 1980 | RYDUŁTOWY | POŁOMSCY TEAM | POLSKA | Brak fali |
433 | 340 | POSIŁA JOANNA | 1979 | MOSINA | | POLSKA | Brak fali |
434 | 665 | POTOCKA JULIA | 1993 | KRAKOW | | POLSKA | Brak fali |
435 | 534 | POTOCKI MARCIN | 1978 | ŻARY | | POLSKA | Brak fali |
436 | 503 | POTOCZNY MIROSŁAW | 1974 | JAWORZNO | | POLSKA | Brak fali |
437 | | PREJS JAKUB | 1998 | EŁK | | POLSKA | Brak fali |
438 | 792 | PRUGAR BARTEK | 1994 | KRAKÓW | | POLSKA | Brak fali |
439 | 397 | PRZYBYLAK WANDA | 1955 | PIASTÓW | ROZBIEGANY PIASTÓW | POLSKA | Brak fali |
440 | 955 | PRZYBYŁ BARTEK | 1983 | GOGÓŁKOWO | BARTEK | POLSKA | Brak fali |
441 | 667 | PRZYBYSZEWSKA DOMINIKA | 1989 | POZNAŃ | ŚWIERCZEWO RUN | POLSKA | Brak fali |
442 | 1029 | PRZYŁUCKI ROBERT | 1966 | SADOWICE | FOREVER YOUNG | POLSKA | Brak fali |
443 | 660 | PUCZYŃSKA MAGDA | 1981 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
444 | 1187 | PYZOWSKI MARIUSZ | 1983 | MIELNIK | SIEMIATYCKA SEKTABIEGACZY | POLSKA | Brak fali |
445 | 925 | RAJSKA LILIANA | 1979 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
446 | 746 | RAKOWSKI KRZYSZTOF | 1975 | ZDUŃSKA WOLA | RUCHLIWI ŚWIŃSKA NOGA | POLSKA | Brak fali |
447 | 1206 | RAKOWSKI OSKAR | 1983 | KROTOSZYN | KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA | Brak fali |
448 | 804 | RANISZEWSKA IZABELA | 1987 | BYDGOSZCZ | RANI | POLSKA | Brak fali |
449 | 246 | RAU MARTA | 1966 | BIAŁYSTOK | FAFARAFA | POLSKA | Brak fali |
450 | 471 | RENKIEWICZ DAMIAN | 1977 | OLKUSZ | | POLSKA | Brak fali |
451 | 752 | RĘKAWIECKI KRZYSZTOF | 1982 | SŁUBICE | | POLSKA | Brak fali |
452 | 645 | ROCZON ROBERT | 1972 | MIERZYN | | POLSKA | Brak fali |
453 | 618 | ROGALA MARCIN | 1986 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
454 | 923 | ROGOZIŃSKI ARTUR | 1976 | BINAROWA | BIEGAMBOLUBIE | POLSKA | Brak fali |
455 | 1154 | ROLNICZAK KRYSTYNA | 1983 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
456 | 620 | ROMAN ANETA | 1998 | WIELBARK | RUN&FUN WIELBARK | POLSKA | Brak fali |
457 | 480 | ROSA KAROLINA | 1992 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
458 | 1244 | ROSŁONEK DOROTA | 1984 | OTWOCK | | POLSKA | Brak fali |
459 | 697 | RÓG KRZYSZTOF | 1972 | CHOCIANÓW | KB ZDYSZAAANI | POLSKA | Brak fali |
460 | 779 | RÓŻYCKA-FRYT KATARZYNA RÓŻYCKA-FRYT | 1978 | MYSŁOWICE | BIEGAMYSŁOWICE | POLSKA | Brak fali |
461 | 576 | RUDNICKI DANIEL | 1976 | KOSZALIN | | POLSKA | Brak fali |
462 | 1202 | RUDŹKO WOJCIECH | 1968 | WEJHEROWO | | POLSKA | Brak fali |
463 | 363 | RUSZKOWSKI CEZARY | 1968 | KIELCE | BEZ TEAMU | POLSKA | Brak fali |
464 | 515 | RUTKOWSKI JANUSZ | 1975 | WARSZAWA | WARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSA | POLSKA | Brak fali |
465 | 437 | RYBACKI ZBIGNIEW | 1957 | TYCHY | CRIK FCA POLAND | POLSKA | Brak fali |
466 | 460 | RYBAK MICHAŁ | 1974 | USTKA | BRAK | POLSKA | Brak fali |
467 | 794 | RYBIŃSKA AGATA | 1994 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
468 | 1047 | RYCHTER ANDRZEJ | 1974 | GDYNIA | PKO BP | POLSKA | Brak fali |
469 | 549 | RYNDAK MARIUSZ | 1961 | SZCZECINEK | | POLSKA | Brak fali |
470 | 233 | RYNKOWSKI MARCIN | 1972 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
471 | 487 | SADOWSKI MICHAŁ | 1988 | KRAKÓW | | POLSKA | Brak fali |
472 | 937 | SAKOWSKA EWA SAKOWSKA | 1981 | SKÓRZEC | | POLSKA | Brak fali |
473 | 947 | SAKOWSKI RAFAŁ | 1977 | CHOSZCZNO | | POLSKA | Brak fali |
474 | 979 | SANOCKI ARTUR | 1976 | CHELMIEC | BERGEN | POLSKA | Brak fali |
475 | 1188 | SEJBUK MAGDALENA | 1992 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
476 | 782 | SEMCZUK ALEKSANDER | 1978 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
477 | 798 | SENGER MICHAŁ | 1981 | GĄSAWA | PAŁUKI RUNNING TEAM | POLSKA | Brak fali |
478 | 989 | SIATA DANIEL | 1976 | TRZEBINIA | PARKRUN CHRZANÓW | POLSKA | Brak fali |
479 | 543 | SIEJA SEBASTIAN | 1989 | GLIWICE | GLIWICE | POLSKA | Brak fali |
480 | 796 | SIERAK MAŁGORZATA | 1975 | SZCZYTNO | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | POLSKA | Brak fali |
481 | 278 | SIERZPUTOWSKI PRZEMYSŁAW | 1996 | ŁOMŻA | | POLSKA | Brak fali |
482 | 1176 | SIKORA JACEK | 1975 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
483 | 880 | SIKORA TOMASZ | 1976 | SIENIAWA | WICHER SIENIAWA TEAM | POLSKA | Brak fali |
484 | 514 | SITO IWONA | 1980 | LATCHORZEW | | POLSKA | Brak fali |
485 | 495 | SIWIEC ROBERT | 1974 | OLSZEWNICA STARA | PLIK TEAM | POLSKA | Brak fali |
486 | 881 | SKIBIŃSKI MICHAŁ | 1986 | ZAPOLICE | BBL ZDUŃSKA WOLA | POLSKA | Brak fali |
487 | 575 | SKOWRON ARKADIUSZ | 1994 | CHEŁM | | POLSKA | Brak fali |
488 | 878 | SKOWRON TOMASZ | 1962 | ŚWIDNICA | | POLSKA | Brak fali |
489 | 589 | SKOWROŃSKA MAJA | 1989 | ŁÓDŹ (ŁÓDŹ-POLESIE) | CRAFTWARE RUNNING TEAM | POLSKA | Brak fali |
490 | 167 | SKRZYPCZYŃSKI MARCIN | 1978 | ZIELONA GÓRA | | POLSKA | Brak fali |
491 | 601 | SKWARNECKI DAMIAN | 1980 | ŁÓDŹ | ŁODZIANKA TEAM | POLSKA | Brak fali |
492 | 663 | SŁAPCZYŃSKA MARTA SŁAPCZYŃSKA | 1992 | KALISZ POMORSKI | | POLSKA | Brak fali |
493 | 870 | SŁAWSKI ARKADIUSZ | 1976 | GOLINA | MORSY KONIN | POLSKA | Brak fali |
494 | 646 | SŁOMA TADEUSZ | 1950 | HRUBIESZÓW | | POLSKA | Brak fali |
495 | 192 | SMOCZYK MIROSŁAWA | 1975 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
496 | 339 | SMOLEŃ KAMIL | 1985 | CHRZANÓW | | POLSKA | Brak fali |
497 | 864 | SMOLIŃSKA MATEUSZ | 1996 | SZUBIN | | POLSKA | Brak fali |
498 | 778 | SOBCZAK MAREK | 1973 | SZCZYTNIKI | KB GĘSIORZE ZAGÓRÓW | POLSKA | Brak fali |
499 | 810 | SOBIERAJ PIOTR | 1974 | OSTRÓDA | WATACHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | POLSKA | Brak fali |
500 | 847 | SOCHA MARIAN | 1953 | KOCIERZ RYCHWAŁDZKI | | POLSKA | Brak fali |
501 | 626 | SOCHA ROBERT | 1986 | SIEDLISZCZE | JR PROJEKT | POLSKA | Brak fali |
502 | 414 | SOLIŃSKI ADAM | 1995 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
503 | 786 | SOLIWODA IWONA | 1983 | SZCZYTNO | KLUB BIEGACZA JURUND | POLSKA | Brak fali |
504 | 839 | SOLNICA ALICJA | 1983 | CISIE-ZAGRUDZIE | KLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZEC | POLSKA | Brak fali |
505 | 624 | SPYCHAŁA MONIKA | 1999 | WRONKI | | POLSKA | Brak fali |
506 | 565 | SPYCHAŁA STANISŁAW | 1954 | WRONKI | WRONIECKI KLUB BIEGACZA | POLSKA | Brak fali |
507 | 866 | STACHOWIAK ŁUKASZ | 1979 | GRODZISK WLKP | | POLSKA | Brak fali |
508 | 1192 | STANISZEWSKI ARTUR | 1970 | KRAKÓW | KRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAM | POLSKA | Brak fali |
509 | 977 | STARZEC ANDRZEJ | 1981 | SUŁKOWICE | MÓJ | POLSKA | Brak fali |
510 | 975 | STARZEC MAŁGORZATA | 1982 | SUŁKOWICE | SEAHORSES | POLSKA | Brak fali |
511 | 218 | STASZKIEWICZ LUCYNA | 1967 | BYDGOSZCZ | STASHKY TEAM | POLSKA | Brak fali |
512 | 269 | STECHNIJ MICHAŁ | 1999 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | MARVEL | POLSKA | Brak fali |
513 | 898 | STEFANOWSKI TOMASZ | 1983 | POZNAŃ | DRUŻYNA SZPIKU | POLSKA | Brak fali |
514 | 709 | STEFAŃCZYK TERESA | 1969 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | AGB TORFY | POLSKA | Brak fali |
515 | 760 | STĘPIEŃ GRZEGORZ | 1988 | KRAKÓW | | POLSKA | Brak fali |
516 | 333 | STOLARZ NINA | 1975 | STANISLAWOW DRUGI | | POLSKA | Brak fali |
517 | 540 | STRZĄDAŁA MARCIN | 1983 | CIESZYN | IZOLATOR BOGUCHWAŁA | POLSKA | Brak fali |
518 | 453 | STUDZIŃSKI TOMASZ | 1972 | POMIECHÓWEK | | POLSKA | Brak fali |
519 | 962 | SUCHCICKI MAREK | 1977 | OSTRÓW MAZOWIECKA | ROCH JASIENICA | POLSKA | Brak fali |
520 | 972 | SULECKA CHŁOPICKA AGNIESZKA | 1974 | BIAŁOBRZEGI | TEAM BIAŁOBRZEGI | POLSKA | Brak fali |
521 | 900 | SULIMA ZBIGNIEW | 1964 | GRAJEWO | DĄBKOWSKI RUNNING TEAM | POLSKA | Brak fali |
522 | 815 | SULIŃSKI ANDRZEJ | 1970 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
523 | 797 | SULOWSKI MARCIN | 1974 | SZCZECIN | | POLSKA | Brak fali |
524 | 938 | SUSICKI WIKTOR | 1986 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
525 | 261 | SUSKA MIKOŁAJ | 1988 | GDAŃSK | | POLSKA | Brak fali |
526 | 710 | SWIEGOCKA BEATA | 1982 | IŁAWA | | POLSKA | Brak fali |
527 | 573 | SZAJEWSKI ARKADIUSZ | 1978 | KRAKÓW | O TAK ŁO | POLSKA | Brak fali |
528 | 674 | SZAŁAS ANDRZEJ | 1969 | GARWOLIN | | POLSKA | Brak fali |
529 | 273 | SZEWCZYK DAMIAN | 1976 | JEJKOWICE | | POLSKA | Brak fali |
530 | 298 | SZEWCZYK EWA | 1977 | KOWALEWO POMORSKIE | WILKI Z KOWALEWA | POLSKA | Brak fali |
531 | 472 | SZEWCZYK TOMASZ | 1978 | WARSZAWA | COVIDOVE LOVE | POLSKA | Brak fali |
532 | 381 | SZKIŁĄDŹ EWA | 1979 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
533 | 354 | SZKLARSKA ALICJA | 1976 | ELBLĄG | | POLSKA | Brak fali |
534 | 1227 | SZMIGIEL TOMASZ | 1982 | WROCŁAW | | POLSKA | Brak fali |
535 | 307 | SZMYDKI DARIUSZ | 1972 | MIKOŁÓW | | POLSKA | Brak fali |
536 | 1169 | SZÓSTAK MARCIN | 1968 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
537 | 513 | SZUBA WALDEMAR | 1962 | KATOWICE | | POLSKA | Brak fali |
538 | 939 | SZUBERT TOMASZ | 1979 | TUREK | KB MARATON TUREK | POLSKA | Brak fali |
539 | 951 | SZUREK MAGDALENA | 1977 | ZALASEWO | ORGANIC RACE TEAM | POLSKA | Brak fali |
540 | 529 | SZYMAŃSKA AGNIESZKA | 1975 | WYSZKÓW | PKO BANK POLSKI | POLSKA | Brak fali |
541 | 631 | SZYMAŃSKA BARBARA | 1974 | BIAŁYSTOK | BB | POLSKA | Brak fali |
542 | 530 | SZYMAŃSKI ADAM | 1973 | WYSZKÓW | | POLSKA | Brak fali |
543 | 203 | SZYMAŃSKI MICHAŁ | 1984 | BYDGOSZCZ | | POLSKA | Brak fali |
544 | 285 | SZYMAŃSKI MICHAŁ | 1981 | KRAKÓW | | POLSKA | Brak fali |
545 | 1165 | SZYMCZAK DAMIAN | 1987 | GDAŃSK | JBS BEAUTY | POLSKA | Brak fali |
546 | 473 | SZYMCZYK MICHAŁ | 1972 | SZPROTAWA | DRUŻYNA CHROBREGO | POLSKA | Brak fali |
547 | 803 | SZYMUŚ MAGDALENA | 1976 | BYTOM | AUGUSTEAM | POLSKA | Brak fali |
548 | 488 | SZYSZKO EWA | 1980 | MARKI | MARKOWI BIEGACZE | POLSKA | Brak fali |
549 | 475 | ŚCIUBA TOMASZ | 1977 | MILANÓW | | POLSKA | Brak fali |
550 | 1025 | ŚNIEGOWSKI SŁAWOMIR | 1971 | WRONKI | WRONIECKI KLUB BIEGACZA | POLSKA | Brak fali |
551 | 920 | ŚRON GABRIELA | 1983 | ZŁOTNIKI | | POLSKA | Brak fali |
552 | 882 | ŚWIATOWY RYSZARD | 1973 | BYDGOSZCZ | DAWNA KRWI | POLSKA | Brak fali |
553 | 494 | ŚWIDERSKI JÓZEF | 1961 | ŁÓDŻ | AQ WIRING TEAM | POLSKA | Brak fali |
554 | 765 | ŚWIĘCZKOWSKA MARZANNA | 1970 | ŚWIĘTAJNO | HIROŁ SROMY | POLSKA | Brak fali |
555 | 849 | ŚWITALSKA NATALIA | 1990 | POZNAN | | POLSKA | Brak fali |
556 | 318 | TALAGA SEBASTIAN | 1998 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
557 | 912 | TEREFENKO JAROSŁAW | 1980 | GĄDÓW | | POLSKA | Brak fali |
558 | 450 | TERETYKA DOROTA | 1974 | POZNAŃ | | POLSKA | Brak fali |
559 | 634 | TŁUCZEK WALDEMAR | 1978 | LEŻAJSK | CHROBRYACTIVE | POLSKA | Brak fali |
560 | 886 | TOLINI BASIA | 1986 | KRAKOW | | POLAND | Brak fali |
561 | 948 | TOMASZEK WOJCIECH | 1980 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | | POLSKA | Brak fali |
562 | 412 | TOMCZYK MARCIN | 1978 | NOWY TOMYŚL | | POLSKA | Brak fali |
563 | 785 | TOMCZYK PRZEMYSŁAW | 1969 | ŚREM | | POLSKA | Brak fali |
564 | 623 | TRĄBAŁA KATARZYNA TRĄBAŁA | 1974 | MYSŁOWICE | | POLSKA | Brak fali |
565 | 668 | TROJGA KAROLINA | 1983 | SZCZECIN | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | POLSKA | Brak fali |
566 | 1212 | TRYGAR MARTYNA | 1989 | ST PIERRE LES NEMOURS | FINISZ RYMANÓW | FRANCJA | Brak fali |
567 | 1242 | TUMASCHCIK ALEXANDER | 1972 | OSTROVETS | | BELARUS | Brak fali |
568 | 899 | TUMIEL DANIEL | 1977 | SOKOLKA | | POLONIA | Brak fali |
569 | 649 | TUROWSKA PATRYCJA | 1999 | WASOSZ | | POLSKA | Brak fali |
570 | 443 | TWORKOWSKA AGNIESZKA | 1977 | WAERSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
571 | 1246 | TYLKO DANIEL | 1972 | GŁOGÓW | GŁOGÓW | POLSKA | Brak fali |
572 | 770 | UNGEHOJER MAŁGORZATA | 1981 | CZECHOWICE DZIEDZICE | | POLSKA | Brak fali |
573 | 316 | WACŁAWEK TOMEK | 1993 | GLIWICE | TEAM TOMSON | POLSKA | Brak fali |
574 | 963 | WACŁAWIAK DOMINIKA | 1989 | EMILIANÓW | | POLSKA | Brak fali |
575 | 941 | WALDON ROBERT | 1970 | STARA BRZEŹNICA | KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO | POLSKA | Brak fali |
576 | 451 | WALĘSIAK TOMASZ | 1992 | JAROCIN | | POLSKA | Brak fali |
577 | 1035 | WALICKI JERZY | 1969 | LUBLIN | | POLSKA | Brak fali |
578 | 1024 | WARDZINSKA URSZULA | 1969 | BIAŁYSTOK | FAFARAFA | POLSKA | Brak fali |
579 | 952 | WASIAK TOMASZ | 1982 | ŁÓDŹ | RAZEM TRENUJEMY SPORT | POLSKA | Brak fali |
580 | 1180 | WASILEWSKI ADAM | 1965 | WROCŁAW | | POLSKA | Brak fali |
581 | 637 | WASILEWSKI ANDRZEJ | 1978 | SZCZECIN | WILKI Z CIECHOCINKA | POLSKA | Brak fali |
582 | 1216 | WASILEWSKI JAROSŁAW | 1973 | DROHICZYN | | POLSKA | Brak fali |
583 | 207 | WASILEWSKI MICHAŁ | 1973 | GDAŃSK | WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE | POLSKA | Brak fali |
584 | 875 | WASILEWSKI PIOTR | 1978 | LUBLIN | | POLSKA | Brak fali |
585 | 885 | WASZ KATARZYNA | 1991 | DUBNO | | POLSKA | Brak fali |
586 | 572 | WAWRZYNIEC ŁUKASZ | 1979 | BYTOM | | POLSKA | Brak fali |
587 | 677 | WENCEL CACHNA | 1980 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
588 | 784 | WIATER ANNA | 1978 | WARSZAWA | COVIDOVE LOVE | POLSKA | Brak fali |
589 | 903 | WIDERA RADOSŁAW | 1976 | MISZEWO MUROWANE | SOKÓŁ BODZANÓW | POLSKA | Brak fali |
590 | 456 | WIERCHOŁA JOANNA | 1958 | LUBLIN | | POLSKA | Brak fali |
591 | 489 | WIERUSZEWSKI KAMIL | 1981 | CHOCIANÓW | | POLSKA | Brak fali |
592 | 482 | WIERZBIŃSKI KAROL | 1975 | PIASECZNO | | POLSKA | Brak fali |
593 | 604 | WIERZBOWSKA MARIOLA | 1969 | WIELBARK | RUN&FUN WIELBARK | POLSKA | Brak fali |
594 | 789 | WIETESKA MICHAŁ | 1991 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
595 | 394 | WINNICKI MAREK | 1976 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
596 | 369 | WISTUBA WIESŁAWA | 1973 | ŻORY | HRMAXŻORY | POLSKA | Brak fali |
597 | 362 | WISZOWATA BEATA | 1971 | ZABŁUDÓW | | POLSKA | Brak fali |
598 | 406 | WIŚNIEWSKA KORNELIA | 1974 | GDAŃSK | ZABIEGANE DWIE | POLSKA | Brak fali |
599 | 1040 | WITKOWSKI SŁAWOMIR | 1971 | ŚWIECIE | ORANGE | POLSKA | Brak fali |
600 | 466 | WŁODARCZYK PIOTR | 1975 | SIEDLISKO | | POLSKA | Brak fali |
601 | 671 | WODZISŁAWSKA ALEKSANDRA | 1994 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | PSYCHIATRYK | POLSKA | Brak fali |
602 | 707 | WOJCIECHOWSKI DARIUSZ | 1978 | KRISNO | KRAKOWIAK ULTRA TEAM | POLSKA | Brak fali |
603 | 1233 | WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF | 1997 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
604 | 902 | WOJEWÓDKA ANNA | 1991 | WIELUŃ | | POLSKA | Brak fali |
605 | 422 | WOLDAN JAKUB | 1987 | TRZCIANKA | | POLSKA | Brak fali |
606 | 259 | WOLFRAM DAWID | 1989 | GDYNIA | | POLSKA | Brak fali |
607 | 976 | WOLSKI KONRAD | 1990 | ZDUNY | SKK GOK ZDUNY | POLSKA | Brak fali |
608 | 183 | WOŁOSIEWICZ JAROSŁAW | 1960 | BIAŁYSTOK | PODLASIAKI TEAM | POLSKA | Brak fali |
609 | 652 | WOŹNIAK PAWEŁ | 1981 | DĄBROWA GÓRNICZA | HERBALIFE SOSNOWIEC | POLSKA | Brak fali |
610 | 971 | WOŹNIAK PAWEŁ | 1988 | ŁÓDŹ | | POLSKA | Brak fali |
611 | 330 | WOŹNIAK-BAJKO MAŁGORZATA | 1972 | PIGŻA | BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN | POLSKA | Brak fali |
612 | 1228 | WÓJCIK SEBASTIAN | 1979 | LĘBORK | MIŚ KOCHA ŻABĘ | POLSKA | Brak fali |
613 | 232 | WRĘCZYCKI ŁUKASZ | 1989 | LUBLINIEC | | POLSKA | Brak fali |
614 | 336 | WRÓBEL MAŁGORZATA | 1992 | RAWA MAZOWIECKA | DRUŻYNA DRUŻYNA | POLSKA | Brak fali |
615 | 1162 | WSZEBOROWSKI DARIUSZ | 1967 | EŁK | | POLSKA | Brak fali |
616 | 1023 | WYPYCH AGNIESZKA | 1976 | KRAKÓW | | POLSKA | Brak fali |
617 | 872 | WYPYCH GRZEGORZ | 1980 | ŻORY | | POLSKA | Brak fali |
618 | 1011 | WYPYCH SZYMON | 1998 | SZUBIN | | POLSKA | Brak fali |
619 | 793 | WYRWAS TADEUSZ | 1959 | ŁOMŻA | BIEGAMY DLA ZDROWIA/POCZTA POLSKA | POLSKA | Brak fali |
620 | 335 | WYSOCKA AGNIESZKA | 1978 | WARSZAWA | BRACTWO BIEGOWE BGK | POLSKA | Brak fali |
621 | 999 | WYSZOMIRSKI MAREK | 1975 | WASILKÓW | | POLSKA | Brak fali |
622 | 859 | ZABŁOCKA GRETA | 1978 | BIAŁYSTOK | FAFARAFA | POLSKA | Brak fali |
623 | 329 | ZABŁOCKI MICHAŁ | 1992 | SOKÓŁKA | | POLSKA | Brak fali |
624 | 179 | ZABROCKA JOLANTA | 1963 | BIAŁYSTOK | PODLASIAKI | POLSKA | Brak fali |
625 | 774 | ZAHORSKI RAFAL | 1976 | OLEŚNICA | | POLSKA | Brak fali |
626 | 692 | ZAJĄC PAWEŁ | 1981 | WROCŁAW | | POLSKA | Brak fali |
627 | 518 | ZAJKOWSKA MARTA | 1980 | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POLSKA | Brak fali |
628 | 893 | ZAKHAROV DMITRY | 1974 | WARSZAWA | SHUBOOKSFORKIDS | POLSKA | Brak fali |
629 | 254 | ZALESKI LESZEK | 1978 | OGRODNIKI | | POLSKA | Brak fali |
630 | 434 | ZARĘBA ANDRZEJ | 1962 | STALOWA WOLA | LIUGONG DRESSTA MACHINERY ACTIVE TEAM | POLSKA | Brak fali |
631 | 564 | ZARĘBA MARIAN | 1976 | WĘGRÓW | | POLSKA | Brak fali |
632 | 1163 | ZARKOVA DENITSA | 1994 | POZNAŃ | NIGHT RUNNERS | POLAND | Brak fali |
633 | 386 | ZATAJ IGOR | 1980 | POZNAŃ | KB MANIAC POZNAŃ /CHARTY CHARTOWO | POLSKA | Brak fali |
634 | 772 | ZAWADA PIOTR | 1973 | LUBLIN | | POLSKA | Brak fali |
635 | 625 | ZAWADZIŃSKI ROBERT | 1971 | BIELAWY | | POLSKA | Brak fali |
636 | | ZAWADZKI MATEUSZ | 1992 | WARSZAWA | | POLSKA | Brak fali |
637 | 545 | ZBICIAK ADAM | 1966 | NIEMCE | KP NIEMCE | POLSKA | Brak fali |
638 | 842 | ZDA KATARZYNA | 1983 | DĄBROWA ŁUG | KLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZEC | POLSKA | Brak fali |
639 | 420 | ZIAJA AGNIESZKA | 1980 | KOSZĘCIN | | POLSKA | Brak fali |
640 | 691 | ZIELIŃSKI FRANCISZEK, | 1960 | PRUSZKÓW | | POLSKA | Brak fali |
641 | 694 | ZIELONKA WIESŁAW | 1960 | KATOWICE | PACCOR-POLSKA | POLSKA | Brak fali |
642 | 802 | ZIEMECKI MARCIN | 1979 | MŁAWA | | POLSKA | Brak fali |
643 | 761 | ZIEMNIAK JAROSŁAW | 1962 | KIELCE | | POLSKA | Brak fali |
644 | 901 | ZIĘBA MATEUSZ | 1994 | MIECHÓW | TEAMWASKI | POLSKA | Brak fali |
645 | 909 | ZIĘBA ZBIGNIEW | 1969 | NADARZYN | META NADARZYN | POLSKA | Brak fali |
646 | 990 | ZWOLSKI DYMITR | 1983 | KNUROW | DIMA | POLSKA | Brak fali |
647 | 720 | ŻELASKO MONIKA | 1977 | GIŻYCKO | | POLSKA | Brak fali |
648 | 344 | ŻELIŃSKI MAREK | 1968 | CHORZÓW | | POLSKA | Brak fali |
649 | 463 | ŻŁOBIŃSKA ANETA | 1979 | SŁUPIA POD KĘPNEM | | POLSKA | Brak fali |
650 | 570 | ŻUKIEWICZ KONRAD | 1977 | LUBLIN | LIDL | POLSKA | Brak fali |
651 | | ŻUKOWSKA EWA | 1978 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | Brak fali |
652 | | ANDRZEJEWSKA JOANNA | 1970 | LUBLIN | LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM | POLSKA | 09:00 |
653 | | ASŁANOWICZ MARCIN | 1975 | WARSZAWA | ŻÓRAWSKI TEAM | POLSKA | 09:00 |
654 | | AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH | 1992 | OGRODNICZKI | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POLSKA | 09:00 |
655 | | BACKIEL JAKUB | 1991 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
656 | | BAŁAJ KRZYSZTOF | 1996 | WARSZAWA | DECATHLON | POLSKA | 09:00 |
657 | | BARAN JAN | 1986 | WARSZAWA | | POLSKA | 09:00 |
658 | 1000 | BARSZCZ PIOTREK | 1986 | WĘGRÓW | | POLSKA | 09:00 |
659 | 101 | BIELEC ADAM | 1989 | SKĘPE | KCALOKILERZY | POLSKA | 09:00 |
660 | | BIELIK PAWEŁ | 1983 | KATOWICE | | POL | 09:00 |
661 | | BŁAŻUTYCZ PAWEŁ | 1973 | CIESZKÓW | | POL | 09:00 |
662 | | BŁOŃSKI WOJCIECH | 1973 | SOKOŁÓW PODLASKI | | POL | 09:00 |
663 | | BOBROWSKI JAN | 1967 | EŁK | DYKTATURA BUNI | POL | 09:00 |
664 | 204 | BOCHENKO DANIEL | 1972 | BRZOZOWA | | POL | 09:00 |
665 | | BOŁTUĆ PIOTR | 1975 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
666 | | BOSIŃSKI JAROSŁAW | 1968 | MARKI | | POL | 09:00 |
667 | | BYRT MARCIN | 1979 | WARSZAWA | KS LEMIESZ TEAM WARSZAWA | POLAND | 09:00 |
668 | | CHĘTNIK ARTUR | 1981 | BIAŁYSTOK | I-SPORT.PL / ISWIM BIAŁYSTOK | POL | 09:00 |
669 | | CHODOWIEC EMIL | 1982 | NURZEC-STACJA | | POL | 09:00 |
670 | | CHOJNACKI MACIEJ | 1975 | ZALESICE | TEAM ZALESICE | POL | 09:00 |
671 | | CIEŚLAK KRZYSZTOF | 1971 | KOZIENICE | KGB - KOZIENICKA GRUPA BIEGOWA | POL | 09:00 |
672 | | CZAJKOWSKI MARCIN | 1992 | NOWE OSINY | AIKIRUNNERS | POL | 09:00 |
673 | | DĄBROWSKA BEATA | 1989 | SIEDLCE | YULO RUN TEAM | POLSKA | 09:00 |
674 | | DĄBROWSKI KRZYSZTOF | 1950 | RADZYMIN | | POL | 09:00 |
675 | | DĄBROWSKI RAFAŁ | 1982 | WASILKÓW | DĄBEK -BUD | POLSKA | 09:00 |
676 | | DĘBOWCZYK ŁUKASZ | 1982 | PIŁA | | POL | 09:00 |
677 | | DRĄŻEK MICHAŁ | 1993 | BEŁCHATÓW | | POL | 09:00 |
678 | | DRĘŻEK PATRYK | 1995 | GIBY | 3T BIAŁYSTOK | POLSKA | 09:00 |
679 | | DUDEK BARTOSZ | 1992 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
680 | | DZIENISIK MICHAŁ | 2001 | GRABÓWKA | | POL | 09:00 |
681 | | FERENC ADRIAN | 1992 | PISZ | KLUB MORSÓW PISZ | POLSKA | 09:00 |
682 | | FILIP MIROSŁAW | 1975 | SWARZEDZ | | POL | 09:00 |
683 | | FILIPCZUK DARIUSZ | 1965 | ZIELONKA | DRUŻYNA ML | POL | 09:00 |
684 | | FOBKE FELIKS | 1989 | GDYNIA | | POL | 09:00 |
685 | | FROŁOW JAKUB | 1973 | WARSZAWA | LEMIESZ TEAM | POLSKA | 09:00 |
686 | | GAWRYSIAK ADRIAN | 1985 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
687 | | GETEK MARCIN | 1982 | EŁK | 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY | POLSKA | 09:00 |
688 | | GODLEWSKI ŁUKASZ | 1982 | MALBORK | | POL | 09:00 |
689 | | GOŁĘBIEWSKI JACEK | 1974 | ŚWIDNICA | | POL | 09:00 |
690 | 139 | GORTAT IGOR | 1989 | GLINOJECK | | POL | 09:00 |
691 | | GRAJ ARKADIUSZ | 1986 | ŚWIDNIK | | POLSKA | 09:00 |
692 | | GRYCIUK WALENTY | 1969 | NURZEC-STACJA | | POL | 09:00 |
693 | | GRZYMKOWSKI ADAM | 1974 | MARKI | #DAWAJ KALACH TEAM | POLSKA | 09:00 |
694 | | GUIGGI LUCA | 1976 | BRUXELLES | | ITA | 09:00 |
695 | | HARTLEB DAWID | 1988 | SIENIAWA | | POLSKA | 09:00 |
696 | | HERA-ADAMOWICZ JAKUB | 1978 | BRUSSELS | | POL | 09:00 |
697 | 97 | HRYSZKO PAWEŁ | 1994 | BIAŁYSTOK | MKS JUVENIA BIAŁYSTOK | POL | 09:00 |
698 | 265 | IGNATOWICZ RADOSŁAW | 1981 | EŁK | TEAM KOPEĆ | POLSKA | 09:00 |
699 | | JARMOŁOWICZ JACEK | 1971 | BIAŁYSTOK | MD RUN TRAINING | POLSKA | 09:00 |
700 | | JAROSZ ADAM | 1984 | TORUŃ | | POL | 09:00 |
701 | | JAROSZ MAREK | 1980 | ŻORY | DESKI | POLSKA | 09:00 |
702 | | JASIŃSKI ARTUR | 1974 | WIELUN | WIELUŃ BIEGA STIHL | POLSKA | 09:00 |
703 | | JASTRZĘBSKI KAMIL | 1992 | WARSZAWA | DUKLANOWSKI TEAM/SKB KRAŚNIK | POLSKA | 09:00 |
704 | | JELSKI DARIUSZ | 1970 | BIAŁYSTOK | 3T BIAŁYSTOK | POLSKA | 09:00 |
705 | | KACZMARCZYK MATEUSZ | 1994 | WYSZKÓW | KB WYSZKÓW | POLSKA | 09:00 |
706 | | KACZMAREK BARTOSZ | 1982 | OBRZYCKO | JSPA | POL | 09:00 |
707 | | KALIUZHNYI OLEKSANDR | 1993 | BIELSK PODLASKI | | POLSKA | 09:00 |
708 | | KAMIŃSKI MATEUSZ | 1991 | WARSZAWA | | POLSKA | 09:00 |
709 | | KAZBERUK JAROSŁAW | 1964 | WASILKÓW | BIALEKO | POLSKA | 09:00 |
710 | | KĄCKI PAWEŁ | 1975 | WARSZAWA | RĄCZE RACICZKI | POL | 09:00 |
711 | | KISIEL ARTUR | 1980 | PIASECZNO | | POL | 09:00 |
712 | | KOCEMBA KAMIL | 1986 | KOBIERNICE | KĘCKIE HARPAGANY | POL | 09:00 |
713 | | KOLĘDA ARTUR | 1974 | AUGUSTÓW | ORTOSTOM AUGUSTÓW | POLSKA | 09:00 |
714 | 206 | KOMAR TOMASZ | 1970 | SIEDLCE | | POL | 09:00 |
715 | | KOPRAS CEZARY | 1981 | BIAŁYSTOK | KOPRAS RUN TEAM | POL | 09:00 |
716 | | KORUS BARTOSZ | 1992 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
717 | | KOSTRZEWSKA JUSTYNA | 1982 | ŁOMIANKI DOLNE | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POLSKA | 09:00 |
718 | | KOWALEC LUKASZ | 1979 | PIASTÓW | WOODRUN | POLSKA | 09:00 |
719 | | KOZIEŁ TADEUSZ | 1991 | RZESZÓW | SZCZĘŚCIARZ BIEGA | POL | 09:00 |
720 | | KOZIOŁ PIOTR | 1987 | POROSŁY | | POLSKA | 09:00 |
721 | | KOZŁOWSKI KRZYSZTOF | 1977 | DYBAWKA | | POL | 09:00 |
722 | | KRASOWSKI DAMIAN | 1987 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
723 | | KRAUS DAMIAN | 1996 | GRYFICE | | POL | 09:00 |
724 | | KRUCZEK MARIUSZ | 1987 | BRZEG | MATNER RUNNING TEAM | POL | 09:00 |
725 | | KRUPIŃSKI MAREK | 1995 | OSTROŁĘKA | DRUŻYNA ML | POL | 09:00 |
726 | | KRZCZUK BENEDYKT | 1964 | TYCHY | | POL | 09:00 |
727 | | KUBACZ NORBERT | 1972 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
728 | | KUCHAREWICZ MARCIN KUCHAREWICZ | 1994 | SOKÓŁKA | | POLSKA | 09:00 |
729 | | KUCZMARSKI ŁUKASZ | 1990 | DFG | DFG | POLSKA | 09:00 |
730 | | KUSMIRAK LESZEK | 1959 | ŁAPY | NJ | POL | 09:00 |
731 | | LAMPERSKI MARCIN | 1992 | RAWICZ | ML_RUN | POLSKA | 09:00 |
732 | | LAUTENBACH PIOTR | 1997 | RUMIA | | POL | 09:00 |
733 | | LEOŃCZUK ANDRZEJ | 1992 | BIAŁYSTOK | 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY | POL | 09:00 |
734 | | LUBASKI ZYGMUNT | 1955 | ŚWIDNICA | | POL | 09:00 |
735 | | LUIS FRANCISCO | 1998 | SANTANA MADEIRA | | POR | 09:00 |
736 | | ŁAPIŃSKA ANNA | 1989 | WARSZAWA | KS WARSZAWIANKA W-WA/ADRUNALINE | POLSKA | 09:00 |
737 | | ŁOBACZ MICHAŁ | 1989 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
738 | | ŁOSIEWICZ MATEUSZ | 1991 | BIAŁYSTOK | - | POL | 09:00 |
739 | | ŁOŚ TOMASZ | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
740 | | ŁUNIEWSKI BARTOSZ | 1977 | BIAŁYSTOK | SUPER DRUŻYNA EŁK | POL | 09:00 |
741 | | ŁYSIAK KRZYSZTOF | 1976 | WARSZAWA | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 09:00 |
742 | | MACHLARZ MARIUSZ | 1972 | MOTYCZ | TRYBUNALSKA LUBLIN CITY PUB RUN TEAM | POLSKA | 09:00 |
743 | | MACULEWICZ MAREK | 1970 | NIDZICA | URWIS BIEGA | POL | 09:00 |
744 | | MAKAŁUS TOMASZ | 1976 | BIAŁYSTOK | KORONA NIERUCHOMOŚCI | POL | 09:00 |
745 | 161 | MAKOWSKI TOMASZ | 1979 | ZALESICE | TEAM ZALESICE | POL | 09:00 |
746 | 215 | MAKSYMOWICZ MARCIN | 1978 | GÓRASZKA | | POL | 09:00 |
747 | | MARCZAK PAWEŁ | 1979 | WARSZAWA | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POLSKA | 09:00 |
748 | | MARON JACEK | 1968 | WARSZAWA | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POLSKA | 09:00 |
749 | | MARZEC MARCIN | 1980 | ŁOMŻA | | POL | 09:00 |
750 | | MATYJASIAK KONRAD | 1974 | WARSZAWA | REEBOK RUN CREW | POL | 09:00 |
751 | | MATYJASIAK KONRAD | 1974 | WARSZAWA | | POLSKA | 09:00 |
752 | | MAZUREK MIESZKO | 1997 | POZNAŃ | | POL | 09:00 |
753 | | MĄCZKA RYSZARD | 1979 | PUŁAWY | | POL | 09:00 |
754 | | MICHALIK RAFAŁ | 1996 | KRAKÓW | | POL | 09:00 |
755 | | MICHALSKI PATRYK | 1991 | BIELSK PODLASKI | | POLSKA | 09:00 |
756 | | MICHALSKI ROBERT | 1982 | WARSZAWA | ZABIEGANY WOŁOMIN | POLSKA | 09:00 |
757 | | MIECZNIK ALBERT | 1998 | BIAŁYSTOK | WYDZIAŁ EKONOMII I FINANSÓW UWB | POLSKA | 09:00 |
758 | | MIERZLIKIN NATALIA | 1989 | WARSZAWA | UKS GEPARD | POLSKA | 09:00 |
759 | | MIKOŁAJCZYK PIOTR | 1994 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
760 | | MINIUK PAWEŁ | 1991 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
761 | | MIRECKI MICHAL | 1978 | WARSZAWA | | POLSKA | 09:00 |
762 | | MUĆKA TOMASZ | 1978 | EŁK | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | POLSKA | 09:00 |
763 | | MURACH JAROSŁAW | 1979 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
764 | | NIZIO ADAM | 1995 | BIAŁYSTOK | ROADBIKE.PL | POLSKA | 09:00 |
765 | | NURZYŃSKI MARCIN | 1976 | WARSZAWA | TEAM ZABIEGANEDNI | POLSKA | 09:00 |
766 | | OKULA DAMIAN | 1994 | BIALYSTOK | | POL | 09:00 |
767 | | OLSZYŃSKI MAREK | 1996 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
768 | | ONOSZKO ADAM | 1979 | SOKÓŁKA | | POL | 09:00 |
769 | | ORZEŁ MICHAŁ | 1981 | WARSZAWA | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POLSKA | 09:00 |
770 | 1065 | OSIOR BARTŁOMIEJ | 1983 | WYDMINY | WWW.WIOSKABIEGACZY.PL | POLSKA | 09:00 |
771 | 1066 | OSIOR BEATA | 1986 | WYDMINY | WWW.WIOSKABIEGACZY.PL | POLSKA | 09:00 |
772 | | OSZYWA DAMIAN | 1983 | KIELCE | | POL | 09:00 |
773 | | PACIOREK EWA | 1984 | MARKI | MARKOWI BIEGACZE/AKTYWNA WARSZAWA | POLSKA | 09:00 |
774 | | PADUSIŃSKI PAWEŁ | 1978 | WARSZAWA | KS LEMIESZ WARSZAWA | POLSKA | 09:00 |
775 | | PALACZ MARCIN PALACZ | 1977 | BRZEG | | POL | 09:00 |
776 | | PARCHOWSKA MAGDALENA | 1996 | GDAŃSK | | POL | 09:00 |
777 | | PARSZCZYŃSKA IZABELA | 1988 | GIŻYCKO | TEAM PARSZCZYŃSKICH | POLSKA | 09:00 |
778 | | PARZELSKI MIKOŁAJ | 1987 | KRAKÓW | | POL | 09:00 |
779 | | PAWLUCZUK PAWEŁ | 1978 | BIAŁYSTOK | - | POL | 09:00 |
780 | | PAWŁOWSKI MACIEJ | 1978 | ŁÓDŹ | | POL | 09:00 |
781 | | PERKOWSKI JAROSŁAW | 1971 | SUWAŁKI | | POL | 09:00 |
782 | | PIETRZAK ADAM | 1982 | MYSŁAKÓW | | POL | 09:00 |
783 | | PISKORZ ROBERT | 1975 | ZALESICE | TEAM ZALESICE | POLSKA | 09:00 |
784 | | PLUSZKA ADAM | 1976 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
785 | | POLAK JACEK | 1980 | WARSZAWA | | POLSKA | 09:00 |
786 | | PRUSAKIEWICZ KATARZYNA | 1988 | WARSZAWA | | POLSKA | 09:00 |
787 | | PRZYBYLA KRZYSIEK | 1986 | WARSZAWA | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POLSKA | 09:00 |
788 | | PYRZAK PAWEŁ | 1985 | JAKSMANICE | | POL | 09:00 |
789 | 78 | RAKOCZY PAWEŁ | 1974 | MILANÓWEK | | POL | 09:00 |
790 | | ROZKRUT MAREK | 1977 | WARSZAWA | LEMIESZ TEAM | POLSKA | 09:00 |
791 | | RÓŻAŃSKI KRYSTIAN | 1983 | EŁK | | POLSKA | 09:00 |
792 | | RYNKIEWICZ TOMASZ | 1975 | WARSZAWA | | POLSKA | 09:00 |
793 | | SACZKO PIOTR | 1977 | PRUSZKÓW | | POL | 09:00 |
794 | | SAGAN ŁUKASZ | 1982 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
795 | | SAJEWSKI PRZEMEK | 1975 | BIAŁYSTOK | 3T BIAŁYSTOK | POLSKA | 09:00 |
796 | | SAWCZUK PIOTR | 1986 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
797 | | SIEKIERSKI MATEUSZ | 1993 | GOŁDAP | ROADBIKE SPORTOWIECWIEJSKI | POLSKA | 09:00 |
798 | | SKOK ROBERT | 1981 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
799 | | SKOWERA KRZYSZTOF | 1986 | BIAŁYSTOK | PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK | KEN | 09:00 |
800 | | SMERECZAŃSKI NAZAR | 1991 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
801 | | SMUGA ŁUKASZ | 1985 | WARSZAWA | CSWL POZNAŃ | POL | 09:00 |
802 | | SOBUTKA TOMASZ | 1983 | STUDZIANKI | PIEKARNIA CHOROSZCZ | POLSKA | 09:00 |
803 | | SOĆKO KAMIL | 1985 | BIAŁA PODLASKA | | POL | 09:00 |
804 | | STEFAŃSKI PRZEMYSŁAW | 1993 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
805 | | STĘPIEŃ GRZEGORZ | 1974 | OPOCZNO | LKS FENIKS OPOCZNO/AQUA ELEKTROKLIMA | POLSKA | 09:00 |
806 | | STIPPA ADAM | 1981 | WROCŁAW | | POLSKA | 09:00 |
807 | | STRABBING ERIK | 1980 | ROTTERDAM | | NED | 09:00 |
808 | | SUPIŃSKI ADAM | 1991 | PROTASY | | POL | 09:00 |
809 | | SYCHNIAK AGNIESZKA | 1980 | ŁÓDŹ | AKADEMIABIEGACZA.PL | POLSKA | 09:00 |
810 | | SZOSTKO BARTEK | 1978 | BIALYSTOK | | POL | 09:00 |
811 | 323 | SZPAKOWSKI ZBIGNIEW | 1974 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
812 | | SZPANOWSKI MAREK | 1968 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
813 | | SZUBERT TOMASZ | 1979 | TUREK | KB MARATON TUREK | POL | 09:00 |
814 | | SZYDŁOWSKI ADRIAN | 1987 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
815 | | SZYMONIAK MARIUSZ | 1977 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
816 | | SZYSZKOWSKI MARCIN | 1977 | WARSZAWA | LIPIEC RUNNING TEAM | POLSKA | 09:00 |
817 | | ŚWIERDZEWSKI DAMIAN | 1993 | OSTROŁĘKA | NASTĘPNY KROK TEAM | POLSKA | 09:00 |
818 | | TARANTA DANIEL | 1994 | WARSZAWA | TANTAN-MEN Z PODWÓJNYMI DODATKAMI | POL | 09:00 |
819 | | TARASEWICZ IGOR | 1992 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 09:00 |
820 | | TORZEWSKI JANUSZ | 1973 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
821 | | TRACZYK MARIUSZ | 1974 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
822 | | TRUSIAK ARTUR | 1972 | ZĄBKI | | POL | 09:00 |
823 | | TRZEBIŃSKI RYSZARD | 1976 | EŁK | TEAM KOPEĆ | POLSKA | 09:00 |
824 | | TYSZKA TOMASZ | 1977 | BIALYSTOK | 18. PUŁK ROZPOZNAWCZY | POLSKA | 09:00 |
825 | 117 | UDZIELA TOMASZ | 1978 | NOWY TARG | КРЫЛЬЯ АНГЕЛОВ | POL | 09:00 |
826 | | ULMA MIROSŁAW | 1978 | LUBARTÓW | LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM | POLSKA | 09:00 |
827 | | VOLOSHYN OLEH | 1991 | CHERKASY | | UKR | 09:00 |
828 | | WALCZYK KAMIL | 1987 | MAKÓW | ZABIEGANY SKARYSZEW | POLSKA | 09:00 |
829 | | WALESIUK MACIEJ | 1975 | BIAŁYSTOK | 3T BIAŁYSTOK | POLSKA | 09:00 |
830 | | WALESIUK MONIKA | 1978 | BIAŁYSTOK | 3T BIAŁYSTOK | POLSKA | 09:00 |
831 | | WIĘCKOWSKI ŁUKASZ | 1995 | WARKA | | POLSKA | 09:00 |
832 | 98 | WINCKIEWICZ MAREK | 1976 | POZNAŃ | | POL | 09:00 |
833 | 260 | WITEK GRZEGORZ | 1985 | KRAKÓW | AVANADE RUNNING TEAM | POL | 09:00 |
834 | | WITKOWSKI DARIUSZ | 1960 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
835 | 145 | WOŁOSIK DOMINIK | 1989 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:00 |
836 | | WOŹNICZKA JOLANTA | 1978 | WARSZAWA | ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAM | POLSKA | 09:00 |
837 | | WRÓBEL TOMASZ | 1972 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
838 | | WYSOCKI TOMASZ | 1977 | BIALYSTOK | | POL | 09:00 |
839 | | ZACZKIEWICZ ROMAN | 1980 | WARSZAWA | KS LEMIESZ WARSZAWA | POLSKA | 09:00 |
840 | | ZALEWSKI ANDRZEJ | 1957 | WARSZAWA | | POL | 09:00 |
841 | | ZASIADKO MIKOŁAJ | 1970 | ŁĘCZNA | | POL | 09:00 |
842 | | ZDEB PRZEMEK | 1981 | WARSZAWA | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POLSKA | 09:00 |
843 | | ZUJKO KINGA | 1996 | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI / UMB / SZALA TRIATHLON | POLSKA | 09:00 |
844 | | ŻEBROWSKI JULIUSZ | 1991 | SUCHY LAS | BORN TO RUN | POLSKA | 09:00 |
845 | | ADAMOWICZ ADAM | 1973 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
846 | | ALEKSIEJUK ADAM | 1986 | DOBROWODA | | POL | 09:15 |
847 | | ANDRUSZKIEWICZ MICHAŁ | 1988 | BIAŁYSTOK | GLS TEAM | POL | 09:15 |
848 | | ANDRZEJCZUK KAMIL | 1992 | DOBROSZYCE | | POL | 09:15 |
849 | | ASTAPENKA MAKSIM | 1989 | ЖОДИНО | | BLR | 09:15 |
850 | | BAGROWSKI MAREK | 1962 | JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | POL | 09:15 |
851 | | BAHOJŁO MARCIN | 1980 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
852 | | BARANOWSKI KAROL | 1983 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 09:15 |
853 | | BARAŃSKI GRZEGORZ | 1968 | BRODNICA | | POL | 09:15 |
854 | | BAUER KAMIL | 1990 | KRAKÓW | | POL | 09:15 |
855 | | BAZYLUK EWA | 1983 | CZARNA BIAŁOSTOCKA | | POL | 09:15 |
856 | | BIAŁEK JAROSŁAW | 1974 | OLSZTYN | | POL | 09:15 |
857 | | BIAŁKOWSKI MAREK | 1984 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
858 | | BIDA MARCIN | 1982 | KRASNYSTAW | VEGE RUNNERS | POL | 09:15 |
859 | | BIELENINIK ARKADIUSZ | 1970 | PUCICE | | POL | 09:15 |
860 | | BIELUCZYK RAFAŁ | 1977 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
861 | | BOGUSZEWSKA AGATA | 1993 | OTWOCK | | POL | 09:15 |
862 | | BOHDAN ALIAKSEI | 1986 | MINSK | | BLR | 09:15 |
863 | | BOROWSKI GRZEGORZ | 1968 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
864 | | BOROWSKI GRZEGORZ | 1968 | BIAŁYSTOK | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | POL | 09:15 |
865 | | BRUCKI ROBERT | 1972 | GDYNIA | | POL | 09:15 |
866 | | BURZYNSKI RYSZARD | 1974 | BIELSKO BIAŁA | | POL | 09:15 |
867 | | BZURA JAROSŁAW | 1974 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
868 | | CHENON GUILLAUME | 1981 | MAYET (FRANCJA) | | FRA | 09:15 |
869 | | CHMIELEWSKI KAROL | 1987 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
870 | | CHODOROWSKI ADAM | 1987 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
871 | | CHRAPKIEWICZ MAREK | 1983 | PSZCZYNA | AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM | POL | 09:15 |
872 | | CICHOCKI ANDRZEJ | 1971 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
873 | | CIOK PIOTR | 1968 | SIEDLCE | | POL | 09:15 |
874 | | ČVERTKAUSKAS DALIUS | 1973 | VILINIUS | | LTU | 09:15 |
875 | | CZEKEL JULIA | 1981 | GRODNO | | BLR | 09:15 |
876 | | DAWIDEJT DARIUSZ | 1986 | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 09:15 |
877 | 1060 | DĄBROWSKI KAROL GLINKA | 1980 | PUŁTUSK | | POL | 09:15 |
878 | | DĄBROWSKI MICHAŁ | 1980 | PUŁTUSK | | POL | 09:15 |
879 | | DEHRAB SINAN | 1984 | STOCKHOLM | | SWE | 09:15 |
880 | | DĘBSKI ANDRZEJ | 1976 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
881 | | DOROSZ ROBERT | 1975 | LIPOWO | | POL | 09:15 |
882 | | DRYBLAK MAREK | 1985 | WROCŁAW | | POL | 09:15 |
883 | 73 | DYSZKIEWICZ RAFAŁ | 1988 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
884 | | DZIERZKOWSKI ARTUR | 1971 | TARNOBRZEG | MIELNIK/TARNOBRZEG | POL | 09:15 |
885 | | FIKUS JACEK | 1981 | GUBIN | BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN | POL | 09:15 |
886 | 88 | FLIS ARTUR | 1986 | MICHAŁOWICE | | POL | 09:15 |
887 | | GAWINA PAWEŁ | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
888 | | GINSZT RENATA | 1966 | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 09:15 |
889 | | GLINKA KAROL | 1985 | PUŁTUSK | | POL | 09:15 |
890 | 200 | GLISZCZYŃSKA KINGA | 1978 | LUBOŃ | | POL | 09:15 |
891 | | GOŁĄBOWSKI MACIEJ | 1987 | WARSZAWA | | POLAND | 09:15 |
892 | | GRABOWSKA MARIA | 1972 | TRZEMESZNO | | POL | 09:15 |
893 | | GRABOWSKI GRZEGORZ | 1965 | TRZEMESZNO | | POL | 09:15 |
894 | | GRABOWSKI MICHAŁ | 1984 | SUCHEDNIÓW | | POL | 09:15 |
895 | | GRĄDZKI MACIEJ | 1978 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
896 | 247 | GRODZKI MICHAŁ | 1980 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
897 | | GRYGORUK MAREK | 1973 | BIELSK PODLASKI | | POL | 09:15 |
898 | | GRZELAK ŁUKASZ | 1985 | ZABRZE | | POL | 09:15 |
899 | | GRZYBOWSKI RAFAŁ | 1979 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
900 | | GUTNIK ALESIA | 1988 | BREST | | BLR | 09:15 |
901 | | GUTOWSKI SEBASTIAN | 1977 | ŚWIDWIN | DZICY KONIOWIE | POL | 09:15 |
902 | | HARASIM MARCIN | 1979 | BIALYSTOK | | POL | 09:15 |
903 | 1015 | HENKELMANN DANIEL | 1976 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
904 | | IŻEL MICHAŁ | 1980 | ŁÓDŹ | | POL | 09:15 |
905 | | JAKUBAS PAWEŁ | 1977 | WARSZAWA | OUTDOOR TRAINING | POL | 09:15 |
906 | | JAKUĆ DANIEL | 1992 | BIAŁYSTOK | KUDADE | POL | 09:15 |
907 | 51 | JANAS SZYMON | 1999 | BÓBRKA | | POL | 09:15 |
908 | | JARMOŁOWICZ MAŁGORZATA | 1969 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 09:15 |
909 | | JAWOREK MARCIN | 1986 | WARSZAWA | TEAM ZABIEGANEDNI | POL | 09:15 |
910 | | JĘDRUSZCZAK PIOTR | 1977 | MSZCZONÓW | | POL | 09:15 |
911 | | JĘDRZEJCZYK JAROSŁAW | 1982 | OSTROŁĘKA | | POL | 09:15 |
912 | | JOKA ADAM | 1983 | PIASECZNO | | POL | 09:15 |
913 | | KACZYŃSKA MONIKA | 1984 | ŁÓDŹ | | POL | 09:15 |
914 | | KALINOWSKI ARTUR | 1978 | ZĄBKI | | POL | 09:15 |
915 | | KALINOWSKI LUKASZ | 1983 | BIAŁYSTOK | - | POL | 09:15 |
916 | | KALINOWSKI LUKASZ | 1983 | BIAŁYSTOK | LPP TEAM | POL | 09:15 |
917 | | KAŁUŻNY KAROL | 1984 | KROTOSZYN | | POL | 09:15 |
918 | | KAMIŃSKI RAFAŁ | 1980 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
919 | | KASICA ADAM | 1975 | GRÓJEC | - | POL | 09:15 |
920 | | KĘDZIORA MAREK | 1958 | WROCŁAW | DANCELAND WROCŁAW | POL | 09:15 |
921 | | KIEŁBASZEWSKI JAROSŁAW | 1964 | HAJNÓWKA | | POL | 09:15 |
922 | | KILAN PRZEMYSŁAW | 2000 | IWANOWICE DUŻE | KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE | POLSKA | 09:15 |
923 | | KILJAN KRZYSZTOF | 1978 | WARSZAWA | RUNBERTÓW | POL | 09:15 |
924 | | KISZKIEL ADAM | 1985 | JÓZEFOSŁAW | | POL | 09:15 |
925 | | KLOTA ŁUKASZ | 1995 | ZALASEWO | | POL | 09:15 |
926 | 552 | KMIECIK ARKADIUSZ | 1978 | WARSZAWA | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | POL | 09:15 |
927 | | KOBRYŃSKI PRZEMYSŁAW | 1986 | ŁOMŻA | - | POL | 09:15 |
928 | | KOGUT MARIUSZ | 1978 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
929 | | KOKOSZKA DARIUSZ | 1977 | SUWAŁKI | | POL | 09:15 |
930 | | KOSIOREK ŁUKASZ | 1978 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
931 | | KOTTOWICZ ADAM | 1980 | ZABŁUDÓW | | POL | 09:15 |
932 | | KOWALCZYK MAREK | 1969 | CIECHANÓW | | POL | 09:15 |
933 | 212 | KOWERDA SYLWIA | 1991 | WARSZAWA (URSYNÓW) | | POLSKA | 09:15 |
934 | | KOZŁOWSKA RENATA | 1987 | ŁÓDŹ | TTPSC RUNNING FAMILY / AKADEMIABIEGACZA.PL | POLSKA | 09:15 |
935 | 122 | KRASOWSKI TOMASZ | 1978 | WAŁCZ | | POLSKA | 09:15 |
936 | 393 | KROPIEWNICKI JERZY | 1980 | WARSZAWA | SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA | POL | 09:15 |
937 | | KRYSZAK TOMASZ | 1987 | KOWAL | | POL | 09:15 |
938 | | KRZEPKOWSKI RADOSŁAW | 1975 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
939 | | KRZYMIŃSKI JAREK | 1980 | BYDGOSZCZ | | POL | 09:15 |
940 | | KUBACZYK ARTUR | 1989 | POZNAŃ | | POL | 09:15 |
941 | | KUC WOJCIECH | 1979 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 09:15 |
942 | | KUCKI KAMIL | 1984 | NARZYM | ASFALTLOVE DZIKI | POLSKA | 09:15 |
943 | 129 | KUCZYŃSKI PIOTR | 1976 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 09:15 |
944 | | KUDREWICZ ADAM | 1979 | HELMOND | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 09:15 |
945 | | KUNKA IWONA | 1975 | MIŃSK MAZOWIECKI | HARSZAŃSKIE WARIACJE | POL | 09:15 |
946 | | KUNKA SŁAWOMIR | 1968 | MIŃSK MAZOWIECKI | HARSZAŃSKIE WARIACJE | POL | 09:15 |
947 | | LEWANDOWSKI PATRYK | 1994 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
948 | | LOREK MICHAŁ | 1990 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
949 | | LUPA-MARCINOWSKA ANETA | 1976 | PLEWISKA | RUN4FUN | POL | 09:15 |
950 | | ŁAGUNA WOJCIECH | 1977 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
951 | | ŁAWICKI MICHAŁ | 1974 | ŁÓDŹ | MEDILAB | POL | 09:15 |
952 | | ŁUBIŃSKI KRZYSZTOF | 1972 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
953 | 56 | MACIEJOWICZ MICHAŁ | 1984 | WARSZAWA | NESSI TEAM | POLSKA | 09:15 |
954 | | MAKOWSKI MARIUSZ | 1976 | OPOLE | | POL | 09:15 |
955 | | MAŁKOWSKI MACIEJ | 1986 | RUCIANE NIDA | TEAM KOPEĆ | POLSKA | 09:15 |
956 | | MARCINKIEWICZ JERZY | 1964 | ELBLĄG | | POL | 09:15 |
957 | | MARCINOWSKI KRZYSZTOF | 1977 | PLEWISKA | RUN4FUN | POL | 09:15 |
958 | 1062 | MASZCZYŃSKI KRZYSZTOF | 1982 | PRUSZKÓW | | POL | 09:15 |
959 | | MATI JAKUB | 1992 | VALALIKY | | SVK | 09:15 |
960 | | MECH PATRYK | 1978 | ŁOCHÓW | | POL | 09:15 |
961 | 71 | MICHALSKI STANISŁAW | 1989 | KOŚCIAN | | POL | 09:15 |
962 | | MICHAŁOWSKI ARTUR | 1995 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
963 | | MICHAŁOWSKI PIOTR | 1991 | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POLSKA | 09:15 |
964 | | MIHALENIA ALIAKSANDR | 1972 | SOLIGORSK | OSRT ŁOMŻA | BLR | 09:15 |
965 | | MIKIEWICZ DAWID | 1981 | BIALYSTOK | OUTDOOR TRAINING | POL | 09:15 |
966 | | MIKINA ARTUR | 1959 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
967 | | MIKULSKI FELIKS | 1968 | PRZYWIDZ | | POL | 09:15 |
968 | | MINKIEWICZ MAREK | 1975 | DOBRZYNIEWO DUZE | | POL | 09:15 |
969 | | MIRONOVA IRINA | 1975 | NESTEROV | | ROU | 09:15 |
970 | | MISZKURKA MACIEJ | 1982 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
971 | | MODZELEWSKI KRZYSZTOF | 1966 | OSTROŁĘKA | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | POLSKA | 09:15 |
972 | | MODZELEWSKI WIESŁAW | 1964 | OSTROŁĘKA | STARGLASSTEAM | POLSKA | 09:15 |
973 | | MUCHA BARTOSZ | 1982 | BIALYSTOK | | POL | 09:15 |
974 | | MUSIELAK MAREK | 1984 | POZNAŃ | | POL | 09:15 |
975 | | MYK KAJA | 2001 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
976 | | NASUTO JACEK | 1987 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
977 | | NAWROCKI MICHAŁ | 1992 | GOŁDAP | | POLSKA | 09:15 |
978 | | NAZAR PIOTR | 1985 | PIŁA | | POL | 09:15 |
979 | | NECCIA ROBERTO | 1968 | WARSZAWA | | ITA | 09:15 |
980 | | NIEMOTKO PIOTR | 1973 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
981 | | NOWACKA MARTA | 1990 | BIAŁYSTOK | SPARTANIE DZIECIOM | POL | 09:15 |
982 | | NOWAK DARIUSZ | 1976 | PAJĘCZNO | | POL | 09:15 |
983 | | OLCZAK TOMASZ | 1977 | MSZCZONÓW | POBIEGANI MSZCZONÓW | POLSKA | 09:15 |
984 | | OLECHNO KRZYSZTOF | 1988 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
985 | | OLESIŃSKI PIOTR | 1981 | SOCHACZEW | DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW | POL | 09:15 |
986 | | OLSZAK ZENON | 1964 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
987 | 89 | OŁUB SŁAWEK | 1976 | SKARŻYSKO KAMIENNA | | POLSKA | 09:15 |
988 | 210 | OPIATOWSKI RYSZARD | 1969 | KOBYŁKA | | POL | 09:15 |
989 | 52 | OPOŃSKI ARTUR | 1979 | BARANY | SUPER DRUŻYNA EŁK | POL | 09:15 |
990 | | ORŁOWSKI KRZYSZTOF | 1975 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
991 | | OSIPOWICZ KAMIL | 1990 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
992 | | OSMÓLSKI ROBERT | 1977 | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 09:15 |
993 | | OSTASZEWSKI IRENEUSZ | 1976 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
994 | | OSTROWSKI PAWEŁ | 1981 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
995 | | PACUŁA ZBIGNIEW | 1961 | PIASECZNO | | POL | 09:15 |
996 | | PAŁKA ŁUKASZ | 1982 | WROCŁAW | PADALEC KRUSZYNIEC | POL | 09:15 |
997 | 87 | PASTERNAK MARCIN | 1983 | STARACHOWICE | | POL | 09:15 |
998 | | PASTUSZAK RAFAŁ | 1978 | ŁOPATKI | | POL | 09:15 |
999 | | PATYNOWSKI SŁAWOMIR | 1972 | MYSIADŁO | | POL | 09:15 |
1000 | | PAWLUKIEWICZ PAWEŁ | 1991 | SIGAJNY | | POL | 09:15 |
1001 | | PESZKO RAFAŁ | 1995 | WROCŁAW | | POL | 09:15 |
1002 | | PIETROWSKA PATRYCJA | 1993 | CZARNA BIAŁOSTOCKA | | POL | 09:15 |
1003 | | PIĘTKA MAREK | 1982 | OSTROWIK | | POL | 09:15 |
1004 | | PILNIAK MARIUSZ | 1979 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
1005 | | PIOTROWSKI SEBASTIAN | 1977 | WILCZA GÓRA | RRT | POLSKA | 09:15 |
1006 | | PIWOŃSKA JULITA | 1978 | EŁK | | POL | 09:15 |
1007 | 536 | POJDA GRZEGORZ | 1972 | RYBNIK | ZŁE TO | POL | 09:15 |
1008 | | POKOTYCKI DENIS | 1990 | POZNAŃ | | POL | 09:15 |
1009 | | PONIATOWSKI KRZYSZTOF | 1974 | SKIERNIEWICE | | POL | 09:15 |
1010 | 220 | PORĘBA LECH | 1963 | WYSZKÓW | KB WYSZKÓW | POL | 09:15 |
1011 | | PRZEŹDZIECKI DAMIAN | 1979 | ZAMBRÓW | | POL | 09:15 |
1012 | | RADTKE RAFAŁ | 1979 | BYTÓW | A&R TEAM | POL | 09:15 |
1013 | 104 | RADZIWONOWSKI BARTOSZ | 1976 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
1014 | | RAGUS AGNIESZKA | 1993 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
1015 | | ROZENBAJGER ROBERT | 1962 | KRAKÓW | | POL | 09:15 |
1016 | | RUDNIK MAREK | 1975 | JAŁÓWKA | | POL | 09:15 |
1017 | | RUDZIŃSKI BOGDAN | 1973 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 09:15 |
1018 | 165 | RYBIŃSKI PAWEŁ | 1980 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
1019 | | RZEŃCA KACPER | 1996 | BIAŁYSTOK | MATNER RUNNING TEAM | POL | 09:15 |
1020 | | SADOWSKI RAFAŁ | 1986 | OSOWICZE | | POL | 09:15 |
1021 | | SADOWSKI WOJCIECH | 1972 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
1022 | | SAMSELSKI RADOSŁAW | 1981 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
1023 | | SENKAVETS HANNA | 1989 | BREST | | BLR | 09:15 |
1024 | | SĘKOWSKI MARCIN | 1969 | CHOROSZCZ | DREWNOFORNIR | POL | 09:15 |
1025 | | SĘKOWSKI MARCIN | 1969 | CHOROSZCZ | | POL | 09:15 |
1026 | | SHUMEL VIKTAR | 1985 | BIAŁYSTOK | SOLIDARNI Z BIAŁORUSIĄ | POLSKA | 09:15 |
1027 | | SIERAKOWSKI JAN | 1994 | BIAŁYSTOK | CERBERMOTORSPORT | POL | 09:15 |
1028 | | SIEROCKI JAN | 1959 | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 09:15 |
1029 | | SKWARSKI PRZEMEK | 1980 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
1030 | | SLIVETS SIARHEI | 1986 | GRODNO | | BLR | 09:15 |
1031 | | SŁOWIKOWSKI PIOTR | 1982 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
1032 | | SŁUPSKI JAN | 1981 | TURKA | | POL | 09:15 |
1033 | | SMOLSKA JUSTYNA | 1991 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
1034 | | STAEVEN KRZYSZTOF | 1983 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
1035 | | STANGENBERG PAWEŁ | 1989 | WARSZAWA | - | POL | 09:15 |
1036 | | STANISŁAWSKI WOJCIECH | 1978 | ŁOMŻA | | POL | 09:15 |
1037 | | STASIAK PIOTR | 1988 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
1038 | | STEUER SYLWESTER | 1980 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 09:15 |
1039 | | SZADOWSKI DARIUSZ | 1971 | SOKÓŁKA | | POL | 09:15 |
1040 | | SZLENDAK MAREK | 1986 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
1041 | | SZLESZYŃSKI ANDRZEJ | 1969 | OLSZTYN | | POL | 09:15 |
1042 | | SZOSTEK RAFAŁ | 1999 | CZĘSTOCHOWA | | POL | 09:15 |
1043 | | ŚLIWA SZYMON | 1994 | KRAKÓW | SII RUNNING TEAM | POL | 09:15 |
1044 | | ŚWIDERSKI MARCIN | 1984 | WROCŁAW | | POL | 09:15 |
1045 | | ŚWIDNIEWICZ PAWEŁ | 1983 | KRAKÓW | | POL | 09:15 |
1046 | 194 | ŚWIERSZCZ ADAM | 1989 | PISZ | BEZ KLUBU | POL | 09:15 |
1047 | | TARZA ANTONI | 1955 | ZGŁOBICE | EKIPA Z TARNOWA | POL | 09:15 |
1048 | | TERJEK ROBERT | 1979 | LONDON | | HUN | 09:15 |
1049 | | TIDDER IAN | 1965 | WARSZAWA | | GBR | 09:15 |
1050 | 1041 | TOMASZYCKI ŁUKASZ | 1992 | SOKÓŁKA | PUCS - ODDZIAŁ CELNY DROGOWY W KUŹNICY | POL | 09:15 |
1051 | | TRACZYK PRZEMYSŁAW | 1983 | CIECHANÓW | ASFALTLOVE DZIKI | POLSKA | 09:15 |
1052 | | TROC MAREK | 1981 | BIELSK PODLASKI | | POL | 09:15 |
1053 | | ULIKOWSKI TOMASZ | 1981 | PASŁĘK | | POL | 09:15 |
1054 | | VANDEN HEEDE MARTIJN | 1996 | ZWEVEGEM | TEAM ZABIEGANEDNI | BEL | 09:15 |
1055 | | WALICKI JAKUB | 1992 | CZARTAJEW | DOCHODZIMY W 1H59M | POL | 09:15 |
1056 | | WASZCZUK SŁAWEK | 1972 | PIASTÓW/WARSZAWA | | POL | 09:15 |
1057 | 1064 | WIECZOREK DARIUSZ | 1967 | WARSZAWA | | POL | 09:15 |
1058 | | WOŹNIAK IRENEUSZ | 1976 | CZARNA BIAŁOSTOCKA | | POL | 09:15 |
1059 | | WOŹNY PAWEŁ | 1978 | NIEPOŁOMICE | | POL | 09:15 |
1060 | | WUDARCZYK MAREK | 1992 | BIALYSTOK | | POL | 09:15 |
1061 | | WYRZYKOWSKI ANDRZEJ | 1967 | GDAŃSK | | POL | 09:15 |
1062 | | YEUNG TSZ CHAU THOMAS | 1975 | KWAI CHUNG | | HKG | 09:15 |
1063 | 121 | ZABROCKI ANDRZEJ | 1962 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
1064 | | ZAHOROWSKI JANUSZ | 1977 | KLEOSIN | | POL | 09:15 |
1065 | | ZALEWSKI DARIUSZ | 1969 | BIAŁYSTOK | | POL | 09:15 |
1066 | | ZBIEĆ ANGELIKA | 1984 | SIEDLCE | | POL | 09:15 |
1067 | | ZBIEĆ DARIUSZ | 1982 | SIEDLCE | | POL | 09:15 |
1068 | 429 | ZIÓŁKOWSKI GRZEGORZ | 1998 | GIŻYCKO | | POL | 09:15 |
1069 | | ZIÓŁKOWSKI TOMASZ | 1961 | GIŻYCKO | | POL | 09:15 |
1070 | | ZUBIŃSKI TOMASZ | 1970 | SUCHEDNIÓW | | POL | 09:15 |
1071 | | ZUBRZYCKI PIOTR | 1986 | TYKOCIN | | POL | 09:15 |
1072 | | ŻARNIEWSKI WOJCIECH | 1982 | BRWINÓW | DHL RUN CLUB | POLSKA | 09:15 |
1073 | | ŻOŁĄDEK JUSTYNA | 1977 | SUCHEDNIÓW | CZARNECKI RAN TEAM | POLSKA | 09:15 |
1074 | | ŻYLAK ADRIAN | 1984 | WARSZAWA | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POLSKA | 09:15 |
1075 | | ADAMCZYK MICHAŁ | 1993 | WARSZAWA (WOLA) | TEAM ZABIEGANE DNI | POLSKA | 09:40 |
1076 | | ASHAMKOU MAKSIM | 1985 | LIHACHI | | BLR | 09:40 |
1077 | 162 | BOGUSZ TOMASZ | 1987 | BRAŃSK | | POLSKA | 09:40 |
1078 | | BORUCH KAROL | 1995 | PIOTROWICE | | POL | 09:40 |
1079 | | BORZYM ŁUKASZ | 1980 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | | POL | 09:40 |
1080 | | BUKOWSKI DAMIAN | 1976 | WITASZYCE | | POL | 09:40 |
1081 | | CHOMA MAREK | 1976 | SKRZESZEW E | PĘDZĄCE LENIWCE | POLSKA | 09:40 |
1082 | | DEDERKO PIOTR | 1972 | BIAŁYSTOK | DEDETEAM | POLSKA | 09:40 |
1083 | | DITKOWSKI OLAF | 1999 | JÓZEFÓW | | POLSKA | 09:40 |
1084 | | DZIKOWSKI WOJCIECH | 1984 | TUROŚŃ KOŚCIELNA | BIEGAMY TUROŚŃ KOSCIELNA | POLSKA | 09:40 |
1085 | | FAJKOWSKI PIOTR | 1986 | WARSZAWA | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POLSKA | 09:40 |
1086 | | FIEDORCZUK MAREK | 1983 | DOBRZYNIEWO DUŻE | RC SUPRAŚL | POLSKA | 09:40 |
1087 | | GAJEK IRENEUSZ | 1978 | CIECHANÓW | ASFALTLOVE DZIKI | POLSKA | 09:40 |
1088 | | GOCŁOWSKI CEZARY | 1975 | PIASECZNO | OBOZYBIEGANIE.PL | POLSKA | 09:40 |
1089 | | GOSPODARYK ROBERT | 1977 | EŁK | | POLSKA | 09:40 |
1090 | | GROCHOWSKI MICHAŁ | 2002 | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POLSKA | 09:40 |
1091 | | JÓZEFIAK ARTUR | 1978 | WARSZAWA | | POL | 09:40 |
1092 | 131 | KAPTEINA ROBERT | 1973 | GRONOWO GÓRNE | | POLSKA | 09:40 |
1093 | | KLAPENDA MARIUSZ | 1974 | ŁĘCZYCA | MARIO TEAM | POLSKA | 09:40 |
1094 | | KLEJZEROWICZ ROMAN | 1977 | EŁK | EGGER BISKUPIEC BIEGA | POLSKA | 09:40 |
1095 | | KOWALSKI SEBASTIAN | 1981 | ZIELONKA | TURBODZIKI | POL | 09:40 |
1096 | | KRÓL ANNA | 1989 | KLEOSIN | | POL | 09:40 |
1097 | 50 | KUCZMARSKI JAKUB | 1994 | RYPIN | | POLSKA | 09:40 |
1098 | | KUCZYŃSKA MAGDALENA | 1982 | WARSZAWA | | POLSKA | 09:40 |
1099 | 401 | LEŚNIAK KRZYSZTOF | 1974 | KOZÓW | | POLSKA | 09:40 |
1100 | | LIMBERGER JANUSZ | 1977 | EŁK | 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY | POLSKA | 09:40 |
1101 | | MIKOŁAJCZYK MARCIN | 1975 | ŁOMŻA | | POL | 09:40 |
1102 | | MILLER DANIEL | 1988 | WARSZAWA | | POLSKA | 09:40 |
1103 | | MURZYN TOMASZ | 1974 | WARSZAWA | JUNIK | POLSKA | 09:40 |
1104 | | NIZIŃSKA MAGDALENA | 1983 | WYSZKÓW | KB WYSZKÓW | POLSKA | 09:40 |
1105 | | PAWIŃSKI ARTUR | 1978 | WARSZAWA | | POL | 09:40 |
1106 | 581 | PERKOWSKI MARIUSZ | 1985 | KLEOSIN | | POL | 09:40 |
1107 | 271 | PLEBAN PIOTR | 1975 | ŻYRARDÓW | RUN DE GIRARD | POLSKA | 09:40 |
1108 | | RADKOWSKA MAŁGORZATA | 1988 | WARSZAWA | TEAM PARSZCZYŃSKICH | POLSKA | 09:40 |
1109 | 685 | ROGIŃSKI ARTUR | 1976 | MARKI | MARKOWI BIEGACZE | POLSKA | 09:40 |
1110 | | SINICKI KRYSTIAN | 1976 | WARSZAWA | PARSZCZYŃSKI TEAM | POLSKA | 09:40 |
1111 | 187 | SKIRZYŃSKI DARIUSZ | 1984 | WARSZAWA | GETRUN | POLSKA | 09:40 |
1112 | 146 | SKRZYŃSKI ANDRZEJ | 1971 | WARSZAWA | KS STASZEWSCY | POLSKA | 09:40 |
1113 | | SPINEK DAMIAN | 1992 | POŚWIĘTNE | | POL | 09:40 |
1114 | | STARKOWSKI MATTHEW | 1987 | LONDON | | POL | 09:40 |
1115 | 148 | SUSEŁ ALEK RUNNER | 1988 | MIKOŁÓW | | POLSKA | 09:40 |
1116 | | SYKUT SYLWESTER | 1990 | WARSZAWA | | POLSKA | 09:40 |
1117 | | SZUBA MARTYNA | 1994 | MIŃSK MAZOWIECKI | TEAM PARSZCZYŃSKICH | POLSKA | 09:40 |
1118 | | SZYCHTA MATEUSZ | 1994 | STĘŻYCA | | POLSKA | 09:40 |
1119 | | ŚLUSARCZYK ANDRZEJ | 1971 | PRUSZCZ GDAŃSKI | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA | POLSKA | 09:40 |
1120 | | TKACZUK EUGENIUSZ | 1959 | BIELSK PODLASKI | | POLSKA | 09:40 |
1121 | | TOMALA SZYMON | 1988 | ROKIETNICA | MJF | POLSKA | 09:40 |
1122 | | TREVOR ARRON | 1971 | WARSZAWA | | POLAND | 09:40 |
1123 | | TRYBULSKI ŁUKASZ | 1987 | WARSZAWA | | POL | 09:40 |
1124 | | URBAŃSKI MICHAŁ | 1982 | ŁÓDŹ | | POL | 09:40 |
1125 | | WALKOWIAK ŁUKASZ | 1973 | WIELUŃ | WIELUŃ BIEGA | POLSKA | 09:40 |
1126 | | ZORNACZUK DAWID | 1985 | KONSTANCIN JEZIORNA | HURA | POLSKA | 09:40 |
1127 | 295 | ŻUKOWSKI SZYMON | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1128 | | ADAMIAK PIOTR | 1974 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1129 | | ADAMSKI KRZYSZTOF | 1991 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1130 | | ALCER KRZYSZTOF | 1980 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1131 | | ANIKIEJ MACIEJ | 1985 | ZAŚCIANKI | MACWAY RUNNING TEAM | POL | 10:00 |
1132 | | ARTEMIUK EUGENIUSZ | 1962 | HAJNÓWKA | | POL | 10:00 |
1133 | | BAKUN KAMIL | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1134 | | BAŁABAN PAULINA | 1991 | SOKÓŁKA | | POL | 10:00 |
1135 | | BAŁDAN TOMASZ | 1983 | KOSMATY BOREK | | POL | 10:00 |
1136 | | BARANOWSKI ADAM | 1981 | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POLSKA | 10:00 |
1137 | 228 | BATOR WALDEMAR | 1980 | DĄBROWA GÓRNICZA | | POL | 10:00 |
1138 | 252 | BAZYLEWICZ HUBERT | 1982 | WARSZAWA | FAJNI CHŁOPACY | POL | 10:00 |
1139 | | BERNARDINO MOUTINHO HENRIQUE | 1987 | WARSAW | JASNOCELOWI | POR | 10:00 |
1140 | | BEŚKA KONRAD | 1990 | KRAKÓW | | POL | 10:00 |
1141 | | BIAŁECKI OLO | 1975 | MYSŁOWICE | | POL | 10:00 |
1142 | | BIELSKI MICHAŁ | 1982 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1143 | | BIELSKI MICHAŁ | 1982 | KSIĘŻYNO | | POL | 10:00 |
1144 | | BIGUS KRZYSZTOF | 1973 | BOLSZEWO | | POL | 10:00 |
1145 | | BIŃKOWSKI MARCELI | 1964 | GRÓJEC | | POL | 10:00 |
1146 | | BISZCZUK MARIOLA | 1985 | PUŁAWY | | POL | 10:00 |
1147 | | BŁASZCZYK BOGDAN | 1960 | GDYNIA | ACTIVEFLOW TEAM | POL | 10:00 |
1148 | | BŁASZCZYK HANNA | 1961 | GDYNIA | ACTIVEFLOW TEAM | POL | 10:00 |
1149 | 135 | BŁAŻEWICZ DARIUSZ | 1971 | BIAŁYSTOK | WINLAND | POL | 10:00 |
1150 | | BOCHUŻYŃSKI MACIEJ | 1971 | TORUŃ | | POL | 10:00 |
1151 | 91 | BODYCH MACIEJ | 1978 | ZĄBKI | | POLSKA | 10:00 |
1152 | 553 | BOHOJŁO KAMIL | 1981 | DOBRZYNIEWO DUŻE | | POL | 10:00 |
1153 | 1156 | BORYCZKA SZYMON | 1980 | MIEDZYRZECZE | | POL | 10:00 |
1154 | | BUDNY WOJCIECH | 1981 | SZCZECIN | | POL | 10:00 |
1155 | | CHMIELEWSKA EDYTA | 1988 | AUGUSTÓW | | POL | 10:00 |
1156 | | CHUTKOWSKA AGNIESZKA | 1979 | KOLNO | | POL | 10:00 |
1157 | 74 | CZAJKOWSKI KRZYSZTOF | 1970 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1158 | | CZARNIECKI JERZY | 1985 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1159 | | CZECH MICHAŁ | 1989 | GDYNIA | DĄŻĄC DO MARATONU | POL | 10:00 |
1160 | | CZERNIAWSKI ANDRZEJ | 1981 | WASILKÓW | PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK | POL | 10:00 |
1161 | 1043 | CZUBAJ CEZARY | 1966 | ŻARKI | | POL | 10:00 |
1162 | | CZYCZUK MATEUSZ | 1989 | WARSZAWA | | POLSKA | 10:00 |
1163 | | DEPTAŁA ADRIAN DEPTAŁA | 1978 | SMOLEC | | POL | 10:00 |
1164 | | DOLINSKA MARTA | 1982 | BIALYSTOK | - | POL | 10:00 |
1165 | | DUBIJ ALBERT | 1976 | OGRODNICZKI | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:00 |
1166 | | DUDA JACEK | 1981 | PRUSZKÓW | - | POL | 10:00 |
1167 | | DZIECIĄTKOWSKI PIOTR | 1981 | DRAWSKO POMORSKIE | KRUCZKI | POL | 10:00 |
1168 | 277 | DZIEMIAŃCZUK KRZYSZTOF | 1991 | SOWLANY | | POL | 10:00 |
1169 | | DZIEWULSKA HENRYKA | 1965 | PIASTÓW | | POL | 10:00 |
1170 | | DZIĘGIELEWSKI MARCIN | 1976 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1171 | | DZIĘGIELOWSKI GRZEGORZ | 1981 | KOBYŁKA | | POL | 10:00 |
1172 | | FALKOWSKI MAREK | 1978 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1173 | | FILIPOWICZ MIROSŁAW | 1965 | RADOM | | POL | 10:00 |
1174 | | FOGIEL DAMIAN FOGIEL | 1984 | KŁODAWA | SBRT WARSZAWA | POL | 10:00 |
1175 | | FRONT GRZEGORZ | 1979 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1176 | | FRONT GRZEGORZ | 1979 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1177 | | GAWINA PAWEŁ | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1178 | | GODLEWSKI MAREK | 1974 | CHOROSZCZ | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:00 |
1179 | 124 | GRABOWICZ MIROSŁAW | 1962 | SOKÓŁKA | SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA | POL | 10:00 |
1180 | | GRABOWSKA KAROLINA | 1997 | TYKOCIN | | POL | 10:00 |
1181 | 251 | GRĘZIAK EWA | 1971 | SIEDLCE | | POL | 10:00 |
1182 | | GRODZKI PAWEŁ | 1993 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1183 | | GRODZKI RAFAŁ | 1984 | ŁAPY | | POL | 10:00 |
1184 | 244 | GRZEŚ DARIUSZ | 1970 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:00 |
1185 | | GRZĘDZIŃSKA SYLWIA | 1989 | SUWAŁKI | - | POL | 10:00 |
1186 | | GRZYBOWSKI KRZYSZTOF | 1969 | MAWA | LEŚNE SZYCHY | POL | 10:00 |
1187 | 209 | GUDALEWSKI TOMASZ | 1968 | BIAŁYSTOK | BIEGAM Z GABRYSIĄ | POL | 10:00 |
1188 | | GUDEL ANDRZEJ | 1976 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1189 | 57 | GUTOWSKI MARIUSZ | 1975 | CHOROSZCZ | GLS TEAM | POL | 10:00 |
1190 | | HAPUNIK JULITA | 1993 | HORODNIANY | TANTAN-MEN Z PODWÓJNYMI DODATKAMI | POL | 10:00 |
1191 | 243 | JANCZAK ANGELIKA | 1973 | LEGNICA | 1973 | POL | 10:00 |
1192 | | JANISZEWSKI SYLWERIUSZ | 1976 | ŁÓDŹ | | POL | 10:00 |
1193 | | JANUCIK TADEUSZ | 1949 | ŁOMŻA | BIEGAMY DLA ZDROWIA | POL | 10:00 |
1194 | | JARMOSZUK DANIEL | 1985 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1195 | | JASTRZĘBSKI GRZEGORZ | 1984 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1196 | | JAŚKIEWICZ-TYLENDA EWELINA | 1984 | SUWAŁKI | | POL | 10:00 |
1197 | | JEDLIŃSKI WACŁAW | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1198 | | JĘDRYKA GRZEGORZ | 1968 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1199 | | JOBBÁGY ZOLTAN | 1974 | BIAŁYSTOK | DREWNOFORNIR | POL | 10:00 |
1200 | | JÓZEFIAK ARTUR | 1978 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1201 | | KAKAREKO BARBARA | 1975 | DOBRZYNIEWO FABRYCZNE | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:00 |
1202 | | KALINOWSKI MARCIN | 1982 | WASILKÓW | | POL | 10:00 |
1203 | | KAMIEŃSKI CEZARY | 1972 | BIAŁYSTOK | PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA | POL | 10:00 |
1204 | | KAMIEŃSKI JAREK | 1981 | NAREWKA | | POL | 10:00 |
1205 | | KAMIŃSKI ARKADIUSZ | 1984 | ZAŁUZIE | VEGE RUNNERS | POL | 10:00 |
1206 | 126 | KAMIŃSKI MARCIN | 1982 | ŁOMŻA | | POL | 10:00 |
1207 | | KAMIONOWSKI MARIUSZ - JACEK | 1966 | OSTROŁĘKA | | POL | 10:00 |
1208 | | KAZLENOK NASTASSIA | 1992 | MINSK | | BLR | 10:00 |
1209 | | KĘDRA MATEUSZ | 1992 | WARSZAWA | | POLSKA | 10:00 |
1210 | | KMIEĆ ŁUKASZ | 1988 | WĘGRÓW | AKTYWNI WĘGRÓW | POL | 10:00 |
1211 | | KOLWAS MIROSŁAW | 1966 | WYSOWA-ZDRÓJ | KOLNET.PL | POL | 10:00 |
1212 | | KOSEDA ROBERT | 1973 | KARTUZY | HONEY BADGER | POL | 10:00 |
1213 | | KOTOWSKI MIECZYSŁAW | 1982 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1214 | 284 | KOWAL IRENEUSZ | 1977 | LESZNO | | POL | 10:00 |
1215 | 551 | KOWALCZYK MAGDALENA | 1976 | SOKOŁÓW PODLASKI | | POL | 10:00 |
1216 | | KOZIOŁKIEWICZ KRZYSZTOF | 1968 | BIELSK PODLASKI | SZYBKI ŻÓŁWIK | POL | 10:00 |
1217 | | KOZIOŁKIEWICZ PAWEŁ | 1977 | JELENIA GÓRA | | POL | 10:00 |
1218 | | KOZŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 1988 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:00 |
1219 | 379 | KRAWCZUK JERZY | 1977 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1220 | | KRĄPIEC MICHAŁ | 1988 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1221 | | KRÓL PRZEMYSŁAW | 1988 | KOŃSKOWOLA | | POL | 10:00 |
1222 | | KRUKOWSKI ANDRZEJ | 1970 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1223 | | KRUPA DAWID | 1990 | KRAKÓW | | POL | 10:00 |
1224 | 147 | KRYMSKI ADAM | 1994 | GRAJEWO | MARATONKA GRAJEWO | POL | 10:00 |
1225 | | KUCHAREWICZ PATRYK | 1990 | WASILKOW | | POL | 10:00 |
1226 | | KUCHTA PAWEŁ | 1981 | MACIEJOWICE | | POL | 10:00 |
1227 | | KUCKA MONIKA | 1980 | MŁAWA | BBL MŁAWA | POLSKA | 10:00 |
1228 | | KUCZYŃSKI DARIUSZ | 1984 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1229 | 96 | KUJAWA CEZARY | 1985 | JUCHNOWIEC | | POL | 10:00 |
1230 | 141 | KUKLIŃSKI PRZEMYSŁAW | 1990 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1231 | | KUKLO KAMIL | 1980 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1232 | 158 | KULESZA KATARZYNA | 1982 | BIAŁYSTOK | BBT | POLSKA | 10:00 |
1233 | | KUSZYŃSKI MACIEK | 1976 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1234 | | LASKOWSKI KAMIL | 1991 | WASILKÓW | | POL | 10:00 |
1235 | | LEGAT DOROTA | 1993 | MIŃSK MAZOWIECKI | | POL | 10:00 |
1236 | | LENARTOWICZ EWELINA | 1985 | PRUSZKÓW | | POL | 10:00 |
1237 | | LENKIEWICZ PAWEL | 1986 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:00 |
1238 | | LEONARSKA MAŁGORZATA | 1987 | WARSZAWA | ZDEZORIENTOWANI | POL | 10:00 |
1239 | 125 | LEONIAK MARCIN | 1977 | WYSOKIE MAZOWIECKIE | | POLSKA | 10:00 |
1240 | | LESZCZYŃSKI MARCIN | 1976 | BIAŁYSTOK | TIM MAŁEGO | POL | 10:00 |
1241 | | LEWOC MARTA | 1993 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1242 | | LISIECKI PRZEMYSLAW | 1979 | ZAROW | | POL | 10:00 |
1243 | | LISOWSKA MARZENA | 1969 | WROCŁAW | | POL | 10:00 |
1244 | | ŁADA DARIUSZ | 1970 | OLSZEWO-BORKI | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA | POL | 10:00 |
1245 | | ŁAPIŃSKI ADAM | 1972 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:00 |
1246 | | ŁUPIŃSKI MARIUSZ | 1963 | BIAŁYSTOK | STOBIEGA | POL | 10:00 |
1247 | | MACHNIKOWSKI TOMASZ | 1974 | LUBARTÓW | BEST FRIENDS | POL | 10:00 |
1248 | | MACIEJCZAK MATEUSZ | 1988 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1249 | 79 | MACIEJOWICZ MICHAŁ | 1984 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1250 | | MAJK AGNIESZKA | 1986 | OSTROŁĘKA | | POL | 10:00 |
1251 | 214 | MAKSYMOWICZ KATARZYNA | 1980 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1252 | 82 | MAŁEK MATEUSZ | 1974 | POZNAŃ | | POL | 10:00 |
1253 | 111 | MARCISZEWSKI MAREK | 1982 | WASILKÓW | KRYMAR BIAŁYSTOK | POL | 10:00 |
1254 | | MATREŃCZYK MICHAŁ | 1988 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1255 | | MATYS MAREK | 1967 | BIAŁYSTOK | - | POL | 10:00 |
1256 | | MAZUREK GRZEGORZ | 1976 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1257 | 276 | MIECZKOWSKA ELLA | 1980 | KRAKOW | WKURW_TEAM | POL | 10:00 |
1258 | | MIKICIUK ARTUR | 1974 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1259 | | MIKOŁAJCZUK ANDRZEJ | 1961 | SIEDLCE | KROPKA TEAM | POL | 10:00 |
1260 | | MILCZAREK EMILIA | 1985 | WYSZKÓW | | POL | 10:00 |
1261 | 225 | MILEWSKA ANITA | 1974 | MARKI | | POL | 10:00 |
1262 | | MIŁKOWSKA ANETA | 1974 | SOKOŁÓW PODLASKI | | POL | 10:00 |
1263 | | MINTA DAWID | 1979 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1264 | | MOSUREK GRZEGORZ | 1972 | KRAKÓW | | POL | 10:00 |
1265 | 249 | MUSIAŁ RAFAŁ | 1992 | WROCŁAW | | POL | 10:00 |
1266 | | NAWROCKI ŁUKASZ | 1983 | KRAKÓW (KRAKÓW-PODGÓRZE) | | POL | 10:00 |
1267 | | NIECKO KRZYSZTOF | 1982 | GDAŃSK | KINO REKIN | POL | 10:00 |
1268 | | NIEWIAROWSKA ANNA | 1974 | CIECHANOWIEC | | POL | 10:00 |
1269 | 502 | NORWA SYLWESTER | 1972 | PATKÓW | | POL | 10:00 |
1270 | | NOSALIK PAWEŁ | 1976 | AUGUSTÓW | ORTOSTOM AUGUSTÓW | POL | 10:00 |
1271 | | NOSKOWICZ KRZYSZTOF | 1978 | KLESZCZELE | STRAŻ GRANICZNA W CZEREMSZE | POL | 10:00 |
1272 | | NOWACKI ROMAN | 1972 | KUTNO | | POL | 10:00 |
1273 | | NOWAK MAREK | 1991 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1274 | | NOWAK WOJCIECH | 1984 | POZNAŃ | | POL | 10:00 |
1275 | | NYTKA KRZYSZTOF | 1980 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1276 | | OBCOWSKI MACIEJ | 1977 | WARSZAWA | ZŁE TO | POL | 10:00 |
1277 | | OLTARZEWSKI ROBERT | 1986 | BIAŁYSTOK | HEALTH LABS | POLSKA | 10:00 |
1278 | | PALAK DAWID | 1990 | GRODKÓW | | POL | 10:00 |
1279 | 157 | PAMPUCH KAMIL | 1998 | SUWAŁKI | | POLSKA | 10:00 |
1280 | 257 | PAROL PAWEŁ | 1976 | SZYMANKOWSZCZYZNA | SZYMANKOWSZCZYZNA | POLSKA | 10:00 |
1281 | | PASZKIEWICZ KONRAD | 1992 | CIECHANOWIEC | CIECHANOWIEC TEAM | POL | 10:00 |
1282 | | PASZKIEWICZ KONRAD | 1992 | CIECHANOWIEC | | POL | 10:00 |
1283 | | PAWLAK KRZYSZTOF | 1974 | GNIEZNO | | POL | 10:00 |
1284 | | PAWLAK MAŁGORZATA | 1974 | GNIEZNO | | POL | 10:00 |
1285 | | PERŁOWSKA KATARZYNA | 1991 | WIERZBICA | | POLSKA | 10:00 |
1286 | | PIEKARZEWICZ TOMASZ | 1969 | BOBOLICE | | POL | 10:00 |
1287 | | PIETRAS JAROSŁAW | 1970 | RADOM | | POL | 10:00 |
1288 | | PIETRUCZUK MARIUSZ | 1979 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1289 | | PIETRULIŃSKI MATEUSZ | 1979 | WARSZAWA | SPARTANIE DZIECIOM | POLSKA | 10:00 |
1290 | | PIROGOW TOMEK | 1976 | ŁOZISKA K/PIASECZNA | | POL | 10:00 |
1291 | | POGORZELSKI DANIEL | 1978 | ZABŁUDÓW | | POL | 10:00 |
1292 | | PRZYGODA KATARZYNA | 1978 | IZABELIN | | POL | 10:00 |
1293 | | PRZYGODA PAWEŁ | 1977 | IZABELIN | | POL | 10:00 |
1294 | | PUCHALSKI KAMIL | 1982 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1295 | | PUCZYŃSKA MAGDALENA | 1981 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1296 | | RADWAN-PYTLEWSKI ROBERT | 1987 | KOBYŁKA | | POL | 10:00 |
1297 | | RADZKI PIOTR | 1985 | WARSZAWA | NOCLUB | POLSKA | 10:00 |
1298 | | RAJEWSKI DANIEL | 1981 | MARKI | | POL | 10:00 |
1299 | 84 | RAKOCZY DOROTA | 1977 | MILANÓWEK | | POL | 10:00 |
1300 | | REDUTA BOGDAN | 1953 | BIAŁYSTOK | PKP CARGO S.A. | POL | 10:00 |
1301 | | ROSZCZENKO PIOTR | 1996 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1302 | | RUSZCZYK MAŁGORZATA | 1982 | KĘTRZYN | | POL | 10:00 |
1303 | | RYNKOWSKI MARCIN | 1972 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1304 | | SABODACHA ALEKSANDER | 1951 | WARSZAWA | BIEGAM DLA ZOSI ZAWADA | POL | 10:00 |
1305 | | SAPIEJEWSKI KRZYSZTOF | 1993 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1306 | | SEMBRAT DARIA | 1983 | LEGNICA | | POL | 10:00 |
1307 | | SIEDLARCZYK WOJCIECH | 1994 | NOWY SĄCZ | LEJDIS AND GENTLEMEN | POL | 10:00 |
1308 | | SIELWONCZUK AGNIESZKA | 1980 | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 10:00 |
1309 | | SIEŃKO CEZARY | 2001 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1310 | | SIEŃKO GRZEGORZ | 1971 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1311 | | SIESS JAROSŁAW | 1961 | PABIANICE | | POL | 10:00 |
1312 | 142 | SKUBISZAK ANDRZEJ | 1966 | POZNAŃ | BRODEX TEAM SWARZĘDZ / MORSY SWARZĘDZ | POL | 10:00 |
1313 | 171 | SOKULSKI MARCIN | 1982 | WARSZAWA | KRUCZKI | POL | 10:00 |
1314 | 229 | SOWA IWONA | 1984 | GOŁDAP | PEPPERTEAM | POL | 10:00 |
1315 | | SOWIŃSKI JAROSŁAW | 1963 | TULCE | TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI | POL | 10:00 |
1316 | | SREBRZYŃSKI ROBERT | 1971 | PIASECZNO | | POL | 10:00 |
1317 | 154 | STACHOWIAK MARIOLA | 1985 | WAŁBRZYCH | | POL | 10:00 |
1318 | | STANISZEWSKI KRZYSZTOF | 1980 | GRAJEWO | | POL | 10:00 |
1319 | | STEFANOWICZ PAWEŁ | 1991 | WARSZAWA | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | POL | 10:00 |
1320 | | STĘPIŃSKA ANNA | 1993 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1321 | | STOKOWSKI PAWEL | 1980 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1322 | | STRUK PIOTR | 1993 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1323 | | STUCZYŃSKA ALEKSANDRA | 1990 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1324 | 236 | SULARZ WOJCIECH | 1966 | GDYNIA | SOOLASHOWE TRUCHTANIE | POL | 10:00 |
1325 | | SULOWSKI WŁADYSŁAW | 1954 | MARYSIN | | POL | 10:00 |
1326 | | SUTUŁA DARIUSZ | 1973 | ZĄBKI | | POL | 10:00 |
1327 | | SZCZECINA KAMIL | 1987 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:00 |
1328 | | SZCZYPIŃSKI BARTOSZ | 1979 | LUBARTÓW | | POL | 10:00 |
1329 | | SZERMIŃSKI RADOSŁAW | 1977 | EŁK | | POL | 10:00 |
1330 | | SZMAJA SEBASTIAN | 1979 | KALISZ | | POL | 10:00 |
1331 | | SZMIGIELSKI JAROSŁAW | 1977 | ŁÓDŹ | | POL | 10:00 |
1332 | | SZOCIŃSKI SZYMON | 1977 | KATOWICE | | POL | 10:00 |
1333 | | SZOSTAK PRZEMYSŁAW | 1982 | ŁÓDŹ | | POL | 10:00 |
1334 | | SZTUKOWSKI MATEUSZ | 1991 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:00 |
1335 | | SZULIST KAZIMIERZ | 1980 | BYDGOSZCZ | | POL | 10:00 |
1336 | 281 | SZYMKOWIAK MACIEJ | 1987 | WROCŁAW | | POL | 10:00 |
1337 | | ŚLIWKA RAFAŁ | 1981 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1338 | | TOMKOWIAK SŁAWOMIR | 1992 | POZNAŃ | VENEZIA | POL | 10:00 |
1339 | | TREICHEL PIOTR | 1993 | BIAŁYSTOK | GLS TEAM | POL | 10:00 |
1340 | | TURCZYŃSKI ALEKSANDER | 1959 | BIAŁYSTOK | - | POL | 10:00 |
1341 | | TURUK KRZYSZTOF | 1965 | AUGUSTÓW | | POL | 10:00 |
1342 | | TUZINEK JACEK | 1980 | RADOM | | POL | 10:00 |
1343 | | TYMIŃSKA JUSTYNA | 1980 | KLUKOWO | | POL | 10:00 |
1344 | | WALAC JACEK | 1983 | GRODZISK MAZOWIECKI | | POL | 10:00 |
1345 | | WALUK FRANCISZEK | 1960 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1346 | | WASIL GRZEGORZ | 1976 | UGNIEWO | | POL | 10:00 |
1347 | 69 | WASILEWSKA EWA | 1974 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:00 |
1348 | | WASILUK MAJA | 1998 | WROCŁAW | | POL | 10:00 |
1349 | | WIECZOREK ŁUKASZ | 1992 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1350 | | WIELGAT ARTUR | 1999 | NETTA FOLWARK | | POL | 10:00 |
1351 | | WIERZBICKI KONRAD | 1979 | GIEBUŁTÓW | | POL | 10:00 |
1352 | | WILKOWSKI JAROSŁAW | 1968 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1353 | 776 | WIŃSKI ADAM | 1981 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1354 | | WIŚNIEWSKI KAROL | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1355 | 211 | WIŚNIEWSKI MARIUSZ | 1970 | ŁYSE | | POL | 10:00 |
1356 | | WOŹNIAK KRZYSZTOF | 1981 | WARSZAWA | | POL | 10:00 |
1357 | | WRÓBLEWSKI MICHAŁ | 1987 | WARSZAWA | PRZYJACIELE ELSY | POL | 10:00 |
1358 | | WRZESIŃSKI ZDZISŁAW | 1965 | BIAŁYSTOK | OSK SZAŁ | POLSKA | 10:00 |
1359 | | WYSOCKI ŁUKASZ | 1983 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1360 | 59 | ZACHARKIEWICZ TOMASZ | 1981 | BIAŁYSTOK | MAT LINGERIE | POL | 10:00 |
1361 | | ZAJĄCZKOWSKI ADAM | 1976 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:00 |
1362 | | ZAREMBA MARCIN | 1985 | ŚNIADOWO | | POL | 10:00 |
1363 | | ZIELIŃSKI ŁUKASZ | 1987 | OSTROŁĘKA | BIEGA BO LUBIĘ OSTROŁĘKA | POL | 10:00 |
1364 | | ZIELONKA WITOLD | 1978 | POZNAŃ | | POL | 10:00 |
1365 | | ZIĘTARA MAREK | 1978 | WYSZKÓW | KB WYSZKÓW | POLSKA | 10:00 |
1366 | | ZORCZYKOWSKI GRZEGORZ | 1985 | EŁK | SUPER DRUŻYNA EŁK | POLSKA | 10:00 |
1367 | 462 | KOZŁOWSKA KINGA | 1999 | RZEWNIE | | POL | 10:20 |
1368 | | ALFAWICKA MARTA | 1981 | OŁAWA | AEGONRUN | POL | 10:20 |
1369 | | ARNESEN AMANDA | 1996 | BIALYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1370 | | BABICKI MARCIN | 1983 | PRUSZKÓW | | POL | 10:20 |
1371 | 193 | BAGNICKI DARIUSZ | 1971 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | | POL | 10:20 |
1372 | | BAŃKOWSKI BARTŁOMIEJ | 1985 | BRAŃSK | | POL | 10:20 |
1373 | | BARSKI DOMINIK | 1992 | IŁOWO | | POLSKA | 10:20 |
1374 | | BARTOSIEWICZ DARIA | 1987 | WARSZAWA | DZIKIE GRUBASY SZATANA | POL | 10:20 |
1375 | | BARWICKI MARCIN | 1978 | WARSZAWA | | POL | 10:20 |
1376 | | BŁASZCZYK BOGDAN | 1960 | GDYNIA | | POL | 10:20 |
1377 | | BŁASZCZYK HANNA | 1961 | GDYNIA | CSŁII | POL | 10:20 |
1378 | | BOBOWSKI WOJCIECH | 1985 | WIĘCBORK | | POL | 10:20 |
1379 | | BUJNAROWSKI KAROL | 1999 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:20 |
1380 | | BUSZKOWSKI FILIP | 1974 | GAJ WIELKI | GAJJESTWIELKI | POLSKA | 10:20 |
1381 | | CHOJAK BARTŁOMIEJ | 1996 | SIEMIEŃ | | POL | 10:20 |
1382 | | CHUTKOWSKA AGNIESZKA | 1979 | KOLNO | KOLNO BIEGA | POLSKA | 10:20 |
1383 | | CIASTEK BARTŁOMIEJ | 1983 | PARZNIEW | | POL | 10:20 |
1384 | | CICHOCKI ARTUR | 1983 | DOBRÓW | MTB KOŁO TEAM | POLSKA | 10:20 |
1385 | | CICHOCKI MARCIN | 1979 | ŁOMŻA | | POL | 10:20 |
1386 | 152 | CIESIELSKI GRZEGORZ | 1979 | ŚWIDNIK | | POL | 10:20 |
1387 | | CLAJOT FABIAN | 1993 | OLSZTYN | FC GRABOWA | POLSKA | 10:20 |
1388 | 86 | CYBULSKI TOMASZ | 1976 | WYSOKIE MAZOWIECKIE | | POLSKA | 10:20 |
1389 | | CZAPLEJEWICZ MARTA | 1988 | EŁK | SUPER DRUŻYNA EŁK | POLSKA | 10:20 |
1390 | | CZAPLEJEWICZ MICHAŁ | 1982 | IGNATKI OSIEDLE | | POLSKA | 10:20 |
1391 | 62 | CZEMIEL-STEFANOWICZ MAGDALENA | 1992 | NOWA WOLA | | POLSKA | 10:20 |
1392 | 116 | DĄBROWSKA JOANNA | 1987 | REDA | | POL | 10:20 |
1393 | | DĄBROWSKI-TUMAŃSKI PAWEŁ | 1989 | WARSZAWA | | POL | 10:20 |
1394 | | DMYTRENKO ANATOLII | 1992 | WARSAW | | UKR | 10:20 |
1395 | | DUDEK MICHAŁ | 1983 | WARSZAWA | PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK | POL | 10:20 |
1396 | | DUDZIAK DARIUSZ | 1977 | POKRÓWKA | | POL | 10:20 |
1397 | | DZIAWGO TOMASZ | 1995 | WARSZAWA | | POL | 10:20 |
1398 | | DZIENKOWSKI ROBERT | 1978 | STANISLAWOW | | POL | 10:20 |
1399 | | EJSMONT GRZEGORZ | 1980 | EŁK | SUPER DRUŻYNA EŁK | POLSKA | 10:20 |
1400 | | FALBA ZBIGNIEW | 1972 | WARSZAWA | | POLSKA | 10:20 |
1401 | | FIEDORUK JANUSZ | 1965 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1402 | | FILIPP MARCUS | 1978 | STOCKHOLM | | SWE | 10:20 |
1403 | | GAJEWSKI MARIUSZ | 1974 | PUŁTUSK | | POL | 10:20 |
1404 | | GAWIN KRZYSZTOF | 1992 | WARSZAWA | TRI NEGU | POLSKA | 10:20 |
1405 | | GIERMANIUK ANNA | 1976 | HAJNÓWKA | | POL | 10:20 |
1406 | | GŁUSZYŃSKI ŁUKASZ | 1993 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1407 | | GODLEWSKA DIANA | 1988 | ŁOMŻA | | POL | 10:20 |
1408 | | GODLEWSKI ADAM | 1994 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:20 |
1409 | | GOLA AGNIESZKA | 1991 | KRAKÓW | | POL | 10:20 |
1410 | | GOŁĄB GRZEGORZ | 1959 | WARSZAWA | PARAFIA FRAMPOL | POLSKA | 10:20 |
1411 | | GOŁUBOWSKI ŁUKASZ | 1981 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:20 |
1412 | | GRABIANSKI RAFAŁ | 1976 | BIALYSTOK | | POL | 10:20 |
1413 | | GRAJEWSKI ARTUR | 1982 | WARSZAWA | SPARTANIE DZIECIOM | POLSKA | 10:20 |
1414 | | GROCHOWSKI PIOTR | 1974 | WARSZAWA | VENEZIA | POL | 10:20 |
1415 | | GRYGORCZUK PAWEŁ | 1987 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:20 |
1416 | | GRZECHNIK RENATA | 1974 | MIŃSK MAZ. | | POLSKA | 10:20 |
1417 | | GRZYWACZ MAGDALENA | 1984 | GDAŃSK | | POL | 10:20 |
1418 | | GUZOWSKI RADOSŁAW | 1976 | GRAJEWO | | POLSKA | 10:20 |
1419 | | HRYNIEWSKA MAŁGORZATA | 1975 | SUPRAŚL | | POLSKA | 10:20 |
1420 | | JANIAK MOLĘCKA INEZ | 1991 | ŁÓDŹ | | POL | 10:20 |
1421 | | JANUSZEWSKI MACIEJ | 1988 | EŁK | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | POLSKA | 10:20 |
1422 | | JUSZCZUK PAWEŁ | 1986 | BIAŁSTOK | | POL | 10:20 |
1423 | | JUSZCZYŃSKI SEBASTIAN | 1996 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1424 | | KACPURA PIOTR | 1976 | STOCZEK | | POL | 10:20 |
1425 | | KACZKOWSKI KAROL | 1988 | KLUCZBORK | | POL | 10:20 |
1426 | | KALINOWSKI NORBERT | 1976 | WASIKÓW | | POL | 10:20 |
1427 | 54 | KALISZCZAK PAUL | 1978 | ROUEN | | FRA | 10:20 |
1428 | | KARLAK MAŁGORZATA | 1974 | ŚREM | | POL | 10:20 |
1429 | | KISIEL MICHAŁ | 1998 | KRYPNO | | POL | 10:20 |
1430 | | KLEPACKI MARCIN | 1977 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:20 |
1431 | | KLĘSK KRZYSZTOF | 1985 | KRAKÓW | | POL | 10:20 |
1432 | | KLIMOWSKI GRZEGORZ | 1975 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1433 | 94 | KOCHANIAK ANDRZEJ | 1982 | SOWLANY | PODLASKI BIMBER | POLSKA | 10:20 |
1434 | | KOŁAKOWSKI DARIUSZ | 1972 | ŚWIDWIN | | POL | 10:20 |
1435 | | KORENKIEWICZ KAROL | 1995 | RUDAWKA | | POL | 10:20 |
1436 | | KOSEDA JUSTYNA | 1991 | WARSZAWA | | POL | 10:20 |
1437 | | KOWALCZYK ARKADIUSZ | 1976 | POZNAŃ | | POL | 10:20 |
1438 | | KOWALSKI WOJCIECH | 1980 | KLECZEW | MOGILNO TEAM | POLSKA | 10:20 |
1439 | | KRATIUK BARBARA | 1985 | WARSZAWA | | POLSKA | 10:20 |
1440 | | KRAWCZYŃSKI SŁAWOMIR | 1972 | PSZCZYNA | | POL | 10:20 |
1441 | | KRUK KAROLINA | 1997 | ŁÓDŹ | | POLSKA | 10:20 |
1442 | | KRUPA KRZYSZTOF | 1974 | WARSZAWA | | POL | 10:20 |
1443 | | KRUSZEWSKI JACEK | 1975 | MARKI | MARKOWI BIEGACZE | POLSKA | 10:20 |
1444 | 77 | KUĆ RAFAŁ | 1981 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1445 | | KUDRYCKA JOLANTA | 1979 | BIALYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1446 | | KUDRYCKI TOMASZ | 1975 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1447 | | KUJAŁOWICZ MICHAŁ | 1981 | GDAŃSK | | POLSKA | 10:20 |
1448 | | KUSZYŃSKI PIOTR | 1985 | BESIEKIERZ RUDNY | | POL | 10:20 |
1449 | | KWIATKOWSKI MAREK | 1981 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:20 |
1450 | 176 | KYRYLCHUK OLEG | 1992 | RZESZÓW | | UKR | 10:20 |
1451 | | LENARD-MYSZKOWSKA ANNA | 1984 | BANIOCHA | | POL | 10:20 |
1452 | | LEŚNIEWSKI DANIEL | 1984 | BIAŁYSTOK | VEGE RUNNERS | POL | 10:20 |
1453 | 166 | LIS TOMASZ | 1980 | PAWĘZÓW | | POL | 10:20 |
1454 | | LORA RADOSŁAW | 1971 | RADOMSKO | | POL | 10:20 |
1455 | | LUNDGREN SVANTE | 1971 | GOTEBORG | | SWE | 10:20 |
1456 | | LURA DARIUSZ | 1977 | KIĄCZYN | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:20 |
1457 | | ŁUCZAK JAKUB | 1996 | WILKOWICE | | POL | 10:20 |
1458 | 168 | MAKOWSKA MAGDALENA | 1979 | ZALESICE | TEAM ZALESICE | POL | 10:20 |
1459 | | MANCZENKO EUGENIUSZ | 1982 | WARSZAWA | | POL | 10:20 |
1460 | | MARCHEWKA RAFAŁ | 1980 | WARSZAWA | | POL | 10:20 |
1461 | | MARCINKIEWICZ MATEUSZ | 1991 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1462 | | MARON AGNIESZKA | 1974 | WARSZAWA | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POLSKA | 10:20 |
1463 | | MATEJCZYK ARTUR | 1976 | BIAŁYSTOK | OUTDOOR TRAINING | POLSKA | 10:20 |
1464 | | MIECZKOWSKI PAWEŁ | 1992 | GRAJEWO | | POL | 10:20 |
1465 | | MIERZEJEWSKI KRZYSZTOF | 1982 | EŁK | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | POLSKA | 10:20 |
1466 | | MOŚCICKI ŁUKASZ | 1984 | ŁUKÓW | | POL | 10:20 |
1467 | 100 | NAWROCKI DARIUSZ | 1970 | KĘTRZYN | | POL | 10:20 |
1468 | | NOGAJ MARCIN | 1976 | SKARYSZEW | | POL | 10:20 |
1469 | | NOWAK OLGA | 1987 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:20 |
1470 | | NOWAKOWSKI PAWEŁ | 1992 | WARSZAWA | | POL | 10:20 |
1471 | 93 | NOWICKI PIOTR | 1976 | WYSOKIE MAZOWIECKIE | WETERANI RP | POLSKA | 10:20 |
1472 | | OBARA ANETA | 1973 | SUCHEDNIÓW | | POLSKA | 10:20 |
1473 | 1063 | OKUROWSKI JERZY | 1941 | SUPRAŚL | | POL | 10:20 |
1474 | | OLESIEWICZ DANUTA | 1968 | SZEPIETOWO | | POLSKA | 10:20 |
1475 | | OLESIEWICZ PIOTR | 1992 | JÓZEFOSŁAW | | POLSKA | 10:20 |
1476 | | OSTASZEWSKI MATEUSZ | 1998 | WARSZAWA | | POL | 10:20 |
1477 | | OSTROWSKI BOGDAN | 1970 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:20 |
1478 | | PACHKOVSKY PAVEL | 1990 | GRODNO | | BLR | 10:20 |
1479 | | PALIWODA ADAM | 1976 | EŁK | RYSIUTEAM | POLSKA | 10:20 |
1480 | | PAMUŁA ŁUKASZ | 1980 | KRYSPINÓW | | POL | 10:20 |
1481 | | PAWEŁOSZEK TOMASZ | 1973 | WARSZAWA | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | POLSKA | 10:20 |
1482 | | PAWŁOWSKI MATEUSZ | 1990 | PŁOCK | | POL | 10:20 |
1483 | | PERKOWSKI JAREK | 1966 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1484 | | PERŁO DARIUSZ | 1972 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1485 | | POLAK MICHAL | 1985 | WARSZAWA | SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA | POL | 10:20 |
1486 | | POLAK ROBERT | 1980 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POLSKA | 10:20 |
1487 | | POLIŃSKI PIOTR | 1975 | OLSZTYN | | POL | 10:20 |
1488 | | POTAPO WOJCIECH | 1974 | BIALYSTOK | 3T BIAŁYSTOK | POLSKA | 10:20 |
1489 | 103 | PRĘDKI MARCIN | 1981 | WARSZAWA | | POL | 10:20 |
1490 | 114 | PRUS PIOTR | 1970 | SŁAWOSZEWEK | OSIR KLECZEW | POLSKA | 10:20 |
1491 | | PUDEŁKO TOMASZ | 1979 | OSTRÓW MAZOWIECKA | OSTRÓW BIEGA | POLSKA | 10:20 |
1492 | | RUMOCKI JÓZEK | 1959 | GRUDZIĄDZ | | POL | 10:20 |
1493 | | RUSZCZYK DANIEL | 1984 | NIKIELKOWO | | POL | 10:20 |
1494 | | RUSZTECKI PAWEŁ | 1971 | BORZĘCIN DUŻY | | POL | 10:20 |
1495 | | RZEMPOŁUCH RAFAŁ | 1986 | WYSZKÓW | | POL | 10:20 |
1496 | | SAFARYN MACIEJ | 1972 | BIAŁYSTOK | 3T BIAŁYSTOK | POL | 10:20 |
1497 | | SAMSON ANDŻELIKA | 1989 | SKIERNIEWICE | PARKRUN SKIERNIEWICE | POLSKA | 10:20 |
1498 | | SAMSON MARCIN | 1988 | SKIERNIEWICE | | POLSKA | 10:20 |
1499 | | SARNES MATEUSZ | 1987 | GŁOGÓWEK | BSH ŁÓDŹ RUNNING TEAM | POL | 10:20 |
1500 | | SAWICKI MATEUSZ | 1991 | BIAŁYSTOK | PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK | POL | 10:20 |
1501 | | SAWOŃ PIOTR | 1983 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:20 |
1502 | | SHUMAK DZMITRY | 1988 | VIL. KOPISCHE | | BLR | 10:20 |
1503 | | SIEGIEŃ DIANA | 1997 | BIELSK PODLASKI | | POLSKA | 10:20 |
1504 | 81 | SKORUPSKI KRZYSZTOF | 1982 | ŁOMŻA | RUN TEAM PIĄTNICA | POLSKA | 10:20 |
1505 | | SKRZYPCZAK ALEKSANDER | 1986 | WYSZKÓW | KB WYSZKÓW | POLSKA | 10:20 |
1506 | | SŁOMA TADEUSZ | 1950 | HRUBIESZÓW | | POLSKA | 10:20 |
1507 | | SOKOŁOWSKI KRZYSZTOF | 1981 | BIAŁYSTOK | BSB | POLSKA | 10:20 |
1508 | 90 | SOKÓŁ PRZEMYSŁAW | 1993 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1509 | | SOŁTYSIAK MARTA | 1984 | ŁÓDŹ | | POL | 10:20 |
1510 | | SPALIŃSKA KAMILA | 1978 | WARSZAWA | SPARTANIE DZIECIOM | POLSKA | 10:20 |
1511 | | STASIAK JAROSŁAW | 1971 | ŁÓDŹ | | POL | 10:20 |
1512 | | STASIEWICZ MAGDALENA | 1995 | BIAŁYSTOK | PODLASKI KLUB SPORTOWY "NA SZCZYT" | POLSKA | 10:20 |
1513 | | STASIŃSKI PAWEŁ | 1982 | SZUDZIAŁOWO | | POLSKA | 10:20 |
1514 | | STAWECKI PAWEŁ | 1976 | KIELCE | | POL | 10:20 |
1515 | | STĘPIEŃ-WĄTŁA PAULINA | 1986 | ZALESICE | TEAM ZALESICE | POLSKA | 10:20 |
1516 | | STRZYŻEWSKI MACIEJ | 1980 | ŁAZY | | POL | 10:20 |
1517 | | SWORNOWSKI ARKADIUSZ | 1972 | WROCŁAW | | POL | 10:20 |
1518 | | SZEWC WŁODZIMIERZ | 1968 | ŁÓDŹ | ROMUS | POLSKA | 10:20 |
1519 | | SZOK KAROL | 1985 | RYN | | POL | 10:20 |
1520 | | SZYDLIK WIESŁAW | 1966 | MSZCZONÓW | | POLSKA | 10:20 |
1521 | | SZYDŁOWSKA - DOROSZ PATRYCJA | 1978 | LIPOWO | | POL | 10:20 |
1522 | | TOMASZEK ARTUR | 1970 | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POLSKA | 10:20 |
1523 | | TRUSZKOWSKI KAMIL | 1989 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1524 | | TUZINEK PAWEŁ | 1973 | SKARYSZEW | | POL | 10:20 |
1525 | | ULIANOWSKI KAMIL | 1995 | KLEOSIN | | POL | 10:20 |
1526 | | WANAKS SZYMON | 1994 | | | POL | 10:20 |
1527 | | WASIL ADAM | 1971 | UGNIEWO | OSTRÓW MAZOWIECKA BIEGA | POLSKA | 10:20 |
1528 | 60 | WASILEWSKA URSZULA | 1973 | GRABÓWKA | EGIS RUN CHALLENGE | POLSKA | 10:20 |
1529 | | WAŚKO JAKUB | 1993 | ZĄBKI | | POL | 10:20 |
1530 | | WAWROWSKI MACIEJ | 1995 | GDAŃSK | | POL | 10:20 |
1531 | | WĄDOŁOWSKA JUSTYNA | 1993 | TYKOCIN | | POLSKA | 10:20 |
1532 | | WIAK HENRYK | 1964 | FASTY | | POL | 10:20 |
1533 | | WIAK MICHAŁ | 1990 | FASTY | | POL | 10:20 |
1534 | 175 | WLASOW WOJCIECH | 1986 | BIAŁYSTOK | DZIOBAK TEAM | POLSKA | 10:20 |
1535 | | WOŁOWIEC MIROSŁAW | 1966 | RADOM | | POL | 10:20 |
1536 | | WOŹNIEWSKA PAULINA | 1992 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1537 | | WRZOCHALSKI ROBERT | 1981 | OLSZTYN | | POL | 10:20 |
1538 | | WYSOCKI DARIUSZ | 1986 | GDAŃSK | | POL | 10:20 |
1539 | | ZANIEWSKI TOMASZ | 1967 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1540 | | ZDEB PIOTR | 1981 | LUBLIN | | POL | 10:20 |
1541 | 136 | ZIEMKIEWICZ MICHAŁ | 1980 | KLECZEW | OSIR KLECZEW | POLSKA | 10:20 |
1542 | | ZWOLIŃSKI BORYS | 1980 | POZNAŃ | | POL | 10:20 |
1543 | | ŻOCHOWSKI PAWEŁ | 1985 | SKRZESZEW | | POL | 10:20 |
1544 | 156 | ŻUKOWSKI MARCIN | 1985 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:20 |
1545 | | ŻYWIEC MARIUSZ | 1971 | OLSZTYN | КРЫЛЬЯ АНГЕЛОВ | POL | 10:20 |
1546 | | ANDRUSZKIEWICZ PAULINA | 1989 | SUWAŁKI | | POL | 10:40 |
1547 | 120 | ANTOSIEWICZ ROBERT | 1970 | OTWOCK | | POL | 10:40 |
1548 | 223 | AUGUSTYNIAK ANNA | 1980 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1549 | | BACZAR PIOTR | 1977 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1550 | | BARANOWSKA BEATA | 1968 | SOKÓŁKA | | POL | 10:40 |
1551 | | BAZYLEWICZ MARCIN | 1991 | KRASNOPOL | | POL | 10:40 |
1552 | | BĄCZYK KRZYSZTOF | 1980 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1553 | | BELLWON RAFAŁ | 1980 | RUMIA | | POL | 10:40 |
1554 | | BIBUŁOWICZ KRZYSZTOF | 1980 | SURAŻ | | POL | 10:40 |
1555 | 163 | BŁĄKAŁA TOMASZ | 1978 | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | | POL | 10:40 |
1556 | | BOBER JAKUB | 1989 | BIELANY WROCŁAWSKIE | | POL | 10:40 |
1557 | 270 | BOGAJ DARIUSZ | 1972 | WARSZAWA | - | POL | 10:40 |
1558 | | BORYS JUSTYNA | 1985 | KOSZALIN | | POL | 10:40 |
1559 | | BREJNAK ANNA | 1982 | IGNATKI OSIEDLE | | POL | 10:40 |
1560 | | BREJNAK ŁUKASZ | 1980 | IGNATKI OSIEDLE | | POL | 10:40 |
1561 | | BUJNICKI KAZIMIERZ | 1964 | WOŁOMIN | PG RUNNING TEAM | POLSKA | 10:40 |
1562 | | BURCHARD-JERZY AGNIESZKA | 1976 | NIEGOSŁAW | FIGHTING BIKERS GDYNIA | POL | 10:40 |
1563 | 67 | CHODOROWSKA URSZULA | 1976 | KSIĘŻYNO | | POLSKA | 10:40 |
1564 | 85 | CHOWANSKI KRZYSIEK | 1983 | BIALYSTOK | BIEGIEM POD WIATR | POLSKA | 10:40 |
1565 | | CHROBOK MARCIN | 1977 | OŚWIĘCIM | | POL | 10:40 |
1566 | | CHYC MAREK | 1969 | OSOWICZE | | POL | 10:40 |
1567 | | CICHECKA HONORATA | 1978 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1568 | | CIESLAK KRZYSZTOF | 1980 | KUTNO | | POL | 10:40 |
1569 | | CZARNIECKA URSZULA | 1975 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1570 | | CZECHOWSKI JERZY | 1949 | WARSZAWA | MZA WARSZAWA | POL | 10:40 |
1571 | 226 | CZEMIEL-MIĘKISZ MARTA | 1978 | BIAŁYSTOK | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | POL | 10:40 |
1572 | 286 | CZYGIER MARTYNA | 1994 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1573 | | DMUCHOWSKA MONIKA | 1990 | BIALYSTOK | - | POL | 10:40 |
1574 | | DUBYNA MARIIA | 1989 | KRAKOW | | POL | 10:40 |
1575 | | DUDZIŃSKI KONRAD | 1990 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1576 | | DYRKACZ SYLWIA | 1980 | ŁÓDŹ | | POL | 10:40 |
1577 | | DZIĘCIELSKA AGNIESZKA | 1976 | POZNAŃ | | POL | 10:40 |
1578 | | DZIUBEK MIROSŁAW | 1991 | OŚWIĘCIM | | POL | 10:40 |
1579 | | GADZIŃSKI KRZYSZTOF | 1984 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1580 | | GARGASIEWICZ KACPER | 1998 | NOWA SÓL | | POL | 10:40 |
1581 | | GLINICKI ADAM | 1956 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1582 | 227 | GOLEBIOWSKI MICHAL | 1977 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1583 | | GOŁĘBIEWSKI KACPER | 1997 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1584 | | GOŁOS JERZY | 1957 | LUBIN | ZG LUBIN | POL | 10:40 |
1585 | | GRĄDZKA KATARZYNA | 1991 | KONOWAŁY | | POL | 10:40 |
1586 | | GRUCA KAROL | 1992 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1587 | | GRYGORUK EWA | 1985 | GRABÓWKA | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:40 |
1588 | | GRYGUĆ ANNA KATARZYNA | 1976 | BIAŁYSTOK | GABINET LOGOPEDYCZNY AGNIESZKA MAĆKOWIAK | POL | 10:40 |
1589 | | GRZEŚ DARIUSZ | 1970 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1590 | | GUDALEWSKA ANNA MARIANNA | 1970 | BIAŁYSTOK | BIEGAM Z GABRYSIĄ | POL | 10:40 |
1591 | | HADUCH MARCIN | 1975 | WYGLĘDY | | POL | 10:40 |
1592 | | HERNIK JACEK | 1959 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1593 | | HRYSZKO TOMASZ | 1973 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1594 | | IWANICKI JERZY | 1959 | GÓRA | | POL | 10:40 |
1595 | | IWANIUK JAROSŁAW | 1969 | GRABÓWKA | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:40 |
1596 | 53 | JABŁOŃSKA-SKWAREK MILENA | 1982 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1597 | | JABŁOŃSKI PAWEŁ | 1979 | LEGNICA | | POL | 10:40 |
1598 | | JADCZUK MARTA | 1993 | BIAŁYSTOK | TEAM ŻABKA | POL | 10:40 |
1599 | | JAKONIUK LESZEK MARIUS | 1976 | BIAŁYSTOK | MESS’AJE POLSKA | POL | 10:40 |
1600 | | JANUSZEWICZ PIOTR | 1990 | ŁAPY | | POL | 10:40 |
1601 | | JAROCKI PAWEŁ | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1602 | | JENERALCZUK JUSTYNA | 1988 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1603 | | JĘDRZEJCZYK URSZULA | 1997 | STARA WIEŚ | | POL | 10:40 |
1604 | 105 | JUDEK KRZYSZTOF | 1953 | MIERZYN | | POLSKA | 10:40 |
1605 | 1061 | JUDEK KRZYSZTOF | 1953 | MIERZYN | | POL | 10:40 |
1606 | | KACPRZYCKA ALDONA | 1971 | WASILKÓW | | POL | 10:40 |
1607 | | KALINO ŁUKASZ | 1979 | TARNOWSKIE GÓRY | | POL | 10:40 |
1608 | 119 | KALINOWSKI PIOTR | 1968 | IGNATKI-OSIEDLE | | POL | 10:40 |
1609 | | KARNICKI ZYGMUNT | 1955 | KOSZALIN | | POL | 10:40 |
1610 | 63 | KARPIŃSKA ANNA | 1976 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1611 | | KASPEROWICZ KINGA | 1995 | BIAŁYSTOK | - | POL | 10:40 |
1612 | | KIEŁCZYKOWSKA ŻANETA | 1983 | ŻELKÓW-KOLONIA | | POL | 10:40 |
1613 | | KIEŁSA EWA | 1993 | ŁAPY | | POL | 10:40 |
1614 | | KLAUDIA ZYSKOWNA-MICUN | 1995 | CZARNA BIAŁOSTOCKA | | POL | 10:40 |
1615 | | KLIMCZUK KATARZYNA | 1973 | KLEOSIN | | POL | 10:40 |
1616 | | KLIMIUK MAŁGORZATA | 1979 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1617 | | KOCZOROWSKA ANNA | 1981 | OŚ. RADIÓWEK | TEAM ZABIEGANEDNI | POL | 10:40 |
1618 | | KOCZOROWSKI MARCIN | 1979 | OŚ. RADIÓWEK | TEAM ZABIEGANEDNI | POL | 10:40 |
1619 | | KOLIBCZYNSKI DARIUSZ | 1971 | PŁOCK | | POL | 10:40 |
1620 | | KOMAROWSKA DOMINIKA | 1990 | BIAŁYSTOK | FAJNI CHŁOPACY | POL | 10:40 |
1621 | | KONOPKA PAWEŁ | 1990 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1622 | | KONOPKA PAWEŁ | 1984 | GDYNIA | | POL | 10:40 |
1623 | | KONRATOWSKA OLA | 1980 | SZCZECIN | | POL | 10:40 |
1624 | | KORDEK DANIEL | 1975 | WARSZAWA | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:40 |
1625 | | KORPALSKI JACEK | 1967 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1626 | 61 | KOSICKA IWONA | 1979 | SŁUPSK | MAMY- BIEGAMY | POLSKA | 10:40 |
1627 | | KOSSAKOWSKA DOROTA | 1970 | WĘGRÓW | NOWA HUTA TEAM | POL | 10:40 |
1628 | | KOSSAKOWSKI KRZYSZTOF | 1969 | WĘGRÓW | | POLSKA | 10:40 |
1629 | | KOT SEBASTIAN | 1996 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:40 |
1630 | | KOWALCZYK BOGDAN | 1962 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1631 | | KOZIŃSKI BARTOSZ | 1988 | W | | POL | 10:40 |
1632 | | KRAKOWSKI MACIEJ | 1991 | MIELEC | | POL | 10:40 |
1633 | | KRAWCZYK KATARZYNA | 1982 | MRĄGOWO | - | POL | 10:40 |
1634 | | KROKOWSKA MAGDALENA | 1987 | POZNAŃ | NIGHT RUNNERS POZNAŃ | POL | 10:40 |
1635 | | KRÓL MATEUSZ | 1996 | MORĄG | | POL | 10:40 |
1636 | | KRÓL ROBERT | 1970 | KIELCE | TEAM ZABIEGANEDNI | POL | 10:40 |
1637 | | KUCZYŃSKI MACIEJ | 1988 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1638 | | KULIK SYLWIA | 1985 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1639 | | KURAK GRZEGORZ | 1976 | ŁOMŻA | | POLSKA | 10:40 |
1640 | | KUREL EDYTA | 1975 | CZARNA BIAŁOSTOCKA | BEST FRIENDS | POL | 10:40 |
1641 | | KUSTOSZ WOJCIECH | 1971 | JÓZEFOSŁAW | JÓZEF CYTRUS TEAM | POLSKA | 10:40 |
1642 | 509 | LAJTER JERZY | 1950 | PIŁA | | POL | 10:40 |
1643 | | LEONIAK ADAM | 1989 | DZIERZGOŃ | | POL | 10:40 |
1644 | 190 | LEONIUK RAFAŁ | 1998 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1645 | | ŁAPIŃSKI TOMASZ | 1976 | WARSZAWA | | POLSKA | 10:40 |
1646 | 840 | ŁUCAK PIOTR | 1982 | ŁOCHÓW | CST RUN TEAM | POL | 10:40 |
1647 | | ŁUPIŃSKI KRZYSZTOF | 1980 | BIALYSTOK | | POL | 10:40 |
1648 | | MACHNIKOWSKI PAWEŁ | 1984 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1649 | 106 | MACINA DARIUSZ | 1971 | PODŁĘŻE | | POL | 10:40 |
1650 | | MACKIEWICZ MARCIN | 1987 | BIAŁYSTOK | KLUB ZWOLENNIKÓW UTRUDNIEŃ W RUCHU ULICZNYM | POL | 10:40 |
1651 | | MAĆKOWIAK VALERY | 1954 | KROTOSZYN | | POL | 10:40 |
1652 | | MADEJ MARCIN | 1982 | BEŁCHATÓW | KAKTUS & PODLIZNA | POL | 10:40 |
1653 | | MAJEWSKI JAN | 1947 | MRĄGOWO | | POL | 10:40 |
1654 | | MALINA GUSTAVO | 1984 | GDYNIA | | POL | 10:40 |
1655 | | MALINOWSKA MAŁGORZATA | 1961 | ŚWIDWIN | | POL | 10:40 |
1656 | | MARCIŃCZYK BOŻENA | 1979 | CZARNA BIAŁOSTOCKA | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | POL | 10:40 |
1657 | | MAZUR MICHAŁ | 1990 | OLEŚNICA | | POL | 10:40 |
1658 | | MAZURKIEWICZ JAKUB | 1984 | LEGIONOWO | | POL | 10:40 |
1659 | | MENDREK IRENEUSZ | 1982 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1660 | | MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW | 1975 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1661 | 636 | MIŁOSZ BARTŁOMIEJ | 1962 | BRWINÓW | | POL | 10:40 |
1662 | | MISZTAL KATARZYNA | 1974 | KIELCE | | POL | 10:40 |
1663 | | MIŚKOWIEC-CZECH PATRYCJA | 1983 | GDYNIA | | POL | 10:40 |
1664 | | MROCZEK MARTA | 1981 | CHODÓW | | POL | 10:40 |
1665 | | NATKANIEC MONIKA | 1989 | KRAKÓW | | POL | 10:40 |
1666 | | NIEDBAŁKA MARCIN | 1988 | JÓZEFÓW | | POL | 10:40 |
1667 | | NIEDŹWIEDŹ KRZYSZTOF | 1970 | WĘGRÓW | | POL | 10:40 |
1668 | | NIWIŃSKA KINGA | 1979 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1669 | | NOWAK ANIA | 1977 | KOSZALIN | | POL | 10:40 |
1670 | 76 | NOWAK KATARZYNA | 1987 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1671 | | NOWAK MAŁGORZATA | 1988 | LUBARTÓW | - | POL | 10:40 |
1672 | | NOWIK ROMAN | 1973 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1673 | | OGIŃSKA MARTA | 1992 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1674 | | OKSIUTA RAFAŁ | 1991 | BIELSK PODLASKI | | POLSKA | 10:40 |
1675 | | OLBRYŚ ANNA | 1994 | ŁOMŻA | | POL | 10:40 |
1676 | | OLSZEWSKI ADAM | 1980 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1677 | | ONOSZKO DAWID | 1983 | SOKÓŁKA | | POL | 10:40 |
1678 | 65 | ONOSZKO JOLANTA | 1973 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1679 | | ORŁOWSKA ALEKSANDRA | 1994 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1680 | | OSIPCZUK BARBARA | 1978 | BIAŁYSTOK OLMONTY | - | POL | 10:40 |
1681 | 132 | OSIPIUK ADAM | 1984 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1682 | | OSIPIUK JOANNA | 1988 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1683 | | PERKOWSKI PAWEŁ | 1985 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1684 | | PERKOWSKI SYLWESTER | 1980 | ŁAPY | HOUSE OF POLAND | POL | 10:40 |
1685 | | PIERZCHAŁA PIOTR | 1973 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1686 | | PIETRAS BERNARD | 1975 | RADOM | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | POL | 10:40 |
1687 | | PIOTROWSKA JULITA | 1979 | CIASNE | ZURAWBIALYSTOK | POL | 10:40 |
1688 | 279 | PISKORSKI PIOTR | 1977 | GOLUB-DOBRZYŃ | FARBEN LEHRE | POL | 10:40 |
1689 | | POCIECHA DARIUSZ | 1970 | GAJ MAŁY | MAA | POL | 10:40 |
1690 | | POŚPIECH MATEUSZ | 1993 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1691 | | PÓŁTORAK KATARZYNA | 1984 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:40 |
1692 | | PREJS KAMIL | 1975 | PRZEŹMIEROWO | | POL | 10:40 |
1693 | | PRZESÓR BARBARA | 1982 | BRZEZINKA | | POL | 10:40 |
1694 | | PRZYBYŁ SYLWESTER | 1972 | KAŹMIERZ | | POL | 10:40 |
1695 | | PTASIŃSKI PIOTR | 1970 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1696 | 83 | RAKOWSKI PIOTR | 1966 | WŁOCŁAWEK | LEŚNE SZYCHY | POL | 10:40 |
1697 | | RATYŃSKI SŁAWOMIR | 1972 | BIAŁYSTOK | - | POL | 10:40 |
1698 | | ROSOMACHA AGNIESZKA | 1994 | OLEŚNICA | | POL | 10:40 |
1699 | | RUSEL EUGENIUSZ | 1978 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1700 | | RUTKOWSKA ANNA | 1969 | WAŁCZ | | POL | 10:40 |
1701 | | RYBARCZYK ROBERT | 1974 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1702 | | SACHARCZUK PIOTR | 1990 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1703 | | SAKOWICZ MARTYNA | 1995 | BIAŁYSTOK | - | POL | 10:40 |
1704 | 95 | SIECZKOWSKI KRZYSZTOF | 1983 | OLSZYN | PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK | POL | 10:40 |
1705 | | SIENKIEWICZ JUSTYNA | 1985 | SOKÓŁKA | | POL | 10:40 |
1706 | | SIWAK NATALIA | 1986 | KRAKÓW | | POL | 10:40 |
1707 | | SKARZYŃSKA ANNA | 1985 | KANIE | | POL | 10:40 |
1708 | | SMYREK JOANNA | 1975 | TRZCINICA | | POL | 10:40 |
1709 | 110 | SOBCZAK DOROTA | 1980 | KLUCZE | | POL | 10:40 |
1710 | | SOKOŁOWSKA AGNIESZKA | 1979 | GDYNIA | | POL | 10:40 |
1711 | | SOWA ANDRZEJ | 1981 | PILAWA | | POL | 10:40 |
1712 | | SOWA SYLWIA | 1973 | ZAWADZKIE | | POL | 10:40 |
1713 | | SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA WIKTORIA | 1982 | WARSZAWA | SPARTANIE DZIECIOM | POLSKA | 10:40 |
1714 | | STANKIEWICZ JULIA | 1992 | PŁOCK | | POL | 10:40 |
1715 | | STAŃCZUK DOROTA | 1969 | SIEDLCE | | POL | 10:40 |
1716 | | STAŃCZUK WOJCIECH | 1967 | SIEDLCE | | POL | 10:40 |
1717 | | STARCZEWSKI PIOTR | 1961 | PRUSZKÓW | - | POL | 10:40 |
1718 | | STARZOMSKI ROMAN | 1972 | WROCŁAW | | POL | 10:40 |
1719 | | STELMACH EDYTA | 1988 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1720 | | STEMPNIAK KATARZYNA | 1976 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1721 | | STEMPNIAK PAWEŁ | 1981 | BIAŁYSTOK | WHITE BITS TEAM | POL | 10:40 |
1722 | | STEMPNIOWSKA EWA | 1991 | KIELCE | | POL | 10:40 |
1723 | 92 | STEPANCZENKO RAFAŁ | 1981 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:40 |
1724 | | STĘPIEŃ JUSTYNA | 1982 | ŁÓDŹ | DĄŻĄC DO MARATONU | POL | 10:40 |
1725 | | STULGYS DAINIUS | 1960 | VILNIUS | | LTU | 10:40 |
1726 | | SYROKA JAN | 1961 | LEGIONOWO | | POL | 10:40 |
1727 | | SZARMACH IGA | 1988 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1728 | | SZCZYRSKI WADIM | 1982 | ŁOMŻA | BIEGA-SZ | POL | 10:40 |
1729 | | SZELĄG PIOTR | 1974 | WARSZAWA | TURBO JEŻE | POL | 10:40 |
1730 | | SZUMOWSKI ANDRZEJ | 1971 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 10:40 |
1731 | | SZUTKIEWICZ BARTOSZ | 1984 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1732 | | SZUTKIEWICZ BARTOSZ | 1984 | BIAŁYSTOK | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | POL | 10:40 |
1733 | | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | 1981 | BIAŁYSTOK | SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA | POL | 10:40 |
1734 | | SZYPULSKA ANNA | 1985 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1735 | | SZYPULSKA MAGDALENA | 1992 | RYBIE | | POL | 10:40 |
1736 | | ŚWIDERSKI JAROSŁAW | 1988 | GROJEC | | POL | 10:40 |
1737 | | TARASIEWICZ JUSTYNA | 1991 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1738 | | TOMCZYK MARCIN | 1982 | RADZYŃ PODLASKI | | POL | 10:40 |
1739 | | TRYKOSZKO MICHAŁ | 1990 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 10:40 |
1740 | | TULEJA MACIEJ | 1990 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1741 | | TWORKOWSKA-KOLOSKO AGNIESZKA | 1977 | BRWINÓW | | POL | 10:40 |
1742 | | TYCZYŃSKI PIOTR | 1965 | KOBIERNO | | POL | 10:40 |
1743 | | ULDZINOVICH PAVEL | 1990 | BIAŁYSTOK | - | BLR | 10:40 |
1744 | | ULITKO WOJCIECH | 1973 | WARSZAWA | | POL | 10:40 |
1745 | 1197 | WALENTO ZBYSZEK | 1953 | MRĄGOWO | | POL | 10:40 |
1746 | 102 | WANOWSKI ANDRZEJ | 1957 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | | POL | 10:40 |
1747 | | WARA-WĄSOWSKI MACIEJ | 1969 | ŁÓDŹ | | POL | 10:40 |
1748 | | WARDECKA SYLWIA | 1997 | SIEMIATYCZE | | POL | 10:40 |
1749 | | WASILEWSKI ŁUKASZ | 1982 | PŁOCK | WALCZAK | POL | 10:40 |
1750 | | WIESŁAWSKA EWA | 1973 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1751 | | WILCZEWSKA EWA | 1990 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1752 | 99 | WINNICKA EDYTA | 1976 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1753 | | WINNICKI KRZYSZTOF | 1981 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1754 | | WIŚNIEWSKA NATALIA | 1992 | RADZYMIN | WKURW_TEAM | POL | 10:40 |
1755 | | WITKOWSKI TADEUSZ | 1956 | TARNÓW OPOLSKI | NIEMA | POL | 10:40 |
1756 | | WŁADYMIRUK DARIUSZ | 1980 | PRUSZCZ GDAŃSKI | | POL | 10:40 |
1757 | | WOJEWODA-POKORA LENA | 1982 | SULMIERZYCE | DĄŻĄC DO MARATONU | POL | 10:40 |
1758 | | WOŚKO ANIA | 1994 | OPOLE | | POL | 10:40 |
1759 | | WYPYCH MALWINA | 1997 | SASINO | | POL | 10:40 |
1760 | | ZABUDOWSKA JOANNA | 1976 | CZYŻEW | | POL | 10:40 |
1761 | | ZACZEK PRZEMYSŁAW | 1981 | OLMONTY | | POLSKA | 10:40 |
1762 | | ZADORSKA ZOFIA | 1954 | STARGARD | | POL | 10:40 |
1763 | | ZADROŻNY SZYMON | 1978 | WAŁCZ | | POL | 10:40 |
1764 | | ZAMBROWSKA KAMILA | 1988 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1765 | | ZAPAŁOWSKA JOLANTA | 1961 | SIEDLCE | | POL | 10:40 |
1766 | | ZAWADZKI MICHAŁ | 1992 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1767 | | ZAWADZKI PRZEMEK | 1995 | BIAŁYSTOK | | POL | 10:40 |
1768 | | ZBROJA-HAMANOWICZ MAGDALENA | 1974 | NIEWODNICA KOŚCIELNA | BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK | POLSKA | 10:40 |
1769 | | ZDUNIUK PAULINA | 1989 | MIELNIK | - | POL | 10:40 |
1770 | | ZYDOROWICZ PIOTR | 1971 | ZIELONKA | | POL | 10:40 |
1771 | | ZYGA JOANNA | 1996 | WARSZAWA | - | POL | 10:40 |
1772 | 118 | ŻUREK KAMIL | 1985 | KRAKÓW | | POL | 10:40 |
1773 | | ADAMSKA PAULINA | 1996 | KRAKÓW | | POL | 11:00 |
1774 | | BARANIAK BEATA | 1973 | DASZEWICE | | POL | 11:00 |
1775 | | BARTCZAK ALEKSANDRA | 1994 | SKIERNIEWICE | | POL | 11:00 |
1776 | | BARTOSIAK NORBERT | 1993 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1777 | | BIAŁEK SABINA | 1983 | WARSZAWA | TEAM PARSZCZYŃSKICH | POLSKA | 11:00 |
1778 | | BIELAWSKI ROBERT | 1979 | BIALYSTOK | | POL | 11:00 |
1779 | | BIEROWIEC BARTOSZ | 1977 | KRAKÓW | 1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | POL | 11:00 |
1780 | | BOBROWSKA ANNA | 1985 | CHOROSZCZ | | POL | 11:00 |
1781 | | BOHDZIEWICZ PAWEŁ | 1978 | DZIEKANÓW LEŚNY | | POL | 11:00 |
1782 | | BOJAKOWSKI JACEK | 1983 | MARKI | | POL | 11:00 |
1783 | 75 | BORETA MARZENA | 1977 | WARSZAWA | | POLSKA | 11:00 |
1784 | | BRECZKO BEATA | 1981 | SOKÓŁKA | SOKOLSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA | 11:00 |
1785 | | BREJNAK MARTA | 1980 | BIAŁYSTOK | DRTUSZ BIEGA | POLSKA | 11:00 |
1786 | | BREJNAK PIOTR | 1978 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1787 | | BROWARCZYK KATARZYNA | 1993 | RYBIE | | POL | 11:00 |
1788 | | BUGAJCZYK KRZYSZTOF | 1970 | ADAMOWIZNA | PIĄTKOWI CHAMPIONI | POLSKA | 11:00 |
1789 | | CHMIELEWSKA IZABELA | 1983 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1790 | | CHOŁODOWSKI PIOTR | 1970 | BIALYSTOK | 3T BIAŁYSTOK | POLSKA | 11:00 |
1791 | | CIERESZKO BEATA | 1988 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POLSKA | 11:00 |
1792 | 650 | CYBULSKI GRZEGORZ | 1975 | LUBLIN | NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA | POLSKA | 11:00 |
1793 | | DAMBRINE DAMIEN | 1986 | SOCHONIE | | FRA | 11:00 |
1794 | | DĄBROWSKA DANUTA | 1959 | PISZ | | POL | 11:00 |
1795 | | DĄBROWSKI WOJCIECH | 1983 | PIASECZNO | | POL | 11:00 |
1796 | | DELCOURT JEAN-BAPTISTE | 1987 | WROCŁAW | JAICHNIEZNAM | FRA | 11:00 |
1797 | | DOMAŃSKI MACIEJ | 1975 | PŁOCK | | POL | 11:00 |
1798 | | DWORAKOWSKA IWONA | 1992 | ŁAPY | | POLSKA | 11:00 |
1799 | | DWORAKOWSKI MATEUSZ | 1994 | BIAŁYSTOK | KS ARCO ŁAWY | POL | 11:00 |
1800 | | DYBACKI TOMASZ | 1990 | HAJNÓWKA | | POL | 11:00 |
1801 | | DZIEDUSZOW KRZYSZTOF | 1981 | BIAŁYSTOK | DRTUSZ BIEGA | POLSKA | 11:00 |
1802 | | DZIEDZIUL ANNA | 1984 | RUTKI-KOSSAKI | JSESSION | POLAND | 11:00 |
1803 | | DZIEDZIUL ŁUKASZ | 1983 | RUTKI-KOSSAKI | JSESSION | POLAND | 11:00 |
1804 | | DZIELNIK MONIKA | 1972 | ŁAPY | | POL | 11:00 |
1805 | 558 | DZIEPAK PIOTR | 1980 | WOLA MROKOWSKA | | POL | 11:00 |
1806 | | DZIEWIĄTKOWSKI MARIAN | 1970 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1807 | | FILIPOWICZ MIROSLAW | 1964 | KETRZYN | NIEZRZESZONY | POLSKA | 11:00 |
1808 | | FUK AGATA | 1994 | JASŁO | | POL | 11:00 |
1809 | | GASZYŃSKI KUBA | 1982 | BIAŁYSTOK | ROZBIEGAMY NOWY DWÓR | POL | 11:00 |
1810 | | GAWRYLUK MICHAŁ | 1984 | OSOWICZE | | POL | 11:00 |
1811 | 177 | GĘBARA SYLWIA | 1985 | STARA NIEDZIAŁKA | | POL | 11:00 |
1812 | 134 | GIERAGA JERZY | 1950 | ŁOMŻA | | POL | 11:00 |
1813 | | GIRTLER DAMIAN | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1814 | | GODLEWSKI ADAM | 1979 | CIECHANOWIEC | CIECHANOWIEC BIEGA | POLSKA | 11:00 |
1815 | | GOLECKA BLANKA | 1988 | GDYNIA | | POL | 11:00 |
1816 | | GRALAK JACEK | 1972 | BYDGOSZCZ | | POL | 11:00 |
1817 | | GRĄDMAN MARIA | 1979 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1818 | | GRUSZEWICZ JOANNA | 1981 | SOKÓŁKA | | POLSKA | 11:00 |
1819 | | GRYC JOANNA | 1985 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1820 | | GRZYBOWSKA-TOMASZEK KATARZYNA | 1973 | WARSZAWA | HUMAN TO BUSINESS TEAM | POLSKA | 11:00 |
1821 | | GUDANIEC KRZYSZTOF | 1980 | BYDGOSZCZ | | POL | 11:00 |
1822 | | IDZIAK ŁUKASZ | 1981 | KAJKOWO | | POL | 11:00 |
1823 | | IWANOWICZ NORBERT | 1976 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:00 |
1824 | | JADCZUK TOMASZ | 1975 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1825 | | JANKOWSKI MAREK | 1987 | LUBOŃ | | POL | 11:00 |
1826 | | JANUCIK ANNA | 1992 | NOWY DWÓR | PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W NOWYM DWORZE | POLSKA | 11:00 |
1827 | | JAROCKI MICHAŁ | 1976 | WARSZAWA | LPP TEAM | POL | 11:00 |
1828 | | JAROSZ PAWEŁ | 1994 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1829 | | JASINOWSKA EMILIA | 1952 | MIĘDZYCHÓD | | POL | 11:00 |
1830 | | KACZMAREK MACIEJ | 1985 | STRZAŁKOWO | | POL | 11:00 |
1831 | | KADUSHKA LEANID | 1983 | NOVOPOLOCK | | BLR | 11:00 |
1832 | | KAMIŃSKI STANISŁAW | 1995 | MOŃKI | | POL | 11:00 |
1833 | | KAMISIŃSKA- FIC EWA | 1975 | WIELICZKA | | POLSKA | 11:00 |
1834 | | KARANOS TADEUSZ | 1959 | HAJNÓWKA | | POL | 11:00 |
1835 | | KARCZMARZ DAMIAN | 1996 | KĘTY | MARATOŃCZYK POZNAŃ | POL | 11:00 |
1836 | | KAROLAK ANNA | 1973 | SKARYSZEW | | POL | 11:00 |
1837 | | KĘDRA-SULEJ AGNIESZKA | 1977 | WARSZAWA | WAT / AKS-SOFT TEAM | POLSKA | 11:00 |
1838 | | KĘPKA MIROSŁAW | 1970 | ŚWIDWIN | | POL | 11:00 |
1839 | | KĘSICKI RAFAŁ | 1978 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1840 | | KIEŁCZEWSKI CEZARY | 1991 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:00 |
1841 | | KIEŁCZEWSKI KRZYSZTOF | 1982 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1842 | | KIERSNOWSKA MAGDALENA | 1979 | BRAŃSK | | POL | 11:00 |
1843 | | KILUK BEATA | 1971 | GRAJEWO | KUDADE | POL | 11:00 |
1844 | | KIRCUŃ PAWEŁ | 1975 | WROCŁAW | | POLSKA | 11:00 |
1845 | | KLASKOUSKAYA IRYNA | 1966 | MINSK | | BLR | 11:00 |
1846 | | KLASKOUSKY TIMUR | 2002 | MINSK | | BLR | 11:00 |
1847 | | KLIMEK-MAJEWSKA ŁUKASZ MAJEWSKI | 1982 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | | POL | 11:00 |
1848 | | KLIMOWICZ MACIEK | 1976 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:00 |
1849 | | KLUJ BOGUSŁAW | 1958 | ZAKRĘT | PALĘ WROTKI | POL | 11:00 |
1850 | | KOJKOŁ KONRAD | 2001 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:00 |
1851 | | KOMARNICKI KAMIL | 1979 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1852 | | KORYCKI MIREK | 1969 | LEGNICA | CHŁOPCY CHORTENOWCY | POL | 11:00 |
1853 | | KORZUNOWICZ PIOTR | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1854 | 555 | KOWALCZYK KAROL | 1981 | PRZYTYK | KOWALCZYK.EU | POLSKA | 11:00 |
1855 | | KOWALCZYK MATEUSZ | 1991 | PRZYTYK | OGRY PRZYTYK | POLSKA | 11:00 |
1856 | | KRASZEWSKA MILENA | 1988 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 11:00 |
1857 | | KRUSZEWSKI ROBERT | 1993 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1858 | | KRZYSZTONEK GRZEGORZ | 1972 | OLKUSZ | | POL | 11:00 |
1859 | | KRZYŻANOWSKI MARCIN | 1992 | WRZEŚNIA | | POL | 11:00 |
1860 | | KUŁAKOWSKA EWELINA | 1977 | SOKÓŁKA | SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA | 11:00 |
1861 | | KURPIEWSKI MICHAŁ | 1995 | ŁOMŻA | | POL | 11:00 |
1862 | | KUTNIK ANNA | 1977 | OLSZTYN | | POL | 11:00 |
1863 | | LALAK MICHAŁ | 1991 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1864 | | LEDZION MARCIN | 1980 | ŁÓDŹ | | POL | 11:00 |
1865 | | LESZCZYŃSKI ROMAN | 1951 | OSTROŁĘKA | | POL | 11:00 |
1866 | | LEWARTOWSKI ARKADIUSZ | 1970 | GOLINA | | POL | 11:00 |
1867 | | ŁUKASIEWICZ RENATA | 1971 | BANIOCHA | | POL | 11:00 |
1868 | | MAKOWSKI MARCIN | 1984 | GRAJEWO | | POL | 11:00 |
1869 | | MAŁECKI JAROSŁAW | 1984 | GRÓJEC | | POL | 11:00 |
1870 | 217 | MANIK PIOTR | 1970 | TRZEBINIA | | POL | 11:00 |
1871 | | MARKOWSKI KRYSTIAN | 1990 | SOKÓŁKA | SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA | 11:00 |
1872 | | MATEJKO DOMINIK | 1995 | WARSZAWA | | POLSKA | 11:00 |
1873 | 507 | MAZILIAUSKAS VYTAUTAS | 1961 | VILNIUS | | LTU | 11:00 |
1874 | | MICHALCZYK MARIA | 1981 | OLSZTYN | DRUŻYNA ML | POL | 11:00 |
1875 | | MIODUSZEWSKA JOANNA | 1982 | GRAJEWO | KUDADE | POL | 11:00 |
1876 | | MIROŃCZUK RAFAŁ | 1976 | BIAŁYSTOK | MIGO | POLSKA | 11:00 |
1877 | | MISIAK ANNA | 1988 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1878 | | NIECKO GRZEGORZ | 1990 | GDAŃSK | | POL | 11:00 |
1879 | 108 | NIEWIAROWSKI PAWEŁ | 1985 | DZIADKOWICE | GLADIATORSBYRMF4RT | POLSKA | 11:00 |
1880 | | NIKITOROWICZ KRZYSZTOF | 1968 | MIELNIK | | POLSKA | 11:00 |
1881 | | OGONOWSKA RENATA | 1981 | MAŁKINIA GÓRNA | OSTRÓW BIEGA | POLSKA | 11:00 |
1882 | | OLCZAK WITOLD | 1961 | WARSZAWA | UMCS BIEGA | POL | 11:00 |
1883 | | PASIECZYŃSKA JUSTYNA | 1982 | KOBYŁKA | | POL | 11:00 |
1884 | 291 | PAVLIUKOVIČ VALDEMAR | 1967 | VILNIUS R. | GEORUNGERS | LTU | 11:00 |
1885 | | PERLAN ROBERT | 1975 | LESZNO | | POL | 11:00 |
1886 | | PIASTA EMIL | 1976 | RADOM | | POL | 11:00 |
1887 | | PIĄTEK KAMILA | 1989 | DĄBRÓWKA | | POL | 11:00 |
1888 | | PIECHOTA MICHAŁ | 1983 | GRÓJEC | | POL | 11:00 |
1889 | | PILEWSKI ROBERT | 1974 | BORÓWIEC | NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA | POL | 11:00 |
1890 | 481 | PIOTROWSKI IRENEUSZ | 1975 | ŁOWICZA | | POL | 11:00 |
1891 | 80 | PONCYLIUSZ ARTUR | 1975 | KIEKRZ | | POL | 11:00 |
1892 | 72 | PORĘBA JAROSŁAW | 1967 | PIASECZNO | DZIARSKA PORĘBA | POLSKA | 11:00 |
1893 | | POTONIEC KATARZYNA | 1978 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1894 | | PRYKIEL RADEK | 1985 | RYBIE | | POL | 11:00 |
1895 | | PRZEKLASA WOJCIECH | 1967 | KLEOSIN | MARATONKA GRAJEWO | POL | 11:00 |
1896 | | PSZCZOŁAK PATRYK | 1993 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1897 | | RADOMSKI PIOTR | 1976 | MAŁKINIA GÓRNA | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 11:00 |
1898 | | RADZIWONOWSKI KRZYSZTOF | 1971 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1899 | | RAK WOJCIECH | 1988 | BOGUCHWALA | | POL | 11:00 |
1900 | | RUDNICKA AGATA | 1969 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1901 | | RUDNICKA JADWIGA | 1959 | BIAŁYSTOK | | AUT | 11:00 |
1902 | | RUTKA MALGORZATA | 1982 | ORONSKO | | POL | 11:00 |
1903 | | RYBACZUK RADOSŁAW RYBACZUK | 1987 | BIELSK PODLASKI | | POL | 11:00 |
1904 | | RZEPKA MIROSŁAW | 1960 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1905 | | RZYSZKIEWICZ TOMASZ | 1973 | SOKOŁÓW PODLASKI | PĘDZĄCE LENIWCE | POLSKA | 11:00 |
1906 | | SABURA-MIELNIK KATARZYNA | 1989 | WROCŁAW | | POL | 11:00 |
1907 | | SACHARCZUK ARTUR | 1976 | GRABÓWKA | | POL | 11:00 |
1908 | | SAKOWICZ MARTYNA | 1995 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1909 | | SAWICKA SANDRA | 1990 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1910 | | SERKOWSKA MAGDALENA | 1992 | KOSZALIN | | POL | 11:00 |
1911 | 222 | SERWIK AGNIESZKA | 1979 | BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGO | | POL | 11:00 |
1912 | | SIENKIEWICZ KAROL | 1994 | RÓŻANYSTOK | | POLSKA | 11:00 |
1913 | | SIENKIEWICZ PIOTR | 1974 | SUPRAŚL | RC SUPRAŚL | POLSKA | 11:00 |
1914 | | SIKORA PAULINA | 1993 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1915 | | SŁOMKA DOMINIKA | 1993 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1916 | | SOBAŃSKA-LEDZION MARTA | 1980 | ŁÓDŹ | | POL | 11:00 |
1917 | | SOBIECH ROBERT | 1974 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1918 | | SOWA RYSZARD | 1983 | BIAŁA PODLASKA | | POL | 11:00 |
1919 | | STANKIEWICZ KRZYSZTOF | 1967 | ZIELONKA | | POLSKA | 11:00 |
1920 | 58 | STANKIEWICZ PIOTR | 1979 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:00 |
1921 | | STASIŃSKI PAWEŁ | 1982 | SZUDZIAŁOWO | | POL | 11:00 |
1922 | | STAWIARZ MARCIN | 1990 | CIESZYN | | POL | 11:00 |
1923 | | STECZKIEWICZ MARIUSZ | 1979 | POZNAŃ | | POL | 11:00 |
1924 | | STEPNIEWSKA AGNIESZKA | 1978 | SKARYSZEW | | POL | 11:00 |
1925 | | SZCZEBAK JACEK | 1969 | TARNÓW | TEAM ZABIEGANEDNI | POL | 11:00 |
1926 | | SZEJKA KATARZYNA | 1976 | JÓZEFÓW | | POLSKA | 11:00 |
1927 | | SZŁAPA URSZULA | 1983 | CZARKÓW | | POL | 11:00 |
1928 | 130 | SZULBORSKI ANDRZEJ | 1980 | CZYZEW | | POL | 11:00 |
1929 | | SZULC ANDRZEJ | 1974 | ŁAPY | | POL | 11:00 |
1930 | | ŚWISTAK PIOTR | 1984 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1931 | | TANKIEWICZ PRZEMYSŁAW | 1991 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:00 |
1932 | | TARASIUK MONIKA | 1979 | ZABŁUDÓW | | POLSKA | 11:00 |
1933 | | TAUDUL ANNA | 1984 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:00 |
1934 | | TIMASHKOV DMITRY | 1966 | MINSK | | BLR | 11:00 |
1935 | | TOKAREWICZ PAWEŁ | 1981 | SOKÓŁKA | SOKÓLSKA GRUPA BIAGOWA | POLSKA | 11:00 |
1936 | | TORZEWSKA AGNIESZKA | 1974 | WARSZAWA | | POL | 11:00 |
1937 | | TRUCHAN MAREK | 1966 | OLECKO | | POL | 11:00 |
1938 | 66 | TUROWSKI ADAM | 1987 | BIAŁYSTOK | IRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOK | POLSKA | 11:00 |
1939 | | TUROWSKI ŁUKASZ | 1994 | BRAŃSK | | POL | 11:00 |
1940 | 186 | TWARDOWSKI KAMIL | 1992 | STARE KUPISKI | LEON NIEMCEWICZ TEAM | POLSKA | 11:00 |
1941 | 248 | WASILEWSKI CEZARY | 1976 | ŁAPY | WAS TEAM | POLSKA | 11:00 |
1942 | | WOJCIECHOWICZ JUSTYNA | 1974 | WROCŁAW | | POL | 11:00 |
1943 | | ZAGÓRSKA ANETA | 1992 | BIAŁYSTOK | DRTUSZ BIEGA | POLSKA | 11:00 |
1944 | 150 | ZAKRZEWSKA MAŁGORZATA | 1983 | WSRSZAWA | #BIEGAMYNAOSTRO | POLSKA | 11:00 |
1945 | 221 | ZAPOLSKA KATARZYNA | 1976 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:00 |
1946 | | ABDALLAH YOUSRY | 1948 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
1947 | 237 | ABOLINA TATJANA | 1976 | TALSI | KS ARCO ŁAWY | LAT | 11:40 |
1948 | | ABRAMOWICZ DAMIAN | 1971 | KALISZ | | POL | 11:40 |
1949 | | ANDREJEWICZ KORNELIA | 1989 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
1950 | 250 | ANKLEWICZ MAGDALENA | 1997 | WROCŁAW | | POL | 11:40 |
1951 | | ANTONIENKO-PŁOSZCZUK BARBARA | 1979 | BIAŁYSTOK | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | POLSKA | 11:40 |
1952 | | ANUSZKIEWICZ MATEUSZ | 1986 | WIELICZKI | | POL | 11:40 |
1953 | | ARTEMIUK EUGENIA | 1959 | HAJNÓWKA | HAJNÓWKA BIEGA | POL | 11:40 |
1954 | | ARTYSIEWICZ JAN | 1974 | BIALYSTOK | SOPLICA TEAM | POL | 11:40 |
1955 | | BATKO MARIUSZ | 1982 | KĘTRZYN | | POL | 11:40 |
1956 | 240 | BATOR LIDIA | 1985 | SOSNOWIEC | | POL | 11:40 |
1957 | | BEDNARCZYK WIESŁAW | 1956 | BRZEG | | POL | 11:40 |
1958 | 280 | BIENASZ PAWEŁ | 1984 | IGNATKI OSIEDLE | | POL | 11:40 |
1959 | | BIERNACKA BEATA | 1968 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
1960 | | BIERNACKI RENE | 1947 | POLANICA-ZDRÓJ | NIEMA | POL | 11:40 |
1961 | | BIERNACKI RENE | 1947 | POLANICA ZDRÓJ | | POL | 11:40 |
1962 | | BILIŃSKA LILLA | 1973 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | | POL | 11:40 |
1963 | | BŁASZCZYK KRZYSZTOF | 1983 | OŻARÓW MAZ. | | POL | 11:40 |
1964 | 267 | BOJAR PAWEŁ | 1976 | WARSZAWA | TEAM ZABIEGANEDNI | POL | 11:40 |
1965 | | BOREJSZO ANETA | 1977 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
1966 | | BOSZKO EWA | 1976 | CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | POLSKA | 11:40 |
1967 | | BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA | 1958 | DOLNA GRUPA | | POL | 11:40 |
1968 | | BRILLA ANDRZEJ | 1974 | ŻYRARDÓW | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POL | 11:40 |
1969 | | BROŚ BOŻENA | 1979 | TURKA | KLUB BIEGACZA ORANGE POLSKA | POLSKA | 11:40 |
1970 | | BRUDEK GRZEGORZ | 1982 | GLIWICE | | POL | 11:40 |
1971 | | BRZEZIŃSKA JUSTYNA | 1991 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
1972 | | BUJNOWSKI KONRAD | 1986 | WASILKÓW | | POL | 11:40 |
1973 | | BYSTRAM ALEKSANDRA | 1967 | PUCK | | POL | 11:40 |
1974 | | CAI CHAO | 1977 | JERSEY CITY NJ | | USA | 11:40 |
1975 | 138 | CHAMIENIA RADOSŁAW | 1979 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
1976 | | CHARKIEWICZ MARTA | 1985 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
1977 | | CHIMKOWSKA DOMINIKA | 1995 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
1978 | | CHMIELEWSKI JACEK | 1963 | BIAŁYSTOK | 4STRES | POL | 11:40 |
1979 | | CHODKIEWICZ DOMINIKA | 1980 | GDAŃSK | FIGHTING BIKERS GDYNIA | POL | 11:40 |
1980 | | CHODZIŃSKI DANIEL | 1974 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | | POL | 11:40 |
1981 | | CHRUŚCIEL DOROTA | 1970 | NOWY SĄCZ | | POL | 11:40 |
1982 | | CHUCZUN GRZESIEK | 1971 | BIAŁYSTOK | 3T | POLSKA | 11:40 |
1983 | | CIECIUCH ROMAN | 1984 | BIAŁYSTOK | R1 MEDIA | POL | 11:40 |
1984 | | CISZEK SEBASTIAN | 1976 | GDAŃSK | KS ARCO ŁAWY | POL | 11:40 |
1985 | | CUDOWSKA MARIA | 1990 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
1986 | | CYBULSKI PAWEŁ | 1978 | LUBIN | | POL | 11:40 |
1987 | | CZACZKOWSKI BARTOSZ | 1977 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:40 |
1988 | | CZARTORYJSKA JUSTYNA | 1985 | OSTROŁĘKA | | POL | 11:40 |
1989 | 133 | DANOWSKA ANNA | 1987 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
1990 | | DEPLEWSKI DANIEL | 1972 | ZDUNY | | POL | 11:40 |
1991 | | DEPTUŁA DOROTA | 1978 | LESZNOWOLA | SBRT WARSZAWA | POL | 11:40 |
1992 | | DIOGO ANTONIO | 1986 | WARSZAWA | JEDWABIŚCI | POR | 11:40 |
1993 | | DOBROGOWSKI MARCIN | 1977 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
1994 | | DOBRZYNSKI KRZYSZTOF | 1971 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
1995 | | DOMAŃSKA KATARZYNA | 1980 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
1996 | 123 | DOMINIK MONIKA | 1993 | KRAKÓW | HEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUB | POL | 11:40 |
1997 | | DZIARNOWSKI KAROL | 1970 | ŁÓDŹ | | POL | 11:40 |
1998 | | ERVRV VERVE | 2000 | WQAEV | | AUT | 11:40 |
1999 | 159 | FANDRYCH KRZYSZTOF | 1972 | ZGIERZ | | POL | 11:40 |
2000 | | FIEDORUK ANETA | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2001 | | FIEDORUK PIOTR | 1982 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2002 | | FRENKEL MAREK | 1968 | BLIZNE JASIŃSKIEGO | | POLSKA | 11:40 |
2003 | | FURTACZ MAREK | 1948 | PIŁA | | POL | 11:40 |
2004 | | GAJDA SŁAWOMIR | 1976 | DĘBLIN | | POL | 11:40 |
2005 | 137 | GAŁKO TOMASZ | 1990 | ŁAPY | | POL | 11:40 |
2006 | | GAWROŃSKA BARBARA | 1988 | KOPRZYWNICA | | POL | 11:40 |
2007 | | GINTOWT ALEKSANDRA | 1983 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2008 | | GOLDA MICHAL | 1974 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2009 | | GOŁASZEWSKI MARIUSZ | 1977 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2010 | | GOSIEWSKA SYLWIA CH | 1984 | GRAJEWO | | POL | 11:40 |
2011 | | GÓRECKA ANNA | 1976 | LUBLIN | KLUB BIEGACZA ORANGE POLSKA | POLSKA | 11:40 |
2012 | | GÓRSKA JOANNA | 1967 | LELIS | ARS LONGA CHOIR | POLSKA | 11:40 |
2013 | | GÓRSKA KATARZYNA | 1981 | IGNATKI-OSIEDLE | GÓRSKIE | POL | 11:40 |
2014 | | GÓRSKI PIOTR | 1980 | IGNATKI-OSIEDLE | GÓRSKIE | POL | 11:40 |
2015 | | GRABOWSKI LESZEK | 1964 | LATCHORZEW | | POL | 11:40 |
2016 | 388 | GREZIAK IRENEUSZ | 1968 | SIEDLCE | | POL | 11:40 |
2017 | | GROCHOWSKA JOANNA | 1964 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2018 | | GRZANA JACEK | 1965 | PARCICE | | POL | 11:40 |
2019 | | GRZEGORCZYK DOROTA | 1970 | LUBLIN | ORANGE POLSKA | POLSKA | 11:40 |
2020 | | GRZEŚ TOMASZ | 1974 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2021 | 160 | GUNTARS ABOLINS | 1971 | TALSI | | LAT | 11:40 |
2022 | | GUZOWSKI STANISŁAW | 1986 | BIAŁYSTOK | KLUB SPORTOWY BAGNÓWKA | POL | 11:40 |
2023 | | HOLAK MARTA | 1992 | BIAŁYSTOK | - | POL | 11:40 |
2024 | | JABLONOWSKA KAROLINA | 1989 | GIZYCKO | | POL | 11:40 |
2025 | | JACZEWSKI KAMIL | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2026 | | JAKUBOWSKA MAŁGORZATA | 1973 | SIEDLCE | | POL | 11:40 |
2027 | | JANKOWSKI JERZY | 1959 | PIŁA | | POL | 11:40 |
2028 | 70 | JAROSIŃSKI ŁUKASZ | 1976 | HALINÓW | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | POL | 11:40 |
2029 | | JEZIORNA MILENA | 1996 | WRONKI | CROSSWRONKI | POL | 11:40 |
2030 | | JEŻ WALDEMAR | 1971 | MSZCZONÓW | | POL | 11:40 |
2031 | 113 | JURECKA EWA | 1965 | JABŁONOWO POMORSKIE | | POL | 11:40 |
2032 | | JURECKI JAROSŁAW | 1976 | WIELICZKA | | POL | 11:40 |
2033 | | KACZOR PIOTR | 1977 | MASZEWO | | POL | 11:40 |
2034 | | KACZOROWSKA ANNA | 1969 | SIEDLCE | | POL | 11:40 |
2035 | 128 | KAMIŃSKI EMIL | 1984 | ŁAPY | | POLSKA | 11:40 |
2036 | | KANIA KRYSTYNA | 1950 | BIELSKO_BIALA | | POL | 11:40 |
2037 | | KARÓLKOWSKA MONIKA | 1981 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2038 | | KASJANIUK JULITA | 2000 | BIELSK PODLASKI | | POL | 11:40 |
2039 | | KASPERCZAK EMILIA | 1979 | MUROWANA GOŚLINA | | POL | 11:40 |
2040 | | KLIMOWICZ PAWEŁ | 1988 | LIDA | | BLR | 11:40 |
2041 | 308 | KOBIERSKI RADOSŁAW | 1972 | HALINÓW | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | POL | 11:40 |
2042 | | KOBYLIŃSKI PATRYK | 2001 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2043 | | KOHUT RAFAŁ | 1969 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | | POL | 11:40 |
2044 | 1042 | KOŁODZIEJCZYK SEBASTIAN | 1989 | ŁOMŻA | DZIKI RYJ TEAM | POL | 11:40 |
2045 | | KOMOROWSKA SYLWIA | 1978 | KĘTRZYN | | POL | 11:40 |
2046 | | KONECKA KLAUDIA | 1990 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:40 |
2047 | | KOPEĆ PIOTR | 1981 | ŻABIA WOLA | | POL | 11:40 |
2048 | | KORNER EWA | 1991 | SZTUM | NOWA HUTA TEAM | POL | 11:40 |
2049 | | KOSIERADZKI ERYK | 1990 | WARSZAWA | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | POL | 11:40 |
2050 | | KOTOWSKI MARIUSZ | 1979 | BĘDZIN | | POL | 11:40 |
2051 | | KOZAKIEWICZ KATARZYNA | 1988 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2052 | | KOZIAK NORBERT | 1983 | WOODHAVEN | | POL | 11:40 |
2053 | | KOZŁOW WŁODZIMIERZ | 1960 | BIELSK PODLASKI | | POL | 11:40 |
2054 | | KRASNODĘBSKI WOJCIECH | 1962 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2055 | | KRAWCZUK WOJCIECH | 1980 | BIAŁYSTOK | - | POL | 11:40 |
2056 | | KRAWCZYK MARTA | 1970 | ZAWADZKIE | MCP TEAM | POL | 11:40 |
2057 | | KRÓL MATEUSZ | 1996 | MORĄG | DREWNOFORNIR | POL | 11:40 |
2058 | | KRYCH ROBERT | 1970 | RĄBIEŃ | | POL | 11:40 |
2059 | | KUCHAREK IZABELA | 1972 | PIASECZNO | | POL | 11:40 |
2060 | | KULBIŃSKA MARCIN | 1987 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2061 | | KULCZAKIEWICZ KAROL | 1987 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2062 | | KULESZ JAROSŁAW | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2063 | | KUNASZEWSKA ANIA | 1979 | WARSZAWA | RYKOWISKO | POL | 11:40 |
2064 | | KUROWSKA MONIKA | 1977 | STARY DYBÓW | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | POL | 11:40 |
2065 | 238 | KUŚMIDER MICHAŁ | 1974 | HALINÓW | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | POL | 11:40 |
2066 | | LAITL-KOBIERSKA ANNA | 1968 | ARVIKA | | SWE | 11:40 |
2067 | | LASKOWSKA MARTA | 1983 | 03-350 WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2068 | | LIPSKI KRZYSZTOF | 1974 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | | POL | 11:40 |
2069 | 164 | LITKOWIEC PIOTR | 1979 | POGRZEBIEŃ | | POL | 11:40 |
2070 | | LITWIŃCZUK ANNA | 1997 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:40 |
2071 | | ŁAZUK SYLWIA | 1991 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2072 | | ŁĘŻNIAK ARKADIUSZ | 1972 | KRAKÓW | | POL | 11:40 |
2073 | | ŁUCIÓW LESZEK | 1974 | WROCŁAW | | POL | 11:40 |
2074 | | ŁUGOWSKA MARTA | 1982 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2075 | | ŁUKJAŃCZUK MAREK | 1966 | KLEPACZE | | POL | 11:40 |
2076 | 109 | MAŁAKOWSKA MONIKA | 1973 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:40 |
2077 | | MARTSINOVICH ALINA | 1983 | GRODNO | | BLR | 11:40 |
2078 | | MATYSIK ADAM | 1978 | NIEWODNICA KORYCKA | MATYSIK TEAM | POLSKA | 11:40 |
2079 | | MĄDRY PAWEŁ | 1978 | ŁUKÓW | | POL | 11:40 |
2080 | 64 | MIAZEK JOANNA | 1988 | ROKICINY | | POL | 11:40 |
2081 | | MIŁKOWSKI WOJCIECH | 1969 | SOKOŁÓW PODLASKI | | POL | 11:40 |
2082 | | MORAWSKA KATARZYNA | 1990 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2083 | | MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS KATARZYNA | 1976 | WĘGRÓW | WKURW_TEAM / KS AKTYWNI WĘGRÓW | POL | 11:40 |
2084 | | NAPIÓRKOWSKI MICHAŁ | 1979 | KOBYŁKA | LEJDIS AND GENTLEMEN | POL | 11:40 |
2085 | | NASKRĘT MARIUSZ | 1975 | RACOT | | POLSKA | 11:40 |
2086 | | NIEDŹWIEDŹ BARBARA | 1970 | WĘGRÓW | | POL | 11:40 |
2087 | | NOVOTNY JAROSLAV | 1955 | TRUTNOV | | CZE | 11:40 |
2088 | | OLSZEWSKA EWELINA | 1988 | OLECKO | | POL | 11:40 |
2089 | | ORSZULAK BARTOSZ | 1989 | POZNAN | | POL | 11:40 |
2090 | | OSSOWSKI WALDEMAR | 1970 | ŻUKOWO | | POL | 11:40 |
2091 | | OWŁASIUK MICHAŁ | 1992 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2092 | | PANEK HELENA | 1991 | WROCŁAW | | POL | 11:40 |
2093 | | PIECYCHNA DARIUSZ | 1993 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2094 | | PIECZENIUK DARIUSZ | 1973 | SIEDLCE | | POLSKA | 11:40 |
2095 | | PILARSKA KATARZYNA | 1984 | PIASTÓW | ROZBIEGANY PIASTÓW | POLSKA | 11:40 |
2096 | 525 | PLAGO ANDRZEJ | 1980 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2097 | | POGORZELSKI KAMIL | 1997 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2098 | | POŁUSZEJKO SYLWIA | 1978 | GRABÓWKA | | POL | 11:40 |
2099 | | POPŁAWSKA EWA | 1995 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2100 | | PORWIT-WÓJCIK DOROTA | 1980 | SOSNOWIEC | HEDONIŚCI | POL | 11:40 |
2101 | 682 | PRUSAKIEWICZ MARZENA | 1971 | WRZEŚNIA | | POL | 11:40 |
2102 | | PRYŁOWSKA EWA | 0 | GDYNIA | | POL | 11:40 |
2103 | | PRZYBOROWSKA SYLWIA | 1989 | EMILIANÓW | | POL | 11:40 |
2104 | | PRZYBYLAK WANDA | 1955 | PIASTOW | | POL | 11:40 |
2105 | | RĄCZKA MARITA | 1974 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2106 | | REĆKO EDYTA | 1975 | SOKÓŁKA | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | POL | 11:40 |
2107 | | REĆKO KONRAD | 2002 | SOKÓŁKA | | POL | 11:40 |
2108 | | REĆKO MARIOLA | 1995 | SOKÓŁKA | | POL | 11:40 |
2109 | 107 | RESZKA HANNA | 1959 | ZIELONKA | | POL | 11:40 |
2110 | | RESZUTA JACEK | 1973 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2111 | | REY ANDRZEJ | 1974 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2112 | 68 | ROGOWSKA SYLWIA | 1980 | ŁYDKI | | POL | 11:40 |
2113 | | RUDNIK-MIJAL MAŁGORZATA | 1975 | SZCZECIN | | POL | 11:40 |
2114 | | SACHAREWICZ NATALIA | 1993 | BIELSK PODLASKI | | POL | 11:40 |
2115 | | SADOWSKI MACIEJ | 1971 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2116 | | SAK CEZARY | 1985 | KĘTRZYN | PCH SPORT TEAM | POL | 11:40 |
2117 | | SCHRÖDER ADAM | 1978 | GDYNIA | | POLSKA | 11:40 |
2118 | | SEYFULAYEVA AYSHE | 1992 | BIAŁYSTOK | | POR | 11:40 |
2119 | | SIDORCZUK DARIUSZ | 1967 | BIAŁYSTOK | - | POL | 11:40 |
2120 | | SIENKIEWICZ KRZYSZTOF | 1998 | HODYSZEWO | | POLSKA | 11:40 |
2121 | | SIKORSKA WIOLETA | 1982 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2122 | | SIMONIUK JERZY | 1958 | BIELSK PODLASKI | - | POL | 11:40 |
2123 | | SKOK-RIBEIRO EDYTA | 1986 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2124 | | SKOWROŃSKA ANNA | 1996 | KALISZ | | POL | 11:40 |
2125 | | SKRZECZ EWA | 1984 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2126 | | SMEKTAŁA BARTEK | 1980 | GŁOGÓW | GAW | POL | 11:40 |
2127 | | SOBIECKA EDYTA | 1977 | GDYNIA | | POL | 11:40 |
2128 | | SOKOŁOWSKA ANNA | 1967 | MŁAWA | | POL | 11:40 |
2129 | | SOSNOWSKI TOMASZ | 1970 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2130 | | STANISŁAWSKA EWELINA | 1986 | BIAŁYSTOK | BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | POL | 11:40 |
2131 | | STANKIEWICZ MARTA | 1992 | ŁOMŻA | JEDWABIŚCI | POL | 11:40 |
2132 | | STOBIECKI ADAM | 1991 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2133 | | STRĄK ŁUKASZ | 1982 | WROCŁAW | | POL | 11:40 |
2134 | | SURAL DARIUSZ | 1970 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 11:40 |
2135 | | SYPIANSKA KALINA | 1977 | SIEDLCE | | POLSKA | 11:40 |
2136 | | SZAFRAŃSKI SŁAWOMIR | 1981 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2137 | | SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA | 1975 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2138 | | SZCZYRBAK EWA | 1995 | SKAWINA | | POL | 11:40 |
2139 | | SZEWCZAK ANDRZEJ | 1959 | PAJEWO 26 | | POL | 11:40 |
2140 | | SZEWCZYK JUSTYNA | 1995 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2141 | | SZKLANKO SYLWIA | 1992 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2142 | | SZOSTAKOWSKI JAROSŁAW | 1967 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2143 | | SZULGA PIOTR | 1987 | AUGUSTÓW | | POL | 11:40 |
2144 | | SZWARC ILONA | 1985 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2145 | | ŚWIĄDER MAŁGORZATA | 1990 | LUDWIKOWICE KŁODZKIE | TURBOBABKI | POL | 11:40 |
2146 | | ŚWIĘTOCHOWSKI TOMASZ | 1978 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2147 | | TARGOŃSKI ŁUKASZ | 1987 | WYSOKIE MAZOWIECKIE | | POL | 11:40 |
2148 | | TOMASZEWSKA MARIOLA | 1968 | WARSZAWA | M | POL | 11:40 |
2149 | | TOMECKI JANUSZ | 1953 | BIAŁYSTOK | - | POL | 11:40 |
2150 | | TOMECKI PIOTR | 1976 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2151 | | TREDER STANISŁAW | 1971 | KOLONIA | WKZ KOZIENICE BBL | POL | 11:40 |
2152 | 127 | TRUSKOLAS MICHAŁ | 1975 | ŁÓDŹ | | POLAND | 11:40 |
2153 | 208 | TRYNISZEWSKA ANNA | 1987 | WARSZAWA | | POL | 11:40 |
2154 | | TURUK PAVEL | 1983 | GRODNO | | BLR | 11:40 |
2155 | 115 | TYMICH IZABELA | 1972 | DĘBOWIEC | | POLSKA | 11:40 |
2156 | | WEKA KRZYSZTOF | 1985 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2157 | | WIERZBA ELŻBIETA | 1979 | OSOWICZE | | POL | 11:40 |
2158 | | WIĘCKOWSKI TOMASZ | 1977 | TOMASZÓW MAZ. | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | POL | 11:40 |
2159 | | WISZOWATY ADRIAN | 1995 | GDAŃSK | | POL | 11:40 |
2160 | | WITCZAK DOROTA | 1968 | PSARSKIE | RUNNER'S POWER | POLSKA | 11:40 |
2161 | | WŁADYMIRUK ALEKSANDRA | 1980 | PRUSZCZ GDAŃSKI | | POL | 11:40 |
2162 | | WŁODARCZAK PAWEŁ | 1962 | SZCZECIN | | POL | 11:40 |
2163 | | WOJCIECHOWSKI MAREK | 1960 | GNIEZNO | | POL | 11:40 |
2164 | | WOJNICZ GRZEGORZ | 1983 | LUBLIN | | POL | 11:40 |
2165 | | WOŁOS MARTA | 1992 | BIAŁYSTOK | JEDWABIŚCI | POL | 11:40 |
2166 | | WRÓBEL JAROSŁAW | 1978 | LIPSK | COMBAT SPORTS ACADEMY | POL | 11:40 |
2167 | | WUJEC BARTŁOMIEJ | 1972 | JÓZEFÓW | | POL | 11:40 |
2168 | | ZALEWSKI KAROL | 1990 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2169 | | ZANIEWSKA EWA | 1979 | ŁAPY | | POL | 11:40 |
2170 | 143 | ZAPIEC ANIELA | 1957 | WYSOKA | SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA | POL | 11:40 |
2171 | | ZARZECZNY RADOSŁAW | 1986 | KRAKÓW | | POL | 11:40 |
2172 | | ZAWADKA AGNIESZKA | 1971 | BLIZNE JASIŃSKIEGO | | POLSKA | 11:40 |
2173 | | ZBRZEŹNIAK IGOR | 1995 | RASZYN | | POL | 11:40 |
2174 | | ZIMNOCH PIOTR | 1998 | BIAŁYSTOK | | POL | 11:40 |
2175 | | ZWIERZYŃSKA PAULINA | 1984 | SOCHACZEW | | POL | 11:40 |
2176 | | ŻMIJEWSKA DOMINIKA | 1988 | WYRZYSK | | POL | 11:40 |
2177 | | ANDRZEJEWSKA MONIKA | 1990 | WYSZKÓW | | POLSKA | 12:00 |
2178 | | ANDRZEJEWSKI KAMIL | 1987 | WYSZKÓW | | POLSKA | 12:00 |
2179 | | BARMUTA MAGDALENA | 1987 | WARSZAWA | NAKACU | POL | 12:00 |
2180 | | BHATIA RAJIV | 1968 | . | | IND | 12:00 |
2181 | | BIRYCKI PIOTR | 1973 | BIAŁYSTOK | | POL | 12:00 |
2182 | | CHOMA GRAŻYNA | 1978 | SKRZESZEW E | PĘDZĄCE LENIWCE | POLSKA | 12:00 |
2183 | 155 | DRZEWIECKI-ZARZECZNY GRZEGORZ | 1961 | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | POLSKA | 12:00 |
2184 | | FRACKOWIAK AGATA | 1998 | JEDWABNO | | POLSKA | 12:00 |
2185 | | FREJTAG DAWID | 1987 | GIŻYCKO | | POL | 12:00 |
2186 | | GAWRYŁO JOANNA | 1970 | WARSZAWA | | POL | 12:00 |
2187 | | GOSZCZYŃSKI JACEK | 1967 | PĘCHCIN | | POL | 12:00 |
2188 | | GRABOWSKA-SAFANDOWSKA ELŻBIETA | 1977 | OSTRÓW MAZOWIECKA | | POL | 12:00 |
2189 | | GRUBKAJTYS HENRYK | 1994 | WARSZAWA | | POLSKA | 12:00 |
2190 | | KAMIŃSKI HUBERT | 1994 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2191 | | KARDEL WOJCIECH | 1993 | WARSZAWA | | POL | 12:00 |
2192 | | KILANOWSKI PIOTR | 1979 | BANINO | | POL | 12:00 |
2193 | | KILIAN MARIUSZ | 1971 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2194 | | KLIMOWICZ DANIEL | 1998 | BIAŁYSTOK KLEPACZE | | POL | 12:00 |
2195 | | KLIMOWICZ KRZYSZTOF | 1973 | KLEPACZE | | POL | 12:00 |
2196 | | KOLĘDA MAŁGORZATA | 1981 | AUGUSTÓW | ORTOSTOM | POLSKA | 12:00 |
2197 | | KOZACZUK KATARZYNA | 1977 | SOKOŁÓW PODLASKI | PĘDZĄCE LENIWCE | POLSKA | 12:00 |
2198 | | KOZERSKA ZUZANNA | 1996 | BIAŁYSTOK | ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA | POL | 12:00 |
2199 | | KOZIEJKO STANISŁAW | 1958 | BIAŁYSTOK | | POL | 12:00 |
2200 | | KRZYSZTOFIAK ROBERT | 1975 | MSZANA DOLNA | | POL | 12:00 |
2201 | | KUBALSKI PIOTR | 1987 | IGNATKI OSIEDLE | | POL | 12:00 |
2202 | | KUNKA PIOTR | 1983 | JAKUBÓW | TEAM ZABIEGANEDNI | POLSKA | 12:00 |
2203 | 112 | KURYŚ ELŻBIETA | 1991 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2204 | | LESHIK KSENIYA | 1994 | МИНСК | | BLR | 12:00 |
2205 | | LONDOWSKI ŁUKASZ | 1987 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2206 | | ŁOTOWSKA KATARZYNA | 1989 | CHOROSZCZ | | POL | 12:00 |
2207 | | ŁOWCZAK JACEK | 1983 | WARSZAWA | TEAM ZABIEGANEDNI | POLSKA | 12:00 |
2208 | | MAKOWSKA KAROLINA | 1992 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2209 | | MARCINCZYK ADRIAN | 1995 | BIAŁYSTOK | | POL | 12:00 |
2210 | 202 | MICHALAK MAGDALENA | 1982 | GRADY | | POLSKA | 12:00 |
2211 | 201 | MICHALAK MAREK | 1983 | GRADY | | POLSKA | 12:00 |
2212 | | MIĘKUS SEBASTIAN | 1977 | BIAŁYSTOK | GABIADIDOMI | POLSKA | 12:00 |
2213 | | MILEWSKA KATARZYNA | 1997 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2214 | | MOCARSKI MARCIN | 1977 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2215 | | NIKITOROWICZ BERNARDA | 1969 | OLMONTY | | POL | 12:00 |
2216 | | NOWAK MAGDALENA | 1984 | WARSZAWA | TEAM ZABIEGANEDNI | POL | 12:00 |
2217 | | OKOŃSKI TOMASZ | 1983 | BIAŁYSTOK | | POL | 12:00 |
2218 | | OKSIENIUK MARCIN | 1982 | WOLICA | | POL | 12:00 |
2219 | | PANEK- KILANOWSKA NATALIA | 1981 | BANINO | POMPA TEAM | POL | 12:00 |
2220 | | PASEK WOJCIECH | 1959 | KOŃSKIE | | POL | 12:00 |
2221 | 55 | PAWELCZYK JAROSŁAW | 1980 | WARSZAWA | ORANGE POLSKA | POLSKA | 12:00 |
2222 | | PIWKO MAŁGORZATA | 1976 | GRAJEWO | | POLSKA | 12:00 |
2223 | | PLICHTA KATARZYNA | 1970 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2224 | | PŁOŃSKI MARIUSZ | 1972 | WARSZAWA | | POL | 12:00 |
2225 | | POCZTA DARIUSZ | 1973 | KROTOSZYN | | POLSKA | 12:00 |
2226 | | POMASKA KAMILA | 1983 | SEROCK | | POL | 12:00 |
2227 | 360 | PRUS BOŻENA | 1982 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2228 | | SAFANDOWSKI TOMASZ | 1976 | OSTRÓW MAZOWIECKA | | POL | 12:00 |
2229 | | SAJEWSKA KAROLINA | 1985 | WARSZAWA | | POL | 12:00 |
2230 | | SAWCZUK MONIKA | 1990 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2231 | | SAWICKI MACIEJ | 1994 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2232 | 417 | SIPOWSKI SZYMON | 1993 | ŁOMŻA | | POLSKA | 12:00 |
2233 | | SZERSZUN MACIEJ | 1976 | BIAŁYSTOK | | POL | 12:00 |
2234 | | ŚWIĘCICKA JUSTYNA | 1994 | WARSZAWA | | POLSKA | 12:00 |
2235 | | TANAJEWSKI DARIUSZ | 1987 | OLSZTYN | PROCTER AND GAMBLE RUNNING TEAM | POL | 12:00 |
2236 | | TYMOSIEWICZ PAWEŁ | 1994 | STRUŻA | | POLSKA | 12:00 |
2237 | | WASILEWSKI MARCIN | 1977 | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | POLSKA | 12:00 |
2238 | | WOŹNIAK BARBARA | 1955 | ZAGÓRZE | | POLSKA | 12:00 |
2239 | | ZAJIC ROMAN | 1984 | WARSZAWA | | POL | 12:00 |
2240 | | ZNÓJ MAGDALENA | 1993 | KRAKÓW | | POL | 12:00 |
2241 | | ŻABIUK JANKA | 1967 | BIAŁYSTOK | | POLSKA | 12:00 |
2242 | | ŻWIRUK KAROL | 1977 | WARSZAWA | SZYBKIE KOPYTO ULTRA | POLSKA | 12:00 |