System rejestracji dostarcza STS-TIMING

8. PKO Białystok Półmaraton

Lista startowa / Start List

Data imprezy
08.11.2020

8. PKO Białystok Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSIEJUK ADAM1986DOBROWODAPOLSKA
2ANDRZEJEWSKA MONIKA1990WYSZKÓWPOLSKA
3ANDRZEJEWSKA MONIKA1990WYSZKÓWPOLSKA
4ANDRZEJUK BOGUSŁAW1975BIAŁYSTOKPOLSKA
5APTOWICZ DAMIAN1994BYDGOSZCZPOLSKA
6BAŁDYGA PAWEŁ1979PISZPOLSKA
7BANASZAK MACIEJ1981WARSZAWAPOLSKA
8BARAN JAN1986WARSZAWAPOLSKA
9BEDNARZAK TADEUSZ1958SIEDLCEYULO RUN TEAMPOLSKA
10BĘDKOWSKI PAWEŁ1991WARSZAWAPOLSKA
11BIELENICA BEATA1982WYDMINYBBL WYDMINYPOLSKA
12BIELICKA BEATA1977LAPYFUNDACJA DARKA STRYCHSLSKIEGO ‐ZWYCIĘZCAPOLSKA
13BOGDANOWICZ ANNA1972BIAŁYSTOKPOLSKA
14BORYSOV ILLIA1998POZNAŃPOLSKA
15BUCZKO MAREK1962OLESZYCERUN RUN OLESZYCEPOLSKA
16BUREL ANDRZEJ1983SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
17BYTNER-KWIATKOWSKA MONIKA1986WARSZAWADĄBROWSKI TEAMPOLSKA
18CABAŃSKA DOROTA1979ŁOMIANKIPOLSKA
19ČAPLINSKAS TOMAS1975VILNIUSLTU
20CENDRZAK KATARZYNA1991KRAKÓWPOLSKA
21CHODOROWSKA URSZULA1976KSIĘŻYNOPOLSKA
22CHOŁODOWSKI PIOTR1970BIALYSTOK3T BIAŁYSTOKPOLSKA
23CHROSTOWSKI MICHAŁ1986BIAŁYSTOKAVENGERSPOLSKA
24CHRUŚCIEL JACEK1982MIĘDZYRZEC PODLASKIMIEDZYRZECKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
25CIEŚLEWSKI FRANCISZEK2000PRZASNYSZPOLSKA
26CUDAK ANDRZEJ1973GIDLEROZBIEGAJMY RADOMSKOPOLSKA
27CZAJKOWSKI KRZYSZTOF1970BIAŁYSTOKPOLSKA
28CZARNECKA LIDIA1985BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMPOLSKA
29CZARNECKI FILIP1986BIAŁYSTOKPOLSKA
30CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAMAMY TOPOLSKA
31CZECHOWSKI JERZY1949WARSZAWAMZA - WARSZAWAPOLSKA
32CZEKAŃSKI MACIEJ1985WARSZAWAARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMPOLSKA
33DALGIEWICZ DARIUSZ1957ŁOMIANKIPOLSKA
34DANIELAK MARZENA1976KOTUŃPOLSKA
35DĄBROWSKA DANUTA1960PISZPOLSKA
36DĘBOWSKI RADOSŁAW1975ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLSKA
37DĘBOWSKI RADOSŁAW1975ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLSKA
38DĘBOWSKI RADOSŁAW1975ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLSKA
39DMYTRENKO ANATOLII1992WARSAWPOLSKA
40DOŁKOWSKI MACIEJ1979CIECHOCINRUN MAJDANYPOLSKA
41DOPIERAŁA GRAŻYNA1977OPOLEPOLSKA
42DZIEWIATOWSKA JOANNA DZIEWIATOWSKA1974TUCHOMPOLSKA
43DZIĘCIELSKA AGNIESZKA1976POZNAŃPOLSKA
44DZIURLA BARTOSZ1996GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
45ERDMANN PIOTR1984GDAŃSKPOLSKA
46FALKOWSKA ALEKSANDRA FALKOWSKA1987MYŚLIBÓRZPOLSKA
47FIDELUS LESZEK1972CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
48FIDELUS LESZEK1972CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
49FILIPOWICZ MIROSLAW1964KETRZYNNIEZRZESZONYPOLSKA
50FRANCZAK ANNA1968WARSZAWAPOLSKA
51GAJDA-LIPINSKA MILENA1982STARGARDPOLSKA
52GAJOS ANNA1974LUBLILUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOLSKA
53GALA-MĄKA WIESŁAWA1969OSTROŁĘKASTARGLASS TEAM OSTROŁĘKAPOLSKA
54GARCINSKAS DARIUS1980MASTAICIAILTU
55GLEBOV EGOR1995WARSZAWAPOLSKA
56GODLEWSKI ANDRZEJ1985BORAWSKIEBIEGAMY DLA ZDROWIAPOLSKA
57GODOŃ ŁUKASZ1983WARSZAWALEGIA RUN CLUBPOLSKA
58GONTARZ WIKTOR1981NOWE GIZEWOPOLSKA
59GÓRECKI RAFAŁ1978LESZNOPOLSKA
60GRABOWSKI ZBIGNIEW1970ŁOMIANKISFORA BMKPOLSKA
61GREDKE ROBERT1972ANIELINTEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
62GRZECHNIK RENATA1974MIŃSK MAZOWIECKISAMOTNAPOLSKA
63GRZYMAŁA ELIZA1996CZERWONKIMKS JUVENIA BIAŁYSTOKPOLSKA
64HALMANN MIROSLAW1984WEJHEROWOPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
65HAŃĆKA PATRYK1979PABIANICESTAR'SBACKPOLSKA
66HARRARI MOHAMMED ADAM1990BIAŁYSTOKPOLSKA
67HGF RADG1997BAKOLPOLSKA
68HRYSZKO PAWEŁ1994BIAŁYSTOKMKS JUVE NIALL BIAŁYSTOKPOLSKA
69IWANICKA ANNA1991CONNAH'S QUAY,DEESIDEGBR
70IWANOWICZ NORBERT1976BIAŁYSTOKPOLSKA
71JACKIEWICZ MONIKA1992SZCZECIN12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA SZCZECINPOLSKA
72JAGNIESZCZAK ZUZANNA1985WARSZAWATEAM PARSZCZYŃSKICHPOLSKA
73JAKÓBIAK MICHAŁ1982ZAMIENIEPOLSKA
74JANUSZEWSKI MACIEJ1988EŁK15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAPOLSKA
75JARMOŁOWICZ JACEK1971BIAŁYSTOKMD RUN TRAINING/BIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLSKA
76JAROSŁAW PORĘBA JAROSŁAW1967PIASECZNOPOLSKA
77JAROSZ PAWEŁ1994BIAŁYSTOKPOLSKA
78JASKÓLSKI MARCIN1972WROCŁAWHAPPYFEETTEAMPOLSKA
79JASZCZAK AGNIESZKA1977BISKUPIECPOLSKA
80JERSZYŃSKI PATRYK1991BOREK WIELKOPOLSKIMONDI SIMET SP. Z O.OPOLSKA
81JEZIERSKA AGNIESZKA1985TYCHYPOLSKA
82JEZIERSKA AGNIESZKA1985TYCHYPOLSKA
83JOZEFIAK ARTUR1978WARSZAWAPOLSKA
84JOZEFIAK KATARZYNA1976WARSZAWAPOLSKA
85JUSZCZYK MAŁGORZATA1975NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
86KACZOR KRZYSZTOF1985GOSTYNINPOLSKA
87KACZYŃSKI PAWEŁ1978PABIANICE4U RUNPOLSKA
88KALISZCZAK PAUL1978ROUENFRANCJA
89KARCZMARCZYK FILIP1992WARSZAWAFUNDACJA "MARATON WARSZAWSKI"POLSKA
90KARDYŚ ALEKSY1982CHORZÓW-MIASTOKU AZS UNIWERSYTET RZESZOWSKIIPOLSKA
91KARPIŃSKA NINA KARPIŃSKA1982BLIŻYNPOLSKA
92KAZANIECKI WIESLAW1954WYDMINYBBL WYDMINYPOLSKA
93KEMPCZYŃSKI GRZEGORZ1979WARSZAWAPOLSKA
94KEMPCZYŃSKI GRZEGORZ1979WARSZAWAPOLSKA
95KERNER MARCIN1983WARSZAWAPOLSKA
96KĘDRA MATEUSZ1992WARSZAWAPOLSKA
97KĘDZIORA MACIEJ1978OSTRÓDAPOLSKA
98KIBITLEWSKA EMILIA1985SUWALKIPOLSKA
99KISIELEWSKI ANDRZEJ1973ŻYTKIEJMYWILKI PUSZCZY ROMINCKIEJPOLSKA
100KLENIEWSKA EWA KLENIEWSKA1987GRABÓWKAPOLSKA
101KLIUSHYN ALEH1972OSTROVETS, GRODNO REGIONAMATARBELARUS
102KLUSEK JOLANTA1970WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
103KŁOS ANETA1981POZNAŃBIENĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
104KŁOS ANETA1981POZNAŃBIENĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
105KŁOS ANETA1981POZNAŃBIENĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
106KŁOS ANETA1981POZNAŃBIENĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
107KŁOS ANETA1981POZNAŃBIENĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
108KŁOS ANETA1981POZNAŃBIENĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
109KŁOS ANETA1981POZNAŃBIENĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
110KŁOS DARIUSZ1963TORUŃKLUB MARATOŃSKI UMK TORUŃPOLSKA
111KMIOTEK KMIOTEK1979ŁÓDŹPOLSKA
112KOCHANIEC MATEUSZ2000WARSZAWAPOLSKA
113KOGUCIUK GRZEGORZ1989WARSZAWAPOLSKA
114KOKOSZKA WOJCIECH1975SIEDLCESLOW JOGGING SIEDLCEPOLSKA
115KOKSA ŁUKASZ1986CHODÓWKOKSA FAMILYPOLSKA
116KOLĘDA ARTUR1974AUGUSTÓWORTOSTOM AUGUSTÓWPOLSKA
117KOLOS TOMASZ1986ŁOWICZSEBATEAM ŁOWICZPOLSKA
118KONIECKI TOMASZ1970WARSZAWAPOLSKA
119KORDOWSKA-WOCH KASIA1982LUBLINPOLSKA
120KOSACKI ŁUKASZ1983KIELCEING TECH POLANDPOLSKA
121KOSTKA PAWEŁ1996POZNAŃPOLSKA
122KOSTRZEWSKA JUSTYNA1982ŁOMIANKI DOLNEADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
123KOŚCIUK DOROTA1985BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
124KOTLĘGA MIŁOSZ1999GRUDZIĄDZPOLSKA
125KOTOWSKI JAROSŁAW1982BIAŁYSTOKPOLSKA
126KOWALCZYK PAWEŁ KOWALCZYK1974KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLSKA
127KOWALIK DAMIAN1974LUBLINIECETHOSENERGYPOLSKA
128KOWALSKI ANDRZEJ1956BIAŁYSTOKKLUB PAŃSTWA KOWALSKICHPOLSKA
129KOWLSKI ADAM1964MIELŻYNBARTYMAJOSPOLSKA
130KOZŁOWSKA ANNA1977SZCZECINEKPOLSKA
131KOZŁOWSKI RAFAŁ1972BARCINPOLSKA
132KOZUBOWICZ WIOLETTA1974ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
133KRAWCZYK MIROSŁAW1958OŚWIĘCIMMJMETAL OŚWIĘCIMPOLSKA
134KRUPIŃSKI MAREK1995GRABOWO 3DĄBROWSKI TEAMPOLSKA
135KUBIAK DOMINIK1983ŁÓDŹPOLSKA
136KUCABA MATEUSZ1990WARSZAWAPOLSKA
137KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
138KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA
139KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
140KUDRYCKA JOLANTA1979BIALYSTOKPOLSKA
141KUNKA SLAWOMIR1968MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA
142KUPIEC MARTA1991KRYPNOPOLSKA
143KUREK ŁUKASZ1993BORKÓW STARYPOLSKA
144KWIECIEN PIOTR1982LUBLINPOLSKA
145LAMPERSKI MARCIN1992RAWICZML_RUNPOLSKA
146LASKOWSKI MARIUSZ1980WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLSKA
147LECH MAGDALENA1988KRAKOWPOLSKA
148LECH MAHDALENA1988KRAKÓWPOLSKA
149LEGUS JAKUB1993BIAŁYSTOKPOLSKA
150LEIS-ZAKRZEWSKA MONIKA LEIS-ZAKRZEWSKA1989LUBAWAPOLSKA
151LIS-PISKORZ MONIKA1977ZALESICETEAM ZALESICEPOLSKA
152LONGA KINGA2001MIECHÓWTEAMWASKIPOLSKA
153LONGA KINGA2001MIECHÓWTEAMWASKIPOLSKA
154ŁAPIŃSKI WOJCIECH1970WARSZAWABANK BPSPOLSKA
155ŁĘCKI KRZYSZTOF1994GDAŃSKK(R)OPKA TEAMPOLSKA
156ŁOWCZAK JACEK1983WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
157MACHURA TOMASZ1977GDYNIAPOLSKA
158MACIĄG JUSTYNA1974KATOWICEPOLSKA
159MACIOŁEK DARIUSZ1978SĘKOCIN STARYBANK BNP PARIBASPOLSKA
160MAGNUSZEWSKI ŁUKASZ1993BIAŁYSTOKPOLSKA
161MARCZAK KRZYSZTOF1996STARE BABICESTARE BABICE BIEGAJĄPOLSKA
162MARCZEWSKI STANISŁAW1983WARSZAWAPEKAO EKIPAPOLSKA
163MARIANEK JAROSŁAW1987WIŚLICAPOLSKA
164MARKIEWICZ PAWEŁ1983ELBLĄGPOLSKA
165MATEJCZUK JULIA2000BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLSKA
166MATVIICHUK VADYM1976OSTROVETSRIVNEBELARUS
167MATVIICHUK VADYM1976OSTROVETSRIVNEBELARUS
168MAZUR KAROLINA1994SZCZYTNOPOLSKA
169MAZUR KAROLINA1994SZCZYTNOPOLSKA
170MAZUR MARIUSZ1975BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLSKA
171MAZUR OTRĘBSKA ANNA1978KRAKÓWMIGA PIGA ŚMIGAPOLSKA
172MĄCZEWSKI MICHAŁ1972KIEŁPINCMKP TEAMPOLSKA
173MĄKA SŁAWOMIR1966OSTROŁĘKASTARGLASS TEAM OSTROŁĘKAPOLSKA
174MECH BOGDAN1972GOWOROWOBRAKPOLSKA
175MICHALAK ARTUR1981BŁONIEPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
176MIECHOWICZ MAŁGORZATA1975KROSNO ODRZAŃSKIEOGRODOWA TEAMPOLSKA
177MIELEWSKI KRZYSZTOF1966BIAŁOBRZEGIPOLSKA
178MILA ROBERT1969KŁODAWAROGERPOLSKA
179MILEWSKI JACEK1998WASILKÓWPOLSKA
180MIŁKOWSKA ANETS1974SOKOŁÓW PODLASKIDZICY KONIOWIEPOLSKA
181MOELLENBROCK KRZYSZTOF1967WIRYGRZMOT KOMORNIKIPOLSKA
182MORAWSKA KATARZYNA1990BIAŁYSTOKPOLSKA
183MOREK KATARZYNA MOREK1985GOŁDAPPOLSKA
184MROCZEK MARTA1981CHODÓWDZICY KONIOWIEPOLSKA
185MROCZKA RAFAŁ1976JELENIA GÓRAJELENIA PLAST SPORT TEAMPOLSKA
186MROCZKOWSKI JAN2004CZAPURYPOLSKA
187MROCZKOWSKI JAN2004CZAPURYPOLSKA
188NADOLNY MAREK1961GŁOGÓWPOLSKA
189NADWODNA-PIERSA DOROTA1964OSTROŁĘKASTARGLASS TEAM OSTROŁĘKAPOLSKA
190NAPARTY MARCIN1994BŁONIEPOLSKA
191NAPORA MARTA1999WARSZAWAPOLSKA
192NOWAK ANIA1976JANOWIEC WLKP.POLAND
193NOWAK MONIKA1972LESZNOPOLSKA
194NOWICKI MAREK1976BYDGOSZCZYPOLSKA
195OGONOWSKA RENATA1981MAŁKINIA GÓRNAOSTRÓW BIEGAPOLSKA
196OKOŃSKI MACIEJ1979TORUŃPOLSKA
197OLCZAK TOMASZ1977MSZCZONÓWPOBIEGANI MSZCZONÓWPOLSKA
198OLENDER ARTUR1996JAŚKOWOPOLSKA
199OLTARZEWSKI ROBERT1986BIAŁYSTOKHEALTH LABSPOLSKA
200ORZEŁOWSKI RAFAŁ1975BIAŁYSTOKMD RUN TRAINNIGPOLSKA
201ORZEŁOWSKI RAFAŁ1975BIAŁYSTOKMD RUN TRAININGPOLSKA
202OSIADACZ DOROTA OSIADACZ1972KOZIENICEPOLSKA
203OSIADACZ MARCIN1971KOZIENICEPOLSKA
204OTAPOWICZ AGNIESZKA OTAPOWICZ1979GRABÓWKAPOLSKA
205OWCZAREK JACEK1972PIĄTKOWISKOPOLSKA
206OŻAROWSKI PAWEŁ1980BRAŃSKBRAŃSK DAJE RADĘPOLSKA
207PAJĄK KACPER1997CHOMENTÓW SOCHATEAM ZALESICEPOLSKA
208PARDELA ADRIAN1988ZAWIERCIEPOLSKA
209PĄCZEK WERONIKA1999SUŁKOWICEWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
210PERZYNA MARCIN1981TARCZYNTARCZYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
211PESZKO RAFAŁ1995WROCŁAWDĄBROWSKI TEAMPOLSKA
212PEZOWICZ MARTA1991BIAŁYSTOKPOLSKA
213PĘDZICH BARTŁOMIEJ1987LELISKURPIE SZAFARCZYSKAPOLSKA
214PIETRASZEWSKI RAFAL1973ŁÓDŹPOLSKA
215PIETRUSZKA MIKOŁAJ1970KOSZALINTĘCZA RUNPOLSKA
216PIETRZAK WOJCIECH1979TORUŃPOLSKA
217PIKUŁA JACEK1981BIERUŃBIEGNĘ BYLE DOBIECPOLSKA
218PILEWSKA ANNA1970WARSZAWAPOLSKA
219PILICH PIOTR1966ŁOWICZPOLSKA
220PIOTROWSKI IRENEUSZ1975ŁOWICZPOLSKA
221POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA1994GDYNIAUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKPOLSKA
222POLAK JACEK1980WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
223POŁUBOK RENATA1977EŁK, BARANYPOLSKA
224PRONOBIS ARNOLD1972MIASTECZKO ŚLĄSKIERODZINKAPOLSKA
225PROTSANIUK MAKSYM1996OLAWASQUAD UA RUNNERSUKR
226PRUS PIOTR1970SŁAWOSZEWEKOSIR KLECZEWPOLSKA
227PRZEWOSKA ANNA1976ŻYRARDÓWRUN DE GIRARDPOLSKA
228PRZYBYŁOWSKI DANIIL1985BIAŁYSTOKPOLSKA
229PYSZKOWSKA RENATA1992WARSZAWAPOLSKA
230RAFAŁ RUTKOWSKI RAFAŁ1984SZCZECINPOLSKA
231RAKOCZY DOROTA1977MILANÓWEKPOLSKA
232REĆKO KONRAD2002SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
233REDKIEWICZ AGNIESZKA1983WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
234REDLIŃSKI MARIUSZ1976TUROŚŃ KOŚCIELNAPOLSKA
235RODZOCH DANIEL1988WARSZAWAPOLSKA
236ROGOZ AGNIESZKA1985NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
237ROJEWSKA AGNIESZKA1987LUBOSZAKTYWNIE W PNIEWACHPOLSKA
238ROSZKOWSKI ŁUKASZ1988BIAŁYSTOKMKS JUVENIA BIAŁYSTOKPOLSKA
239RÓŻAŃSKI KRYSTIAN RÓŻAŃSKI1983EŁKPOLSKA
240RUDNICKI ROBERT1975BIAŁYSTOKPOLSKA
241RUTKOWSKA MARTYNA2001BIAŁYSTOKPOLSKA
242RUTKOWSKI MACIEJ1977WARSZAWAPOLSKA
243RYDZEWSKI KRZYSZTOF1978KLEPACZEPOLSKA
244RZYMOWSKA KRYSTYNA1969WARSZAWAPOLSKA
245SACHARZEWSKI DAWID1990BIELSK PODLASKIPOLSKA
246SACHARZEWSKI DAWID1990BIELSK PODLASKIPOLSKA
247SAFARYN BARBARA1975BIAŁYSTOKPOLSKA
248SAMULSKA EWA1978WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
249SAWICKI MATEUSZ1991BIAŁYSTOKPOLSKA
250SĘKOWSKI ADAM1973BIAŁYSTOKEYEYE POLSKAPOLSKA
251SIANOS KATARZYNA1986SULEJÓWTRIAKTYWNI PIOTRKÓWPOLSKA
252SIEDLARCZYK WOJCIECH1994KRAKÓWPOLSKA
253SIEKIERSKI MATEUSZ1993GOŁDAPROADBIKE SPORTOWIECWIEJSKIPOLSKA
254SIEŚKIEWICZ KRZYSZTOF1972BIAŁYSTOKPOLSKA
255SITO IWONA1980LATCHORZEWPOLSKA
256SKORUPSKA EWA1987KLEOSINPOLSKA
257SKROK JAROSLAW1974WARSZAWAPOLSK
258SMOLSKA JUSTYNA1991BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
259SOBOLEWSKA AGATA1990WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPOLSKA
260SOCHA ROBERT1986SIEDLISZCZEJR PROJEKTPOLSKA
261STACHERSKI ŁUKASZ STACHERSKI1989PRZEDBÓRZPRZEDBÓRZ RUNNERS TEAMPOLSKA
262STACHOWIAK MARCIN STACHOWIAK1984RADZIONKÓWPOLSKA
263STALA MARTA1995CZĘSTOCHOWAMIAU MIAUPOLSKA
264STRZAŁKA JERZY1972TERESZPOL-ZAORENDAPOLSKA
265SUCHON LIDIA SUCHON1989WARSZAWAPOLSKA
266SUŁECKA CHLOPICKA AGNIESZKA1974BIAŁOBRZEGITEAM BIAŁOBRZEGIPOLSKA
267SUMOREK SEBASTIAN SUMOREK1978PUŁAWYPOLSKA
268SUSICKI WIKTOR1986WARSZAWAPOLSKA
269SYGA ADAM1970NURZYNATOWARZYSTWO BIESIADNO SPORTOWEPOLSKA
270SZARZYŃSKI MICHAŁ1987ZDZIECHOWAZDZIECHOWAPOLSKA
271SZCZEPOCKI ANDRZEJ1970NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
272SZCZEŚNIEWSKI SZYMON1999SYPNIEWOPOLSKA
273SZCZYKUTOWICZ TOMASZ SZCZYKUTOWICZ1989PRUSZCZ GDAŃSKISZALONY GDANSK BIEGAPOLSKA
274SZLAGA SEBASTIAN1986MILANÓWEKPOLSKA
275SZUBA JACEK1990SADLINKIPOLSKA
276SZUMIŁO MICHAŁ1979EŁKLYSY 666 TEAMPOLSKA
277SZYGUŁA ANNA1970KATOWICEMK TEAMPOLSKA
278TARCZYŃSKI TOMASZ1985WARSZAWAREAL MADRID CFPOLSKA
279TKACZUK EUGENIUSZ1959BIELSK PODLASKIPOLSKA
280TKACZUK KRYSTIAN1959PIASTÓWRUN-LOGPOLSKA
281TOŁAJ ANDRZEJ TOŁAJ1960SOSNOWIECKATOWICKI NORDIC WALKINGPOLSKA
282TOMASZEWSKA URSZULA1976ZIELONKATEAM RUN PEŁCHPOLSKA
283TRELIŃSKI DAMIAN1978WARSZAWAMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
284TROĆ KAROL PAWEŁ1974SIEDLCESLOW JOGGING SIEDLCEPOLSKA
285TRUSKOLAS MICHAŁ1975ŁÓDŹPOLAND
286TUMASCHCIK ALEXANDER1972OSTROVECBELARUS
287ULDZINOVICH PAVEL1990BIAŁYSTOKPOLSKA
288WACEWICZ RAFAŁ1977BIAŁYSTOKAIKIRUNNERSPOLSKA
289WALCZYBOK MACIEJ1981MARKIPOLSKA
290WALESIUK MONIKA1978BIAŁYSTOK3T BIAŁYSTOKPOLSKA
291WALĘSIAK TOMASZ1992JAROCINPOLSKA
292WASIAK TOMASZ1982ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
293WASILEWSKI ADAM1965WROCŁAWPOLSKA
294WASILEWSKI ADAM1965WROCŁAWPOLSKA
295WASILEWSKI JAROSŁAW1973LISOWOPOLSKA
296WASILEWSKI JAROSŁAW1973LISOWOPOLSKA
297WAŚKOWSKI ZYGMUNT1969POZNAŃPOLSKA
298WAWRZYNIEC ŁUKASZ1979BYTOMPOLSKA
299WIJATA PIOTR1984PRZYSUCHAPOLSKA
300WISTUBA WIESŁAWA1973ŻORYHRMAXŻORYPOLSKA
301WISTUBA WIESŁAWA1973ŻORYHRMAXŻORYPOLSKA
302WISTUBA WIESŁAWA1973ŻORYHRMAXŻORYPOLSKA
303WISTUBA WIESŁAWA1973ŻORYHRMAXŻORYPOLSKA
304WISZOWATA BEATA1971ZABŁUDÓWPOLSKA
305WISZOWATA BEATA1971ZABŁUDÓWPOLSKA
306WISZOWATA BEATA1971ZABŁUDÓWPOLSKA
307WISZOWATA BEATA1971ZABŁUDÓWPOLSKA
308WISZOWATA BEATA1971ZABŁUDÓWPOLSKA
309WISZOWATA BEATA1971ZABŁUDÓWPOLSKA
310WISZOWATA BEATA1971ZABŁUDÓWPOLSKA
311WISZOWATA BEATA1971ZABŁUDÓWPOLSKA
312WISZOWATA BEATA1971ZABŁUDÓWPOLSKA
313WIŚNIEWSKA KORNELIA1974GDAŃSKZABIEGANE DWIEPOLSKA
314WIŚNIEWSKA KORNELIA1974GDAŃSKZABIEGANE DWIEPOLSKA
315WIŚNIEWSKI MARIUSZ1970ŁYSEPOLSKA
316WOJCIECHOWSKI DARIUSZ1978KRISNOKRAKOWIAK ULTRA TEAMPOLSKA
317WOJEWÓDZKA AGNIESZKA1976WASILKÓWPOLSKA
318WOLOSZYN JERZY1963CZŁUCHÓWREPORTER CZŁUCHÓW JERZY WOŁOSZYNPOLSKA
319WOŹNIAK-BAJKO MAŁGORZATA WOŹNIAK-BAJKO1972PIGŻAPOLSKA
320WÓJCICKA MAGDALENA1994LUBARTÓWSKB KRAŚNIKPOLSKA
321WRAŻEŃ JUSTYNA1988OLSZTYNPOLSKA
322WROBLEWSKA MALGORZATA1984BIAŁYSTOKPOLSKA
323WUJDA MIROSŁAW1975SĘBNOERNI RULEZPOLSKA
324WYSOCKA-KAZBERUK URSZULA1987CHOROSZCZPOLSKA
325WYSZOMIRSKI MAREK1975WASILKÓWPOLSKA
326ZABŁOCKI MICHAŁ1992SOKÓŁKAPOLSKA
327ZABŁOCKI MICHAŁ1992SOKÓŁKAPOLSKA
328ZACHOWICZ ADAM1972BÌAŁYSTOKPOLSKA
329ZAGÓRSKA ANETA1992BIAŁYSTOKDRTUSZ BIEGAPOLSKA
330ZAKRZEWSKI MARCIN1991PŁOŃSKKLUB BIEGOWY FC BULWARYPOLSKA
331ZANIEWSKI TOMASZ1967BIAŁYSTOKPOLSKA
332ZDUNIAK ADRIAN1990RYBNIKSAMOBIEGPOLSKA
333ZIELIŃSKI FRANCISZEK1960PRUSZKÓWWPR RUNNING PRUSZKÓWPOLSKA
334ZIELIŃSKI JACEK1988MIĘDZYRZECZE GÓRNEBIEGAM BO LUDZKOŚĆ MNIE WKURWIAPOLSKA
335ZIELIŃSKI JACEK1988MIĘDZYRZECZE GÓRNEBIEGAM BO LUDZKOŚĆ MNIE WKURWIAPOLSKA
336ZIENIEWICZ SŁAWOMIR1954KLEPACZESTART BIAŁYSTOKPOLSKA
337ZIĘTEK KRZYSZTOF1973OSTRÓW WIELKOPOLSKIADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
338ŻUKIEWICZ KONRAD1977LUBLINLIDLPOLSKA
339ŻUKIEWICZ KONRAD1977LUBLINLIDLPOLSKA
340ŻYBULA MACIEJ LEONARD1985WARSZAWABEES & HONEYPOLSKA