System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: KALISZ

Lista startowa / Start List

Data imprezy
16.05.2021
Organizator posiada ubezpieczenie OC imprezy - istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia NNW:
Kup ubezpieczenie NNW

Istnieje możliwość ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy:
Kup ubezpieczenie od rezygnacji

SKLEP INTERNETOWY FORMOZA CHALLENGE:
Sklep internetowy

FORMOZA – BIEG INDYWIDUALNY

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAŻANT ŁUKASZ1985SIEDLCE18 BATALION DOWODZENIAPOLSKA
2BOROWICZ FILIP1977OSTROW WLKPPOLSKA
3BRILLOWSKI KAROL1974BRODNICA GÓRNASRKPOLSKA
4BRYLEWSKI KACPER2001SULMIERZYCEDIRTY SPARROWSPOLSKA
5DOPIERAŁA MATEUSZ1999SIERADZPOLSKA
6DOPIERAŁA MATEUSZ1999SIERADZPOLSKA
7DRAJER SEBASTAIN1981OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
8EGIERT ROLAND1974KALISZPSP PLESZEWPOLSKA
9JĘDRZEJEK KRZYSZTOF1973JAWORZNOPOLSKA
10KRUSZYŃSKI RADOSŁAW1983LIBERECCZECHY
11KRYSTEK ADAM1982OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
12KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
13RADOMSKA KAROLINA1982KALISZZDUNTRIATHLONTEAMPOLSKA
14ROGALIŃSKA MARTYNA1993KIELCE10 ŚBOTPOLSKA
15SIEMION ARTUR1981KATOWICEPOLSKA
16SKÓRCZAK MARCIN1992KALISZPOLSKA
17SZYDZIJ JAKUB1994POZNAŃAPS TEAMPOLSKA
18TOMASZEWSKI DAMIAN1996WYSOCKO MAŁEPOLSKA
19WALCZAK ŁUKASZ1991BEŁCHATÓWSEMPERACTIVEPOLSKA
20WILCZEK ANNA1986LUBLINIECPOLSKA
21WOJCIECHOWSKI SŁAWOMIR1981KONINBRUKARSTWO ŁĘŻYNPOLSKA
22WOŹNIAK ARKADIUSZ1982KALISZPOLSKA
23WRÓBEL NIKODEM1987POZNAŃDIRTY SPARROWSPOLSKA

FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAN BARTOSZ1994ZBIERSKP0288 RASZKÓWPOLSKA
2KACZMAREK JAKUB1992POZNAŃCEGIEŁPOLSKA
3KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINPOLSKA
4KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA
5RYNKIEWICZ JEDRZEJ1988KETRZYN15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAPOLSKA
6SKRZYPCZAK PATRYCJA1995SIEROSZEWICEPOLSKA
7SKRZYPCZAK PATRYCJA1995SIEROSZEWICECEGIEŁPOLSKA
8WASZKIEWICZ WERONIKA1993MUROWANA GOŚLINACEGIEŁPOLSKA
9WIĘCEK URSZULA1981WROCŁAWPOLSKA

FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BĄBEL KRZYSZTOF1987SŁUPSKPOLSKA
2CEDEÑO LÓPEZ ANGIE1999POZNAŃPOLSKA
3DĘBIŃSKI DAWID1993KALISZPOLSKA
4DĘBIŃSKI DAWID1993KALISZPOLSKA
5DĘBIŃSKI DAWID1993KALISZPOLSKA
6DĘBIŃSKI DAWID1993KALISZPOLSKA
7DĘBSKI MATEUSZ1978OLEŚNICA82 BATALION EWAKUACJI SPRZĘTUPOLSKA
8GORGOLEWSKI JAKUB1997KAZIMIERZ BISKUPIPOLSKA
9KAMIŃSKI PAWEŁ1982OSTROŁĘKACROSSBOX OKAPOLSKA
10KOŁUCKI STEFAN1988WARSZAWANIW-CRSOPOLSKA
11KUCZMARSKI JAKUB2010RYPINPOLSKA
12LECH MICHAŁ1991OTWOCKPOLSKA
13LIPIŃSKI FILIP1996ROKIETNICAPOPEYEPOLAND
14NOWAKOWSKI DANIEL2001SIERZCHÓWKALISKIE ŚWIRYPOLSKA
15TURKOT ARKADIUSZ1992ORNETAPOLSKA

FORMOZA KIDS SHORT

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

FORMOZA KIDS LONG

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANASZAK WERONIKA2007SULMIERZYCEPOLSKA
2JAWOROWICZ ANDRZEJ2008ŻELAZKÓWPOLSKA
3JAWOROWICZ WIKTORIA2012ŻELAZKÓWPOLSKA
4MIELCZAREK JAKUB2011KALISZPOLSKA