System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FORMOZA CHALLENGE Edycja: GDYNIA

Lista startowa / Start List

Data imprezy
03.10.2021
Organizator posiada ubezpieczenie OC imprezy - istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia NNW:
Kup ubezpieczenie NNW

Istnieje możliwość ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy:
Kup ubezpieczenie od rezygnacji

SKLEP INTERNETOWY FORMOZA CHALLENGE:
Sklep internetowy

FORMOZA – BIEG INDYWIDUALNY

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAŁDYGA MIŁOSZ2004REDAPOLSKA
2BANACH MATEUSZ1986GDYNIAPOLSKA
3BANACH MATEUSZ1986GDYNIAPOLSKA
4BANASZAK ANNA1976CEDRY WIELKIEPOLSKA
5BECKER TOMASZ1993GDAŃSKPOLSKA
6BERNACKI JACEK1969POŁCHOWOKRS FORMOZAPOLSKA
7BEZDEL ANNA1974PUCKPOLSKA
8BIELIAIEV HEORHII1972GDYNIAПОЛЬША
9BŁASZCZYK SYLWIA1984WIRYTEAMPOLSKA
10BŁASZCZYK SYLWIA1984WIRYTEAMPOLSKA
11BŁASZCZYK SYLWIA1984WIRYTEAMPOLSKA
12BŁASZYK ROBERT1981RUMIAOSP KOSAKOWOPOLSKA
13BŁAŻEWICZ MARCIN1988GDAŃSKPOLSKA
14BOGUSZ WOJCIECH1988GDAŃSKEKO-HURTPOLSKA
15BUDZYŃSKI LESZEK1976KRAKÓWPOLSKA
16BURMAN TOMASZ1992SŁUPSKPOLSKA
17BURNICKI BARTOSZ1987BOLSZEWOPOLSKA
18CHROSTOWSKI NIKODEM2005USTKAPOLSKA
19CICHOCKA MARTYNA1987GDYNIAKONTENER FORMYPOLSKA
20CIECHANOWSKI STANISLAW1983GDYNIAJWFPOLSKA
21CZERKAWSKI KRZYSZTOF1985BYDGOSZCZPOLSKA
22DROZD RADEK1977JUSZKOWOPOLSKA
23GAŁUSZA ŁUKASZ1991MEŁNOPOLSKA
24GRABOWSKI MARCIN1991GDANSKMARCINPOLSKA
25GRECZANIUK JOANNA1998GDAŃSKPOLSKA
26GRZYWACZ KAROL198681-187LOLO TEAMPOLSKA
27GRZYWACZ KAROL GRZYWACZ1986GDYNIAPOLSKA
28GUDANIEC KATARZYNA1988KOSZALINPOLSKA
29GUDANIEC KATARZYNA1988KOSZALINPOLSKA
30HENNIG RAFAL1999NOWY DWÓR WEJHEROWSKIPOLSKA
31IMIELSKA JUSTYNA1981RUMIAKONTENER FORMYPOLSKA
32JAROSZ IZABELA1992GLIWICEMASHAPOLSKA
33JASIAK BEATA1975BARCZYGŁÓWPOLSKA
34JASIAK BEATA1975BARCZYGŁÓWPOLSKA
35JEDYNASTY TOMASZ1990BUDRYPOLSKA
36JĘDRZEJCZAK KAMIL JĘDRZEJCZAK1998NOWY DWÓR GDAŃSKI007POLSKA
37JĘDRZEJEK KRZYSZTOF1973JAWORZNOPOLSKA
38KARPIŃSKI ŁUKASZ1980KRAKÓWPOLSKA
39KITALA RADOSŁAW1984BŁONIEWILK TRENUJE FAMILY (WTF)POLSKA
40KLUCZYŃSKI KAMIL1984NIEGOLEWOMOVE RUN FUNPOLSKA
41KOPP-OSTROWSKA EMILIA1981KARTUZYFORMA KARTUZYPOLSKA
42KOSIANOWSKA MONIKA1969MALBORKGRUPA MALBORK ♥ MALBORSKIE MORSY ♥ WOT ♥POLSKA
43KOŚCISZ MARCIN1978POZNAŃPOLSKA
44KOWALSKA NATALIA1992GDYNIA7 PBOTPOLSKA
45KOZAKIEWICZ KATARZYNA1998WEGORZEWOPOLSKA
46KRAJEWSKI WIKTOR1994GDAŃSKSZWADRON ALFAPOLSKA
47KRAUSKA PAWEL1989POLICEPOLSKA
48KRAWCZYK BARTOSZ1988GDAŃSK365 CHEAT DAYPOLSKA
49KRUK GRZEGORZ1986GDYNIAOSP KOSAKOWOPOLSKA
50KRUSZEWSKI TOMASZ1973TORUŃTEKA2POLSKA
51KUCZMARSKI JAKUB1994RYPINPOLSKA
52KUCZMARSKI JAKUB2005RYPINPOLSKA
53KURA HSKSH1900ŁÓDŹKAMIXPOLSKA
54KWITNIOWSKI PIOTR1992GDYNIA DEMPTOWOOSP KOSAKOWOPOLSKA
55LASAK ŁUKASZ1997SOSNOWIEC13 SBOTPOLSKA
56LASZCZYK NADIA1983REDARUNEDAPOLSKA
57LASZCZYK NADIA1983REDARUNEDAPOLSKA
58LASZCZYK NADIA1983REDARUNEDAPOLSKA
59LEŻAŃSKI SEBASTIAN1979CZĘSTOCHOWABLBPOLSKA
60ŁABUDA MICHAŁ1983RUMIAOSP KOSAKOWOPOLSKA
61ŁAWNICZAK SŁAWOMIR1980RUMIAKONTENER FORMYPOLSKA
62MACHTEL ADRIAN1978TORUŃPOLSKA
63MACHTEL ADRIAN1978TORUŃPOLSKA
64MACHTEL ADRIAN1978TORUŃPOLSKA
65MACHTEL ADRIAN1978TORUŃPOLSKA
66MAJCHRZAK ADRIANA1989GDYNIAPOLSKA
67MAJCHRZAK ADRIANA1989GDYNIAPOLSKA
68MALISZEWSKI SZYMON1983DĘBOGÓRZEOSP KOSAKOWOPOLSKA
69MARKOWSKI ADAM1977KORSZEDWOP OLSZTYNPOLSKA
70MASYS AGNIESZKA1978MALBORKPOLSKA
71MASYS AGNIESZKA1978MALBORK (POMORSKIE)GRUPA MALBORKPOLSKA
72MATUSZAK SERGIUSZ1994GDAŃSKOSP KOSAKOWOPOLSKA
73MICAŁ MICHAŁ1996GDYNIAPOLSKA
74MIOTK JAROSŁAW1983GDYNIAMUAY THAIPOLSKA
75NAGLEWICZ GRZEGORZ1983MOSTYOSP KOSAKOWOPOLSKA
76NAGLEWICZ KAMILA1983MOSTYOSP KOSAKOWOPOLSKA
77NIEMIEC MAREK1969GDYNIAPOLSKA
78NIEMIEC MAREK1969GDYNIAPOLSKA
79ORCHOWSKA MAŁGORZATA1997RUMIAOSP PRUSZCZPOLSKA
80ORŁOWSKI BARTOSZ1980KOSZALINPOLSKA
81PAKURA MAGDALENA PAKURA1989KAPLICAFORMAPOLSKA
82PAWLUKIEWICZ PAWEŁ1991SIGAJNYPOLSKA
83PIOTROWSKA MAGDALENA1986GDYNIAKONTENER FORMYPOLSKA
84PŁAWNY ARTUR1971TENCZYNEKPOLSKA
85POLANSKI JERZY1975KIELPINO KARTUSKIEPOLSKA
86PRACZKOWSKI MICHAL1977LODZPOLSKA
87PRZEDLACKI MICHAŁ1986SOCHACZEWDELTAPOLSKA
88RADELCZUK MICHAŁ1986ELBLĄGPOLSKA
89RUSOŃ OSKAR2004GDYNIAPOLSKA
90RYBARCZYK MARIKA1984MOSINABODY ART WARRIORSPOLSKA
91SACZEWSKI WOJCIECH1987REDAPOLSKA
92SAWICKI GABOR1989OLSZTYNPOLSKA
93SKOWROŃSKI ANDRZEJ1985MALBORKBYLE DOBIEC TEAMPOLSKA
94SŁUPSKI PAWEŁ1980BRZEGPOLSKA
95SPICKER DARIA1995KRUSZEWOTEAM BLONDPOLSKA
96STAWIARZ ANNA1979SŁUPSKDRINK TEAMPOLSKA
97SZCZYGLAK MARIUSZ1977TCZEWCROSSELITEPOLSKA
98SZEFS BŁAZEJ1989KOSAKOWOOSP KOSAKOWOPOLSKA
99SZMAGLIŃSKI BARTOSZ1981HELRUNEDAPOLSKA
100SZMIST SZYMON1979SZCZEPAŃCOWA3 PBOTPOLSKA
101SZTUKIEWICZ MAGDALENA1993WARSZAWA10 PUŁK SAMOCHODOWYPOLSKA
102SZYRLE WŁODZIMIERZ1966WARSZAWAPOLSKA
103ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA1971GDYNIAPOLSKA
104ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA1970GDYNIAPOLSKA
105ŚWITOŃSKA OLA1970GDYNIARUNEDAPOLSKA
106TOBOLSKI KONRAD2005GRUDZIĄDZPOLSKA
107TOBOLSKI MAREK1974GRUDZIĄDZPOLSKA
108TOMCZAK ARTUR1984BOGDANOWODIRTY SPARROWSPOLSKA
109TOMCZAK JOANNA1982BOGDANOWODIRTY SPARROWSPOLSKA
110TOMCZAK JOANNA1982BOGDANOWODIRTY SPARROWSPOLSKA
111TOMCZAK ROKSANA2006BOGDANOWODIRTY SPARROWSPOLSKA
112TURZAŃSKI MICHAŁ1992BRANIEWOPOLSKA
113TYLAK PRZEMYSLAW1977MOSINABODY ART WARRIORSPOLSKA
114WDOWIARSKA AGNIESZKA1995WARSZAWAPOLSKA
115WERYK SEBASTIAN1982WARSZAWA10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYPOLSKA
116WERYK SEBASTIAN1982WARSZAWA10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYPOLSKA
117WOJTCZAK RAFAŁ1989ELBLĄGPUŁK WSPARCIA ELBLĄGPOLSKA
118WOJTECKA-CZECH KARINA1979GDYNIAOSP KOSAKOWOPOLSKA
119WOSZCZYK SEBASTIAN1975MIĘDZYRZECZPOLSKA
120WSUŁ MONIA1977POZNAŃPOLSKA
121ZIOMEK DANIEL1978SLUPSKPOLSKA

FORMOZA TEAM CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANISZEWSKI BARTOSZ1993LIDZBARK WARMIŃSKI9 LEGIONPOLSKA
2BALCEREK KAROL1989BRZEŚĆ KUJAWSKIMORSY TEAMPOLSKA
3BAŁDYGA ANNA1978REDARUNEDAPOLSKA
4BEMOWSKA DOROTA1980REDARUNEDAPOLSKA
5BLADOWSKA KATARZYNA1976REDARUNEDAPOLSKA
6BRZEZICKA MAGDALENA BRZEZICKA1978REDARUNEDAPOLSKA
7BUCZEK JANUSZ1986RADOMORKIESTRY WOJSKOWEPOLSKA
8BURDZEL RYSZARD1973GDAŃSKDZIKI Z TRÓJMIASTAPOLSKA
9BURDZEL RYSZARD1973GDAŃSKDZIKI Z TRÓJMIASTAPOLSKA
10CHWARZYŃSKA ALDONA1983BYTÓWFABRYKA ZDROWIA BYTÓWPOLSKA
11CZAPSKI MATEUSZ1986GDYNIAI LOVE BŁOTKOPOLSKA
12CZYŻEWSKA KAROL1989BRZEŚĆ KUJAWSKIMORSY TEAMPOLSKA
13DARDZYŃSKI MARCIN1986PRUSZCZ GDAŃSKIATTEAPOLSKA
14DARDZYŃSKI MARCIN1986PRUSZCZ GDAŃSKIATTEAPOLSKA
15FYDRYCH ŁUKASZ1983EŁKWYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BEMOWIE PISKIMPOLSKA
16GABRYSZAK ŁUKASZ1991RUCIANE NIDAWYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BEMOWIE PISKIMPOLSKA
17GIEROŃ KAMIL1988LIDZBARK WARMIŃSKIARBUZ TEAMPOLSKA
18GŁOWACKI WOJCIECH1976RUMIARUNEDAPOLSKA
19GRABOWSKA AGNIESZKA GRABOWSKA1980REDARUNEDAPOLSKA
20HINC-ZARDECKA NATALIA1986REDARUNEDAPOLSKA
21JADESZKO MICHAŁ1994EŁKWYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BEMOWIE PISKIMPOLSKA
22KARAŚ MARIUSZ1972RUMIAKORNISHONYPOLSKA
23KARAŚ MATEUSZ2001RUMIAKORNISHONYPOLSKA
24KARCZEWSKI ADAM1988CHMIELNOHOLD THE LINEPOLSKA
25KASPRZYCKI WIESLAW1990BRODNICAPOLSKA
26KILANOWSKA NATALIA1996SŁUPSKNA PRZYPALE ALBO WCALEPOLSKA
27KOBRZYŃSKI SEBASTIAN1992WŁOCŁAWEKMORSY TEAMPOLSKA
28KOMORKIEWICZ KAROL1987REDARUNEDAPOLSKA
29KRASIŃSKA-MITURA EWA1980RUMIARUNEDAPOLSKA
30KRZEMINSKA DANUTA1957GDANSKPOLSKA
31KUCZMARSKI JAKUB2005RYPINPOLSKA
32KWIDZINSKA KAROLINA1992GDYNIAPOLSKA
33ŁUBIŃSKI ŁUKASZ1998ELBLĄGMAD DOGSPOLSKA
34ŁUBIŃSKI ŁUKASZ1998ELBLĄGMAD DOGSPOLSKA
35MALANOWSKA JULIA1992WARSZAWACENZIN TEAMPOLSKA
36MARDZIŃSKA SYLWIA1977WEJHEROWORUNEDAPOLSKA
37MŁYŃSKA JOANNA1985OLSZTYN4W-MBOTPOLSKA
38PALUSZKIEWICZ DOROTA1984REDARUNEDAPOLSKA
39PIECHOWSKI KAMIL1997ELBLAG9BKPANCPOLSKA
40SCHMIDT WALDEK1958GOWINOBIEGUN OCR & BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
41SMOLIŃSKA PAULA1990KITNOWOS.I.Ł.A. SQUADPOLSKA
42SMOLIŃSKI MICHAL1988KITNOWOS.I.Ł.A. SQUADPOLSKA
43STAWSKI KAROL1991LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARSKIE HARTYPOLSKA
44STEPNOWSKI RAFAŁ1979DŹWIERZUTYWYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BEMOWIE PISKIMPOLSKA
45SZADACH GRZEGORZ SZADACH1993PEPOWORING RAIDERSPOLSKA
46SZOPA MAREK1973GDYNIARUNEDAPOLSKA
47SZOPA MAŁGORZARA1975GDYNIARUNEDAPOLSKA
48SZOPA MAŁGORZATA1975GDYNIARUNEDAPOLSKA
49SZTANGA MAGDALENA1978GDAŃSKCROSSFITPOLSKA
50WASILUK KRYSTIAN1989GDYNIASTEP BROTHERSPOLSKA
51WĄDOŁKOWSKA PAULINA1988GDAŃSKBIEGUN OCR & BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
52WIĘCEK URSZULA1981WROCŁAW#SAMEKONIE OLA TEAMPOLSKA
53WIĘCEK URSZULA1981WROCŁAWPOLSKA
54ZARDECKI PAWEL1981REFARUNWDAPOLSKA
55ZWATYKANICZ MARTYNA1979RUMIADZIKI Z TRÓJMIASTAPOLSKA
56ZWATYKANICZ MARTYNA1979RUMIADZIKI Z TRÓJMIASTAPOLSKA
57ŻARDECKI PAWEŁ1981REDARUNEDAPOLSKA

FORMOZA ULTRA CHALLENGE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANASZAK PAWEŁ1995WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLSKA
2BOHATIKOV YEVHEN1984KALISZRAJSPORTACTIVEPOLSKA
3BURZA BARTOSZ1973IŁAWAPOLSKA
4CZECZOT JACEK1990GDAŃSKSPORTPLAY - NINJA KIDSPOLSKA
5CZERWIŃSKA ANNA1978SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
6CZERWIŃSKI PRZEMYSŁAW1977SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
7FRĄCKOWIAK KINGA1993KĘDZIERZYN KOŹLEPATUS TEAMPOLSKA
8GASIOR BARTOSZ1981JAWORZNOPOLSKA
9JĘDRZEJEK KRZYSZTOF1973JAWORZNOPOLSKA
10JĘDRZEJEK KRZYSZTOF1973JAWORZNOPOLSKA
11KĘPA JUSTYNA1984KRAKÓWCENTRUM SZKOLENIA WOJSK SPECJALNYCHPOLSKA
12KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
13KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ1981ROSNOWOOGIEŃ Z SZOPYPOLSKA
14MAŚLANKIEWICZ DAWID1990WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
15MROTEK KEVIN1992MIĘKOWOPOLSKA
16OWCZARSKA NATALIA1993OSTROŁĘKACROSSBOX OKAPOLSKA
17OWCZARSKA NATALIA1993OSTROŁĘKACROSSBOX OKAPOLSKA
18PASZKOWSKA KATARZYNA PASZKOWSKA1978BYDGOSZCZCB163POLSKA
19PAWŁOWSKI KRZYSZTOF1992WARSZAWAUNITED RUNNERSPOLSKA
20RAHOZA SZYMON1983SIEMIANICENIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
21RAKOCZY MONIKA1989POZNANSANATORIUM MARNE SZANSEPOLSKA
22RUDY ŁUKASZ1991WARSZAWAPOLSKA
23RUSOŃ KAROL1980GDYNIAPOLSKA
24STATKIEWICZ DANIEL1985POZNAŃSANATORIUM MARNE SZANSEPOLSKA
25STATKIEWICZ DANIEL1985POZNAŃSANATORIUM MARNE SZANSEPOLSKA
26SULIGA KRZYSZTOF1980MIROSŁAWIECPOLSKA
27SULIGA KRZYSZTOF1980MIROSŁAWIECPOLSKA
28WEILAND ADRIAN1984SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
29WEILAND AGNIESZKA1986SŁUPSKNIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSPOLSKA
30WILMONT KRZYSZTOF1987SŁUPSKCENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJPOLSKA
31WOZNIAK GRZEGORZ1979LUBINPOLSKA
32ZWARA KONRAD1996NOWA KARCZMAPOLSKA

FORMOZA KIDS SHORT

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHOJNACKI MIKOŁAJ2016SOPOTGORILLAS OCRPOLSKA
2CHOJNACKI MIKOŁAJ2016SOPOTGORILLAS OCRPOLSKA
3KLIMIUK KRZYSZTOF2014GDYNIASPORTPLAYPOLSKA
4KREFT AGATA2014REDATEAM KREFTPOLSKA
5LANGO ALBERT2013GDYNIATEAM DZIECI ROZBIEGANYCHPOLSKA
6LEŻAŃSKI BŁAŻEJ2014CZĘSTOCHOWABLBPOLSKA
7TOMCZAK WIKTORIA2014BOGDANOWODIRTY SPARROWSPOLSKA

FORMOZA KIDS LONG

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAŁDYGA TYMON2007REDARUNEDAPOLSKA
2FRANKIEWICZ ALICJA2010GDYNIAPOLSKA
3FRANKIEWICZ KSAWERY2013GDYNIASP 44POLSKA
4GRZEBIENIEWSKI NIKODEM2008KŁÓDKAS.I.Ł.A. SQUADPOLSKA
5KALUZNIAK DOMINIK2009RUMIAPOLSKA
6KASZUBA DAMIAN2010GDYNIAPOLSKA
7KASZUBA ROBERT2007GDYNIAPOLSKA
8KICZYŃSKI MAKSYMILIAN2008KŁÓDKAS.I.Ł.A. SQUADPOLSKA
9KREFT PAULINA2010REDATEAM KREFTPOLSKA
10MIOTK SEBASTIAN2012GDYNIAPRO SEBAPOLSKA
11STAŃKO MAKS2009RUMIASTAŃKOPOLSKA
12SZCZOT JAN2011GDANSKPOLSKA
13TOMCZAK KRZYSZTOF2010BOGDANOWODIRTY SPARROWSPOLSKA