System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ULTRA TUR Puszcza Zielonka

Lista startowa / Start List

Data imprezy
17.10.2021

51 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADRYAN ADAM1975WIELICHOWOWATAHA ŁACZY NAS BIEGANIEPOLSKA
2ADRYAN ADAM1975WIELICHOWOWATAHA ŁACZY NAS BIEGANIEPOLSKA
3ADRYAN ADAM1975WIELICHOWOWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
4BARSZCZ RADOSŁAW1977GŁOGÓWHUTA MIEDZI GŁOGÓWPOLSKA
5BĄBELCZYK PIOTR1972MIÈDZYCHÓDBĄBEL TEAMPOLSKA
6BIAŁCZYK JAROSŁAW BIAŁCZYK1979SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
7BIAŁCZYK JAROSŁAW BIAŁCZYK1979SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
8BIERNAT MAGDALENA1981INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
9BŁASIK KRZYSZTOF1973POZNAŃCAMOUFLAGE_SHOPPOLSKA
10BOROWICZ MARCIN1975POZNAŃQUAY POZNAŃPOLSKA
11BOROWICZ PAULINA1980POZNAŃQUAY POZNAŃPOLSKA
12CAŁKA KRYSTIAN1984POZNAŃULTRINO AMATEURPOLSKA
13CHOCIAJ DANIEL1980WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZPOLSKA
14CZERIWAKOWSKI SEBASTIAN1974BYDGOSZCZPOLSKA
15CZERIWAKOWSKI SEBASTIAN1974BYDGOSZCZPOLSKA
16CZERIWAKOWSKI SEBASTIAN1974BYDGOSZCZPOLSKA
17DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWAPOLSKA
18DĄDELSKI MARIUSZ DĄDELSI1978TORUNAIWENDIL RUNPOLSKA
19DOLSKI MARCIN1984POZNAŃPOLSKA
20DZIECHCIOWSKI JACEK1976ŚREMNIEZRZESZONY MIESZKANIEC ŚREMUPOLSKA
21FRANCZYK WIOLETA1992BIADOLINY RADŁOWSKIEJUREKŻELIGOWSKITEAM/WSZYSTKOOBIEGANIU.PLPOLSKA
22FRĄCKOWIAK ANETA FRĄCKOWIAK1982POZNAŃLOCO BABKI/MAMY-BIEGAMYPOLSKA
23FRONTCZAK MARCIN1976KOZIEGLOWYTRANSMEBLEPOLSKA
24GACKOWSKI MICHAŁ1977BYDGOSZCZPOLAND
25GAŁOWSKA AGNIESZKA1979WĄGROWIECCEL IRON MANPOLSKA
26GAPIŃSKI MARCIN1976PIŁAUMYSŁ ULTRASAPOLSKA
27GOMONOVYCH VASYL1988WROCŁAW-POLAND
28GRUBICH DAMIAN1975GRUDZIĄDZPOLSKA
29GRZELKA TOMASZ1978ŚREMRUNNER'S POWERPOLSKA
30GUŹDZIOŁ JAROSLAW GUŹDZIOŁ1978SOLEC KUJAWSKIDZIĘKI TE@MPOLSKA
31HOŁOWIŃSKI DANIEL1979ŁĘCZNAŁĘCZNA BIEGAPOLSKA
32IWANEK PRZEMYSŁAW1988BISKUPICEPOLSKA
33JACKOWIAK AGNIESZKA1985ŚREMRUNNER'S POWERPOLSKA
34JĘSIEK ALEKSANDER1961LESZNOCIESIÓŁKA TEAMPOLSKA
35KALEMBA DANIEL1978MUROWANA GOŚLINAVAGABUNDANPOLSKA
36KAWKA DAMIAN1976WARSZAWAPOLSKA
37KOSMALA SZYMON1985DĄBRÓWKAPOLSKA
38KOSMALSKI ARKADIUSZ1969JEDLICZE APOLSKA
39KOŚCIELNIAK DAGMARA1977CZERWONAKCZERWONACKIE KIJANKIPOLSKA
40KOWALAK ROBERT1984KOSTRZYNPOLSKA
41KOWALSKI JAN1996TORUŃPOLSKA
42KUPCZYK JACEK1971BYTKOWOMOL RUNERSPOLSKA
43KUPCZYK JACEK1971BYTKOWOMOL RUNERSPOLSKA
44KURBIEL SYLWIA1982SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄPOLSKA
45KURZYŃSKI PIOTR KURZYŃSKI1980NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUPOLSKA
46KUSZTELSKA LUCYNA KUSZTELSKA1978MOSINAPOLSKA
47LIRSZ JUSTYNA1976BIEDRUSKOPOLSKA
48LUPA-MARCINOWSKA ANETA1976PLEWISKARUN4FUNPOLSKA
49MAJ-NAWROCKA JOANNA1980POZNAŃŚWIERCZEWO RUNPOLSKA
50MAJ-NAWROCKA JOANNA1980POZNAŃŚWIERCZEWO RUNPOLSKA
51MAJEWSKI KRYSTIAN1980GDYNIARUNEDAPOLSKA
52MALINOWSKI JAKUB1986POZNAŃZIELONOWO DRINKERSPOLSKA
53MARCINIAK MACIEJ1982POZNAŃPOLSKA
54MASALSKI ROMUALD1967CZERNIKOWOZABIEGANI CZERNIKOWOPOLSKA
55MELER BERNADETA1977WAGENINGENHOLANDIA
56MENZEL STANISŁAW1965ŚREMŚREMSKI KLUB MORSÓW MROZIKPOLSKA
57MENZEL 60211 STANISŁAW1965ŚREMKLUB MORSÓW MROZIKPOLSKA
58MIELCAREK ADRIAN1991POZNAŃORGANIC RACE TEAM /MINIONKI DACHSERAPOLSKA
59MONDRA JOANNA1992ROKIETNICAPOLSKA
60MUCHAJER DAWID MUCHAJER1978POZNAŃCSWLĄD POZNAŃPOLSKA
61NOCHOWICZ MATEUSZ1990POZNAŃPOLSKA
62NOWACZYK GRZEGORZ1977CHODZIEŻLODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUNPOLSKA
63NOWAK ADAM1976ŚREMPOLSKA
64NOWAK MARCIN1995POZNAŃKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOLSKA
65NOWICZ KONRAD1987ŻYCHLINTRITON KONINPOLSKA
66OLEJNICZAK KATARZYNA1986GNIEZNOLOCO BABKI/MAMY-BIEGAMYPOLSKA
67OLSZEWSKI SZYMON1986ZŁOTNIKIGETINGE INFECTEAMPOLSKA
68ORZADA ANNA1975SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLSKA
69ORZADA ANNA1977SŁUPSKSTOPS SŁUPSKPOLSKA
70ORZADA ANNA1977SŁUPSKPOLSKA
71PATERKA MAREK1984KOTLINTEAM PLESZEWPOLSKA
72PATERKA MAREK1984KOTLINTEAM PLESZEWPOLSKA
73PIECHOTA BARTOSZ1993RAKONIEWICE#SQOORATRAININGPOLSKA
74PIECHOTA BARTOSZ1993RAKONIEWICESQOORATRAININGPOLSKA
75PIGŁA MICHAŁ PIGŁA1981KIĄCZYNSPORTOWY KAŹMIERZPOLSKA
76PRUCHNIEWSKA AGNIESZKA PRUCHNIEWSKA1978ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA
77PRZEBINDA BOGDAN1968CZERMICHÓWBIEGAM NIE WIEM PO CO ?POLSKA
78ROGOŚ MONIKA1987WROCŁAWPOLSKA
79ROGOZIŃSKI OLAF1980POZNAŃPOLSKA
80ROSZYK PRZEMEK1974KOZIEGŁOWYBIEGAJĄCY DZIKPOLSKA
81RYSZ MARCIN1980WAPNOTEAM RUN GOŁAŃCZPOLSKA
82SARNOWSKI PAWEŁ1988OSTRZESZÓWPOLSKA
83SKRZYPCZYK ANDRZEJ1970ZAMOŚĆPOLSKA
84SOBKOWIAK KAMIL1978CHODZIEŻPOLSKA
85STACHOWSKI JAROSŁAW1973WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLSKA
86STATECZYŃSKI BŁAŻEJ1986RABOWICEPOLSKA
87STRYCHALSKA RYSZ DANUTA1989GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLSKA
88SUCHOLAS MATEUSZ1988SWARZĘDZPOLSKA
89SUCHOLAS MATEUSZ1988SWARZĘDZPOLSKA
90SZPAK MONIKA SZPAK1973PUSZCZYKOWOPOLSKA
91SZUMLEWICZ SEBASTIAN1971SUCHY LASPOLSKA
92TRESENBERG AGATA1977KONINKB WARTKOPOLSKA
93TYLUS RAFAŁ1975POZNAŃMORGAN FINANCIAL SP.Z O.O.POLSKA
94URBANIAK ANNA1982TRZCIANKAPOLSKA
95WALCZAK ŁUKASZ1985KONINBYLE DO PRZODUQPOLSKA
96WALKOWIAK ŁUKASZ1997MIĘKOWOCHARTY_JARKAPOLSKA
97WAWRZYNIAK LIDIA1974OWIŃSKAPOLSKA
98WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
99WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
100WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
101WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
102WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
103WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
104WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
105WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
106WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
107WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
108WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
109WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
110WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
111WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
112WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
113WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
114WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
115WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
116WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
117WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
118WŁOCHAL PIOTR1973ŚREMREX BAR TIMPOLSKA
119WRĘCZYCKI ŁUKASZ1989LUBLINIECPOLSKA
120WYPIJEWSKI JERZY1975WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
121WYPIJEWSKI JERZY WYPIJEWSKI1975WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
122ZWALIŃSKI MARCIN1974TORUŃMONIQUE RUNNERSPOLSKA
123ZWIERZYŃSKI ROMAN1960LUTYNIALECĘ BO CHCĘPOLSKA

26 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BILIŃSKA EWA1976DĄBRÓWKAST RUNNERSPOLSKA
2BILIŃSKA EWA1976DĄBRÓWKAST RUNNERSPOLSKA
3CIESZKIEWICZ JAROSŁAW1972POZNAŃPOLSKA
4CIEŚLEWICZ WOJCIECH1984GRUSZCZYNPLATINUM TEAMPOLSKA
5FILUT TOMASZ1978POZNAŃPOLSKA
6FILUT TOMASZ FILUT2026PPOLSKA
7GRUBICH BARTŁOMIEJ1985POZNAŃPOLSKA
8JASIŃSKI TOMASZ JASIŃSKI1977PLESZEWVEGE RUNNERSPOLSKA
9JASIŃSKI TOMASZ JASIŃSKI1977PLESZEWPOLSKA
10KACZYŃSKI RAFAŁ1985TORUŃPOLSKA
11KIDA TOMASZ1972SWARZEDZPOLSKA
12KLIM KASIA KLIM1980DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
13KOZIOŁEK MARCIN1975WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
14KRZYŻAŃSKI JACEK1995JEZIORY WIELKIEPOLSKA
15KURZYŃSKI PIOTR1980NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUPOLSKA
16KWIATKOWSKA AGNIESZKA1986POZNAŃLIPIARYPOLSKA
17LEKSIŃSKI MICHAŁ1988WARSZAWAPOLSKA
18LEKSIŃSKI MICHAŁ1988WARSZAWAPOLSKA
19LEKSIŃSKI MICHAŁ1988WARSZAWAPOLSKA
20LEKSIŃSKI MICHAŁ1988WARSZAWAPOLSKA
21LISEWSKI MATEUSZ1983KRZYŻ WIELKOPOLSKIOSP KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
22ŁECHTAŃSKA GRAŻYNA1970GOLINAKB WARTKOPOLSKA
23MACIEJEWSKI HUBERT1984NOWY TOMYSLTEAM BEROTUPOLSKA
24MARCIBKOWSKA ANITA1983ROGALINPOLSKA
25MIEDZIANOWSKI MARIUSZ1975GOLENIÓWPOLSKA
26MOŻUCH KLAUDIA1988TULCEMUAY RUNNING TEAMPOLSKA
27MUCHAJER DAWID MUCHAJER1978POZNAŃPOLSKA
28OSSES FILIP1997POZNAŃZGRUPKA TEAMPOLSKA
29PACZKOWSKA JOANNA1979TORZYMPOLSKA
30PACZKOWSKA KATARZYNA PACZKOWSKA1983KIEKRZPOLSKA
31PAJCHROWSKI MICHAŁ1985ZANIEMYŚLCZAS SIĘ OGARNĄĆPOLSKA
32PIĄTAS KRZYSZTOF1979NOWY TOMYŚLPOLSKA
33PIESZAK MARCIN1984LUBOŃPOLSKA
34POPIOŁEK RENATA1985POZNAŃPRO366POLSKA
35POPIOŁEK RENATA1985POZNAŃPRO366POLSKA
36POPŁAWSKI DARIUSZ1977MUROWNA GOŚLINAGEPARD MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
37PRXYBYLAK DARIUSZ1977SWARZĘDZPOLSKA
38RUTKOWSKA ANNA1969WAŁCZPOLSKA
39SOWIŃSKI DARIUSZ1976WIRYSOWSTOLPOLSKA
40SPYCHAŁA ŁUKASZ1982NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUPOLSKA
41STEMPIN ŁUKASZ1977RAKONIEWICEPOLSKA
42STOCKA - PODŁYSKA ŻANETA1981TRZCIANKAPOLSKA
43SZMIT IWONA1978SMOLECPOLSKA
44URBAN DOMINIK1988POZNAŃARVATO S.C. REPPOLSKA
45URBANIAK RAFAŁ1977ZIELĄTKOWOPOLSKA
46URBANOWSKI PIOTR1985CZARNKÓWKB GMINA CZARNKÓWPOLSKA
47WARZYCH ADAM1991POZNAŃPOLSKA
48WIECZOREK MONIKA1979BOLKÓWPOLSKA
49WIESE ALEKSANDRA1987RAKOWNIAPOLSKA
50WIŚNIEWSKI JAROSŁAW1974GNIEZNOREBORN TEAM GNIEZNOPOLSKA
51WRĘCZYCKI ŁUKASZ1989LUBLINIECPOLSKA
52ZBIELSKA AGNIESZKA1977PIŁAPIŁAPOLSKA
53ŻARSKA-CYNK PATRYCJA1975OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLSKA

14 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARON PRZEMO1982KICINCONSTRAVIAPOLSKA
2BOGACZ EDWIN1999SZAMOTUŁYWŁASNYPOLSKA
3DOLSKI MICHAŁ1978POZNAŃPOLSKA
4DZIKIEWICZ ŁUKASZ1982POZNAŃPOLSKA
5DZIKIEWICZ ŁUKASZ1982POZNAŃPOLSKA
6DZIKIEWICZ ŁUKASZ1982POZNAŃPOLSKA
7DZIKIEWICZ ŁUKASZ1982POZNAŃPOLSKA
8DZIKIEWICZ ŁUKASZ1982POZNAŃPOLSKA
9FRĄCKOWIAK DAWID1992POZNAŃGETINGE INFECTEAMPOLSKA
10FRYŚNA AGA1994LESZNOPOLSKA
11JANCZEWSKI MAREK1971POZNAŃ31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOLSKA
12KASPEREK KAMILA1983OBORNIKIPOLSKA
13KAŹMIERCZAK NATALIA1989POZNAŃKIJANKI TEAMPOLSKA
14KŁOPOTEK AGNIESZKA1969ŚLIWICEPOLSKA
15KRAJEWSKA EWELINA1981GOCZAŁKÓWPOLSKA
16KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
17KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃPOLSKA
18KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃKIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZEPOLSKA
19LESZCZAK-PHONG DARIUSZ2021POZNAŃGETINGE INFECTEAMPOLSKA
20LEWANDOWSKA MONIKA1994POZNAŃGETINGE INFECTEAMPOLSKA
21LUFTMAN ARTUR1983PNIEWYPOLSKA
22MAĆKOWSKI MATEUSZ1975POZNAŃGETINGE INFECTEAMPOLSKA
23MAJCHRZAK ZUZANNA2005KOŚCIANPOLSKA
24MARCINIAK BŁAZEJ1956WOLSZTYNMARCINIAK TEAMPOLSKA
25NOWAK MARIUSZ1983POZNAŃPZU SPORT TEAMPOLSKA
26PANOWICZ MAREK1963POTASZEPOLSKA
27PARZĘCKI ROBERT1972CZAPURYWIESTINPOLSKA
28PARZĘCKI ROBERT1972CZAPURYPOLSKA
29PARZĘCKI ROBERT1975CZAPURYPOLSKA
30PIETEK ROBERT1972BOLECHÓWKOOFIX.PL BIKE TEAMPOLSKA
31PRZYBYŁ DAWID1994POZNAŃPOLSKA
32PRZYBYŁ DAWID1994POZNAŃPOLSKA
33RATAJSZCZAK MACIEJ1988CZEMPIŃPOLSKA
34SŁOCIŃSKA NATASZA SŁOCIŃSKA1983POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPOLSKA
35STRYCZYŃSKI ADAM1975SKÓRZEWOSUPMANIAPOLSKA
36STYPA MICHAŁ1985GNIEZNOPOLSKA
37SZKUDLAREK KAROL2005CHYLINPOLSKA
38ŚWIERKIEL NATALIA1978DUSZNIKIPOLSKA
39ŚWIĘCICKI BARTOSZ1979POZNAŃPOLSKA
40URBANIAK TOMASZ1990POZNAŃGETINGE INFECTEAMPOLSKA
41WOJCIECHOWICZ LESZEK1983BŁAŻEJEWOPOLSKA
42WÓJCIK PAULINA1989POZNAŃGETINGE INFECTEAMPOLSKA
43WÓJTOWICZ MARTA1985POZNAŃPOLSKA
44WYLEŻAŁA MARZENA1974PAWŁOWO SKOCKIEPOLSKA

Bieg Ultratur KIDS

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1WILIŃSKA EMILIA2015POBIEDZISKAPOLSKA