System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ULTRA TUR Puszcza Zielonka

Lista startowa / Start List

Data imprezy
17.10.2021

51 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADRYAN ADAM1975WIELICHOWOWATAHA ŁACZY NAS BIEGANIEPOLSKA
2ADRYAN ADAM1975WIELICHOWOWATAHA ŁACZY NAS BIEGANIEPOLSKA
3ADRYAN ADAM1975WIELICHOWOWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
4BARSZCZ RADOSŁAW1977GŁOGÓWHUTA MIEDZI GŁOGÓWPOLSKA
5BIAŁCZYK JAROSŁAW BIAŁCZYK1979SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
6BIERNAT MAGDALENA1981INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
7BŁASIK KRZYSZTOF1973POZNAŃCAMOUFLAGE_SHOPPOLSKA
8BOROWICZ MARCIN1975POZNAŃQUAY POZNAŃPOLSKA
9BOROWICZ PAULINA1980POZNAŃQUAY POZNAŃPOLSKA
10CAŁKA KRYSTIAN1984POZNAŃULTRINO AMATEURPOLSKA
11DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWAPOLSKA
12DĄDELSKI MARIUSZ DĄDELSI1978TORUNAIWENDIL RUNPOLSKA
13FRONTCZAK MARCIN1976KOZIEGLOWYTRANSMEBLEPOLSKA
14GAŁOWSKA AGNIESZKA1979WĄGROWIECCEL IRON MANPOLSKA
15GAPIŃSKI MARCIN1976PIŁAUMYSŁ ULTRASAPOLSKA
16GARSTKA ZBIGNIEW1977WRONKIPOLSKA
17GRUBICH DAMIAN1975GRUDZIĄDZPOLSKA
18JACKOWIAK AGNIESZKA1985ŚREMRUNNER'S POWERPOLSKA
19KALEMBA DANIEL1978MUROWANA GOŚLINAVAGABUNDANPOLSKA
20KOSMALA SZYMON1985DĄBRÓWKAPOLSKA
21KOSMALSKI ARKADIUSZ1969JEDLICZE APOLSKA
22KOŚCIELNIAK DAGMARA1977CZERWONAKCZERWONACKIE KIJANKIPOLSKA
23KURBIEL SYLWIA1982SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄPOLSKA
24KURZYŃSKI PIOTR KURZYŃSKI1980NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUPOLSKA
25LIRSZ JUSTYNA1976BIEDRUSKOPOLSKA
26MAJEWSKI KRYSTIAN1980GDYNIARUNEDAPOLSKA
27MARCINIAK MACIEJ1982POZNAŃPOLSKA
28MASALSKI ROMUALD1967CZERNIKOWOZABIEGANI CZERNIKOWOPOLSKA
29MIELCAREK ADRIAN1991POZNAŃORGANIC RACE TEAM /MINIONKI DACHSERAPOLSKA
30MONDRA JOANNA1992ROKIETNICAPOLSKA
31MUCHAJER DAWID MUCHAJER1978POZNAŃCSWLĄD POZNAŃPOLSKA
32NOCHOWICZ MATEUSZ1990POZNAŃPOLSKA
33NOWACZYK GRZEGORZ1977CHODZIEŻLODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUNPOLSKA
34NOWAK ADAM1976ŚREMPOLSKA
35NOWAK MARCIN1995POZNAŃKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOLSKA
36NOWICZ KONRAD1987ŻYCHLINTRITON KONINPOLSKA
37ORZADA ANNA1975SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLSKA
38ORZADA ANNA1977SŁUPSKSTOPS SŁUPSKPOLSKA
39ORZADA ANNA1977SŁUPSKPOLSKA
40PATERKA MAREK1984KOTLINTEAM PLESZEWPOLSKA
41PATERKA MAREK1984KOTLINTEAM PLESZEWPOLSKA
42PIECHOTA BARTOSZ1993RAKONIEWICE#SQOORATRAININGPOLSKA
43PIECHOTA BARTOSZ1993RAKONIEWICESQOORATRAININGPOLSKA
44PIGŁA MICHAŁ PIGŁA1981KIĄCZYNSPORTOWY KAŹMIERZPOLSKA
45PRUCHNIEWSKA AGNIESZKA PRUCHNIEWSKA1978ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA
46PRZYBYSZEWSKA DOMINIKA PRZYBYSZEWSKA1989POZNAŃŚWIERCZEWO RUNPOLSKA
47PRZYWIECZERSKI PAWEŁ1978GRUSZCZYNPLATINUM FINANCIALPOLSKA
48ROGOŚ MONIKA1987WROCŁAWPOLSKA
49ROGOZIŃSKI OLAF1980POZNAŃPOLSKA
50ROSZYK PRZEMEK1974KOZIEGŁOWYBIEGAJĄCY DZIKPOLSKA
51RYSZ MARCIN1980WAPNOTEAM RUN GOŁAŃCZPOLSKA
52SARNOWSKI PAWEŁ1988OSTRZESZÓWPOLSKA
53SKRZYPCZYK ANDRZEJ1970ZAMOŚĆPOLSKA
54STACHOWSKI JAROSŁAW1973WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLSKA
55STATECZYŃSKI BŁAŻEJ1986RABOWICEPOLSKA
56STRYCHALSKA RYSZ DANUTA1989GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLSKA
57SZPAK MONIKA SZPAK1973PUSZCZYKOWOPOLSKA
58SZUMLEWICZ SEBASTIAN1971SUCHY LASPOLSKA
59TYLUS RAFAŁ1975POZNAŃMORGAN FINANCIAL SP.Z O.O.POLSKA
60URBANIAK ANNA1982TRZCIANKAPOLSKA
61WALCZAK ŁUKASZ1985KONINBYLE DO PRZODUQPOLSKA
62WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
63WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
64WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
65WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
66WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
67WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
68WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
69WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
70WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
71WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
72WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
73WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
74WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
75WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
76WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
77WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
78WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
79WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
80WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
81WILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKA1979POBIEDZISKAPOLSKA
82WRĘCZYCKI ŁUKASZ1989LUBLINIECPOLSKA
83WYPIJEWSKI JERZY1975WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
84WYPIJEWSKI JERZY WYPIJEWSKI1975WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
85ZWIERZYŃSKI ROMAN1960LUTYNIALECĘ BO CHCĘPOLSKA

26 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BILIŃSKA EWA1976DĄBRÓWKAST RUNNERSPOLSKA
2CIESZKIEWICZ JAROSŁAW1972POZNAŃPOLSKA
3GRUBICH BARTŁOMIEJ1985POZNAŃPOLSKA
4JAKUBIK DAWID1994PIOTRKÓW TRYBUNALSKIBEMYTURTLEPOLSKA
5JASIŃSKI TOMASZ JASIŃSKI1977PLESZEWVEGE RUNNERSPOLSKA
6JASIŃSKI TOMASZ JASIŃSKI1977PLESZEWPOLSKA
7KASZUBA PAWEŁ1974POZNAŃPOLSKA
8KIDA TOMASZ1972SWARZEDZPOLSKA
9KOZIOŁEK MARCIN1975WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
10LEKSIŃSKI MICHAŁ1988WARSZAWAPOLSKA
11LEKSIŃSKI MICHAŁ1988WARSZAWAPOLSKA
12LEKSIŃSKI MICHAŁ1988WARSZAWAPOLSKA
13LEKSIŃSKI MICHAŁ1988WARSZAWAPOLSKA
14LISEWSKI MATEUSZ1983KRZYŻ WIELKOPOLSKIOSP KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
15ŁECHTAŃSKA GRAŻYNA1970GOLINAKB WARTKOPOLSKA
16MARCIBKOWSKA ANITA1983ROGALINPOLSKA
17MIEDZIANOWSKI MARIUSZ1975GOLENIÓWPOLSKA
18MOŻUCH KLAUDIA1988TULCEMUAY RUNNING TEAMPOLSKA
19MUCHAJER DAWID MUCHAJER1978POZNAŃPOLSKA
20OSSES FILIP1997POZNAŃZGRUPKA TEAMPOLSKA
21PACZKOWSKA JOANNA1979TORZYMPOLSKA
22PACZKOWSKA KATARZYNA PACZKOWSKA1983KIEKRZPOLSKA
23PAJCHROWSKI MICHAŁ1985ZANIEMYŚLCZAS SIĘ OGARNĄĆPOLSKA
24PIĄTAS KRZYSZTOF1979NOWY TOMYŚLPOLSKA
25PIESZAK MARCIN1984LUBOŃPOLSKA
26POPIOŁEK RENATA1985POZNAŃPRO366POLSKA
27PRXYBYLAK DARIUSZ1977SWARZĘDZPOLSKA
28RUTKOWSKA ANNA1969WAŁCZPOLSKA
29STOCKA - PODŁYSKA ŻANETA1981TRZCIANKAPOLSKA
30SZMIT IWONA1978SMOLECPOLSKA
31URBANOWSKI PIOTR1985CZARNKÓWKB GMINA CZARNKÓWPOLSKA
32WARZYCH ADAM1991POZNAŃPOLSKA
33WIECZOREK MONIKA1979BOLKÓWPOLSKA
34WIESE ALEKSANDRA1987RAKOWNIAPOLSKA
35WIŚNIEWSKI JAROSŁAW1974GNIEZNOREBORN TEAM GNIEZNOPOLSKA
36WRĘCZYCKI ŁUKASZ1989LUBLINIECPOLSKA
37ZBIELSKA AGNIESZKA1977PIŁAPIŁAPOLSKA

14 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOGACZ EDWIN1999SZAMOTUŁYWŁASNYPOLSKA
2DZIKIEWICZ ŁUKASZ1982POZNAŃPOLSKA
3DZIKIEWICZ ŁUKASZ1982POZNAŃPOLSKA
4DZIKIEWICZ ŁUKASZ1982POZNAŃPOLSKA
5DZIKIEWICZ ŁUKASZ1982POZNAŃPOLSKA
6DZIKIEWICZ ŁUKASZ1982POZNAŃPOLSKA
7FRYŚNA AGA1994LESZNOPOLSKA
8JANCZEWSKI MAREK1971POZNAŃ31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOLSKA
9KASPEREK KAMILA1983OBORNIKIPOLSKA
10KAŹMIERCZAK NATALIA1989POZNAŃKIJANKI TEAMPOLSKA
11KŁOPOTEK AGNIESZKA1969ŚLIWICEPOLSKA
12KRAJEWSKA EWELINA1981GOCZAŁKÓWPOLSKA
13KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
14KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃPOLSKA
15KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃKIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZEPOLSKA
16LUFTMAN ARTUR1983PNIEWYPOLSKA
17NOWAK MARIUSZ1983POZNAŃPZU SPORT TEAMPOLSKA
18PANOWICZ MAREK1963POTASZEPOLSKA
19PARZĘCKI ROBERT1972CZAPURYWIESTINPOLSKA
20PARZĘCKI ROBERT1972CZAPURYPOLSKA
21PARZĘCKI ROBERT1975CZAPURYPOLSKA
22PIETEK ROBERT1972BOLECHÓWKOOFIX.PL BIKE TEAMPOLSKA
23PRZYBYŁ DAWID1994POZNAŃPOLSKA
24SŁOCIŃSKA NATASZA SŁOCIŃSKA1983POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPOLSKA
25STRYCZYŃSKI ADAM1975SKÓRZEWOSUPMANIAPOLSKA
26ŚWIERKIEL NATALIA1978DUSZNIKIPOLSKA
27ŚWIĘCICKI BARTOSZ1979POZNAŃPOLSKA
28WOJCIECHOWICZ LESZEK1983BŁAŻEJEWOPOLSKA

Bieg Ultratur KIDS

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1WILIŃSKA EMILIA2015POBIEDZISKAPOLSKA