System rejestracji dostarcza STS-TIMING

5.5 Gdańsk Maraton

Lista startowa / Start List

Data imprezy
16-18.04.2021

5.5 Gdańsk Maraton (16-18.04.2021)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AFADGAGF AFAF1972GDAŃSKPOLSKA
2BORK ŁUKASZ1983ŻUŁAWAGRUPA DRUHA BORUCHAPOLSKA
3BUCZEK ROBERT1965WARSZAWA3RUUNPLPOLSKA
4CHMIELEWSKI DARIUSZ1964GDAŃSKPOLSKA
5CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAMAMY TOPOLSKA
6FALASA KRZYSZTOF1979PSZCÓŁKIKWIDZYN BIEGAPOLSKA
7FLISIKOWSKI RADOSŁAW1975NOWA WIEŚ KOŚCIERSKAFORREST GUMP KOŚCIERSKI KLUB MORSAPOLSKA
8GADECKI ARTUR1976KIELCESTOKOWCZYKI TEAMPOLSKA
9GODLEWSKA DIANA1988ŁOMŻAPOLSKA
10JAN OSIK1996JHCGJPOLSKA
11JAN OSIK1996JHCGJPOLSKA
12JUROŁAJĆ TOMASZ1970BRANIEWOROZBIEGANE BRANIEWOPOLSKA
13KONDERAK DAWID1984CHORZÓWPOLSKA
14KRASIŃSKI BARTOSZ1987GDAŃSKFUNDACJA AID RATUNEK TRIATHLON TEAMPOLSKA
15KRZEŚNIOWSKI MARCIN1978SZCZECINROWEROWY ZAŁOMPOLSKA
16KUNKA PIOTR1983JAKUBÓWTEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
17MARTKO AGNIESZKA1982KOSZALINPOLSKA
18MOTYLEWSKA BARBARA1995LUBOŃPOLSKA
19NALBORSKA LUCYNA1973PELPLINULTRA TRAIL RUNNERSPOLSKA
20NALBORSKI MIŁOSZ1981PELPLINULTRA TRAIL RUNNERSPOLSKA
21NIEWIADOMSKA DARIA NIEWIADOMSKA1979RADZIONKÓWPOLSKA
22POHNKE WŁADYSŁAW1946GDAŃSKBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
23PROKOP KACPER1997ZABRODZIEPOLSKA
24SIWIAK FILIP1995INOWROCŁAWPOLSKA
25SOLA-KOFLUK JAŚMINA1991GDAŃSKPOLSKA
26SZAR SZYMON1979GRUDZIĄDZSZAR RUN TEAMPOLSKA
27SZOSTAK MAKSYM1983GDAŃSKMSPOLSKA
28TKACZYK-CAŁKA ANNA1986POZNAŃ#ZALINIĄMETYPOLSKA
29WŁOCH KRZYSZTOF1971BIAŁACHOWOKS SOKÓŁ ZBLEWOPOLSKA

wirtualny 5.5 Gdańsk Maraton (03-18.04.2021)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BILAWSKA ANNA1980BYDGOSZCZURZĄD GMINY OSIELSKOPOLSKA
2CIEPCIELIŃSKI DAWID1985BRODNICAOSTRY CIEŃ MGŁYPOLSKA
3DUCHIŃSKA MAŁGORZATA1971OSIELSKOUG OSIELSKOPOLSKA
4GIER JAKUB1991CHRZANÓW#SZLAKOMANIACYPOLSKA
5GÓRA BEATA1971GDAŃSKPOLSKA
6KOMOROWSKA MARCELINA1993ŚWIECIEUG OSIELSKOPOLSKA
7KOMOROWSKA MARCELINA1993ŚWIECIEUG OSIELSKOPOLSKA
8KOPCZYŃSKA MAGDALENA1976ŻOŁĘDOWOUG OSIELSKOPOLSKA
9KOSIŃSKI MATEUSZ1990GRYFINOCORREADORESPOLSKA
10KRAWCZAK AGNIESZKA1983MYŚLĘCINEKUG OSIELSKOPOLSKA
11LEWANDOWSKA MARTA1995BYDGOSZCZUG OSIELSKOPOLSKA
12LIS JACEK1977BORKOWOPOLSKA
13LIS JACEK1977BORKOWOPOLSKA
14MAREK HENRYK1947WARSZAWAPOLSKA
15MARKOWSKA ANETA1960OSIELSKOUG OSIELSKOPOLSKA
16MICHALSKA AGNIESZKA1979NIWYUG OSIELSKOPOLSKA
17MIKOŁOWSKA MAŁGORZATA1975OSIELSKOUG OSIELSKOPOLSKA
18MOTYLEWSKA BARBARA1995LUBOŃPOLSKA
19POLIKOWSKA KATARZYNA1974GDANSKKEMIRA SPORT TEAMPOLSKA
20ROSINKA MICHAŁ1978GDYNIAGRUPA DRUHA BORUCHAPOLSKA
21SCHUTZ TOMASZ1972RUMIABROWAR GDYNIAPOLSKA
22SKONECZNY ARTUR1975TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
23TOMASZEWSKA MARTA1986GDANSK POLENKEMIRA SPORT TEAMPOLAND
24WALIGÓRSKI TOMASZ1972GDYNIAPOLSKA
25WISN ANNA1991GDAŃSK-POLSKA
26ZASIADKO MIKOŁAJ1970ŁĘCZNALW BOGDANKAPOLSKA