System rejestracji dostarcza STS-TIMING

5.5 Gdańsk Maraton - 5KM

Lista startowa / Start List

Data imprezy
16-18.04.2021

5.5 Gdańsk Maraton - 5 KM (16-18.04.2021)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKA ANNA BIERNACKA1979BYDGOSZCZPOLSKA
2GOSZCZYCKI WITOLD1967ŁOWICZGOSZCZYCKI TEAM ŁOWICZPOLSKA
3HRYNKO JACEK1992ORZYSZZALINIAMETYTEAMPOLSKA
4HSHSH JSJS1987GDAŃSKPOLSKA
5IWLOF MICHAŁ1982GDAŃSKPOLSKA
6JANIEC KATARZYNA JANIEC1990BŁONIEPOLSKA
7KARNIŁOWICZ DAWID1984GOŁDAPLA OSIR GOŁDAPPOLSKA
8KWIETNIEWSKA JOANNA1986GDAŃSKPOLSKA
9ŁĘCKI JAN1988GDYNIAELITE TEAMPOLSKA
10ŁĘCKI JAN1988GDYNIAELITE TEAMPOLSKA
11MARKIEWICZ MARIUSZ1975KARNINPOLSKA
12MILER-KOSEWSKA MARZENA MILER-KOSEWSKA1985GDANSKPOLSKA
13MIŁKOWSKA JOLANTA1969GDYNIATEAM DEAFPOLSKA
14MURAWSKA SABINA1987GDANSKKEMIRA SPORT TEAMPOLAND
15PIOTROWSKI MATEUSZ1991GDAŃSKKR-RUNPOLSKA
16SAULEWICZ ROBERT1975SKOWARCZ26POLSKA
17SIEMIEŃCZKO TADEK2002GDAŃSKUHKNPOLSKA
18STRAMSKA BEATA1983GDANSKNORDHR/VANDENBLOCKEPOLSKA
19STRAMSKA BEATA1983GDANSKNORDHR/VANDENBLOCKEPOLSKA
20SZARKO MACIEJ1977ELBLĄGPOLSKA
21ŚLĘZAK ADAM1989ELBLĄGOSP POGRODZIEPOLSKA
22URTNOWSKI HENRYK1938GDAŃSKPOLSKA

wirtualny 5.5 Gdańsk Maraton - 5 KM (02-18.04.2021)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BUCZYŃSKI PAWEŁ1973TRĄBKI MAŁEPOLSKA
2BUDNA BEATA1981OSTRÓW WLKP.POLSKA
3BUDNY SŁAWOMIR1968OSTRÓW WLKP.POLSKA
4CZABLEWSKA KAROLINA1996SUCHY DĄBPOLSKA
5GRACZYKOWSKA ANNA1986INOWROCŁAWBBKTSPOLSKA
6HORBACZ DARIUSZ1971SOSNOWIECPOLSKA
7HORBATIUK LIDIA1986KRAKÓWRUN21POLSKA
8KAŁUŻNA ANNA1953SOSNOWIECKOLEJ NA MARSZPOLSKA
9KAWSKI BARTŁOMIEJ1972KISIELICEPOLSKA
10KONOPACKI PIOTR1978EMÓWEMÓW TEAMPOLSKA
11LEDER ŁUKASZ1996GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
12LEWANDOWSKA AGNIESZKA1985WYSZKÓWINES1310POLSKA
13LEWANDOWSKA AGNIESZKA1985WYSZKÓWINES1310POLSKA
14LEWANDOWSKA AGNIESZKA1985WYSZKÓWINES1310POLSKA
15MALMGREN MATHIAS1969KARLSKRONATEAM BLEKINGESWEDEN
16NAGÓRSKI RYSZARD1956CIECHOCINEKPOLSKA
17ODOROWICZ KASIA1970WARSZAWAPOLSKA
18SILVA DA CONCEIÇÃO EMANUEL CAMILO1988GDAŃSKPOLSKA
19STACHURA KAROLINA1977KACZANOWOPOLSKA
20WIDLAK AGNIESZKA1991GDANSKARLA RUNNING TEAMPOLSKA
21WITWICKI JAKUB1994PIWNICZNA-ZDRÓJPOLAND
22WOJDAN MIROSŁAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
23ZIOMBKA KUBA1981WROCŁAWPOLSKA