System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Wirtualny Maraton Dębno 2021

Lista startowa / Start List

Data imprezy
18.04-16.05.2021

Pakiet Wirtualny

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DUBIL MICHAŁ1979BORZECHÓWRAJD ŹRÓDEŁ CHODELKIPOLSKA
2FISZER KLAUDIA1991GARZYNPRZYJACIELETEAMPOLSKA
3GRACZYK KAROLINA1985KUTNOPOLSKA
4LEWANDOWSKI LESZEK1963MYŚLIBÓRZTEAMPOLSKA
5ŁACH AGNIESZKA1972WARSZAWAPOLSKA
6MARCISZ SŁAWOMIR1965POZNAŃPOLSKA
7NIEDZIÓŁKA WOJCIECH1983GRABIANÓWPOLSKA
8ODOŁAĆ TOTRZEBA2000WUHANCOVID-19POLSKA
9SEŃ JOLANTA SEŃ1982GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
10SZYSZKA HENRYK1960DĘBNOBALSA TEAMPOLSKA
11SZYSZKA HENRYK1960DĘBNOBALSA TEAMPOLSKA

Pakiet Standard

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BEŃ ANDRZEJ1962GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
2BORYSIUK ARKADIUSZ1986KAMIEŃ POMORSKIPOLSKA
3KAMIŃSKA EWA1972PEWEL WIELKASPRINTEX TEAMPOLSKA
4KLINKUSZ ADRIAN1978SŁUPSKMARKOS RUNNING TEAMPOLSKA
5KORNIEWICZ KATARZYNA1977PIŁAKS GWARDIA PIŁAPOLSKA
6KORNIEWICZ KATARZYNA1977PIŁAGWARDIA PIŁAPOLSKA
7KRUSZAK JAREK1978DĘBNOSPRINTPOLSKA
8KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
9KUREK DOMINIK1972DĘBNONETTO GB 42,195 DĘBNOPOLSKA
10ŁOKIETEK DARIUSZ1969SZCZECINSALEZJANIE BIEGAJĄCE ŁOKCIEPOLSKA
11MARCISZ SŁAWOMIR1965POZNAŃPOLSKA
12MARCISZ SŁAWOMIR1965POZNAŃPOLSKA
13MARCISZ SŁAWOMIR1965POZNAŃPOLSKA
14MIKOŚ MAGDALENA1985KRAKÓWPOLSKA
15PIGLA ANDRZEJ1971WROCŁAWPOLSKA
16STROMCZYŃSKI MACIEJ1968ZABRZEPOLSKA
17SZYMANKIEWICZ JAKUB1990WRONKIJAKUBSZYMANKIEWICZ.PLPOLSKA
18TYSZKA DARIUSZ1975WARSZAWASRS KONDYCJA PIASECZNOPOLSKA
19WALCZAK PAWEŁ1989KOSZALINPOLAND

Pakiet Premium

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARANEK MAREK1970BYTOMAMATORPOLSKA
2BARDOŃ PAWEŁ1980ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
3CYBULSKI MARIUSZ1978JELCZ-LASKOWICEBIEGAJ Z MAŃKIEM TEAMPOLSKA
4GALECHAN TOMASZ1979WARSZAWAPOLSKA
5GŁĘBICKI LECH1976GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
6GROCHAL RAFAŁ1973NIEPOŁOMICEPOLSKA
7JABŁOŃSKA WIKTORIA2000ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
8JANCZARA SEBASTIAN1982STARGARDSTARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMPOLSKA
9JAROSZ MAREK1980ŻORYWTS DESKIPOLSKA
10KASIŃSKA ZOF'1992SZCZECINPOLSKA
11MOŚCICKI MIROSŁAW1975CHOJNAPOLSKA
12MUSIELAK EWELINA1988KRZEMIENIEWOPRZYJACIELE TEAMPOLSKA
13ZUBEL MICHAŁ1975OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLSKA