System rejestracji dostarcza STS-TIMING

6. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy 2021

Lista startowa / Start List

5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy 2020

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AUGUSTYŃSKA SYLWIA1980BYDGOSZCZPKOBPPOLSKA
2BAŁYS KRZYSZTOF1993BYDGOSZCZPOLSKA
3BARCZAK PIOTR1966BIAŁE BŁOTAROWEROWA BRZOZAPOLSKA
4BARCZAK PIOTR1966BIAŁE BŁOTAPOLSKA
5BARTKOWIAK MICHAŁ1971POZNAŃPOLSKA
6BARTOS ARKADIUSZ1968GRUDZIĄDZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
7BERENDA DAMIAN1978BYDGOSZCZPOLSKA
8BERENDA DAMIAN1978BYDGOSZCZPOLSKA
9BESS ANIA1982BYDGOSZCZPOLSKA
10BESS ANIA1982BYDGOSZCZPOLSKA
11BINGER ANETA1990SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKA
12BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ1968ŚWIECIEPOLSKA
13BŁĄDEK RAFAŁ1978NOWA WIEŚ MALBORSKAPOLSKA
14BOLEWSKI DAMIAN1989CZERNIEJEWOBOLEWSCY BIEGAJĄ/CZERNIEJEWO BIEGAPOLSKA
15BRZEZINSKI ŁUKASZ1992BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
16BRZOZOWSKA BARBARA1979TYCHOWOPOLSKA
17BUDNIK SŁAWOMIR1976BYDGOSZCZTEAM FLORENTYNA & GNIEWOMIRPOLSKA
18CHABOWSKA PAULINA1987BYDGOSZCZŚWPOLSKA
19CHMIELNIK DOROTA1992WARSZAWAPOLSKA
20CHODOWIEC MACIEJ1970SKAWINAPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
21CHOLEWIŃSKI WOJCIECH1966MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMPOLSKA
22CHRZANOWSKI ADAM1985KOŁOPOLSKA
23CHWIAŁKOWSKA JOANNA1975BYDGOSZCZPOLSKA
24CICHULSKA-QUAAS IZABELA1979BYDGOSZCZPOLSKA
25CIEMNY TOMASZ1972BYDGOSZCZPOLSKA
26CIEŚLIK IWONA1985BYDGOSZCZPOLSKA
27CYL DAWID1980BYDGOSZCZPOLSKA
28CZECHOWSKI RAJMUND1943TORUŃWĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTKPOLSKA
29CZYŻEWSKA JUSTYNA CZYŻEWSKA1983BRZOZAPOLSKA
30CZYŻEWSKI PIOTR198386-061POLSKA
31ĆWIKLIŃSKA ANNA1979BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
32DALECKA MAGDALENA1994ŁOWINEKPOLSKA
33DĘBSKI RAFAŁ1991BYDGOSZCZPOLONIA BYDGOSZCZPOLSKA
34DOBOSZ KRZYSZTOF1970LEGIONOWOPOLSKA
35DOMINIK MARCIN1981ŚWIECIEPOLSKA
36DZIEKAN WOJCIECH1979BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
37ETTINGER JUSTYNA ETTINGER1979NOWA WIEŚ WIELKARUN BYDGOSZCZPOLSKA
38ETTINGER JUSTYNA ETTINGER1979NOWA WIEŚ WIELKARUN BYDGOSZCZPOLSKA
39ETTINGER JUSTYNA ETTINGER1979NOWA WIEŚ WIELKARUN BYDGOSZCZPOLSKA
40FRĄCKIEWICZ MARCIN1972CEKCYNPOLSKA
41FUZ GABRIELA1974BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
42FUZ MAREK1971BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
43GACKOWSKA IZABELA1987BYDGOSZCZPOLSKA
44GACZKOWSKI JACEK1983POZNAŃPOLSKA
45GAJEWSKI JAROSLAW1968BYDGOSZCZAUTEXPOLSKA
46GAWRON ANDRZEJ1979TRZCIANKAPOLSKA
47GAWRON ANDRZEJ1979TRZCIANKAPOLSKA
48GAWRON ANDRZEJ1979TRZCIANKAPOLSKA
49GINTER KACPER1992DABROWA CHELMINSKAPRZEBOMBYPOLSKA
50GLOWSKA-WIECZOREK MARIKA1987ZNINPOLSKA
51GŁAZIK JACEK1971BYDGOSZCZCAPITAL HOME I PRZYJACIELEPOLSKA
52GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPOLSKA
53GOMEZ MONICA1997BYDGOSZCZPOLSKA
54GORGOL RENIA1976BYDGOSZCZLP500POLSKA
55GÓRSKA CECYLIA1992ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
56GROTT BARTŁOMIEJ1977BYDGOSZCZPOLSKA
57GRUSZKA MAREK1960MAKSYMILIANOWOPOLSKA
58GUŹDZIOŁ JAROSLAW GUŹDZIOŁ1978SOLEC KUJAWSKIDZIKI TE@MPOLSKA
59HUZARSKI KAMIL1990TORUÑPOLSKA
60JABŁOŃSKI MICHAŁ1980BYDGOSZCZPKO BPPOLSKA
61JABŁOŃSKI TOMASZ1982ŁOCHOWOŁOCHOWOPOLSKA
62JACHIMCZYK DOROTA1980BYDGOSZCZPOLSKA
63JACHIMCZYK MICHAŁ1978BYDGOSZCZPOLSKA
64JAKÓBEK PIOTR1991KROWICA PUSTAPOLSKA
65JAKUBOWSKI TOMASZ1985STOLNOCHEŁMNO BIEGAPOLSKA
66JANIKOWSKA AWA1990BYDGOSZCZCZARNE STOPYPOLSKA
67JANIKOWSKA AWA1990BYDGOSZCZCZARNE STOPYPOLSKA
68JARMUZ ADAM1982BYDGOSZCZAJ TEAMPOLSKA
69JARUSZEWSKA JOWITA1976BYDGOSZCZPOLSKA
70JAŻDŻYK KONRAD1997SIERPCPOLSKA
71JOACHIMIAK KRZYSZTOF1981JARUŻYNPOLSKA
72JÓZEFIAK MAGDALENA1963OSIELSKOASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
73KABACIŃSKI JAROSŁAW1983BORÓWNIPOLSKA
74KALINOWSKA KAMILA1972BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
75KALINOWSKA PATRYCJA1988SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
76KALWACZYŃSKI FILIP1986POZNAŃWWF POLSKAPOLSKA
77KARWOWSKA ANGELIKA KARWOWSKA1984GRUDZIĄDZPOLSKA
78KASZUBOWSKI TOMASZ1982INOWROCŁAWPKO BP SAPOLSKA
79KIEDROWSKA DOROTA1989WAŁCZRUSZ DUSZĘ!POLSKA
80KIRCHHOFF KLAUDIA1997BYDGOSZCZSUPRAVISPOLSKA
81KLIMKIEWICZ MAGDALENA1995WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
82KOCHANOWSKA ALEKSANDRA1991BYDGOSZCZKŁAPOLTYPOLSKA
83KOCHANOWSKI NIKODEM1987BYDGOSZCZKŁAPOLTYPOLSKA
84KONDEK JAKUB1978BYDGOSZCZPOLSKA
85KONIECZNA KATARZYNA1999BYDGOSZCZPOLSKA
86KOPACZ HANKA1979BYDGOSZCZPO SWOJEMU. BIEGAM.POLSKA
87KORECKI ANDRZEJ1976MUROWANIECPOLSKA
88KOSZYKOWSKI MATEUSZ1991BYDGOSZCZPOLSKA
89KOWALSKI KRZYSZTOF1980KRUSZYN KRAJENSKIOCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPOLSKA
90KOWALSKI KRZYSZTOF1980KRUSZYN KRAJENSKIOCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPOLSKA
91KOWALSKI KRZYSZTOF1980KRUSZYN KRAJENSKIOCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPOLSKA
92KOWALSKI KRZYSZTOF1980KRUSZYN KRAJENSKIOCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPOLSKA
93KOWALSKI KRZYSZTOF1980KRUSZYN KRAJENSKIOCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPOLSKA
94KOZERA MAŁGORZATA1975BYDGOSZCZPOLSKA
95KOZERA MAŁGORZATA1975BYDGOSZCZPOLSKA
96KOZIK ANNA1969PRUSZCZ POM.RUN TEAM PRUSZCZPOLSKA
97KRAINSKI SŁAWOMIR1975WYSTĘPNKBPOLSKA
98KRAM MAREK1983BYDGOSZCZPOLSKA
99KRUPINSKI TOMASZ1970BYDGOSZCZPOLSKA
100KRZEŚNIAK WOJCIECH1983DRZYCIMDIABELSKIE PIORUNYPOLSKA
101KUBARSKI JULIAN1971BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
102KUBIAK DARIA1986NOWA WIEŚ WIELKASELEKCJA NATURALNAPOLSKA
103KUCZMARSKI JAKUB2003WARSZAWAPOLSKA
104KUCZMARSKI JAKUB2002RYPINPOLSKA
105KUCZMARSKI JAKUB2003RYPINPOLSKA
106KUKLIŠOVÁ GABRIELA1980BYDGOSZCZPOLSKA
107KUKUŁA ALEKSANDRA1998MORZEWIWFPRZEBOMBYPOLSKA
108KULAS TOMASZ1993POZNANPOLSKA
109KULKA MAREK1960BYDGOSZCZPOLSKA
110KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃKIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZEPOLSKA
111KUSA PIOTR1980BYDGOSZCZPOLSKA
112KUSZYŃSKA AGNIESZKA1979GOLINAPARTYZANCIPOLSKA
113KWASEK WOJCIECH1967BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
114KWAŚNIEWSKA ALDONA1975MROCZAPOLSKA
115KWAŚNIEWSKI WALDEMAR1969MROCZAPOLSKA
116KWAŚNIEWSKI WALDEMAR1969MROCZAPOLSKA
117KWIATKOWSKI ANDRZEJ1963GDAŃSKPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
118LATOS BARBARA1985BYDGOSZCZLATOSPOLSKA
119LATOS PAWEŁ1985BYDGOSZCZPOLSKA
120LISZEWSKA BEATA1980PŁOCKPOLSKA
121LITERSKI ŁUKASZ1987TRZCINIECPOLSKA
122LUZAK MIROSŁAW1961BYDGOSZCZPOLSKA
123ŁACHUT PIOTR1985POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
124ŁUKASIEWICZ KRZYSZTOF1978BYDGOSZCZMAJAPOLSKA
125MAGOŃ EMILIA1996BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
126MAJDAN ADAM1980ŁUBIANKASUPRAVISPOLSKA
127MAJEWSKI ROBERT1982BYDGOSZCZPOLSKA
128MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZPOLSKA
129MAJSTEREK MARCIN1974GDYNIAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
130MARKOWSKI SEBASTIAN1977CIELEASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
131MARNOCHA ŁUKASZ1983ŻNINGMINA ŻNINPOLSKA
132MASYS AGNIESZKA1978MALBORK (POMORSKIE)GRUPA MALBORKPOLSKA
133MATERN ANDRZEJ1973ŚWIECIEPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
134MERING MARTA1983BYDGOSZCZTRISPACE/TREKPOLSKA
135MICHALAK MARIUSZ1973BYDGOSZCZPOLSKA
136MIKOŁAJCZAK AGNIESZKA1975BYDGOSZCZPOLAND
137MOROSZCZAK BOGUMIŁ1974BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
138MROZIK ANDRZEJ1972BYDGOSZCZPOLSKA
139MURAWSKA MARTA1981ŁOCHOWICEPOLSKA
140MUSIAŁA KAROLINA1988BYDGOSZCZPOLSKA
141NADRATOWSKI MACIEJ1975BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
142OBRĘBSKI GRZEGORZ1977BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
143OCHNIO RYSZARD1975JASTROWIEPOLSKA
144OCHOCKI MACIEJ1992INOWROCŁAWKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
145OSMÓLSKI SZYMON198148BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!POLSKA
146OŻDŻYŃSKA PATRYCJA1993BYDGOSZCZPOLSKA
147PARTYKA KRZYSZTOF1982MAKSYMILIANOWODRUŻYNA PARTYKAPOLSKA
148PAWLEWSKI WOJCIECH2004BYDGOSZCZPOLSKA
149PIEKARSKI AREK1981BYDGOSZCZPOLSKA
150PIETRASZAK TOMASZ1971BIAŁE BŁOTARUN BYDGOSZCZPOLSKA
151PIETRASZAK TOMASZ1971BIAŁE BŁOTARUN BYDGOSZCZPOLSKA
152PIETRASZAK TOMASZ1971BIAŁE BŁOTARUN BYDGOSZCZPOLSKA
153PIETRZAK RAFAŁ1975BYDGOSZCZPOLSKA
154PIKULSKA MONIKA1992BYDGOSZCZKAWASAKIPOLSKA
155POLAK PAWEŁ1992INOWROCŁAWPOLSKA
156POLAWSKI MARCIN1976SZUBINKECZUP TEAMPOLSKA
157POPIELA-LICA IWONA1977BYDGOSZCZPOLSKA
158PYTLIŃSKI PAWEŁ1979OSIELSKOBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
159RADZIKOWSKI ŁUKASZ197912POLSKA
160RADZIKOWSKI ŁUKASZ1979BYDGOSZCZPOLSKA
161RADZIKOWSKI ŁUKASZ1979BYDGOSZCZPOLSKA
162RAKOWSKI WIESŁAW1961BYDGOSZCZUKS KOPERNIKPOLSKA
163RATAJCZAK PAWEŁ1976WOLICEPOLSKA
164RENC PATRYK1989BYDGOSZCZSERCE TYBETUPOLSKA
165ROSIŃSKI PIOTR1970GRUCZNOPOLSKA
166ROSIŃSKI PIOTR1970GRUCZNOPOLSKA
167ROSŁOŃSKA KINGA1985BYDGOSZCZPKOPOLSKA
168RÓŻYCKI SŁAWOMIR1960BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
169RUDOL MAGDALENA1976PRĄDOCINRUDOLKIPOLSKA
170SADURSKI SEBASTIAN1985NAPACHANIEPOLSKA
171SARNA URSZULA1981LEGIONOWOPOLSKA
172SCHWEDA JUSTYNA1974TORUŃPOLSKA
173SEDZIK JOANNA1980WARSZAWAPOLSKA
174SKUBISZEWSKI DAMIAN1988MAŁE RUDYSELEKCJA NATURALNAPOLSKA
175SKUBISZEWSKI DAMIAN1988MAŁE RUDYSELEKCJA NATURALNAPOLSKA
176SPRYSZYŃSKI MICHAŁ1988BYDGOSZCZTRIRODZINKAPOLSKA
177STARGECKA LUDMIŁA1954CHOJNICEPOLSKA
178STARGECKI MICHAŁ1989CHOJNICEPOLSKA
179STĘPIEŃ MONIKA STĘPIEŃ STĘPIEŃ1978BYDGOSZCZPOLSKA
180STRÓŻYŃSKI MARCIN1973BYDGOSZCZPOLSKA
181SULKOWSKI ZDZISLAW1971BYDGOSZCZPOLSKA
182SZAJ MICHAŁ1988BYDGOSZCZBRAKPOLSKA
183SZARLEJ MARCIN1983BYDGOSZCZPKO BANK POLSKI SAPOLSKA
184SZEIB ROBERT1976BYDGOSZCZPOLSKA
185SZEWCZUK MAŁGORZATA1983BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
186SZEWCZUK SEBASTIAN1983BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
187SZMATUŁA ELŻBIETA1994STRZELNOPOLSKA
188SZPERA JOANNA1971BYDGOSZCZPOLSKA
189SZTEJKA JOLANTA1978BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
190SZULC PAWEŁ1970GRUDZIADZPOLSKA
191SZULC ŁUKASZ1989BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
192SZYMANOWSKI MICHAŁ1992BYDGOSZCZPOLSKA
193SZYMCZAK JACEK197019POLSKA
194T MARTA1988BYDGOSZCZPOLSKA
195TKACZYK TOMASZ1971BYDGOSZCZPOLSKA
196TOMCZAK AGNIESZKA TOMCZAK1976BYDGOSZCZPOLSKA
197TOMKIEWICZ NATALIA1985BYDGOSZCZPOLSKA
198TOPOLSKI MICHAŁ1991BARŁOGISAINT-GOBAIN KOŁOPOLSKA
199TUBAJA ALBERT197585-794KABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
200TUBAJA ANITA197885-794KABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
201TUMO TIMOTHY1985BYDGOSZCZPOLSKA
202TUREK JÓZEF1991BYDGOSZCZPOLSKA
203TYLUTKI RADOSŁAW1983BARCINASSECO ACTIVE TEAM / #SLIMAKIBARCINPOLSKA
204WADOWSKI BARTOSZ1977BYDGOSZCZPOLSKA
205WALENTYN KATARZYNA WALENTYN1978TORUŃPOLSKA
206WALKOWIAK RAFAŁ1970KONINPOLSKA
207WALKOWIAK RAFAŁ1970KONINPOLSKA
208WENCLEWSKA MAGDALENA1977POZNAŃPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
209WENDA DAWID1990BYDGOSZCZSZKOŁA JAZDY TOMASPOLSKA
210WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR1968BYDGOSZCZKABEL TEAMPOLSKA
211WINIECKI PATRYK1983BYDGOSZCZPOLSKA
212WITEK MAGDALENA1993NOWA WIEŚ WIELKAPOLSKA
213WITKOWSKA MONIKA1986BYDGOSZCZPOLSKA
214WŁOCH SYLWESTER1963BYDGOSZCZPOLSKA
215WNUCZYŃSKI ANDRZEJ1972BYDGOSZCZORANGE POLSKAPOLSKA
216WOJCIECHOWSKI RYSZARD1968WARSZAWAKUŻNIA TRIATHLONUPOLSKA
217WOJCIECHOWSKI RYSZARD1968WARSZAWAKUŻNIA TRIATHLONUPOLSKA
218WOJCIECHOWSKI RYSZARD1968WARSZAWAKUŻNIA TRIATHLONUPOLSKA
219WUJEK MAGDALENA1983BYDGOSZCZPOLSKA
220WYRĄBKIEWICZ HANNA1986BYDGOSZCZPOLSKA
221ZAKURZEWSKI ARKEK1968BYDGOSZCZPOLSKA
222ZBIERZCHOWSKI KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZPOLSKA
223ZBIERZCHOWSKI KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZPOLSKA
224ZIELIŃSKA MARTA1988SZUBINPOLSKA
225ZIELIŃSKI TOMASZ1974SOLEC KUJAWSKISIG ACTIVEPOLSKA
226ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA
227ZYGOWSKI MIKOŁAJ1991BYDGOSZCZPOLSKA