System rejestracji dostarcza STS-TIMING

XIII Bieg w pogoni za żubrem

Lista startowa / Start List

Data imprezy
20.06.2021

8 km - stacjonarnie

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK PIOTR1981KRAKOWASTORPOLSKA
2AUGUSTYŃSKI SYLWESTER1981KRAKÓWGRUPA LUKTRANSPOLSKA
3BIALAS ANNA1974BYTOMPOLSKA
4BOLIK DANIEL1984NIEPOŁOMICEPOLSKA
5BRZEZIŃSKA ANNA1985WIĘCŁAWICE STAREA&JPOLSKA
6BUJAKOWSKI PATRYK1979PROSZOWICEPOLSKA
7ELASRI ABDERRAHIM1982CHORZÓWTEAM@ELASRIPOLSKA
8GALUBA MONIKA1981WIELICZKAUKS LIDERPOLSKA
9GĄSIENICA-ROJ TOMASZ1972ZAKOPANEKLIMATYZACJA ZAKOPANEPOLSKA
10GOLASIŃSKI DARIUSZ1970SZCZECINPOLSKA
11GÓRALCZYK BERENIKA1997KRAKÓWPOLSKA
12GÓRALCZYK MICHAŁ1982BURÓWPOLSKA
13KACZMARCZYK DOROTA KACZMARCZYK1980KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
14KALISZ TOMASZ1983NIEPOŁOMICEPOLSKA
15KANIA ADAM1964BIEŃKÒWKA 512POLSKA
16KNAPCZYK-KANIA GABRIELA1974POLSKAPOLSKA
17KNAPCZYK-KANIA GABRIELA KNAPCZYK-KANIA1974POLSKAPOLSKA
18KORNAUS ALICJA1985WOLA RADŁOWSKAPOLSKA
19KOZERSKA-STANEK ANNA1971PROSZOWICEPOLSKA
20KRĘPA MARTA1984PODŁĘŻEŻUBRY RACE TEAMPOLSKA
21LESZCZYŃSKI ADAM1979KRAKÓWNIDECPOLSKA
22LUKS JULIA1996KRAKÓWRACKET PLANETPOLSKA
23MAKUŁA DAWID MAKUŁA1986KRAKÓWGLMKPOLSKA
24MIETELSKI PIOTR1981KRAKÓWNOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWYPOLSKA
25MIETELSKI PIOTR1981KRAKÓWNOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWYPOLSKA
26MOSUREK GRZEGORZ1971KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
27ORACZ TOMASZ1991NIEPOŁOMICEPOLSKA
28PAJDA ADAM1989KRAKÓWASTORPOLSKA
29PALKA TOMASZ1984MSZANA DOLNASOLID-BHPPOLSKA
30PARTYKA ANNA1970NIEPOŁOMICEPOLSKA
31PIENIĄŻEK WACŁAW1972KRAKÓWPOLSKA
32PŁATEK MATEUSZ1997KRAKÓWPOLSKA
33PUDEŁEK KAMIL1989KRAKÓWPOLSKA
34PUDZISZ RYSZARD1967LUDŹMIERZPOLSKA
35RODAK ARKADIUSZ1987WIELICZKAASTORPOLSKA
36RPGOZIK PIOTR2004KRZYSZTOFORZYCEPOLSKA
37SERĘGA ANNA SERĘGA1980KRAKÓWPOLSKA
38SERĘGA ANNA SERĘGA1980KRAKÓWPOLSKA
39SERĘGA ANNA SERĘGA1980KRAKÓWPOLSKA
40SERĘGA ANNA SERĘGA1980KRAKÓWPOLSKA
41SMOTER TADEUSZ1956KRAKÓW-NOWA HUTAPOLSKA
42SOBÓL MAŁGORZATA1981LISZKIPOLSKA
43SOBÓL PAWEŁ1974LISZKIPOLSKA
44STAWARZ KRZYSZTOF1981KRAKÓWBRZYSKI TRI TEAMPOLSKA
45STOCH MAŁGORZATA1976MICHAŁOWICEASTORPOLSKA
46STROIUK MYKHAILO1991KRAKOWPOLSKA
47SZCZEPANKIEWICZ KRZYSZTOF1960KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
48SZETELA MIKOŁAJ2000DOBRZECHÓWASTORPOLSKA
49SZEWCZYK MICHAŁ SZEWCZYK1983WĘGRZCE WIELKIEQŁUNYSZPOLSKA
50SZYMUŚ ANDRZEJ1975MSZANA DOLNANIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
51ŚWIDZIŃSKA-SZWED BASIA1970KRZYSZTOFORZYCERUNNINGPERFORMANCE.PLPOLSKA
52TRYBUŁA KRZYSZTOF1996PRZYSIETNICATRYBULA TOP TEAMPOLSKA
53WNĘK RAFAŁ1978GNOJNIKPOLSKA
54WOJTAS KAMIL1996ŁUŻNAPOLSKA
55WOJTASZEK MALWINA1988KRAKOWPOLSKA
56WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
57WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
58ZAWADA MAGDALENA1976KRAKÓWJJFIT RUNNING TEAMPOLSKA
59ZMUDA ADAM1965SKAWINAPOLSKA
60ZMYJ DANUTA1974WIELICZKALACHO TEAMPOLSKA

15 km - stacjonarnie

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BEDNARENKO WOJCIECH1981TARNÓWEKIPA Z TARNOWAPOLSKA
2BIGOS GRZEGORZ1979JAWORZNOGRAMMIPOLSKA
3BOCHEŃSKI MACIEJ1991KRAKÓWBIEGNĘ ZA MICHAŁEMPOLSKA
4BOJARSKA BEATA1984KRAKÓWBWPOLSKA
5BROSZKIEWICZ ANNA1962BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLSKA
6BROSZKIEWICZ WITOLD BROSZKIEWICZ1961BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLSKA
7BROŻBAR TOMASZ1976KRAKÓWPOLSKA
8CHODOWIEC MACIEJ1970SKAWINAPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
9CIASTOŃ KATARZYNA1984KRAKÓWPOLSKA
10CISZEWSKI DAWID1998PRZYGŁOWPOLSKA
11CISZEWSKK DAWID1998PRZYGŁOWPOLSKA
12CZARNY ŁUKASZ1983KRAKÓWWKURW_TEAMPOLSKA
13CZERNIEJEWSKA MONIKA1983KRAKÓWBŁĘKITNA XVIIPOLSKA
14CZERNIEJEWSKA MONIKA1983KRAKÓWBŁĘKITNA XVIIPOLSKA
15CZERNIEJEWSKA MONIKA1983KRAKÓWBŁĘKITNA XVIIPOLSKA
16CZYŻ GRZEGORZ1967TARNÓWGRUPA AZOTY - AUTOMATYKA TARNÓWPOLSKA
17FLIS-CZAJKA JUSTYNA FLIS-CZAJKA1984PISARYLACHO TEAMPOLSKA
18GAŁĘZIOWSKI ŁUKASZ1976KRAKÓWPOLSKA
19GŁADKOWSKI GRZEGORZ1986GOWINOBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
20JAKUBIEC SZYMON1080KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
21JAROSZ DAMIAN1986MOKRZYSKAPOLSKA
22KAPUSTKA MICHAŁ1984WIELICZKAŻUBRY RACE TEAMPOLSKA
23KONDRAT SYLWIA1979POBIEDNIK WIELKIPOLSKA
24KOSEK PAWEL1991TYCHYWWW.PAWELKOSEK.PLPOLSKA
25KOTAŚ BEATA1983KRAKÓWBWPOLSKA
26KOTAŚ BEATA1983KRAKÓWBWPOLSKA
27KOWALCZYK KRZYSZTOF1982BOCHNIAPOLSKA
28KOWALCZYK MONIKA KOWALCZYK1981WIELICZKAPOLSKA
29KOWALCZYK PAWEŁ1974KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLSKA
30KRUCZEK PAWEŁ KRUCZEK1985KRAKÓWWSZW KRAKÓWPOLSKA
31KRZAK WIKTOR1985KRAKÓWNOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWYPOLSKA
32KUBACKA KAROLINA1987NIEPOŁOMICEPOLAND
33LACHOWSKI ANDRZEJ1982KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
34LITWIN JAROSŁAW1972BIBICEPOLSKA
35MIROSLAW ZIEBOWICZ1962KRAKÓWAMATORPOLSKA
36NAGLIK MARCIN1980KRAKÓWLACHOTEAMPOLSKA
37OSIECKI JACEK1976KRAKÓWBŁĘKITNA XVIIPOLSKA
38PALECZNY IWONA1992KRAKÓWPOLSKA
39PAPIERZ PADAŁ1994KRAKÓWPOLSKA
40PARTYKA ANNA1970NIEPOŁOMICEPOLSKA
41RAJCA ANNA1979KRAKÓWBŁĘKITNA XVIIPOLSKA
42STĘPNIEWSKA-WŁOCH SANDRA1989WIELICZKAPOLSKA
43STOLARZ MACIEJ1988KRAKÓWBRONOWICE TEŻ BIEGAJĄPOLSKA
44TARNAWSKA ANNA1983WIELICZKAUKS LIDER SIERCZAPOLSKA
45WACHEL TOMASZ1986BRZEGIZABANKUJ.PLPOLSKA
46WĘGLARZ WALDEMAR1977RABKA-ZDRÓJPOLSKA
47WŁOCH MARIUSZ1986WIELICZKAMARIUSZ WŁOCH BIEGAJĄCY FOTOGRAFPOLSKA
48WŁOSTOWSKA KASIA1976KRAKÓWVEGE RUNNERSPOLAND
49WOLNIK MATEUSZ1991LYSKIAKTYWNI LYSKIPOLSKA
50WÓJCIK MONIKA1976KRAKÓWPOLSKA

8 km - wirtualnie

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BACHOWICZ AGNIESZKA1977NIEPOŁOMICEPOLSKA
2MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZPOLSKA
3SŁOWIK DANIEL1987ŻABNOGANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓWPOLSKA

15 km - wirtualnie

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BRUZDA IWONA1981SKAWINASOLOPOLSKA
2LITWA ELŻBIETA1979KRAKÓWPOLSKA
3LITWA ELŻBIETA1979KRAKÓWPOLSKA

Bieg dzieci

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BEDNARZ KATARZYNA2016KRAKÓWPOLSKA
2BEDNARZ MAREK2019KRAKÓWPOLSKA
3BEZKOROWAJNY WAWRZYNIEC2018SIEPRAWDLACZEMU TEAMPOLSKA
4BRZEZINA IGNACY2015KRAKÓWPOLSKA
5CIASTOŃ JAKUB2013KRAKOWPOLSKA
6CIASTOŃ JAKUB2013KRAKOWPOLSKA
7CZAJKA ALICJA2016PISARYLACHO TEAMPOLSKA
8KRAMKOWSKI BARTOSZ2013KRAKÓWPOLSKA
9KUCZMARSKI JAKUB2006RYPINPOLSKA
10PADŁO PIOTR2014KRAKÓWPOLSKA
11PAWLAK ANTONI2007KRAKÓWPOLSKA
12PAWLAK ANTONI2007KRAKÓWPOLSKA
13ŻYŁA PAWEŁ2017WŁOPOLSKA