System rejestracji dostarcza STS-TIMING

RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem 2021!

Lista startowa / Start List

10 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK PIOTR1975KUTNOKUTNO BIEGAPOLSKA
2ALFUT GRZEGORZ1961SIERPCVELO SIERPCPOLSKA
3BARTKOWSKI MIROSLAW1965TORUŃPOLSKA
4BARTNICKI KAROL1988STAJENCZYNKIPOLSKA
5BEAUVALE MONIKA1979ROZGARTYSAMAPOLSKA
6BEM WOJCIECH1986TORUNPOLSKA
7BEM WOJCIECH1986TORUNPOLSKA
8BOJAKOWSKI TOMASZ1971TORUŃTBMPOLSKA
9BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTORCR ROZGARTYPOLSKA
10BOROCH DAWID1983TORUŃTODO MODO +POLSKA
11BRĄŻKIEWICZ MACIEJ1980TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
12BRZUCHALSKI MATEUSZ BRZUCHALSKI1987BYDGOSZCZVIRTUAL RUNNER CLUBPOLSKA
13CALLAGHAN JONATHAN1984CZARNE BŁOTOCROSSFIT TORUŃPOLAND
14CHOJNACKA KAROLINA1979TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
15CICHOŃ MACIEJ1972GDYNIA42.195 WEJHEROWOPOLSKA
16CZARNY PRZEMYSŁAW1961OSIEK NAD WISŁĄPOLSKA
17CZARNY PRZEMYSŁAW1961OSIEK NAD WISŁĄPOLSKA
18CZARNY PRZEMYSŁAW1961OSIEK NAD WISŁĄPOLSKA
19CZECHOWSKI RAJMUND1943TORUŃROZGARTY RUN CROSSPOLSKA
20CZYZNIEWSKA MAŁGORZATA1986TORUŃPOLSKA
21CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
22CZYŻNIEWSKA MAŁGORZATA1986TORUŃPOLSKA
23DĄBROWIECKI PATRYK1983OSIĘCINYGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
24DĄBROWSKI MACIEJ1994GIEDAJTYJONKOWO SPORTPOLSKA
25DĄBROWSKI MACIEJ1994GIEDAJTYJONKOWO SPORTPOLSKA
26DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ8K-PBOTPOLSKA
27DRASZCZYK DANKA1980TORUŃBIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
28DRASZCZYK MARCIN1981TORUŃBIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
29DZIAŁAK MARIAN1948KONINKB AKTYWNI KONINPOLSKA
30FALKOWSKI MARIUSZ1976WĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOPOLSKA
31FIDEREWICZ KUBA1981SILNOPOLSKA
32FILIPIAK KATARZYNA1992TORUŃPOLSKA
33FILODA DAMIAN1989RYCZYWÓŁPOLSKA
34FORNEY MARCIN1994GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLSKA
35FUMINKOWSKI ARKADIUSZ FUMINKOWSKI1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
36FUMINKOWSKI ARKADIUSZ FUMINKOWSKI1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYSPOLSKA
37GAJKOWSKI MARCIN1988TORUŃTOOTH ON FIREPOLSKA
38GAJKOWSKI MARCIN1988TORUŃTOOTH ON FIREPOLSKA
39GAJKOWSKI MARCIN1988TORUŃTOOTH ON FIREPOLSKA
40GAJKOWSKI MARCIN1988TORUŃTOOTH ON FIREPOLSKA
41GAWINECKA ALEKSANDRA1991TORUŃ#LEPIEJWOLNONIŻWCALEPOLSKA
42GAWLIK KINGA1980ŚWINICE WARCKIEPOLSKA
43GAWLIK KINGA1980ŚWINICE WARCKIEPOLSKA
44GAWRYSZEWSKI PIOTR1973TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
45GIERSZEWSKI CEZARY1967OLECKOZAŁOGA GPOLSKA
46GŁOWACKI DAWID1994INOWROCŁAWSPORT4LIFEPOLSKA
47GŁOWACKI DAWID1994INOWROCŁAWSPORT4LIFEPOLSKA
48GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOLSKA
49GRZELAK RADOSŁAW1977ŁOCHOWONASTĘPNY KROK TEAMPOLSKA
50GRZELAK RADOSŁAW1977ŁOCHOWONASTĘPNY KROK TEAMPOLSKA
51GULIŃSKI GRZEGORZ1984TORUŃPOLSKA
52GULIŃSKI GRZEGORZ1984TORUŃPOLSKA
53GUZOWSKI RAFAŁ1978TORUŃPOLSKA
54HIŃCZEWSKI MARCIN1984OSIEK NAD WISŁĄSTALE BIEGAM NOVA TRADINGPOLSKA
55JANIK ROMAN1953KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
56JARZĄBEK BARTOSZ1986DRUŻBICETURBO TEAMPOLSKA
57JASIŃSKA ANNA1990TORUŃPOLSKA
58JAWORSKA KAROLINA1979WARSZAWAPOLSKA
59JENDRZEJCZAK ROBERT1992BARCINPOLSKA
60KADUSHKA LEANID1983BIAŁY DUNAJECPOLSKA
61KADUSHKA LEANID1983BIAŁY DUNAJECBIAŁORUŚ
62KAŁASKA KRZYSZTOF1979CHEŁMŻAGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
63KAMOLA WOJCIECH1990TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
64KASPRZYK PIOTR1969TORUŃTORUŃ PODGÓRZPOLSKA
65KATRYŃSKI SŁAWOMIR1961TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
66KLAROWSKI WOJCIECH KLAROWSKI1976TORUŃPOLSKA
67KLAROWSKI WOJCIECH KLAROWSKI1976TORUŃPOLSKA
68KLECHA KRZYSZTOF1978CHEŁMŻAHENDRICKSONPOLSKA
69KŁODZIŃSKI KAROL1977TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
70KONDRAT ALEKSANDRA1990TORUŃPOLSKA
71KONISZEWSKA DOMINIKA1988TORUŃPOLSKA
72KOWALSKA IZABELA1968WARSZAWAPOLSKA
73KOWALSKI MAREK1986TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
74KOWALSKI PAWEŁ1970WARSZAWAPOLSKA
75KOZIELSKI RYSZARD1958LÓDŹŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAMPOLSKA
76KOZŁOWSKA ZUZANNA1996TORUŃPOLSKA
77KOZŁOWSKI RAFAŁ1972BARCINPOLSKA
78KOZŁOWSKI ROBERT1977WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPOLSKA
79KRZYŻANOWSKI DARIUSZ1985TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
80KUBCZAK-KOSICKA ANNA1972TORUŃSPCPOLSKA
81KUCZMARSKI JAKUB2000RYPINBLAPOLSKA
82KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINBLAPOLSKA
83KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINBLAPOLSKA
84KUCZMARSKI JAKUB1985RYPINPOLSKA
85KUCZMARSKI ŁUKASZ1977DFGWERPOLSKA
86KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃKIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZEPOLSKA
87LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM NOVA TRADINGPOLSKA
88LEŚ KRZYSZTOF1977TORUŃPOLSKA
89LEŚ KRZYSZTOF1977TORUŃPOLSKA
90LEŚ KRZYSZTOF1977TORUŃPOLSKA
91LEŚ KRZYSZTOF1977TORUŃPOLSKA
92LEŚ KRZYSZTOF1977TORUŃPOLSKA
93LEŚNIAK JACEK1967TORUŃPOLSKA
94LEŚNIAK JACEK1967TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
95LEWANDOWSKI RADOSŁAW1991LUBICZ GÓRNYGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
96LEWANDOWSKI SEBASTIAN1993INOWROCLAWINOWROCŁAWPOLSKA
97LEWANDOWSKI WOJCIECH1952LIPNOPOLSKA
98LEWICKI PIOTR1979TORUŃ:-)POLSKA
99ŁADNIAK DARIUSZ1978CZARNOWOPOLSKA
100ŁOMNICKI DARIUSZ1964PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
101ŁOMNICKI DARIUSZ1964PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
102ŁOPATECKA KAROLINA1992TORUŃPOLSKA
103MACIASZEK KRZYSZTOF1980TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
104MAĆKIEWICZ IRENEUSZ1963TORUŃSTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOLSKA
105MAĆKIEWICZ IRENEUSZ1963TORUŃSTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOLSKA
106MAKOWSKI BOGDAN1957PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
107MAKOWSKI BOGDAN1957PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
108MALINOWSKI PAWEŁ1988TORUŃK2 RUNNING TEAMPOLSKA
109MAŁECKI SEBASTIAN1977OSIEK N/WISŁĄKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
110MAŚLANKA JOANNA1980GŁUPICE PARCELATURBO TEAMPOLSKA
111MAŚLANKA MIECZYSŁAW1980GŁUPICE PARCELATURBO TEAMPOLSKA
112MĘŻYŃSKI DARIUSZ1982GNIEZNOPOLSKA
113MICHLER SANDRA1993WIELKA NIESZAWKAUNITED RUNNERS TORUŃPOLSKA
114MICHLER SANDRA1993WIELKA NIESZAWKAUNITED RUNNERS TORUŃPOLSKA
115MICHLER SANDRA1993WIELKA NIESZAWKAUNITED RUNNERS TORUNPOLSKA
116MICHLER SANDRA1993WIELKA NIESZAWKAUNITED RUNNERS TORUNPOLSKA
117MICHLER SANDRA1993WIELKA NIESZAWKAUNITED RUNNERS TORUNPOLSKA
118MUSZAK ŁUKASZ1991BYTÓWLKB IM. BRACI PETK LĘBORKPOLSKA
119NAHAJOWSKI PAWEŁ1970TORUŃACROTEAMPOLSKA
120NAHAJOWSKI PAWEŁ1970TORUŃACROTEAMPOLSKA
121NAWROCKI JACEK1981LUBICZ GÓRNYGRUPA NAWROCKIPOLSKA
122NIEDZIAŁKOWSKI RAFAŁ1968TORUŃPOLSKA
123NIZIOŁ KAMILA1986TORUŃPOLSKA
124NIZIOŁ KAMILA1986TORUŃBRAKPOLSKA
125NOWAK AGNIESZKA1976TORUŃPOLSKA
126OBRYCKI PAWEŁ1982GRAJEWOPOLSKA
127OLEJNICZAK MAGDALENA1978TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLAND
128ORŁOWSKA KLAUDIA1975TORUŃCELEBRYTKIPOLSKA
129PAWLAK KRZYSZTOF1985TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
130PAWŁOWSKI TOMASZ1992BRZEŚĆ KUJAWSKIPOLSKA
131PAZIEWSKI KACPER2005ŁYSOMICEPOLSKA
132PERDJON DARIUSZ1971TORUŃLASSAR TEAMPOLSKA
133PIERZCHAŁA SŁAWOMIR1968GOLUB-DOBRZYŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
134PIETRAK PAULA1986GDAŃSKPOLSKA
135PIETRZAK WOJCIECH1979TORUŃPOLSKA
136PIÓR MAREK1966TORUŃPOLSKA
137PIWEK ADRIAN1992INOWROCLAWPOLSKA
138POLITOWSKA MAGDALENA1981ROGOWOPOLSKA
139POLITOWSKI FILIP2005ROGOWOPOLSKA
140PREDENKIEWICZ ANDRZEJ1991ZĘBOWOZĘBOWOPOLSKA
141PREDENKIEWICZ ANDRZEJ1991ZĘBOWOZĘBOWOPOLSKA
142PREDENKIEWICZ ANDRZEJ Ł1991ZĘBOWOZĘBOWOPOLSKA
143PRETE FRANCESCO1990LODZBRAKPOLSKA
144PTASHUK KATSIARYNA1991MINSKACHILLES-LESZNOBIAŁORUŚ
145RACZKOWSKI ROBERT1974TORUŃPOLSKA
146RACZKOWSKI ROBERT1974TORUŃPOLSKA
147RACZKOWSKI ROBERT1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
148RACZKOWSKI ROBERT1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
149RACZKOWSKI ROBERT1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
150RACZKOWSKI ROBERT1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
151RACZKOWSKI ROBERT1974TORUŃMARMEL TORUŃPOLSKA
152RAKOWSKI DARIAN1985TORUŃPOLSKA
153ROZCZYŃSKI BENIAMIN1993LUBOŃADAM GŁOGOWSKI - GŁODNY ZWYCIĘSTWAPOLSKA
154RUTKOWSKA JOANNA1977LUBICZ DOLNYPOLSKA
155SAJEWSKI ŁUKASZ1979TORUŃPOLSKA
156SIUDA SEBASTIAN SIUDA1973BYDGOSZCZRMPOLSKA
157SKARBOWSKI LUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
158SKARBOWSKI LUKASZ1986ŻUROMINPOLSKA
159SOBIECKI ROBERT1988BRODNICAGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
160SOSZYNSKI GRZEGORZ1966TORUNPOLSKA
161STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKARCRPOLSKA
162STOKŁOSA MAŁGORZATA1983TORUNPOLSKA
163SULKOWSKI JACEK1983TRACZYSKABRAKPOLSKA
164SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
165SZPARŁO ŁUKASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
166SZPULARZ JAKUB1979TORUŃPOLSKA
167SZPULARZ JAKUB1979TORUŃPOLSKA
168SZTYPKA PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
169SZTYPKA PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
170SZTYPKA PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
171SZTYPKA PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
172SZULC JACEK1965CHEŁMNOPOLSKA
173SZULC JACEK1965CHEŁMNOPOLSKA
174SZWEC PAWEL SZWEC1980TORUNTOP CROSS MARATON TORUŃPOLSKA
175TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOKP PSP INOWROCŁAWPOLSKA
176TWAROWSKI ARKADIUSZ1978TORUŃPOLSKA
177TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃPOLSKA
178TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃPOLSKA
179TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃPOLSKA
180TYPEK ŁUKASZ1982LULKOWOPOLSKA
181WALENCIK MARCIN1984RADOMPOLSKA
182WALENCIK MARCIN1984RADOMPOLSKA
183WALIDUDA ANNA1981GRODKÓWPOPŁAWSKI TEAMPOLSKAPOLSKA
184WASILEWSKI ALEKSANDER1972TORUNGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
185WĄSIK DOROTA1989TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
186WIERNICKA PAULINA1989KWIDZYNGMINA GARDEJA BIEGAPOLSKA
187WIĘCH DAMIAN1984TORUŃPOLSKA
188WILEWSKI DARIUSZ1974GRUDZIĄDZPOLSKA
189WILK KLAUDIA1988CZAPLINEKAGENTKI 007POLSKA
190WIŚNIEWSKA BRYGIDA1989TORUŃPOLSKA
191WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW1955ZŁOTORIAGWIAZD NESTLE FITNESSPOLSKA
192WOJNAR ROBERT1976TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
193WRZESIŃSKA JUSTYNA1982TORUŃPOLSKA
194ZADYLAK JAKUB1991GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
195ZAKRZEWSKI MAREK1967TORUŃOSZOŁOMKI TEAMPOLSKA
196ZALESKIEWICZ KAMIL1991TORUŃPOLSKA
197ZIELIŃSKI MAREK1970TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
198ZIELIŃSKI PAWEŁ1988TORUŃPOLSKA
199ZIELIŃSKI PAWEŁ1988TORUŃPOLSKA
200ZIELIŃSKI PAWEŁ1988TORUŃPOLSKA
201ZIELIŃSKI PAWEŁ1988TORUŃPOLSKA
202ZIELIŃSKI PAWEŁ ZIELIŃSKI1988TORUŃPOLSKA
203ZIETARSKI JERZY1970ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
204ZIĘTARSKA BOŻENA1971ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
205ZIÓŁKOWSKA ALEKSANDRA1994TORUŃPOLSKA
206ZIÓŁKOWSKA ALEKSANDRA1994TORUŃPOLSKA
207ZWIERZYKOWSKA WERONIKA1991TORUŃPOLSKA
208ZYCH DAWID1974ELBLĄGFUNDACJA SPARTANIE DZIECIOMPOLSKA
209ŻUCHOWSKA PAULINA1996KROTOSZYNYAZS UMK TORUŃPOLSKA
210ŻURAŃSKI ROBERT1985STRYKÓWPOLSKA
211ŻYDOWICZ PIOTR1991KORONOWOPOLSKA
212ŻYDOWICZ PIOTR1991KORONOWOPOLSKA

5 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK ANDRZEJ1974TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
2BANASIAK CEZARY1978TORUŃPOLSKA
3BARCZAK-SROCZYNSKA ANNA1988PADNIEWKOPOLSKA
4BARTOSZAK KRZYSZTOF1975TORUŃMARCO-SYSTEMPOLSKA
5BIERNACKA ANNA BIERNACKA1979BYDGOSZCZPOLSKA
6BŁOCKA MARTA1985TORUŃPOLSKA
7BŁOCKA MARTA1985TORUŃPOLSKA
8BŁOŃSKA JOANNA1980ZAKRZEWOPOLSKA
9BOBKOVA OLEKSANDRA1988TORUŃPOLSKA
10CZĘŚCIK ALEKSANDRA1996PRZASNYSZPOLSKA
11DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃ81BLP-8K-PBOTPOLSKA
12DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃPOLSKA
13FABIŃSKI PATRYK1995SILNOGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLAND
14GAURA HENRYK1982TORUŃPOLSKA
15GOLĘDZINOWSKA MARZENA1985ŁÓDŹPLANBIEGANIE.PL/#TEAMARTURKOZŁOWSKIPOLSKA
16GÓRA RAFAŁ1977TORUŃENERGOTERMPOLSKA
17HAŁACZKIEWICZ SYLWIA1982BEŁCHATÓWPOLSKA
18JACZUN MAGDALENA1984TORUŃJACZUN TEAMPOLSKA
19JACZUN MAGDALENA1984TORUŃJACZUN TEAMPOLSKA
20JAROSZ ANETA1973TORUŃPOLSKA
21JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF1972TORUŃMASTERS TORUŃPOLSKA
22JAWORSKI JACEK1975TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
23JĘDRZEJEK KRZYSZTOF1973JAWORZNOPOLSKA
24KEMICER IGOR2000PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
25KOSSAKOWSKA MAGDALENA1974TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
26KOTOWSKI ROBERT1975TORUŃNIEZALEŻNYPOLSKA
27KOWALSKI RAFAŁ1982TORUNGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
28KOZŁOWSKI KRZYSZTOF1985TORUŃPOLSKA
29KOZŁOWSKI KRZYSZTOF1985TORUŃPOLSKA
30KOZŁOWSKI KRZYSZTOF1985TORUŃPOLSKA
31KOZŁOWSKI KRZYSZTOF1985TORUŃPOLSKA
32KOZŁOWSKI KRZYSZTOF1985TORUŃPOLSKA
33KRÓL PIOTR1977TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
34KRUSIŃSKI DARIUSZ1979TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
35KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
36KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
37KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
38KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINBLAPOLSKA
39KUŹMA ANNA1978ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLSKA
40LEWANDOWSKI MACIEJ1992ROJEWOPOLSKA
41LIPIŃSKI MATEUSZ1999SŁUPSKAML SŁUPSK / NATURAL BORN RUNNERSPOLSKA
42LOREK MARCIN1971TORUNPOLSKA
43LULEWICZ MAGDALENA1980TORUŃPOLSKA
44MAJCHRZAK ANETA1992TORUŃT.S. OPATRUNKIPOLSKA
45MAKIJENKO DAMIAN1998TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
46MALINOWSKI ADAM1983TORUNGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
47MAMCZURA GUSTAW1970TORUŃGUSTAWPOLSKA
48MARCINIAK DAMIAN1994SIEMIATYCZEPOLSKA
49MATYSZCZAK DAMIAN1974INOWROCŁAWPOLSKA
50MILO ADAM1972TORUŃPOLSKA
51MÜLLER ANNA1975TORUŃPGE TORUŃPOLSKA
52MÜLLER ANNA1975TORUŃPGE TORUŃPOLSKA
53NIEDBAŁA AGNIESZKA1995TORUŃPOLSKA
54OBARA PRZEMYSŁAW1995PŁOCKZABIEGANI DOBROWOLSCYPOLSKA
55OSTROWSKA DARIA1991TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLAND
56OSTROWSKA MAGDALENA1977GŁOGOWOGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
57OSTROWSKI ŁUKASZ1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
58OSTROWSKI ŁUKASZ1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
59OSTROWSKI ŁUKASZ1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
60OSTROWSKI ŁUKASZ1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
61OSTROWSKI ŁUKASZ1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
62PAWŁOWSKA DOROTA1980MARZĘCICEKURZĘTNIKPOLSKA
63PAZIEWSKI MIROSŁAW1972TORUŃGWIAZD NESTLÉ FITNESSPOLSKA
64PIASECKA JOANNA1981TORUNPOLSKA
65POLKOWSKA KLAUDIA1996TORUŃPOLSKA
66PRUSIK ŁUKASZ1985TORUŃCSAIU TORUŃ/AWL WROCŁAWPOLSKA
67RADZEWICZ KAMILA1998TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLAND
68ROCHOWIAK PRZEMYSŁAW1984INOWROCŁAWPOLSKA
69RÓŻYCKI PAWEŁ1989LUBICZGWIAZD NESTLÉ FITNESS”POLSKA
70SASIELA-DOPIERALSKA DARIA1982TORUŃTORUŃ PLAZA TEAMPOLSKA
71SAULEWICZ ROBERT1975GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA
72SAULEWICZ ROBERT1975GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA
73SAULEWICZ ROBERT1975GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA
74SAULEWICZ ROBERT1975GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA
75SAULEWICZ ROBERT1975GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA
76SAULEWICZ ROBERT1975SKOWARCZPOLSKA
77SAULEWICZ ROBERT1975SKOWARCZPOLSKA
78SAULEWICZ ROBERT1975SKOWARCZLOTOS RUNNING TEAMPOLSKA
79SAULEWICZ ROBERT91975SKOWARCZPOLSKA
80SIEPAK EWA1994MAŁA NIESZAWKAGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
81SUDOL TOMASZ1973OBROWOGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
82SZPARŁO ŁUKASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
83SZREJTER IZABELA1982TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
84SZULC JACEK1965CHEŁMNOPOLSKA
85URBAŃSKI MARCIN1981TORUŃGWIAZD NESTLÉ FITNESSPOLSKA
86WAKULUK KATARZYNA1981TORUŃPOLSKA
87WAKULUK KATARZYNA1981TORUŃPOLSKA
88WAKULUK KATARZYNA1981TORUŃPOLSKA
89WARMBIER ALEKSANDRA1997TORUŃGWIAZDY NESTLÉ FITNESSPOLSKA
90WICIŃSKI SŁAWOMIR1982TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
91WOJTKOWIAK KAROL1987TORUŃPOLSKA
92WRZESIŃSKA JUSTYNA1982TORUŃPOLSKA
93ZDROJEWSKI ŁUKASZ1988TORUNPOLSKA
94ZYCH DANIEL1982TORUNPOLSKA
95ŻUCHOWSKI JÓZEF1971RADOMINPOLSKA