ZAPISY NA SZTAFETY
System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FOCUS Ice Swimming Bydgoszcz Festival 2021

Lista startowa / Start List

Data imprezy
27.11.2021

100m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIAŁEK MARCIN1980BĘDZINALE U WAS ZIMNO :)POLSKA
2CHOIŃSKI ZBIGNIEW1955MIELNOESKIMOS MIELNOPOLSKA
3CZERWIŃSKI KRZYSZTOF1972KOMINYPOLSKA
4DĄBROWSKI KACPER1996WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSAPOLSKA
5FURTAK KATARZYNA1989POZNAŃSOLO TEAMPOLSKA
6GROMOTOWICZ DARIUSZ1992LĘBORKMORSY GDYŃSKIEPOLSKA
7KAŁUCKA ANNA1966TORUŃPOLSKA
8KOCZOROWSKA KAMILA1987BYDGOSZCZPOLSKA
9KOŁACKI JAROSŁAW1989BYDGOSZCZSZWEDEROWIAKPOLSKA
10KOMOROWSKI JAROSŁAW1978WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSAPOLSKA
11KRUCZKOWSKI JAKUB1997BYDGOSZCZENEA BYDGOSZCZ TRIATHOLN TEAMPOLSKA
12KRUPA ADAM1977GRUDZIĄDZMORSY Z GRUDZIĄDZAPOLSKA
13KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
14MIASKIEWICZ MICHAL2021SŁUPNOPOLSKA
15MOLDOCH FILIP1994WALLERSDORFNIEMCYNIEMCY
16MOLDOCH FILIP1994WALLERSDORFNIEMCYNIEMCY
17POPIOŁKIEWICZ JAROSŁAW1965GDYNIAPOLSKA
18RUEBENBAUER OLGA1980GDANSKPINKFISHPOLAND
19SŁOMKOWSKI MACIEJ1980BYDGOSZCZKLINIKA TRIATLONUPOLSKA
20TODORSKI TOMASZ1974WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSAPOLSKA
21TODORSKI TOMASZ1974WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSAPOLSKA
22WLOCH WISZNIOWSKA BARBARA1950GDYNIAPOLSKA
23WLOCH WISZNIOWSKA BARBARA1950GDYNIAPOLSKA
24WLOCH WISZNIOWSKA BARBARA1950GDYNIAPOLSKA
25ZESZUTEK NATALIA1985GDYNIACOMPLEXSPORTSPOLSKA
26ZIĘTARSKI JERZY1970ELGISZEWOKS PERUNPOLSKA
27ŻYRA MONIKA1983GDAŃSKSOPOCKI KLUB MORSÓWPOLSKA

250m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BEISTER WOJCIECH1959GDYNIASOPOCKI KLUB MORSÔWPOLSKA
2BEISTER WOJCIECH1959GDYNIASOPOCKI KLUB MORSÔWPOLSKA
3FUTRO AGNIESZKA1976POZNAŃWIELKOPOLSKI KLUB PŁYWANIA ZIMOWEGO MINUSPOLSKA
4KOPCIŃSKI BARTŁOMIEJ1997PŁOCKSOPOCKI KLUB MORSÓWPOLSKA
5KRUSZYNSKI STANISŁAW1960WARSZAWAPOLSKA
6MNICH HUBERT1979LEGIONOWOWKRMPOLSKA
7SALDAT GRZEGORZ1984TORUŃPOLSKA
8STARZYK ROMAN1960CIELESTEELOVE MORSYPOLSKA
9ŚWIETLIK GRZEGORZ1984BYDGOSZCZ#SWIETLIKITEAMPOLSKA
10ŚWIETLIK GRZEGORZ1984BYDGOSZCZ#SWIETLIKITEAMPOLSKA
11ŚWIETLIK GRZEGORZ1984BYDGOSZCZ#SWIETLIKITEAMPOLSKA
12ZIMNIAK DANUTA1990OSIELSKODANKAPOLSKA
13ŻYWIŃSKI MARCIN1977KRAKÓWKRAKOWSKI KLUB MORSÓW KALORYFERPOLSKA

450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANACH JAN1991BYDGOSZCZKLINIKA TRIATHLONUPOLSKA
2BOBRYK KAROLINA1997GDAŃSKSOPOCKI KLUB MORSÓWPOLSKA
3CISZEK PRZEMYSŁAW1979WARSZAWAMORSŚWIRY WARSZAWAPOLSKA
4GAŁOWSKA AGNIESZKA1979WĄGROWIECCEL IRON MANPOLSKA
5KIELCZYK JAREK1979BYDGOSZCZŻYCIE JEST JEDNOPOLSKA
6KOSTURKIEWICZ CEZARY1957NIESTUMMORSY CIECHANÓWPOLSKA
7KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
8LUBINSKA IWONA1957SOPOTSOPOCKI KLUB MORSÓWPOLSKA
9NALEWALSKA JUSTYNA1989BYDGOSZCZSERCE TYBETUPOLSKA
10PLUSKOTA MARIUSZ1977BUKBUKOWSKI KLUB MORSAPOLSKA
11RYMER JAKUB1985BYDGOSZCZERPLASTPOLSKA
12SERDEŃ MICHAŁ1984ZGIERZZGIERZOLUDYPOLSKA

1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARYLAK MAGDALENA1970SKAWINAKKM KALORYFERPOLSKA
2BARYLAK MAGDALENA1970SKAWINAKKM KALORYFERPOLSKA
3BARYLAK MAGDALENA1970SKAWINAKKM KALORYFERPOLSKA
4BARYLAK MAGDALENA1970SKAWINAKKM KALORYFERPOLSKA
5BARYLAK MAGDALENA1970SKAWINAKKM KALORYFERPOLSKA
6BARYLAK MAGDALENA1970SKAWINAKKM KALORYFERPOLSKA
7BARYLAK MAGDALENA1970SKAWINAKKM KALORYFERPOLSKA
8BARYLAK MAGDALENA1970SKAWINAKKM KALORYFERPOLSKA
9BARYLAK MAGDALENA1970SKAWINAKKM KALORYFERPOLSKA
10DONART JAN1987WARSZAWAKARAŚ TEAMPOLSKA
11KORONA TATIANA1967WARSZAWATEAM KARAŚPOLSKA
12MAZUREK SEBASTIAN1974KOMOROWICEICEBREAKERS WROCŁAWPOLSKA
13WŁODARCZYK MICHAŁ1977KOBYŁKAT.S.P.Z. MOCZYWORYPOLSKA

100m + 450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1JEZIORSKI MICHAŁ1994BYDGOSZCZM&M TEAMPOLSKA
2KELER MARIUSZ1981MOSZCZENICAKLUB MORSY MOSZCZENICAPOLSKA
3ORLIKOWSKI WIESLAW2057TUCHOLAMORSY Z BORÓW TUCHOLSKICHPOLSKA
4SYLDATK KATARZYNA1979TCZEWPOLSKA
5WÓJCIK DAMIAN1970DARŁOWOTRIGYM SZCZECINPOLSKA
6ZESZUTEK NATALIA1985GDYNIACOMPLEXSPORTSPOLSKA
7ZRADZIŃSKA WIOLETTA1974WARSZAWAPOLSKA

250m + 450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

100m + 1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

250m + 1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

100m + 250m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1FLISIKOWSKI ŁUKASZ1981STAROGARD GDAŃSKIOLIMPSWIM / TRI STAROGARDPOLSKA
2MAĆKOWIAK PATRYK1978LESZNOMORSY YETIPOLSKA

750m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1B KAMIL1987BYDGOSZCZTEST TEAMPOLSKA
2B KAMIL1988BYDGOSZCZTEST TEAMPOLSKA
3GAŁOWSKA AGNIESZKA1979WĄGROWIECICE TEAM WĄGROWIECPOLSKA
4GĄSIOROWSKI DANIEL1980RADZIEJÓWPOLSKA
5KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
6NAGALEWSKI BARTŁOMIEJ1976WITNICANAGA-METPOLSKA
7NAGALEWSKI BARTŁOMIEJ1976WITNICANAGA-METPOLSKA
8NIEKOWAL ADRIANNA1975SOPOTSOPOCKI KLUB MORSÓWPOLSKA
9WŁODARCZYK MICHAŁ1977KOBYŁKAT.S.P.Z MOCZYWORYPOLSKA