System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ULTRA MAZURY 2022

Lista startowa / Start List

U10

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANACH ANDRZEJ1989OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
2BARCIK MACIEJ1974BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
3DĄBROWSKI MARCIN1977NIKIELKOWONASZE NIKIELKOWOPOLSKA
4DLUGOSZ LUCYNA1964KĘTRZYNDRUŻYNA MLPOLSKA
5DZIĘCIELSKA AGNIESZKA DZIĘCIELSKA1976POZNAŃPOLSKA
6HILASZEK MARZENA1978GLIWICEPOLSKA
7KACZMAREK PIOTR1986TORUNPOLSKA
8KACZMAREK PIOTR1986TORUŃPOLSKA
9KAWSKI BARTŁOMIEJ1972KISIELICEEPIDEMDIA CYKLOZY MTB SUSZPOLSKA
10KLECHA KRZYSZTOF1978CHEŁMŻAZEUSTEAMPOLSKA
11KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
12KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃBIEGAM WOLNO BO MI WOLNOPOLSKA
13KWACZ MAŁGORZATA1964OSTRÓDAPOLSKA
14KWACZ MAŁGORZATA1964OSTRÓDAPOLSKA
15LUBIŃSKA ANETA1975CIECHANÓWMAZOVIA PRO ACTIVE CIECHANÓWPOLSKA
16ŁUKASZEWSKI GABRIEL1986GRODZICZNOBIEGAM U KOLESIPOLSKA
17PABICH MAREK1977KARGOSZYNKONTUZJA KARGOSZYNPOLSKA
18PABICH OLGA1977KARGOSZYNKONTUZJA KARGOSZYNPOLSKA
19PADUSZYŃSKA DOROTA1975OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKIPOLSKA
20PĄCZEK WERONIKA1999ANDRYCHÓWZBÓJ TEAMPOLSKA
21SAWICKI GABOR1989OLSZTYNPOLSKA
22SZWAJ ŁUKASZ1983OLSZTYNTEAM KOPEĆPOLSKA
23TEST TEST1981TESTPOLSKA
24WASILUK ALEKSANDRA1975ŻYRARDÓWPOLSKA
25WIŚNIEWSKA KATARZYNA1971WARSZAWAINDYWIDUALISTKAPOLSKA
26ZAWROTNY JAN1962MRAGOWOPOLSKA

U37

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANIA AFTYKA ANIA1973GDANSKPOLSKA
2BEZDEL ANNA074@ONET.PL1974PUCKPOLSKA
3BIEŃKOWSKI JAROSŁAW1974PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEMPOLSKA
4CHEŁSTOWSKI KRZYSZTOF1980OSTRÓDAPOLSKA
5CHRABKOWSKI ZBYSZEK1977GDYNIAPOLSKA
6CHYB RADOSŁAW1979GDYNIARUN-PASSION.PL TEAMPOLSKA
7CUPIAŁ MARIOLA1966SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
8CZERWIŃSKA EWELINA1991MŁAWKAPOLSKA
9DARIUSZ CUPIAŁ1966SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
10DĄDELSKI MARIUSZ1978TORUŃRCR ROZGARTYPOLSKA
11DRYKA ŁUKASZ1985OLSZTYNKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
12FABISIAK MAREK1975BARTAGPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLSKA
13FAJER MAREK1959MYSZKÓWZWIK MYSZKÓWPOLSKA
14FILIPKOWSKI ŁUKASZ1995ŻYRARDÓWRUN DE GIRARDPOLSKA
15FUMINKOWSKI ARKADIUSZ1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
16GAWRYLAK BEATA1975PIASECZNOZUMBIARYPOLSKA
17GDULA ROMAN1965GRONOWO ELBLĄSKIEPOLSKA
18GÓRSKA YVONNE1975ŁOMIANKIPOLSKA
19GRYSZKO ARTUR1975WARSZAWAPOLSKA
20GRZEBULSKA BARBARA1982LISYDZIKIE ŻYCIE RUNTEAMPOLSKA
21JANASZ RAFAŁ1979WARSZAWAFMW RUNNERSPOLSKA
22JANKOWSKI GRZEGORZ1975BYTÓWPOZYTYWNIE NAKRĘCONYPOLSKA
23KAPUSTA ZUZANNA1979LUBZINADZIKIE MUSTANGIPOLSKA
24KASICA ADAM1975GRÓJECA+KPOLSKA
25KAZUBSKI RADOSŁAW1987RAWA MAZOWIECKAPOLSKA
26KĘDZIORA MONIKA1979ŁOCHÓWŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
27KLEPACKI MICHAŁ1980WARSZAWAPOLSKA
28KOPACZ HANKA1979BYDGOSZCZPO SWOJEMUPOLSKA
29KOWALSKA JOANNA1983CHROBERZCZARNECKI RUN TEAMPOLSKA
30KOWALSKI PAWEŁ1971BRODNICAPOLSKA
31KRYGER JACEK KRYGER1971RYTELH2OSHOP.PLPOLSKA
32KRYGER JACEK KRYGER1971RYTELH2OSHOP.PLPOLSKA
33KRZYŻANOWSKA DOROTA1980NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKA
34KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
35KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
36KUSIAK MICHAŁ1985KIELCEPOLSKA
37KUSIAK WŁODZIMIERZ1950GDAŃSKPOLSKA
38LAMPART DOROTA1987DĘBICADZIKIE MUSTANGIPOLSKA
39LAMPART MARTA1985DĘBICADZIKIE MUSTANGIPOLSKA
40LBUGAJ ALICJA1965POZNAŃKB DĘBIECPOLSKA
41LBUGAJ ALICJA1965POZNAŃKB DĘBIECPOLSKA
42LEBODA KATARZYNA1985KATOWICEWILD DOGS TEAMPOLSKA
43LECHOWSKA AGNIESZKA1976ŁUBIANKAPOLSKA
44ŁABĘDZKA-BUGAJ ALICJA1965POZNAŃKB DĘBIECPOLSKA
45ŁUGOWSKI SEBASTIAN1978GDAŃSKPOLSKA
46MAŁKOWSKI MATEUSZ1990KWIDZYNGMINA GARDEJA BIEGAPOLSKA
47MARCIŃSKA ANNA1985WILCZYNPASJONACI SŁUPCAPOLSKA
48MARCIŃSKI SEBASTIAN1979WILCZYNPASJONACI SŁUPCAPOLSKA
49MARKOWSKA EWA1981ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPOLSKA
50MARKOWSKA EWA1981ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPOLSKA
51MARKOWSKA EWA1981ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPOLSKA
52MATECKI MARIUSZ1973POZNAŃMINIONKI DACHSERAPOLSKA
53MAZUR MARIOLA1987DĘBICADZIKIE MUSTANGIPOLSKA
54MICHALIK JOANNA1981BYDGOSZCZPOLSKA
55MICHAŁOWSKA RENATA1977OLSZEWO-BORKIBBL OSTROŁĘKAPOLSKA
56MIECZKOWSKA MAŁGORZATA1981OLSZTYNKRISS COACHINGPOLSKA
57MIERNIK MATEUSZ1986ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
58MOLASY DOROTA1987MALBORKAKTYWNIE Z MOLKAMIPOLSKA
59NIESLON MAREK1985SLOOTDORPHOLANDIA
60NIEWDZIĘCZNA BARBARA1976OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
61NOWAKOWSKA MARZENA1977MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
62NOWAKOWSKA MARZENA1977MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
63NOWAKOWSKA MARZENA1977MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
64OPENCHOWSKA MONIKA1984RZESZÓWPODIUMPOLSKA
65ORZOŁ KATARZYNA1970ELBLĄGPOLSKA
66PABICH MAREK1977KARGOSZYNKONTUZJA KARGOSZYNPOLSKA
67PAWZUN BARTEK1989WROCŁAWZRYW / PRACOWNIA FIZJOTEKAPOLSKA
68PIASECKI BARTŁOMIEJ1993OLSZTYNPOLSKA
69PIOTROWSKA EDYTA1977WARSZAWAPOLSKA
70PISARSKI TOMASZ1992OLSZTYNNIDZICA BIEGAPOLSKA
71POLAK ARTUR1978PILASZKÓWTHINBLUELINEPOLSKA
72PORĘBSKI MAREK PORĘBSKI1971OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLSKA
73PRZEWOSKA ANNA1976ŻYRARDÓWRUN DE GIRARDPOLSKA
74PRZYBYLSKI PATRYK1979TORUŃPOLSKA
75RATASZEWSKA EDYTA RATASZEWSKA1965KLAUDYNNEW BALANCEPOLSKA
76ROMANOWSKA BEATA1964RUMIARUN VEGAN TEAMPOLSKA
77SIEJKA MAŁGORZATA1981MORĄGLEŚNY CROSSPOLSKA
78STRYJEK DANIEL1979OSTRÓWEKŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
79STRYJKOWSKI MAREK1964SULEJÓWEKROZBIEGANY SULEJÓWEKPOLSKA
80STRZELECKA KASIA1987ŻYRARDÓWRUN DE GIRARDPOLSKA
81SUWALD ANDRZEJ1961WARSZAWAPOLSKA
82SZCZEPAŃSKA PATRYCJA1981CHROBOTYRUN DE GIRARDPOLSKA
83SZYMANOWSKA ANNA1960LEBORKLEBORSKIE LWYPOLSKA
84ŚLUBOWSKA KATARZYNA1982PŁOCK#RUTKOWSKATEAMPOLSKA
85ŚREDNIAK AGNIESZKA1978ŁÓDŹPOLSKA
86ŚREDNIAK AGNIESZKA1978ŁÓDŹPOLSKA
87ŚWIĄTNICKA DARIA1995SŁUPCAPASJONACI SŁUPCAPOLSKA
88ŚWINIAREK JUSTYNA1988ŻYRARDÓWRUN DE GIRARDPOLSKA
89WESOŁOWSKI RADOSŁAW1988CIECHOCINEKPOLSKA
90WRÓBLEWSKI TOMASZ1979ROŻNO PARCELEPOLKRYS TEAMPOLSKA
91ZAWŁOCKA JOANNA1983BRZEZINYCZARNECKI RUN TEAMPOLSKA
92ZIMA JAN1964DZIERZGOŃDKS POWIŚLE DZIERZGOŃPOLSKA

U70

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARCIK MACIEJ1974BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
2BRESA KAMIL1989PELPLINPOLSKA
3CEBRAT EWA CEBRAT1976SOSNOWIECPOLSKA
4CICHOCKI MARIUSZ1966RADOMSKOSUUNTO RUN TEAMPOLAND
5DERKOWSKA EWELINA1991SZARNOŚPOLSKA
6DRABIK MARCIN1985RADOMBIEGIEM RADOM!POLSKA
7DRYKA ŁUKASZ1985OLSZTYNKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
8FOJCIK ASIA1977RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLSKA
9GASPEROWICZ TERESA1979PURDAPOLSKA
10GASPEROWICZ TERESA1979PURDAPOLSKA
11GAWIN RAFAŁ1974KOŚCIERZYNAPOLSKA
12GŁOWACKI ARTUR1976GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLSKA
13GÓRNA ANITA1984KRAKÓWLPP TEAMPOLAND
14JUCHNIEWICZ ANDRZEJ1982LIDZBARK WARMIŃSKIPOLSKA
15KALINOWSKA ANNA1978ŁÓDŹPOLSKA
16KLIMCZAK ROBERT1971OSTROŁĘKAJEDNOROŻEC ROBI CO MOŻEPOLSKA
17KLIMCZAK ROBERT1971OSTROŁĘKAJEDNOROŻEC ROBI CO MOŻEPOLSKA
18KUPCZAK ROBERTKUPCZAK@GMAIL.COM1973MROCZEŃSPARTA ULTRA TEAMPOLSKA
19KUPCZAK ROBERTKUPCZAK@GMAIL.COM1973MROCZEŃSPARTA ULTRA TEAMPOLSKA
20MAŚKIEWICZ JUSTYNA1985IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
21MAŚKIEWICZ JUSTYNA1985IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
22MAŚKIEWICZ JUSTYNA1985IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
23MAŚKIEWICZ JUSTYNA1985IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
24MAŚKIEWICZ JUSTYNA1985IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
25MAŚKIEWICZ JUSTYNA1985IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
26MAŚKIEWICZ JUSTYNA1985IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
27MICHALCZAK KAROLINA1979ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆPOLSKA
28MIELNICZEK GRZEGORZ1970LRKPOLSKA
29MODRZEJEWSKI MATEUSZ1988GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
30OCIEPA DARIUSZ1976MYSZKÓWPOLSKA
31OLEJNICZAK-SUCHODOLSKA PAULINA1991PRZASNYSZPOLSKA
32OLEJNICZAK-SUCHODOLSKA PAULINA1991PRZASNYSZPOLSKA
33PIOTR JÓZEFCZUK PIOTR1977BIELSK PODLASKIPOLSKA
34RADOMSKA JOANNA1992ZAMBRÓWPOLSKA
35RADOMSKA JOANNA1992ZAMBRÓWPOLSKA
36ROSZKIEWICZ MARIUSZ1977ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆPOLSKA
37SADOWSKA JUSTYNA1971SULEJÓWEKPOLSKA
38SAŁACIŃSKI DANIEL1973WARSZAWAORESTOTELESPOLSKA
39SIEŚKIEWICZ KRZYSZTOF1972BIAŁYSTOKANARCHORUNNERPOLSKA
40SIEŚKIEWICZ KRZYSZTOF SIEŚKIEWICZ1972BIAŁYSTOKANARCHORUNERPOLSKA
41SZCZEPAŃSKI PAWEŁ1981CHROBOTYRUN DE GIRARDPOLSKA
42TARNAS PIOTR1988ŁÓDŹPOLSKA
43WALESKI BARTŁOMIEJ1993KOLUSZKIPOLSKA
44WASZKIEWICZ MARCIN1983OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
45WIĘTCZAK MICHAŁ1990ŁÓDŹPOLSKA
46WŁODARCZYK NATALIA1986OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
47WŁODARCZYK NATALIA1986OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
48WŁODARCZYK NATALIA1986OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
49WNUK TOMASZ1979ŁAZYBREMBOPOLSKA
50WNUK TOMASZ WNUK1979ŁAZYBREMBOPOLSKA
51WOJNAR MACIEJ1980ZDUŃSKA WOLAPOLSKA

U100

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANAŚ RADOSŁAW1982CIEPŁOWODYPOLSKA
2BANY ROBERT1973SOKOŁÓWEKPOLSKA
3BĄK ADAM1960KIELCEZDROFIT KIELCEPOLSKA
4BOGUS PIOTR1983WARSZAWAPOLSKA
5BURBLIS ŁUKASZ1989ŁASKACTIVE RUN ŁASKPOLSKA
6CABAŃSKA KATARZYNA1978BARCIN#SLIMAKIBARCINPOLSKA
7CHORĄŻEWICZ ŁUKASZ1994BIELSKO-BIAŁAZBÓJ TEAM- ULTRA BESKID SPORTPOLSKA
8CHORĄŻY KAROLINA1989KOSZALINBIEGOLAS KOSZALINPOLSKA
9CHRABKOWSKI ZBIGNIEW1977GDYNIAPOLSKA
10ERBETOWSKI WOJCIECH1984WARSZAWAZA MNĄPOLSKA
11FALASA KRZYSZTOF1979PSZCZÓŁKIKWIDZYN BIEGAPOLSKA
12GLEBA MARIUSZ1987OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLSKA
13GRALAK MARCIN1978INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
14GUMUŁA ANETA1971KRAKOWPOLSKA
15HELSZTAJN ROBERT1969ZNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
16HELSZTAJN ROBERT1969ZNINPOLSKA
17HETMANEK MONIKA1973PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
18JARZYNA MAGDA1979KRAKÓWPOLSKIE KWASYPOLSKA
19KACHNIARZ MIROSŁAW1976TRZEMESZNONO EXCUSES TEAMPOLSKA
20KALISZUK DAMIAN KALISZUK1982KOSZALINPOLSKA
21KLEPACKI MICHAŁ1980WARSZAWAPOLSKA
22KOCLĘGA MARCIN1983ZAWIERCIEBIEGAJ Z BANANEMPOLSKA
23KOCLĘGA MARCIN1983ZAWIERCIEBIEGAJ Z BANANEMPOLSKA
24KOSMALSKI ARKADIUSZ1969JEDLICZE AKS GRUCHAPOLSKA
25KOTYCZKA CYRIAK1993ORNONTOWICEHURAGAN LIGOTAPOLSKA
26KOWALCZYK ANDRZEJ1961OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLSKA
27KOWALSKI KRZYSZTOF1983KIEŹLINYTATA BIEGOISTAPOLSKA
28KOZIARSKI MACIEK1979KATOWICEHURAGAN LIGOTAPOLAND
29KRAJEWSKA KLAUDIA1993LEGIONOWOPOLSKA
30KRYSTKIEWICZ ŁUKASZ1981TULCEMINIONKI DACHSERAPOLSKA
31KUROWSKA KAROLINA KUROWSKA1983RADOMSKOKBKS RADOMSKOPOLSKA
32KUROWSKA KAROLINA KUROWSKA1983RADOMSKOKBKS RADOMSKOPOLSKA
33KUROWSKA KAROLINA KUROWSKA1983RADOMSKOKBKS RADOMSKOPOLSKA
34KURZELOWSKI DAMIAN1974OLSZTYNBIEGAM DLA BARTKAPOLSKA
35KURZELOWSKI DAMIAN1974OLSZTYNBIEGAM DLA BARTKA!!POLSKA
36KURZELOWSKI DAMIAN1974OLSZTYNBIEGAM DLA BARTKA!!POLSKA
37LIRSZ JUSTYNA1976BIEDRUSKOPOLSKA
38LIS SŁAWOMIR1963OSTROŁĘKAPOLSKA
39ŁOPĄG KRZYSZTOF1985WIRYOLX GROUP TEAMPOLSKA
40MROZOWSKI DARIUSZ1974RUMIAULTRAWAYTEAM/PROJEKT1000UPPOLSKA
41MSZANOWSKI JĘDRZEJ1982SKRZYNKI3:33 TEAMPOLSKA
42MURZYN KRYSTYNA MURZYN1975LIPNIKSWÓJPOLSKA
43NOWAKOWSKI WOJCIECH1978MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
44NOWIK MARIKA1988BARTĄGPOLSKA
45PAŁKA MICHAŁ1979BARCIN#SLIMAKIBARCINPOLSKA
46PAŃTAK SŁAWOMIR1973BIAŁOBRZEGIGRUPA BIEGOWA ZARZECZEPOLSKA
47PAZIO JAKUB1994OSTROŁĘKABBL OSTROŁĘKAPOLSKA
48POZLEWICZ DARIUSZ1971BYTOMMUTANTRUNPOLSKA
49REICH MAREK REICH1981TOMASZKOWOPOLSKA
50RUSIŃSKI RADOSŁAW1975SUWAŁKISKKKPOLSKA
51RUSZEL URSZULA1980ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGPOLSKA
52SKRZYPEK ROBERT1972PIASECZNOBIEGNIJ Z PROSERVICEPOLSKA
53SŁUPECKA LIWIA1988ZAKROCZYMKLUB BOKSERSKI HURAGANPOLSKA
54STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKARCRPOLSKA
55SZABLA MARCIN1977GRABOWASAINT GOBAIN SQUADPOLSKA
56SZTYK GRZEGORZ1985GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
57TIAHNYBOK PAWEŁ1972KALETYPOLSKA
58TOMASZEWSKI DAWID1976KOMORNIKIWLKP MOUNTAINS ULTRAPOLSKA
59TRUCHAN WIESŁAW1958ŻYTKIEJMYWILKI PUSZCZY ROMINCKIEJPOLSKA
60WALENDZIK WIESIA1975WARSZAWAPOLSKA
61WALENDZIK WIESIA1975WARSZAWAPOLSKA
62WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOLSKA
63WIATR SYLWIA1987ŁĘG TARNOWSKIPZPNPOLSKA
64WILIŃSKI TOMASZ1975OLSZTYNPOLSKA
65WOŹNIAK GRZEGORZ1978KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
66WOŹNIAK GRZEGORZ1978KWIDZYNPOLSKA
67WOŹNIAK GRZEGORZ1978KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
68WYDRA MARIUSZ1972STARE BABICESTARE BABICE BIEGAJĄPOLSKA
69ZAKRZEWSKI MACIEJ1973RUMIAULTRA WAY TEAM, PROJEKT1000UPPOLSKA
70ZDUNEK JÓZEF1964SZCZYTNOKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOPOLSKA
71ZDUNEK JÓZEF1964SZCZYTNOKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOPOLSKA
72ŻAK ROBERT1973JACHRANKAPOLSKA