System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ULTRA MAZURY 2022

Lista startowa / Start List

U10

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANACH ANDRZEJ1989OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA
2BARCIK MACIEJ1974BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
3DĄBROWSKI MARCIN1977NIKIELKOWONASZE NIKIELKOWOPOLSKA
4DLUGOSZ LUCYNA1964KĘTRZYNDRUŻYNA MLPOLSKA
5DZIĘCIELSKA AGNIESZKA DZIĘCIELSKA1976POZNAŃPOLSKA
6HILASZEK MARZENA1978GLIWICEPOLSKA
7KACZMAREK PIOTR1986TORUNPOLSKA
8KAWSKI BARTŁOMIEJ1972KISIELICEEPIDEMDIA CYKLOZY MTB SUSZPOLSKA
9KLECHA KRZYSZTOF1978CHEŁMŻAZEUSTEAMPOLSKA
10KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
11KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃBIEGAM WOLNO BO MI WOLNOPOLSKA
12KWACZ MAŁGORZATA1964OSTRÓDAPOLSKA
13KWACZ MAŁGORZATA1964OSTRÓDAPOLSKA
14ŁUKASZEWSKI GABRIEL1986GRODZICZNOBIEGAM U KOLESIPOLSKA
15PABICH MAREK1977KARGOSZYNKONTUZJA KARGOSZYNPOLSKA
16PABICH OLGA1977KARGOSZYNKONTUZJA KARGOSZYNPOLSKA
17PĄCZEK WERONIKA1999ANDRYCHÓWZBÓJ TEAMPOLSKA
18SAWICKI GABOR1989OLSZTYNPOLSKA
19SZWAJ ŁUKASZ1983OLSZTYNTEAM KOPEĆPOLSKA
20WIŚNIEWSKA KATARZYNA1971WARSZAWAINDYWIDUALISTKAPOLSKA
21ZAWROTNY JAN1962MRAGOWOPOLSKA

U37

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BEZDEL ANNA074@ONET.PL1974PUCKPOLSKA
2BIEŃKOWSKI JAROSŁAW1974PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEMPOLSKA
3CUPIAŁ MARIOLA1966SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
4CZERWIŃSKA EWELINA1991MŁAWKAPOLSKA
5DARIUSZ CUPIAŁ1966SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
6DĄDELSKI MARIUSZ1978TORUŃRCR ROZGARTYPOLSKA
7FABISIAK MAREK1975BARTAGPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLSKA
8FAJER MAREK1959MYSZKÓWZWIK MYSZKÓWPOLSKA
9FILIPKOWSKI ŁUKASZ1995ŻYRARDÓWRUN DE GIRARDPOLSKA
10GDULA ROMAN1965GRONOWO ELBLĄSKIEPOLSKA
11GÓRSKA YVONNE1975ŁOMIANKIPOLSKA
12GRYSZKO ARTUR1975WARSZAWAPOLSKA
13JANASZ RAFAŁ1979WARSZAWAFMW RUNNERSPOLSKA
14JANKOWSKI GRZEGORZ1975BYTÓWPOZYTYWNIE NAKRĘCONYPOLSKA
15KASICA ADAM1975GRÓJECA+KPOLSKA
16KOPACZ HANKA1979BYDGOSZCZPO SWOJEMUPOLSKA
17KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
18KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
19KUNKA PIOTR1983JAKUBÓWTEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
20KUSIAK MICHAŁ1985KIELCEPOLSKA
21LBUGAJ ALICJA1965POZNAŃKB DĘBIECPOLSKA
22LBUGAJ ALICJA1965POZNAŃKB DĘBIECPOLSKA
23LEBODA KATARZYNA1985KATOWICEWILD DOGS TEAMPOLSKA
24MAŁKOWSKI MATEUSZ1990KWIDZYNGMINA GARDEJA BIEGAPOLSKA
25MARKOWSKA EWA1981ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPOLSKA
26MARKOWSKA EWA1981ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPOLSKA
27MARKOWSKA EWA1981ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPOLSKA
28MATECKI MARIUSZ1973POZNAŃMINIONKI DACHSERAPOLSKA
29MICHALIK JOANNA1981BYDGOSZCZPOLSKA
30MICHAŁOWSKA RENATA1977OLSZEWO-BORKIBBL OSTROŁĘKAPOLSKA
31MIECZKOWSKA MAŁGORZATA1981OLSZTYNKRISS COACHINGPOLSKA
32NIESLON MAREK1985SLOOTDORPHOLANDIA
33NOWAKOWSKA MARZENA1977MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
34NOWAKOWSKA MARZENA1977MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
35NOWAKOWSKA MARZENA1977MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
36OKOLUS LUCYNA OKOLUS1983JASIENIECKLUB BIEGACZA MILAPOLSKA
37OKOLUS ZBIGNIEW1973MICHAŁÓWKAMILAPOLSKA
38OPENCHOWSKA MONIKA1984RZESZÓWPODIUMPOLSKA
39ORZOŁ KATARZYNA1970ELBLĄGPOLSKA
40PABICH MAREK1977KARGOSZYNKONTUZJA KARGOSZYNPOLSKA
41PIASECKI BARTŁOMIEJ1993OLSZTYNPOLSKA
42PISARSKI TOMASZ1992OLSZTYNNIDZICA BIEGAPOLSKA
43POLAK ARTUR1978PILASZKÓWTHINBLUELINEPOLSKA
44PRZEWOSKA ANNA1976ŻYRARDÓWRUN DE GIRARDPOLSKA
45PRZYBYLSKI PATRYK1979TORUŃPOLSKA
46RATASZEWSKA EDYTA RATASZEWSKA1965KLAUDYNNEW BALANCEPOLSKA
47ROMANOWSKA BEATA1964RUMIARUN VEGAN TEAMPOLSKA
48SIEJKA MAŁGORZATA1981MORĄGLEŚNY CROSSPOLSKA
49STRZELECKA KASIA1987ŻYRARDÓWRUN DE GIRARDPOLSKA
50SZCZEPAŃSKA PATRYCJA1981CHROBOTYRUN DE GIRARDPOLSKA
51SZYMANOWSKA ANNA1960LEBORKLEBORSKIE LWYPOLSKA
52ŚLUBOWSKA KATARZYNA1982PŁOCK#RUTKOWSKATEAMPOLSKA
53ŚREDNIAK AGNIESZKA1978ŁÓDŹPOLSKA
54ŚREDNIAK AGNIESZKA1978ŁÓDŹPOLSKA
55ŚWIĄTNICKA DARIA1995SŁUPCAPASJONACI SŁUPCAPOLSKA
56ŚWINIAREK JUSTYNA1988ŻYRARDÓWRUN DE GIRARDPOLSKA
57ZIMA JAN1964DZIERZGOŃDKS POWIŚLE DZIERZGOŃPOLSKA

U70

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARCIK MACIEJ1974BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
2DERKOWSKA EWELINA1991SZARNOŚPOLSKA
3FOJCIK ASIA1977RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLSKA
4GASPEROWICZ TERESA1979PURDAPOLSKA
5GAWIN RAFAŁ1974KOŚCIERZYNAPOLSKA
6GŁOWACKI ARTUR1976GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLSKA
7JUCHNIEWICZ ANDRZEJ1982LIDZBARK WARMIŃSKIPOLSKA
8KALINOWSKA ANNA1978ŁÓDŹPOLSKA
9KLIMCZAK ROBERT1971OSTROŁĘKAJEDNOROŻEC ROBI CO MOŻEPOLSKA
10KLIMCZAK ROBERT1971OSTROŁĘKAJEDNOROŻEC ROBI CO MOŻEPOLSKA
11MICHALCZAK KAROLINA1979ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆPOLSKA
12MIELNICZEK GRZEGORZ1970LRKPOLSKA
13OCIEPA DARIUSZ1976MYSZKÓWPOLSKA
14RADOMSKA JOANNA1992ZAMBRÓWPOLSKA
15RADOMSKA JOANNA1992ZAMBRÓWPOLSKA
16SADOWSKA JUSTYNA1971SULEJÓWEKPOLSKA
17SIEŚKIEWICZ KRZYSZTOF SIEŚKIEWICZ1972BIAŁYSTOKANARCHORUNERPOLSKA
18SZCZEPAŃSKI PAWEŁ1981CHROBOTYRUN DE GIRARDPOLSKA
19WALESKI BARTŁOMIEJ1993KOLUSZKIPOLSKA
20WNUK TOMASZ1979ŁAZYBREMBOPOLSKA
21WNUK TOMASZ WNUK1979ŁAZYBREMBOPOLSKA
22WOJNAR MACIEJ1980ZDUŃSKA WOLAPOLSKA

U100

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANAŚ RADOSŁAW1982CIEPŁOWODYPOLSKA
2BĄK ADAM1960KIELCEZDROFIT KIELCEPOLSKA
3BOGUS PIOTR1983WARSZAWAPOLSKA
4CABAŃSKA KATARZYNA1978BARCIN#SLIMAKIBARCINPOLSKA
5CHORĄŻY KAROLINA1989KOSZALINBIEGOLAS KOSZALINPOLSKA
6CHRABKOWSKI ZBIGNIEW1977GDYNIAPOLSKA
7ERBETOWSKI WOJCIECH1984WARSZAWAZA MNĄPOLSKA
8FALASA KRZYSZTOF1979PSZCZÓŁKIKWIDZYN BIEGAPOLSKA
9GLEBA MARIUSZ1987OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLSKA
10GRALAK MARCIN1978INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
11GUMUŁA ANETA1971KRAKOWPOLSKA
12HELSZTAJN ROBERT1969ZNINPOLSKA
13HETMANEK MONIKA1973PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
14JARZYNA MAGDA1979KRAKÓWPOLSKIE KWASYPOLSKA
15KACHNIARZ MIROSŁAW1976TRZEMESZNONO EXCUSES TEAMPOLSKA
16KALISZUK DAMIAN KALISZUK1982KOSZALINPOLSKA
17KOSMALSKI ARKADIUSZ1969JEDLICZE AKS GRUCHAPOLSKA
18KOWALCZYK ANDRZEJ1961OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLSKA
19KRAJEWSKA KLAUDIA1993LEGIONOWOPOLSKA
20KRYSTKIEWICZ ŁUKASZ1981TULCEMINIONKI DACHSERAPOLSKA
21KUROWSKA KAROLINA KUROWSKA1983RADOMSKOKBKS RADOMSKOPOLSKA
22KUROWSKA KAROLINA KUROWSKA1983RADOMSKOKBKS RADOMSKOPOLSKA
23KUROWSKA KAROLINA KUROWSKA1983RADOMSKOKBKS RADOMSKOPOLSKA
24KURZELOWSKI DAMIAN1974OLSZTYNBIEGAM DLA BARTKAPOLSKA
25LIRSZ JUSTYNA1976BIEDRUSKOPOLSKA
26LIS SŁAWOMIR1963OSTROŁĘKAPOLSKA
27MAŁKOWSKI BOGDAN MAŁKOWSKI1968MURÓWSPARTANIE DZIECIOMPOLSKA
28MROZOWSKI DARIUSZ1974RUMIAULTRAWAYTEAM/PROJEKT1000UPPOLSKA
29MSZANOWSKI JĘDRZEJ1982SKRZYNKI3:33 TEAMPOLSKA
30MURZYN KRYSTYNA MURZYN1975LIPNIKSWÓJPOLSKA
31NOWAKOWSKI WOJCIECH1978MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
32NOWIK MARIKA1988BARTĄGPOLSKA
33PAŁKA MICHAŁ1979BARCIN#SLIMAKIBARCINPOLSKA
34PAZIO JAKUB1994OSTROŁĘKABBL OSTROŁĘKAPOLSKA
35REICH MAREK REICH1981TOMASZKOWOPOLSKA
36RUSIŃSKI RADOSŁAW1975SUWAŁKISKKKPOLSKA
37SŁUPECKA LIWIA1988ZAKROCZYMKLUB BOKSERSKI HURAGANPOLSKA
38STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKARCRPOLSKA
39SZTYK GRZEGORZ1985GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
40TIAHNYBOK PAWEŁ1972KALETYPOLSKA
41TOMASZEWSKI DAWID1976KOMORNIKIWLKP MOUNTAINS ULTRAPOLSKA
42TRUCHAN WIESŁAW1958ŻYTKIEJMYWILKI PUSZCZY ROMINCKIEJPOLSKA
43WALENDZIK WIESIA1975WARSZAWAPOLSKA
44WALENDZIK WIESIA1975WARSZAWAPOLSKA
45WIATR SYLWIA1987ŁĘG TARNOWSKIPZPNPOLSKA
46WILIŃSKI TOMASZ1975OLSZTYNPOLSKA
47WOŹNIAK GRZEGORZ1978KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
48WOŹNIAK GRZEGORZ1978KWIDZYNPOLSKA
49WOŹNIAK GRZEGORZ1978KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
50ZAKRZEWSKI MACIEJ1973RUMIAULTRA WAY TEAM, PROJEKT1000UPPOLSKA