ZAPISY NA SZTAFETY
System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FOCUS Ice Swimming Bydgoszcz Festival 2022

Lista startowa / Start List

Data imprezy
26.11.2022

100m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANACH DAWID1996BYDGOSZCZPOLSKA
2CIĘŻKI BARTOSZ1994BYDGOSZCZMKS ASTORIA BYDGOSZCZPOLSKA
3DZIUBLIŃSKA-WALCZUK ANNA1977WARSZAWAPOLSKA
4FABROWSKI DAWID1981BYDGOSZCZTRITATAPOLSKA
5GRZEGÓRSKA MAJA2006BYDGOSZCZMORŚWIRY BYDGOSZCZPOLSKA
6GRZEGÓRSKI MARCIN GRZEGÓRSKI1974BYDGOSZCZMORŚWIRY BYDGOSZCZPOLSKA
7HAESTHIKKE MARCIN1978DZIWNÓWJANTAR DZIWNÓWPOLSKA
8JAKIMOWICZ RAFAŁ1957GDANSKSZYBKO I ŁADNIE PŁYWAJĄCE FLAMINGI_3POLSKA
9KONIECZNY MAREK1978BYDGOSZCZWRC POLSKAPOLSKA
10LECH MAREK1981BYDGOSZCZWHM TEAMPOLSKA
11ŁUKASIEWICZ KRZYSZTOF1978BYDGOSZCZMAJAPOLSKA
12MAĆKOWSKI ADAM1980BYDGOSZCZMORŚWIRY BYDGOSZCZPOLSKA
13POZORSKA HANNA1968BYSŁAWMORSY Z BORÓW TUCHOLSKICHPOLSKA
14SEKLECKI ARTUR1979BYDGOSZCZMORŚWIRY BYDGOSZCZPOLSKA
15SMOTER WALDEMAR1983SZUBINPOLSKA
16STACHOWIAK JACEK1967BYDGOSZCZMORŚWIRY BYDGOSZCZPOLSKA
17ZDROJOWY DANIEL1981WARSZAWAMORSŚWIRY WARSZAWA KLUB MORSAPOLSKA

250m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1FARBOWSKA NATALIA1975WARSZAWAMORSŚWIRY WARSZAWAPOLSKA
2MAMROT ARTUR1972KOSZALINTKKF KOSZALIN MASTERSPOLSKA
3MIKOŁAJCZYK LIDIA1987KOSZALINTKKF KOSZALIN MASTERSPOLSKA
4PAWŁOWSKA AGNIESZKA1980WARSZAWAZIMNY PATROLPOLSKA
5PAWŁOWSKA AGNIESZKA1980WARSZAWAZIMNY PATROLPOLSKA
6PAZIEWSKA AGNIESZKA1974KOSZALINTKKF KOSZALIN MASTERSPOLSKA
7PRZYBOROWSKA BOŻENA1964TOMARYNYŁĄCZY NAS NIE TYLKO JOGAPOLSKA

450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GOS MICHAŁ1980JOZEFOSLAWZIMNY PATROL MORSŚWIRY WARSZAWAPOLSKA
2LUBINSKA IWONA1957SOPOTPOLSKA
3LUBINSKA IWONA1957SOPOTPOLSKA

750m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BYSTREK ADAM1968SOPOTPOLSKA
2KANDUŁA PIOTR1963POZNAŃWIELKOPOLSKI KLUB PŁYWANIA ZIMOWEGO MINUSPOLSKA
3KUCZMARSKI JAKUB1997RYPINPOLSKA
4WILMA PATRYCJA1989BYDGOSZCZ-POLSKA

1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GASZEWSKI ADRIAN1990LESZNOTEAM BGMPOLSKA
2GĄSIOROWSKI DANIEL1980RADZIEJÓWGĄSEKPOLSKA
3KOJ SABINA1985PIEKARY ŚLĄSKIETERMOKLINA ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKA
4KOŻUCHOWSKI KRZYSZTOF1968KUKLÓWKA ZARZECZEPOLSKA
5NAPIERAJ NORBERT1980SIEKIERKI WIELKIEŻAGLICA POZNAŃPOLSKA
6NIEKOWAL ADRIANNA1975SOPOTSTPPOLSKA
7SZARKOWSKI ROBERT1970WARSZAWAMORSŚWIRY WARSZAWAPOLSKA
8WILK MONIKA1976SIEMIANOWICETERMOKLINA ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKA

100m + 450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1NAWROCKI PRZEMYSŁAW1977GDANSKNEPTUN GDAŃSKPOLSKA
2PATYNKA PATYCJA1984ELBLĄGMALBORSKIE MORSYPOLSKA

250m + 450m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

100m + 1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

250m + 1000m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
2WINIARCZYK JACEK1971WARKAWARECKIE MORSYPOLSKA

100m + 250m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1MANDZIUK ANNA1962ŁOMIANKIPALESTRA PŁYWANIAPOLSKA
2NAWROCKA ALEKSANDRA1977GDANSKNEPTUN GDAŃSKPOLSKA
3SZKLARZEWSKI RAFAŁ1985GŁOGÓWW2M GŁOGÓWPOLSKA

750m + 100m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

250m + 750m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KUCZMARSKI JAKUB1997RYPINPOLSKA