System rejestracji dostarcza STS-TIMING

X Szamotuły SAMSUNG Półmaraton

Lista startowa / Start List

Data imprezy
09.10.2022

X Szamotuły SAMSUNG Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAUM BARTOSZ1986POZNAŃBE3CITYZEN/CTSPOLSKA
2BIELAWIAK DARIUSZ1981OBORNIKIBIEGUS OBORNIKIPOLSKA
3BORUCKA DOROTA BORUCKA1980WRONKIWKBPOLSKA
4BULTROWICZ MAJA2000KOŚCIANLKS SANA KOŚCIANPOLSKA
5DREGER MARCIN1977KIEKRZTRIATHLON KIEKRZ 1984POLSKA
6DUCHNIAK TOMASZ1981SUCHY LASPOLSKA
7DWÓŻNIK ROBERT1968WRONKIDAM RADĘPOLSKA
8DZIĘCIOŁ NATALIA1988GOŹDZICHOWOPOLSKA
9DZIĘCIOŁ PAWEŁ1987GOŹDZICHOWOPOLSKA
10GARSZTKA ŁUKASZ1981WIELEŃPOLSKA
11GLAZER ANNA GLAZER2022CZARNKÓWKAMA RUN CZARNKÓWPOLSKA
12GOELDNER FILIP1991SKÓRZEWOPOLSKA
13GÓRNY DAWID1984WRONKISEPMPOLAND
14GRABIŃSKA ANGELIKA1980KOMORNIKIWATACHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
15GUCKI ADAM1981CHYBYMARATOŃCZYK POZNAŃPOLSKA
16GUZENDA DAWID1980POZNAŃAKTYWNY OSTRZESZÓWPOLSKA
17HOJAN ŁUKASZ1985CHOMĘCICEFEHLAU RUN TEAMPOLSKA
18IZYCHARD PAULINA1990POZNAŃPOLSKA
19JAMRÓZ KARINA1975ŚWIEBODZICEKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLSKA
20JANKOWIAK SANDRA1996SZAMOTUŁYSWSPOLSKA
21JANOWICZ HONORATA1995OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
22JEZIÓŁKOWSKI JAKUB1983PNIEWYGIRA SIĘ KRĘCIPOLSKA
23KACPROWICZ DANIEL1998TORUŃTAEM1POLSKA
24KACZMAREK KRZYSZTOF1970POZNAŃBEAGLETRIATHLON TEAMPOLSKA
25KEMPINSKI RADOSŁAW1978CZARNKÓWKB GARMIN CZARNKÓWPOLSKA
26KĘPA SZYMON1987POZNAŃOFIX.PL TEAMPOLSKA
27KIEŁBIK BEATA1987SMOLECPOLSKA
28KOKOTT AGNIESZKA1983SMOLEC140MINUT.PLPOLSKA
29KOKOTT MARCIN1984SMOLEC140MINUT.PLPOLSKA
30KONARSKI PIOTR1974ZALASEWOPOLAND
31KOS ADRIAN1992SMOLECDOTI MANUFAKTURAPOLSKA
32KRAWCZYK ARTUR1978KOZIEGŁOWYPOLSKA
33KRUSZONA DANIEL1982OBRZYCKOARMIA KRAJOWAPOLSKA
34KUJAWIAK PIOTR1990MIERZYNPOLSKA
35KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA KASIA1972CZARNECZARNE BIEGAPOLSKA
36KWINTA MARCIN1980GAŁOWOKB SZAMOTUŁYPOLSKA
37LICENOWICZ-GOŁĄB JAGODA1984PRZECŁAWPOLSKA
38MACHOWINA ADAM1975KRZYŻ WIELKOPOLSKIKB AKTYWNI KRZYŻ WLKPPOLSKA
39MACIĄG IWONA1988NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUPOLSKA
40MACIĄG MAGDALENA1998BOLEWICETEAM BEROTUPOLSKA
41MICHALAK JAKUB1979ŚMIŁOWOKB ŚMIŁOWO CITYPOLSKA
42MICHALAK SYLWIA1975POZNAŃPOLSKA
43MIELCAREK MARTA1984SZAMOTUŁYPOLSKA
44NADOBNIK EDI1973KAZMIERZSPORTOWY KAZMIERZPOLSKAPOLSKA
45NOWACZYK ANNA1984GRODZISK WIELKOPOLSKIŁODYGA ATHLETIC TEAMPOLSKA
46NOWACZYK PAWEŁ1991ŁUBOWONOWACZYK RUNPOLSKA
47NOWAK MARCIN1978PILAPOLSKA
48NOŻYŃSKI SŁAWOMIR1986KOZIEGŁOWYPOLSKA
49OKUNIEWICZ ARKADIUSZ1990DĄBROWAPOLSKA
50OLEKSY RADOSLAW1987WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
51OSTRÓWKA MARIUSZ1975ZIELONA GÓRAPOLSKA
52PATKOWSKI RADOSŁAW1986PLEWISKAPOLSKA
53PAUL KACPER2002GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
54POCHRANOWICZ BARBARA1977DĘBNOSTOWARZYSZENIE MARATON DĘBNO, OSP DĘBNOPOLSKA
55POCIECHA DARIUSZ1970GAJ MAŁYPOCIECHY TEAMPOLSKA
56PUK ADAM1976POZNANMARATOŃCZYK POZNAŃPOLSKA
57SEMENOVYCH NATALIIA SEMENOVYCH2022KIVSHOVATAUKRAINE
58SIERSZULSKA EWA1982POZNAŃPOLSKA
59SKIBIŃSKA ALDONA1972CZARNKÓWKB GMINA CZARNKÓWPOLSKA
60SKRZYPCZAK PIOTR1981SZAMOTUŁYPOLSKA
61SŁAPEK MARIA1978POZNAŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
62SŁOMIŃSKI ARTUR1984OBORNIKIJW 4430POLSKA
63SMORAWIŃSKA MARIA1986POZNAŃ#ZALINIAMETYTEAMPOLSKA
64SMYREK PRZEMYSŁAW1982POZNAŃPOLSKA
65SOBCZYŃSKI ADAM1987MIĘDZYCHÓDPOLSKA
66SOBOL ANNA1984SZAMOTUŁYPOLSKA
67SPYCHAŁA DANUTA1953POZNAŃPOLSKA
68STACHOWIAK JAKUB2006SZCZUCZYNPOLSKA
69SZURKOWSKI MICHAŁ1983POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
70TAFELSKI MATEUSZ1989KAŹMIERZPOLSKA
71WIŚNIEWSKI MICHAŁ1987POZNAŃPOLSKA
72WOJCIECHOWSKI MICHAŁ1989ZAKRZEWOPOLSKA
73WOJCIECHOWSKI TADEUSZ1986LULINEKDEVELOPMENTPOLSKA
74ZAGÓRNY MARCIN1988RADNICARAKIETAPOLSKA
75ZMITROWICZ NORBERT1975POZNAŃKLIMA RAFLIKPOLSKA

Dystans rodzinny

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1PUSTKOWIAK HANNA1975POZNAŃPUSTKOWIAK TEAMPOLSKA
2ROSPOND PIOTR1969POZNAŃPUSTKOWIAK TEAMPOLSKA