System rejestracji dostarcza STS-TIMING

V nocny bieg uliczny NightRun Susz 2022

Lista startowa / Start List

Data imprezy
16.07.2022

V nocny bieg uliczny NightRun Susz 2022

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ARANOWSKI PATRYK1979LUBAWAPOLSKA
2BARTKOWSKI MARCIN1980IŁAWALWY MORSKIE SUSZPOLSKA
3BARTKOWSKI MARCIN1980IŁAWALWY MORSKIE SUSZPOLSKA
4CAP DOROTA1975SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
5CAP DOROTA1975SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
6CAP TOMASZ1972SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
7CAP TOMASZ1972SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
8CAP TOMASZ1972SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
9CHĘTNIK RAFAŁ1977SZTUMPOLAND
10DARDA SYLWIA1984KWIDZYNPOLSKA
11DARDA SYLWIA1984KWIDZYNPOLSKA
12DUDALSKA-LISNYJ KAROLINA1988PRABUTYCROSSFIT TEAM SUSZPOLSKA
13GACHEWICZ MILENA1990SZEMBRUKPOLSKA
14GĄSIOROWSKA ALINA1987GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLSKA
15GRYCMAN KAZIMIERZ1972CIECHOWICE (GMINA: NĘDZA)POLSKA
16GRZEGRZÓŁKA WOJCIECH1996SZYMBARKMOBILEKPOLSKA
17GRZYWACZ MICHAŁ2022IŁAWAPOLSKA
18GRZYWACZ MICHAŁ1992IŁAWAPOLSKA
19JANIK-NAZOREK EWA1981KWIDZYNPOLSKA
20KAWSKI BARTŁOMIEJ1972KISIELICEEPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZPOLSKA
21KOŁECKI MICHAŁ1995FREISINGNIEMCY
22LAMKOWSKI ARIEL1977GRUDZIĄDZPOLSKA
23LEWANDOWSKI WOJCIECH LEWANDOWSKI1990JAMIELNIKKURZETNIK BIEGAPOLSKA
24LEWANDOWSKI WOJCIECH LEWANDOWSKI1990JAMIELNIKKURZETNIK BIEGAPOLSKA
25MAZERSKI JAROSŁAW1985TORUŃPOLSKA
26MISIAK MAŁGORZATA2006SUSZPOLSKA
27MOSKAL PAWEŁ1997KURZĘTNIKKURZĘTNIK BIEGAPOLSKA
28MOSKAL PAWEŁ1997KURZĘTNIKKURZĘTNIK BIEGAPOLSKA
29NAJDA SŁAWOMIR1973SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPOLSKA
30NIEMKIEWICZ GRZEGORZ1987SUSZNIEMKIEWICZ TEAMPOLSKA
31OLIŃSKA MARZENA1986GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLSKA
32OLSZEWSKI ŁUKASZ1983KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
33OSSOWSKI JAKUB1992ELBLĄGPOLSKA
34PASTUSZAK RAFAŁ1978KSIĄŻKISTART TEAM WĄBRZEŹNOPOLSKA
35PATALON ADAM1968MARZĘCICEPOLSKA
36POKOJSKI JAKUB1998KURZĘTNIKPOLSKA
37POTUCZKO MARCIN1994PRABUTYPOLSKA
38ROŻNOWSKA ANNA1982LIDZBARK WARMIŃSKIKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIPOLSKA
39RUCHLEWICZ URSZULS1969SZTUMPOLSKA
40RYGIELSKI ARKADIUSZ1988ZĄBROWOPOLSKA
41SASS SZYMON1991LUBAWAPOLSKA
42SIENIEK KRZYSZTOF1979LICZEPOLSKA
43STASIAK MARZENA1977PASŁĘKPOLSKA
44STASIAK MARZENA1977PASŁĘKPOLSKA
45SZCZEPAŃSKA KATARZYNA1969LIDZBARK WARMIŃSKIKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIPOLSKA
46ŚLASA MICHAŁ1981IŁAWAPOLSKA
47ŚLASA MICHAŁ1981IŁAWAPOLSKA
48ŚLASA MICHAŁ1981IŁAWAPOLSKA
49ŚLASA MICHAŁ1981IŁAWAPOLSKA
50WÓJCIK PIOTR1971PRABUTYKWIDZYN BIEGAPOLSKA
51WÓJCIK PIOTR1971KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
52ZALEWSKA MARTA1979IŁAWAPOLSKA