System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Cross Country Bydgoszcz na start

Lista startowa / Start List

Data imprezy
23.10.2022

Pakiet bez koszulki

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMIAK BARTOSZ1992ŚWIECIEPOLSKA
2BAJER MACIEJ1984BYDGOSZCZPOLAND
3GEVORGYAN ALIS2003BYDGOSZCZPOLSKA
4GĘSICKA MARTA1986BYDGOSZCZPOLSKA
5JAKUBOWSKA KARINA1989BYDGOSZCXPOLSKA
6KACPROWICZ DANIEL1999TORUŃTAEM1POLSKA
7KACPROWICZ DANIEL1998TORUŃTAEM1POLSKA
8KĘSY MARCIN1985POZNAŃMISTRZOWSKI TRENINGPOLSKA
9KĘSY MARCIN1985POZNAŃMISTRZOWSKI TRENINGPOLSKA
10ŁOJEWSKI MARIUSZ1976SOLEC KUJAWSKI1 BRYGADA LOGISTYCZNAPOLSKA
11MĘTEL LAURA1992BYDGOSZCZŁABISZYN RUNNERSPOLSKA
12PIETRASZAK TOMASZ1971BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
13RYNKIEWICZ ŁUKASZ1990BYDGOSZCZPOLSKA
14SCHRODER JAROSŁAW1981BYDGOSZCZPOLSKA
15TOMCZAK AGNIESZKA TOMCZAK1976BYDGOSZCZPOLSKA
16WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
17ŻUCHOWSKA PAULINA1996KROTOSZYNYAZS UMK TORUŃPOLSKA

Pakiet z koszulką

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DUSZYŃSKA KATARZYNA1974SIENNOPOLSKA
2GĘSICKA MARTA1986BYDGOSZCZPOLSKA
3GOZIMIRSKI ANDRZEJ1954BYDGOSZCZSQUASH POINT BYDGOSZCZPOLSKA
4GRZANKA MATEUSZ1986ZAWIERCIEPOLSKA
5GRZELAK RADEK1977ŁOCHOWONASTĘPNY KROK TEAMPOLSKA
6JANKOWSKA KATARZYNA1965RYPINPOLSKA
7JANUSZEWSKI RADOSŁAW1981BYDGOSZCZPOLSKA
8KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
9KUCZMARSKI JAKUB2002RYPINPOLSKA
10KUŚ ŁUKASZ1987BYDGOSZCZPOLSKA
11KUTKA CZESIA1979BYDGOSZCZPOLSKA
12KWAŚNIEWSKI WALDEMAR1969MROCZAAMATORPOLSKA
13LEWANDOWSKI GRZEGORZ1977BYDGOSZCZPOLSKA
14ŁUKASZEK MARZENA1987BYDGOSZCZPOLSKA
15MAJEWSKA AGNIESZKA1976NIEMCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
16MROZIK ANNA1983BYDGOSZCZPOLSKA
17NYCEK ŁUKASZ1977STRZELNOPOLSKA
18PLISZKA MALGORZATA1980OLSZTYNPOLSKA
19PLISZKA MAŁGORZATA1980OLSZTYNPLISZKA BIEGAPOLSKA
20ROKITA-JENDRZEJEWSKA AGNIESZKA1986BYDGOSZCZPOLSKA
21WALCZAK JOANNA1979ŚWIECIEPOLSKA
22WALCZAK TOMASZ1977ŚWIECIEPOLSKA
23WAWRZYNIAK ANDRZEJ1960BYDGOSZCZ22.ODNPOLSKA
24WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
25WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
26WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
27WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
28WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
29WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
30WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
31WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
32WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
33WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
34WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
35WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
36WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
37WRZESINSKI ARTUR1986BYDGOSZCZPOLSKA
38YALPI HASAN1987BYDGOSZCZWOLFPOLAND
39ZAGOŻDŻON PIOTR ZAGOŻDŻON1970BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
40ZAMIATOWSKA KINGA1977BYDGOSZCZBELLA LINE BDGPOLSKA
41ZAPARUCHA MIKOŁAJ1972RYNARZEWOPOLSKA