System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Cross Triathlon Szczytno

Lista startowa / Start List

Data imprezy
30.07.2023

Cross 1/16 IM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DANELSKI ANDRZEJ1961CHORZELEPOLSKA
2HERMAN MARCIN1978SZCZYTNOPOLSKA
3MAKOŚ PAWEŁ1984KĘTRZYNPOLSKA
4MATWIEJCZUK ELIZA1983OLSZTYNPOLSKA
5SADOWSKI ŁUKASZ1982OSTRÓDAPOLSKA
6SOBOCINSKA KASIA1985ELBLAGACTIVITYSPORTPOLSKA
7SZWAJKOWSKA JOANNA1967WARSZAWASĄSIEDZI DYWIZJONUPOLSKA
8WASZKIEWICZ MARCIN1983OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLSKA

Cross 1/8 IM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABRSMCZYK MARCIN1977OLSZTYNKRISS COACHINGPOLSKA
2BUBAK SZYMON1994SUŁKOWICEPOLSKA
3DIAKOWSKA MONIKA1994CHRZANÓWPOLSKA
4GRABOWSKA MARIA1972TRZEMESZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOPOLSKA
5JARZĄB ARKADIUSZ1988NOWA IWICZNAPOLSKA
6KOPER PIOTR2005WYSZOGRÓDPOLSKA
7KUCZMARSKI JAKUB1997RYPINPOLSKA
8OLSZEWSKI MAREK1969LIDZBARK WARMIŃSKIKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIPOLSKA
9OLSZEWSKI MAREKOLSZEWSKI1@O2.PL OLSZEWSKI1969LIDZBARK WARMIŃSKIKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIPOLSKA
10PIEKUTOWSKI MICHAŁ1997GDYNIAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJPOLSKA
11STOLARCZYK EWA1978LELISUKS 5 OSTROŁĘKAPOLSKA
12SYLDATK KATARZYNA SYLDATK1979TCZEWOPENWATERTEAMSOPOTPOLSKA
13SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN1966NIDZICANIDZICA BIEGAPOLSKA
14WITKOWSKI LECH1953CHOTOMÓWPOLSKA

Cross 1/4 IM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJCZAK MARCIN1974SZCZYTNOPOLSKA
2BARANOWSKI KAMIL1985AMSTERDAMHOLANDIA
3CHYĆKO PAULINA1993PRZASNYSZ2 ORELPOLSKA
4DRĄG GRZEGORZ1982TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIECPOLSKA
5DYBICH ANNA1981IŁAWAPRĘDKOPOLSKA
6DYBICH CEZARY198314-200PRĘDKOPOLSKA
7FIGURSKA HONORATA1971WARSZAWAPOLSKA
8GRAD TOMASZ1978WARSZAWAMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
9JANKOWSKI MARCIN1981ŁÓDŹPIFPOLSKA
10KOŚCIELSKI MATEUSZ1976KĄTY WĘGIERSKIEBRAVEHEARTS LEGIONOWOPOLSKA
11LASKOWSKI GRZEGORZ1990WIZNARUN TEAM PIĄTNICAPOLSKA
12MIELNICZUK MIROSŁAW MIELNICZUK1975WARSZAWAPOLSKA
13NIEMIROWICZ-SZCZYTT WOJCIECH1978KOMORÓWPOLSKA
14PIASECKI RAFAŁ1987WARSZAWAPARÓWY WWAPOLSKA
15RADOMSKI ŁUKASZ1992OLSZEWOPOLSKA
16RYMKIEWICZ MAGDALENA1979KETRZYNDRUŻYNA MLPOLSKA
17RYMKIEWICZ MAGDALENA RYMKIEWICZ1979KETRZYNDRUŻYNA MLPOLSKA
18SOLDAN MACIEJ1972WARSZAWAGIGA SPORTPOLSKA
19ŚCIGA MACIEJ1977ZABORZEPOLSKA
20ŚCIGA MACIEJ1977ZABORZEPOLSKA
21WESOŁOWSKI PIOTR1976INOWROCŁAWWSTAWAJ I WALCZPOLSKA
22ZAJĄC PIOTR1984WARSZAWAPOLSKA
23ZAJĄC PIOTR1984WARSZAWAPOLSKA