System rejestracji dostarcza STS-TIMING

TRIATHLON SUSZ

Lista startowa / Start List

Data imprezy
29-30.06.2024

Puchar Polski Super Sprint

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1JANUS DAWID2009SIEDLECKS POSNANIAPOLSKA
2KACZMAREK ALEKSANDRA2011MIECZEWOKS POSNANIAPOLAND
3SIKORSKI JAKUB2007POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
4SYGUŁA KACPER2011MICHAŁOWICEKOLARSKI.EU TEAMPOLSKA
5WALKOWIAK JERZY2011PLEWISKAKS POSNANIAPOLSKA
6WOLNY FILIP2011POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA

MP Sprint

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANASZEWSKI JAKUB1998ROZENTALORKA MASTERS IŁAWA/ ENDURE TEAMPOLSKA
2BASARA IWONA1992STAROGARD GDAŃSKITRI SATROGARD GDAŃSKIPOLSKA
3BEDNARCZYK TOMASZ1987GDYNIAPOLSKA
4BEDYK IRENEUSZ1957CEKANOWOPTT DELTAPOLSKA
5BONIKOWSKI JAKUB1972GRUDZIĄDZTRISPACE TREKPOLSKA
6BURMAJSTER-DĄBROWSKA ANNA1971WARSZAWAULTRA LASKIPOLSKA
7CHMIELEWSKI PIOTR1978WARSAWWARSAW MASTERS TEAMPOLAND
8CUSZLAG JAKUB1966WARSZAWALK KLOSTERSPOLSKA
9CZAJA MATEUSZ1984STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
10CZAJKOWSKI BARTOSZ1993IŁAWATM IRON TEAMPOLSKA
11CZAJKOWSKI IREK1980KAMIONKAPOLSKA
12CZAJKOWSKI MAREK2006IŁAWAPOLSKA
13CZERWIAK ROBERT1973STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
14CZUBA MAŁGORZATA1997KRAKÓWB3TPOLSKA
15DANIELEWSKA KATARZYNA1984OLSZTYNKRISS KROSSPOLSKA
16DRZEWIECKA DOMINIKA1988GDAŃSKDAWAJ KAŁACH TEAMPOLSKA
17DWORACZEK GRZEGORZ1972BYTOMTRIDIVISION TRIATHLON TEAMPOLSKA
18DYBICH ANNA1981IŁAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
19FLORCZAK MACIEJ1987RUDZIENICEPOL-MAK IŁAWAPOLSKA
20FRĄCZEK MACIEJ1998KRAKÓWCHMURA TEAMPOLSKA
21FRUKACZ KAMIL1993TCZEWSPORTLEVELPOLSKA
22GABRYEL MACIEJ1981ŻABNOTRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
23GACEK KATARZYNA1975SKARSZEWYTRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
24GIERES WALDEMAR1968PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
25GOSTOMSKI MARIUSZ1969STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
26GREEN STUART1968WARDINGTONWIELKA BRYTANIA
27GRUBA JACEK1960BRZOZATRISPACE/TREKPOLSKA
28HINC ALEKSANDRA1986GDAŃSKSHEE.ISPOLSKA
29HORSZCZARUK JACEK1967WARSZAWAJOŻIN Z BAŻINPOLSKA
30IDKOWIAK ŁUKASZ1979MOSINAIDMAR RACING TEAMPOLSKA
31IGNATOWICZ ANDRZEJ1974WARSZAWATARCHOMIN TRIATHLON TEAMPOLAND
32JADCZAK MONIKA2001KROTOSZYNCTSPOLSKA
33KACZYŃSKI DAWID1994BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
34KARWOWSKA EWA1983SUSZORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
35KARWOWSKA KRYSTYNA1985GDAŃSKKARWOWSKI TEAMPOLSKA
36KASZUBOWSKA JOANNA1974STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
37KIEDROWSKI GRZEGORZ1982POGÓDKITRI STAROGARDPOLSKA
38KIMEL MAGDALENA2002ŚWINOUJŚCIEPOLSKA
39KIPRIJANOVSKI WIKTORIA2001TORUŃTRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
40KOŁKOWSKI MAREK1991TORUŃPOLSKA
41KOŁKOWSKI PAWEŁ1993WINDYKIPOLSKA
42KOŁOSOWSKI KAMIL1988BIAŁYSTOK200 PROCENT TĘTNA TRIATHLONPOLSKA
43KOŚKA TOMASZ1986SOPOTPOLSKA
44KOWALSKA ANGELIKA1981PRZYŁEKITRISPACE TRECKPOLSKA
45KOWALSKI JAROSŁAW1974STAROGARD GDANSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
46KOZAK ADAM1964SIEMIANOWICE ŚL.KOZAK TEAMPOLSKA
47KOZŁOWSKA-KAWYCZ KAROLINA1973KOMORÓWKAZIKI, ROZBIEGANE MICHAŁOWICEPOLSKA
48KRAWCZYK JAKUB1992WARSZAWATRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
49KROPIEWNICKA AGNIESZKA1982WARSZAWASZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
50KROPIEWNICKI PRZEMEK1982WARSZAWAPOLSKA
51KUBINSKI JAKUB1987BYDGOSZCZPOLSKA
52KUCZYŃSKI KRZYSZTOF1994WARSZAWAMBC TEAMPOLSKA
53KUDREWICZ MIREK1964GDAŃSKEVOTRATHLIONPOLSKA
54KUKLINSKI EWELINA2024TCZEWTRI MAXPOLSKA
55KULA KRZYSZTOF1973RADZIONKÓWTRI DIVISION /ING BANK ŚLĄSKIPOLSKA
56KULAS MATEUSZ1993VENLONETHERLANDS
57KUREK PIOTR1981KICINKS POSNANIAPOLSKA
58KUŻELEWSKA JULIA2002BIAŁYSTOKENDURE TEAMPOLSKA
59KWIECIŃSKI SEBASTIAN1977MŁAWATRI SEBUŚPOLSKA
60LICZNERSKI PIOTR1986GDAŃSKTHYSSENKRUPPPOLSKA
61LITWINIUK KAROL1984OKSZTYNKRISS COACHINGPOLSKA
62LITWINIUK KRZYSZTOF LITWINIUK1980BARTĄGKRISS COACHINGPOLSKA
63ŁAMEK JAKUB1982WĄBRZEŹNOPOLSKA
64ŁASKI MAREK1980STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
65ŁUCZAK BARTOSZ1996INOWROCŁAWTRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
66MALINOWSKA KAROLINA2003ŚWIDNICAGLKS ŚWIDNICAPOLSKA
67MAMCARZ JAROSŁAW1967TCZEWTRI MAXPOLSKA
68MARTYNOWICZ MICHAŁ1972BRZOZATRISPACE/TREKPOLSKA
69MATRAS BARTOSZ1993WROCŁAWLITWIN SPORTSPOLSKA
70MICHALAK ANNA1973PIŁABEDNARSKI TRI TEAMPOLSKA
71MISZTELA JAKUB2005SŁUPNOPTT DELTAPOLSKA
72MISZTELA SYLWIA1987NOWA IWICZNAPTT DELTAPOLSKA
73OBIEDZIŃSKA ALEKSANDRA1977KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
74OLLER GRZEGORZ1970KOTEZETRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
75OŻAROWSKA MONIKA1983GDAŃSKEVOTRIATHLONPOLSKA
76OŻAROWSKI MARCIN1980GDANSKEVOTRIATHLONPOLSKA
77PAUL KRZYSZTOF1975STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARDPOLSKA
78PEEK MARCIN1983KOŚCIERZYNAPOLSKA
79PODWYSOCKI MARCIN1988SEROCK@PODWYSCOACHPOLSKA
80PRENDECKI RAFAŁ1980WAŁCZPRENDKI TRIPOLSKA
81PRUSZYŃSKA MARLENA1967TCZEWTRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
82PRZYBOROWSKA BOŻENA1964OLSZTYNŁĄCZY NAS NIE TYLKO JOGA:)POLSKA
83PRZYMUS ZIEMOWIT1966PIASTÒWRYBICKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
84RAKOWSKA MARTA1991JAWORZEPOLSKA
85RAKOWSKI MATEUSZ1990JAWORZEPOLSKA
86RUCIŃSKI BENIAMIN2003BARCINTT SODAPOLSKA
87RUCIŃSKI MARCIN1975BARCINTT SODAPOLSKA
88SĄSIADEK CEZARY SĄSIADEK1981GDAŃSKCTSPOLSKA
89SĘKOWSKI GRZEGORZ1965TRZEBIEŻTRIGYM SZCZECINPOLSKA
90SIENKIEWICZ WOJCIECH1959OLSZTYNKRISS COACHINGPOLSKA
91SIERAŃSKI PAWEŁ1983STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDANSKIPOLSKA
92SŁOMSKI MICHAŁ1984GDAŃSKCTSPOLAND
93SŁUPIK TOMASZ1993WARSZAWAENDLESS PAINPOLSKA
94STEFANKIEWICZ JAKUB1989ŁÓDŹGVT ŚWIEBODZICE / KLUB BIEGOWY POWSTANIECPOLSKA
95STYPUŁKOWSKA DOMINIKA1985OLSZTYNNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
96SYSIK KACPER1994ŁEBAPOLSKA
97SZAFRAN DARIUSZ1973LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
98SZATROWSKI RADOSŁAW1985GDYNIAENDURE TEAM GDYNIAPOLSKA
99SZMEJTER PAWEŁ1993SUSZPOLSKA
100ŚWIATŁOŃ MICHAŁ1995WARSZAWAPOLSKA
101TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW1968ELBLĄGOPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM ELBLĄGPOLSKA
102TRAWCZYŃSKI JACEK1969ZAMOŚĆTRISPACE/TREKPOLSKA
103TYMIŃSKI DARIUSZ1968BRWILNOPTT DELTAPOLSKA
104WACŁAWSKA AGATA1982IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
105WALASIK ŁUKASZ1987ŁÓDŹPOLSKA
106WALESIUK MONIKA WALESIUK1978BIALYSTOK3T BIAŁYSTOKPOLSKA
107WALKOWIAK BARTOSZ1980PLEWISKAKS POSNANIAPOLSKA
108WARUSZEWSKA AURELIA1968IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
109WITECKA MARTYNA1998LUBOŃSAUERLAND TEAM TARNOWO PODGORNEPOLSKA
110WOJCIECHOWSKI PIOTR1980POZNAŃPOSNANIA TRIATHLONPOLSKA
111WOJCIECHOWSKI PIOTR1987OLSZTYNPOLSKA
112WOLAK PAWEŁ1987TORUŃPIESSAPOLSKA
113WOŁK KAROL1988GDAŃSKENDLESSPAINPOLSKA
114WOŁYNIEC EMILIA1983GOŁDAPTRISWIMRUN GOŁDAPPOLSKA
115WRONKA MICHAL1981KLAUDYNKLAUDYNPOLSKA
116ZBIERAJEWSKI PAWEŁ1985POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
117ZIENTAL DARIUSZ1967NOWINYROCK&ROWER TRI TEAMPOLSKA
118ŻMUDZIŃSKI TOMASZ1986OSTASZEWOENDURE TEAMPOLSKA
119ŻOŁNOWSKI KAROL1997LUBONCITYZEN_POLSKA

1/2 IM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAGIŃSKI RYSZARD1971SULEJÓWTRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLSKA
2BASARA IWONA1992STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
3BEDNARCZYK ARKADIUSZ1976KOSAKOWOCTSPOLSKA
4BIELEC ADAM1989SKĘPEPOLSKA
5BLADOWSKI ARTUR BLADOWSKI1984ŁOWICZVELO ŁOWICZPOLSKA
6BODNAR KAMIL1998TORUŃAG_TRIATHLON_TEAMPOLSKA
7BONIEWSKI KAMIL2016GLINOJECKPOLSKA
8BUCHALIK ARKADIUSZ1973CZELADŹPOLSKA
9BURANDT MAGDALENA1980OLSZTYNPOLSKA
10CHMIEL KRZYSZTOF1988BOLSZEWOSTONEMAN TRIATHLON TEAMPOLSKA
11CHODYNA MONIKA1992STAWIGUDANAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
12CHOJNOWSKI ANDRZEJ1969IŁAWAPOL-MAK IŁAWAPOLSKA
13CHRAPKOWSKI MARCEL1983WŁOCŁAWEKIRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEKPOLSKA
14CZYNIENIK ŁUKASZ1983WARSZAWATRINERGYPOLSKA
15DĘBICKI ARTUR1968GDYNIAPOLSKA
16DOŁĘGA MARIUSZ1984OLSZTYNKRISS COACHING/PSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLSKA
17DYBICH CEZARY1983IŁAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
18FRĄCZEK TOMASZ1981TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
19GEBEL TOMASZ1972ŻÓŁWINDAWAJ KALACH TEAMPOLSKA
20GŁĘBIKOWSKI DARIUSZ1962WARSZAWAPOLSKA
21GOŁAŚ JAKUB2002IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
22GOŁAŚ ROBERT1976IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
23GRAD TOMASZ1978WARSZAWAMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
24GUSZCZA EWA1974MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
25HERMANOWICZ CEZARY HERMANOWICZ1987GIŻYCKOCZEZARPOLSKA
26JANUSZKIEWICZ PIOTR1982ŁOCHOWOPOLSKA
27JARLIŃSKA BOŻENA1970IŁAWAORKAMASTERSPOLSKA
28JENDRZEJEWSKI PAWEŁ1988GDAŃSKPOLSKA
29KANTOCH LUKASZ1983DABROWA GORNICZAPOLSKA
30KARWOWSKI JAROSŁAW1985GDAŃSKKARWOWSKI TEAMPOLSKA
31KASPRZAK MACIEJ1982WOLA ZACHARIASZOWSKAUNLIMITED SPORTS 2.0POLSKA
32KIRKIEWICZ KACPER1996GÓRZNOTRIATHLETIC TEAMPOLSKA
33KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃTORUNSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
34KONECKI MARCIN1990OLSZTYNKRISS COACHINGPOLSKA
35KORYCKI MAREK1981GDAŃSKPOLSKA
36KOWALIK STANISLAW1974CHYLICEPOLSKA
37KOZAK ADAM1964SIEMIANOWICE ŚL.KOZAK TEAMPOLSKA
38KRUPIAK-NEUMANN KASIA1986KOŁOBRZEGTRIDARKOPOLSKA
39LAURYN PATRYK1988WARSZAWAPOLSKA
40LIS DANIEL1984WARSZAWAFOX TRIPOLSKA
41ŁĄTKOWSKA MIRKA1978IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
42ŁĄTKOWSKI SŁAWOMIR1976IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
43MACHNIJ KRZYSIEK1976LUBAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
44MACHOWSKI ŁUKASZ1982JASŁOJSC JASŁOPOLSKA
45MASKIEWICZ JUSTYNA1985IŁAWAORKAMARTESPOLSKA
46MAŚKIEWICZ MICHAŁ1985IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
47MEKSA PATRYCJA1973ŁÓDŹHTF LUDWIK SIKORSKI91-117
48MIAGKYJ ARTEM1984BIELSKO-BIALAPOLSKA
49MICHALAK PIOTR1988GORZÓW WLKP.FRIENDLY FIREPOLSKA
50MICHALSKI PRZEMYSŁAW1974GDAŃSK2 MORSKI PUŁK STRZELCÓWPOLSKA
51MICHAŁOWSKI PIOTR1991BIAŁYSTOKNADAKTYWNI BIAŁYSTOKPOLSKA
52MIELCZAREK MAREK1974MARKIPOLSKA
53MIERZEJEWSKI ŁUKASZ1990NOWA WIEŚPOLSKA
54MISZTELA DARIUSZ1961PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
55MISZTELA TOMASZ1966SŁUPNOPTT DELTAPOLSKA
56MODZELEWSKI MACIEJ1984ŁOWICZVELO ŁOWICZPOLSKA
57MONIKOWSKI ADAM1974CHOJNICEPOLSKA
58MÓWIŃSKI FILIP1992GDYNIABIKE U UPPOLSKA
59NETTER PAWEŁ1981GDAŃSKTRI - TEAM RUMIAPOLSKA
60NOWICKI BARTOSZ1988BYDGOSZCZOPP BYDGOSZCZ//TRISPACE/TREKPOLSKA
61OLSZEWSKA KARINA1977GDYNIAPOLSKA
62OLSZEWSKI ADAM1971GDYNIAPOLSKA
63PAŁKA KRZYSZTOF1973ŻORYPOLSKA
64PAŁYGIEWICZ JACEK1983BIELSKO-BIAŁAPOLAND
65PATALON PIOTR1969BRATIANORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
66PIECZYŃSKI BARTŁOMIEJ1984POZNAŃPOLSKA
67PIENIAZKIEWICZ MONIKA1992GDANSKPOLSKA
68POŁEĆ ROBERT1976IŁAWAPOLSKA
69PRUSIK DOMINIK1990OLSZTYNNO TEAMPOLSKA
70PRZYBYŁKOWICZ JACEK1974WILCZA GÓRATB TRUCKPOLSKA
71PRZYBYSZ PIOTR1982RUMIAPRZEKOP.WATYPOLSKA
72RAFALAK GRZEGORZ1980KOSAKOWOSTONEMAN TEAMPOLSKA
73ROWINSKI MICHAŁ ROWINSKI1984LUBAWAPOLSKA
74RUMIŃSKA KATARZYNA2000MALBORKSTREFA RUCHU MULTISPORTPOLSKA
75SEROCZYŃSKI ADAM1992IŁAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
76SIDŁO DAMIAN1982KIELCEROCK & ROWER TRI TEAMPOLSKA
77SIECIŃSKI EMILIAN1991SUSZSZKOŁA TRIATHLONUPOLSKA
78SKOCKI BARTŁOMIEJ1979LIPOWIECORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
79SKURZAK MICHAŁ1975WARSZAWAPOLSKA
80STOLARCZYK RADEK1983WARSZAWAPOLAND
81STOLAREK ARKADIUSZ1985ŁÓDŹPOLSKA
82SZELC MIKOŁAJ1976ŁOMIANKI DOLNEORT ŁOMIANKIPOLSKA
83SZPOCIŃSKA SYLWIA1984WROCŁAWPOLSKA
84SZWEDOWSKI DAWID1988NOWA WIEŚ RZECZNATRI STGPOLSKA
85SZYMCZAK JAKUB1988GDYNIAPOLSKA
86SZYMCZAK KATARZYNA1988GDYNIAPOLSKA
87SZYPNIK MACIEJ1972IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
88WACŁAWSKI BARTOSZ1989WARSZAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
89WACŁAWSKI GRZEGORZ1958IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
90WACŁAWSKI KRZYSZTOF1965IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
91WALASZCZYK WOJCIECH1971JASŁOJSC JASŁOPOLSKA
92WALDMAN MICHAŁ1991GDAŃSKWARIACIK TEAMPOLAND
93WĄSIK KRZYSZTOF1980DĄBROWA GÓRNICZAWĄSATE GAWRONYPOLSKA
94WIERCZUK JAKUB1981KRAKOWPOLAND
95WIŚNIEWSKI TOMASZ1985SZCZECINTOMCZAK TRENER TEAMPOLSKA
96WOJCIECHOWSKI PAWEŁ1979KALISZBPM STUDIOPOLSKA
97WOLAK PAWEŁ1999NOWE MIASTO LUBAWSKIEORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
98WÓJCIK WIESIEK1972CZŁUCHÓWPOLSKA
99WRZESZCZ ADRIAN1974ŁÓDŹHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
100ZAKRZEWSKA WERONIKA1983WARSZAWA#GRAZYNYTRIATHLONUPOLSKA
101ZAKRZEWSKI KAROL1983POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
102ZAKRZEWSKI WOJCIECH1978WARSZAWAPOLSKA
103ZAWADZKI PAWEŁ1985KALISZPOLSKA
104ZOBER MAREK1985ŚWIĘTOCHŁOWICECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLSKA
105ŻYŁOWSKI DAWID1996GDAŃSKIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA

MP Standard

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DYLERT ARKADIUSZ1980MALBORKFLEX TRIATHLONPOLAND
2WĘGLERSKI ADRIAN1997ELBLĄGPOLSKA

Puchar Polski Super Sprint

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

MP Sprint

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAŃBOR ALEKSANDRA1997KNURÓWKAZIKI / AWF AZS KATOWICEPOLSKA
2BRZÓSKA HENRYK BRZÓSKA1966KIELCEPOLSKA
3CICHOWICZ MARTYNA1993PŁOCKPTT DELTA/ DAWAJ KALACH TEAMPOLSKA
4CICHOWSKI JANUSZ1985ELBLĄGETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
5CZAJKA KRYSTIAN1981ŻORY4TRI TEAMPOLSKA
6DMOWSKI WOJCIECH1957PIASECZNOAD KOSMETYKIPOLSKA
7DRZEWIECK DOMINIKA1988GDAŃSKDAWAJ KALACH TEAMPOLSKA
8GACEK KATARZYNA1975SKARSZEWYTRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
9GENDEK JERZY2000ROGOŹNOPOLSKA
10GENDEK JERZY1947ROGOŹNOPORTUGALIA
11GENDEK JERZY1947ROGOŹNOP0LSKA
12GRODZI MAREK1975GDAŃSKCTSPOLSKA
13GRYGLIK TOMASZ1978RUDZICZKAPOLSKA
14GUTOWSKI PAWEŁ1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
15HORSZCZARUK JACEK1967WARSZAWAPOLSKA
16IGNATOWICZ ANDRZEJ1974WARSZAWATARCHOMIN TRIATHLON TEAMPOLAND
17JAMONT PRZEMYSŁAW1960ŻARYPOLSKA
18KACPROWICZ DANIEL2000TORUŃTAEM1POLSKA
19KACPROWICZ DANIEL2000TORUŃTAEM1POLSKA
20KIPRIJANOVSKI WIKTORIA2001TORUŃTRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
21KONARSKI MARCIN1971JĘDRZYCHÓWPOLSKA
22KOSIOREK DANIEL1987ŁOWICZVELO ŁOWICZPOLSKA
23KOZŁOWSKA-KAWYCZ KAROLINA1973KOMORÓWKAZIKI, ROZBIEGANE MICHAŁOWICEPOLSKA
24KREFT ALEKSANDER1984KOBYSEWOGKS CARTUSIA TRI TEAMPOLSKA
25KRUCZKOWSKI JAKUB1997BYDGOSZCZENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
26KRUCZKOWSKI JAKUB1997BYDGOSZCZENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
27KUCZMARSKI JAKUB1999RYPINPOLSKA
28KUKLINSKI EWELINA1978TCZEWTRIIMAXPOLSKA
29KUKLINSKI EWELINA1978TCZEWTRIMAXPOLSKA
30PAKUŁA PIOTR1989RUMIAENDURETEAMPOLSKA
31PIASECKI ANDRZEJ1953MRĄGOWOPIASECKI CONCEPTPOLSKA
32POCIEJ BOHDAN1958PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
33POLEC LECH1959WIELKA WIESAMATORPOLSKA
34PRENDECKI RAFAŁ1980WAŁCZPRENDKI TRIPOLSKA
35PRENDECKI RAFAŁ1980WAŁCZPRENDKI TRIPOLSKA
36RUCINSKI BENIAMIN2003BARCINTT SODAPOLSKA
37RUCINSKI BENIAMIN2003BARCINTT SODAPOLSKA
38ZIELINSKI HENRYK1952KWIDZYNPOLSKA

1/2 IM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJCZAK MARCIN1974SZCZYTNOPOLSKA
2BARZYK MATEUSZ1977PIOTRKOW TRYBUNALSKIKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
3BASARA IWONA2024AP STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
4BĄK ARTUR1972GÓRA KALWARIADAWAJ KAŁACHPOLSKA
5BLADOWSKI ARTUR BLADOWSKI1984ŁOWICZVELO ŁOWICZPOLSKA
6BYJOŚ MACIEJ1986PUŁAWYPOLSKA
7DANIELEWICZ MICHAŁ1994GDAŃSKEVOTRIATHLONPOLAND
8DYBICH ANNA1981IŁAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
9FRĄCZEK TOMASZ1981TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
10GÓRSKI MARIAN1957SOLEC KUJAWSKIKRS TKKF JASTRZĄBPOLSKA
11KACPROWICZ DANIEL1990TORUŃTAEM1POLSKA
12KASPRZAK MACIEJ1982WOLA ZACHARIASZOWSKAUNLIMITED SPORTS 2.0POLSKA
13KASPRZYCKA REGINA1984LUBAWAORKAPOLSKA
14KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃTORUNSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
15KONDRACIUK DARIUSZ1975TORUŃŁAPA _TRI_RUN CREWPOLSKA
16MACHNIJ KRZYSZTOF1976LUBAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
17MASKIEWICZ JUSTYNA MASKIEWICZ1985IŁAWAORKAMARTESPOLSKA
18MAZUR PAWEŁ1989SUSZUKS TRS SUSZ/NAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
19MIAGKYJ ARTEM1984JAWORZEPOLSKA
20MIŚKIEWICZ BARTOSZ1976WIELICZKATRIIWISEPOLSKA
21MÓWIŃSKI FILIP1992GDYNIABIKE U UPPOLSKA
22PAŁKA KRZYSZTOF1973ŻORYPOLSKA
23PASZYNIN DAMIAN1981SUSZEPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZPOLSKA
24SEROCZYŃSKI ADAM1992IŁAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
25SKALIK WOJCIECH SKALIK1988WARSZAWAPOLSKA
26WŁÓDARCZAK WITOLD1963BYDGOSZCZPOLSKA
27ZARZYCKI PIOTR1985KRAKÓWADAM CZERWIŃSKI TRI TEAM / NISZCZONKO SQUADPOLSKA
28ZAWADZKI PAWEŁ1985KALISZPOLSKA
29ZAWADZKI PAWEŁ1985KALISZPOLSKA

MP Standard

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1RZEŹNIK ANDRZEJ1959GDAŃSKPOLSKA