System rejestracji dostarcza STS-TIMING

TRIATHLON SUSZ

Lista startowa / Start List

Data imprezy
29-30.06.2024

Puchar Polski Super Sprint

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABRAMCZYK ALEKSANDRA2011JAROTYWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
2ARMUŁA KAROL2005KRAKÓWKLUB SPORTOWY SPORTWISEPOLSKA
3ARTWIK-SIEROŃ ALLAN2009KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
4BAŁUT BERNARD2011TARNÓWSWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
5BARTŁOMIEJCZYK IGNACY2006MARKISTOWARZYSZENIE CWKS LEGIA WARSZAWAPOLSKA
6BĄDKOWSKA JULIA2009WROCŁAWLITWIN TRIATHLON ELITEPOLSKA
7BOJAŃSKA AMELIA2010GNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA
8BURSIEWICZ ZUZANNA2010KLEOSIN3T BIAŁYSTOKPOLSKA
9CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA2011OLSZTYNWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
10CHMIELEWSKI JANEK2007WARSZAWAUKS G-8 BIELANYPOLSKA
11CHMIELEWSKI JULIUSZ2007KIELCESPORTLOVE KIELCEPOLSKA
12CIUNCZYK KAROL2010BIAŁYSTOK3T BIAŁYSTOKPOLSKA
13CZARKOWSKI BARTOSZ2010KRASNESWIMTRI RZESZÓWPOLSKA
14CZUBIK JAN2010RZESZÓWPOLSKA
15DAWIEC TEODOR2007ZIELONKISPORTWISE KRAKÓWPOLSKA
16DAWIEC TYMOTEUSZ2008ZIELONKISPORTWISE KRAKÓWPOLSKA
17DĄBROWSKI ADAM2008WARSZAWAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
18DĄBROWSKI MICHAŁ2009GNIEZNOGSTPOLSKA
19DEMBIŃSKI OLIWIER2005ROKIETNICAKS POSNANIAPOLSKA
20DOBROSKOK ZOFIA2005SOBINMIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICEPOLSKA
21DOBROWOLSKA MAGDALENA2006KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
22DOBROWOLSKI MIKOŁAJ2010KRAKÓWSPORTWISEPOLSKA
23DOŁGAŃ JULIA2009KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
24DUBAN ALEKSANDRA2005JANKIUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
25DUBLANKA IGOR2007OLSZTYNWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
26DUBLANKA ZOFIA2011OLSZTYNWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
27DUDEK MARIA2007SIEROSŁAWUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMPOLSKA
28DUDZIAK MAJA2008KRAKÓWSPORTWISEPOLSKA
29DURKIEWICZ ADRIAN2010POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
30DYBOWSKA JANINA2011GÓRAUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMPOLSKA
31DYBOWSKI BOGUMIŁ2008GÓRAUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMPOLSKA
32FIGACZ ZOFIA2011KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
33FLISIŃSKI TYMOTEUSZ2012WROCŁAWLITWIN TRIATHLON ELITPOLSKA
34FOLTYNIEWICZ HANNA2006SZCZECINEKLITWIN TRIATHLON ELITEPOLSKA
35GAJDA MARTYNA2008DĘBICASWIMTRIRZESZOWPOLSKA
36GOLONKA SZYMON2010KRAKÓWSPORTWISEPOLSKA
37GOŁUŃSKI BŁAŻEJ2010KARTUZYGKS CARTUSIAPOLSKA
38GORZEŃ NORBERT2006POZNAŃKS AZS AWF POZNAŃPOLSKA
39GÓRNY NATALIA2008ŻYWIECSPORTWISE KRAKÓWPOLSKA
40GÓRSKA AMELIA2006DOBRZYKOWICELITWIN TRIATHLON ELITEPOLSKA
41GÓŹDŹ MAŁGOSIA2010KIELCESPORTLOVE KIELCEPOLSKA
42GÓŹDŹ MARIA2007KIELCESPORTLOVE KIELCEPOLSKA
43GRAJDURA NINA2009TARNÓWSWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
44GRODZKA MAGDALENA2009GDANSKCTSPOLSKA
45GRUDA ZOFIA2010KARTUZYGKS CARTUSIAPOLSKA
46GRZECHOWIAK MAKSYMILIAN2006LUSÓWKOKS POSNANIAPOLSKA
47GRZEŚKOWIAK JAN2008WARSZAWAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
48GURDZIOLEK ALICJA2009NIEPRUSZEWOUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMPOLSKA
49JABŁOŃSKI MACIEJ2009BYDGOSZCZFUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZPOLSKA
50JANKIEWICZ DELGADO JAROSŁAW2006SKIERNIEWICEUKS NAWA SKIERNIEWICEPOLSKA
51JANKOWIAK WIKTOR2007MROWINOUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMPOLSKA
52JANKOWSKI ANTONI2010GNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA
53JANUS DAWID2009SIEDLECKS POSNANIAPOLSKA
54JAŃCZAK MICHAŁ2008GDAŃSKTRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUPOLSKA
55JARZĄB TYMOTEUSZ2006TARNÓWSWIMTRI RZESZÓWPOLSKA
56JASKÓLSKI WOJCIECH2008TARNOWO PODGÓRNEUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMPOLSKA
57JEDOWSKI JAKUB2010KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
58JOŃCZYK PATRYK2007GDYNIASWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
59JÓŹWIAK LEON2011OBERAUDORFUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMNIEMCY
60JÓŹWIAK MATYLDA2009OBERAUDORFUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMNIEMCY
61KACPERSKI IGOR2008OLSZTYNWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
62KACPERSKI PIOTR201110-687WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
63KACZMAREK ALEKSANDRA2011MIECZEWOKS POSNANIAPOLAND
64KANTOROWSKI BARTOSZ2007ŚLESINUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA
65KASZTELAN ŁUCJA2010KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
66KHOURYN SEMEON2010KOŁOPOLSKA
67KISIELNICKI ALEKSANDER2011KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
68KISIELNICKI FILIP2009KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
69KISZCZAK OLGA2009OŚWIĘCIMUNIA OŚWIĘCIMPOLSKA
70KLESSA KACPER2010BYDGOSZCZFUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZPOLSKA
71KŁOBUKOWSKI JAN2009BYDGOSZCZFUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZPOLSKA
72KNAFLEWSKI PIOTR2009WARSAWUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLAND
73KOROL WIKTOR2009WARSZAWAUKS G-8 BIELANYPOLSKA
74KOS DAWID2006MORAWICATS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
75KOŻUCHOWSKA HANNA2011KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
76KUKUCZ-LEGIEŃ MAGDALENA2010KRAKÓWSPORTWISEPOLSKA
77KUKUCZ-LEGIEŃ MAKSYMILIAN2008KRAKÓWSPORTWISEPOLSKA
78KUREK ANTONI2010KICINKS POSNANIAPOLSKA
79KUREK VANESSA2011KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
80LEWANDOWSKI ALEXANDER2006MYŚLIBÓRZKU AZS UAM POZNAŃPOLSKA
81LULKIEWICZ URSZULA2010BIAŁYSTOK3T BIAŁYSTOKPOLSKA
82LUTY ANTONI2011BYDGOSZCZFUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZPOLSKA
83LUTY TOMASZ2007BYDGOSZCZFUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZPOLSKA
84ŁASTOWIECKA KAROLINA2007MIŃSK MAZOWIECKIKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA
85ŁOSIŃSKI PIOTR2011GDAŃSKTRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUPOLSKA
86ŁOŚ KACPER2010KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
87MACHOŃ JULIUSZ2008OZOROWICELITWIN TRIATHLON ELITEPOLSKA
88MACIASZEK WIKTORIA2011KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA
89MACIEJKO JERZY2011OLSZTYNWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
90MAJAK MATEUSZ2005KAMIONKIAZS AWF POZNAŃPOLSKA
91MALISZEWSKI JAKUB2006STRASZYNSWIMTRIRZESZOWPOLAND
92MAŃKOWSKA ALICJA2010OLSZTYNWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
93MAZUR ADAM2007GDAŃSKTRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUPOLSKA
94MAZUR KAJETAN2011GDAŃSKTRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUPOLSKA
95MAZURKIEWICZ MACIEJ2005LUSÓWKOUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMPOLSKA
96MICHNA MAJA2008STARE BABICEUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
97MIŁOSZ FAUSTYNA2009KARTUZYGKS CARTUSIAPOLSKA
98MŁYNARCZYK MARCEL2010KIELCEKS SPORTLOVE TRIATHLON KIELCEPOLSKA
99MOCZULSKA MAGDALENA2010OLSZTYNWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
100NETTER MACIEJ2006RUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA
101NOWAK MARIA2010KIELCESPORTLOVE KIELCEPOLSKA
102OSOBLIWY FILIP2010KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
103PALIŃSKI MICHAŁ2007SUSZUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
104PANIKOWSKI ADAM2011BARTĄGWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
105PATER JAKUB2009RUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA
106PATER TYMON2011RUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA
107PATRON ALEKSANDRA2009KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
108PATRON MARCIN2011KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
109PAWLICKI KONRAD2010GNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA
110PESZT MARTYNA2010KRAKÓWSPORTWISE KRAKÓWPOLAND
111PESZT MICHAŁ2008KRAKÓWSPORTWISE KRAKÓWPOLAND
112PIEKARSKI KAROL2009SZCZECINKS IRONMAN SZCZECINPOLSKA
113PIENIĄŻEK SARA2008KRAKÓWSPORTWISEPOLSKA
114PIETRUSZYŃSKA JOANNA2006PILCHOWOSTOWARZYSZENIE CWKS LEGIA WARSZAWAPOLSKA
115PISANKO FRANCISZEK2008DĄBROWAUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMPOLSKA
116PISANKO MICHAŁ2005DĄBROWAUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMPOLSKA
117PODSKOK LEONARD2008DĄBRÓWKAUKS LUSOWO PHO3NIX TEAMPOLSKA
118POLIWODZIŃSKI MATEUSZ2007BYDGOSZCZFUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZPOLSKA
119POTERAŁA BLANKA2011OLSZTYNWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
120PTASZYŃSKI STANISŁAW2005OŚWIĘCIMUNIA OŚWIĘCIMPOLSKA
121PUŁAWSKA AGNIESZKA2009OLSZTYNWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
122RADKIEWICZ OSKAR2007LIPNIKIFUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZPOLSKA
123RAMIĄCZEK ALEKSANDER2011DALESZYCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
124RUMIEJOWSKA ALEKSANDRA2011GOZDÓWMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA
125RUSEK FILIP2008WIELKA WIESSPORTWISEPOLAND
126SALIŃSKA NATALIA2010KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
127SARNA MAKSYMILIAN2007RZESZÓWKSW STAL RZESZÓWPOLSKA
128SAWICKA OLGA2006GŁOGÓWCENTRUM SPORTOWE GŁOGOWSKI TRIATHLONPOLSKA
129SENDAL LENA2010GDAŃSKTRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUPOLSKA
130SERWIŃSKA RÓŻA2011RZESZÓWSWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
131SERWIŃSKI KACPER2027RZESZÓWSWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
132SIEJAKOWSKI JAN2010KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
133SIKORSKI JAKUB2007POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
134SKOWRONEK BARTOSZ2009BORKOWOTRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUPOLSKA
135SŁABIK NADIA2008KROSNOSWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
136SŁAWIŃSKI BARTŁOMIEJ2008KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
137SMETEK MAREK2006REŃSKA WIEŚKLUB SPORTOWY CARDIO-SPORTPOLSKA
138SMĘTEK RAFAŁ2006REŃSKA WIEŚKLUB SPORTOWY CARDIO-SPORTPOLSKA
139SOBORSKI IGOR2005OLKUSZSPORTWISEPOLSKA
140SOCHA FILIP2006OŚWIECIMUNIA OŚWIĘCIMPOLSKA
141SOKALSKI FRANCISZEK2009KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
142SOKÓŁ PRZEMYSŁAW2008RZESZÓWPOLSKA
143STACHOWIAK STANISŁAW2010KARTUZYGKS CARTUSIAPOLSKA
144STEMPAK MARTA2007OWIŃSKAKS POSNANIAPOLSKA
145SUCHAN JAKUB2006LISZKIUKS G8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
146SYGUŁA KACPER2011MICHAŁOWICEKOLARSKI.EU TEAMPOLSKA
147SZALAST KAROLINA2005RUMIATRI-TEAM RUMIAPOLSKA
148SZUMIELUK FRANCISZEK2010BIAŁYSTOK3T BIAŁYSTOKPOLSKA
149SZYMAŃSKA WIKTORIA2010WIELICZKASPORTWISEPOLSKA
150SZYMAŃSKI MIKOŁAJ2009WROCŁAWLITWIN TRIATHLON ELITEPOLSKA
151TOMCZAK TYMON2008GDAŃSKTRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUPOLSKA
152TREDER OLAF2010GRZYBNOGKS CARTUSIAPOLSKA
153TYCZKA KACPER2011KARTUGKS CARTUSIAPOLSKA
154WAJDA MIKOŁAJ2009OLSZTYNWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
155WALERON ŁUKASZ2008ŚRODA WLKP.KS POSNANIAPOLSKA
156WALERON MICHAŁ2010ŚRODA WLKP.KS POSNANIAPOLSKA
157WALESIUK MAKSYMILIAN2010BIAŁYSTOK3 T BIAŁYSTOKPOLSKA
158WALKOWIAK JERZY2011PLEWISKAKS POSNANIAPOLSKA
159WANIEWSKI ŁUKASZ2007MALBORKUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
160WERESZCZYŃSKI IGOR2010WROCŁAWLITWIN TRIATHLON ELITEPOLSKA
161WERNEROWSKI JAKUB2006WEJHEROWOUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA
162WERWIŃSKI MIŁOSZ2002GDAŃSKRAK TEAMPOLSKA
163WIATROWSKI EMIL2010IŁAWASSP ORKA IŁAWAPOLSKA
164WINKOWSKA ANIA2007SZUBINFUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZPOLSKA
165WOJCIECHOWSKI IGOR2010POZNAŃKS POSNANIA TRIATHLONPOLSKA
166WOLNY FILIP2011POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
167WOŹNIAK BEATA2008OSTROWIEC ŚW.TS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
168WYPYCH HUBERT2006KRAKÓWSPORTWISEPOLSKA
169WYSOCKI ADAM1981POZNAŃCITYZEN BE3POLSKA
170ZACHARKO ZOSIA2011GNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA
171ZAJĄC MICHAŁ2010KRAKÓWSPORTWISEPOLSKA
172ZAWRZYKRAJ JOACHIM2009POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
173ZŁOCH KONRAD2010KARTUZYGKS CARTUSIAPOLSKA

MP Sprint

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJEWICZ ŁUKASZ1991WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLSKA
2AUGUSTNIAK GRZEGORZ1972SŁUPNOPTT DELTAPOLSKA
3BABIAK JAKUB1983BYDGOSZCZENDURE TEAMPOLSKA
4BANASZEWSKI JAKUB1998ROZENTALORKA MASTERS IŁAWA/ ENDURE TEAMPOLSKA
5BANAŚ ŁUKASZ1983RZESZÓWSWIMTRI RZESZÓWPOLSKA
6BARAŃSKA JUSTYNA1984KALISZKAZIKIPOLSKA
7BARTNICKI PATRYK1993ELBLĄGTRI HTT OPEN BALANCEPOLSKA
8BASARA IWONA1992STAROGARD GDAŃSKITRI SATROGARD GDAŃSKIPOLSKA
9BASIŃSKI ŁUKASZ1992BYDGOSZCZELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWEPOLSKA
10BEDNARCZYK TOMASZ1987GDYNIAPOLSKA
11BEDNAREK PATRYCJA1995PIASTÓWPOLSKA
12BEDNAREK PRZEMYSŁAW1993PIASTÓWPOLSKA
13BEDYK IRENEUSZ1957CEKANOWOPTT DELTAPOLSKA
14BIELAK MIŁOSZ2001ŻARYMLKS AGROS ŻARYPOLSKA
15BIELECKA PATRYCJA2002MICHAŁOWOPOLSKA
16BISKUPSKI MARIUSZ1974SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
17BOCHNO PIOTR1975BIAŁĄ PODLASKABMTPOLSKA
18BOGULSKI PIOTR1988ZBLEWOKS SOKÓŁ ZBLEWO/ TRI STAROGARD GDANSKIPOLSKA
19BONIKOWSKI JAKUB1972GRUDZIĄDZTRISPACE TREKPOLSKA
20BORYCKI MARCIN1972KOSAKOWODAWAJ KALACH TEAMPOLSKA
21BRYGOŁA KINGA2003SUSZTEAM BRYGOŁAPOLSKA
22BRZESKI ADAM1974WEJHEROWOSTONEMAN TEAMPOLSKA
23BRZÓSKA HENRYK1966KIELCEKLUB SPORTLOVE KIELCEPOLSKA
24BURMAJSTER-DĄBROWSKA ANNA1971WARSZAWAULTRA LASKIPOLSKA
25BURNATOWICZ PIOTR2003WARSZAWAKAZIKIPOLSKA
26BURSIEWICZ EMIL1985KLEOSIN3T BIAŁYSTOKPOLSKA
27BUTOWSKA KATARZYNA1982STAROGARD GDAŃSKIBEZ ZBĘDNYCH PYTAŃ/ TRI STAROGARDPOLSKA
28CEWIŃSKA IDA1994WARSZAWATRIMASTERSPOLSKA
29CHMIELEWSKI JACEK1963BIAŁYSTOKPOLSKA
30CHMIELEWSKI PIOTR1978WARSAWWARSAW MASTERS TEAMPOLAND
31CICHOWICZ MARTYNA1993PŁOCKPTT DELTA/ DAWAJ KALACH TEAMPOLSKA
32CICHOWSKI JANUSZ1985ELBLĄGETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
33CUSZLAG JAKUB1966WARSZAWALK KLOSTERSPOLSKA
34CZAJA MATEUSZ1984STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
35CZAJKA KRYSTIAN1981ŻORY4TRI TEAMPOLSKA
36CZAJKOWSKI BARTOSZ1993IŁAWATM IRON TEAMPOLSKA
37CZAJKOWSKI IREK1980KAMIONKAPOLSKA
38CZAJKOWSKI MAREK2006IŁAWAPOLSKA
39CZERWIAK ROBERT1973STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
40CZERWIEC ARTUR1976PISARYKMITA ZABIERZÓW MASTERSPOLSKA
41CZUBA MAŁGORZATA1997KRAKÓWB3TPOLSKA
42DANIELEWSKA KATARZYNA1984OLSZTYNCOACHING KRISSAPOLSKA
43DĄBROWSKI TOMASZ1972WARSZAWATWISTERTEAMPOLSKA
44DEJEWSKI KACPER2001WARSZAWAWATPOLSKA
45DMOWSKI PIOTR1985WARSZAWAPOLSKA
46DMOWSKI WOJCIECH1957PIASECZNOAD KOSMETYKIPOLSKA
47DRAPELLA DARIUSZ1957GDAŃSKCTSPOLSKA
48DRZEWIECKA DOMINIKA1988GDAŃSKDAWAJ KAŁACH TEAMPOLSKA
49DUBANIEWICZ MICHAŁ2002KUDOWA-ZDRÓJKU AZS WATPOLSKA
50DWORACZEK GRZEGORZ1972BYTOMTRIDIVISION TRIATHLON TEAMPOLSKA
51DYBICH ANNA1981IŁAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
52DYLERT ARKADIUSZ1980MALBORKFLEX TRIATHLONPOLAND
53DZIWISZ DAMIAN1988ELBLĄGHTT ELBLĄGPOLSKA
54EJSMONT ALEKSANDRA1993GDAŃSKPOLSKA
55FILIPIAK MATEUSZ1985GDANSKPOLSKA
56FLORCZAK MACIEJ1987RUDZIENICEPOL-MAK IŁAWAPOLSKA
57FRĄCZEK MACIEJ1998KRAKÓWCHMURA TEAMPOLSKA
58FRUKACZ KAMIL1993TCZEWSPORTLEVELPOLSKA
59GABRYEL MACIEJ1981ŻABNOTRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
60GACEK KATARZYNA1975SKARSZEWYTRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
61GADOMSKA AGNIESZKA1996ZIELONA GÓRACTS/ ENDLESSPAINPOLSKA
62GARDENER JACEK2024ŁOWICZLKS VICTORIA ZABOSTÓWPOLSKA
63GĄSIOR OLIWIA2003LEGNICAKAZIKIPOLSKA
64GĄSIOROWSKI DANIEL1980RADZIEJÓWENDURE TEAMPOLSKA
65GENDEK JERZY1947ROGOŹNOP0LSKA
66GIECEWICZ NORBERT1990SZCZECINSWIM2TRIPOLSKA
67GIERES WALDEMAR1968PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
68GOLEMIEC KAZIMIERZ1965WROCŁAWI’M INSPIRATIONPOLSKA
69GOSK GRZEGORZ1978GDAŃSKNIERUCHOMOŚCI NA KASZUBACH I MAZURACHPOLSKA
70GOSTOMSKI MARIUSZ1969STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
71GREEN STUART1968WARDINGTONWIELKA BRYTANIA
72GROCHOWSKI PAWEL1987WARSZAWAMBC TEAMPOLSKA
73GRUBA JACEK1960BRZOZATRISPACE/TREKPOLSKA
74GRYCZ MAKSYMILIAN2006WŁOSZAKOWICE64-STOPOLAND
75GRZYWACZ KACPER2003JAMIELNIKPOLAND
76GUTOWSKI PAWEŁ1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
77HARASIMIUK-GRODZKA MAŁGORZATA1977GDANSKCTSPOLSKA
78HINC ALEKSANDRA1986GDAŃSKSHEE.ISPOLSKA
79HOMA WIKTOR2008KWIDZYNPOLSKA
80HORSZCZARUK JACEK1967WARSZAWAJOŻIN Z BAŻINPOLSKA
81IDKOWIAK ŁUKASZ1979MOSINAIDMAR RACING TEAMPOLSKA
82IGNATOWICZ ANDRZEJ1974WARSZAWATARCHOMIN TRIATHLON TEAMPOLAND
83IRZEŃSKI MICHAŁ1984RZESZOWSWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
84JACKOWIAK PIOTR1986BRZEGSZTUKA RUCHUPOLSKA
85JADCZAK MONIKA2001KROTOSZYNCTSPOLSKA
86JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA1967ŚWIECIEPOLSKA
87JAMROZIK-KAPELA BARBARA1988POZNAŃMOLDY UNICORNSPOLSKA
88JARLACZYŃSKA ZUZANNA2003TYCHYSPORTWISEPOLSKA
89JAROCKA WIOLETA1985SEROCKTWISTER TEAMPOLSKA
90JĘDRZEJCZAK MACIEJ1953WARSZAWANEON TEAMPOLSKA
91JURECKA EWA1965JABLONOWO POMORSKIEPOLSKA
92KACPERSKI WOJTEK1981OLSZTYNWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
93KALINOWSKI PIOTR1973WŁOCŁAWEKSZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
94KAMIONKA KAROLINA1998TARNOWO PODGÓRNECTSPOLSKA
95KAPSA DAWID1978BYDGOSZCZTRISPACE/TREKPOLSKA
96KARCZEWSKI JAN1988GDAŃSKUKS TRS SUSZ/ UKS WOJAKPOLSKA
97KARWOWSKA EWA1983SUSZORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
98KARWOWSKA KRYSTYNA1985GDAŃSKKARWOWSKI TEAMPOLSKA
99KASPEROWICZ MARCIN1977BYDGOSZCZPREDATORS 3TEAMPOLSKA
100KASZUBOWSKA JOANNA1974STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
101KAWICKA MARTA1998GDAŃSKPOLSKA
102KĘPKA MARCIN1981GDAŃSKPOLSKA
103KIEDROWSKI GRZEGORZ1982POGÓDKITRI STAROGARDPOLSKA
104KIMEL MAGDALENA2002ŚWINOUJŚCIEPOLSKA
105KIPRIJANOVSKI WIKTORIA2001TORUŃTRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
106KISIELNICKA KAROLINA1983KWIDZYNPOLSKA
107KLEPACKI TOMASZ1956WARSZAWAKS TRIATHLON RAWAPOLSKA
108KOBIELA MICHAŁ2004ŁAPALICEGKS CARTUSIAPOLSKA
109KOŁKOWSKI MAREK1991TORUŃPOLSKA
110KOŁKOWSKI PAWEŁ1993WINDYKIPOLSKA
111KOŁOSOWSKI KAMIL1988BIAŁYSTOK200 PROCENT TĘTNA TRIATHLONPOLSKA
112KOŚKA TOMASZ1986SOPOTPOLSKA
113KOWALSKA ANGELIKA1981PRZYŁEKITRISPACE TRECKPOLSKA
114KOWALSKI JAROSŁAW1974STAROGARD GDANSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
115KOWALSKI KUBA2000BIAŁYSTOKKUBA KOWALSKI COACH/ NADAKTYWNI BIAŁYSTOKPOLSKA
116KOZAK ADAM1964SIEMIANOWICE ŚL.KOZAK TEAMPOLSKA
117KOZAK JAN2006TURKAPOLSKA
118KOZŁOWSKA-KAWYCZ KAROLINA1973KOMORÓWKAZIKI, ROZBIEGANE MICHAŁOWICEPOLSKA
119KRAWCZYK JAKUB1992WARSZAWATRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
120KROPIEWNICKA AGNIESZKA1982WARSZAWASZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
121KROPIEWNICKI PRZEMEK1982WARSZAWAPOLSKA
122KRÓL PATRYK1991TORUŃTRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
123KRUCZKOWSKI JAKUB1997BYDGOSZCZENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
124KRYSIŃSKA KAMILA1977BYDGOSZCZTEAMOCHALPOLSKA
125KUBACKI MARCIN2006SKULSKKOSZAL TRIATHLONPOLSKA
126KUBINSKI JAKUB1987BYDGOSZCZPOLSKA
127KUCIABA JACEK1972JAGATOWOPOLSKA
128KUCZYŃSKI KRZYSZTOF1994WARSZAWAMBC TEAMPOLSKA
129KUDREWICZ MIREK1964GDAŃSKEVOTRATHLIONPOLSKA
130KUHN NATALIA1988ELBLĄGHEALTH TRIATHLON TEAM ELBLĄGPOLSKA
131KUKLINSKI EWELINA2024TCZEWTRI MAXPOLSKA
132KULA KRZYSZTOF1973RADZIONKÓWTRI DIVISION /ING BANK ŚLĄSKIPOLSKA
133KULAS MATEUSZ1993VENLONETHERLANDS
134KUNDZEWICZ JOANNA1983WARSZAWASPORT2FREEDOMPOLAND
135KUNKEL KAROLINA1985KOPCZYNBERNITEAMPOLSKA
136KUREK PIOTR1981KICINKS POSNANIAPOLSKA
137KURIATA ZOFIA2003STARY WIELISŁAWKAZIKIPOLSKA
138KUŻELEWSKA JULIA2002BIAŁYSTOKENDURE TEAMPOLSKA
139KWIECIŃSKI SEBASTIAN1977MŁAWATRI SEBUŚPOLSKA
140LEWANDOWSKI PIOTR1972DĄBROWICALUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
141LEWICKI JAKUB1997WARSZAWATRIMASTERSPOLSKA
142LICZNERSKI PIOTR1986GDAŃSKTHYSSENKRUPPPOLSKA
143LIS DANIEL1984WARSZAWAFOX TRIPOLSKA
144LITWINIUK KAROL1984OKSZTYNKRISS COACHINGPOLSKA
145LITWINIUK KRZYSZTOF LITWINIUK1980BARTĄGKRISS COACHINGPOLSKA
146LIZAK WŁODZIMIERZ1963ELBLĄGETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
147ŁAMEK JAKUB1982WĄBRZEŹNOPOLSKA
148ŁASKI MAREK1980STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
149ŁĄTKOWSKI SŁAWEK1976IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
150ŁUCZAK BARTOSZ1996INOWROCŁAWTRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
151MACIASZEK GABRIELA2002GOLINACTSPOLSKA
152MACIEJEWSKI ADAM1999KONINTRITON KONINPOLSKA
153MACIJEWICZ MACIEJ1993NOWOTKIOPEN BALANCE ELBLĄG HTTPOLSKA
154MAKOWICZ JÓZEF1956ŻARYSAINT-GOBAIN SQUADPOLSKA
155MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF2003TORUŃIMINSPIRATION TEAMPOLSKA
156MALINOWSKA KAROLINA2003ŚWIDNICAGLKS ŚWIDNICAPOLSKA
157MAMCARZ JAROSŁAW1967TCZEWTRI MAXPOLSKA
158MARCINKOWSKI KAROL1983RYBNOTWISTER TEAMPOLSKA
159MARKOWSKI DARIUSZ1959POLANICA ZDROJPOLSKA
160MARKOWSKI KONRAD2001MIELECWATPOLSKA
161MARKOWSKI MAREK1978LUBINPOLSKA
162MARTYNOWICZ MICHAŁ1972BRZOZATRISPACE/TREKPOLSKA
163MATEJA JANUSZ MICHAL1957GDANSKESJATEAMPOLSKA
164MATRAS BARTOSZ1993WROCŁAWLITWIN SPORTSPOLSKA
165MAZUR MARTA1984SZCZECINSWIM2TRIPOLSKA
166MICHALAK ANNA1973PIŁABEDNARSKI TRI TEAMPOLSKA
167MICHAŚ PATRYK2024STANISŁAWÓW PIERWSZYSPORT LOVE KIELCEPOLSKA
168MISIACZEK JANUSZ1958KĘDZIERZYN KOŹLELABO SPORT TEAMPOLSKA
169MISZTELA JAKUB2005SŁUPNOPTT DELTAPOLSKA
170MISZTELA SYLWIA1987NOWA IWICZNAPTT DELTAPOLSKA
171MODER BARTEK1989WARSZAWA, WOJ. MAZOWIECKIE, POLSKAKAZIKIPOLSKA
172MOLICKI GRZEGORZ1996GDAŃSKPOLSKA
173MOMOT KRZYSZTOF1964BIAŁA PODLASKABIALSKA MANUFAKTURA TRIATHLONUPOLSKA
174MOTYLEWSKA MARTA1991PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
175NERĆ PATRYCJA2003GDAŃSK7PRO SIÓDMIAK TEAMPOLSKA
176NIEDŹWIEDZKA AGATA1984BORCZSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
177NIEDŹWIEDZKI ARKADIUSZ1982BORCZSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
178NIVETTE KAROL2001WARSZAWAENDLESS PAINPOLSKA
179NOWAK PAWEŁ1982SIEKIERKI WIELKIEGO2TRIPOLSKA
180OBIEDZIŃSKA ALEKSANDRA1977KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
181OLLER GRZEGORZ1970KOTEZETRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
182OŻAROWSKA MONIKA1983GDAŃSKEVOTRIATHLONPOLSKA
183OŻAROWSKI MARCIN1980GDANSKEVOTRIATHLONPOLSKA
184PAŁAMASZ DAWID2001WARSZAWAPOLSKA
185PAUL KRZYSZTOF1975STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARDPOLSKA
186PEEK MARCIN1983KOŚCIERZYNAPOLSKA
187PIASECKI ANDRZEJ1953MRĄGOWOPIASECKI CONCEPTPOLSKA
188PIEKARSKI JAKUB2002LEŃCZESPORTWISEPOLSKA
189PIÓRKOWSKI MARIUSZ1974MIŃSK MAZOWIECKIWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAPOLSKA
190PIROZEK ADAM1975PRABUTYPOLAND
191PLEŃKOWSKI DOMINIK1980OSTROŁĘKAPOLSKA
192PŁÓCIENNIK MAGDALENA1989WARSZAWAPOLSKA
193POCIEJ BOHDAN1958PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
194PODGÓRSKI JĘDRZEJ1998MALBORKENDURE TEAMPOLSKA
195PODWYSOCKI MARCIN1988SEROCK@PODWYSCOACHPOLSKA
196POTERAŃSKI ROBERT1968RADOMNOBRICOPOLSKA
197PRENDECKI RAFAŁ1980WAŁCZPRENDKI TRIPOLSKA
198PRUSZYŃSKA MARLENA1967TCZEWTRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
199PRZECH-FUS AGNIESZKA1967LUBLINMROZEK TRI TEAMPOLSKA
200PRZYBOROWSKA BOŻENA1964OLSZTYNŁĄCZY NAS NIE TYLKO JOGA:)POLSKA
201PRZYBYLSKI JAKUB1981DOPIEWOKOMPUTRONIKPOLSKA
202PRZYMUS ZIEMOWIT1966PIASTÒWRYBICKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
203PTASZEK TOMASZ1983GDYNIAWANIEWSKI COACHINGPOLSKA
204PYKA MAREK1977SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLSKA
205RACHUBA JULIA2007ŚLESINKOSZALTRIATHLONPOLSKA
206RADKIEWICZ BEATA1976BYDGOSZCZTEAMOCHALPOLSKA
207RADKIEWICZ EUGENIUSZ1972LIPNIKITEAMOCHALPOLSKA
208RAKOWSKA MARTA1991JAWORZEPOLSKA
209RAKOWSKI MATEUSZ1990JAWORZEPOLSKA
210RAPP MARTYNA1974URSYNÓWT3 TRAITHLONTEAMPOLSKA
211RAPP MARTYNA1975WARSZAWAT3 TRIATHLONCLUBPOLSKA
212ROSPOND GRZEGORZ1981KRAKÓWCLICO TEAMPOLSKA
213RÓŻALSKA ALEKSANDRA1978KAMIONEK WIELKIETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
214RÓŻALSKI PIOTR1979ELBLĄGETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
215RUCIŃSKI BENIAMIN2003BARCINTT SODAPOLSKA
216RUCIŃSKI MARCIN1975BARCINTT SODAPOLSKA
217RYBIŃSKI SŁAWOMIR1970IŁAWAPABIPOLSKA
218RYCZKOWSKI ROBERT1973ZĄBKIPOLSKA
219SADOWSKI KAROL1985PRUSZCZ GDAŃSKISADOWSKI TEAMPOLSKA
220SAŁAMACHA JAROSŁAW1980OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLSKA
221SAMBOR ELŻBIETA1965ELBLĄGOPEN BALANCE HTT ELBLĄGPOLSKA
222SĄSIADEK CEZARY SĄSIADEK1981GDAŃSKCTSPOLSKA
223SEBASTIANOWICZ WOJCIECH1972BOROWICZKI-PIEŃKIMOJE MTBPOLSKA
224SEGIN SZYMON2005ZALEWOSPRINT ZALEWOPOLSKA
225SĘKOWSKI GRZEGORZ1965TRZEBIEŻTRIGYM SZCZECINPOLSKA
226SIECIŃSKI LESZEK1963SUSZPOLSKA
227SIENKIEWICZ WOJCIECH1959OLSZTYNKRISS COACHINGPOLSKA
228SIENNICKA LUKRECJA1970RAKOWISKAPOLSKA
229SIERAŃSKI PAWEŁ1983STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDANSKIPOLSKA
230SKOWROŃSKI PATRYK1996ZARĘBKISWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
231SŁOMSKI MICHAŁ1984GDAŃSKCTSPOLAND
232SŁUPIK TOMASZ1993WARSZAWAENDLESS PAINPOLSKA
233SOBCZAK PAWEL1951WARSZAWAPOLSKA
234SOWA ANETA1971UNIEJÓWHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
235STEFANKIEWICZ JAKUB1989ŁÓDŹGVT ŚWIEBODZICE / KLUB BIEGOWY POWSTANIECPOLSKA
236STELMACH PATRYCJA1991BYDGOSZCZTEAMOCHAL/FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZPOLSKA
237STOSIK SŁAWOMIR1972PELPLINMEWA GDYNIAPOLSKA
238STRZELCZYK KATARZYNA1983MUROWANA GOŚLINAFRIDA LOGISTICSPOLSKA
239STYPUŁKOWSKA DOMINIKA1985OLSZTYNNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
240SUWIŃSKA ZUZANNA1993GDYNIABIKE U UPPOLSKA
241SYSIK KACPER1994ŁEBAPOLSKA
242SZAFRAN DARIUSZ1973LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
243SZATROWSKI RADOSŁAW1985GDYNIAENDURE TEAM GDYNIAPOLSKA
244SZCZYGIEŁ ANNA1988WARSZAWAKAZIKIPOLSKA
245SZMEJTER PAWEŁ1993SUSZPOLSKA
246SZNAZA TADEUSZ1959ELBLĄGOPEN BALANCE HTT ELBLĄGPOLSKA
247SZYSZKO PRZEMYSLAW1977GDAŃSKCTSPOLSKA
248ŚLIŻ ADAM2000USTROŃKRS TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
249ŚWIATŁOŃ MICHAŁ1995WARSZAWAPOLSKA
250TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW1968ELBLĄGOPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM ELBLĄGPOLSKA
251TOMASZEWSKI WOJCIECH1970KWIDZYNPOLSKA
252TRAWCZYŃSKI JACEK1969ZAMOŚĆTRISPACE/TREKPOLSKA
253TUKIENDORF MAGDALENA1978WOLICAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
254TURSKI ROBERT1976GDAŃSKRAKTEAMPOLSKA
255TYMIŃSKI DARIUSZ1968BRWILNOPTT DELTAPOLSKA
256WACŁAWSKA AGATA1982IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
257WALASIK ŁUKASZ1987ŁÓDŹPOLSKA
258WALESIUK MONIKA WALESIUK1978BIALYSTOK3T BIAŁYSTOKPOLSKA
259WALKOWIAK BARTOSZ1980PLEWISKAKS POSNANIAPOLSKA
260WALKOWIAK BARTOSZ1980PLEWISKAKS POSNANIAPOLSKA
261WARGACKI PIOTR1981BYTM IRON TEAMPOLSKA
262WARUSZEWSKA AURELIA1968IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
263WIATR MICHAŁ1979KONSTANCIN-JEZIORNASOFTTUTOR TEAMPOLSKA
264WIERZBOWSKI MACIEJ1993WARSZAWAPOLSKA
265WITECKA MARTYNA1998LUBOŃSAUERLAND TEAM TARNOWO PODGORNEPOLSKA
266WOJCIECHOWSKI PAWEŁ1999KWIDZYNPOLSKA
267WOJCIECHOWSKI PIOTR1980POZNAŃPOSNANIA TRIATHLONPOLSKA
268WOJCIECHOWSKI PIOTR1987OLSZTYNPOLSKA
269WOJCIECHOWSKI TOMASZ1969JANOWICETRITON KONINPOLSKA
270WOJTOWICZ JAROSŁAW1980ELBLĄGETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA11
271WOLAK PAWEŁ1987TORUŃPIESSAPOLSKA
272WOŁK KAROL1988GDAŃSKENDLESSPAINPOLSKA
273WOŁYNIEC EMILIA1983GOŁDAPTRISWIMRUN GOŁDAPPOLSKA
274WRONKA MICHAL1981KLAUDYNKLAUDYNPOLSKA
275WYSOCKA ALEKSANDRA1994WARSZAWATRICLUBPOLSKA
276ZAPALSKI MAREK1983KEPA KIELPINSKASMARTENDUPOLSKA
277ZARĘBA ŁUKASZ1999RZESZÓWPOLSKA
278ZBIERAJEWSKI PAWEŁ1985POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
279ZESZUTEK NATALIA1985GDYNIAENDURE TEAMPOLSKA
280ZIENTAL DARIUSZ1967NOWINYROCK&ROWER TRI TEAMPOLSKA
281ZINIEWICZ EMIL2005MALBORKMWR TEAMPOLSKA
282ZOPOTH-LIPIEJKO JOANNA1977TORUŃTRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
283ŻELAZNY MACIEJ1991SZCZECINTRIGYM SZCZECINPOLAND
284ŻMUDZIŃSKI TOMASZ1986OSTASZEWOENDURE TEAMPOLSKA
285ŻOŁNOWSKI KAROL1997LUBONCITYZEN_POLSKA
286ŻUKOWSKA BASIA1968LUBLINMROZEK TRI TEAMPOLSKA
287ŻYWUSZKO WIOLETTA1976ELBLĄGETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA

1/2 IM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADRJANOWSKI KRZYSIEK1994NOWA IWINCZNAT3 TRIATHLONCLUBPOLSKA
2ANIELAK MATEUSZ1991ŁÓDŹPODRÓŻ NA MIARĘPOLSKA
3BAGIŃSKI RYSZARD1971SULEJÓWTRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLSKA
4BAGNECKI MATEUSZ1980BILCZASAINT-GOBAIN SQUADPOLSKA
5BANACH BARTOSZ1986GDAŃSKBRIGHT INVENTIONS - BANACH COACHPOLSKA
6BANAŚ MAREK1965SOSNOWIECACTIVE TEAM ARCELORMITTAL POLANDPOLSKA
7BARCZEWSKI KRZYSZTOF1991OLSZTYNLECIMY TUTEJPOLSKA
8BASARA IWONA1992STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
9BĄCZKOWSKI MARCIN1986GDYNIAPOLSKA
10BEDNARCZYK ARKADIUSZ1976KOSAKOWOCTSPOLSKA
11BEM MICHAŁ1979KATOWICEBEMKISPORTPOLSKA
12BIEŻYŃSKI DANIEL1996WROCŁAWIDEANIELPOLSKA
13BLADOWSKI ARTUR BLADOWSKI1984ŁOWICZVELO ŁOWICZPOLSKA
14BONIEWSKI KAMIL2016GLINOJECKPOLSKA
15BORYCHOWSKI RAFAŁ1993RAAHOLTPERSONALTRIATHLONNORWEGIA
16BRYŁA KAROL1999TYNIEC MAŁYPRAWY HALSPOLSKA
17BRZÓSKA JAKUB1993KIELCETWISTER TEAMPOLSKA
18BUCHALIK ARKADIUSZ1973CZELADŹPOLSKA
19BURANDT MAGDALENA1980OLSZTYNPOLSKA
20CHMIEL KRZYSZTOF1988BOLSZEWOSTONEMAN TRIATHLON TEAMPOLSKA
21CHMIELEWSKI JAKUB2000GRUDZIADZPOLSKA
22CHODYNA MONIKA1992STAWIGUDANAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
23CHOJNOWSKI ANDRZEJ1969IŁAWAPOL-MAK IŁAWAPOLSKA
24CHOMICKI SZYMON1975OLSZTYNKRISS COACHINGPOLSKA
25CHRAPKOWSKI MARCEL1983WŁOCŁAWEKIRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEKPOLSKA
26CYSEWSKI KRZYSZTOF1995BRUSYCYSAPOLSKA
27CZYNIENIK ŁUKASZ1983WARSZAWATRINERGYPOLSKA
28DANIELEWICZ MICHAŁ1994GDAŃSKEVOTRIATHLONPOLAND
29DĘBICKI ARTUR1968GDYNIAPOLSKA
30DOLEŻEK KRYSTIAN1979SZCZECINSPKP SZCZECINPOLSKA
31DOŁĘGA MARIUSZ1984OLSZTYNKRISS COACHING/PSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLSKA
32DYBICH CEZARY1983IŁAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
33FAJFER MACIEJ2001SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPRAWY HALS41-103
34FOREMSKI SŁAWOMIR1968TORUŃPOLSKA
35FRĄCZEK TOMASZ1981TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
36FURMAŃSKI KRZYSZTOF1976SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
37GEBEL TOMASZ1972ŻÓŁWINDAWAJ KALACH TEAMPOLSKA
38GLESZCZYŃSKI MICHAŁ1980GDAŃSKPOLSKA
39GŁĘBIKOWSKI DARIUSZ1962WARSZAWAPOLSKA
40GOŁAŚ JAKUB2002IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
41GOŁAŚ ROBERT1976IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
42GÓRSKI MARIAN1957SOLEC KUJAWSKIKRS TKKF JASTRZĄBPOLSKA
43GÓŹDŹ WOJTEK1974KIELCESPORTLOVE KIELCEPOLSKA
44GRABOWSKI ANDRZEJ1975SŁUPNOPTT DELTAPOLSKA
45GRAD TOMASZ1978WARSZAWAMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
46GUSZCZA EWA1974MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
47HARTLIŃSKI GRZEGORZ1984JAROTYNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
48HELAK PAWEŁ1976WARSZAWATRINERGYPOLSKA
49HERING MATEUSZ1991MĄDRZECHOWORELENTLESSPOLSKA
50HERMANOWICZ CEZARY HERMANOWICZ1987GIŻYCKOCZEZARPOLSKA
51HOFFMANN WOJCIECH1975KRAKÓWBRZYSKI TRI TEAM/CTSPOLSKA
52HOŁOWNIA ANNA1990GDYNIAENDURE TEAMPOLSKA
53HOŁUB ANDRZEJ1980WARSZAWATRINERGYPOLAND
54IWASZKIEWICZ SZYMON2000WARSZAWAMILOTEAMPOLSKA
55JAGIELSKA MAGDALENA1972WARSZAWAPOŁAWIACZKI PEREŁPOLSKA
56JANUSZKIEWICZ PIOTR1982ŁOCHOWOPOLSKA
57JEDOWSKI MACIEJ1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
58JEGLIŃSKI ŁUKASZ1988MŁAWKATWISTER TEAMPOLSKA
59JENDRZEJEWSKI PAWEŁ1988GDAŃSKPOLSKA
60JĘDRUCH KATARZYNA1986SZCZECINKWP SZCZECINPOLSKA
61KACZMAREK ŁUKASZ1996KATOWICEPOLSKA
62KAMIŃSKI DAREK1979OLSZTYNNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
63KANTOCH LUKASZ1983DABROWA GORNICZAPOLSKA
64KARWOWSKI JAROSŁAW1985GDAŃSKKARWOWSKI TEAMPOLSKA
65KASPRZAK MACIEJ1982WOLA ZACHARIASZOWSKAUNLIMITED SPORTS 2.0POLSKA
66KASPRZYCKA REGINA1984LUBAWAORKAPOLSKA
67KINDLER MACIEJ1986KRAKÓWBACKFLIP Z TELEMARKIEMPOLSKA
68KIRKIEWICZ KACPER1996GÓRZNOTRIATHLETIC TEAMPOLSKA
69KNOFEL-LASZCZYŃSKA AGATA1977STRZELINTWISTERTEAMPOLSKA
70KOLEŚNIAK KACPER2000KOSAKOWOPOLSKA
71KONDRACIUK DARIUSZ1975TORUŃŁAPA _TRI_RUN CREWPOLSKA
72KONECKI MARCIN1990OLSZTYNKRISS COACHINGPOLSKA
73KORYCKI MAREK1981GDAŃSKPOLSKA
74KOŚCIUCZUK ŁUKASZ1980WARSZAWAFUNDACJA RAK'N'ROLLPOLSKA
75KOWALCZYK JORDAN1985ZABRZEKOMENDA GŁÓWNA POLICJIPOLSKA
76KOWALCZYK MAREK1978BYDGOSZCZREPREZENTACJA POLICJIPOLSKA
77KOWALIK STANISLAW1974CHYLICEPOLSKA
78KOWALSKI SEBASTIAN1981TRZCIANYTIMBUD TEAMPOLSKA
79KOZAK ADAM1964SIEMIANOWICE ŚL.KOZAK TEAMPOLSKA
80KOZŁOWSKI DANIEL1986WARSZAWAPOLSKA
81KRUPIAK-NEUMANN KASIA1986KOŁOBRZEGTRIDARKOPOLSKA
82KRZYSZTOFIK KACPER1977PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLSKA
83KUTA KAROLINA1993BERLINFUNTRINIEMCY
84LAURYN PATRYK1988WARSZAWAPOLSKA
85LEWIŃSKI SEBASTIAN1980KWIDZYNPOLSKA
86ŁĄTKOWSKA MIRKA1978IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
87MACHNIJ KRZYSIEK1976LUBAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
88MACHOWSKI ŁUKASZ1982JASŁOJSC JASŁOPOLSKA
89MARCHWIŃSKI PIOTR1979ŁOMIANKIŁOMIANKI CZOSNÓW TRIATHLONPOLSKA
90MARCINEK TOMASZ1991RACIBÓRZTM IRONTEAMPOLSKA
91MARCINKIEWICZ MAREK1982WARSZAWASKS BAŁTYK GDYNIAPOLAND
92MASKIEWICZ JUSTYNA1985IŁAWAORKAMARTESPOLSKA
93MAŚKIEWICZ MICHAŁ1985IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
94MATEJA KLARA1959GDAŃSKTRILADIESPOLSKA
95MAZUR PAWEŁ1989SUSZUKS TRS SUSZ/NAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
96MAZUREK MARCIN1976WARSZAWAPOLSKA
97MEKSA PATRYCJA1973ŁÓDŹHTF LUDWIK SIKORSKI91-117
98MENDRZYCKI ARTUR1978NOWE MIASTO LUBAWSKIEPOLSKA
99MIAGKYJ ARTEM1984BIELSKO-BIALAPOLSKA
100MICHALAK PIOTR1988GORZÓW WLKP.FRIENDLY FIREPOLSKA
101MICHALSKI PRZEMYSŁAW1974GDAŃSK2 MORSKI PUŁK STRZELCÓWPOLSKA
102MICHAŁOWSKI PIOTR1991BIAŁYSTOKNADAKTYWNI BIAŁYSTOKPOLSKA
103MICKIEWICZ MAGDALENA1992BIAŁYSTOKPOLSKA
104MIELCZAREK MAREK1974MARKIPOLSKA
105MIERZEJEWSKI ŁUKASZ1990NOWA WIEŚPOLSKA
106MIKA-HOFFMANN MAGDALENA1978KRAKÓWPOLSKA
107MIKLASZEWICZ SZYMON1996KOSAKOWOPOLSKA
108MILEWSKI ARKADIUSZ1977ROBAKOWOPOLICJAPOLSKA
109MISZTELA DARIUSZ1961PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
110MISZTELA TOMASZ1966SŁUPNOPTT DELTAPOLSKA
111MIŚKIEWICZ BARTOSZ1976WIELICZKATRIWISEPOLSKA
112MONIKOWSKI ADAM1974CHOJNICEPOLSKA
113MÓWIŃSKI FILIP1992GDYNIABIKE U UPPOLSKA
114NASILOWSKI PRZEMEK1982ZIELONKAPOLSKA
115NETTER PAWEŁ1981GDAŃSKTRI - TEAM RUMIAPOLSKA
116NOWICKI BARTOSZ1988BYDGOSZCZOPP BYDGOSZCZ//TRISPACE/TREKPOLSKA
117OLSZEWSKA KARINA1977GDYNIAPOLSKA
118OLSZEWSKI ADAM1971GDYNIAPOLSKA
119OSAK MACIEJ1977KRAKÓWSPORTWISEPOLSKA
120PAŁKA KRZYSZTOF1973ŻORYPOLSKA
121PAŁYGIEWICZ JACEK1983BIELSKO-BIAŁAPOLAND
122PATALON PIOTR1969BRATIANORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
123PIASTA-SERAFIN NATALIA1979JABŁONNAWIELISZEW HERON TEAMPOLSKA
124PIELAK TOMASZ1999POZNAŃMILOTEAMPOLSKA
125PIENIAZKIEWICZ MONIKA1992GDANSKPOLSKA
126PODPIRKO PATRYK1997OLSZTYNWARMIA AKTYWNIE/CTSPOLSKA
127POŁEĆ ROBERT1976IŁAWAPOLSKA
128POMORSKA JOANNA1981WARSZAWADAWAJ KALACH TEAMPOLSKA
129PORĘBA RAFAŁ1999SIEDLISKAPOLSKA
130POZAROWSKI ROBERT1990KINGSTEIGNTONWIELKA BRYTANIA
131PRENTKI JAROSŁAW1968POZNAŃBURATINOPOLSKA
132PRUSIK DOMINIK1990OLSZTYNNO TEAMPOLSKA
133PRZYBYŁKOWICZ JACEK1974WILCZA GÓRATB TRUCKPOLSKA
134PRZYBYSZ PIOTR1982RUMIAPRZEKOP.WATYPOLSKA
135PTASZNIK PRZEMYSŁAW1980WIELICZKA#ADAMCZERWIŃSKITEAM/STREFAPLYWANIA.PLPOLSKA
136PYSZKA-BAZAN ALICJA1993TYCHYPOLSKA
137RAFALAK GRZEGORZ1980KOSAKOWOSTONEMAN TEAMPOLSKA
138RESZKE PAWEŁ1985GDYNIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA
139ROWINSKI MICHAŁ ROWINSKI1984LUBAWAPOLSKA
140RUMIŃSKA KATARZYNA2000MALBORKSTREFA RUCHU MULTISPORTPOLSKA
141RYNKO PAWEŁ1980GRONITYNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
142SAMMLER KATARZYNA1982POZNANDRUŻYNA SZPIKU, KWP POZNAŃPOLSKA
143SARBAK BARTOSZ1996WOLSZTYNREPREZENTACJA POLICJIPOLSKA
144SARNOWSKI ZBIGNIEW1974SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
145SEROCZYŃSKI ADAM1992IŁAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
146SIDŁO DAMIAN1982KIELCEROCK & ROWER TRI TEAMPOLSKA
147SIECIŃSKI EMILIAN1991SUSZSZKOŁA TRIATHLONUPOLSKA
148SIMSON IRENEUSZ1979WĄBRZEŹNOSTART TEAM WĄBRZEŹNOPOLSKA
149SKIERKOWSKI KAROL1985MŁAWATWISTER TEAMPOLSKA
150SKOCKI BARTŁOMIEJ1979LIPOWIECORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
151SKURZAK MICHAŁ1975WARSZAWAPOLSKA
152SPALENIAK TOMASZ1990GDYNIAENDURE TEAMPOLSKA
153STADNICKI ŁUKASZ1987WITOSZÓW DOLNYBIEGOWA ŚWIDNICAPOLSKA
154STADNIK RAFAŁ1985SIANOŻĘTYPOLSKA
155STARZ PAWEŁ1981ZĄBKIPOLAND
156STOLARCZYK RADEK1983WARSZAWAPOLAND
157STOLAREK ARKADIUSZ1985ŁÓDŹPOLSKA
158SZCZEPAŃSKI WOJCIECH1996GDYNIAPOLSKA
159SZELC MIKOŁAJ1976ŁOMIANKI DOLNEORT ŁOMIANKIPOLSKA
160SZELIŃSKI ADAM1972SZCZECINKGPPOLSKA
161SZPOCIŃSKA SYLWIA1984WROCŁAWPOLSKA
162SZYMCZAK JAKUB1988GDYNIAPOLSKA
163SZYMCZAK KATARZYNA1988GDYNIAPOLSKA
164SZYPNIK MACIEJ1972IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
165ŚLEDZINSKI TOBIASZ1984WARSZAWAKAZIKIPOLSKA
166ŚNIETKA MICHAŁ2000ANTONIEMELVIT TEAMPOLSKA
167TREFON MICHALINA1987ROGOŹNIKKOZAK TEAMPOLSKA
168TROCEWICZ JACEK1976BIALA PODLASKAPOLSKA
169URBOWSKI KONRAD1993IŁAWAPOLSKA
170WACŁAWSKI BARTOSZ1989WARSZAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
171WACŁAWSKI GRZEGORZ1958IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
172WACŁAWSKI KRZYSZTOF1965IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
173WALASZCZYK WOJCIECH1971JASŁOJSC JASŁOPOLSKA
174WALDMAN MICHAŁ1991GDAŃSKWARIACIK TEAMPOLAND
175WĄSIK KRZYSZTOF1980DĄBROWA GÓRNICZAWĄSATE GAWRONYPOLSKA
176WĄSOWSKI RAFAŁ1990GDAŃSKBIKE U UPPOLSKA
177WIECZOREK KATARZYNA1989PLESZEWTWISTERTEAMPOLSKA
178WIERCZUK JAKUB1981KRAKOWPOLAND
179WIERZBOWSKI KRZYSZTOF1979BYDGOSZCZPOLSKA
180WIŚNIEWSKI PIOTR1996TORUŃREPREZENTACJA POLICJI/ KMP TORUŃPOLSKA
181WIŚNIEWSKI TOMASZ1985SZCZECINTOMCZAK TRENER TEAMPOLSKA
182WOJCIECHOWSKI PAWEŁ1979KALISZBPM STUDIOPOLSKA
183WOLAK PAWEŁ1999NOWE MIASTO LUBAWSKIEORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
184WOŁK AGATA1995WROCŁAWFUNTRIPOLSKA
185WÓJCIK WIESIEK1972CZŁUCHÓWPOLSKA
186WRZESZCZ ADRIAN1974ŁÓDŹHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
187WYSOCKI MARCIN1978NOWA CHEŁMŻATORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
188WYSOCKI PIOTR1986GDYNIASTONEMAN TEAMPOLSKA
189ZAKRZEWSKA WERONIKA1983WARSZAWA#GRAZYNYTRIATHLONUPOLSKA
190ZAKRZEWSKI KAROL1983POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
191ZAKRZEWSKI WOJCIECH1978WARSZAWAPOLSKA
192ZALEWSKI JAKUB1982GDYNIAIM INSPIRATIONPOLAND
193ZAREMBA MICHAŁ1985BARTOSZYCEPOLSKA
194ZAREMBA TOMASZ1979KRAKÓWPOLSKA
195ZARZYCKI KRZYSZTOF1987ŚWIDNICAVOLTPOLSKA
196ZARZYCKI PIOTR1985KRAKÓWADAM CZERWIŃSKI TRI TEAM / NISZCZONKO SQUADPOLSKA
197ZAWADZKI PAWEŁ1985KALISZPOLSKA
198ZIEMIŃSKI BARTOSZ1985PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
199ZIENKIEWICZ MARCIN1990GDYNIAPOLSKA
200ZUJKO-KOWALSKA KINGA1996BIAŁYSTOKKUBA KOWALSKI TRIATHLON / NADAKTYWNIPOLSKA
201ŻMUDZIEJEWSKI JAKUB1989KATOWICENISZCZONKO SQUADPOLSKA
202ŻYŁOWSKI DAWID1996GDAŃSKIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA

MP Standard

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BRUŹDZIAK MACIEJ1998POZNAŃAZS AWF KATOWICEPOLSKA
2CHROSTOWSKI PIOTR1984KWIDZYNCZK PUCKPOLSKA
3CHRZANOWSKA ALICJA2003POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
4CHRZANOWSKI JAN2003GDAŃSKSWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
5CZAPIEWSKI WOJCIECH1982BRZUŚCEBARTOSZ BARACH SPORT TEAMPOLSKA
6CZERWIEC MAGDALENA1978WARSZAWAKMITA MASTERS ZABIERZÓWPOLSKA
7FERCHMIN ALEKSANDRA2004POZNAŃKU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOLSKA
8GAJDA KUBA2005KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA
9GLAPA FILIP2004POZNAŃKU AZS UAM POZNAŃPOLSKA
10GŁUSZKOWSKI MATEUSZ2001SIEROSŁAWCITYZENPOLSKA
11JANICKI KAROL2003GOSTYŃKU AZS UAM POZNAŃPOLSKA
12KAMIŃSKI MIKOŁAJ2002BORÓWPOLSKA
13KOPYCIŃSKI WOJCIECH2002GRĘBOCINPRO3TRIATHLONPOLSKA
14KOZACZKIEWICZ MARCEL2003SZEWCESWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
15MADEJ ZUZANNA2004JASIENICASWIMTRIRZESZÓWPOLSKA
16MAJORCZYK BARTOSZ2004GNIEZNOKS POSNANIAPOLSKA
17MŁYNARSKA JÓZEFINA2003KRAKOWKLUB SPORTOWY SPORTWISEPOLSKA
18MOŚCICKI-ZANCHI PATRYK2003WARSZAWAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
19POLSKI MATEUSZ2004LUBLINUKS-G8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
20PTASZYŃSKA WERONIKA2003OŚWIĘCIMUNIA OŚWIĘCIMPOLSKA
21PUPKA FILIP2004POZNAŃAZS-AWF POZNAŃPOLSKA
22SMĘDA BARTOSZ1986SZCZECINKS IRONMAN SZCZECINPOLSKA
23SOLOP OLEKSANDR1996WARSZAWATRICLUBUKRAINA
24SUDAK MAGDALENA2000WARSZAWASTOWARZYSZENIE SWIM TRI RZESZÓWPOLSKA
25SUDAK ZUZANNA2001WARSZAWAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
26SZCZEKALA OLIWIER2004LUBLINTRIATHLON LUBLIN TERAMPOLSKA
27TYNDZIK MARIA2003WARSZAWAG-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
28WĘGLERSKI ADRIAN1997ELBLĄGPOLSKA
29WIELGUS KACPER2001POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
30WOJAKIEWICZ MATYLDA2003LIGOTA PIĘKNALITWIN TRIATHLON ELITEPOLSKA
31WOŹNIAK JOANNA2001SZCZECINKS IRONMAN SZCZECINPOLSKA
32ZASADA WIKTOR2006WŁOCŁAWEKMUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZPOLSKA
33ZOBER MAREK1985ŚWIĘTOCHŁOWICECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLSKA

Puchar Polski Super Sprint

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTKOWIAK FRANCISZEK2006MOSINAKS POSNANIAPOLSKA
2BOJAŃSKA AMELIA2010GNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA
3BUŻYCKI MARCEL2008MŁAWAKU AZS UAM POZNAŃPOLSKA
4BUŻYCKI MARCEL2008MŁAWAKU AZS UAM POZNAŃPOLSKA
5CZAJKOWSKA JULIA2010GDAŃSKTRI TALENT TEAM / BCTPOLSKA
6DURKIEWICZ ADRIAN2010POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
7GENDEK JERZY1947ROGOŹNOPOLSKAPORTUGALIA
8KŁOSOWSKI WOJCIECH2010IŁAWAPOLSKA
9KOPER JULIA2010POZNAŃKU AZS UAM POZNAŃPOLSKA
10KUCHOWICZ MATEUSZ2009POZNAŃKU AZS UAM POZNAŃPOLSKA
11KUCHOWICZ MATEUSZ2009POZNAŃKU AZS UAM POZNAŃPOLSKA
12KUREK ANTONI2010KICINKS POSNANIAPOLSKA
13MAZUR ADAM2007GDAŃSKTRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUPOLSKA
14PANIKOWSKI ADAM2011BARTĄGWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
15PATRON MARCIN2011KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
16PAWLICKI KONRAD2010GNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA
17REUT SZYMON2010IŁAWAPOLSKA
18ROSIN ZOFIA2007GOŁASZYNKU AZS UAM POZNAŃPOLSKA
19RUMIEJOWSKA ALEKSANDRA2011GOZDÓWMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA
20RZEMEK FILIP2010KRAKOWSPORTWISEPOLSKA
21SALIŃSKA NATALIA2010KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
22SALIŃSKA NATALIA2010KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
23SAWICKA OLGA2006GŁOGÓWCENTRUM SPORTOWE GŁOGOWSKI TRIATHLONPOLSKA
24SAWICKA OLGA2006GŁOGÓWCENTRUM SPORTOWE GŁOGOWSKI TRIATHLONPOLSKA
25SAWICKA OLGA2006GŁOGÓWCENTRUM SPORTOWE GŁOGOWSKI TRIATHLONPOLSKA
26SIKORA JULIA2008POZNAŃKU AZS UAM POZNAŃPOLSKA
27SIKORSKI JAKUB2007POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA
28STEC MAKSYM2008GDAŃSKTRI TALENT TEAMPOLSKA
29STEC MAKSYM2008GDAŃSKTRI TALENT TEAMPOLSKA
30STEC MAKSYM2008GDAŃSKTRI TALENT TEAMPOLSKA
31TOMCZAK TYMON2024GDAŃSKTRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUPOLSKA
32WALERON ŁUKASZ2008JANOWOKS POSNANIAPOLSKA
33WALERON MICHAŁ2010JANOWOKS POSNANIAPOLSKA
34WIERZBOWSKA JOANNA1991WARSZAWAPOLSKA
35WIERZBOWSKI MACIEJ1993WARSZAWAPOLSKA
36ZACHARKO ZOSIA2011GNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA
37ZAWRZYKRAJ JOACHIM2009POZNAŃKS POSNANIAPOLSKA

MP Sprint

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTONIUK PIOTR1978WARSZAWALIVE AND REPLAYPOLSKA
2BABIAK JAKUB1983BYDGOSZCENDURE TEAMPOLSKA
3BAŃBOR ALEKSANDRA1997KNURÓWKAZIKI / AWF AZS KATOWICEPOLSKA
4BAŃBOR ALEKSANDRA1997KNURÓWAWF KATOWICE/KAZIKIPOLSKA
5BAŃBOR ALEKSANDRA1997KNURÓWAWF KATOWICE/KAZIKIPOLSKA
6BARAŃSKA JUSTYNA1984KALISZKAZIKIPOLSKA
7BARAŃSKA JUSTYNA1984KALISZKAZIKIPOLSKA
8BARTNICKI PATRYK1993ELBLĄGTRI HTT OPEN BALANCEPOLSKA
9BASIŃSKI ŁUKASZ1992BYDGOSZCZELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWEPOLSKA
10BASIŃSKI ŁUKASZ1992BYDGOSZCZELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWEPOLSKA
11BORDEWICZ ŁUKASZ1995NOWEROGIEWICZ RUNNING TEAMPOLSKA
12BRZÓSKA HENRYK BRZÓSKA1966KIELCEPOLSKA
13CICHOWICZ MARTYNA1993PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
14CICHOWICZ MARTYNA1993PŁOCKPTT DELTA/ DAWAJ KALACH TEAMPOLSKA
15CZAJKA KRYSTIAN1981ŻORY4TRI TEAMPOLSKA
16CZAJKOWSKI PAWEŁ1981GDYNIABCT TEAM GDYNIAPOLSKA
17DMOWSKI WOJCIECH1957PIASECZNOAD KOSMETYKIPOLSKA
18DOBEK PAWEL1980VASTERVIKJOLOVETRIPOLSKA
19DRZEWIECK DOMINIKA1988GDAŃSKDAWAJ KALACH TEAMPOLSKA
20DUDEK BARTOSZ1990KATOWICEEDEN RACING SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
21FRANAS RYSZARD1953KISIELICEOLIMPIA KISIELICEPOLSKA
22GACEK KATARZYNA1975SKARSZEWYTRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
23GĄSIOROWSKI DANIEL1980RADZIEJÓWENDURE TEAMPOLSKA
24GĄSIOROWSKI DANIEL1980RADZIEJÓWENDURE TEAMPOLSKA
25GENDEK JERZY2000ROGOŹNOPOLSKA
26GENDEK JERZY1947ROGOŹNOPORTUGALIA
27GRODZI MAREK1975GDAŃSKCTSPOLSKA
28GRODZI MAREK1975GDAŃSKCTSPOLSKA
29GRYGLIK TOMASZ1978RUDZICZKAPOLSKA
30GUTOWSKI PAWEŁ1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
31HAWRYLICZ ERYK2001MIĘDZYLESIEPOLSKA
32HORSZCZARUK JACEK1967WARSZAWAPOLSKA
33HORSZCZARUK JACEK1967WARSZAWAJOŻIN Z BAŻINPOLSKA
34IGNATOWICZ ANDRZEJ1974WARSZAWATARCHOMIN TRIATHLON TEAMPOLAND
35JAMONT PRZEMYSŁAW1960ŻARYPOLSKA
36JANKOWSKI ARKADIUSZ1977KATOWICENAGEL-GROUPPOLSKA
37JĘDRZEJCZAK IZABELA1953WARSZAWANEON TEAMPOLSKA
38KACPROWICZ DANIEL2000TORUŃTAEM1POLSKA
39KACPROWICZ DANIEL2000TORUŃTAEM1POLSKA
40KACZMARCZYK KAROL1992SUSZUKS TRS SUSZ / CHMURA TEAMPOLSKA
41KACZYŃSKI DAWID1994BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
42KARCZEWSKI MAKSYMILIAN1995GDAŃSKUKS TRS SUSZPOLSKA
43KIPRIJANOVSKI WIKTORIA2001TORUŃTRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
44KONARSKI MARCIN1971JĘDRZYCHÓWPOLSKA
45KOSIOREK DANIEL1987ŁOWICZVELO ŁOWICZPOLSKA
46KOSZAL KACPER1994KONINKOSZAL TRIATHLONPOLSKA
47KOWALSKI KUBA2000BIAŁYSTOKKUBA KOWALSKI COACH/ NADAKTYWNI BIAŁYSTOKPOLSKA
48KOWALSKI KUBA2000BIAŁYSTOKKUBA KOWALSKI TRIATHLON/ NADAKTYWNIPOLSKA
49KOZŁOWSKA-KAWYCZ KAROLINA1973KOMORÓWKAZIKI, ROZBIEGANE MICHAŁOWICEPOLSKA
50KRAWCZYK KACPER1998BEŁCHATÓWRAJSPORT ACTIVEPOLSKA
51KREFT ALEKSANDER1984KOBYSEWOGKS CARTUSIA TRI TEAMPOLSKA
52KRUCZKOWSKI JAKUB1997BYDGOSZCZENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
53KRUCZKOWSKI JAKUB1997BYDGOSZCZENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
54KUCZMARSKI JAKUB1999RYPINPOLSKA
55KUKLINSKI EWELINA1978TCZEWTRIIMAXPOLSKA
56KUKLINSKI EWELINA1978TCZEWTRIMAXPOLSKA
57LEWICKI JAKUB1997WARSZAWATRIMASTERSPOLSKA
58LEWICKI JAKUB1997WARSZAWATRIMASTERSPOLSKA
59MAJKOWSKA JAGODA1992ŻNINPOLSKA
60MARKOWSKI DARIUSZ1959POLANICA ZDROJPOLSKA
61MARKOWSKI KONRAD2001MIELECWATPOLSKA
62MARSZAŁEK AGATA1999WROCŁAWPRAWY HALSPOLSKA
63MARSZAŁEK AGATA1999WROCŁAWPRAWY HALSPOLSKA
64PAKULA MARCIN1973GDYNIAPAKULA TEAM AP INVEST GROUPPOLSKA
65PAKUŁA PIOTR1989RUMIAENDURETEAMPOLSKA
66PIASECKI ANDRZEJ1953MRĄGOWOPIASECKI CONCEPTPOLSKA
67PIECHOTKA JAROSŁAW1974SUSZPOLSKA
68POLEC LECH1959WIELKA WIESAMATORPOLSKA
69POSACKI MACIEJ1984ELBLĄGHEALTH TEAM TRIATHLONPOLAND
70PRENDECKI RAFAŁ1980WAŁCZPRENDKI TRIPOLSKA
71PRENDECKI RAFAŁ1980WAŁCZPRENDKI TRIPOLSKA
72PRZYBYTKOWSKI MAREK1992BYDGOSZCZELENSPORT.PL SKLEP SPORTOWYPOLSKA
73RUCINSKI BENIAMIN2003BARCINTT SODAPOLSKA
74RUCINSKI BENIAMIN2003BARCINTT SODAPOLSKA
75RUCIŃSKI TYMON1991BYDGOSZCZPOLSKA
76RZEMEK BARTOSZ1982KRAKÓWSPORTWISEPOLSKA
77SALIŃSKI MICHAL1983KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
78SALIŃSKI MICHAL1983KWIDZYNKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
79SĘKOWSKI GRZEGORZ1965TRZEBIEŻTRIGYM SZCZECINPOLSKA
80STAJNIAK BARTŁOMIEJ1991NAMYSŁÓWSTAJNIAK TEAMPOLSKA
81STAJNIAK BARTŁOMIEJ1990NAMYSŁÓWSTAJNIAKTEAMPOLSKA
82STRUK MACIEJ1979WROCŁAWENDLESS PAINPOLSKA
83SZCZEGIELNIAK GRZEGORZ1984SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
84SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW1986STARACHOWICESZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
85TRUSKOLAWSKA OLA1976GDYNIATRIDEA TEAMPOLSKA
86TUREK-ZIELIŃSKI ALBIN1976TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
87WNUK ANNA1968WARSZAWACTS, WARSAW MASTERS TEAMPOLSKA
88ZIELINSKI HENRYK1952KWIDZYNPOLSKA
89ZINIEWICZ ŁUKASZ1979MALBORKMWR SPORT TEAMPOLSKA

1/2 IM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJCZAK MARCIN1974SZCZYTNOPOLSKA
2ANTOWSKI TOMASZ1966TYCHYPOLSKA
3BANACH BARTOSZ1986GDAŃSKBRIGHT INVENTIONS - BANACH COACHPOLSKA
4BARZYK MATEUSZ1977PIOTRKOW TRYBUNALSKIKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
5BASARA IWONA2024AP STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
6BĄK ARTUR1972GÓRA KALWARIADAWAJ KAŁACHPOLSKA
7BIELEC ADAM1989SKĘPEPOLSKA
8BLADOWSKI ARTUR BLADOWSKI1984ŁOWICZVELO ŁOWICZPOLSKA
9BODNAR KAMIL1998TORUŃAG_TRIATHLON_TEAMPOLSKA
10BYJOŚ MACIEJ1986PUŁAWYPOLSKA
11CHROSTOWSKI PIOTR1984KWIDZYNCZK PUCKPOLSKA
12CUPA IRENEUSZ1973TORUŃTRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
13DYBICH ANNA1981IŁAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
14DYMEK ADRIAN1989OLSZTYNFORBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE / NAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
15FRĄCZEK TOMASZ1981TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
16GÓRSKI MARIAN1957SOLEC KUJAWSKIKRS TKKF JASTRZĄBPOLSKA
17JARLIŃSKA BOŻENA1970IŁAWAORKAMASTERSPOLSKA
18KACPROWICZ DANIEL1990TORUŃTAEM1POLSKA
19KASPRZAK MACIEJ1982WOLA ZACHARIASZOWSKAUNLIMITED SPORTS 2.0POLSKA
20KMITA ROBERT1990WARSZAWARAFBIKE CYCLING TEAMPOLSKA
21KNOFEL-LASZCZYŃSKA AGATA1977STRZELINTWISTERTEAMPOLSKA
22KOMANDER EWA1985KĘDZIERZYN-KOŹLEKOMANDER TEAMPOLSKA
23KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃTORUNSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
24KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃTORUNSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
25KOPICZKO SANDRA1997GIZYCKOMELVIT / MKS MEDYK GIŻYCKOPOLSKA
26KOWALCZYK JORDAN1986ZABRZEREPREZENTACJA POLSKI POLICJIPOLSKA
27KOWALCZYK MAREK1978BYDGOSZCZREPREZENTACJA POLICJIPOLSKA
28KUCIŃSKI IRENEUSZ KUCIŃSKI1977PASŁĘKKRAM TEAMPOLSKA
29KURP MARCIN1983DOBRE MIASTOKUROPATWA TEAMPOLSKA
30LENART MIŁOSZ1965KĘTRZYNDRUŻYNA MLPOLSKA
31LENZ JONAS1991NEUBRANDENBURGTALENTLOSDEUTSCHLAND
32LEWIŃSKI SEBASTIAN1980KWIDZYNPOLSKA
33LEWIŃSKI SEBASTIAN1980KWIDZYNPOLSKA
34LEWIŃSKI SEBASTIAN1980KWIDZYNPOLSKA
35ŁĄTKOWSKI SŁAWOMIR1976IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
36MACHNIJ KRZYSZTOF1976LUBAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
37MASKIEWICZ JUSTYNA MASKIEWICZ1985IŁAWAORKAMARTESPOLSKA
38MATEJA KLARA2012GDAŃSKTRILADYPOLAND
39MIAGKYJ ARTEM1984JAWORZEPOLSKA
40MIKA-HOFFMANN MAGDALENA1978KRAKÓWPOLSKA
41MIKA-HOFFMANN MAGDALENA1978KRAKÓWPOLSKA
42MILEWSKI ARKADIUSZ1977ROBAKOWOPOLICJAPOLSKA
43MILEWSKI ARKADIUSZ1977ROBAKOWOPOLICJAPOLSKA
44MIŚKIEWICZ BARTOSZ1976WIELICZKATRIIWISEPOLSKA
45MODZELEWSKI MACIEJ1984ŁOWICZVELO ŁOWICZPOLSKA
46MÓWIŃSKI FILIP1992GDYNIABIKE U UPPOLSKA
47PAŁKA KRZYSZTOF1973ŻORYPOLSKA
48PASZYNIN DAMIAN1981SUSZEPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZPOLSKA
49PERKOWSKI JAREK1971SUWALKIPOLSKA
50PETTERS KLAUDIA1999BOLESŁAWIECXTRABIKE IBIS BOLESŁĄWIECPOLSKA
51PIECZYŃSKI BARTŁOMIEJ1984POZNAŃPOLSKA
52PRENTKI JAROSŁAW1968POZNAŃBURATINOPOLSKA
53REZA MAREK1968OLSZTYNPOLSKA
54REZA MAREK1968OLSZTYNPOLSKA
55SADOWSKI KAROL1972KANIEKOMOBIKE SCOTTPOLSKA
56SAMMLER KATARZYNA1982POZNANDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
57SAMMLER KATARZYNA1982POZNANDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
58SEROCZYŃSKI ADAM1992IŁAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
59SKALIK WOJCIECH SKALIK1988WARSZAWAPOLSKA
60SŁUPIŃSKI MACIEJ1975POZNAŃREPREZENTACJA POLICJI KWP POZNAŃPOLSKA
61SZNAJDER JAKUB1999KROSNOPOLSKA
62SZWEDOWSKI DAWID1988NOWA WIEŚ RZECZNATRI STGPOLSKA
63ŚWIĄTEK JAROSŁAW1971KATOWICECTS/IRONSILESIAPOLSKA
64WIECZOREK FILIP1990PIŁAPOLSKA
65WIECZOREK KATARZYNA1989PLESZEWTWISTERTEAMPOLSKA
66WŁÓDARCZAK WITOLD1963BYDGOSZCZPOLSKA
67WYSOCKI PIOTR1986GDYNIASTONEMAN TEAMPOLSKA
68ZAWADZKI PAWEŁ1985KALISZPOLSKA
69ZAWADZKI PAWEŁ1985KALISZPOLSKA
70ŻMUDZIEJEWSKI JAKUB1989KATOWICENISZCZONKO SQUAD / GO2TRIPOLSKA

MP Standard

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KAMIŃSKI MIKOŁAJ2002BORÓWPOLSKA
2KIERES MICHAŁ2024JAROTYQSWIMPOLSKA
3KISIELNICKI BARTEK1983KWIDZYNKTS IRONMAN KWIDZYNPOLAND
4MAJORCZYK BARTOSZ2004GNIEZNOKS POSNANIAPOLSKA
5MALISZEWSKI JAKUB2006STRASZYNSWIM TRI RZESZÓWPOLAND
6PASZKOWSKI SZYMON2004BIELANY WROCŁAWSKIELITWIN TRIATHLON ELITEPOLSKA
7PASZKOWSKI SZYMON2004BIELANY WROCLAWSKIELITWIN TRIATHLON ELITEPOLSKA
8PAWLAKO MATEO2004KOŁOMLUKST TRIATHLON OCHLEPOLSKA
9POLSKI MATEUSZ2004LUBLINUKS-G8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
10RZEŹNIK ANDRZEJ1959GDAŃSKPOLSKA
11WOŹNICA TOMASZA1982POZNAŃPOLSKA
12ZOBER MAREK1985ŚWIĘTOCHŁOWICECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLSKA