System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Bieg o Wschodzie Słońca – Golub-Dobrzyń 2024

Lista startowa / Start List

Data imprezy
16.06.2024

Bieg o Wschodzie Słońca

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALEWSKA IWONA1973TORUŃSPCPOLSKA
2CZAJKOWSKI PIOTR1989KOWALEWO POMAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
3JABŁOŃSKI MAREK1966GOLUB-DOBRZYŃENDOPOLSKA
4KACPROWICZ DANIEL2000TORUŃTAEM1POLSKA
5KUCZMARSKI JAKUB1988RYPINPOLSKA
6KUDŁA AGNIESZKA1979TORUŃPOLSKA
7MILARSKI PAWEŁ1988GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
8OWCZAREK SEBASTIAN1996BABOSZEWOAKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆPOLSKA
9SADOWSKI JAKUB2001GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
10SZOTOWICZ SZYMON1975GOLUB-DOBRZYŃENDO GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
11WOJCIECHOWSKI LUKE1981CHEŁMŻAPOLSKA
12WUDARCZYK TOMASZ1961WŁADYSŁAWOWOPOLSKA

Bieg o Wschodzie Słońca - pakiet z koszulką

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CELMER KAROL2001KSIĄŻKIBRAKPOLSKA
2DĄBROWSKI LESZEK1977PLYWACZEWOSTART TEAM WĄBRZEŹNOPOLSKA
3DYMEL ANDRZEJ1952WARSZAWAPOLSKA
4FLOERKE PIOTR FLOERKE1976GOLUB-DOBRZYŃNAS TEAMPOLSKA
5GOZDAN AGNIESZKA1983PUŁTUSKFABRYKA WELLNESSPOLSKA
6GÓRSKI RADOSŁAW1976LUBAWARUN GOKU TEAMPOLSKA
7KARPIŃSKI PAWEŁ1996GOLUB-DOBRZYŃ#ZAKOLATEAMPOLSKA
8KOWALSKI JAN1998KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
9LIS AGATA1990OLSZTYNPOLSKA
10LULLA MICHAŁ1977UNISŁAWRUN4FUNPOLSKA
11ŁEPEK TERESA1993GRUDZIĄDZSTART TEAM WĄBRZEŹNOPOLSKA
12MACIASZEK KRZYSZTOF1980TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
13MITOWSKA DANUTA1971ŻUROMINPOLSKA
14PLUTA JERZY1958WARSZAWAPOLSKA
15ROMANOWSKA AGNIESZKA ROMANOWSKA1985PŁOŃSKAKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆPOLSKA
16RYBKOWSKI MARCIN1985BRODNICACBR BIEGAPOLSKA
17RYBKOWSKI MARCIN1985BRODNICACBR BIEGAPOLSKA
18SILITSKAYA-BUTRYM NATALLIA1984TORUNPOLSKA
19SZYDZIK PAWEŁ1995GRUDZIĄDZPARKAN GRUDZIĄDZPOLSKA
20ZADURA MARIUSZ1983BRODNICACBR BIEGAPOLSKA
21ZAMBRZYCKA ELŻBIETA1978ŻUROMIN, ŻUROMIŃSKI, MAZOWIECKIEPOLSKA
22ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
23ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
24ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
25ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
26ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
27ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
28ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
29ZIEMECKI MICHAŁ1984CHEŁMNOAMZII ADRENALINE TEAMPOLSKA
30ZIEMECKI MICHAŁ1984CHEŁMNOAMZII ADRENALINE TEAMPOLSKA
31ZIÓŁKOWSKA ANNA1973PŁOŃSKAKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆPOLSKA
32ZIÓŁKOWSKA ANNA ZIÓŁKOWSKA1973PŁOŃSKAKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆPOLSKA

Bieg o Wschodzie Słońca

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALEWSKA IWONA1973TORUŃSPCPOLSKA
2CZAJKOWSKI PIOTR1989KOWALEWO POMAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
3JABŁOŃSKI MAREK1966GOLUB-DOBRZYŃENDOPOLSKA
4KACPROWICZ DANIEL2000TORUŃTAEM1POLSKA
5KUCZMARSKI JAKUB1988RYPINPOLSKA
6KUDŁA AGNIESZKA1979TORUŃPOLSKA
7MILARSKI PAWEŁ1988GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
8OWCZAREK SEBASTIAN1996BABOSZEWOAKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆPOLSKA
9SADOWSKI JAKUB2001GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
10SZOTOWICZ SZYMON1975GOLUB-DOBRZYŃENDO GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
11WOJCIECHOWSKI LUKE1981CHEŁMŻAPOLSKA
12WUDARCZYK TOMASZ1961WŁADYSŁAWOWOPOLSKA

Bieg o Wschodzie Słońca - pakiet z koszulką

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CELMER KAROL2001KSIĄŻKIBRAKPOLSKA
2DĄBROWSKI LESZEK1977PLYWACZEWOSTART TEAM WĄBRZEŹNOPOLSKA
3DYMEL ANDRZEJ1952WARSZAWAPOLSKA
4FLOERKE PIOTR FLOERKE1976GOLUB-DOBRZYŃNAS TEAMPOLSKA
5GOZDAN AGNIESZKA1983PUŁTUSKFABRYKA WELLNESSPOLSKA
6GÓRSKI RADOSŁAW1976LUBAWARUN GOKU TEAMPOLSKA
7KARPIŃSKI PAWEŁ1996GOLUB-DOBRZYŃ#ZAKOLATEAMPOLSKA
8KOWALSKI JAN1998KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
9LIS AGATA1990OLSZTYNPOLSKA
10LULLA MICHAŁ1977UNISŁAWRUN4FUNPOLSKA
11ŁEPEK TERESA1993GRUDZIĄDZSTART TEAM WĄBRZEŹNOPOLSKA
12MACIASZEK KRZYSZTOF1980TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA
13MITOWSKA DANUTA1971ŻUROMINPOLSKA
14PLUTA JERZY1958WARSZAWAPOLSKA
15ROMANOWSKA AGNIESZKA ROMANOWSKA1985PŁOŃSKAKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆPOLSKA
16RYBKOWSKI MARCIN1985BRODNICACBR BIEGAPOLSKA
17RYBKOWSKI MARCIN1985BRODNICACBR BIEGAPOLSKA
18SILITSKAYA-BUTRYM NATALLIA1984TORUNPOLSKA
19SZYDZIK PAWEŁ1995GRUDZIĄDZPARKAN GRUDZIĄDZPOLSKA
20ZADURA MARIUSZ1983BRODNICACBR BIEGAPOLSKA
21ZAMBRZYCKA ELŻBIETA1978ŻUROMIN, ŻUROMIŃSKI, MAZOWIECKIEPOLSKA
22ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
23ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
24ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
25ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
26ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
27ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
28ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
29ZIEMECKI MICHAŁ1984CHEŁMNOAMZII ADRENALINE TEAMPOLSKA
30ZIEMECKI MICHAŁ1984CHEŁMNOAMZII ADRENALINE TEAMPOLSKA
31ZIÓŁKOWSKA ANNA1973PŁOŃSKAKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆPOLSKA
32ZIÓŁKOWSKA ANNA ZIÓŁKOWSKA1973PŁOŃSKAKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆPOLSKA