System rejestracji dostarcza STS-TIMING

FUN RUN DLA AUTYZMU - CHARYTATYWNY BIEG W PROSZKACH HOLI

Lista startowa / Start List

     

Upoważnienie do odbioru pakietu startowego

     

Oświadczenie opiekuna

Data imprezy
20.04.2024
Chcesz wesprzeć cel FUN RUN, ale nie bierzesz udziału w biegu? Przekaż darowiznę dla Stowarzyszenia Terapeutów i razem z nami wspieraj osoby w spektrum autyzmu KLIKNIJ TUTAJ
Dziękujemy za Twój gest!

5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSANDRIWICZ PATRYK1990WARSZAWAPOLSKA
2ALEKSANDROWICZ PATRYK1990WARSZAWAPOLSKA
3BACKI ADAM1999WARSZAWAPOLSKA
4BACKI ADAM1999WARSZAWAPOLSKA
5BAKKER LARS2013WARSZAWAPOLSKA
6BAKKER LAURA2011WARSZAWAPOLSKA
7BARBACHOWSKA ANNA1980WARSZAWAPOLSKA
8BAUER AGNIESZKA1997WARSZAWAPOLSKA
9BITEL SANDRA1987GDYNIAPOLSKA
10BOCZYŁO JOANNA1978WARSZAWAA & APOLSKA
11BUDZYŃSKA MALGORZATA1977WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
12CHIBERSKA-KRASULAK MARTA1986WARSZAWADS STREAMPOLSKA
13CZOPEK ADAM2006WARSZAWAPOLSKA
14DOBROSIELSKA KATARZYNA1983WARSZAWADS STREAMPOLSKA
15DOBROSIELSKI RAFAŁ1993WARSZAWADS STREAMPOLSKA
16DOROZ STELLA2011WARSZAWAPOLSKA
17DOROZ STELLA2011WARSZAWAPOLSKA
18DUDKOWSKA KAROLINA1984WARSZAWA, PRAGA-POŁUDNIESTRZAŁYPOLAND
19DURKA DOROTA1980WARSZAWABWRUNNERSPOLSKA
20FLIS MICHAŁ1998WARSZAWADS STREAMPOLSKA
21FRYMUS ANNA1999WARSZAWAHUTNIK WARSZAWAPOLSKA
22FUJAK EDYTA1978WARSZAWATAKPOLSKA
23FUJAK PAULINA2009WARSZAWATAKPOLSKA
24FURTAK PRZEMYSŁAW1984WARSZAWADS STREAMPOLSKA
25GAWRYŚ MACIEJ1975LESZNOPOLSKA
26GODLEWSKA AGNIESZKA1974WARSZAWAPOLSKA
27GODLEWSKA AGNIESZKA1974WARSZAWAPOLSKA
28GODLEWSKA ZUZANNA2004WARSZAWADS STREAMPOLSKA
29GÓRSKA NATALIA1988WARSZAWAPOLSKA
30GÓRSKA NATALIA1988WARSZAWAPOLSKA
31HINZ ALEXANDER1995WARSZAWAPOLSKA
32HINZ ALEXANDER1995WARSZAWAPOLSKA
33JACKOWSKI MARCIN1976KRAKÓW#3DS DASSAULT SYSTÈMES APRISO KRAKÓWPOLSKA
34JANKOWSKA MONIKA1987WARSZAWADS STREAMPOLSKA
35JARNUTOWSKA KATARZYNA1993WOŁOMINOMDPOLSKA
36JAWORSKA ALICJA2013WARSZAWAPOLSKA
37JAWORSKA MAŁGORZATA1969PIASTÓWPOLSKA
38KACPROWICZ DANIEL1999TORUŃTAEM1POLSKA
39KACPROWICZ DANIEL1989TORUŃTAEM1POLSKA
40KAMIŃSKI ADAM2018WARSZAWADS STREAMPOLSKA
41KAMIŃSKI GABRIEL2016WARSZAWADS STREAMPOLSKA
42KARBOWNIK EMIL2012WARSZAWAPOLSKA
43KARBOWNIK KATARZYNA1973WARSZAWAPOLSKA
44KARLIŃSKA ALEKSANDRA1984WARSZAWAROZBIEGAJMY WAWERPOLSKA
45KOZIEL MATEUSZ2009LESZNOWOLAPOLSKA
46KRASULAK ALICJA2014DS STREAMPOLSKA
47KRASULAK ŁUKASZ1986WARSZAWADS STREAMPOLSKA
48KRASULAK MICHAŁ2016DS STREAMPOLSKA
49KRYCZKA KAROLINA1972WARSZAWAPOLSKA
50KRYCZKA KAROLINA1972WARSZAWAPOLSKA
51KUBICKA IZABELA1979RADZYMINPOLSKA
52KUCZMARSKI JAKUB1998RYPINPOLSKA
53KULCZYK ŁUKASZ1983JÓZEFOSŁAWPOLSKA
54KUMAR RAHUL1993WARSAWSCOPOLSKA
55LEWANDOWSKA AGNIESZKA1984PRUSZKÓWPRUSZKOWSKI TEAMPOLSKA
56LEWANDOWSKA AGNIESZKA1984PRUSZKÓWPRUSZKOWSKI TEAMPOLSKA
57LEWANDOWSKA ZOFIA2012PRUSZKÓWPRUSZKOWSKI TEAMPOLSKA
58LITYŃSKA MAŁGORZATA LITYŃSKA1984WARSZAWAGÓRA BIEGA/ TEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
59ŁOŃ AGNIESZKA1981LEGIONOWOBESTIE OCR LEGIONOWOPOLSKA
60MACIĄŻEK WERONIKA2003WARSZAWASALAD STORYPOLSKA
61MACIEJEWSKI BARTOSZ1987RASZYNDS STREAMPOLSKA
62MAŁGORZATA JAWORSKA1969PIASTÓWPOLSKA
63MARIANOWSKA ALEKSANDRA MARIANOWSKA1999WARSZAWAMGNEWSPOLSKA
64MASNY AGNIESZKA1978KIELCEPREDYLEKCJEPOLSKA
65MIAZGA MARCIN1982WARSZAWADS STREAMPOLSKA
66MIAZGA NINA2014WARSZAWADS STREAMPOLSKA
67MIŁOSZ DANIEL1987SIEDLCEDS STREAMPOLSKA
68MIŁOSZ KALINA2020SIEDLCEDS STREAMPOLSKA
69MIŁOSZ MILENA1989SIEDLCEDS STREAMPOLSKA
70MIŁOSZ WIKTOR2018SIEDLCEDS STREAMPOLSKA
71MŁYNARCZYK ELODIE2000GOŁASZEWGEODISPOLSKA
72MORYC KATARZYNA1979WARSZAWAMORYCKIPOLSKA
73NOWAKOWSKI KAROL1998WARSZAWAWIRYPOLSKA
74NYŻNYK DOMINIKA2013WARSZAWAKAMPIRUNTEAMPOLSKA
75NYŻNYK MONIKA1982WARSZAWAKAMPIRUNTEAMPOLSKA
76OBSTAWSKI DANIEL OBSTAWSKI1991SOBIKÓWPOLSKA
77OKLEJEWICZ OLGA OKLEJEWICZ1981WARSZAWAPOLSKA
78OLEJNICZAK MARZENA1987JANÓWEK PIERWSZYPOLSKA
79PIASECKA URSZULA1997WARSZAWADS STREAMPOLSKA
80PIASECKI DAMIAN2015WARSZAWADS STREAMPOLSKA
81PISKORZ WOJCIECH2011PRUSZKÓWPOLSKA
82PŁACHTA PAULINA1990WARSZAWADS STREAMPOLSKA
83POKROPEK ANASTASIA1995GOŁASZEWPOLSKA
84POKROPEK ANASTASIA1995GOŁASZEWGEODISPOLSKA
85POKROPEK OSKAR1993GOŁASZEWGEODISPOLSKA
86POLAK MAŁGORZATA2003WARSZAWAWARSZAWAPOLSKA
87PONIKIEWSKA BEATA1988WARSZAWAPOLSKA
88PRUSAK MARTA PRUSAK1978WIĄZOWNATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
89PRZYBOROWSKI ERNEST2000WARSZAWASALAD STORYPOLSKA
90PRZYBOROWSKI ERNEST2000WARSZAWASALAD STORYPOLSKA
91PRZYBOROWSKI ERNEST2000WARSZAWASALAD STORYPOLSKA
92PRZYBOROWSKI ERNEST2000WARSZAWASALAD STORYPOLSKA
93PRZYBOROWSKI ERNEST2000WARSZAWASALAD STORYPOLSKA
94PRZYBOROWSKI ERNEST2000WARSZAWASALAD STORYPOLSKA
95RADWAŃSKI DOMINIK1989WARSZAWADS STREAMPOLSKA
96ROMANOWSKA AGNIESZKA ROMANOWSKA1985PŁOŃSKAKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆPOLSKA
97SAWICKA ANNA1987REMBERTÓWDS STREAMPOLSKA
98SIKORSKI MARCIN1993WOŁOMINDS STREAMPOLSKA
99SOŁTYSIAK PAULINA1987WARSZAWAPOLSKA
100SZCZEPAŃSKA ALEKSANDRA1989JAKUBÓWDS STREAMPOLSKA
101SZCZEPAŃSKA ZOFIA2016JAKUBÓWDS STREAMPOLSKA
102SZCZEPAŃSKI FRANCISZEK2015JAKUBÓWDS STREAMPOLSKA
103SZCZEPAŃSKI MARCIN1992JAKUBÓWDS STREAMPOLSKA
104TEST KAROLINA1997WARSZAWAPOLSKA
105ZALEWSKA JULITA1980LEGIONOWOBWRUNNERSPOLSKA
106ZALEWSKA JULITA1980LEGIONOWOBWRUNNERSPOLSKA
107ZALEWSKI ANDRZEJ1957WARSZAWAWOSIEK TEAMPOLSKA
108ŻMIJEWSKA KAROLINA ŻMIJEWSKA1988WARSZAWABIEGACZKIPOLSKA
109ŻMIJEWSKA KAROLINA ŻMIJEWSKA1988WARSZAWAAPERIOL TEAMPOLSKA

dzieci do 10 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GÓRECKA JULIA2016RADZYMINPOLSKA
2KACPROWICZ DANIEL2019TORUŃTAEM1POLSKA
3KURYŁO ALICJA2013WARSZAWA (URSYNÓW)A & APOLSKA
4VOLOSHYN ARTEM2014WARSZAWAPOLSKA
5ŻMIJEWSKA ANTONINA2014WARSZAWABIEGACZKIPOLSKA
6ŻMIJEWSKA ANTONINA2014WARSZAWADZIECIACZKIPOLSKA