System rejestracji dostarcza STS-TIMING

XVI Bieg w pogoni za żubrem

Lista startowa / Start List       Regulamin

Data imprezy
30.06.2024

8 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSANDROWICZ MAGDALENA1989KRAKÓWFITPARK TEAMPOLSKA
2ALEKSANDROWICZ MAGDALENA1989KRAKÓWFITPARK TEAMPOLSKA
3ARISMENDI DANIEL1991KRAKOWWENEZUELA
4BATKO MARIUSZ BATKO1984NIEPOŁOMICEPOLSKA
5BLASIAK BLASIAK1978WIELKIE DROGISKAWINA BIEGAPOLSKA
6BODZIONY PIOTR1989ZAKRZOWIECZAKRZOWIEC TEAM CHELENGEPOLSKA
7CZARNOTA ŁUKASZ1990KRAKÓWPOLSKA
8DAŃDA PAWEŁ1978KRAKÓWPOLSKA
9DOMAGALA TOMASZ1983KRAKOWRUNPROGRESS.PL TEAMPOLSKA
10DOMAGALA TOMASZ DOMAGALA1983KRAKOWRUNPROGRESS.PL TEAMPOLSKA
11DYDUŁA RENATA1975KRAKÓWITAL CAR TEAMPOLSKA
12FLOREK JUSTYNA1986ZIELONKIPOLSKA
13GADOWSKA EWA GADOWSKA1981WĘGRZCE WIELKIEPOLSKA
14GIERAŁT GIERAŁT1981KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
15GIERASIŃSKI PABLO1975KRAKÓWNOWA HUTA TEAMPOLSKA
16GIŻYCKA ANNA1988KRAKÓWPOLSKA
17HRYNIAK KLAUDIUSZ1993KRAKÓWPOLSKA
18IDEC ANETA1988RADZISZÓWSKAWINA BIEGAPOLSKA
19JAWORSKA IGA1995KRAKOW#KUBAPIECHTEAMPOLSKA
20JEMCZURA PAULINA1979NIEPOŁOMICEPOLSKA
21JOANNA STOPKA ŻŁOBEK SZKRABY JOANNA STOPKA1989NIEPOŁOMICEPOLSKA
22JURYS BEATA1995KRAKÓWPOLSKA
23KACZOR KLAUDIA1992KRAKÓWPOLSKA
24KASTELIK WOJCIECH1981KRAKÓWPOLSKA
25KMIECIK PAWEŁ1978WIELICZKA#KUBAPIECHTEAMPOLSKA
26KOŁODZIEJ ZBIGNIEW1982ZABIERZÓW BOCHEŃSKIPOLSKA
27KONDEJ ANNA1986KRAKÓWPOLSKA
28KOZERSKA-STANEK ANNA1971PROSZOWICEPOLSKA
29KRYSTJAN MARIUSZ1981NIEPOŁOMICEDEAF PZG NIEPEŁNOSPRAWNAPOLSKA
30KRYSTJAN MARIUSZ1981NIEPOŁOMICEDEAF PZG NIEPEŁNOSPRAWNAPOLSKA
31KRYSTJAN MARIUSZ1981NIEPOŁOMICEPOLSKA
32KRYSTJAN MARIUSZ1981NIEPOŁOMICEDEAF PZG NIEPEŁNOSPRAWNAPOLSKA
33KRYSTJAN MARIUSZ1981NIEPOŁOMICEDEAF PZG NIEPEŁNOSPRAWNAPOLSKA
34KRYSTJAN MARIUSZ1981NIEPOŁOMICEDEAF PZG NIEPEŁNOSPRAWNAPOLSKA
35LEDOCHOWSKI ARON2000KRAKÓWPOLSKA
36MAZURKÓW MARIAN1960KRAKÓWPOLSKA
37MAZURKÓW MARIAN1960KRAKÓWPOLSKA
38MIELEC JAN MIELEC1973MAŁ WIEŚPOLSKA
39MIELECKI BARTOSZ1981KRAKÓWPOLSKA
40MISIASZEK GRAŻYNA1958BOCHNIAMUZAPOLSKA
41MOSUR EWELINA2002GARLICZKAPOLSKA
42NAWROCKI DOMINIK1981ZOFIPOLEPOLSKA
43NAWROCKI DOMINIK1981ZOFIPOLEPOLSKA
44NOWAK ANDRZEJ1979SOSNOWIECNOWAK-TEAMPOLSKA
45NOWAK ANDRZEJ1979SOSNOWIECNOWAK-TEAMPOLSKA
46OCHOWICZ MARTA1984KRAKÓWPOLAND
47OLEJNIK MONIKA1968KRAKÓWPOLSKA
48PAŁASZEWSKI MICHAŁ1989SZCZYGLICEPOLSKA
49PERZ BARTŁOMIEJ1987KRAKÓWPOLSKA
50PERZ BARTŁOMIEJ1987KRAKÓWPOLSKA
51PERZ BARTŁOMIEJ1987KRAKÓWPOLSKA
52PERZ BARTŁOMIEJ1987KRAKÓWPOLSKA
53PERZ BARTŁOMIEJ1987KRAKÓWPOLSKA
54PERZ BARTŁOMIEJ1987KRAKÓWPOLSKA
55PERZ BARTŁOMIEJ1987KRAKÓWPOLSKA
56PERZ BARTŁOMIEJ1987KRAKÓWPOLSKA
57PERZYNA URSZULA1988KRAKOWPOLSKA
58PIĄTKIEWICZ URSZULA1966KRAKÓWPOLSKA
59PORADA EWA1980KRAKÓWPOLSKA
60PORADA EWA1980KRAKÓWPOLSKA
61PORADA EWA PORADA1980KRAKÓWPOLSKA
62PORADA EWA PORADA1980KRAKÓWPOLSKA
63ROBERT LUTY ROBERT1972ŁĄKTA DOLNAPOLSKA
64ROGOZIK BOGUSŁAW1971KRZYSZTOFORZYCESAMOLOTOWYPOLSKA
65SERWIN MARIAN1975STANIĄTKIPOLSKA
66SKRZYPIEC MARTYNA SKRZYPIEC1993WIELICZKAPOLSKA
67SMOROŃ BARBARA1974WIELICZKAPOLSKA
68SOBCZYK DARIUSZ1985DAMICEPOLSKA
69SOLECKA MARTA1985KRAKÓWPINGWINYPOLSKA
70STAWARZ PIOTR1982BORZĘCINGOODBIKE BORZĘCINPOLSKA
71SZCZAŁBA MONIKA1987KOCMRZÓWLUŹNE BIEGANKO KOCMYRZÓWPOLSKA
72SZCZAŁBA MONIKA1987KOCMYRZÓWLUŹNE BIEGANKO KOCMYRZÓWPOLSKA
73SZCZEPANIAK TADEUSZ1972KRAKÓWPOLSKA
74TAŹBIERSKA JUDYTA1986KRAKÓWPOLSKA
75TEST TEST1984KRAKÓWPOLSKA
76TWORZYDŁO TWORZYDŁO1990CIKOWICEPOLSKA
77WAŚNIOWSKA KATARZYNA1980BOCHNIAPOLSKA
78WDÓWKA BARBARA1981CHRZANÓWPOLSKA
79WILK-ZALEŚNA ANETA1982ZABIERZÓW BOCHEŃSKIPOLSKA
80ZYGMUNT ŁUKASZ2003WĘGRZCE WIELKIEMAŁEWSIOKIPOLSKA

15 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABRAMCZYK DOMINIK1978KOZIENICEWOJSKO POLSKIEPOLSKA
2ABRAMCZYK DOMINIK1978KOZIENICEWOJSKO POLSKIEPOLSKA
3BIERNAT WERONIKA2001RZEZAWAPOLSKA
4BIŃCZYCKI JAROSŁAW1969OWCZARYPOLSKA
5BŁASZCZAK JAROSŁAW1971JANUSZOWICEIMPERIAL BRANDS RUNNING TEAMPOLAND
6BYDŁOŃ MIREK1971KOKOTÓWPOLSKA
7CHMIEL AGNIESZKA1981KRAKOWPOLSKA
8CIEŚLIK JAKUB1991KRAKOWPOLSKA
9CIURA ANNA1988KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLSKA
10DARŁAK ARTUR1974MICHAŁOWICEPOLSKA
11DOBRZAŃSKA MARTA1985KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
12DZIOPA ADAM1968KRAKÓWPOLSKA
13FUNDAMENT KAROLINA1999KRAKÓWPOLSKA
14GĄDEK MACIEJ1967KRAKÓWPOLSKA
15GRABKA GRZEGORZ1975KRAKÓWGRABIS TEAMPOLSKA
16GRUSZECKA PAULINA1989KŁAJPOLSKA
17GRUSZECKI MATEUSZ1986KŁAJPOLSKA
18JAJEŚNICA JOANNA1999NOWY WIŚNICZTRIATHLON TEAM BOCHNIAPOLSKA
19KASPERCZYK TOMASZ1977KRAKÓWNOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWYPOLSKA
20KOBIAŁKA PIOTR1991KRAKÓWPOLSKA
21KOŁODZIEJCZYK KATARZYNA1985PŁAZAHDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
22KOPYCIŃSKA NATALIA1993KRAKÓWPOLSKA
23KOWALSKA MALGORZATA1970MODLNICAPOLSKA
24KRAKOWSKA JULIA KRAKOWSKA2000KRAKÓWPOLSKA
25KRZYŻAK ŁUKASZ1978BOCHNIAPOLSKA
26KRZYŻKIEWICZ KRZYSZTOF1977CHOBOTPOLSKA
27KUBISZTAL ANDRZEJ1964TARNÓWANDRZEJ TEAM TARNÓWPOLSKA
28LEWAŃSKI BARTŁOMIEJ1996KRAKÓWPOLSKA
29LISOWSKI PAWEŁ1973WIELICZKAKLUB BIEGACZA RTVEUROAGDPOLSKA
30ŁABĘDŹ ROBERT1971MYŚLENICEPOLPLAST BIEGAPOLSKA
31ŁYSZCZARZ PRZEMYSŁAW1996KRAKÓWPOLSKA
32MADEJ ANNA1980TARNÓWPOLSKA
33MADEJ ANNA1980TARNÓWPTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓWPOLSKA
34NIEDUŻAK MARTA1976KRAKÓWPOLSKA
35NOWAK ANDRZEJ1979SOSNOWIECNOWAK-TEAMPOLSKA
36PAJAK ANDRZEJ1979KRAKÓWSAMOTNY WILKPOLAND
37PAJĄK ANDRZEJ1979KRAKÓWSAMOTNYPOLSKA
38PAŁAC ANNA1984KŁAJPOLSKA
39PAWELEC MAGDALENA1981KRAKÓWPOLSKA
40PAWLIK ANNA1987GDÓWPOLSKA
41PIŁAT PIOTR1976KRAKÓWPOLSKA
42PINKIEWICZ GRZEGORZ1985KRAKÓWBOSMANYPOLSKA
43PŁUCHOWSKI ANDRZEJ1975STANIĄTKIPOLSKA
44PŁUCHOWSKI ANDRZEJ1975STANIĄTKIPOLSKA
45PŁUCHOWSKI ANDRZEJ1975STANIĄTKIPOLSKA
46PŁUCHOWSKI ANDRZEJ1975STANIĄTKIPOLSKA
47PRĘCIKOWSKI RYSIEK1970WIELICZKAPOLSKA
48PRĘCIKOWSKI RYSIEK1970WIELICZKAPOLSKA
49PRĘCIKOWSKI RYSIEK1970WIELICZKAPOLSKA
50RAJCZEWSKI KAMIL1989KRAKÓWPOLSKA
51SKOWRONEK ANNA1990GDÓWPOLSKA
52SROCZYNSKI ŁUKASZ1990KRAKÓWPOLSKA
53STEC DARIUSZ1988NIEPOŁOMICEBOSMANYPOLSKA
54STRASZ KAMIL1998WODZISŁAWPOLSKA
55SUROWIEC KARINA1984KRAKÓWPOLSKA
56SYKAŁA MARCIN1993WARSZAWAPOLSKA
57SZELAG KAROLINA SZELAG1992NIEPOLOMICEPOLSKA
58TATAREK-KONIK AGNIESZKA1991CZELADŹPOLSKA
59TOMASIK JACEK1974PRZYBORÓW-POLSKA
60TOMASIK JACEK1974PRZYBORÓW-POLSKA
61TOMASIK JACEK1974PRZYBORÓW-POLSKA
62UHRIN STANISLAV1981PREŠOV 1PRESOV TRAIL RUNSLOVENSKO
63WALIGÓRA ZENON1974KRAKÓWPOLSKA
64WĘDZICHA RAFAŁ1983KRAKÓWB3TPOLSKA
65WILK-ZALEŚNA ANETA1982ZABIERZÓW BOCHEŃSKIPOLSKA
66WOJDAK ANETA1991BIELCZAPOLSKA
67ZAMĘTA MACIEJ1994PROSZOWICEPOLSKA
68ZIELIŃSKA BARBARA1979KRAKÓWPOLSKA
69ZYGUCKI JACEK1963TARNÓWPOLSKA

Bieg dzieci na 50m, dzieci do lat 6

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1FLOREK JAN2017KRAKÓWPOLSKA
2KRAIŃSKO MARCEL2020KRAKÓWPOLSKA
3MARTYNIAK ALEKSANDER2019KRAKÓWPOLSKA

Bieg dzieci na 100m, dzieci w wieku 7-9 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KALETA SABINA KALETA2016GRABIEPOLSKA
2MARTYNIAK MAKSYMILIAN2017KRAKÓWPOLSKA

Bieg dzieci na 200m, dzieci w wieku 10-12 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj