System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Biegnę dla Niepodległej Wirtualnie

Lista startowa / Start List

Data imprezy
11-15.11.2020

Biegnę dla Niepodległej Wirtualnie

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK ILONA1979BIAŁA PODLASKAKB BIAŁA PODLASKAPOLSKA
2ADAMCZYK WOJCIECH1984WYDRZYNPOLSKA
3ADAMCZYK WOJCIECH1984WYDRZYNPOLSKA
4ADAMCZYK WOJCIECH1984WYDRZYNPOLSKA
5ANDREASEN STEYNI FRÍĐI1986KIELCEPOLSKA
6ANTOLIK ANNA1977ŁÓDŹPOLSKA
7AUGUSTYNOWICZ PAULINA1990KRYNKIPOLSKA
8AUGUSTYNOWICZ PIOTR1980EŁKPOLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWAPOLSKA
9BANASZCZYK ANNA1963KAŹMIERZSPORTOWY KAŹMIERZPOLSKA
10BANASZCZYK MAŁOPOLSKIE1991SMOLECPOLSKA
11BANDURA KAROL1983STRÓŻKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
12BARAŃSKI ANDRZEJ1960KRZYKÓWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA
13BARAŃSKI MATEUSZ1983KRYNKILKB RUDNIKPOLSKA
14BARNAŚ PAWEŁ1981MŁAWAPOLSKA
15BARSZCZEWSKA EDYTA1986RACZKIPOLSKA
16BARTKOWIAK MARCIN1981LESZNOPOLSKA
17BARTKOWSKI MAREK1972WARSZAWAENDURETEAMPOLSKA
18BARTOSZ MACIEJ1983MOSINAPOLSKA
19BARYSEVICH VIKTAR1978AG. ZHEMCHUZHNYRUN4FUN.BYBLR
20BARYSEVICH VIKTAR1978ZHEMCHUZHNYBLR
21BARYSEVICH VIKTAR1978ZHEMCHUZHNYRUN4FUN.BYBLR
22BĄCZKOWSKI JACEK1949KALISZKITKKF CHOMICZÓWKAPOLSKA
23BĄCZKOWSKI JACEK1949KALISZKITKKF CHOMICZÓWKAPOLSKA
24BEAUVALE MONIKA1979ROZGARTYSAMAPOLSKA
25BEZDEL ANNA1974PUCKPOLSKA
26BIAŁKOWSKI MAREK1984BIAŁYSTOKOTOBIAŁYSTOK.PLPOLSKA
27BIANGA NATASZA1977WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLSKA
28BIELECKI HENRYK BIELECKI1957BRZOZA KRÓLEWSKAPOLSKA
29BIELEWSKI MARCIN1977RADZYŃ PODLASKIPOLSKA
30BILETSKA OLA1996WARSZAWAZWYCIĘZCAPOLSKA
31BILETSKA OLA1996WARSZAWAZWYCIĘZCAPOLSKA
32BILETSKA OLA1996WARSZAWAZWYCIĘZCAPOLSKA
33BILIK WOJCIECH1970KROSNOSAMOTNI WĘDROWCYPOLSKA
34BLICHARSKA WIESLAWA BLICHARSKA1973KOBYLKAPOLSKA
35BLICHARSKA WIESŁAWA1973KOBYŁKAPOLSKA
36BŁOCH KAMASSA JUSTYNA1978GMINA SZADEKPOLSKA
37BOGUSZ DAMIAN1985ZABRZEPOLSKA
38BOHDAN MARIA1991GRODNORUN 4 FANBLR
39BOHDAN MARIA1991GRODNORUN 4 FUNBLR
40BOJAR PAWEŁ1976WARSZAWAPOLSKA
41BONIEWSKI LECH1958GLINOJECKPOLSKA
42BUBA PIOTR1972GDAŃSKTAKA RYBAPOLSKA
43BUDNIAK MILENA1991WARSZAWAROSSMANNPOLSKA
44BUDZYŃSKA AGNIESZKA1978JELENIA GÓRAPOLSKA
45BUKOWSKI KRZYSZTOF1951BYDGOSZCZPOLSKA
46CERISOLA ARTHUR1989KAJETANYPOLSKA
47CHABIŃSKA PAULINA1995TRZEBNICAPOLSKA
48CHLEBOWSKI JAKUB1989WARSZAWAPOLSKA
49CHŁĄD MACIEJ1983JELENIA GÓRASTREFA WALKI JELENIA GÓRAPOLSKA
50CHMARA SEBASTIAN1971TRYSZCZYNPKO BIEGAMY RAZEMPOLSKA
51CHMIELEWSKI MICHAŁ1980WARSZAWAPOLSKA
52CHODOROWSKA URSZULA1976KSIĘŻYNOPOLSKA
53CHODOROWSKA URSZULA1976KSIĘŻYNOPOLSKA
54CHODOROWSKA URSZULA1976KSIĘŻYNOPOLSKA
55CHODOWSKI KRZYSZTOF1973STANISŁAWOWOPOLSKA
56CHODZIŃSKI DANIEL1974NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKA
57CHOLEWA ALEKSANDER1948ŚWINIARYINDYWIDUALNIEPOLSKA
58CHOLEWA ALEKSANDER1948ŚWINIARYINDYWIDUALNIEPOLSKA
59CHOLEWA ALEKSANDER1948ŚWINIARYINDYWIDUALNIEPOLSKA
60CHOROMAŃSKI ARTUR1987PIECKI-POLSKA
61CHWEDORUK WOJCIECH1971SZCZYTNOMORSY SZCZYTNO#RESETPOLSKA
62CHYCHYN YERZY1970WARSZAWAPOLSKA
63CHYCHYN YERZY1970WARSZAWAPOLSKA
64CIOSMAK CEZARY1984KNUROWKB ORLY Z KNUROWAPOLSKA
65CIUNCZYK DOROTA1978BIAŁYSTOK3TPOLSKA
66CZAJKOWSKA JEŻAK AGATA1982USTKAUSBPOLSKA
67CZAPLA MONIA1974BRUXELLESBEL
68CZARNOMSKA TERESA1958WARSZAWA (WOLA)POLSKA
69CZARNOWICZ ROBERT1992WARSZAWAPOLSKA
70CZECZOT RAFAL1972RUDKARAFALPOLSKA
71CZEMODANOW ALEXEJ1983GRODNORUN4FUN.BYBLR
72CZERSKI GRZEGORZ1970LUBAŃPOLSKA
73CZERWIŃSKA AGNIESZKA1972KARNINPOLSKA
74CZUPRYNIAK MAGDALENA1968PRZEŹMIEROWOPOLSKA
75CZYŻEWSKI TOMASZ1980OSTRÓDAPOLSKA
76DANIEC MAREK1949ZAKRĘYWARSZAWAAGR WELODROMPOLSKA
77DANIEC MAREK1949WARSZAWAAGR WELODROMPOLSKA
78DANIELEWICZ ANNA1976BZOWODANIELEWICZPOLSKA
79DĄBROWSKI ANDRZEJ DĄBROWSKI1957JÓZEFÓWPOLSKA
80DŁUGOSZ LUCYNA DŁUGOSZ1964KETRZYNDRUŻYNA MLPOLSKA
81DOBIASZ HUBERT1980SZYDŁOWIECPOLSKA
82DOMAGAŁA AMELIA KONSTANCJA2004ROSZKOWA WOLAPOLSKA
83DOMAGAŁA AMELIA KONSTANCJA2004ROSZKOWA WOLAPOLSKA
84DOMAGAŁA AMELIA KONSTANCJA2004ROSZKOWA WOLAPOLSKA
85DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT1941WARSZAWAPOLSKA
86DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT1941WARSZAWAPOLSKA
87DOMIN KAMILA1992JESIONOWOPOLSKA
88DOMINEK MAJA1980CZERWIONKA LESZCZYNYPOLSKA
89DONDALSKA MONIKA1974CHEŁMPOLSKA
90DRZEWIŃSKI KRZYSZTOF1971LUBAWAPOLSKA
91DUDEK ARKADIUSZ1972PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA
92DUDEK ARKADIUSZ1972PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA
93DYMEK PRZEMYSŁAW1977POZNAŃBBKTSPOLSKA
94DZIADOSZ MARIOLA1998KRAKÓWPOLSKA
95DZIADOSZ-HESS EWELINA1981RZESZÓWPOLSKA
96DZIADOWIEC MARTYNA1993BRZESKOPOLSKA
97DZIADOWIEC MARTYNA1993BRZESKOPOLSKA
98DZIADOWIEC MARTYNA1993BRZESKOPOLSKA
99DZIADOWIEC MARTYNA1993BRZESKOPOLSKA
100FABJAŃSKI AUGUSTYN1957WROCŁAWPOLSKA
101FEDORCZUK JADWIGA1956WERKOWICEPOLSKA
102FETSIUKOU ALIAKSEI1992WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLSKA
103FETSIUKOU ALIAKSEI1992WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLSKA
104FETSIUKOU ALIAKSEI1992WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLSKA
105FIEBICH ZBIGNIEW FIEBICH1976LESZNOLUCKY LUKIPOLSKA
106FIKSA RADOSŁAW1976KAŹMIERZ1POLSKA
107FLOREK WOJTEK1987RZESZÓWDZIKIE MUSTANGIPOLSKA
108FRANKIEWICZ KRZYSZTOF1959SUSZSUSZPOLSKA
109GAJDA-LIPINSKA MILENA1982STARGARDPOLSKA
110GALEJ BOŻENA1976SOKÓŁKAPOLSKA
111GARCZEWSKI EDMUND1960SZCZECINPOLSKA
112GARCZEWSKI EDMUND1960SZCZECINPOLSKA
113GARKOWSKI KRZYSZTOF1977BIAŁYSTOKPOLSKA
114GAWLIK KINGA1980ŚWINICE WARCKIEPOLSKA
115GĄTEK GERARD1946CZESTOCHOWAPARKRUN-LAS ANIOŁOWSKI CZĘSTOCHOWAPOLSKA
116GĄTEK GERARD1946CZESTOCHOWAPARKRUN-LAS ANIOŁOWSKI CZĘSTOCHOWAPOLSKA
117GIERA KUBA2007POZNAŃPOLSKA
118GŁOWACKI LESZEK1955LUBLINPOLSKA
119GŁOWACZ GRZEGORZ1972CZARNY DUNAJECDZIADY OCRPOLSKA
120GNITECKA KATARZYNA1991KUDOWA ZDRÓJKUDOWIANKA RUNPOLSKA
121GODLEWSKA NATALIA2001CHOROSZCZPOLSKA
122GODLEWSKI MAREK1974CHOROSZCZNADAKTYWNIPOLSKA
123GODLEWSKI MAREK1974CHOROSZCZNADAKTYWNIPOLSKA
124GOŁĘBIOWSKI JAROSŁAW1972BIAŁYSTOKPOLSKA
125GOŁUZD TADEUSZ1960PIOTRKOWICZKIPOLSKA
126GORTAT IGOR1989GLINOJECKPOLSKA
127GÓRTATOWSKI JULIAN2004PRABUTYPOLSKA
128GREC KLAUDIA1993WARSZAWAPOLSKA
129GROCHOWSKA KATARZYNA1975PIŁAPOLSKA
130GRODOMIŃSKI HUBERT1975ĶŁODAWATRI FOR MEPOLSKA
131GRODOMIŃSKI HUBERT1975ĶŁODAWATRI FOR MEPOLSKA
132GRYCUK KRZYSZTOFA1976BIAŁYSTOKPOLSKA
133GRZELAK ANNA1977PABIANICEROSSMANNPOLSKA
134GRZESIK PAWEŁ1979DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
135GUT ALEKSANDRA1976SOSNOWIECPOLSKA
136GWOŹDZIK KAMIL GWOŹDZIK1991RYCHNÓWRYCHNÓW TEAMPOLSKA
137HABER-CZERSKA EWA1974LUBAŃPOLSKA
138HABER-CZERSKA EWA1974LUBAŃPOLSKA
139HABER-CZERSKA EWA HABER-CZERSKA1974LUBAŃPOLSKA
140HADRYŚ ANTONI1958GORZYCE WIELKIEPOLSKA
141HANAJ JACEK1973BYCHAWAC’HANAY TEAMPOLSKA
142HUDON JACEK1990LEGNICAPOLSKA
143IDEM KAROLINA1992BIAŁYSTOKPOLSKA
144INGIELEWICZ AGNIESZKA1982TORUŃPOLSKA
145IPNAR TOMASZ1970TOMASZOWICEPOLSKA
146IWAN CZESŁAW1955KIELCEWIKAM KIELCEPOLSKA
147IZYDORKIEWICZ ADAM1983WARSZAWAPOLSKA
148JACKOWSKI KRZYSZTOF1964WASILKÓWPOLSKA
149JASEK WIOLETTA1975ZABRZEPOLSKA
150JASIŃSKA KLAUDIA JASIŃSKA1974BYTOMAKTYWNI SUCHA GÓRAPOLSKA
151JASTRZĘBSKI KAMIL1978BORÓW WIELKINEW BALANCEPOLSKA
152JAWOREK GRZEGORZ1981KRAKÓWPOLSKA
153JAWOROWSKI ADAM1967BIALYSTOKPOLSKA
154JEDLEWSKI KRZYSZTOF1978LUBLINPOLSKA
155JEDRAL SŁAWOMIR1979PIASECZNOHUTNIK WARSZAWAPOLSKA
156JEZIORO MIKOŁAJ2007WOLA RADZISZOWSKAPOLSKA
157JODCZYK ALICJA1998PIASTÓWPOLSKA
158JURKIEWICZ KRZYSZTOF1973OSTRÓDAPOLSKA
159KACZMAREK ARTUR1975MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELEPOLSKA
160KACZOROWSKA MARTYNA1983SOCHACZEWPOLSKA
161KAJDAS KRZYSZTOF1976DOBRZEJOWICECROSS-STRACEŃÓW GŁOGÓWPOLSKA
162KALIŃSKI MARIAN ANDRZEJ1959ŻAGAŃPOLSKA
163KAMIŃSKI ZBIGNIEW1982CZERWIONKA-LESZCZYNYGRUBIORZE LOTAJOMPOLSKA
164KARPISZYN DOMINIKA1986GORZÓW WLKP.POLSKA
165KARPISZYN DOMINIKA1986GORZÓW WLKP.POLSKA
166KARPISZYN DOMINIKA1986GORZÓW WLKP.POLSKA
167KARPISZYN DOMINIKA1986GORZÓW WLKP.POLSKA
168KARWACKI MARCIN1993KUCZÓWPOLSKA
169KASIŃSKA DANUTA1966GIŻYCKOBIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKOPOLSKA
170KASPROWICZ PIOTR1982BYDGOSZCZJW 1515POLSKA
171KASPRZAK MARIETTA1993MOGILNOPOLSKA
172KAWSKI BARTŁOMIEJ1972KISIELICEEPIDEMIA CYKLONU MTB SUSZPOLSKA
173KĘDZIERSKA CELINA KĘDZIERSKA1984MEŁNOWIKIPOLSKA
174KĘŚMINOWICZ TOMASZ1970PRZEMKÓWPOLSKA
175KIERSNOWSKA MAGDALENA1979BRAŃSKPOLSKA
176KIRIEW JANUSZ1980WASILKÓWPOLSKA
177KISIEL MACIEJ1975WARSZAWAPOLSKA
178KLEKNER ŁUKASZ1994BIAŁYSTOKPOLSKA
179KLIMIUK KAMIL1978WASILKÓWDUCH PUSZCZYPOLSKA
180KLOCH ANDRZEJ1984ZGLOBICEDAMY RADĘPOLSKA
181KLUSEK JOLANTA KLUSEK1970WARSZAWAYOLA YOLANDAPOLSKA
182KOLOMIIETS VITELII1974GNIEZNOUKR
183KOŁODZIEJCZAK ARTUR1974NEKLANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLSKA
184KOŁODZIEJCZAK BEATA1973SOCHACZEWPOLSKA
185KONOPACKI MAREK1959OTWOCKPOLSKA
186KONRADI LUDWIK1951PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA
187KONWIŃSKI ROBERT1981GNIEZNOPOLSKA
188KOŃ BEATA1962DZIKOWIECPOLSKA
189KOŃ BEATA1962DZIKOWIECPOLSKA
190KOPCIUSZUK PAWEŁ1979GDAŃSKPOLSKA
191KOPEĆ TOMASZ1974GLIWICEPOLSKA
192KOPERNICKA IZABELA1976BRUSSELPOLISH RUNBEL
193KOPRAS MARIUSZ1967POZNAŃPOLSKA
194KOROL AGNIESZKA1975GDAŃSKPOLSKA
195KOSTUCH JAN1953GARCZFORMAPOLSKA
196KOWALCZYK PAWEŁ1974KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLSKA
197KOWALSKI ANDRZEJ1956BIAŁYSTOKPOLSKA
198KOZICKA MAGDALENA1994BYDGOSZCZPOLSKA
199KOZIOŁ KRZYSZTOF1976BOLESŁAWIECPOLSKA
200KOZŁOWSKI EDWARD1957ŁYSEMORSY ŁYSEPOLSKA
201KOZŁOWSKI ROBERT KOZŁOWSKI1974BĘDZINEDYCJA LIMITOWANAPOLSKA
202KRASZEWSKI WOJCIECH1965WŁOCŁAWEKPOLSKA
203KRÓLAK MAGDALENA1980DĘBNO KRÓLEWSKIEPOLSKA
204KRUKOWSKA-DĄBEK ALDONA1974CZĘSTOCHOWAPOLSKA
205KRUPITSA JERZY1963CHOROSZCZ42POLSKA
206KRUPITSA JERZY1963CHOROSZCZ42POLSKA
207KRUSZKA KRUSZKA1964POZNAŃMARSZ PO ZDROWIEPOLSKA
208KRZYSZTOSZEK KRZYSZTOF1985BYDGOSZCZPOLSKA
209KUBIAK RAFAŁ1987ŁAGIEWNIKIPOLSKA
210KUBIAK RAFAŁ KUBIAK1987ŁAGIEWNIKIPOLSKA
211KUBUSZEWSKA EWA KUBUSZEWSKA1958KĘBŁOWOPOLSKA
212KUCIK RYSZARD1956GDYNIABIEGAJ Z KAPITANEMPOLSKA
213KUDLIK WIKTORIA1996STRUSZEWOPOLSKA
214KUFEL GRZEGORZ1987LUBLINSTAY INSANEPOLSKA
215KUFEL GRZEGORZ1987LUBLINSTAY INSANEPOLSKA
216KUFEL GRZEGORZ1987LUBLINSTAY INSANEPOLSKA
217KUFEL GRZEGORZ1987LUBLINSTAY INSANEPOLSKA
218KUKLA KLAUDIA1994KRAKÓWPOLSKA
219KULA DAMIAN KULA1990SOSNOWIECPOLSKA
220KULIKOWSKI KAMIL1987BIAŁYSTOKPOLSKA
221KUNA DAWID1989WAŁCZPOLSKA
222KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
223KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
224KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
225KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
226KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
227KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
228KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
229KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
230KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
231KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
232KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
233KUNA MARIUSZ1967LUBLINPOLSKA
234KUREK KAROL1996RZOZÓWPOLSKA
235KUREK KRZYSZTOF1969MIŁKOWICEPOLSKA
236KURYŚ ELŻBIETA1991BIAŁYSTOKPOLSKA
237KWIATEK RAFAŁ1980NOWOGARDPOLSKA
238LAKOWICZ MAGDALENA LAKOWICZ1984900 OLSZTYNPOLSKA
239LANGOWSKI KAROL1990CHELMNOPOLSKA
240LESTER ANNA1988WILKOWICEPOLSKA
241LESZCZUK DOROTA1982POGORZAŁKIPOLSKA
242LESZKOWSKI PIOTR1982MIKOŁAJKI POMORSKIEPOLSKA
243LINCZUK JULIA1999BIALYSTOKPOLSKA
244LINCZUK JULIA1999BIALYSTOKPOLSKA
245LINCZUK JULIA1999BIALYSTOKPOLSKA
246LINCZUK JULIA1999BIALYSTOKPOLSKA
247LINCZUK JULIA1999BIALYSTOKPOLSKA
248LINCZUK JULIA1999BIALYSTOKPOLSKA
249LINCZUK JULIA1999BIAŁYSTOKPOLSKA
250LIPIŃSKI MARIUSZ1978WROCŁAWPOLSKA
251LISIAK KATARZYNA1994WOLA KRZYSZTOPORSKAPOLSKA
252LIZIK WALDEMAR1972POSADATRI POWER TAEM KONINPOLSKA
253LOREK URSZULA1976ŚMIGIELPOLSKA
254LUPIŃSKA KARINA1978GDANSKPOLSKA
255ŁABĘDZKI PIOTR1968ZALESIE DOLNEPOLSKA
256ŁOSAK EDYTA ŁOSAK1980KIELCEPOLSKA
257ŁOWIGUS ANITA1988ZIELONA GÓRAPOLSKA
258ŁUSZCZEWSKA AGNIESZKA ŁUSZCZEWSKA1973WARSZAWAPOLSKA
259ŁYCZAK MACIEJ ŁYCZAK1994ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
260MACIEJCZYK EWA1972KRAKÓWPOLSKA
261MACIEJEWSKI ZENON1954STARGARDPOLSKA
262MACIEJEWSKI ZENON1954STARGARDAMATORPOLSKA
263MAGUZA MICHAŁ1962WĄBRZEŹNOKOTIKPOLSKA
264MAJCHER PAWEŁ1981LUBARTÓWMATE MOUNTAINSPOLSKA
265MAJEWSKI MARCIN1978BIAŁOBRZEGIPOLSKA
266MAKSYM JOANNA1978KRAKOWPOLSKA
267MALER WŁADYSŁAW1940WARSZAWAPOLSKA
268MALER WŁADYSŁAW1940WARSZAWAPOLSKA
269MALER WŁADYSŁAW1940WARSZAWAPOLSKA
270MALINOWSKA ANNA1982GRUDZIĄDZPOLSKA
271MALINOWSKI TOMASZ1954TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
272MAŁECKA KASIA1992POZNAŃFSD RUN DREZDENKOPOLSKA
273MAŁEK MARCIN1989PIASECZNODECA TEAM ;PPOLSKA
274MAMAJ ADAM1964WARSZAWAWARSZAWABIEGAPOLSKA
275MASALSKA ANNA1974SUWALKIPOLSKA
276MASIANIS NATALIA MASIANIS1995WARSZAWAPOLSKA
277MATEJCZUK JULIA2000BIAŁYSTOKPOLSKA
278MATUSZCZAK JULIA1984PIŁAPOLSKA
279MAZUREY DARIUSZ1983STALOWA WOLARZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYPOLSKA
280MĄDRY JANUSZ MĄDRY1960BRZESKOPOLSKA
281MICHALSKA MARZENA1977MARGONINMORS MARGONINPOLSKA
282MICHALSKA SYLWIA1974MUROWANA GOSLINADALEKO JESZCZE ?!POLSKA
283MICHAŁEK MICHAŁ MICHAŁEK1979LUBLINRTV EURO AGDPOLSKA
284MIKULA WOJCIECH1984CHORZÓWPOLSKA
285MILA ROBERT1969KŁODAWAROGERPOLSKA
286MILERT JOLANTA1973GASZOWICENORDIC WALKING LYSKIPOLSKA
287MIODUSZEWSKI ARTUR1988LEGIONOWOPOLSKA
288MIODUSZEWSKI ARTUR1988LEGIONOWOPOLSKA
289MISZCZYK JUSTYNA1981GNIEWKOWOPOLSKA
290MIŚ ADAM2006KUNOW6POLSKA
291MIŚ SYLWESTER1983OSTRÓDAMISIEKPOLSKA
292MOKS KRZYSZTOF MOKS1956TRZCIANKAPOLSKA
293MOSKAL ZENON1977PRZYSZÓWSUPERIOR STALOWA WOLAPOLSKA
294MURAWSKA ALDONA MURAWSKA1962CHEŁMŻAPOLSKA
295MUSIAŁ RYSZARD1966KRAKÓWPOLSKA
296MUSZYŃSKI ŁUKASZ MUSZYŃSKI1984BYDGOSZCZAMATORPOLSKA
297MUSZYŃSKI ŁUKASZ MUSZYŃSKI1984BYDGOSZCZAMATORPOLSKA
298MYSTKOWSKI MIECZYSŁAW1965WARSZAWAMYSTEK TEAMPOLSKA
299MYSZK NATALIA1978SIERAKOWICEPOLSKA
300MYSZK NATALIA1978SIERAKOWICEKS BATPOLSKA
301MYSZKA MARIAN1968DZIETRZYCHOWICEW KUPIE SIŁAPOLSKA
302NAPIÓRKOWSKA ANNA1979OSTROŁĘKAPOLSKA
303NAWROCKA BOGUMIŁA1975CZŁUCHÓWPOLSKA
304NAWROT TOMASZ1988KRAKÓWPOLSKA
305NELKOWSKI JANUSZ1953SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWPOLSKA
306NELKOWSKI JANUSZ1953SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWPOLSKA
307NELKOWSKI JANUSZ1953SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWPOLSKA
308NĘDZA RAFAŁ1973KOŚCIANPOLSKA
309NIEMCZYK EDYTA1976HRUBIESZSOWPOLSKA
310NIEMIEC DARIUSZ1977JASŁONOWY STYL GROUP RUNNING TEAMPOLSKA
311NIEMIEC MAREK1969GDYNIAPOLSKA
312NIEMIEC MAREK1969GDYNIAPOLSKA
313NIEPOROWSKI ZBIGNIEW1971BOŻNÓWPOLSKA
314NIKODON PIOTR1977GLIWICEPOLSKA
315NOWACKA IZA1979GRUPAPOLSKA
316NOWAK KATARZYNA1983TUŁOWICEPOLSKA
317NOWAKOWSKI NORBERT1977GDYNIAOZD MIELONY NA KOZETCEPOLSKA
318NOWICKA DANUTA1959EŁKPOLSKA
319NOWICKA DANUTA1959EŁKPOLSKA
320NOWICKI ARTUR1976JANÓW PODLASKIPOLSKA
321ODOROWICZ KASIA1970WARSZAWAPOLSKA
322OGAZA WALDEMAR1972ŚWIEBODZINNIEZRZESZONYPOLSKA
323OŁUB SŁAWEK1976SKARŻYSKO KAMIENNAPOLSKA
324OPACH STANISLAW OPACH1971RUPNIOW 337STRZELEC TUMBARKPOLSKA
325OSIŃSKA AGNIESZKA2008WARSZAWAPOLSKA
326OSMAŃSKA ELŻBIETA1964BRANIEWOPOLSKA
327OSTROWSKI MARIAN1965BIELSK PODLASKIPOLSKA
328OSTROWSKI SEBASTIAN1973WARSZAWAPOLSKA
329OWCZAREK MARCIN1979KLINISKA WIELKIEOWCAPOLSKA
330PACUK MARCIN1995BIAŁYSTOKPOLSKA
331PADYJASEK ZBIGNIEW1973WARSZAWAPOLSKA
332PALAK DAWID1990GRODKÓWPOLSKA
333PALUSZKIEWICZ ANDRZEJ1991WARSZAWAPOLSKA
334PARFIENIUK MICHAŁ1992OGRODNICZKIBIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLSKA
335PARFIENIUK MICHAŁ1992OGRODNICZKIBIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLSKA
336PASEK MARTA1975STELMACHOWOBRAKPOLSKA
337PASTUSZEK DARIA1993ZIELONA GÓRAPOLSKA
338PATYNOWSKI TOMEK PATYNOWSKI1970TŁUSTEDOGOŃPOLSKA
339PAVLIUKOVIČ WALDEMAR1967VILNIUSLTU
340PAWLAK SŁAWOMIR1971KOWALPOLSKA
341PAWLAK SŁAWOMIR1971KOWALPOLSKA
342PAWLAK SŁAWOMIR1971KOWALINDYWIDUALNIEPOLSKA
343PAWŁOWSKA ANNA PAWŁOWSKA1984SUCHY LASPOLSKA
344PELCZER AGNIESZKA1974MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLSKA
345PEREK KATARZYNA PEREK1978PIŁAPOLSKA
346PICHŁACZ GRZEGORZ1978WIĘCBORKGREGORGMZK TEAMPOLSKA
347PIECHOL SEBASTIAN1986ZDUNSKA WOLARAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
348PIECHOL SEBASTIAN1986ZDUŃSKA WOLARAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
349PIECHOTA TADEUSZ1958SZCZECINPOLSKA
350PIELAT MAŁGORZATA PIELAT1977DRALINYPIELATPOLSKA
351PIETRZAK AGNIESZKA1973POZNAŃKB DĘBIECPOLSKA
352PIKORA GABRIEL1997WYSZKÓWPOLSKA
353PILIŃSKA ANNA1979ŚWIECIEPOLSKA
354PISKORZ MALGORZATA1987PRUSZKÓWPOLSKA
355PISZKALSKI PIOTR1967GRUDZIĄDZPOLSKA
356PIZOŃ ROMAN1968POLKOWICEPOLSKA
357POCIK RADOSŁAW1978KOBIERNICEUMKS KĘCZANINPOLSKA
358PODBERESKI MIKOŁAJ2002DĘBNOPOLSKA
359PODGRUSZEWSKI TOMASZ1976SĘPÓLNO KRSĘPÓLNO KRPOLSKA
360POPOWSKI DARIUSZ POPOWSKI1967INOWROCŁAWPOLSKA
361POTYRAJ MARIUSZ1974PRZASNYSZ2 ORELPOLSKA
362PRZECHEWKA ADRIAN1972WROCŁAWSOLOPOLSKA
363PRZYBYLSKI MICHAŁ1981OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
364PSZCZOŁA IRENEUSZ1981LUBLINPOLSKA
365PYZA MICHAŁ1990WILGAPOLSKA
366RAK-SŁOMCZYŃSKA MAGDALENA1982CZĘSTOCHOWAPOLSKA
367RAKOWSKA-MOCZADŁO EWA1974OSTRÓW MAZOWIECKAPYZA NA POLSKICH DRÓŻKACHPOLSKA
368RAZUMENKA KIRYL1987МИНСКRUN4FUN.BYBLR
369REJ MAREK1956BAŁTÓWOSTROBIECPOLSKA
370REJ MAREK1956BAŁTÓWOSTROBIECPOLSKA
371REPECKA KRYSTYNA1964ŚWIERCZYNAPOLSKA
372ROMANOWSKI PATRYK1975PŁOCKPOLSKA
373ROMANOWSKI PATRYK1975PŁOCKPOLSKA
374RÓJ KAROLINA1985KCYNIAPOLSKA
375RÓŻ PATRYK1983CIECHANÓWPOLSKA
376RÓŻAŃSKI DARIUSZ1967EŁK-POLSKA
377RUDKA JUSTYNA1976ŁASKARZEWJUSTYNAPOLSKA
378RUMINOWICZ ŁUKASZ1990BIAŁYSTOKPOLSKA
379RUTKA MAŁGORZATA1982OROŃSKOPOLSKA
380RUTKOWSKA RENATA1981BRUXELAPOLISHRUNTIME #BEL
381RUTKOWSKA RENATA1981BRUXELAPOLISHRUNTIME #BEL
382RYBACKI ZBIGNIEW1957TYCHYCRIK FCA POLANDPOLSKA
383RYBACZUK EWELINA1984LUBLINPOLSKA
384RYBAK MARIUSZ1982KIELCEHIT I MAGIAPOLSKA
385RYDZIK-CYPRYJAŃSKA KATARZYNA1982WŁOCŁAWEKPOLSKA
386RYDZYK RADOSLAW1978WEMMELRADOSLAWPOLSKA
387RZEPECKA-HAMROL KATARZYNA RZEPECKA-HAMROL1989RYDZYNAPOLSKA
388RZESZUT PIOTR1979WARSZAWAPLIKIKUKIPOLSKA
389SAFONOV ALEKSEI1980MINSKRUN4FUN.BYBLR
390SALAPURA SVETLANA1978KLEJNIKIBLR
391ŠAMANSKIENĖ GIEDRĖ1975KAUNASBEGIMO KLUBASLTU
392SAMPOLSKI ADAM1990GDAŃSKPOLSKA
393SARARA AGATA1983CZĘSTOCHOWAPOLSKA
394SAWKO EWA1968OLSZTYN5POLSKA
395SERALIS KRZYSZTOF SERALIS1996TRZEBIATÓWPOLSKA
396SĘDZIAK ANNA1989ODOLANÓWANNAPOLSKA
397SKALBANIOK MARIUSZ1980SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
398SKARBOWSKI ŁUKASZ1986LISEWO 59POLSKA
399SKIBIŃSKA ALDONA1972CZARNKÓWKB GMINA CZARNKÓWPOLSKA
400SKOWROŃSKI BARTŁOMIEJ1976KOŻMIN WLKP.POLSKA
401SKRZYPIEC ROBERT1970WARSZAWAPOLSKA
402SKRZYPKOWSKI DOMINIK1996WARSZAWAKOMENDA STOŁECZNA POLICJIPOLSKA
403SŁOWIK DANIEL1987ŻABNOGANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓWPOLSKA
404SONDA AGNIESZKA1977RZEPINPOLSKA
405SÓJKA ALDONA1974KLUKIPOLSKA
406STECKIEWICZ KRYSTIAN1979ŁÓDŹWATAHAPOLSKA
407STECKIEWICZ KRYSTIAN1979ŁÓDŹPOLSKA
408STEFANIAK ROBERT1988ŁÓDŹPOLSKA
409STEFANIK KATARZYNA1992WARSZAWAPOLSKA
410STELTER JERZY1978ZACHARZYNPOLSKA
411STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
412STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
413STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
414STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
415STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
416STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
417STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
418STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
419STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
420STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
421STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
422STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
423STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
424STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
425STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
426STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
427STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
428STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
429STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
430STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
431STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
432STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
433STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
434STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
435STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
436STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
437STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
438STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
439STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
440STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
441STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
442STUDZIŃSKI TOMASZ1972POMIECHÓWEKPOLSKA
443SUCHARA WOJCIECH1973ŚWIĘTOSZÓWPOLSKA
444SUCHUT EWA1982NIEDŹWIADAPOLSKA
445SUCHUT EWA1982NIEDŹWIADAPOLSKA
446SUPIŃSKA AGATA1994LONDONPOL
447SYWAŁA DAWID1984POZNAŃPOLSKA
448SZAŁEK MIROSŁAW1957MIELNOPOLSKA
449SZAMBARA ANGELIKA1995WARSZAWAPOLSKA
450SZAMBELAN TOMASZ1969KAŹMIERZKAŹMIERZ-ZATORZEPOLSKA
451SZCCZUBLEWSKI MARTIN1993SZCZECINKAMIEŃ RYMAŃSKIPOLSKA
452SZCZEPANIAK CEZARY1976BYDGOSZCZPOLSKA
453SZCZEPANIAK MARCIN1974MANIECZKIPOLSKA
454SZCZEPANSKA OKSANA1971KRAKÓWPOLSKA
455SZCZĘŚNIAK JANUSZ1962KRAKÓWBEFIT24TEAMPOLSKA
456SZCZYGIEL ZBIGNIEW1965STOBIERNAPOLSKA
457SZKUDLAREK GRZEGORZ1964BOGUMILOWSZKUDIPOLSKA
458SZMIDT AGNIESZKA1981LUBLINS-Z-M-I-D-TPOLSKA
459SZMIDT AGNIESZKA1981LUBLINS-Z-M-I-D-TPOLSKA
460SZMIDT AGNIESZKA1981LUBLINS-Z-M-I-D-TPOLSKA
461SZMIDT AGNIESZKA1981LUBLINS-Z-M-I-D-TPOLSKA
462SZMIDT AGNIESZKA1981LUBLINS-Z-M-I-D-TPOLSKA
463SZMIDT AGNIESZKA1981LUBLINS-Z-M-I-D-TPOLSKA
464SZMIDT AGNIESZKA1981LUBLINS-Z-M-I-D-TPOLSKA
465SZMIDT AGNIESZKA1981LUBLINS-Z-M-I-D-TPOLSKA
466SZMURŁO ANDRZEJ1963DĄBROWA GÓRNICZASAINT -GOBAIN SQUADPOLSKA
467SZNAJDER AGIESZKA1975BIELAWAPOLSKA
468SZULC GRZEGORZ1978CIECHANÓWPOLSKA
469SZULC JACEK1965CHEŁMNOPOLSKA
470SZUMSKI ZBIGNIEW1964ŚWIEBODZINPOLSKA
471SZYMAŃSKI KAMIL1988BIAŁYSTOKPOLSKA
472SZYMCZAK DAMIAN1987GDAŃSKTWARDZIELE TRÓJMIASTOPOLSKA
473ŚLIWA ANNA1978TOMASZÓW LUBELSKITOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
474ŚLIWA ANNA1978TOMASZÓW LUBELSKITOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
475ŚWIATOWY RYSZARD1973BYDGOSZCZDAWNA KRWIPOLSKA
476ŚWIŻEK DOMINIKA1985SKAWINAPOLSKA
477TAŁUĆ ŁUKASZ1984BRANIEWOPOLSKA
478TARKOWSKA KASIA1974WARSZAWAPOLSKA
479TARSA KAROL1991GORLICEPOLSKA
480TELEGO IREK TELEGO1964OLSZANKAIREKPOLSKA
481TELEGO IREK TELEGO1964OLSZANKAIREKPOLSKA
482TELLOS JUSTYNA TELLOS1981HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLSKA
483TEREBUN MONIKA1979BIELSK PODLASKIPOLSKA
484TEREBUN MONIKA1979WIDOWOPOLSKA
485TOMCZAK KAROL1996WARSZAWAPOLSKA
486TOPCZEWSKI JERZY1955CZAPURYPOLSKA
487TRAJDOS MONIKA1980ŁÓDŹPUSZEKPOLSKA
488TROJNAR ŁUKASZ1995KRACZKOWAPOLSKA
489TRUCHEL JACEK1963KOMOROWOAMATORPOLSKA
490TRYBUŁA TOMASZ1972ŁOMŻABIEGAM DLA ZDROWIAPOLSKA
491TYBOROWSKI TOMASZ1962WARSZAWAWARSZAWA SADYBAPOLSKA
492TYBOROWSKI TOMASZ1962WARSZAWAWARSZAWA SADYBAPOLSKA
493TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃPOLSKA
494TYLICKI SŁAWOMIR1974JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIKPOLSKA
495TYMIRSKI TADEUSZ TYMIRSKI1948RADOMPOLSKA
496TYMIRSKI TADEUSZ TYMIRSKI1948RADOMPOLSKA
497TYMIRSKI TADEUSZ TYMIRSKI1948RADOMPOLSKA
498ULEWSKI SŁAWOMIR1972OLSZTYNPOLSKA
499VIKTAR BARYSEVICH1978BRESTSKAYA OBL., AG.ZHEMCHUZHNYRUN4FUN.BYBLR
500VIKTAR BARYSEVICH1978BRESTSKAYA OBL., AG.ZHEMCHUZHNYRUN4FUN.BYBLR
501WAJDA PAWEŁ1981WARSZAWAPOLSKA
502WAJDA PAWEŁ1981WARSZAWAPOLSKA
503WALENTO ZBIGNIEW1953MRAGOWOPOLSKA
504WALICKI JANUSZ1991SUWALKIPOLSKA
505WALICKI JANUSZ1991SUWAŁKISUWALKIPOLSKA
506WANDZIOCH MONIKA1992SUWAŁKIWANDZIOCH TEAMPOLSKA
507WANTOWSKI MATEUSZ1999RYBNOMATEBAPOLSKA
508WARSZOWSKA BEATA WARSZOWSKA1981KALISZTEAMPOLSKA
509WAWRZYK PAULINA1992ŻMUDŹPOLSKA
510WENTA WIESŁAWA1978SIERAKOWICEKS BATPOLSKA
511WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOLSKA
512WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOLSKA
513WERPACHOWSKI DAWID1984BIAŁYSTOKPOLSKA
514WĘGRZYŃSKA EWA1971SOSNOWIECPOLSKA
515WĘGRZYŃSKA EWA1971SOSNOWIECPOLSKA
516WIELEK MAREK1960KUDOWA ZDRÓJPOLSKA
517WIELEK MAREK1960KUDOWA ZDRÓJPOLSKA
518WIKTOROWSKA NINA1976JAWORPOLSKA
519WILK GRZEGORZ1975NYSAPOLSKA
520WINIARSKI KACPER2000PRUSZKOWPOLSKA
521WISNIEWSKI RAFAL1982GOSTYNINPOLSKA
522WITOWSKA BEATA1979RYBNIKPOLSKA
523WITOWSKA BEATA1979RYBNIKPOLSKA
524WITOWSKA BEATA1979RYBNIKPOLSKA
525WŁODARCZYK WALDEMAR1980BRZEG DOLNYWITORTEAMPOLSKA
526WNOROWSKA MAŁGORZATA1980BIAŁYSTOKPOLSKA
527WÒJCIK MARIUSZ1973KIELCEPOLSKA
528WOJDAS MATEUSZ1986BĘDZINPOLSKA
529WOJEWODA JUSTYNA1985NIEPOŁOMICEPOLSKA
530WOJEWÓDKA TOMASZ1971WROCŁAWPOLSKA
531WOJNAROWICZ PIOTR1968WARSZAWAPOLSKA
532WOJTACKA MAGDALENA1992MIKOŁAJKI POMORSKIEPOLSKA
533WOJTCZAK ARKADIUSZ1992ZALESIEPOLSKA
534WOJTYNOWSKI ARTUR1972BYDGOSZCZGERIATRIA TEAMPOLSKA
535WOLCZYNSKI WOLCZYNSKI1976GRUDZIADZPOLSKA
536WOLCZYNSKI WOLCZYNSKI1976GRUDZIADZPOLSKA
537WOLNIEWICZ ROBERT1957SZCZECINPOLSKA
538WOLSKI PIOTR1968ŻELEŹNICAPOLSKA
539WOŁOSIK SŁAWOMIR1968NOWODWORCEPOLSKA
540WOŁOSIK SŁAWOMIR1968NOWODWORCEPOLSKA
541WÓJCIK BEATA1974ŁÒDŹPOLSKA
542WYSOCKA URSZULA WYSOCKA1984KOSZALINPOLSKA
543ZABUDOWSKA JOANNA1976CZYŻEWOSTRÓW BIEGAPOLSKA
544ZAJĄC WALDEMAR1964KARNIEWOPOLSKA
545ZAMIATOWSKA KINGA1977BYDGOSZCZPOLSKA
546ZAPIEC ANIELA1957WYSOKAPOLSKA
547ZAPIEC ANIELA1957WYSOKAPOLSKA
548ZAPIEC LRSZEK1949WYSOKAPOLSKA
549ZASADA WIOLETTA1971POŁCHOWOPOLSKA
550ZAWADZKI MARIUSZ ZAWADZKI1979CIECHANÓWPOLSKA
551ZĄBKOWSKA MAŁGORZATA1975SOSNOWIECPOLSKA
552ZDANIUKIEWICZ GRZEGORZ1962WAŁCZWĘZEŁ TELEINFORMATYCZNY WAŁCZPOLSKA
553ZDZYMIRA ZENON1953TARCZYNPOLSKA
554ZGRAJEWSKI ARKADIUSZ1977OPALENICAPOLSKA
555ZODROW NORBERT2001CHODZIEŻPCH-RUNPOLSKA
556ZYCH ROBERT1975MYSZECINROBERTPOLSKA
557ZYS JAROSŁAW1969KRAKÓWPOL
558ŻAGUŃ JAROSŁAW1968SWIDNICAKLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA „20-TKA”POLSKA
559ŻÓŁTOWSKI MARIUSZ1974PŁOCKPOLSKA
560ŻUKOWSKA EWA1978BIAŁYSTOKPOLSKA
561ŻUKOWSKA EWA1978BIAŁYSTOKPOLSKA
562ŻYTKOWSKI ANDRZEJ1963BIAŁA PODLASKATKKF KRZNAPOLSKA