Gdyńskie Centrum Sportu - profil zawodnika

Lista startowa / Start List

Kup voucher!

Bieg Urodzinowy Gdyni - Bieg Główny

NumerSurname NameCityTeam Kategoria
11ADAMCZYK KAJETANGDAŃSKM30
12ADAMIAK RADEKGDYNIAM30
13ADAMOWICZ KATARZYNAGDYNIAK30
14ADAMOWICZ RAFAŁGDAŃSKLECIMY TUTEJM30
15ADAMSKI MICHALGDYNIAM30
16ADAMSKI TOMASZGDYNIAGDYŃSKIE CENTRUM SPORTUM30
17ADASZEWSKA MONIKAGDYNIAK40
18AGNIESZKA DOBKOWSKA AGNIESZKAWEJHEROWOMTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAM40
19ALBINIAK ARTURŁÓDŹKLUB POSIADACZY KAŁDUNA TAKTYCZNEGOM20
20ALEKSIEJUK ALEKSANDRAGDYNIAACTIVE FLOWK20
21AŁASZKIEWICZ CEZARYGDYNIAELWAT/DIDELIGHTM40
22AMBROZIAK KRZYSZTOFGDAŃSKCTSM40
23AMBROZIAK LESŁAWGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM40
24ANDREARCZYK PATRYKGDYNIAERGO HESTIA RUNNING TEAMM30
25ANDROSZ KRZYSZTOFGDAŃSKCTSM30
26ANDRYSKOWSKI WOJCIECHGDYNIAM30
27ANDRZEJAK KASIAGDAŃSKK30
28ANDRZEJCZAK PATRYCJAGDYNIAK30
29ANDRZEJEWSKI PATRYKPOZNANM40
30ANETA SUCHACKA ANETA SUCHACKAGDYNIAM40
31ANSZPERGER BOGDANGDYNIAA-TEAMM70+
32ANTCZAK KLAUDIAGDYNIAK20
33ANTONOWICZ WOJCIECHSZCZECINM60
34ARCIUCH ŻANETTAGDYNIAK40
1987ARKHAHELSKA DARIASOPOTNORDEAK20
35ARMATYŃSKA MAŁGORZATAGDYNIAMOTYWATORNIA TEAMK50
36AUGUSTYNIAK MIROSŁAWAGDYNIAMAMY TOK40
37AUGUSTYNIAK TOMASZPRUSZCZ GDAŃSKIM40
38AUSTEN BARTŁOMIEJGDYNIAJASE FOODSM40
39BABIAK MICHAŁGDYNIAM40
40BACH MACIEJPRUSZCZ GDAŃSKIORLEN RUNNING TEAMM30
41BACH TOMASZPRUSZCZ GDAŃSKIORLEN RUNNING TEAMM70+
42BADTKE DAMIANGDYNIAAVANPORTM30
43BAGIŃSKI MACIEJGDYNIASHIREM30
44BAHDANAU ANDREIGDYNIASTAYER RUN CLUBM40
45BAJDA GRZEGORZPOGÓRZEM30
46BAK DAWIDGDYNIATREC TEAMM40
47BALICKI ANDRZEJGDYNIAM70+
48BALIŃSKI SŁAWOMIRGDYNIAM40
49BAŁONIAK-SAŁUDA KAMILGDAŃSKALOHA TEAMM30
50BAŁUT MICHAŁGDYNIAM30
51BANACH BARTOSZGDAŃSKBRIGHT INVENTIONS - BANACH COACHM30
52BANACH PIOTRCHWASZCZYNOBIEGNIEMYM50
53BANACH ROBERTGDAŃSKBSTM40
54BANASZEK ANNAGDYNIAK30
55BANAŚ ANNAGDAŃSKARLA RUNNING TEAMK40
56BANAŚ MONIKAGDYNIAK20
57BANIA MAREKKWIDZYNM50
58BARAMBAS OLIWIASKÓRCZAKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESSK16
59BARANOWSKA MAJAGDYNIAPOMORZE ZHRM20
10BARANOWSKA-TRZASKO ALEKSANDRAGDYNIAHARPAGANK40
61BARANOWSKI ARTURGDYNIAPOMORZE ZHRM50
62BARANOWSKI MICHAŁGDAŃSKPOMORZE ZHRM20
63BARANOWSKI PATRYKWEJHEROWOM20
64BARANOWSKI SEWERYNLUZINOLKST LUZINOM20
65BARANSKI ADRIANGDAŃSKZHR POMORZEM30
66BARAŃSKI LESZEKGDYNIAM50
67BARCZAK BARTŁOMIEJGDYNIAWRACAM DO ZDROWIA TEAMM30
68BARSZCZEWSKI PRZEMYSLAWGDYNIAM30
69BARTCZAK RADOSŁAWGDAŃSKM20
70BARTKOWIAK MICHAŁGDYNIATRÓJMIEJSKIE PYRYM30
71BARTNICKI ALEKSANDERGDYNIAENDURE TEAMM20
72BARTNICKI KRZYSZTOFGDYNIAM40
73BARTSCH ALEKSANDRAGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMK30
74BARZOWSKI PAWEŁGDYNIAM30
75BASIŃSKA-AHMED OLGAGDYNIAK40
76BECKER MARCINLEBORKM50
77BECKER WIOLETTALĘBORKFARM FRITES POLANDK50
78BEDNAREK KRZYSZTOFGDYNIAM50
79BEDNARSKA EDYTAGDAŃSKBRYLE DO PRZODU :)K40
80BEDNARSKI MARCINGDAŃSKNORDEAM40
81BEGER MACIEJGDYNIAZHRM20
82BEJGER MARCINGDYNIAHOW YOU DOINM30
83BEJM ŁUKASZGDAŃSKENDURE TEAMM30
84BEKIER ANNAGDYNIAK30
1979BELLWON PAWEŁGDYNIANORDEA RUNNERSM30
85BELLWON RAFAŁRUMIARUNPASSION.PL TEAMM40
86BELLWON TOMASZGDYNIALSEG RUNNING TEAM/SPORTOWA GDYNIAM30
87BENEDICT PAWEŁGDAŃSKM20
88BERDYCH ANGELIKAGDANSKLSEG RUNNING TEAM / ADIDAS RUNNERS TRICITYK20
89BERLIŃSKI PRZEMYSŁAWGDYNIANA KOZETCE Z MIELONYMIM40
90BERNACIAK EWAKOLECZKOWOUKS ORIENTUŚ ŁÓDŹK30
91RODO POŁCHOWORODOM50
92BERNATEK ADAMGDYNIAM30
93BIAŁA BEATAGDANSKK60
94BIAŁA JOANNAGDYNIAK30
95BIAŁCZYK DANUTAGDYNIAK30
96BIAŁY AGATAGDYNIAK40
97BIAŁY PAWEŁGDYNIAM30
98BIANKOWSKI PIOTRGDYNIABALTIC COLD BEAST #GWSCTEAMM40
99BIEDERKA ZBIGNIEWPAPROTNIAM60
100BIEDRZYCKI SZYMONGDYNIADEBIUCIKM40
101BIELA KACPERGDAŃSKIMPULS ZDROWIAM
102BIELAWSKA BIANKAGDYNIAKL GDYNIAK16
103BIELAWSKI PAWEŁGDYNIAM30
104RODO WARSZAWARODOK40
105BIELECKA KORNELIARUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAK50
106BIELECKI TADEUSZRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAM50
107BIELERZEWSKI JAKUBWARSZAWAPUBLICIS RUNNERS TEAMM50
108BIELICKI ROBERTGDYNIAKM PSP GDYNIAM40
109BIELIŃSKI DOMINIKGDYNIAM30
110BIELUSZEWSKA MAGDALENAGDYNIATREC TEAMK20
111BIESZK GRZEGORZDĘBOGÓRZEPIWO TO MOJE PALIWOM40
112BIŃKOWSKI MATEUSZGDYNIAM70+
113BISEWSKI ANDRZEJGDYNIAM40
114BISTROŃ ROBERTGDYNIAM30
115BISZTYGA FILIPBANINOM30
116BLADOWSKI KRZYSZTOFKARTUZYHARPAGAN JEZUSA CHRYSTUSAM30
117BLASZKIEWICZ-OKRAGLY WOJCIECHGDAŃSKMUST BAKE / SOBCZAKTEAMM30
118BLECH JAREKGDYNIAM60
119BLOCH KAMILREDATEAM SZARAKAM50
120BLOCH MACIEJDAWIDY BANKOWEACCENTUREM30
121BLOCH SZYMONWARSZAWAENATA BREADM30
122BŁASIAK ALICJAGDAŃSKM30
123BŁAŻEJ MAŁGORZATAGDYNIAK30
124BŁAŻKO MACIEJGDYNIAPRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ!M40
125BŁAŻUK JAROSŁAWGDYNIATREC TEAMM40
126BOBEK MICHAŁGDYNIAROJBERM30
127BOBER PRZEMYSŁAWMOSTYM50
128RODO GDAŃSKRODOK50
129BOGACZ PAWEŁGDAŃSKKLASYCZNE BUTYM50
130BOGDAN RAFAŁULKOWYM30
131BOGDANOWICZ ŁUKASZGDYNIAM20
132BOGDANOWICZ MARTAGDYNIAPEKAZETK30
133RODO MRĄGOWORODOM30
134BOGUCKI ARKADIUSZOTOMINOM40
135RODO SOPOTRODOM40
136BOGULSKI PIOTR BOGULSKIZBLEWOKS SOKÓŁ ZBLEWOM30
137BOGUSZ TOMASZGDYNIABIEGAJĄCA GDYNIAM40
138BOHDAN ŁUKASZGDAŃSKM30
139BOHOMIAHKOVA KHRYSTYNAODESA/GDYNIASTAYER RUN CLUBK30
140BOIKE DAMIANRUMIASZUSTY TEAMM40
141BOJAN ANDRZEJGDYNIAANDDACHM40
142BOJKE ALEKSANDRAGDYNIAK20
143BOLESKA-ROMANEK MARTAGDYNIAK40
144BONISŁAWSKA ANITAGDAŃSKMKRAWCZYŃSKATEAMK50
145BORAWSKI MARCINGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAM30
146BOREK PIOTRGDYNIAM40
147BORKO RYSZARDGDYNIAPIDRINA GDYNIAM50
148BORKOWSKI FILIPGDYNIAM20
149BORKOWSKI MICHAŁGDYNIAM40
150BOROWSKA AGNIESZKAGDYNIAK40
151BOROWSKA JULIAPUŁTUSKWIOSKA SMERFÓWK20
152BORSUK MATEUSZGDYNIAM30
153BORTNOWSKI MAREKGDANSKPLICHTA RUNNING TEAMM40
154BORZYSZKOWSKI BARTOSZKWIDZYNM20
155BOZA BEATACHŁAPOWOK50
156BOZENSKI DARIUSZRUMIAM50
157BRACŁAWIEC KAMILGDYNIABETTERLIFEM20
158BRAMOWICZ JACEKJUSZKOWOM40
159BRANDT PAWELSOPOTM40
160BREŃKACZ KORNELGDAŃSKM20
161BRODNICKI MARCELGDYNIABEMA SIGALM20
162BROWARCZYK DOMINIKAGDYNIAGPUMPKIN RUNNING TEAMK20
163BROŻYNA IGORGDYNIAM30
164BROŻYNA RYSZARDGDYNIACTSM50
165BRÓJ RYSZARDGDAŃSKM60
166BRUCKI ROBERTGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PLM50
167BRUSKA NATALIAGDAŃSKENDURE TEAMK30
168BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA MONIKAGDYNIAULTRA ŻÓŁWIKK50
169RODO REDARODOM20
170BRYKSY EMILIAGDANSKADIDAS RUNNERS TRICITYK30
171BRZEZICKI MACIEJGDYNIAM70+
172BRZĘK JAKUBGDANSKALPINE CREWM20
173RODO PRUSZCZ GDAŃSKIRODOM30
174BUCZEK KAROLINAGDYNIAK16
175RODO GDYNIARODOM40
176BUCZYŃSKI PAWEŁTRĄBKI MAŁEM50
177BUDA ŁUKASZGDYNIANO EXCUSESM20
178BUDEK ARTURWEJHEROWOM30
179BUDNIK MACIEJPUCKARLA RUNNING TEAMM30
180BUDZIŃSKA URSZULASOPOTK30
181BUDZYŁA MARCINGDAŃSKM30
182BUJNICKI MARCINPASŁĘKM40
183BULCZAK KAROLSTRZEPCZM40
184BULMAN PAWEŁŁEBUNIAM30
185BURAS JAKUBGDYNIAM20
186BURMISTRENKO DMYTROGDANSKM40
187BURTOWY ANDRZEJGDAŃSKM70+
188BURTOWY PIOTRGDYNIAADTRANM30
189BURY PAWEŁGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL/MKRAWCZYŃSKA TEAMM40
190BUSZ MACIEJGDYNIABUDIBAJM20
191BUŚ ALEKSANDERMOSTYM50
192BUŚ ALEKSANDRAMOSTYK20
193BUŚ KAMILLAMOSTYK50
194BUTKIEWICZ ANNASOPOTK30
195BUTRUK LUIZAGDYNIAFIT L.A.B.K30
196BUZAŁA DANIELGDYNIAM40
197BYCZKOWSKI KIEJSTUTGDYNIARAZ KOZIE ŚMIERĆM40
198BYKOWSKA AGATAGDANSKK30
199BYTOWSKA ZOFIAGDYNIAK20
200CABAJ SZYMONGDYNIAM20
201CEGLAREK RAFAŁPIERWOSZYNOM40
202CEGŁA ALEKSANDRAGDYNIAK20
203CEPURDEJ WŁADYSŁAWGDYNIAXLO GDYNIAM16
204CHAMIAREUSKI DZMITRYGDAŃSKRUN4FUNM30
205CHAMIER CIEMINSKI TOMEKGDYNIAM30
206CHLEBEK MACIEJGDYNIAARKA GDYNIAM30
207CHLIPAŁA ALEKSANDRAGDYNIAK40
208CHMIEL DOMINIKGDYNIAM30
209CHOMA WOJCIECHGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM40
210CHRABKOWSKI SEBASTIANGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM20
211CHROSTOWSKI PIOTRKWIDZYNCZK PUCKM40
212CHRUSCIEL ADRIANNAGDYNIAACH STUDIO TEAMK30
213CHUGAEV MIKHAILGDAŃSKDYNATRACEM30
214CHWALISZ LESZEKRUMIAPARKRUN RUMIAM70+
215CHWALISZ SABINARUMIAPARKRUN RUMIAK70+
5CHYB RADOSŁAWGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
217CHYŁA AGNIESZKAGDYNIAK40
218CHYZIŃSKI GRZEGORZRUMIAM40
219CIBA MICHAŁWEJHEROWOPORTA RUNNING TEAMM50
220RODO GDYNIARODOM20
221CICHA IWONAGDYNIAOBYDOMETYK40
222CICHOCKI BARTOSZGDAŃSKM20
223CICHOŃ MACIEJREDAM50
224CICHOWSKA DOMINIKAGOŚCICINOK30
225CIELAS JAKUBGDYNIAM20
226CIELAS PIOTRGDYNIAM50
227CIEMNY MAREKGDYNIAM40
228CIESIELSKI JANTORUŃ#1512WINGEDHEARTSM50
229CIESIELSKI JERZYPOZNAŃ#WINGEDHEARTS1512M20
230CIESIELSKI MACIEJGDYNIA#1512WINGEDHEARTSM30
231CIESIELSKI MACIEJGDAŃSKM30
232CIEŚLARCZYK KAROLGDYNIATREC TEAMM40
233CIEŚLIKOWSKI DANIELGDYNIAM30
234CIEŚLUCIŃSKI ŁUKASZRUMIAM40
235CIOSEK MATEUSZRUMIAM30
236CIROCKI DOMINIKŻUKOWOM20
237CIUNEL ŁUKASZGDYNIAM40
238CYBULSKI MARCINGDYNIAŚPIEWANKI TEAMM30
239CYPUKOW MACIEJGDAŃSKBANACH COACHM30
240CYRSON PRZEMEKGDYNIAM30
241CZAJA LESZEKSTAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIM40
242CZAJA MARCINGDYNIAM30
243CZAJKA MARIUSZGDYNIAUKS AZYMUT 45M40
244CZAJKOWSKI PAWEŁGDYNIABCT TEAM GDYNIAM40
245CZAJKOWSKI TOMASZSULMINDUDYCZ RUNM50
246CZAJKOWSKI TOMASZGDYNIATEAM ALINEM40
247CZAPIEWSKI JAROSŁAWGDYNIAJJKMM40
248CZAPIEWSKI KRZYSZTOFGDYNIAJJKMM16
249CZAPROWSKI DAMIANGDYNIAM20
250CZAPSKI ARIELGDAŃSKM30
251CZARNECKA KATARZYNAWARSZAWAK30
252CZARNECKI SEBASTIANBORKOWOM30
253CZARNOWSKI KRZYSZTOFREDAFABRYKADOBREJZABAWY.PLM40
254CZECHOLIŃSKI MICHAŁGDYNIAM30
255CZERAN DAGMARAGDYNIAK20
256CZERNIAK GRZEGORZGRUDZIĄDZMAM OCHOTĘ POBIEGAĆM40
257CZERWIŃSKA MONIKAGDYNIAMORELKAK30
258CZERWIONKA DARIUSZGDYNIAOBYDOMETYM40
259CZUJ PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
260CZWAL CEZARYGDYNIAM20
261CZYSZAK MICHAŁTCZEWM30
262CZYSZEK KAROLGDAŃSKM30
263ĆWIDAK PAWEŁGDAŃSKM30
264ĆWIKAŁOWSKI BARTŁOMIEJGDYNIAM40
265ĆWIKAŁOWSKI WALDEMARGDYNIAM60
266ĆWIKLAK BARTOSZGDYNIAOLIWKA TEAMM40
267ĆWIKOWSKI KAMILAUGUSTÓWĆWIKU BIEGAM30
268DAJNOWICZ MARCELGDYNIAM70+
269DAMASZKE ALEKSANDRACHWASZCZYNOK30
270DAMBIEC KATARZYNAGDYNIAK40
271DANISZEWSKI WOJCIECHDŁUGIEM20
272DARGA LUKASZRUMIAPIJE I BIEGAMM40
273DARGACZ ARTURGDYNIAFOREST RUN GDYNIAM40
274DARGACZ BARTOSZMILWINOM20
275DARNA DANIELGDAŃSKM30
276DAROSZEWSKI JERZYGDYNIAM20
277DASIUKIEWICZ LESZEKGDAŃSKM60
278DAWIDOWICZ MARIOLAREDAPLAŻOWA TEAMK40
279DAWIDOWSKA NATALIARUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA / ADIDAS RUNNERS TRICITYK20
280DAWIDOWSKI JAKUBGDAŃSKBCTM30
281DĄBKIEWICZ WALDEMARKĘBŁOWOM40
282DĄBROWSKI DARIUSZGDYNIADĄBKITEAMM70+
283DĄBROWSKI MIREKREDABEZKLUBOWOM50
284DĄBRÓWKA KAMILGDYNIAPROFIL SOFTWAREM30
285DĄBSKI WOJCIECHGDYNIAM30
286RODO POGÓRZERODOM70+
287DEKA PIOTRGRUDZIĄDZM50
288DEKA PRZEMYSŁAWGDYNIAKUJAWSCY RUNNERSM30
289DELUGA JAGODAGDYNIAK20
290DEMBICKI PIOTRGDYNIAKM PSP GDYNIA JRG4M40
291DEREVIANKO OLGAGDAŃSKK30
292DERING MARCINDEMLINM30
293DĘBOWCZYK BARTOSZGDYNIAM30
294DĘBOWSKA AGNIESZKARUMIAK30
295DLUGOWSKI DARIUSZGDYNIADDTMM40
296DŁUGOSZ TOMASZGDAŃSKADTRANM30
297DMOCHOWSKA JULITARYBNOK60
298RODO WEJHEROWORODOK40
299DOBIES ANNAGDYNIAK40
300DOBRAKOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM50
301DOBROWOLSKA DOROTASOPOTACTIVE FLOWK40
302DOBROWOLSKI DARIUSZGDAŃSKADTRANM40
303DOBROWOLSKI JACEKGDYNIAM50
304DOBRZYŃSKA ALEKSANDRAGDYNIAK20
305DOBRZYŃSKA STELAGDAŃSKK40
306DOBRZYŃSKI TOMASZGDYNIAXRUNNERSM40
307DOKRZEWSKA KATARZYNAGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYK30
308DOLATA JĘDRZEJREDABASTION REDAM30
309DOLEWSKI DANIELGDYNIAM20
310RODO GDYNIARODOM50
311DOLINNY JAROSLAWSTRASZYNM40
312DOMAGAŁA PAWEŁGDYNIAM30
313DOMARADZKI PAWEŁGDAŃSKDYNATRACEM20
314DOMBROWA MARTYNAGDAŃSKMARTI&OLAFK30
315DOMURAT MARCINMALBORKM30
316DOROŻKO DARIUSZGDYNIAM30
DOROŻKO MARIUSZGDYNIAGPUMPKIN RUNNING TEAMM30
317DORSZ BEATAGDYNIAK50
318DOSTATNI GRZEGORZKOŚCIERZYNA WYBUDOWANIEBALTIC BETA TEAMM40
319DOWNER MACIEJIŁAWAM20
320DRAGUSINOIU HORIARAMNICU VALCEAVALCEAM30
321DRANIA ADAMGDYNIAM40
322DRANKIEWICZ MARTAGDYNIAMKRAWCZYŃSKA TEAMK40
323DRANKIEWICZ ROBERTGDYNIAMKRAWCZYŃSKA TEAMM40
324DRAWC MIECZYSŁAWGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA - TEAMM60
325DRAWZ MATEUSZGDYNIAM20
326DRAŻBA MAREKGDYNIAM50
327DRESZLER WIESŁAWSKOWARCZM50
328DROBIŃSKI WOJCIECHCHWASZCZYNOFLOTA GDYNIAM40
329DROZD SARAGDYNIAMS15K30
330DRZAZGOWSKI BARTOSZGDAŃSKM30
331DRZYMALSKI OSKARGDYNIAM20
332DUBA PIOTRGDYNIARODZINKAM40
333DUBICKA AGNIESZKAGDYNIASPEEDWAYK30
334DUBROWSKI SZYMONGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM20
335DUDYCZ RADOSŁAWGDAŃSKDUDYCZ RUNM50
336DUNIA WOJCIECHGDYNIAMAMY TOM40
337DUNOWSKI` ŁUKASZGDYNIAM30
338DURZYŃSKI TOMASZLĘBORKKLUB 42,2 LĘBORKM40
339DWULAT TOMASZBARCIANYM50
340DYBOWSKI MICHAŁWIERZCHUCINOM20
341DYMEK MARCINGDYNIAINTEL RUNNERSM40
342DYMOWSKI ARTURBOJANOJABŁOŃSKI BOXING TEAMM50
343DZIEMIAN JAKUBGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM30
344DZIĘCIELSKI KRYSTIANGDYNIAM20
345DZIOBA MICHAŁSOPOTTRI DZIOBAM50
346DZIUBEK TOMASZGDYNIAM50
347RODO GAZIANTEPRODOK20
348ERWIN KAROLINAGDAŃSKK40
349FALITARSKI PIOTRGDYNIAM40
350FALKOWSKI ŁUKASZGDAŃSKCARBON SILESIA SPORT BY VITARADEM30
351FALTYŃSKI KRYSTIANGDYNIABEMA SIGALM20
352FEDE JOANNA FEDEGDANSKK30
353FERLIN ALEKSANDRAGDYNIAK30
354RODO WEJHEROWORODOM40
355FIDOS ALEKSANDERGDAŃSKM40
356FIERKA TOMASZLĘBORKBIEGAM BO LUBIĘ ;)M40
357FIGEL JAKUBGDYNIAACTIVE FLOW / RUNPASSION.PL TEAMM30
358FIJAŁKOWSKA EWAGDYNIAJABŁOŃSKI BOXING TEAMK30
359FILIPKOWSKI PIOTRWARSZAWAM40
360FILIPOWICZ TOMASZGDAŃSKGDAŃSKIE CENTRUM KONTAKTUM40
361RODO PRUSZKÓWRODOM40
362FIRIN BOGDANGDYNIAJBTEAMM50
363FLEJSZAR MARCINGDYNIAM30
364FLORYS ADRIANGDAŃSKM30
365FOBKE FELIKSGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAM30
366FOBKE PAWEŁGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
367FOJUT TOMASZGDYNIAKIERATM40
368FOKS MARCINGDAŃSKDZIKIE ŻYCIE RUNTEAM, FOX TEAMM20
369FOKS MICHAŁKIEŁPINOFOKS TEAMM40
370FORMELA DARIUSZSOMONINOBIOTECHNOLOGY S.C.M50
371FORMELA JACEKRUMIAM40
372FORMELA PIOTRGDAŃSKRUNPASSION.PL TEAMM30
373FRANCKIEWICZ MATEUSZGDAŃSKWKS BEZDOMNIM40
374FRANKOWSKI WOJCIECHELBLĄGWAKACJE.PLM30
375FRANKÓW ŁUKASZGDAŃSKM40
376FRĄCKIEWICZ STEFANGDAŃSKM60
377FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJGDAŃSKM40
378FRĄCKOWIAK TOMASZGDYNIAM40
379FRĄCZAK RADOSŁAWGDYNIARAGEM40
380FREIBERG KAROLINAGDYNIAK20
381FREITAG JACEKSOPOTTRIDEAM30
382FRONC WALDEMARGDYNIAKARWINYM70+
383FRYDRYCHOWSKI FILIPGDAŃSKM16
384FURCHE BOGUMIŁGDYNIAM40
385G GOSIAGDYNIAK40
386GACEK TOMASZGDYNIADYNATRACEM40
387GAFKA KATARZYNAGDYNIAK30
388GAJDA MACIEJGDYNIAM50
389GAJLEWICZ SZYMONGDYNIAWAG1M20
390GALEK TOMASZGDYNIAM40
GALIKOWSKI MICHAŁGDYNIAARKA GDYNIAM20
391GALKA LUKASZBRANIEWOAR TRICITY/PKLAMM30
392GAŁAT JĘDRZEJGDYNIAOGURASYM16
393GAŁECKI ADRIANGDYNIASZÓSTY BATALIONM20
394GAŁĘZA SŁAWOMIRGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
395GAŁKA GRZEGORZGDAŃSKM50
396GAŁUSZYŃSKA KASIAGDYNIAACTIVE FLOWK30
397GAŁUSZYŃSKI ŁUKASZGDYNIAACTIVE FLOWM30
398GAŁUSZYŃSKI PAWEŁGDYNIAACTIVE FLOWM30
399GAMBOWSKI PIOTRPUCKM20
400GAPIŃSKI WOJCIECHGDYNIAM20
401GARBARCZUK SONIAWABRZEŹNOK20
402GARCIA IVANRUMIAM40
403GARSKA MONIKAGDYNIAK30
404GARSTKA KAMILGDYNIAM30
405GASIN NADIAGDAŃSKLSEG RUNNING TEAMK20
406GAWIN ELAGDAŃSKK40
407GAWINEK KAROLGDYNIAWLM40
408RODO WEJHEROWORODOM60
409GĄSIOROWSKI KONRADGDYNIAVILO GDYNIAM16
410GĄSKA MACIEJGDYNIAPĘDZĄCE ŚLIMAKIM50
411GĄSZCZYK AGATAGDYNIAK30
412GDANIEC ANNASTAROGARD GDAŃSKIM40
413GELIŃSKI KAROLMOSTYM40
414GELLERT ANNAPOGÓRZEOWLBEARK30
415GETEK FILIPGDYNIACHŚM20
416GĘBIŚ IRENEUSZGDYNIAGĘBIŚ TEAMM40
417GĘSICKI KRZYSZTOFGDAŃSKM30
418GIBAS JACEKDĘBOGÓRZE WYBUDOWANIEM50
419GIBASZEK IGORGDYNIABEMA SIGALM20
420GIERASIMCZYK JAKUBGDAŃSKM30
421GIERSZEWSKI MATEUSZPOZNAŃM30
422GIGOWSKA PAULINAGDYNIAK20
423GIZICKI PAWEŁGDYNIAM50
424GIŻYCKI TOMASZGDYNIAWITKOWSKI RUNNING TEAMM30
425GLISZCZYŃSKI TOMASZGDYNIAM40
426GŁADKOWSKI BARTŁOMIEJGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓWM40
427GŁOMBIOWSKA ZUZANNAGDYNIARUNPASSION.PL TEAMK20
428GŁOWACKI DAMIANGDYNIAM20
429GŁOWIENKA ŁUKASZŁEBCZ210M20
430GŁÓDKOWSKA MAŁGORZATAGDYNIAADWOKOTYK30
431GŁÓDKOWSKA NATALIAGDYNIAK30
432GŁUCHOWSKA AGATAGDYNIAK50
433GŁUCHOWSKI JĘDRZEJELBLĄGM20
434GŁUSZEK BOŻENAGDYNIAK60
435GNIOT BOŻENAMINIKOWOK40
436GODZIUK ROMANTORUŃM60
437GOEBEL RADOSŁAWRUMIAEUROŚCIGACZEM40
438GOJKA PIOTRLUBKOWOM20
439GOŁĄBEK MARCINGARCZORLEN RUNNING TEAMM30
440GOŁĄBEK PAWEŁGDAŃSKM30
441GOŁĘBIEWSKA MARTYNAREDAK20
442GOŁĘBIEWSKI MICHAŁGDAŃSKIRMSM40
443GOŁĘBIEWSKI RAFAŁREDAM30
444GOŁOS MAGDALENAGDYNIATRIGO GDYNIAK50
445GOŁOS MICHAŁGDYNIATRIGO GDYNIAM50
446GOŁUŃSKI WALDEMARGDYNIAADTRANM30
447GOŁYSZNY MARTAGDYNIAFUNDACJA JEPPESENAK40
448GOŁYSZNY WIKTORGDYNIAM40
449GONERA MAREKGDYNIAM40
450GONTARCZYK DAWIDGDYNIAM30
451GORCZYŃSKA MARTAWEJHEROWOUKS SAMOCHODÓWKAK16
452GORECKI MICHALGDYNIAADTRANM40
453GORKOWSKI PIOTRGNIEWINODYNATRACEM20
454GORSKI ŁUKASZBOJANOM30
455GORZELAK MAGDALENAGDYNIAMAMY TOK40
456GOŹDZIEWICZ PAWEŁGDYNIABIEGAMYRAZEM GDYNIAM40
457GÓRALCZYK HUBERTGDYNIAM30
458GÓRCZYŃSKI KRYSTIANGDAŃSKM40
459GÓRECKI KACPERGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PLM20
460GÓRECKI PRZEMEKGDYNIAHAIRSHOPM40
461GÓRECKI ROMANGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA // BIEGAMYRAZEM.PLM50
462GÓRECZNY RAFAŁTUCHOMMKRAWCZYŃSKA TEAMM50
463RODO GDYNIARODOK50
464GÓRSKA MAŁGORZATAWEJHEROWOK16
465GÓRSKA-KOBYLSKA ANETAREDARUNEDAK40
466RODO KĄPINORODOM40
467GRABAN LUKASZGDYNIAM30
468GRABOWICZ BARTOSZGDYNIAJADWIGAM30
469GRABOWSKA AGNIESZKAGDYNIAI ALO GDYNIAK40
470GRABOWSKI BŁAŻEJGDYNIAFC BOGDANYM30
471GRABOWSKI GRZEGORZGDYNIAM50
472GRABOWSKI GRZEGORZGDANSKINTEL RUNNERS/ASTMA GDANSKM40
473RODO WARSZAWARODOK20
474RODO GDYNIARODOK50
475GRALAK JACEKKOŚCIERZYNAAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAM50
476GRATKIEWICZ NATALIAMALBORKK30
477GREMPKA EWAGDAŃSKWOLĘ CZYTAĆK40
478GROCH WALDEMARGDYNIAASSECO ACTIVE TEAMM40
479GROCHOWSKA-MEJER PATRYCJAGDYNIAMSC RUNNING TEAMK30
480GROCHOWSKI MAREKGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA TEAMM50
481GROCHOWSKI PATRYKGDYNIABUBUM30
482GRODZKI KRZYSZTOFBANINORUNPASSION.PL TEAMM40
483GRONTKOWSKI KAROLGDYNIAWŁADCA PĄCZKÓWM30
484GROTH EWAGDYNIAPIDRINAK50
485GRUBA MICHAŁREDAPROARTM40
486GRUDZIEŃ ANITAGDAŃSKTEAM GDAŃSKIE MŁYNYK20
487GRUGIEL DAWIDGDYNIAM30
488GRYBOS ANDRZEJGDAŃSKM40
489GRYCNER PIOTRSTAROGARD GD.M70+
490GRYGOROWICZ KAROLINAGDYNIAK30
491GRZANKOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM40
492GRZEGORCZYK DOROTAKOWALETAKARYBAK40
493GRZELAK MACIEJSOPOTM70+
494GRZELAK MICHAŁGDYNIAM40
495GRZELAK-STĘPIEŃ MARTYNAGDAŃSKK30
496GRZEMSKA BASIAGDYNIAONZLOŁYK40
497GRZEMSKI JAKUBGDYNIAONZLOŁYM40
498GRZENKOWICZ JACEKGDYNIAWYMIATACZEM50
499RODO ROZLAZINORODOM40
500GRZESZCZUK MACIEJGDAŃSKM30
501GRZYWACZEWSKA IZABELAGDYNIAK50
502GUĆ MACIEJGDYNIAOMNIM20
503GUDEL JUSTYNAGDYNIATEAM DKMSK40
504GUSZKOWSKI JAKUBGDYNIAM30
505GUTOWSKA DOMINIKAGDYNIAK30
506GUTOWSKI GRZEGORZRUMIAPGB SPORTOWA PACZKAM50
507GUTOWSKI MICHAŁGDYNIAMSC RUNNING TEAMM30
508GWOZDCKA KATARZYNAGDYNIAK30
509HABAJ PIOTRGDYNIAROWERZYSTA NA FALIM40
510HALL SIMONJUSZKOWOM40
511HALMANN MIREKWEJHEROWOPGB SPORTOWA M40
512RODO GDYNIARODOM20
513HATŁAS ADAMGDYNIAM40
514HAUSLER MATEUSZRUMIAM20
515RODO GDYNIARODOM40
516HEGER ŁUKASZGDAŃSKM30
517HEIMRATH BARTŁOMIEJGDYNIALET'S DANCE 3CITYM40
518HELINSKA JOWITAGDYNIATEAM TRECK20
519HENNIG TOMASZZBYCHOWOWOPR WEJHEROWOM50
520HERMAN JACEKWEJHEROWOM40
521RODO GDANSKRODOM30
522HEWELT MACIEKGDYNIAHARPAGAN GDAŃSKM30
523HEYKA IRENEUSZLĘBORKM50
524HEYKA JAROSŁAWLĘBORKM50
525HILLER GABRIELAGDAŃSKMOTYWATORNIA TEAMK50
526HILLER WOJCIECHGDAŃSKM50
527HINC ALEKSANDRAGDAŃSKSHEE.ISK30
528HINC ŁUKASZGDAŃSKM20
529HINC WIKTORGDAŃSKM20
530HINZ ANNARUMIAWYMIATACZE / CIECHOCINKI TEAMK40
531HIRSCH ROBERT3CITYM60
532HNATYK MONIKAGDYNIAK40
533HNATYK RADOSŁAWGDYNIAM40
534HOFFMAN MARCINGDYNIAM30
535HOJKA TOMASZLIPIEZAKWAS TEAMM40
536HOLEWKA WIKTORIAGDYNIAK20
537HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZSIERAKOWICEKUJAWSCY RUNNERSM30
538HRYCIUK PAWEŁGDYNIAM30
539HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETAGDYNIAK40
540HUBA JAKUBGDYNIASHRUTKAM20
541HUDZIK KRZYSZTOFGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITY * PARKRUN GDYNIA * MAMY TOM50
542HUDZIK MAREKGDYNIAM50
543HUMANOWSKI MACIEJWŁADYSŁAWOWOM30
544HYBIAK MARIUSZGDYNIAM30
545IGNALEWSKI WOJCIECHSOPOTZEGGER TEAMM40
IMIANOWSKI JERZYGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM60
546INCZEWSKI ROBERTGDAŃSKM20
1980INGLOT MICHAŁGDAŃSKNORDEA RUNNERSM40
547INGLOT PIOTRGDYNIAM30
548IWANICKI JANGDYNIAM40
549IWANKOWICZ PAWEŁGDYNIAM30
550IWANOWICZ MAGDAGDAŃSKK40
551IWAŃCZUK ROBERTBIAŁA PODLASKAM50
552IWOŁA REMIGIUSZGDYNIABLUEMARM40
553JABŁOŃSKI ARIELGDAŃSKBEZ FORMY TEAMM30
554JABŁOŃSKI BARTOSZZGIERZM30
555JABŁOŃSKI BOGUSŁAWGDYNIAACTIVE FLOWM30
556JABŁOŃSKI RYSZARDGDYNIAFITNESSFITBACKM60
JABŁOŃSKI TOMASZGDYNIAJABŁOŃSKI BOXING TEAMM30
557JACASZEK WOJCIECHGDYNIAM40
558JACHIMOWICZ BARTOSZGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA TEAMM40
559JAGIEŁKA SEBASTIANRUMIAM40
560JAGODZIŃSKA KAROLINALUBICHOWOK40
561JAGUŚCIK MAGDAGDAŃSKK20
562JAKUBEK PATRYKBYTÓWRUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWM20
563JAKUBIEC ALEKSANDRAGDYNIAMAMY TOK40
564JAKUBOWSKA JAGODASULMINK30
565JAKUBOWSKI GRZEGORZGDYNIAM30
566JAKUBOWSKI PAWEŁGDAŃSKSOLWITTEAM/ BBL GDANSKM40
567JAKUBUS-KMIOTEK JULIAGDYNIAK30
568JAMROZ RENATAGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMK50
569JANECZKO ARKADIUSZGDANSKM30
570JANECZKO MALGORZATAELBLAGM30
571RODO KWIDZYNRODOM70+
572JANISZEWSKA MARTYNAGDYNIAK30
573JANISZEWSKI ALEKSANDERWARSZAWABIEGAM Z MARTĄ I OLKIEMM40
574JANKIEWICZ JERZYGDYNIAM70+
575JANKOWICZ ARTURMALBORKM40
576JANKOWSKA JUSTYNAGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAK40
577JANKOWSKA KATARZYNABIAŁYSTOKKS PODLASIE BIAŁYSTOKK30
578JANKOWSKI ARKADIUSZPRZODKOWOM40
579JANKOWSKI DAWIDGDAŃSKTREC TEAMM20
580RODO GDYNIARODOM50
581JANKOWSKI MACIEJKOWALEWILKIM30
582JANKOWSKI PAWEŁGDAŃSKWAKACJE.PLM30
583JANKOWSKI TOMASZGDYNIANORDEA RUNNING TEAMM30
584JANOWICZ RAFAŁGDAŃSKMASTERS PGM40
585JANOWSKI ADAMGDAŃSKLENDIM30
586RODO GDYNIARODOM70+
587JAREMA JAKUBKARWIAM40
588JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENACHWASZCZYNOADIDAS RUNNERS TRICITYK30
589JARONIEC ADRIANRUMIAM20
590JARZĘBOWSKA MAGDALENAGDYNIAK20
591JASICZEK MATEUSZBOLSZEWOM30
592JASINIEWSKI SŁAWOMIRSULNOWOM50
593JASIŃSKI PIOTRGDYNIAACTIVE FLOWM40
594JASIONOWSKA KATARZYNAGDAŃSKXRUNNERSK20
595JASKULSKA KATARZYNARUMIAK40
596RODO SOPOTRODOK20
597JASSOWICZ MIKOŁAJGDAŃSKM20
598JASTRZĘBSKA JOANNAGDYNIAFOREST RUN WICZLINOK40
599JASZCZOŁT BARBARAGDYNIAK50
600JATCZAK KATARZYNAGDYNIAK50
601JAWORSKI DAMIANGDYNIAM70+
602JELEŃ JULIASTAROGARD GDAŃSKIK20
603JELONEK ALICJAGDYNIAK30
604JEREMICZ KAMILGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM20
605JERZYNA JACEKRÓŻYNYTAKARYBAM40
606JESIONOWSKI ŁUKASZGDYNIAM30
607JETKE AGNIESZKAWLADYSLAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOM40
608JETKE KRYSTIANWŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOM40
609JEZIERNA MARTATOKARYK30
610JEŻEWSKA ANNAWEJHEROWOK40
611JĘDRA PIOTRGDAŃSKM30
612JĘDRZEJAK MAGDALENAGDYNIASĄ WOLNIEJSIK40
613JĘDRZEJCZAK MACIEJGDYNIAM30
614JĘDRZEJCZYK ADAMGDYNIAM30
615JĘDRZEJEWSKI SEBASTIANGDYNIAM30
616JONACZYK MAREKGDAŃSKLPP TEAMM30
617JÓZEFOWICZ ŁUKASZGDYNIAM30
618JÓŹWIAK KACPERGDAŃSKALPINE CREWM20
619JURA JAKUBANDRYCHÓWM20
620JUREWICZ EWELINAGRONOWO GÓRNEK30
621JUREWICZ PAWEŁELBLĄGM30
622JURGIELEWICZ-RÓG JOLANTAGDYNIAK20
623JUSZCZYK RAFAŁPOGÓRZEM40
624KABACIŃSKI DAWIDKOŁOBRZEGM40
625KABELIS ALEKSANDRAGDYNIABALTIC COLD BEAST #GWSCTEAMK30
123456789KACPROWICZS DANIELSTORUŃTAEM1M20
627KACZMARCZYK AGNIESZKAGDYNIAK30
628KACZMARCZYK KRZYSZTOFGDYNIAPEKAZETM40
629KACZMARSKI RAFAŁGDYNIAHARNAŚ TEAMM30
630KACZYŃSKA MARTAGDANSKK50
631KACZYŃSKI PIOTRGDAŃSKHARPAGAN GDAŃSKM40
632KADUSHKA LEANIDGDAŃSKM40
KADYLAK ANDRZEJMORĄGM20
633KAISER BARBARAGDAŃSKMANBUDTEAMK30
634KAISER WIKTORIAGDYNIAK40
635KAJETANOWICZ MACIEJBOJANOUKS DRAGON BOJANOM40
636KALASOUSKI YURYGDAŃSKRUN4FUNM40
637KALBARCZYK MICHAŁGDYNIAM20
638KALICA PAWEŁGDAŃSKM30
639KALINOWSKA JOANNAGDAŃSKDUDYCZRUNK50
640KALINOWSKI KRZYSZTOFGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIAM40
641KAMERKE JUSTYNALUZINOKAMERKIK30
642KAMERKE ŁUKASZLUZINOKAMERKIM30
643KAMINSKI TOMASZGDYNIAM60
644RODO GDYNIARODOK40
645KAMIŃSKI MICHAŁRUMIAM20
646KAMIŃSKI PIOTRBRODNICAM20
647KAMROWSKA-ZALUSKA DOROTAGDANSKMASTERS PGK40
648KAMROWSKI PIOTRGDYNIAMOTO-ZONEM40
649KANIA IGORGDAŃSKM20
650KANIA JAREKGDYNIAM40
651KANIA JOLAGDYNIA#POSTDATATEAMK40
652KANKOWSKA JUSTYNALUZINOKASZUBI LUZINOK40
653KANT PRZEMYSŁAWGDYNIASPACEFORESTM30
654KANTECKI BARTOSZWROCŁAWM40
655KAPITAN MACIEJGDYNIABOSMANM50
656KARABULUT YAGMURGDYNIAK20
657KARBIAK ALEKSANDERGDYNIAM20
1981KARBOWSKI MACIEJGDYNIANORDEA RUNNINGM30
658KARBOWSKI MICHAŁGDYNIASPEEDWAYM20
659KARCZEWSKI KAROLGDAŃSKM30
660KAROLEWSKI DARIUSZGDYNIAMAMY-TOM40
661KARPIŃSKA AGATAPOGÓRZEK30
662KARPIŃSKA BARBARAGDAŃSKLEŚNARUNDAK40
663KARPIŃSKI JĘDRZEJSOPOTSWAROVSKI TEAMM30
664KARPOWICZ BARTOSZGDYNIASFORA BOJANOM40
665RODO GDYNIARODOK30
666RODO GDYNIARODOM40
667KARTASHEVICH KANSTANTSINGDANSKM40
668KASPERSKI DAMIANMOSINAM20
669KASPERSKI JAKUBGDYNIAM20
670KASPROWICZ DAMIANGRUDZIĄDZGLOWAM20
671KASPRZYK MARTAKRAKÓWK40
672KASZUBOWSKA KATARZYNAGDYNIAKASZUBOWSCY TEAMK30
673KASZUBOWSKI MATEUSZSOPOTM30
674KASZUBOWSKI MICHAŁGDYNIAKASZUBOWSCY TEAMM30
675KAWA RYSZARDKOLECZKOWOM60
676KAWCZYŃSKA MAGDALENAGDANSKK40
677KAWUCHA MIROSŁAWGDYNIAKRS FORMOZAM50
678KAZIECZKO MATEUSZGDYNIAM50
679KĄKOL GRZEGORZGDYNIABALLS OF STEELM30
680KENTNER MACIEJGDYNIAM50
681KENTNER MAJAGDYNIAK16
682KEPKA EWAWEJHEROWOMAJA TEAMK40
683RODO GDAŃSKRODOK50
684KĘPKA ADRIANDARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYM20
685KHIAL DOMINIKKOŚCIERZYNAM20
686KICHLER KRYSPINGDAŃSKM40
687KIK ANDRZEJGDAŃSKNIE MARNUJ TLENUM70+
688KILAR BARTOSZGDYNIAM50
689KISZKIEL BARTOSZGDYNIAM30
690KITA MARIUSZGDYNIABIBUS TEAMM30
691KITOWSKI WOJCIECHGDAŃSKM30
692KLAROWSKI WOJCIECHGDYNIAM30
693RODO PSZCZÓŁKIRODOK40
694KLECZKOWSKA JOANNAWARSZAWAMBANKK30
695KLEIN SEBASTIANKĄPINODĄBROWSKI TEAMM50
696KLEIN-PIÓRKOWSKA MARLENAGDYNIAK30
697RODO GDYNIARODOK20
698KLEM DOLORESGDYNIAK40
699KLICZEWSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAETT ELBLĄG / MARTINI LITEM30
700KLIMACH KONRADGDAŃSKM30
701KLIMCZAK MACIEJGDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMM30
702KLIMEK MATEUSZRUMIAM20
703KLOSKA MARCINOSTRZYCEKS STOLEMM40
704KLUSKA DANIELGDYNIAM40
705KLUSKA MICHAŁGDAŃSKM30
706KŁOS ŁUKASZZBLEWOKS SOKÓŁ ZBLEWOM20
707KŁOS SZYMONZBLEWOKS SOKÓŁ ZBLEWOM30
708KŁOSEK DOMINIKGDYNIAENDURE TEAMM40
709KŁUJSZO KATARZYNAGDAŃSKK40
710KMIECIK SEBASTIANGDYNIAM20
711KMIEĆ SEBASTIANGDYNIAM20
712KMIOTEK MARCINGDYNIAPIRANHA GRAPPLING TEAMM30
713KNICZEK MATEUSZGDYNIAM20
714KNITTER ROBERTGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM40
715KOBYLIŃSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
716KOBYLSKI MACIEJREDAM40
717KOCHANOWSKA MARTYNAGDYNIAK20
718KOCHAŃSKI KONSTANTYGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM16
719KOLASINSKA MONIKAWARSZAWAK30
720KOLBERG SŁAWEKREDAM30
721KOLIŃSKI TOMASZGDYNIAARLA RUNNING TEAMM50
722KOŁACKI ANDRZEJGDYNIARESCUEPRO TEAMM40
723KOŁACZ MATEUSZLUZINOLKST LUZINOM20
724KOŁASKA NATALIAGDYNIAM30
725KOŁATKA ANNAIŁAWAPRZEKOP.WATYK20
726KOŁODZIEJSKI IGORGDAŃSKM20
727KOŁTONOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAKOLTI TEAMM40
728KOMISARCZUK DARIUSZGDYNIARUGBY CLUB ARKA GDYNIAM50
729KONARSKI ALEKSANDERGDAŃSKM60
730KONARZEWSKI JACEKRUMIAULTRA WAY TEAMM50
731KONATOWSKI TADEUSZGDYNIAM50
733KONDZIKAVA KATSIARYNAGDAŃSKSTAYER RUN CLUBK30
734KONIECZNA KAROLINAGDYNIAK40
735KONIECZNY CEZARYMALBORKFAST KUZLM20
736RODO GDYNIARODOM40
737KONIECZNY ZENONKOWALEWO POMORSKIET.S. OPATRUNKI TORUŃM50
738KONIUCH IRENAGDYNIAK40
739KONKEL LUCYNAGDYNIAK40
740KONKEL MACIEJGDYNIAM30
741KONKOL JOANNAKĄPINOTEAM KĄPINOK40
742KONKOL ŁUKASZGDYNIAM30
743KONKOLEWSKI MARCINGDAŃSKM30
744KONOPA JAKUBGDYNIAXLO GDYNIAM16
745KONOPKA PIOTRRUMIANDIM40
746KOPACZEWSKI JERZYGDAŃSKDEVOPSITYM70+
747KOPEĆ IGORSOPOTDZIADEKM40
748KOPEĆ JULIAJANIKOWOK20
749KOPKOWSKI JANGRUDZIĄDZM&MM20
750KOPROWSKI ANDRZEJGDAŃSKM60
751KORCHOW MICHAŁGDYNIAM30
KORDYKIEWICZ JORDANGDYNIAARKA GDYNIAM20
752KORNIAT LUDWIKASIEMIANICEK20
753KORNOWSKI PAWEŁMOSTYCUKIERNICTWO FORMELLAM40
754KOROLUK SŁAWOMIRGDYNIAM70+
755KORONOWICZ ANDRZEJGDAŃSKM40
756KOROWAJ PAULAZBYCHOWONAVIGATORIAK30
757KORTALS PAWEŁWŁADYSŁAWOWOM50
758KORTAS JANGDYNIA#CHLCREWM20
759KORYBALSKA IWONAGDAŃSKK50
760KORYTOWSKI JACEKGDYNIAM50
761KORYTOWSKI TOMASZGDYNIAM50
762KORZENIEWSKI JAROSŁAWGDYNIAGARNEK TEAMM40
763KOSECKI TOMASZLINIEWOKS SOKÓŁ ZBLEWOM40
764KOSIŃSKI MARCINGDAŃSKM40
765KOSMOL MACIEJGDYNIAWICHER MISZEWKOM60
766KOSOWSKI MAREKSOMONINOLASER CLEANING - CZYSZCZENIE LASEREMM40
767KOSSAKOWSKA KAROLINAGDANSKK30
768KOSZAROWSKI JAROSLAWPRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA / STRASZYN ULTRA TEAMM50
769KOŚCIELNIAK MACIEJGDAŃSKM30
770KOŚCIELSKI MARIUSZRUMIAKUJAWSCY RUNNERSM50
RODO GDAŃSKRODOM30
771KOŚKA TOMASZSOPOTM30
772KOTŁOWSKI SEBASTIANGDYNIAM30
773KOTOWSKI DARIUSZSZCZYTNOBRAKM50
774RODO GDYNIARODOM60
775KOWAL KAROLINAREDASZYBKIE TRAMPKIK30
776KOWALCZUK MARLENAGDYNIAK30
777KOWALCZYK BARTOSZGDAŃSKM30
778KOWALCZYK MAREKZIELONA GÓRAM&MM20
779KOWALCZYK MATEUSZGDAŃSKDS3M20
780KOWALCZYK RAFAŁGDAŃSKDS3M20
781KOWALEWSKA JOANNAGDAŃSKK30
782KOWALEWSKA MAŁGORZATABANINORUNPASSION.PL TEAMK40
783KOWALIK JANINAGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYK20
784KOWALIK KATARZYNAGDAŃSKIRON TEAMK20
785KOWALIK LUCYNAGDYNIAK40
786KOWALIK MACIEJGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM50
787KOWALIK MAGDAGDAŃSKKOWALIKIK30
788KOWALIK MIECZYSŁAWDOBRZEWINOKOWALIKIM60
789KOWALSKI FILIPGDYNIAPROFIL SOFTWAREM40
790KOWALSKI KRZYSZTOFSOPOTHRMAXCROSSTEAMM50
791KOWALSKI MACIEJGDAŃSKM30
792KOWALSKI MICHAŁKOŚCIERZYNAKSR TEAMM50
793KOZAK JAKUBGDAŃSKWWW.KOZAK.PL / ADIDAS RUNNERS TRICITYM20
794KOZAK TOMASZGDAŃSKM30
795KOZERSKA-BULCZAK MAŁGORZATASTRZEPCZK50
796KOZIELSKI JONASZREDAM30
797KOZIOŁ DOROTAGDYNIAK40
798KOZIOŁ KRZYSZTOFGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITY / BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKU...M40
799KOZŁOWSKA MALWINAGDYNIAK20
800KOZŁOWSKI JAKUBRYBNIKM20
801KOZŁOWSKI JANGDAŃSKM30
802KOZŁOWSKI KAROLGDYNIAM20
803KRAJEWSKI MATEUSZGDYNIAM40
804KRAJZEWICZ JAKUBGDYNIAM20
805KRASIŃSKA MARTYNAGDAŃSKK20
806KRAUZA ANGELIKATUCHOMWIOSKA SMERFÓWK20
807KRAUZE ALICJAMALBORKTRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUK20
808KRAWCZUK AGNIESZKAGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYK20
809KRAWCZYK PATRYKWEJHEROWOM20
810KREFT BOGUMIŁRUMIATEAM KREFT/ PKAM40
811KREFT KRZYSZTOFREDATEAMKREFTM50
812KREFT ŁUKASZREDATEAM KREFTM40
813KROMER LUDWIKGDANSKM60
814KROPIEWNICKI BARTLOMIEJGDYNIAADTRANM40
815KROPLEWSKI BŁAŻEJGDYNIATRIPLE SIXXM40
816KRÓL ARKADIUSZGDAŃSKSPORT GENERATIONM40
817KRÓL KRZYSZTOFGDAŃSKM50
818KRÓL KRZYSZTOFGDYNIAGDYNIA GOTOWA NA ZMIANYM40
819KRÓL MARTAGDAŃSKPĘDZIVIATRISK40
820KRÓL RAFAŁŁĘCZYCEM30
821KRUK MACIEJRUMIAPARKRUN RUMIAM40
822KRUPA MAKSYMILIANGDYNIAKORAM30
823KRUPIŃSKA NATALIAGDAŃSKK20
824KRUSZEWSKI RADEKGDYNIAACCENTUREM40
825KRUSZYŃSKA MAGDALENAGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYK40
826KRUŻYCKA ŻANETAGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIAK30
827KRUŻYCKI BARTOSZGDYNIAM40
828KRUŻYCKI DAWIDGDYNIABETTERLIFEM20
829KRYGROWSKI JAROSŁAWGDAŃSK#POSTDATATEAMM20
830KRYSPIN MARTA ALEKSANDRAGDAŃSKSTAJNIAKTEAMK30
831KRYWIENKO TOMASZGDYNIAULTRA WAYM40
832KRZEPISZ MARIOLAGDYNIAM50
833KRZYSZKOWSKA JÓZEFAGDYNIAK50
834KRZYSZKOWSKI MACIEJGDYNIAM50
835KRZYSZKOWSKI MICHAŁGDYNIAM20
0KRZYSZTOFOWICZ KRZYSZTOFTORUŃTAEM1M20
836KRZYŚKO KRZYSZTOFBANINORUNPASSION.PL TEAMM40
837KRZYWY KRZYSZTOFGDAŃSKCYCLING PLANETM40
838KRZYŻANIAK PATRYKGDAŃSKM30
839KRZYŻANOWSKA KATARZYNAGDYNIAK30
840KRZYŻANOWSKI PIOTRGDAŃSKCYFROWE.PLM40
841KRZYŻANOWSKI PIOTRGDYNIAM30
842KUBERA GRZEGORZGDYNIAM50
843KUBERNA MICHALNOWĘCINM30
844KUBIK PATRYKŻUKCZYNM30
845KUC MICHAŁGDYNIAM20
846KUCAJ KATARZYNABANINOK30
847KUCHARSKA ANNAGDAŃSK6MKRAWCZYNSKAK40
848RODO GDAŃSKRODOM60
849KUKIEŁKA LESZEKGDYNIAM30
850KULA DOROTAGDAŃSKK50
851KULAS PAWEŁGDYNIAWYMIATACZEM40
852KULAS PAWEŁPRUSZCZ GDAŃSKIM40
853KULCZYK EWAGDYNIAPROJEKT 1000UPK30
854KULGAJUK DARIUSZJUSZKOWOPRUSZCZ BIEGAM40
855KULGAJUK MICHAŁPRUSZCZ GDAŃSKISTRASZYN ULTRA TEAMM40
856KULIŃSKA JUSTYNAGDAŃSKK20
857KULPACZYŃSKA IWONAGDAŃSKFIT CZAPLEK40
858KUŁYK MICHAŁIŁAWAM20
859KUMMER ANDRZEJGDYNIAM40
860KUNCEWICZ ANNASUCHY DWÓRK40
861KUNCEWICZ MAREKSUCHY DWÓRM40
862KUPCZYK SELENAGDYNIAK16
863KUPREWICZ GRZEGORZGDAŃSKXRUNNERSM30
864KURACZYK GNIEWKOGDYNIAM20
865KURAS JAKUBGDYNIAUMGM20
866KURASZ FILIPGDYNIAACTIVE FLOW | RUNPASSION.PL TEAMM30
867KUREK MARCINGDYNIAM30
868KUROPATWA ŁUKASZRUMIAPROJEKT1000UPM30
869KUROWSKA MONIKABOJANONIEDŹWIEDŹ TEAMK30
870KUROWSKI KAMILGDYNIASOBCZAK TEAMM20
871KUROWSKI LUKASZTCZEWM40
872KURS MACIEJGDANSKM30
873RODO GDAŃSKRODOM20
874KUZAWIŃSKI KRZYSZTOFGDAŃSKM30
875KUZIMSKI JAKUBGDYNIARUGBY CLUB ARKA GDYNIAM20
876KUŹMICKA ALEKSANDRAGDYNIAK30
877KUŹNIAK JAKUBGDYNIAMXM40
878RODO WARSZAWARODOM30
879KWASNIEWSKI OLEKSANDRGDYNIAM30
880KWAŚNIEWSKA JOANNAGDYNIAK30
881KWIATKOWSKA ANNAGDYNIAK30
882KWIATKOWSKI ARTURGDYNIAURZĄD MORSKI GDYNIAM40
883KWIATKOWSKI DAWIDREDAM20
884KWIATKOWSKI FILIPGDYNIAI ALOM16
885KWIATKOWSKI KAJETANKOWALEKOWALE BIEGAJĄM40
886KWIATKOWSKI MARCINGDYNIAM30
887RODO WEJHEROWORODOM40
888KWIATKOWSKI WIESŁAWREDAKWIATKI BIEGAJĄM60
889KWIDZINSKA DOROTALUZINOPOLIPACK TEAM GWEK40
890KWIDZIŃSKI JERZYGDYNIAWAG1M20
891KWIDZIŃSKI MICHAŁLUZINOLKST LUZINOM20
892KWIECIEŃ ANDRZEJGDAŃSKBRODACZEM20
893KWIECIEŃ KRZYSZTOFGDYNIABRODACZEM50
894KWIECIŃSKI MICHAŁGDYNIAM20
895KWOK KAMILGDYNIAM30
896LABUDA ŁUKASZGDYNIAM30
897LABUDDA KATARZYNAGDYNIAK40
898LABUDDA MIROSŁAWRUMIAMTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAM60
899LABUN ZENONMRZEZINOM50
900LACH RAFAŁGDYNIAM40
901LACHOWICZ ADRIANGDYNIAM40
902LACHOWICZ SZYMONGDYNIAM20
903LADEMANN WIESLAWAGDYNIAK50
904LANGA MARCINWEJHEROWOM40
905LANGE BORYSGDYNIAM30
906LASKOWSKA MAJAGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAK20
907LASKOWSKI MACIEJGDYNIAM50
908LASKOWSKI PAWEŁGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM16
909LASKOWSKI RADOSŁAWGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM50
910LASKOWSKI WIESŁAWGDYNIAM40
911LASOCKA MARIAGDYNIAIII LO W GDYNIK16
912LATOSINSKA KAMILAGDAŃSKK30
913LATOSINSKI JACEKGDAŃSKOSOWA BIEGAM30
914LECYK MICHAŁ TYMOTEUSZGDYNIAQKSM30
915LEMANCZYK PAULINAGDYNIAK30
916LEMAŃCZYK MARCINGDYNIAM40
917LEMIESZEK KAMILGDAŃSKPLICHTA RUNNING TEAMM30
918LEONOWICZ PATRYCJAGDYNIAK30
920LEPA-ROMAN MAGDALENABOLSZEWOK40
919LEPAK NATALIACHOJNICEK20
921LESIAK MAREKGDYNIAM40
922LESZCZYŃSKI PAWEŁGDYNIAM20
923LESZKOWICZ KORNELGDYNIAPBC BUDOWNICTWOM30
924LESZKOWICZ KRZYSZTOFPOGÓRZEDOMAX RACING TEAMM30
925LEWANDOWSKI BARTOSZBYTÓWM30
926LEWANDOWSKI DARIUSZPELPLINAKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESSM40
927LEWANDOWSKI ERNESTGDYNIAM30
928LEWANDOWSKI RADEKGDYNIAM40
929LEWICKI BARTOSZGDYNIALSEGM30
930LEWICKI GRZEGORZGDAŃSKM40
931LEWIŃSKI PAWEŁGDYNIAM20
932LEWNA ADAMKAMIEŃUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK / DOMESTAM30
933RODO ROZLAZINORODOM50
934LICHTENSTEIN PAWEŁGDYNIAM20
935LICZNERSKA MAGDALENAGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYK30
936LIDZBARSKI ADAMSZEMUDM40
937LIDZBARSKI JANUSZCHWASZCZYNOM40
938LINDA KAROLINAGDAŃSKDYNATRACEK30
939LINKIEWICZ WOJCIECHGDYNIAM30
940LIPIEC JACEKGDYNIAM50
941LIPIŃSKA MARTAGDYNIAK20
942LIPKA WIOLETASŁUPNOK20
7LIPKO ADRIANNAGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLK30
944LIS DAGMARAGDANSKK30
945LISOWSKI TOMASZGDAŃSKDYNATRACEM40
946LISZEWSKI PAWEŁGDAŃSKSMART4AVIATION / ADIDAS RUNNERS TRICITYM30
947LISZEWSKI SZYMONCHWASZCZYNOSKLA SOPOTM16
948LISZEWSKI TOMASZGDYNIAFRANKEM40
949LITKA DANUTAGDYNIAK40
950LITKIEWICZ ELŻBIETAGDYNIAK60
951LITWIN JAROSŁAWRUMIARUNPASSION.PL TEAMM60
952LITWINCZUK ADAMGDYNIARUGBY CLUB ARKA GDYNIAM20
953LORĘCKA EWELINAGDAŃSKK30
954LUDWIKOWSKA ANNAGDYNIAK30
955LUKASHENKO VITALIIGDYNIAM30
956LUNKOWSKI BARTŁOMIEJGDYNIAXIV LOM16
957LUPA MARTAGDAŃSKK20
958RODO GDAŃSKRODOM40
959ŁABAS WOJCIECHGDYNIAM40
960ŁABENDA PIOTRGDAŃSKŁABENDAM40
961ŁAGODZIŃSKI MACIEJGDYNIAMS15M40
2ŁAGOWNIK MARTAGDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAM/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUK20
963ŁAGOWSKI KRZYSZTOFWARSZAWAMORELKAM30
964ŁAKOMSKA BARBARAGDYNIAK60
965ŁAKOMSKI MATEUSZSOPOTM40
966RODO LĘBORKRODOM40
967ŁAPIŃSKI JACEKGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM20
968ŁAPIŃSKI KAMILRUMIAM40
969ŁAPUĆ KRZYSZTOFGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM40
1982ŁAWRESZUK ŁUKASZGDAŃSKNORDEA RUNNING TEAMM30
970ŁAWRYNOWICZ MAREKGDYNIAM30
971ŁAZAR KAROLINAŁĘCZYCEK30
972ŁAZARSKA HANNAWAŁBRZYCHK30
973ŁAZARSKI PATRYKWAŁBRZYCHWOJOWNICY WALCZĄ!M30
974ŁĄCKI MICHAŁGDYNIAM30
975ŁĄCZNY PAWEŁCZEMPIŃM40
976ŁĘGOWIK MICHAŁBIELSKO-BIAŁAM20
977ŁOBODA KINGAGDAŃSKJIT TEAMK20
978ŁOBODZIŃSKI WOJCIECHGDYNIAM40
979ŁOPUCH WOJCIECHGDAŃSKPLICHTA RUNNING TEAMM30
980ŁOZAK KINGAGIŻYCKOK20
981ŁUCKA-WOWCZUK KINGAGDYNIAK20
982ŁUGOWSKI MARCINGDAŃSKM40
983ŁUKASIEWICZ MICHAŁGDAŃSKBRIGHT.DEV / DUDYCZ RUNM30
984ŁUKASZ WASYLKA ŁUKASZLUZINOKASZUBI LUZINOM40
985ŁUKASZEWSKA PATRYCJARUMIAK30
986ŁUNIEWSKA SANDRAGDYNIAM20
987ŁUŃSKI MICHAŁMOSTYTREC TEAMM30
988ŁUSIAK MACIEJŻUKOWOM20
989ŁUTOWICZ-PILARCZYK MONIKAGDYNIAK50
990ŁYSIUK WIKTORIAPOGÓRZEK20
991RODO GDYNIARODOM30
992MACHULA IWONAMRZEZINOK50
993MACHURA JOANNABOJANOK50
994MACIASZEK ANDRZEJPOGÓRZEM40
995MACIEJ SZCZEPAŃSKI MACIEJGDAŃSKGDAŃSKI HARPAGANM20
996MACIJEWSKA BOŻENAGNIEWOWOK40
997MACKOJĆ SYLWIAKARTUZYPRECELKIK20
998MAĆKOWSKI MACIEJBYDGOSZCZUPSBYDGOSZCZ/KOTŁOWSKIRUNTEAMM30
999MAGIERA GRZEGORZGDYNIAM16
1000MAGRIAN IZABELAGDYNIAK50
1001MAGRIAN KAMILAGDYNIALSEG RUNNING TEAMK20
1002MAJ MICHAŁGDAŃSKZIOMKIPOZIOMKIM30
9MAJ-ROKSZ MARIAWEJHEROWOUKS SAMOCHODÓWKAK40
1003MAJEK MALWINAGDYNIAK20
1004MAJEWSKA JOANNASZCZECINM40
1005MAJEWSKI PAWEŁRUMIAM30
1006MAJEWSKI ROBERTGDYNIAM50
1007MAJKOWSKA ANNAGDYNIALSNK40
1009MAJSTEREK KAROLINAGDYNIAMAMY TOM40
1010MAJSTEREK MARCINGDYNIAMAMY TOM50
1011MAJSZAK JÓZEFGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM70+
1012RODO GDYNIARODOK50
1013MAKSYMOWICZ KRZYSZTOFTORUŃIMINSPIRATION TEAMM20
1014MAKSYŚ RYSZARDPIERWOSZYNOM60
1015MALCZYK MARCINGDYNIAASSA MEBLEM40
1016MALEC MONIKAROKUTKIK30
1017RODO GDAŃSKRODOM30
1018MALIK- KULESZA AGNIESZKAGDAŃSKK30
1019MALIŃSKI TOMASZREDAM50
1020MAŁECKA NATALIAGDYNIAK30
1021MAŁEK ALEKSANDRAKĄPINORUN BABYSK50
1022MAMROŁ ADRIANGDAŃSKM20
1023MANIA ALEKSANDERGDYNIAM40
1024MANOWIEC JACEKGDYNIAKANCELARIA RADCY PRAWNEGOM40
1025MANTHEY KRZYSZTOFGDAŃSKR3NOM50
1026MANTUREWICZ MACIEJGDYNIAFERRO VITELLO | YTRAINERM40
1027MAŃKO MATEUSZGDYNIAM20
1028MAŃSKI ROBERTBOJANORUNPASSION.PL TEAMM40
1029MARCHAJ ANNAMALBORKK40
1030MARCHEWKA EMILGDAŃSKM30
1031MARCIN KUPTZ MARCINRUMIAWKURW TEAMM40
1032MARCINIAK TOMASZGDYNIAM40
1033MARCZUK MARTAGDYNIABIEGAM Z OLKIEMK30
1034MARCZYŃSKI JAKUBGDYNIAM30
1035RODO ELBLĄGRODOM40
1036MARKOWSKA DOROTAGDYNIAGDYNIA GOTOWA NA ZMIANYM40
MARON ADRIANGDAŃSKM30
1037MARSZAŁEK SEBASTIANRUMIAPROJEKT1000UPM30
1038MARZEION GRZEGORZWEJHEROWOM50
1039MASEWICZ IGORGDYNIAM30
1040MASŁOWSKI DORIANGDYNIAM40
1041MASŁOWSKI MICHAŁGDYNIAM&MSYM40
1042MASZOTA BARTŁOMIEJGDYNIA / WARSZAWAM30
1043MAŚLAK ANNAGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLK50
1044MAŚLAK RADOSŁAWGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM50
1045MATEJA KLARA BOŻENAGDAŃSKK60
1046MATEJCZYK DOROTAGDYNIAMAMYTOK40
1047MATUSIAK MARCINGDYNIAM40
1048MATUSIEWICZ ADAMSKRZESZEWOSPACEFORESTM40
1049MATUSZEWSKI KAROLWEJHEROWOM30
1050MATYSZEWSKI JAROSŁAWGDAŃSKM50
1051MAZUR ANDRZEJBOJANOKKS SFORA BOJANOM50
1052MAZUR GABRIELAGDYNIAK50
1053MAZUR TOMASZGDAŃSKBUTTERFLYM40
1054MAZUREK ANNAGDYNIAK30
1055MAZUREK MATEUSZPRUSZCZ GDAŃSKIMTES FAMILYM30
1056MAZUREK SEBASTIANGDAŃSKM30
1057MAZUREK WIESŁAWGDYNIAM50
1058MĄDRY MAKSYMILIANGDYNIAWIELKI KACK TEAMM20
1059MECHANISZYN KAROLINAGDAŃSKSISTERS POWERK40
1060MECHLIŃSKI ŁUKASZLĘBORKKLUB 42,2M40
1061MEGER GRZEGORZGDYNIAM40
1062MEGGER KAROLGDAŃSKM30
1063MEISSNER JANGDYNIABIEGUN OCR TEAMM30
1064MEJER ADAMRUMIAM50
1065MEJKA BARTLOMIEJCZARNEM40
1066MELZER ANNAGDYNIAM50
1067MERCHUT MARCINGDYNIAM20
1068MIAROWSKA JOANNAREDAK40
1069MICHALAK KONRADGDAŃSKROCKYM40
1070MICHALAK MARLENAGDYNIAK70+
1071MICHALCZUK MICHAŁGDAŃSKM30
1072MICHALEWSKA KLAUDIAGDYNIAK30
1073MICHALEWSKI MACIEJGDYNIALINK GROUPM40
1074MICHALIK TOMEKGDAŃSKM40
1075MICHALSKI ARTURGDYNIAKPW GDYNIAM40
1076MICHALSKI DANIELGDYNIAM30
1077MICHNA ANDRZEJGDYNIAM50
1078MICHNO ANNAGDAŃSKK40
1079MICHNOWICZ PIOTRGDAŃSKM50
1080MICKIEWICZ- SZYMAŃSKA ILONADOMATÓWKOK30
1081MIELCZARSKA MONIKAGDYNIAK30
1082MIELEC AGNIESZKAGDYNIAK30
1083MIELEC MATEUSZGDYNIAM30
1084MIELEWSKI MIKOŁAJLNISKAM20
1085RODO GDANSKRODOM30
1086MIKOŁAJCZYK KATARZYNAGDYNIAMAMY TOK40
1087MIKOŁAJCZYK SŁAWOMIRGDYNIAHORYZONTM50
1088MIKOŁAJEWSKI WOJCIECHWARSZAWAM30
1089MIKOSZ ZBIGNIEWGDYNIAM70+
1090MILBROD DARIUSZGDYNIAMERIDAM40
1091MILCZYŃSKI PATRYKGDYNIAM20
1092MILEWCZYK DAREKBOLSZEWOM50
1093MILEWCZYK KATARZYNAGDAŃSKPLICHTA RUNNING TEAMK30
1094MILEWSKA WERONIKAGDAŃSKK30
1095MILEWSKI ARTURKIELNOM40
1096MILŻYŃSKA MAJAGDYNIAGAT GDAŃSKK16
1097MIŁOŚ BARBARAGDYNIAACTIVE FLOWK40
1098MIŁOŚ TOMASZGDYNIAM40
1099MINIATORSKA ALEKSANDRAGDYNIAK40
1100MINIATORSKA ZOFIAGDYNIAM16
1101MINZYANOV ANTONGDYNIAM30
1102MIOTK PATRYKLUZINOPAPRYK ŻARÓWAM20
1103MIOTKE ADAMGDYNIAM30
1104MISIEJUK MACIEJTORUŃM50
1105MISZTAL ANDRZEJROTMANKAASSA MEBLEM50
1106MISZTAL MACIEJGDYNIAAPLITTM50
1107MIŚKOWIEC-CZECH PATRYCJAGDYNIADĄŻĄC DO MARATONUK40
1108MLODZIŃSKA AGATAGDAŃSKK40
1109MŁODZIŃSKA MAŁGORZATARUMIAASONI POLSKAK40
1110MŁODZIŃSKI ADAMGDAŃSKM40
1111MŁYŃSKA MONIKASIERAKOWICEK20
1112MOGIŁKA ALEKSANDERGDYNIAM30
1113MOJSIEWICZ ŁUKASZGDYNIAM40
1114MONTEIRO PEDROGDAŃSKM30
1115MORANKO KRZYSZTOFGDYNIAM40
1116MORZUCH DARIUSZGDYNIAM20
1117MOSKWA ŁUCJAGDYNIAM20
1118MOSZCZYŃSKI RADOSŁAWGDYNIAACTIVE FLOWM40
1119MROCZEK PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
1120MROCZEK ROBERTRUMIAPARKRUN RUMIAM50
1121MROCZEK SYLWIARUMIAPARKRUN RUMIAK50
1122MROCZKOWSKI BARTŁOMIEJGDYNIAM30
1123MROZOWSKI SŁAWOMIRGDAŃSKM40
1124MUCZYŃSKI BAROSZGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
1125MUNTOWSKI SEBASTIANBOLSZEWONO EXCUSESM20
1126MYSZK NATALIASIERAKOWICEKS BATK40
1127MYSZKIER MARIUSZMALBORKMUZEUM ZAMKOWE W MALBORKUM40
1128NACZK MILENAGDYNIAMAKIJAŻ PERMANENTNY MILENA NACZKK30
1129NADOLNY WOJCIECHGDYNIABETTERLIFEM20
1130NADOLSKI JANWŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOM30
1131NAGÓRSKI WŁADYSŁAWGDAŃSKM40
1132NAJDA MONIKA NAJDASOPOTK40
1133NAŁĘCZ MATEUSZCZERNICE BOROWEM30
1134NAREWSKI MARIUSZGDYNIAM50
1135NARLOCH DARIAGDYNIAK30
1136NARLOCH ŁUKASZGDYNIAM30
1137NASIADKA PATRYCJAGDYNIAJIT TEAMK30
1138NASTAŁY WIKTORIARUMIAK20
1139NASTROZNY LESZEKGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM50
1140NAWROCKI MACIEJGDYNIAM20
1141NAWROCKI MICHAŁGDAŃSKXRUNNERSM30
1142NAWROCKI OSKARCHODZIEZKSTM30
1143NECEL ADAMWŁADYSŁAWOWOADTRANM50
1144NERĆ PATRYCJAGDAŃSK7PRO SIÓDMIAK TEAMK20
1145NEUFELD MARCINGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
1146NIBUS MICHAŁPRUSZCZ GDAŃSKITEAM RUDNIKM30
1147NICEWICZ ROBERTGDYNIANICEK TEAMM50
1148NIEDŹWIECKI JAKUBGDYNIAM30
1149RODO GDYNIARODOM30
1150NIEMCZYK KATARZYNAGDYNIAK40
3NIEMCZYK MATEUSZSTAROGARD GDAŃSKIKS PREFBET-SONAROLM30
1152RODO GDAŃSKRODOK70+
1153NIEWIADOMSKI RAFAŁGDAŃSKM40
1154NIKULIN DAGMARAGDYNIABIEGA ZIEK30
1155NOWAK ANDRZEJGDYNIAE=2,7182818284590452...M40
1156NOWAK DAWIDSADKIM30
1157NOWAK KACPERGDAŃSKM30
1158NOWAK MARCINDĘBOGÓRZEM40
1159NOWAK MICHAŁGDYNIANOWAKKANCELARIA.PLM30
1160NOWAK SEBASTIANGDYNIAM40
1161RODO GDYNIARODOM16
1162NOWAKOWSKI JAROSŁAWSTRZELNOSTRZELNOM40
1163NOWAKOWSKI NORBERTGDYNIAOZD MIELONE NA KOZETCEM40
1164NOWODWORSKA JUSTYNABYTÓWRUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWK30
1165RODO RUMIARODOK20
1166NURZYŃSKA ANNAGDAŃSKK30
1167NUSZEL PAWEŁGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM40
1168OBERMAN MARCINGDYNIAM40
1169OCALEWICZ KONRADGDYNIAM50
1170OCHNIK WITOLDGDYNIAM50
1171OFMAN PIOTRGDYNIAMOTYWATORNIA TEAMM40
1172OKROJ BARTOSZGDYNIATITANIC GDYNIAM20
1173OLEJNICZAK BARTOSZGDYNIAM30
1174RODO GDYNIARODOM40
1175OLEJNICZAK PIOTRGDYNIAM40
1176OLĘCKA ALEKSANDRAGDYNIAK20
1177RODO PRUSZCZ GDAŃSKIRODOM30
1178OLSZEWSKI DARIUSZGOWINOZAMENAM40
1179OLSZEWSKI PIOTRGDAŃSKM30
1180ORLICKA KORNELIAGDYNIAK20
1181ORLIKOWSKI TADEUSZGDYNIABIEGAJĄCA GDYNIAM70+
1182ORŁOWSKA AGATAGDYNIAK70+
1183ORŁOWSKI FABIANSOPOTM30
1184ORŁOWSKI PIOTRGDYNIAINTEL RUNNERS | ELEKTRONICZNE JEDNOROŻCEM30
1185ORŁOWSKI RADOSŁAWGDYNIA#KASZANIENAMOKAM40
1186ORNAL MIROSŁAWWEJHEROWOM60
1187ORNATOWSKA ANITAGDYNIAK30
1188ORYL DARIUSZELBLĄG15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYM40
1189ORZECHOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM30
1190OSEŃKO ADAMGDYNIAM40
1191OSIŃSKI JAKUBSOPOTM20
1192OSOWSKA ANNAGDYNIAK40
1193OSOWSKI KAMILLUBICHOWOAKTYWNI KOCIEWIACYM40
1194OSOWSKI MACIEJGDYNIAM50
1195OSSOWSKA MARIAGDYNIAK40
1196OSSOWSKI MATEUSZGDYNIAADRIANBEDNAREK.PLM30
1197OSTAPSKI FILIPGDAŃSKGCSK40
1198OSTROWSKI ŁUKASZGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM30
1199OSTROWSKI MICHALGDYNIAM20
1200OSTROWSKI RAFAŁLIPUSZM30
1201OSTROWSKI TOMASZGDYNIAVITAMIN-SHOP GDYNIA / CTSM30
1202OŚCIŁOWSKA AGNIESZKAREDAK30
1203PACANOWSKI KAJETANGDYNIAM40
1204PACHOLEC PAWEŁGDYNIAM40
1205PACHUTA PAWELGDAŃSKM30
1206PACZKOWSKI SZYMONGDAŃSKM20
1207PACZKOWSKI TOMASZSOPOTM20
1208PADUCH TOMASZGDAŃSKLPP TEAMM30
1209PALCZEWSKI MATEUSZGDYNIAADTRANM20
1210PALICKA ALEKSANDRAGDAŃSKLPP TEAMK30
1211PALIGA PRZEMYSŁAWRUMIAM30
1212PALKA ALEKSANDRAGDAŃSKK30
1213PALMA PAWEŁREDAMARINA GDYNIA TEAMM40
1214PAŁYGA DAMIANGDYNIATITANIC GDYNIAM20
1215PANASIUK BARBARAGDYNIAK20
1216PAPATHANOPOULOS DIONYSIOSGÖTEBORGM30
1217PAPROTA MACIEJSIERAKOWICEKLUB BIEGACZY DŁUGODYSTANSOWYCHM40
1218PASIERBSKA EWAGDAŃSKK20
1219PASTOR LUCYNAGDYNIAMAJATEAMK30
1220PASTWA MICHAŁGDYNIAM40
1221PASZKIEWICZ KAROLELBLĄGTEAM GDANSKIE MLYNYM30
1222PASZKOWSKI PAWEŁGDAŃSKM30
1223PASZTALENIEC WŁADYSŁAWTRĄBKI WIELKIEM40
1224PATACZ JULIAGDAŃSKADTRANK20
1225PATEK SYLWIAZBYCHOWOAKTYWNE ZBYCHOWOK40
1226PATELCZYK AGATADEMLINK16
1227PATELCZYK KAROLDEMLINM16
1228PATELCZYK SŁAWOMIRDEMLINM40
1229RODO GDYNIARODOK20
1230PATOK BARTŁOMIEJGDYNIAM30
1231PATOKA AGNIESZKAGDYNIASZKÓŁKA KOLARSKA MTB KIDS AGA PATOKAM30
1232PATOKA JAROSŁAWKARCZEMKIBIEGAMYRAZEM.PLM60
1233PATOKA WOJCIECHKARCZEMKISIM GDYNIAM20
1234PATYK AGATAGDYNIAK30
1235PATYK MACIEJGDYNIAM30
1236PAWELEC PIOTRGDAŃSKM40
1237PAWELSKI DANIELGDAŃSKM40
1238PAWEŁCZAK BARBARACZAPLEFIT CZAPLEK30
1239PAWEŁKO ANDRZEJGDYNIAM50
1240PAWLAK ADRIANNAGDAŃSKK30
1241PAWLAK DEZYDERIAGDYNIACTS/I ALOK40
1242PAWLAS ALEKSANDRAGDYNIASŁONECZKOK30
1243PAWLIK OSKARGDYNIAM30
1244PAWŁOWSKA ANNAGDAŃSKK40
1245PAWŁOWSKA ANNALĘBORKKLUB MYSZKI MIKIK30
1246PAWŁOWSKI KACPERGDYNIAKRAV MAGA POMORZEM
1247PĄCZEK ANDRZEJGDAŃSKCOOKIESM50
1248PE ADIRUMIAM30
1249PEKRUL WOJCIECHGDAŃSKDAWAJ KALACH TEAM / MIĘDZY TRENINGAMIM30
1250PEŁCZYŃSKA EWELINAGDYNIAK20
1251PEŁCZYŃSKI WOJCIECHGDYNIAM20
1252PENK DOMINIKLĘBORKTELSIM LĘBORK TEAMM30
1253PEPLIŃSKA KATARZYNADOBRZEWINOMAMY TOK40
1254PEPLIŃSKI DARIUSZBYTÓWM30
1255PERDEUSZ MARCINGDYNIACHŚ TRITEAMM20
1256PERGOŁ MAREKBORKOWOADIDAS RUNNERS TRICITYM50
1257PERTICAROLI PAOLOGDYNIABIKE U UPM50
1258PERUCKI MACIEJGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM30
1259PESTA ADAMGDYNIAUKS AZYMUT 45M50
1260PESTILENZ KRZYSZTOFKARWIAM20
1261PESTKA ANNAGDAŃSKK30
1262PETKOWSKI MICHAŁGDYNIAHES GDYNIAM20
1263PETRICZEK WOJCIECHIOWAM40
1264RODO GDAŃSKRODOM40
1265PIASECKI WOJCIECHGDYNIAM40
1266PIASEK ŁUKASZRUMIAADTRANM30
1267PIĄTKOWSKA WIKTORIAGDAŃSKIMPULS ZDROWIAK20
1268PICH ANNAGDYNIAGOLDEN TEAMK40
1269PICH PAWELGDYNIAGOLDENTEAMM30
1270PIECHOTA MACIEKGDYNIAWWW.POMOZPRZEMKOWI.PLM70+
1271PIECHOWSKI ARTURSTĘŻYCAKM PSP GDYNIAM30
1272PIECZKO KONRADMRĄGOWOM30
1273PIELACHOWSKA AGATAGDYNIAK40
1274PIERZCHALA BARTOSZGDYNIAM30
1275PIESIK PATRYKGDYNIAM30
1276PIETREWICZ PRZEMYSŁAWELBLĄGM20
1277PIETRUSZEWSKA AGATAGDAŃSKK30
1278PIETRUSZKA MAGDALENAGDAŃSKK30
1279PILARCZYK JACEKGDYNIAM50
1280PIÓR MACIEJGDYNIAOIRP GDAŃSKM40
1281PIÓRKO EWAGDAŃSKK40
1282PIRYCKI TADEUSZROZLAZINO-KARCZEMKI 97KS ROZŁAZINOM60
1283PISAREK RAFAŁGDYNIATATA WYMIATAM40
1284PIWOWARSKI JAROSLAWGDAŃSKM40
1285PLECZYŃSKA NATALIAGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
1286PLENIS JAKUBGDAŃSKZIOMKIPOZIOMKIM30
1287PLICHTA MAŁGORZATAREDAK20
1288PLISZKA KACPERWEJHEROWOM20
1289PLISZKA KRZYSZTOFGDAŃSKGIWK BIEGAM40
1290PŁACHECKI TOMASZGDAŃSK#POSTDATATEAMM30
1291PŁACHTA TOMASZRUMIASAMOTNY KOJOTM50
1292PŁUKARSKI TOMASZLUZINOM30
1293PŁUSA ŁUKASZGDYNIAM40
1294POBŁOCKA BEATAGDYNIALSEGK50
4POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNALĘBORKUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKK30
1296RODO GDYNIARODOM30
1297POBŁOCKI KRYSTIANRUMIAM30
1298POCIASK KAMILGDYNIAM30
1299POCIASK KRZYSZTOFRUMIAM40
1300PODGÓRSKI ADAMGDYNIAM30
1301PODGÓRSKI JĘDRZEJMALBORKENDURE TEAMM20
1302PODLAWSKI PIOTRKWIDZYNJABIL KWIDZYNM40
1303PODOLAK MONIKAGDYNIAWATAHAK30
1304PODOLAK PAWEŁKOSAKOWOGDAŃSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKAM40
1305PODSIADŁO MACIEJWARSZAWAM40
1306POGORZELSKI DAMIANRUMIAPEKAZETM30
1307RODO USTKARODOM70+
1308POKORSKA JULIAGDYNIAK20
1309POLACZUK PIOTRGDAŃSKM50
1310POLAK SZYMONKOSZALINTKKF KOSZALINM50
1311POLAŃSKI PAWEŁGDAŃSK#KASZANIENAMOKAM40
1312POLASZEK TOMASZGDAŃSKM30
1313POLATOWSKI KRZYSZTOFGDANSKDUDYCZRUNM40
1314POLEJEWSKI MAREKRUMIAM40
1315POLICHNOWSKA DOMINIKAGDYNIAK30
1316POŁKA PIOTRGDYNIAWE WOOD PLAYM40
1317POŁOMSKA KATARZYNAGDAŃSKK20
1318POMAGRUK ŁUKASZGDAŃSKM30
1319PONIATOWSKA PATRYCJAGDYNIAK30
1320PORANSKI OKTAWIUSZGDYNIAM40
1321POSŁOWSKI SZYMONGDYNIAM40
1322POWAJBO KRZYSZTOFGDYNIAORLEN RUNNING TEAMM40
1323POZLEWICZ MATEUSZGDAŃSKRUNNERS WITH INJURIESM20
1324POŹNIAK EWELINAGDYNIAK30
1325PÓŁKOŚNIK FABIANWARSZAWAM20
1326PRABUCKI TOMASZBOJANOM20
1327PRANGA MIŁOSZGNIEWINOM30
1983PRETWIC-KRAJEWSKA AGNIESZKAGDAŃSKNORDEA RUNNERSK30
1328PRĘTNIK DAWIDRUMIAOSNIP WP/ GONGO TEAMM40
1329PROCELLI-SZYNWELSKA IZABELAGDYNIA.K40
1330PROKOP ALEKSANDRAGDYNIAK30
1331PROKOPIUK KATARZYNAGDYNIAK40
1332PROKOPIUK KRZYSZTOFGDYNIAM50
1333PROKOPOWICZ WERONIKASOPOTACTIVE FLOWK30
1334PRUSINOWSKI BERNARDGDYNIAM30
1335PRUSZAK WOJCIECHBYTÓWM30
1336PRZEKOP MICHAŁGDYNIAPRZEKOP.WATYM30
1337PRZEWOSKA ANNAGDYNIATREC TEAMK30
1338PRZEŹDZIAK AGNIESZKAGDAŃSKK30
1339PRZEŹDZIAK KATARZYNAGDAŃSKK60
1340PRZEŹDZIAK-STELMACH ANNAGDAŃSKK30
1341PRZYBORSKI MICHAŁGDYNIAM40
1342PRZYBYLSKI DAWIDGDYNIAKKK DZIKI TEAM KWIDZYNM20
1343PRZYBYŁO KAROLGDYNIAM30
1344RODO RUMIARODOM40
1345PTASZYŃSKI MICHAŁREDAM50
1346PUC MARIUSZGDYNIAM40
1347PUCHŁOWSKI HUBERTGYDNIAM20
1348PUDEŁKO RAFAŁGDYNIAMAMY TOM40
1349PUZDROWSKI JAREKGDYNIABIEGUN OCR TEAMM30
1350PYĆ DOMINIKAGDYNIAK20
1351RACINIEWSKI KRZYSZTOFGDAŃSKDYNATRACEM50
1352RACZKOWSKA PAULA RACZKOWSKAGDYNIAK20
1353RACZYŃSKA ALEKSANDRALĘBORKK40
1354RADKO KRYSTIANSZCZECINM20
1355RADOMIŃSKI KAMILKWIDZYNM20
RADTKE KAMILWEJHEROWOM20
1356RAFALSKA SABINAGDYNIAK40
1357RAFAŁOWICZ SZYMONGDYNIARADISSON BLU SOPOTM20
1358RAGUZA GRZEGORZGDYNIAEVOTRIATHLONM40
1359RAJKOWSKI DAMIANPOGÓRZENAVA RUNNING TEAMM30
1360RAKOWSKI EDWARDGDYNIADEAF RUNNINGM50
1984RAPACKI SZYMONGDAŃSKNORDEA RUNNERSM30
1361REISS AMADEUSZKOSCIERZYNAOLIMPIJCZYK SKORZEWOM20
1362REITER PIOTRBOLSZEWOPORTA RUNNING TEAMM40
1363RELIGO MONIKAGDYNIAK40
1364RODO GDAŃSKRODOK50
1365RENK PIOTRPOZNAŃ#ZALINIAMETYM20
1366RENK RAFAŁPOZNAŃ#ZALINIAMETYM50
1367RESMER TOMASZGDYNIAM40
1368RESZUTA MALGORZATATOKARSKIE PNIELA SCALLAK50
1369REZLER-DUNAJEWSKA MAGDALENAGDYNIAK40
1370REZMER-MAZEPA JOANNAGDAŃSKTEAM GDAŃSKIE MŁYNYK40
1371RĘKAWIECKA EWAGDYNIAK30
1372RIABUKHA OLEKSANDRGDYNIAMAMY TOM40
1373RICHERT DANUTATUCHOMADIDAS RUNNERS TRICITYK40
1374RICHERT HENRYKTUCHOMADIDAS RUNNERS TRICITYM50
1375RICHERT JAROSŁAWLUZINOMAJATEAMM40
1376RINC MAŁGORZATAGDYNIAMAMY TOK30
1377RINCA KACPERGNIEŻDŻEWOM20
1378RITTER NATALIABOLSZEWOK20
1379ROCZNIOK PIOTRGDYNIAPARKRUNM50
1380RODZOCH DANIELSŁUPSKM30
1381ROGIEWICZ ANDRZEJGRUDZIĄDZROGIEWICZ RUNNING TEAMM30
1382RODO SOPOTRODOK40
1383ROGIŃSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
1384ROGOWSKI MICHAŁGDAŃSKM40
1385ROGULSKI MICHAŁGDAŃSKROGULSKI_TEAMM30
1386ROK-CZAPIEWSKA IWONAGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITY / FIGHTING RUNNERSK30
1387ROMANOWSKI MACIEJGDYNIAM30
1388ROMPCA DARIUSZLUZINOKASZUBI LUZINO - KASZËBI LËZËNOM60
1389RONDUDA ROBERTGDYNIAPK UM GDYNIM40
1390ROSCISZEWSKI PIOTRGDAŃSKM30
1391ROSTANKOWSKA DOMINIKAGDAŃSKK30
1392ROSZMAN HENRYKORLEM70+
1393ROZENKIEWICZ WALDEMARGDYNIABUSHIDOM60
1394RODO GDYNIARODOM50
1395RÓŻYŃSKI MARCINGDYNIAM20
1396RUCHNIEWICZ JAKUBREDAM30
1397RUCINSKI KRZYSZTOFGDYNIACFGM30
1398RUCIŃSKA ANNAGDYNIACFGM30
1399RUCIŃSKI MAREKGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIAM50
1400RUDNICKI DARIUSZPOGÓRZEM30
1401RUDNICKI MACIEJGDYNIAASPIRE POWER CLUBM30
1402RUDŹKO WOJCIECHWEJHEROWOM50
1403RUNOWSKI KAROLWEJHEROWOKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDM40
1404RURANT DANIELGDYNIACOM-DKMM50
1405RURKOWSKI KRZYSZTOFCHWASZCZYNOM30
1406RUSOŃ ANDRZEJGDYNIAM40
1407RUSOŃ OSKARGDYNIAM20
1408RUSZCZAK ALEKSANDRAREDAK20
1409RUTKOWSKI DAWIDBOJANOM20
1410RUTKOWSKI MACIEJGDYNIAWYSPORTOWANIM50
1411RYBACKA JOANNAGDYNIAK40
1412RODO GDYNIARODOM40
1413RYBAK IGORGDYNIAM
1414RYBCZYŃSKI ADAMGDYNIAM30
1415RYCHTER KRZYSZTOFGDAŃSKAKTYWNYM40
1416RODO SOPOTRODOK30
1417RYMARZ PAULINABOJANOPĘDZĄCE ŚLIMAKIK30
1418RYNKIEWICZ DARIUSZGDYNIAM40
1419RYNKIEWICZ MACIEJGDYNIAWAKACJE.PLM40
1420RYŚ DAWIDGDYNASPECTRAM30
1421RYŚ DOROTAGDYNIALYNXUPK40
1422RYŚ MARCINGDYNIALYNXUPM40
1423RYTLEWSKI MICHAŁŚLIWICEBIEGAJĄCE ŚLIWICEM40
1424RYWALSKA ANGELIKAGDYNIAACH STUDIO GDYNIAK20
1425RYWALSKI ROBERTGDAŃSKM40
1426RZĄD KRZYSZTOFGDAŃSKSYNOPSYS RUNNING TEAMM30
1427RODO POMIECZYNORODOM30
1428RZESZUTEK PIOTRGDYNIAKLUB KOLARSKI LEW LĘBORKM20
1429S TOMPRUSZCZ GDFTWM50
1430SADAJ JACEKGDYNIAM40
1431SADOWSKA EWELINAGDYNIAK30
1432SADOWSKI ADRIANGDYNIAM20
1433SADOWSKI KONRADCHOJNICEM30
1434SADOWSKI TOMASZGDYNIAM30
1435SAFADER ELWIRAWEJHEROWOK20
1436SALKOWSKA BARBARAGDAŃSKK40
1985SAŁADZIAK PIOTRSOPOTNORDEA RUNNING TEAMM30
1437SAŁATA MACIEJPRZODKOWOM30
1438RODO EŁKRODOM20
1439SAŁUSTOWICZ PATRYCJAGDAŃSKM50
1440SAMUL SEBASTIANGDAŃSKM20
1441SANIEWSKI RADOSŁAWOLSZTYNGÓRAL SWIMM40
1442SAPIEGO JOANNAGDYNIAGRUPA BIEGOWA NDIK30
1443RODO GDYNIARODOM50
1444SARNECKI FILIPGDYNIALSEG RUNNING TEAMM30
1445SARNOWSKA AGATAGDYNIAKL GDYNIAK16
1446SAWICKI ADAMGDYNIAM20
1447SAWICKI KAMILSUWAŁKIM20
1448SAWICKI OLGIERDGDYNIA.M20
1449SAWICKI SZYMONOLSZTYNKUROPATWA TEAMM30
1450SCHMIDT BEATAGDYNIAOPEN WATER TEAM SOPOTM50
1451SCHRÖDER ADAMGDYNIAM40
1452SCHWANN MIROSŁAWWEJHEROWOWEJHEROWSKIE ŁABĘDZIE/ KENTIA TEAMM70+
1453SCHWEDA JUSTYNATORUŃK50
1454SEKUŁA RAFAŁGDAŃSKM30
1455SELEMAN DAREKGDAŃSKM50
1456SEMSCH ARTURGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM60
1457SENDOBRY JAKUBGDYNIAM20
1458SEROKA JERZYGDAŃSKM40
1459SHULGAN ALEXANDRGDAŃSKM30
1460RODO SULEJÓWRODOK30
1461SIARHEYENKA ALENAGDAŃSKK40
SIEDLECKI ARTURGDYNIAM50
1462SIEMCZUK BOGUSŁAWGDYNIACTM TEAMM50
1463SIEMINSKI JERZYGDAŃSKARCONM60
1464SIENKIEWICZ ALICJAGDYNIAK20
1465RODO GDYNIARODOM50
1466SIERHEJ NATALIAGDYNIAK30
1467SIKORA EDWARDZALEWOM50
1468SIKORSKA JUSTYNASUSZK40
1469SIKORSKI JACEKPRUSZCZ GDAŃSKIM30
1470SIOMAK MICHAŁGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM40
1471SITARZ PRZEMYSŁAWGDYNIAM20
1472SIUDA ŻANETA SIUDAOSTROWOK30
1473SIUDOWSKI ROBERTKOSZALINM30
1474SIWIELA MATEUSZRUMIARUNEDA / RUNPASSION.PL TEAMM30
1475SKALSKA JULIANNAGDYNIAK20
1476SKALSKI PIOTRGDYNIAAC SPECJALM30
1477SKAŁKOWSKI MICHAŁGDAŃSKPROFIL SOFTWAREM30
1478SKARBEK MICHAŁGDYNIAM30
1479SKAWIŃSKI TOMASZGDYNIABIKE FIT CEZARYM50
1480SKERKA DAGMARAGDYNIAK20
1481SKOMOROKO PAWEŁGDYNIAM30
1482SKONECZNY KAMILGDYNIAENTREGAM40
1483SKOP MATEUSZELBLĄGDYNATRACEM20
1484SKOWRONEK MACIEJWŁADYSŁAWOWOM30
1485SKÓRKA ERNESTGDYNIAM30
1486SKRUNDZ TOMEKGDYNIATOMINATORM40
1487SKRZESZEWSKA ALEKSANDRAGDYNIAK20
1488SKRZYPIŃSKA PAULINAGDYNIAK20
1489SKRZYPIŃSKI MICHAŁGDAŃSKIM30
1490SKRZYPKOWSKI DANIELGDYNIASKR.TEAMM50
1491SKUBIJ KRZYSZTOFGDYNIAM30
1492SKUPIEŃ TOMASZKOSAKOWOM30
1493SKUPIN GRZEGORZGDAŃSKERGO HESTIA RUNNING TEAMM30
1494SKURTYS GRZEGORZWEJHEROWOM50
1495SKUZA MATEUSZWEJHEROWOMAJA TEAMM30
1496SKWAREK MAGDALENAGDYNIAPIDRINA GDYNIAK40
1497SKWAREK PIOTRGDYNIAPIDRINA GDYNIAM40
1498SKWIERCZ JANGDYNIAM16
1499SKWIERCZ MICHAŁGDYNIAM40
1500SKWIERCZ TOMASZGDYNIAM40
1501RODO GDYNIARODOK30
1502SLOWINSKI DARIUSZBEDFORDM40
8SŁAWIŃSKI DAMIANGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM30
1504SŁAWSKI KRZYSZTOFBYTÓWGOCHM50
1505SŁOMIŃSKA KINGAKOŚCIERZYNAAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAK30
1506SŁOWIK DAMIANGDYNIAMKRAWCZYŃSKA TEAMM40
1507SŁOWIŃSKI ROMANGDYNIAPARK RUN GDYNIAM60
1508SMOKTUNOWICZ NATALIAGDYNIAK30
1509SMOLEŃSKI MICHAŁGDYNIAM20
1510SMYKOWSKA MARZENAGDYNIABIEGOWI WARIACIK40
1511RODO RUMIARODOM50
1512SOBCZAK MARTYNAGDYNIAK20
1513SOBCZAK WIKTORIAGDAŃSKK20
1514SOBCZYŃSKI DARIUSZBOJANOM40
1515SOBOCKI ROBERTKŁODAWAWUŻM50
1516SOBOLEWSKA JULITAZALEWOK40
1517SOBOLEWSKI MARCINZALEWOKACZKAN ZPDM40
1518SOCHACKI MARCINGDAŃSKM30
1519SOLARZ MARTAGDYNIAK30
1520SOLARZ MICHAŁGDYNIAM30
1521SOSNOWSKI PAWEŁGDYNIAWATAHAM40
1522SOSZYŃSKI MIROSŁAWGDYNIAM40
1523SOWA MICHAŁGDAŃSKMMSERVICE.GDA.PLM30
1524SOWIŃSKI PATRYKMALBORKCHORS TEAMM20
6SPALENIAK TOMASZGDYNIAENDURE TEAMM30
1526SPANILY PATRYKGDAŃSKLSNM30
1527SPERKOWSKI JACEKGDYNIAM50
1528SPIECZONEK GRZEGORZGDYNIAENDURE TEAMM30
1529SPIECZONEK KAMILAGDYNIAK30
1530SPOLSKA WERONIKASŁUPSKKB JESTEM OD ROMKAK30
1531STACHERSKI ŁUKASZPRZEDBÓRZPRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM/ MAMY TOM30
1532STACHOWICZ KAROLINASKÓRCZAKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESSK30
1533STAFŃSKI ŁUKASZROZLAZINO-REDYSTOWO 102KS ROZŁAZINOM40
1534STANISŁAWSKI WOJCIECHGDAŃSKDYNATRACEM30
1535STANISZEWSKI JERZYGDAŃSKM60
1536STANISZEWSKI PATRYKTORUŃM30
1537STANKIEWICZ MICHAŁGDYNIAJ.S.HAMILTONM30
1538STAŃCZYK BARTOSZGDAŃSKM30
1539STASZAK TOMASZPOZNANM20
1540STEC PAWEŁGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA TEAMM30
1541STECIUK ŁUKASZGDYNIAM16
1542STEFAŃSKI KRYSTIANPOZNAŃM30
1543STEINKA KRZYSZTOFWIDLINOM20
1544STELMACH MARIAGDYNIAM40
1545STELMASIEWICZ MICHAŁGDAŃSKM30
1546STENCEL ARKADIUSZBYTÓWM30
1547STENKA ADAMGDAŃSKINTELM40
1548STENKA TOMASZPUCKM40
1549STERNICKI TOMASZGDYNIAPOMORSKAM20
1550STĘPIEŃ ANNABORKOWODUDYCZ RUNK40
1551STĘPIEŃ MACIEJBOJANOM50
1552STOCKA IWONAWARSZAWAK50
1553STOLTMAN MARCINSTUDZIENICERUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWM30
1554STOPNICKI IGNACYUSTKATUPOT USTKAM70+
1555STOSIK NIKODEMGDYNIARUGBY CLUB ARKA GDYNIAM20
1556STRACHOWICZ DAWIDGDYNIAM40
1557STROIŃSKI ŁUKASZBANINOVITARADE TEAMM30
1558STROMIDŁO JANSWARZEWOM40
1559STRUCZYŃSKA MAGDALENAGDYNIAZUKIK30
1560STRUŻYŃSKI TOMASZGDAŃSKADTRANM40
1561STRZELCZYK ADAMGDAŃSKIRON TEAMM40
1562STRZEŻEWSKI TOMASZSUCHY DWÓRM30
1563STRZYŻEWSKI MACIEJWROCŁAWBNW BO NIE WYPADAM30
1564STUDNICKI MICHAŁGDYNIAADTRANM30
1565STUDZINSKI DARIUSZRUMIAM40
1566STUDZIŃSKI RAFAŁGDYNIAM30
1567SUCHARKIEWICZ KRZYSZTOFGDYNIAM40
1568SUCHODOLSKA ALEKSANDRAMIEDZYRZEC PODLASKIK40
1569SULAK WOJCIECHGDAŃSKM70+
1570SULĘTA-SILDATKE MAŁGORZATAGDYNIAK40
1571SULIŃSKI DANIELGDAŃSKM30
1572SUPERSON ŁUKASZGDYNIAM30
1573SUSZEK ROMANGDAŃSKM50
1574SUTKOWSKI PIOTRGDAŃSKMOOSEY_LABM30
1575SWINIARSKI KAROLGDYNIAM30
1576SYMKOWIAK MAGDALENAGDYNIAK30
1577RODO GDAŃSKRODOM30
1578SYRYCA NATALIAGDYNIAK30
1579SYSIK KACPERŁEBAM30
1580SZABLEWSKI SZYMONGDYNIAM20
1581SZABŁOWSKI KAMILGDAŃSKM30
1582SZACHTA MARTASKÓRCZADIDAS RUNNERS TRICITY / AKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESSK20
1583SZAFKOWSKA HELENAGDAŃSKK20
1584SZAFRAN BARTOSZGDAŃSKM30
1585SZAJDZIUK EWELINAJANKOWO GDAŃSKIEK40
1586SZAJDZIUK PIOTRJANKOWO GDAŃSKIEADTRANM40
1587SZAMOCKI DOMINIKŚLIWICEKLEIN TEAMM40
1588SZANIAWSKA-ZAJĄC KAMILAGDYNIAK30
1589SZARMACH ŁUKASZGDYNIAM30
1590SZATKOWSKI MARCINGDYNIAM16
1591SZCZEPANIAK WOJCIECHGDYNIAWYDYMAŁAM50
1592SZCZĘCH ZDZISŁAWPRĘGOWOEMERYTM70+
1593SZCZĘSNY LESZEKGDAŃSKM30
1594SZCZĘSNY MARCINGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM40
1595SZCZUKA PATRYKPRUSZCZ GDAŃSKIM30
1596SZCZYKUTOWICZ TOMASZGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITY/ PACEMAKERM30
1597SZCZYPIOR MARCINZBLEWOSOKÓŁ ZBLEWOM40
1598SZCZYPIOR SARAGOWINOM20
1599SZENWALD MARTYNA SZENWALDDZIEMIANYK20
1600SZEPIETOWSKI BŁAŻEJGDYNIAM40
1601SZLAS PIOTRSTRZEBIELINOM50
1602SZOMBURG WOJCIECHGDYNIAM30
1603SZOPA MAŁGORZATAGDYNIAULTRA WAY TEAM / RUNEDAM40
1604SZOPA MAREKGDYNIAULTRA WAY TEAM /RUNEDAM50
1605SZOSTEK MAREKGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM20
1606SZPANOWSKI MAREKWARSZAWAKAJ TA META TEAMM50
1607SZRAMKA DAGNAGDYNIAK40
1608SZRAMKA OSKARGDYNIAM30
1609SZREDER ARTURGDYNIASZTYWNIUTKOM30
1610SZRODA MICHAŁGDYNIABETTERLIFEM20
1611SZTORCH MAGDALENAGDYNIAK50
1612SZTORCH PAWELGDYNIAM50
1613SZUBIŃSKI MIESZKOGDYNIAM30
1614SZULC KAMILAGDYNIAK40
1615SZULWACH PAWEŁGDAŃSKKILIMANDŻAROM40
1616SZUMACHER-PASZKOWSKA MARTAGDANSKK30
1617SZUSTEK ADAMTUCHOMSZUSTY TEAMM40
1618SZUSTEK NATALIATUCHOMSZUSTY TEAMK40
1619SZUSTER WOJCIECHGDAŃSKTRINITYM30
1620SZWALUK ANNAGDAŃSKK30
1621SZWARC MARCINCHWASZCZYNOJIT TEAMM40
1622SZWEDA MAREKZBLEWOKS SOKÓŁ ZBLEWOM40
1623SZWEMIN MAŁGORZATAGDAŃSKK50
1624SZYCHALEWSKI ARKADIUSZPOGÓRZEM40
1625SZYDŁAK MARCINROKITNICAM30
1626SZYMAK EWELINABARNIEWICEK40
1627SZYMANIUK MAŁGORZATASOPOTK50
1628SZYMANSKI ADAMLĘBORKLĘBORK BIEGACZEM50
1629SZYMAŃSKA ANNAORLEATHLETIC APOLLOK30
1630SZYMAŃSKA MONIKAGDYNIAPUSZCZAK30
1631SZYMAŃSKI ARTURGDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMM50
1632SZYMAŃSKI KRZYSZTOFDOMATÓWKOM30
1633SZYMAŃSKI MACIEJWEJHEROWOM30
1634SZYMAŃSKI MICHAŁGDYNIAM50
SZYMAŃSKI PAWEŁORLEM30
1635SZYMAŃSKI PIOTRRUMIAMKRAWCZYŃSKA TEAMM40
1636SZYMAŃSKI PIOTRGDYNIAM30
1637SZYMAŃSKI RAFAŁREDAM30
1638SZYMCZAK WIKTORIACHODZIEŻK20
1639SZYMCZAKOWSKA EWASOPOTK30
1640SZYMCZUK MONIKAGDYNIAGROMIK GDYNIAK20
1641SZYMCZUK RAFAŁGDYNIAGROMIK GDYNIAM30
1642SZYMIEC ANNAGDYNIAVITAMIN-SHOP GDYNIAK30
1643SZYMKOWIAK JAKUBGDYNIASĘDZIA POMORSKI ZPNM20
1644SZYNKOWSKI KAMILWARSZAWAM40
1645SZYNWELSKI BŁAŻEJGDYNIAM30
1646SZYNWELSKI JACEKGDYNIAM40
1647ŚCIECHOWICZ ADAMGDYNIAM50
1648ŚCIECHOWICZ AGNIESZKAGDYNIAK40
1649ŚLIWIŃSKA MAŁGORZATAGDYNIAK40
1650ŚLIWIŃSKI ADRIANGDAŃSKHAKEN & BUBU TEAMM20
1651RODO LUBICZRODOM40
1652ŚLIWIŃSKI TOMASZGDYNIAHAPAG-LLOYD RUNNING CREWM30
1653ŚMIAŁKOWSKI KAMILGDYNIAM30
1654ŚMIGAJ MIROSŁAWGDYNIAURZĄD MORSKI GDYNIAM70+
1655ŚNIADOWSKA KATARZYNAGDAŃSKK30
1656ŚWIĄDER MIROSŁAWKOLBUDYRUNPASSION.PL TEAMM50
1657ŚWIĄTEK DANIELGDYNIAM20
1658RODO GDYNIARODOK50
1659ŚWITOŃSKI GRZEGORZGDYNIAM50
1660RODO GDAŃSKRODOM20
1661TABOROWSKI ARKADIUSZGDAŃSKM40
1662TADAJEWSKA HONORATAGDAŃSKENDURE TEAMK30
1663TALAŚKA BŁAŻEJREDAM16
1664TALAŚKA RADOSŁAWRUMIAM40
1665TANAŚ AGNIESZKAGDYNIAK40
1666TANAŚ KRYSTIANGDYNIAM40
1667TARASIEWICZ AGATAGDANSKGRUPA BIEGOWA NDIK30
1668TARASZKIEWICZ GRZEGORZGDYNIAMIASTO GDYNIAM30
1669TARASZKIEWICZ MICHAŁGDYNIAAVANPORTM40
1670TARGIEL DAMIANGDAŃSKM30
1671TARKOWSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
1672TARNOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM40
1673TASZAREK JAKUBGDYNIAM20
1674TATROCKI DANIELGDYNIARUNFORFUN GDYNIAM40
1675TCHORZEWSKI LUKASZGDANSKM40
1676TEKLIŃSKI ADRIANGDAŃSKPOBIEGANYM30
1677TELSZEWSKI MACIEJMAŁA PIAŚNICAWAGABUNDA MAŁA PIAŚNICAM40
1678TENGGOWSKI MATEUSZGDAŃSKKWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYNM20
1679TĘGI MACIEJGDYNIAM30
1680TIMOFEEV ANDREYGDAŃSKDYNATRACEM30
1681TOBOŁA MICHAŁGDAŃSKSZYBKI SKŁADM40
1682TOCHA SEBASTIANRUMIAPARKRUN RUMIAM40
1683TOKARSKA ELŻBIETAGDAŃSKJIT TEAMK40
1684TOKARSKA JOANNA TOKARSKAHOPOWOK30
1685TOKARSKI BARTOSZGDYNIAENDURE TEAMM30
1686TOKARZ BOGUSŁAWGDYNIATOMATRONIK ACTIVE TEAMM60
1687TOKARZ MARCINGDYNIAM30
1688TOKARZ MARTAGDYNIAK30
1689TOMA KAMILGDYNIAM40
1690TOMACZKOWSKI ŁUKASZGDYNIADREAM TEAMM70+
1691TOMASZEWSKI JAROSŁAWGDYNIAAQASWIMM40
1692TOMKIEL WOJCIECHGDYNABBLM50
1693TOMKOWICZ ADRIANNAGDYNIAK20
1694TRAFALSKI KRZYSZTOFGDYNIABRODACZEM50
1695TRĘDOWSKA MAGDALENAGDYNIAK30
1696TRUSZCZYŃSKA MARIOLASUCHY DWÓRK30
1697TRUSZCZYŃSKI MIKOŁAJGDYNIAM30
1698RODO GDYNIARODOM30
1699TRZCIONKA WOJTEKGDYNIAM40
1700TRZEBIATOWSKI JERZYGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM40
1701RODO EŁKRODOM40
1702TSEPURDEY KATERYNAGDYNIAK20
1703TURKIEWICZ MAGDALENAGDYNIAK40
1704TURKOWSKI ANDRZEJREDATURKI BIEGAJĄM40
1705RODO GDAŃSKRODOM40
1706TUSK KINGAGDYNIAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJK20
1707TUSZYNSKA BARBARASOPOTM30
1708TUSZYNSKI MATEUSZGDYNIAPMWM30
1709TWARDOWSKA KINGAGDAŃSKK20
1710TYMIŃSKI JAROSŁAWREDAM40
1711UBOWSKA MONIKAROKITKIM40
1712ULEŃSKI MARIUSZGDAŃSKMILWAUKEE TTIM40
1713UNIATOWSKA EWELINAMALBORKK30
1714URBANSKI PIOTRRUMIAM30
1715URBAŃSKA AGNIESZKAGDYNIABABSKIE DOŁYK50
1716UZDOWSKI TOMASZGDAŃSKM30
1717UZNAŃSKI BARTOSZGDAŃSKALPINE CREWM20
1718VEYET TRISTANGDYNIAM20
1719WACHOWIAK ŁUKASZSMOLNOM40
1720WAGNER ADRIANGDYNIAM40
1721WALCZAK KRZYSZTOFGDYNIAELEKTRONICZNEZAPISY.PLM40
1722WALCZAK PIOTRGDYNIAAZS UNIWERSYTET GDAŃSKIM40
1723WALCZUK ŁUKASZRUMIAM30
1724WALCZYNSKI ROBERTGDYNIAFORESTRUNM50
1725WALEWSKA YULIIAWARSZAWAK30
1726WALEWSKI WOJCIECHWARSZAWAM30
1727WALKOWIAK DAMIANGDYNIAM20
1728WALKOWSKI PATRYKWEJHEROWOM20
1729WALTER ANNAGDYNIAK40
1730WALUKIEWICZ ŁUKASZGDAŃSKM30
1731WAŁĘGA PAWEŁGDAŃSKM40
1732WANDTKE KAROLGDYNIAM20
1733WANSKI WITOLDGDAŃSKM30
1734WANTOCH-REKOWSKI MATEUSZGDAŃSKM30
1735WANTOCH-REKOWSKI TOMASZGDAŃSKM20
1736WARCZAK ŁUKASZRUMIAPRECELKIM20
1737WARKUSZ BEATAGDYNIAK40
1738WASIEK MIROSLAWGDYNIAAG TRI TEAM RUMIAM50
1739WASIELEWSKI OLAFGDAŃSKMARTI&OLAFM30
1740WASILEWSKI ARKADIUSZSOPOTM50
1741WASILEWSKI CEZARYGDAŃSKŚPIEWANKI SAILING TEAMM30
1742WASILEWSKI MARCINGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / KUNDY PORTOWEM40
1743WASILEWSKI MICHAŁGDAŃSKM50
1744WASILUK JERZYMIĘDZYRZEC PODLASKIBRAKM70+
1745WASILUK KRYSTIANGDYNIAM30
1746WASZCZYK MARTAGDYNIAK50
1747WASZKIEWICZ ARIELMROZY WIELKIETEAM DUCHNOWSKIM40
1748WASZKIEWICZ JAKUBEŁK16 PUŁK SAPERÓW/ TEAM DUCHNOWSKIM20
1749WAŚNIEWSKI JAKUBMŁAWADYNATRACEM20
1750WAWRZYNIECKI ARTURGDYNIAGDYŃSKIE LENIWCEM60
1751WAWRZYNIECKI KAMILGDYNIAGDYŃSKIE LENIWCEM16
1752WĄCHAŁA KAROLINAGDYNIAM30
1753WĄTRÓBSKI GRZEGORZGDYNIACOKE RUNNERS TEAMM50
1754RODO WARSZAWARODOM30
1755WEINTRIT URSZULAWARSZAWAK30
1756WENCKA KAMILAGDYNIAACTIVE FLOWK30
1757WENT JAKUBŁEBAM40
1758WENTA WIESŁAWAWYGODA SIERAKOWSKAKS BATK40
1759WEROCHOWSKI WLODZIMIERZGDANSKINDUSTRIAM40
1760WESOŁOWSKA AGNIESZKAGDAŃSKK40
1761WESOŁOWSKI JAROSŁAWGNIEWOWOHULK TEAMM50
1762WESOŁOWSKI MICHAŁRADOMM20
1763WESOŁOWSKI MICHAŁEŁKCENTRUM TRENINGU EŁKM30
1764WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA KAROLINAGDYNIAOIRP GDAŃSKK40
1765WĘSIERSKI MATEUSZRUMIACHŚTRITEAMM20
1766WIATROWSKI KRZYSZTOFKOWALECTSM40
1767WICHNIAREK ADAMSOPOTSWORDS ATHLETICSM40
1768WICKI JAKUBGDYNIACHŚ TRITEAMM20
1769WICKI MARCINZAŁĘŻEM30
1770WICKLAND WIKTORGDAŃSKM30
1771WIECZERNIAK GRZEGORZKĄPINOM40
1772WIECZOREK ADAMGDAŃSKM40
1773WIECZOREK HUBERTMLAWAIT09M20
1774WIECZOREK ŁUKASZGDAŃSKM20
1775WIECZOREK MICHAŁGDYNIAM30
1776WIEDER PATRYKGDYNIASILESIAM30
1777WIELACHOWSKI MARCINGDAŃSKIRON TEAMM40
1778WIELGOS JOANNAGDYNIAK40
1779WIELGOSZ TOMASZELBLĄG15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYM40
1780WIERZBICKA JOLANTAOLSZTYNK40
1781WIERZCHOWSKI SŁAWOMIRGDYNIAM70+
1782WIERZEJSKI SŁAWOMIRBYTÓWKLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWM50
1783WIĘCKOWSKI MATEUSZGDYNIAWIĘCKOWSKI TEAMM30
1784WILANDT NORBERTGDYNIAGÓRSKI KRYSZTAŁM30
1785WILBRANDT BARBARAGDAŃSKK60
1786WILCZEWSKI ROBERTWARZNOM20
1787WILK PIOTRGDYNIAM30
1788RODO GDYNIARODOK40
1789WIRKIJOWSKI MIKOLAJSOPOTKASZTANY PRĘDKOŚCIM20
1790WIRKUS TYMOTEUSZGDAŃSKM30
1791WISZNIEWSKA KATARZYNAGDYNIAK20
1792WISZNIEWSKI MATEUSZGDYNIAM30
1793WISZNIEWSKI MICHAŁGDAŃSKPEKAZETM20
1794WIŚNIEWSKI MARCINGDYNIAM30
1795WIŚNIEWSKI MICHAŁGDYNIAANDREM ABM40
1796WIŚNIEWSKI MIROSŁAWOLSZTYNEKBIEGAM SAM TU I TAMM60
1797WIŚNIEWSKI ZBIGNIEWGDYNIACTSM60
1798WITANOWSKA ALEKSANDRAGDYNIADBTLK30
1799WITANOWSKI BARTOSZBOJANODBTLM30
1800WITKOWIAK MICHAŁGDYNIASOLWITM30
1801RODO GDYNIARODOK40
1802WITKOWSKI DAWIDSŁAWNOKB SPOKO SŁAWNOM30
1803WITKOWSKI JAROSŁAWGDAŃSKSEAPRO JW SPORT CLUBM60
1804WITKOWSKI ROBERTGDYNIAMORŚWINKIM50
1805WITT ELŻBIETAŻUKOWOK50
1806WITTBRODT JAKUBRUMIAM20
1807WITTBRODT MARCINGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAM30
1808WŁADZIŃSKA MAŁGORZATAGDYNIAK50
1809WNUK ANNAGDAŃSKK40
1810WNUK BARTOSZGDAŃSKM40
1811WNUK DAMIANWIELKI KLINCZZIAJA RUN TEAMM30
1812RODO GDAŃSKRODOM30
1813WODZIKOWSKA MARTAGDYNIAWE WOOD PLAYK30
1814WODZIKOWSKI MARCINLUBISZEWO TCZEWSKIEWE WOOD PLAYM30
1815WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA BARBARAGDYNIAPARKRUN GDYNIAK50
1816WOJCIECHOWSKI PATRYKGDAŃSKIMPULS ZDROWIAM20
1817WOJCIESZAK EWAREDAK50
1818WOJCIESZAK KAROLRUMIAM20
1819WOJDA MARCINGDYNIAM30
1820WOJDYŁO DANIELLUBISZEWO TCZEWSKIEM40
1821WOJNIUSZ MACIEJGDYNIAM40
1822WOJTASIK MARCINRUMIAM50
1823WOJTKIEWICZ JACEKGDYNIAM20
1824WOJTOWICZ MARCINGDYNIAMAMY TOM40
1825WOLAK RAFAŁGDYNIAM30
1826WOLSKA MAŁGORZATASŁUPSKWOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMK60
1827WOLSKI MICHAŁSŁUPSKWOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMM30
1828WOLSZON DAMIANGDYNIAM30
1829WOŁCZ OSKARGDYNIAM20
1830WOŁOWICZ PATRYKGDYNIAM40
1831WORONECKA SYLWIAOLSZTYNK40
1832WORONOWICZ KARINAPRUSZCZ GDAŃSKIAWFIS / ADIDAS RUNNERS TRICITYK20
1833WOSIK MARIUSZGDYNIALSEG RUNNINGM50
1834WOŹNIAK ARTURGDYNIAKLUB MORSAM30
1835WOŹNIAK ŁUKASZLIPUSZLIPUSZM30
1836WOŹNIAK OKTAWIAGDAŃSKK20
1837WOŹNIAK PAWEŁREDAM20
1838WOŹNIAKOWSKA MAJAGDAŃSKM&MK20
1839WÓJCIK DOMINIKABOJANOPUSZCZAK20
1840WÓJCIK OSKARGDAŃSKWILKIM30
1841WÓJCIK-FUDALEWSKA DAGMARAGDYNIAM30
1842WRAŻEŃ JUSTYNAOLSZTYNKUROPATWA TEAMK30
1843WROŃSKI MICHAŁGDYNIAM30
1844WROŃSKI PIOTRDZIERZĄŻNOM20
1845WROŃSKI WOJCIECHGDYNIAM30
1846WROSZ NIKODEMWEJHEROWOZHR WEJHEROWOM20
1847WRÓBEL DOROTAGDAŃSKK20
1848WYRWA DARIUSZGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM30
1849WYRWAS KORNELIAGDYNIAATC CARGO TEAMK20
1850WYSOCKA DOROTAGDAŃSKK50
1851WYSOCKA GABRIELAGDAŃSKK20
1852WYSOCKI MARCINGDYNIAM20
1853RODO PIÓRKOWORODOM20
1854WYSOCKI MIECZYSŁAWGDAŃSKM60
1855WYSOCKI TOMASZOTOMINOWARBUD RUNNING TEAMM70+
1856WYTRWAŁ BARBARAGDYNIAK40
1857WYTRWAŁ TOMASZGDYNIAM50
1858ZABOLSKI LUKASZGDYNIACHŚ TRITEAMM20
1859ZABOROWSKA PAULINAGDYNIAENDURE TEAM / ASICS FRONTRUNNER POLSKAK20
1860ZABOROWSKI ANDRZEJPOTUŁYKM PSP GDYNIAM40
1861ZABROCKA ANNAGDAŃSKJIT TEAMK30
1862ZABRZEWSKA BARBARAGDYNIAK40
1863ZABRZEWSKI PAWEŁGDYNIAM40
1864ZADROŻNA IWONAGDAŃSKK50
1865ZAJĄC JAROSŁAWGDYNIAADTRANM30
1866ZAJDA DAMIANGDAŃSKWAKACJE.PLM30
1867ZAKRZACKI ANDRZEJGDYNIAM40
ZAKRZEWSKA ANNAGDYNIAK50
1868ZAKRZEWSKA PATRYCJAGDYNIAK20
1869ZAKRZEWSKI DAWIDGDYNIAM20
1870ZAKRZEWSKI ROBERTGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
1871ZALEWSKA AGNIESZKAGDYNIAK70+
1872ZALEWSKA MARTAGDAŃSKBUCZKIK30
1873ZALEWSKI JAKUBGDAŃSKBUCZKIM30
1874RODO GDAŃSKRODOM30
1875ZALEWSKI MICHAŁGDANSKDOBRY PRETEXT DO BIEGANIAM50
1876ZALIŃSKI FILIPGDYNIAM20
1877ZAMARRIPA KAROLINAGDYNIACTSK20
1878ZAMCZAŁA ADAMGDAŃSKM20
1879ZAMOJSKI PIOTRGDYNIAZAMOJSCYM30
1880ZANDER SZYMONPRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/STRASZYN BIEGAM40
1881ZANIEWSKI ADAMGDYNIAM40
1882ZAPOLNIK DOMINIKGDYNIAM40
1883ZAPORA KLAUDIUSZGDYNIAM20
1884ZAREMBA SŁAWOMIRGDAŃSKVITARRADETEAMM40
1885ZARĘBSKA JOANNABANINOK30
1886ZASADA KRZYSZTOFGDYNIAM50
1887ZATORSKA KAROLINAGDYNIASKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMK30
1888ZATORSKI ADAMGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMM30
1889ZAWADZKA MARTAGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYK20
1890ZAWADZKI ŁUKASZCHWASZCZYNOM40
1891ZAWADZKI PIOTRREDAM40
1892ZAWAL JĘDRZEJGDYNIABUNSM20
1893ZAWALSKI KRYSTIANDEBOGORZETAGM40
1894ZAWIERUCHA OSKARKIELCEM20
1895ZĄBKIEWICZ JANGDYNIAM16
1896ZBOROWSKI ARKADIUSZRUMIAREWA12.15M70+
1897ZEDLER MATEUSZGDAŃSKIMPULS ZDROWIAM20
1898ZEMBRZUSKA NATASZAGDYNIAK20
1899ZESZUTEK NATALIAGDYNIAENDURE TEAMK30
1900ZĘBACKI DAWIDGDYNIAM20
1901ZIELECKI ADAMGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM30
1902ZIELIŃSKI ADRIANGDYNIAM30
1903ZIELIŃSKI KACPERGDYNIASPACEFORESTM30
1904ZIELIŃSKI ŁUKASZGDYNIAACTIVE FLOWM30
1905ZIELIŃSKI ŁUKASZWEJHEROWOM30
1906ZIELKE MARCINGDYNIAM40
1907ZIELONKA ADAMGDYNIAM50
1908ZIELSKI TOMASZGDYNIAM20
1909ZIEMAN MICHAŁRZEPNICARUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWM30
1910ZIEMANN DAWIDGDYNIAM16
1911ZIEMANN SŁAWOMIRGDYNIAM50
1912ZIĘBA KONRADGDYNIATRANSGÓRM30
1913ZIĘBA KRZYSZTOF GRZEGORZGDYNIABIEGA ZIEM70+
1914ZIĘTARSKA JULIANNAJUSZKOWOK20
1915ZIĘTARSKA SANDRAGDYNIA7PBOTK20
1916ZIĘTARSKI ROBERTŁASINM40
1917ZIÓŁKOWSKI MIROSŁAWGDAŃSKBSTM50
1918ZMUDZIŃSKI MAKSYMILIANGDYNIAM20
1919ZRZELSKA ANNAGDYNIAK40
1920ZRZELSKA PAWLAK MARIAGDYNIAK40
1921ZUKOWICZ RAFALGDYNIAM30
1922ZULINSKI KACPERGDYNIAM30
1923ZWATYKANICZ MARTYNARUMIAPROJEKT 1000UPK40
1924ZWOLIŃSKA BEATAGDYNISBALTIC COLD BEAST #GWSC TEAMK50
1925ZWOLIŃSKI TOMASZMOSTYM50
1926ZYCH BARTOSZGDAŃSKDS3M20
1927ZYCH DAMIANREDAM30
1928ZYGMUNT MARCINGDANSKM40
1929ZYPPER OSKARGDYNIARUGBY CLUB ARKA GDYNIAM20
1930ŻABA DAMIANGDYNIAM20
1931ŻABCZYŃSKI DANIELRUMIABIEGAMYRAZEM.PLM40
1986ŻABIŃSKI SEBASTIANPOGÓRZENORDEA RUNNING TEAMM40
1932ŻAK KAROLINAGDYNIAMAMY TOK30
1933ŻAMEJĆ ROBERTSOPOTM40
1934ŻARDECKI DAWIDSTAROGARD GDAŃSKINIEMCZYKTEAMM30
1936ŻARYN JULIAGDYNIAII LO GDYNIAK16
1935ŻELAZNOWSKI PIOTRGDAŃSKM30
1937ŻUKOWSKI MAREKGDYNIAPARKRUN GDYNIAM70+
1938ŻUŁAWSKA MAGDAGDYNIAM30
1939ŻUŁAWSKI MARCINDĘBOGÓRZEADVENTUREM40
1940ŻUŁAWSKI PIOTRGDYNIASFORAM40
1941ŻURAWIK KAROLINAGDYNIALSEG RUNNING TEAMK30
1942ŻYCKI GRZEGORZGDAŃSKM30
1943ŻYŁOWSKI DAWIDGDAŃSKIZERSKA GRUPA BIEGOWAM20

Bieg Urodzinowy Gdyni - Marsz Nordic Walking

NumerSurname NameCityTeam Kategoria
B JETAGDAÑSKK30
RODO GDYNIARODOK40
BARDOŃSKI MARIANGRUDZIĄDZM60
BEZHENAR DARIAGDANSKK30
BILINIEWICZ DOROTAGDYNIAWŁÓCZYKIJE GDYNIAK50
BOREK WIESŁAWAGDYNIAM60
BROŻEK JOANNAGDYNIAK50
CEBULA WIESŁAWAGDYNIA0K60
CICHOCKI TOMASZGDYNIAM50
CISKOWSKA DOROTAGDYNIANAJFAJNIEJSZEK40
CYLINSKA KATARZYNAGDYNIAK50
CZECHOWICZ KAROLINAGDAŃSKADTRANK30
DALECKI PRZEMYSŁAWGDYNIAGDYNIA SPORT TEAMM50
DĄBKOWSKA ALEKSANDRAGDAŃSKTAKA RYBAK40
DEPCZYŃSKI RAFAŁGDYNIAFUNDACJA PRO VETERANIM50
DURALEWSKA MARLENAGDYNIAK50
DZIEGIELEWSKA AGNIESZKAGDYNIAK50
FIJAŁKOWSKA ALEKSANDRAGDYNIAGDYNIA GOTOWA NA ZMIANYK30
FLEJSZAR JUSTYNAGDYNIAK40
FORMELA ANNARUMIAK40
FRACZKOWSKA ANNAGDYNIAK40
GALLO MAŁGORZATAGDYNIAK20
GIŻYŃSKI MACIEJGDYNIAGIŻYŃSKI TEAMM40
GODZINIEC JOANNAGDYNIANAJFAJNIEJSZEK40
GORZEJEWSKA DOROTAGDYNIAK40
RODO WŁADYSŁAWOWORODOK40
HALMAN GABRIELASULMINK60
HIMMEL MIROSŁAWGDYNIAKAŻDEGO DNIA 10000 KROKÓWM70+
IWANICKA PAULINAGDYNIAK30
JELEŃSKA MONIKAGDYNIAADTRANM40
KĄTNIK LESZEKGDAŃSKDZIADKOWIE KLUB SPORTOWYM70+
KLOSKA KAZIMIERZBYTÓWM70+
KŁOS MACIEJGDAŃSKPOLIPACK TEAM GWEM40
KOPCZYŃSKA-STAWICKA AGNIESZKAGDYNIAK50
KOTFIS ADRIANARUMIATIMURK40
KOTFIS GRZEGORZRUMIATIMURM40
KOTFIS RYSZARDGDYNIASTONEMAN TEAMM70+
KOWALSKA ZUZANNAGDYNIAK30
KRAUZE JOLANTAMALBORKNORDIC WALKING MALBORKK30
KROMISZEWSKA ANNAGDYNIAK50
KUBALA PAWEŁGDAŃSK#NORDIC WALKING JAGIELLOŃSKAM30
KURPIEWSKI KRZYSZTOFGDAŃSKFITNESSFITBACKM50
KWIATKOWSKA ALICJAKOWALEGROŹNE REKINYK40
LABUDA JOANNAOSTRZYCEKS STOLEMK30
LANGO MARIAGDYNIAK30
LISIECKA ALEKSANDRAGDYNIAK30
ŁABUNSKA KATARZYNADĘBOGÓRZEK30
ŁASZKIEWICZ MARCINGDYNIAMORZE ANIOŁÓWM50
ŁUCKI TOMASZGDYNIAM40
MALAWSKI TOMASZGDAŃSKM50
MASZOTA MAGDALENAGDYNIAADTRANM40
MATEJA JANUSZ MICHALGDANSKM60
MIŁKOWSKA JOLANTAGDYNIANW CZŁAPSKI TEAMK70+
MOIS ALEKSANDRAGDYNIAADTRANK40
MYSZKIER AGNIESZKAMALBORKNORDIC WALKING MALBORKK40
NAMSOŁEK FELIKSGDYNIAM70+
NERC DOROTARUMIAK60
OBERMAN MARIAGDYNIAK40
ODALSKA JOANNAGDYNIAK50
OSIPOWICZ KRZYSZTOFGDYNIAM40
OSTROWSKA ANNAMIROSLAWICEBIEGNIJ LUTOMIERSKK40
OSTROWSKI PIOTRMIROSLAWICEBIEGNIJ LUTOMIERSKM50
PANASIUK MONIKAGDYNIAGDYNIA GOTOWA NA ZMIANYK50
PARTYKA AGNIESZKAGDYNIAK40
PEPLIŃSKI MARIUSZDOBRZEWINOMAMY TOM50
PIETRZAK WIESLAWGDYNIAŻABKA POLSKAM40
PIOTROWSKI MAREKGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / KUNDY PORTOWEM60
PLEWIŃSKI RAFAŁBANINONORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM40
POKOJSKA JOANNASKOWARCZK20
PRZYBYLSKA ALEKSANDRAGDYNIANW CZŁAPSKI TEAMK50
PRZYTARSKA ANNAGDYNIAK30
PRZYTARSKI ŁUKASZGDYNIAM40
PTASZYŃSKA MARZANNAREDAK50
RODO LĘBORKRODOK40
RELIGO MACIEJGDYNIAM40
ROMAN ARKADIUSZGDYNIAM40
RUTKOWSKI GRZEGORZGDYNIAM40
RYŚ MATEUSZNIESTĘPOWOM20
SABIRON CZESŁAWAGDYNIAK40
SANCEWICZ MONIKAREDAK50
SARNOWSKA MAGDALENACHWASZCZYNOURZĄD MORSKI W GDYNIK50
SARNOWSKI MARCINCHWASZCZYNOSPACEFORESTM50
SIEK MARZENNAGDYNIAK70+
RODO GDYNIARODOM60
SIEWERT AGNIESZKAWEJHEROWOK40
SKOREK-MASZOTA WERONIKAGDYNIAK40
SORN ŁUKASZGDYNIAWŁÓCZYKIJE GDYNIA/CBL/BIEGAMYRAZEM.PLM30
SPYCHALSKA KAROLINAGDYNIAK40
STAŃCZAK GRAŻYNAGDAŃSKK70+
STEMPNIK DARIUSZGDYNIADAR OGRODU GDYNIA MOJE MIASTOM60
STĘPIEŃ PAWEŁGDYNIAM40
RODO GDYNIARODOM60
SZPILMAN KATARZYNAGDYNIAK50
RODO BANINORODOK40
ŚLEDZIEWSKI BOGDANREDAM50
RODO GDYNIARODOK40
RODO GDYNIARODOM40
ŚWIRSKA-BŹDZIKOT NATALIAGDYNIAK40
ŚWISŁOCKI BOGDANMIKOSZEWOBURSZTYNOWA GMINA STEGNA/FNWTM60
TOMASKO STANISLAWGDYNIAM60
RODO PRZODKOWO, KARTUSKI, POMORSKIERODOM40
TOWARNICKA IZABELAGDYNIAPOLIPACK TEAM GWEK50
URBAŃSKA ANNAGDYNIAK40
URBAŃSKA EWAGDYNIAK50
WAWRZYNIAK ANNAGDYNIAPOLIPACK TEAM GWEK50
WCIÓRKA KRZYSZTOFGDYNIASP40M70+
WIERZCHOWSKA ANNAGDYNIAK40
WILKOSZEWSKA URSZULAGDYNIAK30
WITKOWSKI BARTOSZKIELNOM30
WITKOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAMARCOPOLM20
WITT JACEKŻUKOWOM50
WITTKE MALGOSIAGDYNIAK20
WITTKE MARIOLAGDYNIAM60
WNUK -LIPIŃSKA MARIANPACZEWODROGOŁAZYMJM40
WOLSKA ALEKSANDRAGDYNIAGROMIK GDYNIAK40
WÓJCIK TERESAGDYNIAK70+
WÓJCIK ZDZISŁAWGDYNIAM70+
ZIĘBA JOANNAGDAŃSKADTRANK40
ZIMAK PATRYCJAGDYNIATYMSON TEAMK30
ZWIERZ ANDRZEJGDYNIAFUNDACJA PRO VETERANIM70+

Bieg Urodzinowy Gdyni - Bieg 1926

NumerSurname NameCityTeam Kategoria
9000ALECHNO MAREKGDYNIAM40
9001ANDREARCZYK DANIELŻUKOWOM30
9002ANTCZAK KLAUDIAGDYNIAK20
9003RODO GDYNIARODOK30
9004ANTONKIEWICZ MONIKAGDYNIAK40
9005AUGUSTYNIAK TOMASZPRUSZCZ GDAŃSKIM40
9006BABUTA MARYNAGDYNIAK30
9007BARDOŃSKA MAŁGORZATAGRUDZIĄDZK60
9008BARTNICKA MONIKAGDYNIAK40
9009BARTOCHA LEONGDYNIASP31M
9010BARTOCHA POLAGDYNIASP31K
9011BARZOWSKA AGNIESZKAGDYNIAK30
9012RODO KOWALERODOK50
9013BELYKH OKSANAGDYNIAK30
9014BEYROWSKA KATARZYNAGDYNIAK30
9015BEYROWSKI MATEUSZGDYNIAKARAWANAM30
9016BIEGAŃSKA MAGDAGDYNIACOOL-AWIK40
9017BIELA KACPERGDAŃSKIMPULS ZDROWIAM
9018BIERNACKA JULIAGDYNIASTOWARZYSZENIE DLACZEGO NIEK20
9019BISA MAGDALENAGDYNIAK30
9020BOBROWSKA ALEKSANDRAGDYNIASP 28K30
9021BOGUSZ BOGUMIŁAGDYNIAK40
9022BORKOWSKA REGINAGDYNIAK70+
9023BORKOWSKI JERZYGDYNIAM60
9024BOSOWSKI ŁUKASZGDANSKBOSY TEAMM40
9025BOŻEŃSKA KATARZYNARUMIAK50
9026BRADTKE PIOTRGDYNIAM30
9027RODO REDARODOM20
9028BUDZIŁOWICZ ANDRZEJGDYNIAM40
9029BUDZIŁOWICZ HANNAGDYNIAK30
9030BYCZKOWSKI KIEJSTUTGDYNIARAZ KOZIE ŚMIERĆM40
9031CELIŃSKA -PIGUŁA ANETAGDYNIAK50
9032CHUDY WERONIKAGDYNIAK20
9033CICHOCKI BARTOSZGDAŃSKM20
9034CYBULSKA KAROLINAGDYNIAK40
9035CZAJA MARCINGDYNIAM30
9036CZAJKA JOANNAGDYNIAKINO REKINK40
9037CZAJKOWSKA MAGDALENAGDYNIABCT TEAM GDYNIAK40
9038CZOPOWSKI PATRYKM. GDYNIASTOWARZYSZENIE COOL-AWIM20
9039RODO GDAŃSKRODOM20
9040DEMBIŃSKI MACIEJGDYNIAROSNOWSKI GIFTM50
9041DESZCZ MAŁGORZATAGDAŃSKK40
9042DMOCHOWSKA MARTAGDYNIAK30
9043DOBRAKOWSKA JOANNAGDYNIA, POW. GDYNIAK50
9044DORSZYŃSKA ALICJAGDAŃSKK40
9045DRAGAN KAROLGDYNIAM50
9046DRAGOSZ EWELINAGDYNIAK30
9047DRAGOSZ MACIEJGDYNIAM30
9048DZIERŻAK LECHOSŁAWGDYNIAGDYNIAM30
9049RODO LĘBORKRODOK20
9050FERRA DAWIDGDYNIAM30
9051FERRA HANNAGDYNIAK40
9052FLOREK DAWIDGDYNIAM20
9053FOKS-CZAPLICKA JUSTYNAKIEŁPINOFOKS TEAMK40
9054GAJEWSKA ALEKSANDRAGDYNIAK30
9055GAJEWSKI TOMASZGDYNIAM30
9056GAŁUSZEWSKI ROMANGDYNIAM70+
9057GAWLIK JANUSZGDAŃSKMSPIRM70+
9058GŁÓDKOWSKA MAŁGORZATAGDYNIAPOMORSKA IZBA ADWOKACKAM30
9059GOŁĄBEK DOMINIKRUMIACOOL-AWI/ GDYŃSKIE PORUSZENIEM20
9060GOŁĘBIEWSKA IWONATUCHOMSTOWARZYSZENIE COOL-AWIK50
9061GOŁOS MAGDALENAGDYNIATRIGO GDYNIAK50
9062GOŁOS MICHAŁGDYNIATRIGO GDYNIAM50
9063GÓRECKA DOMINIKAGDYNIAK30
9064GÓRSKA BARBARABOJANOK30
9065GRYCNER PIOTRSTAROGARD GD.M70+
9066RODO WARSZAWARODOK40
9067RODO WARSZAWARODOM40
9068RODO GDYNIARODOM16
9069RODO GDAŃSKRODOK20
9070HARASIMIUK MARIAGDYNIACHMURKIK30
9071HARKOT DAWIDRUMIAM30
9072HOLEWKA WIKTORIAGDYNIAK20
9073IDZIOK TOMASZGDYNIAM50
9074JAŁOWIECKI DARIUSZBORNE SULINOWOM50
9075JARECKA AGNIESZKAGDYNIAK40
9076JARECKA WERONIKAGDYNIAK16
9077JARECKI MAREKGDYNIAM50
9078JASIURKOWSKA DELFINAGDYNIAK30
9079JÓZEFIAK BARTOSZGDYNIAM30
9080JURASZEK VICTORIAGDYNIAK20
9081KACZKOWSKI JERZYGDYNIAM60
9082KAŁUŻNA MONIKAGDYNIAK30
9083KAŁUŻNY TOMASZGDYNIAM40
9084KANDZORA ŁUKASZGDYNIAM30
9085RODO GDYNIARODOK50
9086KANTECKI BARTOSZWROCŁAWM40
9087KASPERSKA KATARZYNAGDYNIAK20
9088RODO GDYNIARODOK20
9089KEPKA GRZEGORZWEJHEROWOMAJA TEAMM30
9090KLEIN MAGDALENALUZINOUKS SAMOCHODÓWKAK16
9091KŁUSEK WŁODZIMIERZGDYNIAM60
9092KNITTER BOGNAGDYNIAK20
9093RODO GDYNIARODOM20
9094KOMOLIBIO KATARZYNAGDYNIAK30
9095KOMOLIBIO WOJCIECHGDYNIAM30
KONCZAL ARTURKOSAKOWOM50
9096KOPACZEWSKI JERZYGDAŃSKDEVOPSITYM70+
9097KOWALCZYK MONIKAGDYNIAK40
9098KOWALUK MAGDALENAGDYNIAK40
9099KOZAKIEWICZ JANGDYNIAKARAWANAM30
9100KOZŁOWSKA MALWINAGDYNIAK20
9101KRAJEWSKA KATARZYNAGDYNIAK40
9102KRAJEWSKA-KEMPA MAGDALENAGDYNIAK30
9103KRAUZA BARTOSZTUCHOMWIOSKA SMERFÓWM20
9104KREFT NATALIAREDATEAM KREFTK40
9105KRYZEL SZYMONGDYNIACOOL-AWIM20
9106KRZEMIŃSKA ALEKSANDRAGDYNIAK20
9107KRZYŚKÓW MICHAŁGDYNIAM30
9108KRZYŻANOWSKA AGATAGDYNIAK20
9109KRZYŻANOWSKA ALICJAGDYNIAK20
9110KRZYŻANOWSKA ANNAGRUDZIĄDZK30
9111KSIĄŻEK LIDIAGDYNIAK60
9112KUBICA ALICJAGDAŃSKK70+
9114KUDERCZAK ALICJAGDYNIAK30
9115RODO GDYNIARODOM30
9116KULCZYCKI JACEKGDYNIAM40
9117KULCZYCKI JANGDAŃSKM70+
9118KUSIAK WŁODZIMIERZGDAŃSKM70+
9119KUSZNER KRYSTIANGDYNIAPEKAZETM40
9120KUZAWIŃSKI KRZYSZTOFGDAŃSKM30
9121LEWANDOWSKI PRZEMYSŁAWGDAŃSKKSR PEGAZM40
9122RODO WEJHEROWORODOK20
9123LEYK AGATAWEJHEROWOUKS SAMOCHODÓWKAK16
9124LINKIEWICZ WOJCIECHGDYNIAM30
9125LUDWIŃSKA-CZUBAK KINGAELBLĄGLUDZIE REZONANSUK30
9126LUKASHENKO VITALIIGDYNIAM30
9127ŁAPUN GRAŻYNAGDYNIAK70+
9128ŁASZKIEWICZ MARCINGDYNIAMORZE ANIOŁÓWM50
9129ŁOBOCKA PAULAGDYNIAK20
9130ŁUBKOWSKA GRAŻYNAGDAŃDKK70+
9131ŁUCYK MAREKGDYNIAGDYNIATEAMM40
9132ŁUGIEWICZ JANRUMIAM70+
9133RODO GDYNIARODOK40
9134MAŁEK ANDRZEJKĄPINORUN BABYSM60
9135MARMAJEWSKA MAŁGORZATAGDYNIAK40
9136MASEWICZ IGORGDYNIAM30
9137MATCZYŃSKA-ZATARSKA BARBARAGDYNIAK30
9138MELZER MAREKSTRZEPCZM50
9139MIADZIELEC PIOTRWEJHEROWOM60
9140MICHALIK IRENEUSZ MICHALIKGDYNIASI ARKA GDYNIAM50
9141MIKULSKA BARBARAGDAŃSKK50
9142RODO GDYNIARODOK40
9143MORZUCH DARIUSZGDYNIAM20
9144MROWIEC JAKUBGDYNIAM60
9145NICEWICZ ROBERTGDYNIANICEK TEAMM50
9146NICZYPOROWICZ MIKOŁAJKOLBUDYM20
9147RODO GDYNIARODOK50
9148RODO GDYNIARODOK20
9149RODO PIERWOSZYNORODOM30
9150OLA TRUSKOLAWSKA OLARĄBTRIDEATEAMK40
9151RODO GDYNIARODOM40
9152OŁOŚ RÓŻAGDYNIAK40
9153RODO SOPOTRODOK50
9154OZIEMBŁOWSKA-KLEIN IZABELAGDYNIAK30
9155PACAK ANNAGDYNIAK30
9156PAWŁOWSKA ALEKSANDRAŻUKOWOK20
9157RODO GDYNIARODOM
9158PEKRUL JAKUBDOBRZYŃ NAD WISŁĄWIOSKA SMERFÓWM20
9159RODO GDYNIARODOK30
9160PIĄTKOWSKA WIKTORIAGDAŃSKIMPULS ZDROWIAK20
9161PIECHOTA WIKTORIAGDYNIAK20
9162PILACHOWSKA ANNAGDYNIAK40
9163PIOTROWSKI TADEUSZKOSAKOWOAMATORM70+
9164PIÓR MACIEJGDYNIAOIRP GDAŃSKM40
9165PLEWIŃSKA MALWINARUMIAK20
9166PLEWIŃSKI PIOTRRUMIAM40
9167PLUCIŃSKI TOMASZGDYNIAM20
9168POLEK ALEKSANDRAGDAŃSKK20
9169POZLEWICZ MATEUSZGDAŃSKRUNNERS WITH INJURIESM20
9170PRUSZYŃSKA RENATAGDYNIAK40
9171PRZYBOROWSKA AGNIESZKAGDYNIAVIPBAND - OPASKI NA RĘKĘ.K40
9172PRZYBORSKI WOJCIECHGDYNIAM16
9173PTASZEK KACPERBANINOSPOAM30
9174RADZISZEWSKA MAŁGORZATAGDYNIARADZIKIK30
9175RADZISZEWSKI DAWIDGDYNIARADZIKIM40
9176RAJKOWSKA ANNAPOGÓRZESŁODKA MALINKAK30
9177ROGOCKA ANNAPOGÓRZEK40
9178ROGOCKI ADRIANPOGÓRZEM30
9179ROMANEK MARCINGDYNIAM40
9180RUCZYŃSKI MACIEJRUMIAPARKRUN RUMIA/DECATHLON RUMIA BIEGAM60
9181RUSIN PRZEMYSŁAWGDYNIAKLINIKA RUSINM40
9182RUSOŃ ANNAREDAK40
9183RUTKOWSKA IGAGDYNIAK20
9184RODO SOPOTRODOK30
9185RYKACZEWSKA AGNIESZKAGDYNIAK50
9186SARNOWSKA ALEKSANDRAGDYNIAK40
9187SAWICKI TOMASZGDYNIAM30
9188SEGELIN-ZDYBEL EWAGDAŃSKK20
9189SELONKE EDWARDGDYNIAM20
9190RODO GDYNIARODOK50
9191SIEMCZUK BOGUSŁAWGDYNIACTM TEAMM50
9192SIENICKA-NELKA PATRYCJAGDYNIAK30
9193SIKORA BARTOSZREDAM30
9194SKERKA DAGMARAGDYNIAK20
9195SKORUPA RADEKGDAŃSKM20
9196SŁAWOMIR MACIEJGDYNIADLACZEGO NIEM50
9197SŁOMCZEWSKI KAROLGDAŃSKM20
9198SOJA-CZAJA MONIKAGDYNIAK40
9199SOSNOWSKA LIDIAGDYNIAK30
9200STANICKI TOMASZGDYNIA-M20
9201STASIAK MAGDALENAGDYNIAKLINIKA RUSINK30
9202STAWICKI KONRADWEJHEROWOUKS SAMOCHODÓWKAM20
9203STĘPCZYŃSKA JOANNAGDYNIAK40
9204RODO GDAŃSKRODOM30
9205RODO GDYNIARODOK30
9206RODO GDYNIARODOM30
9207STRZEMKOWSKA MAGDALENAGDYNIAK40
9208STRZYŻEWSKI MACIEJWROCŁAWBNW BO NIE WYPADAM30
9209STUSIO DAMIANGDAŃSKPARKRUN GDAŃSK POŁUDNIEM40
9210SWOROBOWICZ BOŻENAGDAŃSKK60
9211SZATROWSKA MICHALINAGDYNIAK30
9212SZCZUREK WOJCIECHGDYNIAGDYNIATEAMM60
9213SZMAJA BOGUSŁAWARĘBIECHOWOWFITCZAPLEM40
9214SZULC MONIKAREDAK30
9215SZULC-KRYZEL ALEKSANDRAGDYNIAOPEN WATER TEAM SOPOTK40
9216SZYMKOWIAK JANGDANSKM20
9217ŚLIWKA WIOLETTAGDAŃSKK40
9218ŚRODA BEATAGDAŃSKK20
9219ŚWIĄTEK DANIELGDYNIAM20
9220RODO GDYNIARODOM40
9221TALAŚKA-PIÓR AGNIESZKAGDYNIAK40
9222RODO GDYNIARODOK40
9223TOCHA ADAMRUMIAII LO GDYNIAM16
9224TOCHA KAMILRUMIAX LO GDYNIAM16
9225TOWPASZ KATARZYNAGDAŃSKK30
9226TREPPNER JANGDYNIAGDYNIAM70+
9227TYŃSKA ALICJAGDYNIAK30
9228TYŃSKI RAFAŁGDYNIAM30
9229TYSZKO SYLWIARUMIAK30
9230UBYCH JAKUBGDYNIAGDYNIA TEAMM30
9231ULERYCH ALEKSANDRATUCHOMSTOWARZYSZENIE COOL-AWIK20
9232URBAN ŁUKASZGDYNIAM30
9233URBANOWICZ DAMIANBOJANOM30
9234WANTA JANINAGDYNIAWANTA TEAMK60
9235WANTA JĘDRZEJGDYNIAWANTA TEAMM60
9236WANTA LILIANAGDYNIAWANTA TEAMK30
9237WANTA MAGDALENAGDYNIAWANTA TEAMK30
9238WANTA PIOTRGDYNIAWANTA TEAMM16
9239WASĄŻNIK MARTAGDYNIAK40
9240WĄCHAŁA KAROLINAGDYNIAM30
9241WERKOWSKA PATRYCJAGDAŃSKK20
9242WIŚNIEWSKA ANNAGDYNIAK40
9243WIŚNIEWSKA MARTAGDYNIACOOL-AWIK30
9244WIŚNIEWSKI MIROSŁAWOLSZTYNEKBIEGAM SAM TU I TAMM60
9245WIŚNIEWSKI WOJCIECHGDYNIAM40
9246WIŚNIOWSKA AGNIESZKAGDYNIAK50
9247WITMAN ADRIANKOLBUDYM20
9248WOJCIECHOWSKI PATRYKGDAŃSKIMPULS ZDROWIAM20
9249WOJDA MARCINGDYNIAM30
9250WOJNA KRZYSZTOFRUMIABICYCLE GLOBETROTTERM60
9251WOLSKA ALEKSANDRAGDYNIAGROMIK GDYNIAK40
9252WOŁODKIEWICZ MARCINGDYNIAADTRANM40
9253WÓJCIK PIOTRGDYNIAMORSIK WETERANM60
9254WÓJCIK TOMASZGDYNIACHMURKIM30
9255WYSOCKA DOROTAGDYNIAK40
9256ZADROŻNA IWONAGDAŃSKK50
9257ZAJĄC MAJAGDYNIAK40
9258ZAKRZEWSKA BOŻENAGDYNIAK40
9259ZAKRZEWSKI SEBASTIANGDYNIAM40
9260ZAMOJSKA ANNAGDYNIAZAMOJSCYK40
9261ZATARSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
9262ZDYBEL PIOTRGDAŃSKM30
9263ZEDLER MATEUSZGDAŃSKIMPULS ZDROWIAM20
9264ZIELIŃSKI ŁUKASZGDYNIAACTIVE FLOWM30
9265ZIEMANN KATARZYNAGDYNIAK40
9266ZYGAJ-STROJK ANNAGDYNIAREGIOANKAK40
9267ŻUKOWSKI RAFAŁGDYNIAM40

Nocny Bieg Świętojański - Bieg Główny

NumerSurname NameCityTeam Kategoria
12ABRAMEK ARKADIUSZPRUSZCZ GDAŃSKIM40
13ADAM MAROSKIGDAŃSKSEAONICS POLSKAM30
14ADAMCZAK SŁAWOMIRGDYNIAM60
15ADAMCZYK KAJETANGDAŃSKM70+
16RODO GDYNIARODOK20
17ADAMCZYK SZYMONSTAROGARD GDAŃSKIM20
18ADAMCZYK-SZCZYKUTOWICZ EWAGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITY/K30
19ADAMOWICZ AGNIESZKASOPOTK50
20ADAMOWICZ KATARZYNAGDYNIAK30
21ADAMOWICZ RAFAŁGDAŃSKLECIMY TUTEJM30
22ADAMSKA KRYSTYNASOPOTK30
23ADASZEWSKA MONIKAGDYNIAK40
24AGNIESZKA MAROSKAGDAŃSKSEAONICS POLSKAK40
25AGNIESZKA DOBKOWSKA AGNIESZKAWEJHEROWOMTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAM40
26ALBECKA KAROLINAGOŚCICINOK20
27ALBERSKI ANTONIGDAŃSKM20
28ALEKSIEJUK ALEKSANDRAGDYNIAACTIVE FLOWK20
29AŁASZKIEWICZ CEZARYGDYNIAELWAT/DIDELIGHTM40
30AMBROZIAK KRZYSZTOFGDAŃSKCTSM40
31ANDREARCZYK DANIELŻUKOWOM30
32ANDREARCZYK PATRYKGDYNIAERGO HESTIA RUNNING TEAMM30
33ANDRYSKOWSKI WOJCIECHGDYNIAM30
34ANDRYSZAK MATEUSZGDYNIAM20
35ANDRYSZAK WOJCIECHGDAŃSKMAPA SCM50
36ANDRZEJCZAK PATRYCJAGDYNIAK30
37ANDRZEJEWSKA ALEKSANDRASŁUPSKK30
38ANDRZEJEWSKA MAŁGORZATAKOWALEK30
39ANDRZEJEWSKI ALEKSANDERGDAŃSKADTRANM30
40ANETA SUCHACKA ANETA SUCHACKAGDYNIAM40
41ANNA SULEWSKA ANNAGDAŃSKIRON TEAMK30
42ANSZPERGER BOGDANGDYNIAA-TEAMM70+
43ANTCZAK KLAUDIAGDYNIAK20
44ANTKOWIAK MARCINBOJANOM40
45ANTONOWICZ PAWEŁGDAŃSKJIT TEAMM40
46ARCIUCH ŻANETTAGDYNIAK40
47ARKHAHELSKA DARIASOPOTNORDEAK20
48ARMATYŃSKA MAŁGORZATAGDYNIAMOTYWATORNIA TEAMK50
49AUGUSTOWSKA ALICJAGDYNIAK50
50AUGUSTYNIAK DAWIDPLESZEWM30
51AUGUSTYNIAK MIROSŁAWAGDYNIAMAMY TOK40
52AUGUSTYNIAK TOMASZPRUSZCZ GDAŃSKIM40
53AUSTEN BARTŁOMIEJGDYNIAJASE FOODSM40
54RODO GDAŃSKRODOK50
55BACH TOMASZPRUSZCZ GDAŃSKIORLEN RUNNING TEAMM70+
56BACZEWSKA KATARZYNAGDAŃSKLSYP ACTIVE!K20
57BACZEWSKA MARTAOLSZTYNK30
58BACZEWSKI MATEUSZOLSZTYNM30
59BAGIŃSKA ALEKSANDRAGDYNIAK20
60BAHDANAU ANDREIGDYNIASTAYER RUN CLUBM40
61BAJDA GRZEGORZPOGÓRZEM30
62BAJRASZEWSKI DŻAFARGDYNIAM40
63BAK DAWIDGDYNIATREC TEAMM40
64BAKALARZ ADAMDARŁOWODARŁOWSKIE CHARTY / FEIFER TEAMM40
65BAKALARZ KASIADARŁOWODARŁOWSKIE CHARTY / FEIFER TEAMK40
66BAKIERSKI FILIPKWIDZYNM20
67BAKOWSKA ANNAGDANSKSWAROVSKI TEAMK30
68BALCERAK AGNIESZKAGDYNIASPARK-LABK40
69BALICKI ANDRZEJGDYNIAM70+
70BALIŃSKI SŁAWOMIRGDYNIAM40
71BAŁDYGA ROBERTŁASINŁASIN BIEGAM40
72BANACH PIOTRCHWASZCZYNOBIEGNIEMYM50
73BANACH-DENC WERONIKAWEJHEROWOK30
74BANASZEK ANNAGDYNIAK30
75BANAŚ ANNAGDAŃSKARLA RUNNING TEAMK40
76BANIA MAREKKWIDZYNM50
77BANIEWICZ KAROLGDYNIADEPOL - WYPOSAŻENIE I SERWIS SPRZĘTU DLA STRAŻY POŻARNEJM30
78BARAMBAS OLIWIASKÓRCZAKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESSK16
79BARAN ŁUKASZGDYNIATRAINING TRACKM30
80BARANOWSKA MAJAGDYNIAPOMORZE ZHRM20
11BARANOWSKA-TRZASKO ALEKSANDRAGDYNIAHARPAGANK40
81BARANOWSKI ARTURGDYNIAPOMORZE ZHRM50
82BARANOWSKI GRZEGORZGDYNIAGDAŃSKIE MŁYNYM40
83BARANOWSKI MICHAŁGDAŃSKPOMORZE ZHRM20
84BARANOWSKI PIOTRGDYNIAĆPAJ SPORTM20
85BARANOWSKI SEWERYNLUZINOLKST LUZINOM20
86BARANSKI ADRIANGDAŃSKZHR POMORZEM30
87BARAŃSKA OLGAGDAŃSKK20
88BARC MACIEJGDAŃSKSPARK-LABM30
89BARCZAK BARTŁOMIEJGDYNIAWRACAM DO ZDROWIE TEAMM30
90BARSZCZEWSKI PRZEMYSLAWGDYNIAM30
91BARTCZAK JACEKELBLĄGDUDUCZ RUNM50
92BARTCZAK RADOSŁAWGDAŃSKM20
93BARTKOWIAK MICHAŁGDYNIATRÓJMIEJSKIE PYRYM30
94BARTKOWSKI MARCINIŁAWALWY MORSKIE SUSZM40
95BARTNICZAK MAŁGORZATAGDYNIAK50
96BARTSCH ALEKSANDRAGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMK30
97BARTUSZ ADAMSOPOTM30
98BARTYZEL JULIAWEJHEROWOK20
99BARTYZEL KONRADBOLSZEWOM30
100BARZOWSKI PAWEŁGDYNIAM30
101BASIŃSKA-AHMED OLGAGDYNIAK40
102BAZAN BARTŁOMIEJRUMIAM40
103BAZAN JOANNARUMIAK40
104BĄK JEREMIASZGDAŃSKM20
105BEDNARCZYK ARKADIUSZKOBYLNICASTOPA SŁUPSKM50
106BEDNARCZYK EWAGDAŃSKPORTO HOME NIERUCHOMOŚCIK30
107BEDNARCZYK PAWEŁGDYNIATITANICM20
108BEDNARSKI MARCINGDAŃSKNORDEAM40
109BEDNARZ WOJCIECHKWIDZYNTOBESAFEM30
110BEJM ŁUKASZGDAŃSKENDURE TEAMM30
111BEKIER ANNAGDYNIAK30
112BELLWON PAWEŁGDYNIANORDEA RUNNERSM30
113BELLWON RAFAŁRUMIARUNPASSION.PL TEAMM40
114BELTER DANIELWEJHEROWOM20
115BENDIK MONIKAGDAŃSKK20
116BENEDICT PAWEŁGDAŃSKM20
117BERENT MATEUSZGDYNIAM30
118BERLIŃSKI PRZEMYSŁAWGDYNIANA KOZETCE Z MIELONYMIM40
119BERNACIAK DAMIANGDAŃSKM20
120BERNATEK ADAMGDYNIAM30
121BĘDKOWSKI ARTURPRUSZCZ GDAŃSKIM40
122BIAŁA BEATAGDANSKK60
123BIAŁEK WOJCIECHGDYNIAM20
124BIAŁY AGATAGDYNIAK40
125BIANGA KRYSTIANRUMIABARCAM40
126BIANGA NIKODEMGDYNIAM20
127BIEDERKA ZBIGNIEWPAPROTNIAM60
128BIEDRZYCKI KRZYSZTOFKOŁOBRZEGNADMORSCY BIEGACZEM50
129BIEDRZYCKI SZYMONGDYNIADEBIUCIKM40
130BIELAK ZOFIABOLSZEWOK20
131BIELAWSKI PAWEŁGDYNIAM30
132RODO KOWALERODOM40
133RODO WARSZAWARODOK40
134BIELECKI TADEUSZRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAM50
135BIELERZEWSKI JAKUBWARSZAWAM50
136RODO GDYNIARODOK50
137BIELIŃSKI DOMINIKGDYNIAM30
138BIELUSZEWSKA MAGDALENAGDYNIATREC TEAMK20
139BIENIASZ-KRZYWIEC MAKSYMILIANGDAŃSKM30
140BIERNACZYK MAŁGORZATAGDAŃSKK40
141BIERNAT AMADEUSGDYNIAABM30
142BIESZK GRZEGORZDĘBOGÓRZEPIWO TO MOJE PALIWOM40
143BIESZKE MIREKGDYNIAM50
144BIGAJ ANDRZEJGDAŃSKA TEAM / NO TEAMSM40
145RODO KĄPINORODOK20
146BIŁANICZ ANTONIBANINOM20
147BINDAS KAMILGDYNIAM20
148BIŃKOWSKI MATEUSZGDYNIAM70+
149BISEWSKI ANDRZEJGDYNIAM40
150BISZTYGA FILIPBANINOM30
151BLADOWSKI ADAMREDAM50
152BLADOWSKI KRZYSZTOFKARTUZYHARPAGAN JEZUSA CHRYSTUSAM30
153BLAS KRZYSZTOFLIŃSKBIEGAJĄCE ŚLIWICEM40
154BLASIAK ALICJAGDAŃSKK30
155BLASZKIEWICZ-OKRAGLY WOJCIECHGDYNIAMUST BAKEM30
156BLOCH KAMILREDATEAM SZARAKAM50
157BLOK JACEKGDYNIAM50
158BŁASZKIEWICZ ADRIANGDAŃSKM30
159BŁASZKOWSKI ŁUKASZBYTÓWM30
160BŁAŻKO MACIEJGDYNIAPRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ!M40
161BOBEK MICHAŁGDYNIAROJBERM30
162BOBER PRZEMYSŁAWMOSTYM50
163BOCHAN-JACHIMEK MAGDALENAMOSTY K/GDYNICKKB JAROMIR MOSTYK40
164BOCHIŃSKI LESZEKGDYNIAM30
165BOCHIŃSKI TOMASZGDYNIAM40
166BOGACZ AGNIESZKAGDAŃSKK50
167BOGACZ PAWEŁGDAŃSKKLASYCZNE BUTYM50
168BOGDAN RAFAŁULKOWYM30
169BOGDAŃSKA AGNIESZKAWEJHEROWOA&ABIOTECHNOLOGYK40
170RODO MRĄGOWORODOM30
171BOGUCKA EWABANINOSII RUNNING TEAMK30
172RODO SOPOTRODOM40
173BOGUSZ TOMASZGDYNIABIEGAJĄCA GDYNIAM40
174BOHDAN ŁUKASZGDAŃSKM30
175BOHOMIAHKOVA KHRYSTYNAODESASTAYER RUN CLUBK30
176BONIECKI FILIPZAKRZEWOM30
177BONISŁAWSKA ANITAGDAŃSKMKRAWCZYŃSKATEAMK50
178BONKOWSKI PIOTRRUMIAM40
179BORAWSKI MARCINGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAM30
180BORCOWSKI JANUSZGDYNIAM50
181BOREK PIOTRGDYNIAM40
182BORKO RYSZARDGDYNIAPIDRINA GDYNIAM50
183BORKOWSKA MARTAGDYNIAK30
184BORKOWSKA NATALIAGDYNIAK20
185BORKOWSKI FILIPGDYNIAM20
186BORKOWSKI MICHAŁGDYNIAM40
187BOROWIEC JOANNAJELENIA GÓRAK16
188BOROWIEC SEBASTIANJELENIA GÓRAM40
189BOROWSKA AGNIESZKAGDYNIAK40
190BOROWSKA JULIAPUŁTUSKWIOSKA SMERFÓWK20
191BOROWSKI PATRYKGDAŃSK:DM20
192BORSKI RYSZARDREDATRIDENT TEAMM40
193BORSUK MATEUSZGDYNIAM30
194BORTNOWSKI MAREKGDANSKPLICHTA RUNNING TEAMM40
195BORZYSZKOWSKA ZOFIAGDYNIAK30
196BORZYSZKOWSKI BARTOSZKWIDZYNM20
197BOSIACKI PAWEŁGDAŃSKM30
198BOZENSKI DARIUSZRUMIAM50
199BOŻEK JAKUBGDYNIAM20
200BOŻEWICZ SANDRAGDAŃSKK20
201BRACH DOMINIKPRUSZCZ GDAŃSKIM20
202BRACŁAWIEC KAMILGDYNIABETTERLIFEM20
203BRADTKE ROMUALDALUBKOWOK40
204BRANDT PAWELSOPOTM40
205BRATOS JUSTYNAGDYNIAK30
206BREŃKACZ KORNELGDAŃSKM20
207BREWIAK MACIEJGDANSKM40
208BRONIEWSKA JULIAGDYNIAK20
209BRONIKOWSKA BERENIKEREDAK20
210BRONISZEWSKI MACIEJGDYNIAM40
211BROWARCZYK DOMINIKAGDYNIAGPUMPKIN RUNNING TEAMK20
212BROŻYNA IGORGDYNIAM30
213BRÓJ RYSZARDGDAŃSKM60
214BRUCKI ROBERTGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PLM50
215BRYKSY EMILIAGDANSKADIDAS RUNNERS TRICITYK30
216BRYŁKA DARIUSZGDAŃSKM50
217BRYŁKA KATARZYNAGDAŃSKK40
218BRYNIARSKI JAKUBTCZEWM40
219BRZEZICKI MACIEJGDYNIAM70+
220BRZĘK JAKUBGDANSKALPINE CREWM20
221RODO MRĄGOWORODOK30
222BRZOZOWSKI PIOTRROKITKIBIEGAJĄCY TCZEWM40
223BRZYSKI ADAMKOSAKOWOM30
224BUCEWKA BARTŁOMIEJGDAŃSKM20
225RODO GDYNIARODOM40
226BUCZYŃSKI PAWEŁTRĄBKI MAŁEM50
227BUDEK ARTURWEJHEROWOM30
228BUDNIK MACIEJPUCKARLA RUNNING TEAMM30
229BUDZIŃSKA URSZULASOPOTK30
230BUDZISZ MAŁGORZATAGDYNIAK30
231BUDZYŁA MARCINGDAŃSKM30
232BUJNICKI MARCINPASŁĘKM40
233BUJWID JOANNAKOSAKOWOK40
234BUKOWICZ MATEUSZGDAŃSKM30
235BUKOWSKA KLAUDIAGDAŃSKK20
236BULCZAK JAKUBGDAŃSKM30
237BULCZAK KAROLSTRZEPCZM40
238RODO IŁAWARODOK50
239RODO GDYNIARODOK16
240BULSKA BARBARAGDAŃSKK30
241RODO GDYNIARODOK40
242BURA PIOTRGDAŃSKM40
243BURAKIEWICZ MARCINGDYNIALYRECOM40
244BURAWSKA PAULINAGDAŃSKK30
245BURCZYK MARCINGDAŃSKUS DREAMM20
246BURTOWY PIOTRGDYNIAADTRANM30
247BURY PAWEŁGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL/MKRAWCZYŃSKA TEAMM40
248BUSHKOVA SVIATLANAWARSZAWARUN_WAWA_RUNK30
249BUSZ MACIEJGDYNIABUDIBAJM20
250BUŚ ALEKSANDERMOSTYM50
251BUŚ ALEKSANDRAMOSTYK20
252BUŚ KAMILLAMOSTYK50
253BUŚKO MAGDAGDYNIAM20
254BUZAŁA DANIELGDYNIAM40
255BUŻAN KARINAGDYNIABBC RUNNING TEAMK20
256BYCZKOWSKI KIEJSTUTGDYNIARAZ KOZIE ŚMIERĆM40
257RODO POZNAŃRODOM60
258BYK PAWEŁRUMIAŁOBUZYM30
2742BYKOWSKA AGATAGDANSKPLICHTA RUNNING TEAMK30
259BYTOWSKA ZOFIAGDYNIABODYRESETK20
260CABAŃSKA DOROTAŁOMIANKIK40
261CEGLAREK RAFAŁPIERWOSZYNOM40
262CEGŁA ALEKSANDRAGDYNIAK20
263CENDLEWSKI DAMIANGDAŃSKM30
264CHACHAJ MIKOŁAJWEJHEROWOGPUMPKIN RUNNING CLUBM20
265CHAJĘCKA AGNIESZKASOPOTK20
266CHEŁCHOWSKA PAULINAGDYNIAK30
267CHLIPAŁA ALEKSANDRAGDYNIAK40
268RODO GDYNIARODOM20
269CHMIEL DOMINIKGDYNIAM30
270CHMIELARSKI ROBERTGDYNIABRAKM40
271CHOJNOWSKI JAROSŁAWGDAŃSKLSNM40
272CHOLEWIŃSKI CEZARYRUMIAM50
273CHOLYST MAGDALENAGDYNIAK30
274CHOMA WOJCIECHGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM40
275CHOMKA MICHAŁWARSZAWAAEROSPACE RUNNERSM30
276CHRABKOWSKI SEBASTIANGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM20
277CHROBAK AGNIESZKAZABRZEGBIEGAM BO LUBIĘ ZABRZEGK50
278CHROBAK MAREKZABRZEGBBL ZABRZEGM50
279CHRONOWSKI WALDEMARGDAŃSKMKRAWCZYNSKATEAMM60
280CHROSTOWSKI PIOTRKWIDZYNCZK PUCKM40
281CHRUSCIEL ADRIANNAGDYNIAACH STUDIO TEAMK30
282CHRUSTOWSKI KRZYSZTOFGDAŃSK"DALEKO JESZCZE"M40
283CHRZAN ALEKSANDERGDYNIAM40
284RODO KOSZALINRODOM20
285CHUTEK DOROTAGDYNIANUTRIZONEK50
286CHWOJNICKA ZUZANNAGDYNIAKLUB WESOŁEGO BIEGACZAK16
287CHWOJNICKI JANUSZGDYNIAEX BYTOVIA BYTÓWM50
288CHWOJNICKI MIKOŁAJGDYNIAUMLUBM20
289CHYZIŃSKI GRZEGORZRUMIAM40
290CIBA MICHAŁWEJHEROWOPORTA RUNNING TEAMM50
291RODO GDYNIARODOM20
292CICHACKI SYLWESTERWARSZAWAOLD & BROKENM30
293CICHOCKI BARTOSZGDAŃSKM20
294CICHOWSKI MAREKWEJHEROWOM40
295CIECIERA DAWIDGDAŃSKGDAŃSKIE MŁYNYM20
296CIEMNY MAREKGDYNIAM40
297CIEPLIK ŁUKASZZAKOPANEM40
298CIESIELSKI JANTORUŃ#1512WINGEDHEARTSM50
299CIESIELSKI JERZYPOZNAŃ#WINGEDHEARTS1512M20
300CIESIELSKI MACIEJGDYNIA#1512WINGEDHEARTSM30
301CIEŚLAK OLGAGDAŃSKADIDAS RUNNER TRICITY/ AWFISK20
302CIEŚLEWICZ MARIAGDAŃSKK20
303CIEŚLIK ALEKSANDRAGDAŃSKK40
304CIEŚLIKOWSKI DANIELGDYNIAM30
305CIEŚLIŃSKI KRYSTIANRUMIAM30
306CIEŚLUCIŃSKI ŁUKASZRUMIAM40
307CIOSEK MATEUSZRUMIAM30
308CISOŃ MICHAŁGDAŃSKTEAM GDAŃSKIE MŁYNYM30
309CISSEWSKI PAWEŁGDYNIAJIT TEAMM20
310CISZEWSKI PIOTRPRUSZCZ GDAŃSKIM16
311CIURA SAMANTAGDAŃSKK30
312CYBULSKI MARCINGDYNIAŚPIEWANKI TEAMM30
313CYBULSKI NIKODEMGDYNIAM20
314CYLKOWSKA IWONASOPOTGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
315RODO RUMIARODOM40
316CYMAŃSKA MAGDALENAGDYNIAK30
317CYMAŃSKI TOMASZGDAŃSKM30
318CYSEWSKI ADAMGDAŃSKM40
319CYTAWA MONIKAGDYNIAK40
320CYTRUK PAULINAGDAŃSKK20
321CZAJA MARCINGDYNIAM30
322CZAJEWSKI MARCINGDAŃSKM40
323CZAJKA KATARZYNADUBLINPORTERSTOWN PANTHERSK40
324CZAJKA MARIUSZGDYNIAUKS AZYMUT 45M40
325CZAJKA TOMASZDUBLINPORTERSTOWN PANTHERSM40
326CZAJKOWSKI ALEKSANDERGDYNIAM40
327CZAJKOWSKI PIOTRGDYNIAM30
328CZAJKOWSKI TOMASZSULMINDUDYCZ RUNM50
329CZAPIEWSKI JAROSŁAWGDYNIAJJKMM40
330CZAPIEWSKI KRZYSZTOFGDYNIAJJKMM16
331CZAPNIK ADAMGDYNIABIKE U UPM20
332CZAPP ALEKSANDRAGDYNIAK40
333CZAPP ARTURBOLSZEWOBALTIC BETAM40
334CZAPROWSKI DAMIANGDYNIAM20
335CZAPSKI ARIELGDAŃSKM30
336CZARKOWSKI TOMASZGDAŃSKBIEGUSY GDAŃSKM40
337CZARNECKI SEBASTIANBORKOWOM30
338CZARNOTA ROBERTGDAŃSKADWOKOTYM20
339CZARNOWSKI KRZYSZTOFREDAFABRYKADOBREJZABAWY.PLM40
340CZAYKOWSKI WOJCIECHGDYNIAMAMY TOM40
341CZĄSTKA MARTAGDYNIAUKS AKADEMIA JUDO DRAGONK30
342CZECH MICHALGDYNIADĄŻĄC DO MARATONUM30
343CZECHOLIŃSKI MICHAŁGDYNIAM30
344CZEPUŁKOWSKA KLAUDIAREDAK30
345CZERAN DAGMARAGDYNIAK20
346CZERWIŃSKA AGATAWARSZAWAK30
347CZERWIŃSKA MONIKAGDYNIAMORELKAK30
348CZERWIONKA DARIUSZGDYNIAM40
349CZERWIONKA JAKUBGDAŃSKKKS SFORA BOJANOM20
350CZUCHA JANUSZGDANSKBNP RUNNING TEAMM50
351CZUJ PRZEMYSŁAWGDYNIAZBUDŹ SIĘ KRYSTIANM30
352CZUJAK SANDRAGDYNIAK16
353CZYŻAK KAMILELBLĄGM40
354ĆWIDAK PAWEŁGDAŃSKM30
355ĆWIKAŁOWSKI BARTŁOMIEJGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM40
356ĆWIKAŁOWSKI WALDEMARGDYNIAM60
357DABEK MACIEJGDYNIANOCNE LACZKIM70+
358DAJNOWICZ MARCELGDYNIAM70+
359DALKA KRZYSZTOFGDAŃSKM30
360DALKOWSKA JOANNAGDANSKFIGHTINGRUNNERSK40
361DAMASZKE ALEKSANDRACHWASZCZYNOK30
362DAMBIEC KATARZYNAGDYNIAK40
363DAMRAT JOANNAGDAŃSKROBYG TEAMK30
364DANG DARIATCZEWK20
365DANILISZYN JOANNAGDYNIAK30
366DANION KAMILGDYNIAEUFO SPEEDM16
367DANION SYLVAINGDYNIAM40
368DARGA LUKASZRUMIAĆPAJ SPORT !M40
369DARGACZ ARTURGDYNIAFOREST RUN GDYNIAM40
370DASIUKIEWICZ LESZEKGDAŃSKM60
371DAWIDOWICZ MARIOLAREDAPLAŻOWA TEAMK40
372DAWIDOWSKI JAKUBGDAŃSKBCTM30
373DAWIDZIUK PAULINAGDAŃSKM20
374DĄBEK ALEKSANDRAGDAŃSKK20
375RODO BOLSZEWORODOK40
376DĄBROWSKA KLAUDIAGDAŃSKK30
377DĄBROWSKI ANDRZEJGDAŃSKM30
378DĄBROWSKI DARIUSZGDYNIADĄBKITEAMM70+
379DĄBRÓWKA KAMILGDYNIAPROFIL SOFTWAREM30
380DĄBSKI WOJCIECHGDYNIAM30
381DE VIRION ALEKSANDRAGDAŃSKKOTY3!K50
382RODO POGÓRZERODOM70+
383DEKA PRZEMYSŁAWGDYNIAKUJAWSCY RUNNERSM30
384DELUGA DAWIDGDYNIAM20
385DEMBICKI KAROLGDYNIAM16
386DEMBICKI PIOTRGDYNIAKM PSP GDYNIAM40
387DEMBOWSKI WACŁAWGDAŃSKM30
388DENC ANNAPIERWOSZYNOK20
389DERA TOMASZKOSAKOWOM30
390DERC PAWEŁELBLĄGM30
391DEREVIANKO OLGAGDAŃSKK30
392DERING MARCINDEMLINM30
393DERWISZYŃSKA PAULINAGDYNIAK40
394DETTLAFF ANNARUMIAK30
395DĘBOWCZYK BARTOSZGDYNIA@ADWOKAT_ZNAD_MORZAM30
396DĘPCZYK MICHAŁGDAŃSKM30
397DLUGOWSKI DARIUSZGDYNIADDTMM40
398DŁUGOŁĘCKI JAKUBPRZASNYSZKS PRZAŚNIKM20
399DŁUGOSZ TOMASZGDAŃSKADTRANM30
400RODO STRASZYNRODOM50
401DŁUŻNIEWSKI ARTURGDAŃSKM50
402DŁUŻNIEWSKI MARCINGDYNIAM40
403DMOCHOWSKA JULITARYBNOK60
404RODO WEJHEROWORODOK40
405DOBOSZ KATARZYNAGDANSKK30
406DOBRENKO ADAGDAŃSKK20
407DOBROWOLSKA DOROTASOPOTACTIVE FLOWK40
408DOBRZENIECKA KATARZYNAGDAŃSKK20
409DOBRZYNIAK SANDRAGDANSKS&TK30
410DOBRZYNIECKI ADRIANPRUSZCZ HDANSKIM20
411DOBRZYŃSKA ALEKSANDRAGDYNIAK20
412DOKRZEWSKA KATARZYNAGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYK30
413DOLATA JĘDRZEJREDABASTION REDAM30
414DOLATA MARCINGDYNIAM40
415DOMAGAŁA BRUNO ARONGDYNIABARONM30
416DOMAGAŁA PAWEŁGDYNIAM30
417DOMIAN ARKADIUSZREDASFORA BMKM30
418DOMINIECKI MIKOŁAJGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM20
419DOMURAT MARCINMALBORKM30
420DOMŻALSKI TOMASZGDYNIAM30
421DOŃCZYK MARCINGDYNIAM20
422DOROTA WYSOCKAGDAŃSKK50
423DOROŻKO DARIUSZGDYNIAM30
424DOROŻKO MARIUSZGDYNIAGPUMPKIN RUNNING TEAMM30
425DORSZEWSKA ALEKSANDRAGDAŃSKM20
426DOWNER MACIEJGDAŃSKMEWA TRIATHLONM20
427DRAFZ JAKUBLISEWOM20
428DRANIA ADAMGDYNIAM40
429DRANKIEWICZ MARTAGDYNIAMKRAWCZYŃSKA TEAMK40
430DRANKIEWICZ ROBERTGDYNIAMKRAWCZYŃSKA TEAMM40
431DRAPAK ALEKSANDRAGDYNIAM20
432DRAWC MIECZYSŁAWGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA - TEAMM60
433DRAWZ MATEUSZRUMIAM20
434DRĄŻEK MARTAWARSZAWAK20
435DRESZLER WIESŁAWSKOWARCZM50
436DROZD ANNAGDYNIAK20
437DROZD PAULINAGDYNIAK20
438DROZD SARAGDYNIAMS15K30
439RODO BRZEŹNORODOM40
440DRÓŻDŻ KAROLINAGDAŃSKK20
441DRZEWICKI MARCINGDAŃSKPKLA MASTERSM30
442DRZEWIŃSKA SŁAWKAGDYNIAK40
443DUBA PIOTRGDYNIARODZINKAM40
444DUBICKA AGNIESZKAGDYNIASPEEDWAYK30
445DUBROWSKI SZYMONGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM20
446DUDA JAKUBGDAŃSKM30
447DUDEK JAKUBGDYNIAPORTO HOME NIERUCHOMOŚCIM30
448DUDYCZ RADOSŁAWBORKOWODUDYCZ RUNM50
449DUDZIK MAREKGDYNIAKLIMA-THERM TEAMM50
450DUNIA WOJCIECHGDYNIAMAMY TOM40
451DUNOWSKI` ŁUKASZGDYNIAM30
452DURZYŃSKI TOMASZLĘBORKKLUB 42,2 LĘBORKM40
453DUTKIEWICZ PAWEŁGDYNIAM20
454DUZOWSKA KATARZYNAGDYNIAK20
455DUZOWSKI RAFAŁGDYNIAM50
456DWULAT TOMASZBARCIANYM50
457RODO MIASTKORODOM50
458DWULIT DOMINIKREDAM30
459DYDYMSKA KSENIAGDYNIAK20
460DYKSTAS KWIECIŃSKA ANGELIKAGDYNIAK20
461DYMARCZYK WERONIKAGDANSKK70+
462DYMOWSKI ARTURBOJANOJABŁOŃSKI BOXING TEAMM50
463DZIACZKOWSKA MONIKAWARSZAWAK40
464DZIAŁA GRZEGORZWIELICZKAWIELICZKAM40
465DZIDZIUL DARIAGDAŃSKK20
466RODO GDAŃSKRODOK40
467DZIEMIAN JAKUBGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM30
468DZIENISZ MAGDAGDYNIABNP PARIBAS RUNNING TEK30
469DZIERŻEŃSKA MONIKAGDAŃSKSTAJNIA BALONAK50
470DZIOBA MICHAŁSOPOTTRI DZIOBAM50
471DZIUBAK MICHAŁGDAŃSKM30
472DZIUBEK TOMASZGDYNIAM50
473EJSMONT ALEKSANDRAGDAŃSKK30
474EJSMONT MATEUSZGDAŃSKM30
475ELIMER MARTAGDYNIATREC TEAMK40
476ELMANOWSKI MICHAŁTRĄBKI WIELKIEOCEANIC SPORT TEAMM30
477RODO PIOTRKÓW TRYBUNALSKIRODOM16
478ERWIN KAROLINAGDAŃSKK40
479FAJGIER AGNIESZKAGDYNIAK40
480FAJGIER MICHAŁGDYNIACARNIVORERUNNINGFREAKSM40
481FALKIEWICZ JACEKPRUSZCZ GDANSKIOLD BOYS PRUSZCZ GDANSKIM20
482FALKOWSKI ŁUKASZGDAŃSKCARBON SILESIA SPORT BY VITARADEM30
483FĄFEREK PAWEŁSTRASZYNBURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWYM50
484FEDE JOANNA FEDEGDANSKK30
485FELSKI BARTOSZGDYNIAM20
3020FERLIN ALEKSANDRAGDYNIAK30
486FICHT MICHAŁWEJHEROWOM20
487RODO WEJHEROWORODOM40
488FIDOS ALEKSANDERGDAŃSKM40
489FIEDORCZUK MARTAGDYNIAN/AK30
490FIEDOROWICZ WALDEMARGDYNIAM30
491FIERKA TOMASZLĘBORKBIEGAM BO LUBIĘ ;)M40
492FIGEL JAKUBGDYNIAACTIVE FLOW / RUNPASSION.PL TEAMM30
493FIJAŁKOWSKA EWAGDYNIAJABŁOŃSKI BOXING TEAMK30
494FIK JANUSZBYDGOSZCZM30
495FILIPIAK JAKUBGDYNIAM20
496FIRIN BOGDANGDYNIAJBTEAMM50
497FITAS AGNIESZKAGDYNIAK40
498FLASIŃSKA ALEKSANDRAGDAŃSKK20
499FLEJSZAR MARCINGDYNIAM30
500FLORCZAK ŁUKASZGDAŃSKM20
501FLORYS ADRIANGDAŃSKM30
502FOBKE FELIKSGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAM30
503FOBKE PAWEŁGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
504FOJUT TOMASZGDYNIAKIERATM40
505FOKS MARCINGDAŃSKDZIKIE ŻYCIE RUNTEAM, FOX TEAMM20
506FOKS MICHAŁKIEŁPINOFOKS TEAMM40
507FOLTYNOWICZ-ŁUKASIAK ALEKSANDRAGDYNIA#NASPPONTANIEK40
508FORMELA DARIUSZGDAŃSK/SOMONINOBIOTECHNOLOGY S.C.M50
509RODO KIEŁPINORODOM60
510FORMELLA KACPERGDYNIAMSC RUNNING TEAMM20
511FORMELLA PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
512FORMELLA-STUDZIENIECKA AGNIESZKAGDAŃSKK40
513RODO GDAŃSKRODOK30
514FRANCZYK SEBASTIANGDYNIAM40
515FRANKOWSKA PAULINAGDYNIAWRACAM DO ZDROWIA TEAMK30
516FRANKOWSKI WOJCIECHELBLĄGWAKACJE.PLM30
517FRANKÓW MICHAŁGDYNIAM20
518FRANKÓW WŁADYSŁAWBYDGOSZCZM20
519FRĄCKIEWICZ IWONAGDAŃSKBIEGUSY GDAŃSKK50
520FRĄCKIEWICZ KATARZYNAGDYNIAK20
521FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJGDAŃSKM40
522FRĄCKOWIAK TOMASZGDYNIAM40
523FRĄCZAK RADOSŁAWGDYNIARAGEM40
524FREIBERG DAWIDGDYNIAMSC RUNNING TEAMM20
525FREIBERG KAROLINAGDYNIAK20
526FRELEK KAROLINABOJANOK30
527FROCHLICH MATEUSZLĘBORKM30
528FRONC TYMONGDYNIAM16
529FRONC WALDEMARGDYNIAKARWINYM70+
530FRYDRYCHOWSKI FILIPGDAŃSKM16
531FRYDRYSIAK TOMASZKOŚCIERZYNAM40
532FURCHE BOGUMIŁGDYNIAM40
533G GOSIAGDYNIAK40
534GACEK TOMASZGDYNIADYNATRACEM40
535GACZYŃSKI OSKARGDYNIAM20
536GAJDA MACIEJGDYNIAM50
537GALACH ANETATOMASZÓW MAZOWIECKIK40
538GALACH KONRADTOMASZÓW MAZOWIECKIM40
539GALGANSKI MAREKPOZNAŃBBC RUNNING TEAMM20
540GALIŃSKI MATEUSZGDAŃSKBSTM20
541GALIŃSKI PATRYKGDAŃSKBSTM40
542GALKA KRZYSZTOFKRAKÓWM30
543GALKA LUKASZBRANIEWOAR TRICITY/PKLAMM30
544GALKA LUKASZBRANIEWOAR TRICITY/PKLAMM30
545GAŁAT JĘDRZEJGDYNIAZIEMNIACZKIM16
546GAŁCZYNIAK STANISŁAWKIELCEM40
547GAŁECKI ADRIANGDYNIASZÓSTY BATALIONM20
548GAŁĘZA SŁAWOMIRGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
549GAŁKA ŁUKASZDĘBOGÓRZEM70+
550GAŁKA NATALIAKRAKÓWK20
551RODO GDYNIARODOK30
552GAŁUSZYŃSKI PAWEŁGDYNIAACTIVE FLOWM30
553GAMBOWSKI PIOTRPUCKM20
554GAPIŃSKI AREKLĘBORKM30
555GARSKA MONIKAGDYNIAK30
556GARSTKA KAMILGDYNIAM30
557GAWEŁ IRENEUSZRUMIAPROJEKT1000UPM40
558GAWĘDA MICHAŁWARSZAWAM30
559GAWIN ELAGDAŃSKK40
560GAWIN MICHAŁGDAŃSKM40
561GAWLIKOWSKI ROBERTREDAMAJA TEAMM50
562RODO WEJHEROWORODOM60
563GĄSIOROWSKI KONRADGDYNIAVILO GDYNIAM16
564GĄSKA MACIEJGDYNIAPĘDZĄCE ŚLIMAKIM50
565GĄSZCZYK AGATAGDYNIAK30
566GDANIEC ANNASTAROGARD GDAŃSKIK40
567GELIŃSKI KAROLMOSTYM40
568GERASZEK MAGDALENAGDYNIAM40
569GERASZEK PAWEŁPSZCZYNA43BLOTMM50
570GERBATOWSKA MONIKAKOŚCIERZYNAOLIMPSWIMK30
571GERC KAMILGDAŃSKM30
572GETEK FILIPGDYNIACHŚM20
573GĘSICKI JĘDRZEJGDAŃSKBIEGANIE POD SOKOLIM OKIEMM30
574GĘSICKI KRZYSZTOFGDAŃSKM30
575GĘSICKI SZYMONGDAŃSKM20
576GIBUS JULIAGDAŃSKADWOKOTYK20
577GICZKOWSKA AGATAGDYNIAK30
578GIERSZEWSKI MATEUSZPRZECHLEWOM20
579GIERSZON ALEKSANDRAGDYNIAK70+
580GIERWATOWSKI BARTOSZGDYNIAM30
581GIGOWSKA PAULINAGDYNIAK20
582GIREŃ JUSTYNAGDAŃSKTRIDENT TEAMK30
583GIZICKI PAWEŁGDYNIAM50
584GLAZA KAROLINAGDAŃSKK16
585GLAZA ZOFIAGDYNIAK16
586GLISZCZYŃSKI TOMASZGDYNIAM40
587GŁADKOWSKI BARTŁOMIEJGDYNIAM40
10GŁOMBIOWSKA ZUZANNAGDYNIARUNPASSION.PL TEAMK20
588GŁOWACKI DAMIANGDYNIAM20
589GŁOWIENKA ŁUKASZŁEBCZ210M20
590GŁÓDKOWSKA MAŁGORZATAGDYNIAADWOKOTYK30
591GŁÓDKOWSKA NATALIAGDYNIAK30
592GŁÓWCZEWSKA KATARZYNABYTÓWULKS TALEX BORZYTUCHOMK20
593GŁUCHOWSKA AGATAGDYNIAK50
594GŁUSZEK BOŻENAGDYNIADOLCE CATANAK60
595GNADCZYŃSKI KAMILRUMIAM30
596GNIOT BOŻENAMINIKOWOK40
597GNUTEK JAKUBGDAŃSKM20
598GOEBEL RADOSŁAWRUMIAEUROŚCIGACZEM40
599GOLAK RADEKBIAŁYSTOKM40
600GOŁĄB JAKUBGDAŃSKM40
601GOŁĄBEK PAWEŁGDAŃSKM30
602GOŁĘBIEWSKA MARTYNAREDAK20
603GOŁĘBIEWSKI MICHAŁGDAŃSKIRMSM40
604GOŁĘBIEWSKI RAFAŁREDAM30
605GOŁĘBIOWSKI MARCINGDYNIAKMPSP GDYNIAM30
606GOŁOS MAGDALENAGDYNIATRIGO GDYNIAK50
607GOŁOS MICHAŁGDYNIATRIGO GDYNIAM50
608GOŁUŃSKI WALDEMARGDYNIAADTRANM30
609GOŁYŃSKI JAROSŁAWTCZEWKLIMA-THERM TEAMM30
610GOŁYŃSKI MATEUSZGDYNIAKLIMA-THERM TEAMM30
611GOŁYSZNY MARTAGDYNIAFUNDACJA JEPPESENAK40
612GOŁYSZNY WIKTORGDYNIAM40
613GOMULKIEWICZ MAREKW-WM50
614GONTARCZYK DAWIDGDYNIAM30
615RODO SUCHY DWÓRRODOK40
616GORCZYCA TYMOTEUSZWARSZAWAM20
617GORCZYŃSKA MARTAWEJHEROWOUKS SAMOCHODÓWKAK16
618GORDEICHIK ANNAGDAŃSKK20
619GORKOWSKI PIOTRGNIEWINODYNATRACEM20
620GORZELAK MAGDALENAGDYNIAMAMY TOK40
621GORZYŃSKI ŁUKASZBYDGOSZCZM20
622GOSTOMSKA PAULINABYTÓWK30
623GOSZ ADAMGDYNIAM70+
624GOWOREK ADAMGDYNIAM30
625GOZDÓR ANNAGDAŃSKK20
626GOZDUR KAROLGDYNIAM30
627GOŹDZIEWICZ PAWEŁGDYNIABIEGAMYRAZEM GDYNIAM40
628GÓRALCZYK HUBERTGDYNIAM30
629GÓRCZYŃSKI KRYSTIANGDAŃSKM40
630GÓRCZYŃSKI KUBAELBLĄGM30
631GÓRECKI KACPERGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PLM20
632GÓRECKI PRZEMEKGDYNIAHAIRSHOPM40
633GÓRECKI ROMANGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA // BIEGAMYRAZEM.PLM50
634GÓRECZNY RAFAŁTUCHOMMKRAWCZYŃSKA TEAMM50
635GÓRKA RAFAŁGDYNIAFLOW RUNNING CLUBM20
636GÓRSKA MAGDALENAGDAŃSKK20
637GÓRSKA MAŁGORZATAWARSZAWAK30
638GÓRSKA MAŁGORZATAWEJHEROWOM16
639RODO KĄPINORODOM40
640GÓRSKI JACEKPOGÓRZEM40
641GÓRSKI MACIEJWARSZAWAM30
642GÓRSKI SŁAWOMIRWEJHEROWOM50
643RODO RUMIARODOM30
644GRABOWSKI BŁAŻEJGDYNIAFC BOGDANYM30
645GRABOWSKI GRZEGORZGDYNIAM50
646GRABSKA OLIWIAGDYNIAATC CARGO TEAMK30
647GRABSKI JAKUBGDYNIAM30
648GRACZYK ADRIANGDYNIAKURCZACZKI TEAMM30
649GRACZYK MATEUSZSTARA KISZEWAM30
650GRADZIK NIKODEMGDAŃSKM20
651GRALAK JACEKKOŚCIERZYNAAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAM50
652GRĄDZ MICHAŁGDYNIAM20
653GRĄZKA EWAGDYNIAK30
654GRĄŹLEWSKA KLAUDIAGDAŃSKK30
655GREGOREK KUBAGDAŃSKM20
656GRELA ANNAGDYNIAK30
657GREMPKA EWAGDAŃSKWOLĘ CZYTAĆ...K40
658GRĘBOWICZ ALEKSANDRARUMIAK30
659GRĘDA TOMASZGDYNIAM40
660GROCH WALDEMARGDYNIAASSECO ACTIVE TEAMM40
661GROCHOWSKA-MEJER PATRYCJAGDYNIAMSC RUNNING TEAMK30
662GROCHOWSKI MAREKGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA TEAMM50
663GROCHOWSKI PATRYKGDYNIABUBUM30
664GROCHOWSKI TOMASZGDYNIAM30
665GRODZKI KRZYSZTOFBANINORUNPASSION.PL TEAMM40
666GRONTKOWSKI KAROLGDYNIAWŁADCA PĄCZKÓWM30
667GROSS TOMASZWARSZAWAM30
668GROTH EWAGDYNIAPIDRINAK50
669GROZA PIOTRGDYNIAM40
670GRUBA MICHAŁREDAPROARTM40
9GRUCHAŁA NATALIAGDYNIAHARPAGAN GDAŃSKK20
671GRUCHAŁA ROBERTBANINOM30
672RODO GDAŃSKRODOM70+
673GRUDZIEŃ LIWIAGDAŃSKK20
674GRUDZIŃSKA JOANNAGDAŃSKK40
675GRUDZIŃSKA WERONIKALĘBORKK20
676GRUGIEL DAWIDGDYNIAM30
677GRYBOS ANDRZEJGDAŃSKM40
678GRYGOROWICZ KAROLINAGDYNIAK30
679GRZEBIONEK MIKOŁAJKOLECZKOWOM20
680GRZECHNIK ROMANGDYNIABIEGAMYRAZEMM70+
681RODO SOPOTRODOM70+
682GRZELAK-STĘPIEŃ MARTYNAGDAŃSKK30
683GRZEMSKA BASIAGDYNIAONZLOŁYK40
684GRZEMSKI JAKUBGDYNIAONZLOŁYM40
685GRZENKOWICZ ALBERTGDYNIAM20
686GRZENKOWICZ JACEKGDYNIAWYMIATACZEM50
687GRZENKOWICZ KASPERGDYNIAG GANGM20
688RODO ROZLAZINORODOM40
689GRZESZCZUK MACIEJGDAŃSKM30
690GRZESZKIEWICZ ANDRZEJGDAŃSKRUNFORFUN GDAŃSKM50
691GRZĘDA MARTYNAGDYNIAK20
692GRZONKA PAWEŁBYTÓWT1000M40
693GRZYWACZEWSKA IZABELAGDYNIAK50
694GUTOWSKA DOMINIKAGDYNIAK30
695GUTOWSKI MAREKKOSZALINM40
696GUTOWSKI MICHAŁGDYNIAMSC RUNNING TEAMM30
697GUZA MICHAŁGDYNIAM20
698GWIAZDOWSKI TOMASZGDYNIAM50
699GWOZDCKA KATARZYNAGDYNIAK30
700HAJT ANDRZEJCHODZIEŻM50
701HALICKA EMILIANOWY DWÓR GDAŃSKIK30
702HALICKI KAMILNOWY DWÓR GDAŃSKIM30
703HALMAN LESZEKBIELKÓWKOM50
704HALMAN MARTASOPOTK20
705RODO GDAŃSKRODOM16
706HANYZKIEWICZ MARIANNASOPOTK20
707HARACKIEWICZ MAREKGDYNIAM40
708HATŁAS ADAMGDYNIAM40
709RODO GDYNIARODOM40
710HECHLIŃSKI TOMASZGDAŃSKFITNESSFITBACKM50
711HEGER ŁUKASZGDAŃSKM30
712HEJMEJ ANGELIKAELBLĄGK30
713HEJMEJ KARINAELBLĄGK16
714HEJMEJ SEBASTIANELBLĄGM40
715HELAND SZYMONKIELNOM20
716HELOWICZ KAROLGDAŃSKM40
717HERBUT MARIKAGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA TEAMK20
718HEROLD MICHALINAGDAŃSKGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
719RODO GDANSKRODOM30
720HETMAŃSKI ŁUKASZGDYNIA#NASPPONTANIEM30
721HEWELT KRZYSZTOFWEJHEROWOKS WEJHERM60
722HEYKA IRENEUSZLĘBORKM50
723HEYKA JAROSŁAWLĘBORKM50
724HILLER GABRIELAGDAŃSKMOTYWATORNIA TEAMK50
725HILLER WOJCIECHGDAŃSKM50
726HINC ALEKSANDRAGDAŃSKSHEE.ISK30
727HINC IWONABORKOWOKOLOROWA DRUŻYNA NESSIK40
728HINZ ANNARUMIAWYMIATACZE / CIECHOCINKI TEAMK40
729HINZ TOMASZGDYNIAM40
730HIRSCH ROBERT3CITYM60
731HNATYK RADOSŁAWGDYNIAINES KARWINYM40
732HOFFMAN MARCINGDYNIAM30
733HOJKA TOMASZLIPIEZAKWAS TEAMM40
734HOLC ŁUKASZGDYNIAM30
735HOLEWKA WIKTORIAGDYNIAK20
736HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZSIERAKOWICEKUJAWSCY RUNNERSM30
737HRONOWSKA IZABELAPOZNAŃK20
738HRYCIUK PAWEŁGDYNIAM30
739HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETAGDYNIAK40
740HUDZIK MAREKGDYNIARKP GDYNIAM50
741HUMANOWSKI MACIEJWŁADYSŁAWOWOM30
742HUSKO DZMITRYGDYNIAM30
743HUZAR DOMINIKKUTNOM20
744HYBIAK MARIUSZGDYNIAM30
745HYDZIK AGNIESZKAGDYNIAK40
746IGNACIONEK ALEKSANDRARUMIAK30
747IGNALEWSKI WOJCIECHSOPOTZEGGER TEAMM40
748IGNATOWICZ ANDRZEJGDAŃSKREAL LOGISTICSM40
749IMIANOWSKI JERZYGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM60
750INGLOT MICHAŁGDAŃSKNORDEA RUNNERSM40
751ITRYCH ŁUKASZGDAŃSKNIEZRESZONYM30
752ITRYCH PATRYCJAGDAŃSKK30
753IWANICKI JANGDYNIAM40
754IWANKOWICZ PAWEŁGDYNIAM30
755IWAŃSKI MACIEJGDAŃSKM
756IZDEBSKA ANNAGDYNIAK30
757IŻYK MARTARUMIAK30
758JABŁOŃSKI ARIELGDAŃSKBEZ FORMY TEAMM30
759JABŁOŃSKI BARTOSZZGIERZM30
760JABŁOŃSKI BOGUSŁAWGDYNIAACTIVE FLOWM30
761JABŁOŃSKI ROBERTGDAŃSKM30
762JABŁOŃSKI RYSZARDGDYNIAFITNESSFITBACKM60
763JABŁOŃSKI TOMASZGDYNIAJABŁOŃSKI BOXING TEAMM30
764JABŁOŃSKI TOMASZGDYNIAM40
765JACASZEK WOJCIECHGDYNIAM40
766JACEK WINIARSKIGDYNIAUNIWERSYTET GDAŃSKI AZSM70+
767JACHIMEK SZYMONMOSTY K/GDYNICKKB JAROMIR MOSTYM40
768JACHOWICZ ADAMGDYNIAM20
769JAESZKE JOANNAGDAŃSKK20
770JAGIEŁKA SEBASTIANRUMIAM40
771JAGODA ANNAGDYNIAATC CARGO TEAMK30
772JAGODZIŃSKA KAROLINALUBICHOWOK40
773JAKUBIEC ALEKSANDRAGDYNIAMAMY TOK40
774JAKUBOWSKI GRZEGORZGDYNIAM30
775JAKUBOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM20
776JAKUTOWICZ-WOLNIAK NATALIAWŁADYSŁAWOWOK40
777JAMBROŻ PAWEŁGDYNIADALEKO JESZCZEM40
778JAMRÓZ RENATAGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMK50
779JANCZAK WOJCIECHGDYNIACFGM40
780JANCZY SEBASTIANPRUSZCZ GDAŃSKIM40
781JANCZYK AGNIESZKAGDYNIAK30
782JANECZKO ARKADIUSZGDAŃSKM30
783RODO KWIDZYNRODOM70+
784JANIKOWSKA MARTALĘBORKK30
785JANISZEWSKA MARTYNAGDYNIAK30
786JANISZEWSKI ALEKSANDERWARSZAWABIEGAM Z MARTĄ I OLKIEMM40
787JANISZEWSKI DARIUSZGDANSKBALTIC HUBM20
788RODO GDAŃSKRODOM40
789JANKOWSKA JUSTYNAGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAK40
790JANKOWSKI ANDRZEJELBLĄGM30
791JANKOWSKI ARKADIUSZPRZODKOWOM40
792JANKOWSKI DOMINIKGDYNIAM30
793JANKOWSKI MACIEJKOWALEWILKIM30
794JANKOWSKI MACIEJGDYNIAGR3MIASTOM40
795JANKOWSKI MAREKGDAŃSK (GDAŃSK, POW. GDAŃSK)M40
796JANKOWSKI PAWEŁGDAŃSKWAKACJE.PLM30
2743JANKOWSKI PAWEŁPRZYJAŹŃM40
797JANKOWSKI TOMASZGDYNIANORDEA RUNNING TEAMM30
798JANOWICZ ANNAWŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOK40
799JANOWICZ RAFAŁGDAŃSKMASTERS PGM40
800JANOWSKA WERONIKAGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
801JANOWSKI ADAMGDAŃSKLENDIM30
802JANTA MAGDALENARUMIAK30
803RODO GDYNIARODOM70+
804JAREMA JAKUBKARWIAM40
805RODO GDYNIARODOM16
806JARONIEC ADRIANRUMIAM20
807JAROSIK MARIUSZKOSZALINM50
808JAROSIK MONIKAKOSZALINK40
2744JARZĄBEK ŁUKASZGDAŃSKM30
809JARZEMBIŃSKI MATEUSZGDAŃSKDYNATRACEM20
810JARZĘBOWSKA MAGDALENAGDYNIAK20
811JARZĘBSKA MARTAGDYNIAK30
812JASICZEK MATEUSZBOLSZEWOM30
813JASINKIEWICZ ANNAJANKOWO GDAŃSKIEDUDYCZ RUNK40
814JASINSKI MATEUSZGDAŃSKM30
815JASIONOWSKA KATARZYNAGDAŃSKXRUNNERSK20
816JASIUKAJĆ MAGDALENASTRASZYNK30
817JASKULSKA KATARZYNARUMIAK40
818RODO SOPOTRODOK20
819JASTRZĘBOWSKI FILIPGDAŃSKM30
820JASTRZĘBSKA JOANNAGDYNIAFOREST RUN WICZLINOK40
821JASZCZOLT MICHALGDYNIAM50
822JASZCZOŁT BARBARAGDYNIAK50
823JAŚKIEWICZ TOMASZGDAŃSKWITKOWSKI & WINIARSKI RUNNINGM30
824JAWORSKA MAGDALENAGDYNIAK40
825JELEŃSKA MONIKAGDYNIAADTRANM40
826JERZMAN BARTOSZGDYNIAM40
827JESIONOWSKI ŁUKASZGDYNIAM30
828JETKE AGNIESZKAWLADYSLAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOM40
829JETKE KRYSTIANWŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOM40
830JEZIERSKI TOMASZTCZEWARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING EXPERTM40
831JEŻEWSKA ANNAWEJHEROWOK40
832JĘDRA PIOTRGDAŃSKM30
833JĘDRZEJAK MAGDALENAGDYNIASĄ WOLNIEJSIK40
834JĘDRZEJEWSKI SEBASTIANGDYNIAM30
835JONACZYK MAREKGDAŃSKLPP TEAMM30
836JOPKIEWICZ KRZYSZTOFLĘBORKM30
837JÓZEFOWICZ ŁUKASZGDYNIAM30
838JÓZEFOWSKI MACIEJGDYNIAATC CARGO TEAMM30
839JÓŹWIAK ARTURKARTUZYM30
840JÓŹWIAK KACPERGDAŃSKALPINE CREWM20
841JURCZYK DAWIDGDAŃSKKLIMA-THERM TEAMM30
842JUREWICZ MARTA MAGDALENAGDYNIAMSCK20
843JURGIELEWICZ-RÓG JOLANTAGDYNIAK20
844JURKOWSKI ALBERTGDAŃSKRACOON TEAMM50
845JURKOWSKI DAWIDGDAŃSKRACOON TEAMM20
846JUSZA MACIEKCZAPLEINTEL RUNNERSM40
847JUSZCZYK RAFAŁPOGÓRZEM40
848KABACIŃSKI DAWIDKOŁOBRZEGM40
849RODO GDYNIARODOK30
850RODO GDYNIARODOM40
851KACZMARCZYK PATRYKGDYNIAM30
852KACZMAREK PATRYKPĘPOWOPOLSKA 2050M30
853KACZMARSKI RAFAŁGDYNIAHARNAŚ TEAMM30
854KACZOR KRZYSZTOFGDYNIAM30
855KACZOROWSKA ZOFIAGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
856KACZYKOWSKI LEONWEJHEROWOM20
857KACZYŃSKA MARTAGDANSKK50
858KAISER BARBARAGDAŃSKMANBUDTEAMK30
859KAISER JANGDYNIAK20
860KAJETANOWICZ MACIEJBOJANOUKS DRAGON BOJANOM40
861KAJUTH KAJABIELSKO BIALAK20
862KALAMON JAKUBGDAŃSKSPEERON POLSKAM30
863KALASOUSKI YURYGDAŃSKRUN4FUNM40
864KALICA PAWEŁGDAŃSKM30
865KALINOWSKA JOANNAGDAŃSKDUDYCZRUNK50
866KALINOWSKA NATALIA DAMROKAGDYNIASOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI ERGO HESTIA SOPOTK30
867KALINOWSKI KRZYSZTOFGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIAM40
868KALISZ JULIANGDAŃSKM16
869KALKOWSKI PIOTRLĘBORKM50
870KAŁACZYŃSKA-MIĘTKIEWICZ MAGDALENARK40
871KAŁACZYŃSKI WIKTORGDYNIAM16
872KAŁASKA MACIEJGDYNIAM20
873KAMERKE ŁUKASZGDAŃSKSEAONICS POLSKAM30
874KAMINSKI DAMIANGDYNIADAMEN SHIPYARDSM30
875KAMIŃSKA HANNALUBOSTROŃK40
876KAMIŃSKA MARTAGDYNIAK30
877KAMIŃSKA MARTYNAGDYNIAK20
878KAMIŃSKI BARTOSZŻUKOWOKUJAWSCY RUNNERSM16
879KAMIŃSKI JACEKŻUKOWOKUJAWSCY RUNNERSM50
880KAMIŃSKI PIOTRBRODNICAM20
881KAMIŃSKI-DRĄG MATEUSZWEJHEROWOM&MM30
882KAMROWSKA-ZALUSKA DOROTAGDANSKMASTERS PGK40
883KANDZORA ŁUKASZGDYNIAM30
884KANIA IGORGDAŃSKM20
885KANIA JAREKGDYNIAM40
886KANIA JOLANTAGDAŃSK#POSTDATATEAMK40
887KANIECKI MACIEJGDYNIAM50
888KANIEWSKI WOJCIECHGDAŃSKM16
889KANKOWSKA JUSTYNALUZINOKASZUBI LUZINOK40
890KANT PRZEMYSŁAWGDYNIASPACEFORESTM30
891KANTECKI BARTOSZWROCŁAWM40
892KAPTURSKI HUBERTGDYNIAK.S. MISZCZE PŁYTAM40
893KARABULUT YAGMURGDYNIAK20
894KARBOWSKI JANOLSZTYN20SIEDEMM20
895KARBOWSKI MACIEJGDYNIANORDEA RUNNINGM30
896KARBOWSKI MICHAŁGDYNIASPEEDWAYM20
897KARBOWSKI MICHAŁGDYNIAPMHCM40
898KARCZEWSKI KAROLGDAŃSKM30
899KARCZMARCZYK ANDRZEJGDYNIAFC GULBITYM60
900KARDYŚ BARTŁOMIEJGDYNIAM20
901KARKOSZKA LUCYNAGDAŃSKK30
902KARNOWSKI MARCINWŁADYSŁAWOWOM30
903KAROLEWSKI DARIUSZGDYNIAMAMY-TOM40
904KARPIŃSKA AGATAPOGÓRZEK30
905KARPIŃSKA BARBARAGDAŃSKLEŚNARUNDAK40
906KARPIŃSKI JĘDRZEJSOPOTSWAROVSKI TEAMM30
907KARPIŃSKI PIOTRGDYNIAM20
908KARPOWICZ BARTOSZGDYNIASFORA BOJANOM40
909KARSKI KACPERINOWROCŁAWM20
910KARTASHEVICH KANSTANTSINGDANSKM40
911KARWOWSKI KRZYSZTOFMIŁKIM30
912KASHKEVICH PAVELGRODNOINDAM30
913KASPERSKI JAKUBGDYNIAM20
914KASPROWICZ DAMIANGRUDZIĄDZGLOWAM20
915KASPRZAK ALEKSANDRAGDAŃSKK40
916KASYNA PATRYCJAGDYNIAK20
917KASZUBOWSKA KATARZYNAGDYNIAKASZUBOWSCY TEAMK30
918KASZUBOWSKI MATEUSZSOPOTM30
919KASZUBOWSKI MICHAŁGDYNIAKASZUBOWSCY TEAMM30
920KAWCZYŃSKA MAGDALENAGDANSKK40
921KAWUCHA MIROSŁAWGDYNIAKRS FORMOZAM50
922KAZIRÓD KORNELPOGÓRZEM30
923KĄKOL GRZEGORZGDYNIABALLS OF STEELM30
924KĄKOL MAŁGORZATASTRASZYNM30
925KĄKOL MATEUSZKOŚCIERZYNAACTIVELIFE KOŚCIERZYNAM30
926KEMPCZYŃSKI WIKTORGDAŃSKM20
927RODO GDAŃSKRODOK50
928KĘDZIERSKA AGATAGDYNIAK30
929KĘPARA MARCINGDAŃSKADTRANM30
930KĘPKA ADRIANDARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYM20
931KĘPKA JOLANTAGDAŃSKK30
932KIELAR PAWEŁGDAŃSKM30
933KIELIŃSKA WIKTORIAGOWINOSINGLE ERAK20
934KIEŁBASA WOJCIECHGDAŃSKGOAUTOM50
935KIERZNIKIEWICZ GRACJANARUMIAK20
936KISIEL PIOTRSKOWARCZGDAŃSKIE MŁYNYM50
937KISZKIEL BARTOSZGDYNIAM30
938KITA MARIUSZGDYNIABIBUS TEAMM30
939KITOWSKI DAWIDGDANSKPACEMAKERM30
940KIZEL KAMILGDAŃSKM20
941KLAROWSKI WOJCIECHGDYNIAM30
942KLAUS TOMASZGDAŃSKSZKOŁA PODSTAWOWA NR.2M20
943KLAUS VIOLETTAGDAŃSKK60
944RODO PSZCZÓŁKIRODOK40
945KLAWITTER MAJAGDYNIABODYICOACH CYCLING TEAMK20
946KLEIN KACPERPUCKM20
947KLEIN SEBASTIANKĄPINODĄBROWSKI TEAMM50
948KLEIN-PIÓRKOWSKA MARLENAGDYNIAK30
949KLEM DOLORESGDYNIAMEG RUNK40
950KLEMENSKA KAROLINADĘBOGÓRZEK20
951KLIATSKIN YURYGDYNIAVARECTEAMM30
952KLICZEWSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAETT ELBLĄGM30
953KLIMACH KONRADGDAŃSKM30
954KLIMCZAK MACIEJGDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMM30
955KLIMOWICZ MICHAŁKOSZALINM30
956KLOSKA LESZEKGDYNIAM60
957KLOSKA MARCINOSTRZYCEKS STOLEMM40
958KLOSKOWSKI ADRIANGDAŃSKFIGHTING RUNNERSM30
959KLUCZEWSKA EMILIABYTÓWRUNASTYCZNI TEAM BYTÓWK40
960KLUSKA DANIELGDYNIAM40
961KLUSKA MICHAŁGDAŃSKM30
962KŁACZKO ŁUKASZRUMIAM30
963KŁOS MICHAŁRAKOWIECM20
964KŁYZA MAGDALENAGDAŃSKKOTASPORTK20
965KMIECIAK WERONIKAGDYNIAM16
966KMIECIK SEBASTIANGDYNIAM20
967KMIEĆ SEBASTIANGDYNIAM20
968KMIOTEK MARCINGDYNIAPIRANHA GDYNIAM30
969KNITTER ROBERTGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM40
970KOBYLAK JANUSZKOŁOBRZEGNADMORSCY BIEGACZEM40
971KOBYLSKI MACIEJREDAM40
972KOCHAŃSKI KONSTANTYGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM16
973KOCIENIEWSKI RAFAELGDAŃSKASIA:)M40
974KOKOT-RYBIŃSKA MAGDALENAGDYNIAK30
975KOLANOWSKI BARTOSZGDAŃSKM40
976KOLASINSKA MONIKAWARSZAWAK30
977KOLBERG SŁAWEKREDAM30
978KOLBOWICZ MAJAGDAŃSKK20
979KOLECKA WERONIKAGDAŃSKK20
980KOLIŃSKI TOMASZGDYNIAARLA RUNNING TEAMM50
981KOLP KINGAGDYNIAK40
982KOŁACKI ANDRZEJGDYNIARESCUEPRO TEAMM40
983KOŁACZ MATEUSZLUZINOLKST LUZINOM20
984KOŁAKOWSKI FILIPGDYNIAM20
985KOŁAKOWSKI MACIEJGDAŃSKM30
986KOŁASKA NATALIAGDYNIAM30
987KOŁATKA ANNAIŁAWAPRZEKOP.WATYK20
988KOŁC PIOTRGDAŃSKM30
989KOŁECKI ADAMGDYNIAM20
990KOŁODZIEJSKI IGORGDAŃSKM20
991KOŁOSOWSKA KAROLINAPELPLINDRIVING HRK30
992KOŁTUNIAK ZBIGNIEWGDANSKEPAM TEAMM40
993KOMAR NATALIAINOWROCŁAWK20
994KOMOR KONRADGDYNIAM20
995KONACHOWICZ KAROLGDYNIAMIESZANE MIESZANYM20
996KONARZEWSKI JACEKRUMIAULTRA WAY TEAMM50
997KONCZAL ARTURKOSAKOWOM50
998KONDRACKA KINGAGDYNIAK20
999KONECKA KAROLINAPOGÓRZEK30
1000KONERT ADAM ROBERTGDYNIAKICIA KOCIAM40
1001KONIECZKA ALAGDYNIAZIAJATEAMK50
1002KONIECZNY DOMINIKGDYNIAHIMILZBACHM40
1003KONIECZNY ŁUKASZRUDA ŚLĄSKAM20
1004KONIUCH IRENAGDYNIAK40
1005KONKEL MACIEJGDYNIAM30
1006KONKOL JOANNAKĄPINOTEAM KĄPINOK40
1007KONKOL ŁUKASZGDYNIAM30
1008KONKOL PATRYCJAREDASK TEAMK20
1009KONON ALEKSAANDRASOPOTM30
1010KONOPA JAKUBGDYNIAXLO GDYNIAM16
1011KONOPKA PIOTRRUMIANDIM40
1012KONOPKA STANISLAWGDYNIAM20
1013KOŃCZAL TOMASZGDYNIAM20
1014KOPACZ DAWIDGDYNIAM20
1015KOPACZEWSKI JERZYGDAŃSKDEVOPSITYM70+
1016KOPCZYŃSKA KAROLINAKATOWICEK30
1017KOPCZYŃSKA KINGAGDAŃSKK20
1018KOPEĆ IGORSOPOTDZIADEKM40
1019KOPEĆ JULIAJANIKOWOK20
1020KOPICKI SZYMONRUMIASK TEAMM20
1021KOPKO KAMILAGIŻYCKO@NAJLEPSZYTEAMEVERK40
1022KOPROWSKI ANDRZEJGDAŃSKM60
1023KOPROWSKI PAWELKORONOWOIIIZZZIII 86010 FCM30
1024KORCHOW MICHAŁGDYNIAM30
1025KORDA NATALIACEWICEK30
1026KORDALSKI JAREKGDAŃSKXRUNNERSM40
1027KORJAT BARTEKGDYNIAENDURE TEAMM40
1028KORNIAT LUDWIKAGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
1029KORNOWSKI BARTŁOMIEJGDANSKM30
1030KOROLUK SŁAWOMIRGDYNIAM70+
1031KORTALS PAWEŁWŁADYSŁAWOWOM50
1032KORYBALSKA IWONAGDAŃSKK50
1033KORYTOWSKI JACEKGDYNIAM50
1034KORYTOWSKI TOMASZGDYNIAM50
1035KORZEKWA MICHALGDYNIAZADYSZKA RUDNIKIM20
1036RODO KĄPINORODOM40
1037KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKI KONSTANTYBANINOM30
1038KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKA DANUTABANINOK30
1039KOSECKI TOMASZLINIEWOKS SOKÓŁ ZBLEWOM40
1040KOSIAK WOJCIECHTCZEWM20
1041KOSIŃSKA KATARZYNAGDAŃSKK30
1042KOSIŃSKI MARCINGDANSKM40
1043KOSMOL MACIEJGDYNIAWICHER MISZEWKOM60
1044KOSOWSKI MAREKSOMONINOLASER CLEANING - CZYSZCZENIE LASEREMM40
1045KOSSAKOWSKA KAROLINAGDANSKK30
1046KOSTRZEWA AGNIESZKAKAZIMIERZ BISKUPIK40
1047KOSTRZEWA SZYMONKAZIMIERZ BISKUPIM20
1048KOSZAROWSKI JAROSLAWPRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA / STRASZYN ULTRA TEAMM50
1049KOSZNIK PATRYKGDYNIANORDEA RUNNING TEAMM40
1050KOŚCIECHA-KARKOWSKI JAKUBGDYNIATITANIC GDYNIAM20
1051KOŚCIELSKI MARIUSZRUMIAKUJAWSCY RUNNERSM50
1052RODO GDAŃSKRODOM30
1053KOŚKA TOMASZSOPOTM30
1054KOTARSKA MAŁGORZATAGDYNIAK40
1055KOTAS MAREKGDAŃSKKOTASPORTM20
1056KOTER MARCINGDYNIACEBULARZE420M30
1057KOTLARZ MICHAŁGDYNIAM40
1058KOTŁOWSKI SEBASTIANGDYNIAM30
1059KOTOWSKI DARIUSZSZCZYTNOM50
1060KOWAL CEZARYREDASZYBKIE TRAMPKIM30
1061KOWAL KAROLINAREDASZYBKIE TRAMPKIK30
1062KOWALCZYK ADAMGDAŃSKM20
1063KOWALCZYK BARTOSZGDAŃSKM30
1064KOWALCZYK DOROTAGDAŃSKK20
1065KOWALCZYK MATEUSZGDAŃSKGPUMPKINM20
1066KOWALCZYK MONIKAGDYNIAK40
1067KOWALCZYK RAFAŁGDAŃSKGPUMPKIN RUNNING TEAMM20
1068KOWALEWSKA ALEKSANDRARUMIAK20
1069KOWALEWSKI DOMINIKRUMIAM40
1070KOWALEWSKI JAROSŁAWRUMIAPROJEKT1000UPM50
1071KOWALEWSKI PIOTRGDAŃSKM20
1072KOWALIK KATARZYNAGDAŃSKIRON TEAMK20
1073KOWALIK LUCYNAGDYNIAK40
1074KOWALIK MACIEJGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM50
1075KOWALIK MAGDAGDAŃSKKOWALIKIK30
1076KOWALKOWSKI SZYMONGDAŃSKM20
1077RODO WĄBRZEŹNORODOK20
1078KOWALSKI KRZYSZTOFSOPOTHRMAXCROSSTEAMM50
1079KOWALSKI MACIEJGDAŃSKM30
1080KOWALSKI MICHAŁKOŚCIERZYNAKSR TEAMM50
1081KOWALSKI RAFAŁGDAŃSKM70+
1082KOWALSKI ZBIGNIEWGDYNIADUCH REDŁOWAM40
1083RODO GDYNIARODOM30
1084KOWNACKI KSAWERYGDAŃSKUS DREAMM16
1085KOZAK TOMASZGDYNIAPOKS FAUSTYNKIM50
1086KOZAKOWSKA JUSTYNAGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
1087KOZERSKA-BULCZAK MAŁGORZATASTRZEPCZK50
1088KOZIOŁ DOROTAGDYNIAK40
1089KOZIOŁ KRZYSZTOFGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITY / BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKU...M40
1090KOZŁOWSKA EMILKAGDYNIAK40
1091KOZŁOWSKA MALWINAGDYNIAK20
1092KOZŁOWSKA ZUZANNAWŁADYSŁAWOWOK20
1093KOZŁOWSKI JANGDAŃSKM30
1094KOZŁOWSKI WIKTORGDAŃSK2TM4-7M30
1095KRAJEWSKA ZUZANNAGDYNIAK30
1096KRAJEWSKI MATEUSZGDYNIAM40
1097KRASICKA MAGDALENAGDAŃSKK40
1098KRASIŃSKA MARTYNAGDAŃSKK20
1099KRASUSKA DOROTAJUSZKOWOK30
1100KRASUSKI ARTURJUSZKOWOMAKROKRASIEM30
1101KRASZEWSKA JOLANTAGDYNIAARLA RUNNING TEAMK40
1102KRAUSE GRZEGORZGDAŃSKSZTAFETA NADZIEIM40
1103KRAUZA ANGELIKATUCHOMWIOSKA SMERFÓWK20
1104RODO BOLSZEWORODOK60
1105KRAUZA PAULINAGOŚCICINOK40
1106KRAWCZYK PATRYKWEJHEROWOM20
1107KRAWCZYŃSKA MARTAGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA TEAMK30
1108KRĄŻYŃSKI MATEUSZGDYNIAFOREST RUNM30
1109KREFT BOGUMIŁRUMIATEAM KREFT/ PKAM40
1110KREFT JOANNAGDYNIAK40
1111KREFT KRZYSZTOFREDATEAMKREFTM50
1112KREFT ŁUKASZREDATEAM KREFTM40
1113KREFT MICHAŁGDAŃSKM20
1114KREJA BEATAGDAŃSKADWOKOTYK20
1115KREJA ZOFIAPOZNAŃBBC RUNNING TEAMK20
1116KROPIELNICKA MAJAGDYNIAZIEMNIACZKIK16
1117KROPIELNICKI ADAMGDYNIAKROPKIM40
1118KROPIEWNICKI BARTLOMIEJGDYNIAADTRANM40
1119KROPLEWSKI BŁAŻEJGDYNIATRIPLE SIXXM40
1120KROTOSZYŃSKA ALEKSANDRAGDYNIAM30
1121KRÓL KRZYSZTOFGDAŃSKM50
1122KRÓL MARTAGDAŃSKPĘDZIVIATRISK40
1123KRÓL RAFAŁŁĘCZYCEM30
1124KRUK MACIEJRUMIAPARKRUN RUMIAM40
1125KRUPIŃSKA NATALIAGDAŃSKK20
1126KRUSZCZYŃSKA MARTAGDYNIAK40
1127KRUSZEWSKI MATEUSZREDAM20
1128KRUSZEWSKI RADEKGDYNIAACCENTUREM40
1129KRUSZYŃSKA MAGDALENAGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYK40
1130KRUSZYŃSKI MARCINGDAŃSKM30
1131KRUŻYCKA ŻANETAGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIAK30
1132KRUŻYCKI BARTOSZGDYNIAM40
1133KRUŻYCKI DAWIDGDYNIABETTERLIFEM20
1134RODO GDAŃSKRODOM20
1135KRYNICKA AGNIESZKARUMIAK30
1136KRYSIAK KAROLINAGDANSKM30
1137KRYSPIN MARTA ALEKSANDRAGDAŃSKSTAJNIAKTEAMK30
1138KRYWIENKO TOMASZGDYNIAULTRA WAYM40
2745KRZEMIŃSKA ALEKSANDRAGDYNIAK20
1139KRZEPISZ MARIOLAGDYNIAM50
1140KRZYSZKOWSKA JÓZEFAGDYNIAK50
0KRZYSZTOFOWICZ KRZYSZTOFTORUŃTAEM1M20
1141KRZYŚKO KRZYSZTOFBANINORUNPASSION.PL TEAMM40
1142KRZYŚKÓW MICHAŁGDYNIAM30
1143KRZYŻANOWSKI PIOTRGDAŃSKCYFROWE.PLM40
1144KSEL PAWEŁWIELICZKAKRÓLIK SUPPORTM30
1145KSIĘŻOPOLSKI ALEKSANDERGDYNIAM30
1146RODO GDYNIARODOK40
1147KUBASZEK NATALIAPASŁĘKK20
1148KUBERA GRZEGORZGDYNIAM50
1149KUBIK PATRYKŻUKCZYNM30
1150KUBISZEWSKI MATEUSZGDAŃSKM30
1151KUC MICHAŁGDYNIABBC RUNNING TEAMM20
1152KUCAJ KATARZYNABANINOPIABK30
1153KUCHARSKA ANNAGDAŃSK6MKRAWCZYNSKAK40
1154KUCIŃSKA EWELINAGDAŃSKK30
1155KUCIŃSKI ARKADIUSZSOPOTM20
1156KUDERCZAK ALICJAGDYNIAK30
1157KUGAUDO PIOTRGDAŃSKURZĄD MORSKI W GDYNIM40
1158KUJAT JOANNAGDYNIAKONTENER FORMYK30
1159KULA DOROTAGDAŃSKK50
1160KULAS PAWEŁGDYNIAWYMIATACZEM40
1161RODO GDAŃSKRODOM30
1162KULCZYK EWAGDYNIAPROJEKT1000UP /GANGULTRASÓWK30
1163KULCZYK MARCINGDYNIAPROJEKT1000UP / GANGULTRASÓWM40
1164KULGAJUK DARIUSZJUSZKOWOPRUSZCZ BIEGAM40
1165KULGAJUK MICHAŁPRUSZCZ GDAŃSKISTRASZYN ULTRA TEAMM40
1166KULIŃSKA JUSTYNAGDAŃSKK20
1167KULPACZYŃSKA IWONAGDAŃSKFIT CZAPLEK40
1168KUŁYK MICHAŁIŁAWAM20
1169KUMMER ANDRZEJWEJHEROWOM40
1170KUNCEWICZ MAREKSUCHY DWÓRM40
1171KUNKEL BARTOSZGDYNIAM20
1172RODO GDAŃSKRODOM40
1173KUPIEC MICHAŁGDAŃSKSII RUNNING TEAMM30
1174KUPPERSCHMIDT KAMILAWŁADYSŁAWOWOWAWRZYNTEAMK20
1175KUPREWICZ GRZEGORZGDAŃSKXRUNNERSM30
1176KURACZYK GNIEWKOGDYNIAM20
1177KURAS JAKUBGDYNIAUMGM20
1178KURASIŃSKA WIKTORIAGDAŃSKADIDASRUNNERS TRICITYK20
1179KURASZ FILIPGDYNIAACTIVE FLOW | RUNPASSION.PL TEAMM30
1180KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA ANNAPOGÓRZEHOT DEALSK30
1181KUREK MARCINGDYNIAM30
1182KUREK ŻANETAGDYNIAM30
1183KURKOWSKI CEZARYRUMIAM40
1184KURKOWSKI MIKOŁAJRUMIAM16
1185KUROWSKA MONIKABOJANONIEDŹWIEDŹ TEAMK30
1186KUROWSKI KAMILGDYNIASOBCZAK TEAMM20
1187KURS MACIEJGDANSKM30
1188KUSZNER DOROTAGDYNIAK50
1189KUSZNERCZUK MAJAGDYNIAK30
1190KUZA-HUPAŁO KARINAGDYNIAK40
1191KUZAWIŃSKI KRZYSZTOFGDAŃSKM30
1192KUZINOWCIZ PAWEŁGDYNIAMAMY TOM40
1193KUZIOR ARKADIUSZKOŚCIERZYNAM30
1194KUZIOR TOMASZGDYNIAM30
1195KUŹMICKA ALEKSANDRAGDYNIAK30
1196KUŹMIŃSKI JAKUBGDYNIAQBAFIZJORUNTEAMM40
1197KUŹNIA DANIELGDYNIAM40
1198KUŹNIAK JAKUBGDYNIAMXM40
1199KWASNIEWSKI OLEKSANDRGDYNIAM30
1200KWAŚNIEWSKA AMELIARUMIAK16
1201KWAŚNIEWSKA JOANNAGDYNIAK30
1202KWIATEK MACIEJGDANSKSII RUNNING TEAMM30
1203KWIATKOWSKA ANNAGDYNIAK30
1204KWIATKOWSKI ANDRZEJGDAŃSKPGB SPORTOWA PACZKAM60
1205KWIATKOWSKI ARTURGDYNIAURZĄD MORSKI GDYNIAM40
1206KWIATKOWSKI FILIPGDYNIAI ALOM16
1207KWIATKOWSKI KAJETANKOWALEKOWALE BIEGAJĄM40
1208KWIATKOWSKI MARCINGDYNIAM30
1209KWIATKOWSKI PRZEMYSŁAWBRODNICAM20
1210KWIATKOWSKI WIESŁAWREDAKWIATKI BIEGAJĄM60
1211KWIDZINSKA DOROTALUZINOPOLIPACK TEAM GWEK40
1212KWIDZIŃSKI MICHAŁLUZINOLKST LUZINOM20
1213KWIECIEŃ ANDRZEJGDAŃSKBRODACZEM20
1214KWIECIEŃ KRZYSZTOFGDYNIABRODACZEM50
1215KWIECIŃSKI MICHAŁGDYNIAM20
1216KWIEK BARTOSZGDYNIAM30
1217LABUDA KAMILAGDYNIAK30
1218LABUDA ŁUKASZGDYNIAM30
1219LABUDDA KATARZYNAGDYNIAK40
1220LABUDDA MIROSŁAWRUMIAMTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAM60
1221LABUHN ANNAGDYNIAK30
1222LABUN ZENONMRZEZINOM50
1223LACH RAFALGDYNIABLKM40
1224LACHOWICZ ADRIANGDYNIAM40
1225LADEMANN WIESLAWAGDYNIAK50
1226LADMANN ŁUKASZRUMIAM30
1227LANGA MARCINWEJHEROWOM40
1228LANGA SEBASTIANGDYNIAM40
1229LANGE BORYSGDYNIAM30
1230LANGE KAROLGDYNIANEVER GIVE UP TEAMM40
1231LARYSZ BERNARDGDYNIAWIJHARSM40
1232LASKIEWICZ DARIUSZGDAŃSKBIEGUSYM50
1233LASKIEWICZ DARIUSZGDAŃSKBIEGUSYM50
1234LASKOWSKA ALEKSANDRAGDAŃSKK20
1235LASKOWSKA MAJAGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAK20
1236LASKOWSKI ŁUKASZGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM30
1237LASKOWSKI MACIEJGDYNIAM50
1238LASKOWSKI PAWEŁGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM16
1239LASKOWSKI RADOSŁAWGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM50
1240LASKOWSKI WIESŁAWGDYNIAM40
1241LASOCKA MARIAGDYNIAIII LO W GDYNIK16
1242LASS DAWIDKOŚCIERZYNAM20
1243LATOSINSKA KAMILAGDAŃSKK30
1244LATOSINSKI JACEKGDAŃSKOSOWA BIEGAM30
1245LECYK MICHAŁ TYMOTEUSZGDYNIAQKSM30
1246LEDWOŃ PATRYKGDYNIAM40
1247LEGUCKI MICHALGDYNIAM40
1248LEMANCZYK PAULINAGDYNIAK30
1249LEMAŃCZYK MARCINGDYNIAM40
1250LEMIESZEK KAMILGDAŃSKPLICHTA RUNNING TEAMM30
1251LENARCZYK EWELINAGDYNIAK20
1252LEONOWICZ PATRYCJAGDYNIAK30
1253LEPAK NATALIACHOJNICEK20
1254LESSNAU DANUTAGNIEZDZEWOK40
1255LESSNAU KLAUDIAPUCKK20
1256LESZCZYŃSKA-WILOCH MAGDAGDANSKRADEK TEAMK40
1257LESZCZYŃSKI PAWEŁGDYNIAM20
1258LESZKOWICZ KORNELGDYNIAPBC BUDOWNICTWOM30
1259LESZKOWICZ KRZYSZTOFPOGÓRZEDOMAX RACING TEAMM30
1260LEWANDOWSKA EWAGDAŃSKK30
1261LEWANDOWSKA MAŁGORZATARUMIAK30
1262LEWANDOWSKA MAŁGORZATAGDYNIAK30
1263LEWANDOWSKI ADRIANGÓROWO IŁAWECKIELEWANDOWSKITEAMM30
1264LEWANDOWSKI BARTOSZBYTÓWM30
1265LEWANDOWSKI DARIUSZPELPLINAKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESSM40
1266LEWANDOWSKI ERNESTGDYNIAM30
1267LEWANDOWSKI KAMILSOŁTYSOWIZNALEWANDOWSKITEAMM30
1268LEWANDOWSKI MICHAŁGDANSKINTEL RUNNERSM40
1269LEWANDOWSKI PIOTRGDAŃSKDYNATRACEM30
1270LEWANDOWSKI WIKTORDRZEWINAM16
1271LEWAŃCZYK MAŁGORZATAPRUSZCZ GDAŃSKIK40
1272LEWICKI GRZEGORZGDAŃSKM40
1273LEWICKI MICHAŁKOSAKOWOKÒZAM20
1274LEWIŃSKA-WARSZAWSKA KATARZYNAGDYNIAK40
4LEWNA ADAMKAMIEŃUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK / DOMESTAM30
1275RODO ROZLAZINORODOM50
1276LICHTENSTEIN PAWEŁGDYNIAM20
1277LICZNERSKA MAGDALENAGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYK30
1278LIDZBARSKI ADAMSZEMUDM40
1279RODO GDYNIARODOM30
1280LINDA KAROLINAGDAŃSKDYNATRACEK30
1281LINKIEWICZ WOJCIECHGDYNIAM30
1282LIP MATEUSZGDYNIAM30
1283LIPIEC JACEKGDYNIAM50
1284RODO GDYNIARODOM40
1285LIPKO ADRIANNAGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLK30
1286LIS DAGMARAGDANSKK30
1292LIS-SIDUN PAULINAGDYNIASII RUNNING TEAMK30
1287LISAKOWSKA ALICJAGDAŃSKM30
1288LISEK KAROLINAGDAŃSKK30
1289LISIECKI ŁUKASZGDYNIAM30
1290LISIECKI TOMASZGDYNIALKK TEAMM50
1291LISIEWICZ KAROLINABOLESŁAWIECK20
1293LISZEWSKA MONIKAGDYNIAK30
1294LISZEWSKI PAWEŁGDAŃSKSMART4AVIATION / ADIDAS RUNNERS TRICITYM30
1295LISZEWSKI SZYMONCHWASZCZYNOSKLA SOPOTM16
1296LITKA DANUTAGDYNIAK40
1297LITKIEWICZ ELŻBIETAGDYNIAK60
1298LITWIN JAROSŁAWRUMIARUNPASSION.PL TEAMM60
1299LOFFLER ADAMRUMIAM30
1300LOSKA IGAGDYNIABEBOKK40
1301LUCHOWSKA NATALIAGDYNIAK20
1302LUDWICZAK KALINARUMIAK20
1303LUKASHENKO VITALIIGDYNIAM30
1304LUNKOWSKI BARTŁOMIEJGDYNIAXIV LOM16
1305RODO GDAŃSKRODOM40
1306LYSENKO VLADYSLAVGDAŃSKM20
1307LYSKA DARYNAGDYNIAK20
1308ŁABAS WOJCIECHGDYNIAM40
1309ŁACHACZ ROBERTSZCZYTNOM40
1310ŁACNY RADOSŁAWGDYNIAM20
1311ŁADA JAKUBGDAŃSKM20
1312ŁAGODZIŃSKI MACIEJGDYNIAMS15M40
1313ŁAGOWNIK PAWEŁGDAŃSKNASPPONTANIE WWW.HUTANIERUCHOMOSCI.PLM30
1314ŁAGOWSKI KRZYSZTOFWARSZAWAMORELKAM30
1315ŁAPIGROWSKI JANLĘBORKKLUB 42,2 LĘBORKM40
1316ŁAPIŃSKI JACEKGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM20
1317ŁAPIŃSKI KAMILRUMIAM40
1318ŁAPIŃSKI SŁAWOMIRGDAŃSKM40
1319ŁAPIŃSKI TOMEKGDAŃSKMKRAWCZYNSKA TEAMM40
1320ŁAPUĆ KRZYSZTOFGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM40
1321ŁAWRYNOWICZ MAREKGDYNIASWAROVSKI TEAMM30
1322ŁAZAR KAROLINAWEJHEROWOK30
1323ŁAZAR KLAUDIAŁĘCZYCEK20
1324ŁAZIŃSKA MAJAGDAŃSKK30
1325ŁĄCKI MICHAŁGDYNIAM30
1326ŁĄCZKOWSKI PAWEŁRUMIAM20
1327RODO GDYNIARODOM40
1328ŁEMPICKA ANNASTRASZYNK30
1329ŁĘGOWSKI MICHAŁROTMANKAIRON TEAMM40
1330ŁOSIN MAREKGDYNIAACTIVE FLOWM30
1331ŁOZAK KINGAGIŻYCKOK20
1332ŁUCKA-WOWCZUK KINGAGDYNIAK20
1333ŁUCKI-WOWCZUK PIOTRGDYNIAM50
1334ŁUGIEWICZ JANRUMIAM70+
1335ŁUGOWSKI MARCINGDAŃSKM40
1336ŁUKASIEWICZ MICHAŁGDAŃSKBRIGHT.DEV / DUDYCZ RUNM30
1337ŁUKASZ WASYLKA ŁUKASZLUZINOKASZUBI LUZINOM40
1338ŁUKAWSKA AGNIESZKAGDAŃSKWWW.FIZJOAGA.PL / TRI LADIESK30
1339ŁUKOWICZ ANGELIKAGDYNIAK30
1340ŁUNIEWSKA SANDRAGDYNIAM20
1341ŁUSIAK MACIEJPĘPOWOM20
1342ŁUTOWICZ-PILARCZYK MONIKAGDYNIAK50
1343ŁYSAKOWSKI ADAMPUCKM60
1344ŁYSAKOWSKI RAFAŁGDYNIAM30
1345ŁYSIUK WIKTORIAPOGÓRZEK20
1346ŁYSOŃ ŁUCJARUMIA-K16
1347MACHOLL WIESŁAWGDYNIAM40
1348RODO GDYNIARODOM30
1349MACHULA IWONAMRZEZINOK50
1350MACHURA JOANNABOJANOK50
1351MACIASZEK ANDRZEJPOGÓRZEM40
1352MACIEJ SZCZEPAŃSKI MACIEJGDAŃSKGDAŃSKI HARPAGANM20
1353MACIEJEWSKA JOANNAGDYNIAK20
1354MACIJEWSKA BOŻENAGNIEWOWOK40
1355MACKOJĆ SYLWIAKARTUZYPRECELKIK20
1356MAĆKOWIAK ANNAGDAŃSKDZIKI Z TRÓJMIASTAK40
1357MADEJ ADRIANGDAŃSKM30
1358MAGIERA GRZEGORZGDYNIAM16
1359MAJ MICHAŁGDAŃSKZIOMKIPOZIOMKIM30
1360RODO GDAŃSKRODOK16
1361MAJEWSKI KRZYSZTOFTCZEWADWOKOTYM30
1362MAJEWSKI PAWEŁRUMIAM30
1363MAJKO JOANNAGDAŃSKK30
1364MAJSTEREK KAROLINAGDYNIAMAMY TOM40
1365MAJSTEREK MARCINGDYNIAMAMY TOM50
1366MAJSZAK JÓZEFGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM70+
1367MAKARA DOROTAGDYNIAMAMY TOK40
1368MAKOWSKA MAJAGDYNIAK20
1369MAKOWSKA OLIWIARUMIAK20
1370MAKOWSKI MARCINGDYNIATRIPARÓWYM40
1371MAKOWSKI MAREKIZABELINM50
1372MALCZEWSKA MARTARUMIAM40
1373MALCZYK MARCINGDYNIAASSA MEBLEM40
1374MALEC JANGDYNIAM20
1375MALEC MICHALINASZCZECINK20
1376MALECKA MARTYNAGDYNIAK20
1377MALEK TYMOTEUSZGDYNIAZIEMNIACZKIM16
1378MALESA GRZEGORZGDYNIAPĘDZĄCE ŻÓŁWIEM20
1379RODO GDAŃSKRODOM30
1380MALINOWSKA KATARZYNAGDYNIAK30
1381MALINOWSKI HUBERTBRODNICAM20
1382MALINOWSKI PIOTRWARSZAWACHŚ TRITEAMM20
1383MALISZEWSKA MONIKAWARSZAWAK40
1384MALUGA DAMIANGDAŃSKM20
1385MAŁCZAK MAGDALENAPRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAMK40
1386MAŁECKA NATALIAGDYNIAK30
1387MANDRYK ŁUKASZGDAŃSKGDAŃSKIE MŁYNYM30
1388MANISTA KAMILABOJANOK30
1389MANKIEWICZ ROBERTPIŁAM30
1390MANOWIEC JACEKGDYNIAKANCELARIA RADCY PRAWNEGOM40
1391MANOWSKI TOMASZPRUSZCZ GDAŃSKIM50
1392MANTEUFEL SZYMONGDYNIAM16
1393MANTHEY KRZYSZTOFGDAŃSKR3NOM50
1394MANTUREWICZ MACIEJGDYNIAFERRO VITELLO | YTRAINERM40
1395MAŃKOWSKA KAMILAGDYNIAK20
1396MAŃKOWSKI DAWIDGDYNIAM20
1397MAŃKOWSKI TOBIASZGDYNIAM20
1398MAŃSKI ROBERTBOJANORUNPASSION.PL TEAMM40
1399MARCHEWKA MATEUSZWIELKI KLINCZM30
1400MARCIN KUPTZ MARCINRUMIAWKURW TEAMM40
1401MARCINIAK BARTGDYNIAM30
1402MARCINIUK KAROLINARUMIAK30
1403MARCISZEWSKA IWONAREDAK40
1404MARCISZEWSKI SZYMONGDYNIAM30
1405MARCZUK MARTAGDYNIABIEGAM Z OLKIEMK30
1406MAREK PRZEMYSŁAWKLECZEWM40
1407MARON ADRIANGDAŃSKM30
1408MARSZAŁEK MARIAGDYNIAHARPAGAN GDAŃSKK40
1409MARSZAŁEK SEBASTIANRUMIAPROJEKT1000UPM30
1410MARZEION GRZEGORZWEJHEROWOM50
1411MASEWICZ IGORGDYNIAM30
1412MASŁOWSKI DORIANGDYNIAM40
1413MASTYKARZ KAROLINAGDAŃSKK30
1414MASZOTA BARTŁOMIEJGDYNIA / WARSZAWAM30
1415MAŚLAK ANNAGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLK50
1416MAŚLAK RADOSŁAWGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM50
1417MATEJA PATRYKKĄPINOM30
1418MATEJCZYK DOROTAGDYNIAMAMYTOK40
1419MATLEWSKI MAREKPŁOCKM40
1420MATOSEK ANNAGDAŃSKLPP TEAMK30
1421MATUSIAK MARCINGDYNIAM40
1422MATUSIEWICZ ADAMSKRZESZEWOSPACEFORESTM40
1423MATUSZEWSKI KAROLWEJHEROWOM30
1424MATWISZYN WIKTORGDYNIAM20
1425RODO BOŻEPOLE WIELKIERODOM50
1426MATYSZEWSKI JAROSŁAWGDAŃSKM50
1427MAYER ARTURGDYNIAM30
1428MAZEIKA ROMASSOPOTM30
1429MAZEPA DANIELGDYNIAM40
1430MAZUR GABRIELAGDYNIAK50
1431MAZUR PAULINAGDYNIAK30
1432MAZUR ROBERTDERBYM40
1433MAZUR SŁAWOMIRPRUSZCZ GDAŃSKIM50
1434MAZUR TOMASZGDAŃSKBUTTERFLYM40
1435MAZUREK ANNAGDYNIAK30
1436MAZUREK MATEUSZPRUSZCZ GDAŃSKIMTES FAMILYM30
1437MAZUREK WIESŁAWGDYNIAM50
1438MAZUŚ MAGDAGDAŃSKK20
1439MĄDRY ARTURBOJANOM30
1440MĄDRY MACIEJGDYNIATITANIC GDYNIAM20
1441MĄDRY MAKSYMILIANGDYNIAJTCNWM20
1442MECHANISZYN KAROLINAGDAŃSKSISTERS POWERK40
1443MECHLIŃSKI ŁUKASZLĘBORKKLUB 42,2M40
1444MEISSNER JANGDYNIABIEGUN OCR TEAMM30
1445MEJER ADAMRUMIAM50
1446MEKKA SEBASTIANGDAŃSKVITARADE TEAMM30
2746MENAPE KORNELGDAŃSKM20
1447MENDELEWSKA JULIAGDYNIAK20
1448MENTEL IGORGDYNIADELFIN GDYNIA/ CTSM16
1449MERCHUT MARCINGDYNIAM20
1450MEZIBROCKA MARTAGDAŃSKKOTASPORTK20
1451MIAROWSKA JOANNAREDAK40
1452MICHALAK JAKUBGDAŃSKM30
1453MICHALAK KONRADGDAŃSKROCKYM40
1454MICHALAK MARCELINAPIECHCINK20
1455MICHALEWSKA KLAUDIAGDYNIAK30
1456MICHALEWSKA NATALIAWARSZAWAMEWA TRIATHLONK20
1457MICHALEWSKI MACIEJGDYNIALINK GROUPM40
1458MICHALIK TOMEKGDAŃSKM40
1459RODO GDYNIARODOK50
1460MICHALSKA KAMILAGDAŃSKGWIAZDY TAX CAREK30
1461MICHALSKI ARTURGDYNIAKPW GDYNIAM40
1462MICHALSKI BARTOSZGDYNIAM40
1463MICHALSKI ŁUKASZELBLAGBRAKM30
1464MICHNA ANDRZEJGDYNIAM50
1465MICHNO ANNAGDAŃSKK40
1466MICKIEWICZ- SZYMAŃSKA ILONADOMATÓWKOK30
1467MIELCZARSKA MONIKAGDYNIAK30
1468MIELEC AGNIESZKAGDYNIAK30
1469MIELEC MATEUSZGDYNIAM30
1470MIĘTKIEWICZ RAFAŁGDYNIAM40
1471RODO GDANSKRODOM30
1472MIKALSEN MARTINASTAVANGERK20
3MIKIELSKI DANIELOLSZTYNEKM30
1473MIKOŁAJCZYK ALEKSANDRAGDYNIAK20
1474MIKOŁAJCZYK KATARZYNAGDYNIAMAMY TOK40
1475MIKOŁAJCZYK SŁAWOMIRGDYNIAHORYZONTM50
1476MIKOŁAJEWSKI ŁUKASZGDYNIAM20
1477MIKOSZ ZBIGNIEWGDYNIAM70+
1478MIKUCKA ALEKSANDRARUMIAK70+
1479MIKUCKI TOMASZRUMIAM30
1480MILASZEWSKI PAWEŁGDAŃSKM20
1481MILBROD DARIUSZGDYNIAMERIDAM40
1482MILER ADAMREDAM30
1483MILEWCZYK KATARZYNAGDAŃSKPLICHTA RUNNING TEAMK30
1484MILEWSKA WERONIKAGDAŃSKK30
1485MILŻYŃSKA MAJAGDYNIAGAT GDAŃSKK16
1486MINIATORSKA ALEKSANDRAGDYNIAK40
1487MINIATORSKA ZOFIAGDYNIAM16
1488MINZYANOV ANTONGDYNIAM30
1489MIOTK KAMILAGDAŃSKJIT TEAMK20
1490MIOTK PATRYKLUZINOPAPRYK ŻARÓWAM20
1491MIOTKE ADAMGDYNIAM30
1492MIOTKE AMELIAGDYNIAK16
1493MIOTKE KRZYSZTOFGDYNIAM40
1494MIRUSZEWSKA MAGDALENAGDYNIAK30
1495MISCHKE PAULINAGDYNIAK20
1496MISIEJUK MACIEJTORUŃM50
1497MISKIEWICZ BEATAWARSZAWAK30
1498MISZEWSKI GRZEGORZGDAŃSK#POSTDATATEAMM30
1499MISZEWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM20
1500MISZKIEWICZ ROBERTGDYNIACHALLENGERS GDYNIAM30
1501MISZTAL MACIEJGDYNIAAPLITTM50
1502MIŚKIEWICZ MARTYNAGDYNIAUKS SIÓDEMKA RUMIAK30
1503MIŚKOWIEC-CZECH PATRYCJAGDYNIADĄŻĄC DO MARATONUK40
1504MLECZEK ALEKSANDRAGDAŃSKK40
1505RODO GDYNIARODOM16
1506MŁYŃSKA MONIKASIERAKOWICEK20
1507MOGIŁKA ALEKSANDERGDYNIAM30
1508MOJSIEWICZ ŁUKASZGDYNIAKLIMORM40
1509MOLENDA TOMASZMALBORKGRUPA MALBORKM40
1510MOLESTA JACEKGDYNIAM60
1511MORANKO KRZYSZTOFGDYNIAM40
1512MORZUCH DARIUSZGDYNIAM20
1513MORZUCH SYLWIAGDYNIAK40
1514MOSIADZ MICHALGDYNIASTENA LINEM30
1515MOSKAL DAWIDGDAŃSKM30
1516MOSZCZYŃSKI RADOSŁAWGDYNIAACTIVE FLOWM40
1517MOTŁAWSKA MAGDALENAGDYNIAMISTRZE PŁYTAK40
1518MOŻEJKO WOJCIECHGDAŃSKM40
1519MROCZEK PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
1520MROCZKOWSKI BARTŁOMIEJGDYNIAM30
1521MROZEWSKA-JANZEN KAROLINAGDYNIAK30
1522MROZIŃSKI DARIUSZPIERWOSZYNOM40
1523MROZIŃSKI KAROLGDYNIAM16
1524MROZOWSKA-KLAJNERT AGATAGDAŃSKADWOKOTYK30
1525RODO LUBLINRODOK20
1526MRUK IWONAGDANSKK50
1527MUCZYŃSKI BAROSZGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
1528MUDZIŃSKA DOROTATRĄBKI WIELKIEK40
1529MULAWA KAROLINAGDYNIAK30
1530MURAWSKA NIKOLAGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYK20
1531MURAWSKI MARIUSZTCZEWAPATOR METRIXM40
1532MUSIAŁ DARIUSZGDYNIAM40
1533MUSIAŁ JUSTYNAGDAŃSKK20
1534MUSIAŁ PIOTRGDAŃSKM30
1535MUSIAŁ PIOTRZIELONKAM20
1536MUSZAK ŁUKASZBYTÓWM30
1537RODO LĘBORKRODOM30
1538MYRNA SAMAGDAŃSKM20
1539MYSZK HENRYKGDYNIAM30
1540MYSZKIER DANIELGDYNIAM30
1541MYSZKIER MARIUSZMALBORKMUZEUM ZAMKOWE W MALBORKUM40
1542MYSZOR RADOSŁAWGDAŃSKM40
1543NACZK MILENAGDYNIAMAKIJAŻ PERMANENTNY MILENA NACZKK30
1544NADOLNY WOJCIECHGDYNIABETTERLIFEM20
1545NADOLSKI JANWŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOM30
1546NAGÓRSKI WŁADYSŁAWGDAŃSKM40
1547NAJDA MONIKA NAJDASOPOTK40
1548RODO GDYNIARODOM30
1549NAKIELSKI SEBASTIANKARSINM30
1550NALAZEK DAWIDGDAŃSKM30
1551NALEPA JOANNAGDYNIAJIT TEAMK20
1552NALEPKA KAROLINAWEJHEROWOK30
1553NAŁĘCZ MATEUSZCZERNICE BOROWEM30
1554NARLOCH MARIUSZGDYNIAM70+
1555NARYNIECKA-RESZUTA MAŁGORZATATOKARSKIE PNIELA SCALLAK50
1556NASIADKA PATRYCJAGDYNIAJIT TEAMM30
1557NASTAŁY WIKTORIARUMIAK20
1558NASTROZNY LESZEKGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM50
1559NATER JUSTYNAGDAŃSKK30
1560NAVARRO MORA EWAGDAŃSKSWAROVSKI TEAMK30
1561NECEL ADAMWŁADYSŁAWOWOADTRANM50
1562NESTEROWICZ MAGDALENAGDYNIASII RUNNING TEAMK30
1563NESTERUK BARTOSZKRAKÓWRUNNING PERFORMANCEM40
1564NETEL ANNASOPOTK30
1565NEUMANN ARKADIUSZREDAM30
1566RODO GDAŃSKRODOK20
1567NIBUS MICHAŁPRUSZCZ GDAŃSKITEAM RUDNIKM30
1568NICEWICZ ROBERTGDYNIANICEK TEAMM50
1569NIECKO KRZYSZTOFGDAŃSKREKINM40
1570NIEDŹWIADEK MAGDALENAGDANSKLUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!K50
1571NIEDŹWIECKI JAKUBGDYNIAM30
1572RODO GDYNIARODOM30
1573NIEMASIK TOBIASZGDYNIAM20
1574NIEMASIK ZBIGNIEWGDYNIAM50
1575NIEMCZYK KATARZYNAGDYNIAK40
1576NIEMCZYK PRZEMYSŁAWGDYNIAM40
1577RODO GDYNIARODOK30
8NIEMYJSKA BEATANOWY DWOR GDANSKIZANTYR SZTUMK20
1578NIERADKIEWICZ JOANNAGDYNIAK30
1579RODO GDAŃSKRODOK70+
1580NIEŚCIÓR JANSTĘKINY/OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIM50
1581RODO PIERWOSZYNORODOM30
1582NIEWIEDZIAŁA ROBERTGDYNIAUKS SIÓDEMKA RUMIAM30
1583NIKLAS NIKODEMKARTUZYM16
1584NIKLAS SYLWESTERKARTUZYM50
1585NIKLEWICZ ELWIRAGDYNIAK30
1586NIKULIN DAGMARAGDYNIABIEGA ZIEK30
1587NIWINSKA ALEKSANDRAGDANSKK20
1588NONNA MARIANNAGDYNIAK40
1589NOWAK AGNIESZKAGDYNIAK20
1590NOWAK ANDRZEJGDYNIAE=2,7182818284590452...M40
1591NOWAK ARKADIUSZGDAŃSKM50
1592NOWAK ERNESTGDAŃSK#POSTDATATEAMM30
1593NOWAK GRZEGORZGDAŃSKM20
1594NOWAK JAKUBSUCHY DWÓRM50
1595NOWAK JERZYBARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYM60
1596NOWAK KACPERGDAŃSKM30
1597NOWAK MARCINDĘBOGÓRZEM40
1598NOWAK MICHAŁGDYNIANOWAKKANCELARIA.PLM30
1599NOWAK MIROSŁAWBOLSZEWOM50
1600NOWAK NATALIACZECZEWOK20
1601NOWAK SEBASTIANGDYNIAM40
1602NOWAKOWSKI FILIPGDYNIAPRZEKOP.WATYM16
1603NOWAKOWSKI MARCINGLIWICEM20
1604NOWAKOWSKI NORBERTGDYNIAOZD MIELONE NA KOZETCEM40
1605NOWICKA ALEKSANDRAKOCHANOWOK30
1606NOWICKI KACPERGDYNIAM30
1607NOWICKI SZYMONGDYNIAM30
1608NOWODWORSKA JUSTYNABYTÓWRUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWK30
1609NUSZEL PAWEŁGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM40
1610NYCZ SZYMONGDYNIAM30
1611OBERZIG ŁUKASZWEJHEROWOMAŁE TRÓJMIASTO BIEGAM30
1612RODO SOPOTRODOM40
1613OBOLEWICZ JACEKKOŚCIERZYNAM30
1614RODO GDYNIARODOK20
1615OCALEWICZ KONRADGDYNIAM50
1616OCHNIK JAKUBGDYNIADYNATRACEM20
1617OCHNIK WITOLDGDYNIAM50
1618OCHOCIŃSKA ALEKSANDRAGDAŃSKK20
1619OCHOCIŃSKA MARTYNAGDYNIAK20
1620OFMAN PIOTRGDYNIAMOTYWATORNIA TEAMM40
1621OKONIEWSKA ANNAGDANSKK20
1622OKOŃ MACIEJGDYNIAM40
1623OKOŃ MICHAŁGDYNIAPARKRUN GDYNIAM40
1624RODO MOSTYRODOM30
1625OKROJ BARTOSZGDYNIATITANIC GDYNIAM20
1626OKROJ PATRYKGDYNIATITANIC GDYNIAM20
1627OKRÓJ ARKADIUSZREDATEAMKREFTM40
1628OKUNIEWSKI ROBERTBIELKOWOM20
1629OLECHNOWICZ SLAWOMIRSŁUPSKSTOPA SŁUPSKM70+
1630OLEJNICZAK BARTOSZGDYNIAM30
1631OLEJNICZAK KACPERMOSTYM40
1632OLEJNICZAK MICHAŁMOSTYM40
1633RODO GDYNIARODOM40
1634OLEJNIKOW MARTYNAGDYNIAK30
1635OLESZ NATALIAGDYNIAK20
1636OLĘCKA ALEKSANDRAGDYNIAK20
1637OLSZEWSKI DARIUSZGOWINOZAMENAM40
1638OLSZEWSKI PIOTRGDAŃSKM30
1639OMERNIK IWONAKWIDZYNK50
1640OMERNIK JĘDRZEJKWIDZYNM20
1641ONYSZCZUK GRZEGORZELBLĄGM30
1642OPIOŁA KAROLINAGDAŃSKK20
1643ORLICKA KORNELIAGDYNIAK20
1644ORLIKOWSKI ADAMWARSZAWAEM27M20
1645ORLIKOWSKI TADEUSZGDYNIABIEGAJĄCA GDYNIAM70+
1646ORŁOWSKA DOROTAPOGÓRZEK40
1647ORŁOWSKI FABIANSOPOTM30
1648ORŁOWSKI MICHAŁGDAŃSKSPORTZONEM30
1649ORŁOWSKI PIOTRGDYNIAINTEL RUNNERS | ELEKTRONICZNE JEDNOROŻCEM30
1650ORNATOWSKA ANITAGDYNIAK30
1651ORZECHOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM30
1652OSINSKI TOMASZLONDONM30
1653OSIŃSKA BEATATORUŃK50
1654OSIŃSKI PAWEŁTORUŃM50
1655OSOWSKI MACIEJGDYNIAM50
1656OSOWSKI PAWEŁRUMIAPAPRYKARZ BARCELOŃSKIM20
1657OSSOWSKA KAROLINAGOŚCICINOK30
1658OSSOWSKA MARIAGDYNIAK40
1659OSSOWSKI LESZEKRUMIAM40
1660OSSOWSKI ŁUKASZGDYNIAM50
1661RODO ŻUKOWORODOM50
1662OSTASZEWSKI GRZEGORZROKITNICAM30
1663OSTROWSKA NATALIAWARSZAWAK20
1664OSTROWSKI ŁUKASZGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM30
1665OSTROWSKI TOMASZGDYNIACTS / VITAMIN-SHOP GDYNIAM30
1666OSTROWSKI WOJCIECHMORĄGDALEKO JESZCZEM30
1667OŚCIŁOWSKA AGNIESZKAREDAK30
1668OZGA PRZEMYSŁAWGDAŃSKSOLWIT S.A.M20
1669PACANOWSKI KAJETANGDYNIAM40
1670PACEK MARCINGDAŃSK UL. LESZCZYNOWA 6EURO STYLM40
1671PACHECO-SENGER ANNAGDAŃSKK30
1672PACHUR ADAMGDYNIAM20
1673PACHUTA PAWELGDAŃSKM30
1674PACUK JAKUBGDYNIAGPUMPKINM20
1675PACZKOWSKI TOMASZSOPOTM20
1676PADUCH TOMASZGDAŃSKLPP TEAMM30
1677PAKUSZEWSKI SEBASTIANGDANSKM30
1678PALCZEWSKI MATEUSZGDYNIAM20
1679PALCZEWSKI PIOTRGDAŃSKM30
1680PALICKA ALEKSANDRAGDAŃSKLPP TEAMK30
1681RODO RUMIARODOM30
1682PALISZEWSKI ADAMGDYNIAM40
1683PALISZEWSKI KRYSTIANNOWE MIASTONASIELSK BASZTA TEAMM20
1684PALKA ALEKSANDRAGDAŃSKK30
1685PALLACH MONIKAROBAKOWOMTB- MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAK30
1686PALMA PAWEŁREDAMARINA GDYNIA TEAMM40
1687PAŁYGA DAMIANGDYNIATITANIC GDYNIAM20
1688PARCZEWSKI MICHAŁLĘBORKKKS LEBORKM30
1689PAROL ANNAGDYNIAM20
1690PARSZCZYŃSKA IZABELAWILKASYTEAM PARSZCZYŃSKICH / KS PODLASIE BIAŁYSTOKK30
1691PARTYKA ROBERTMALBORKGRUPA MALBORKM50
1692PASIERBSKA EWAGDAŃSKK20
1693PASTOR LUCYNAGDYNIAMAJA TEAMK30
1694PASTWA MICHAŁGDYNIAM40
1695PASZKIEWICZ KAROLELBLĄGTEAM GDANSKIE MLYNYM30
1696PASZTALENIEC WŁADYSŁAWTRĄBKI WIELKIEM40
1697PASZULEWICZ AGNIESZKAGDANSKNASPPONTANIEK40
1698PATACZ JULIAGDAŃSKADTRANK20
1699PATEK SYLWIAZBYCHOWOAKTYWNE ZBYCHOWOK40
1700PATELCZYK AGATADEMLINK16
1701PATELCZYK KAROLDEMLINM16
1702PATELCZYK SŁAWOMIRDEMLINM40
1703RODO GDYNIARODOK20
1704PATOK BARTŁOMIEJGDYNIAM30
1705PATOKA JAROSŁAWKARCZEMKIBIEGAMYRAZEM.PLM60
1706PATOKA JOANNAPUCKK20
1707PATOKA WOJCIECHKARCZEMKISIM GDYNIAM20
1708PATOŁA ŁUKASZKATOWICEM30
1709RODO GDAŃSKRODOM40
1710PAWELSKI DANIELGDAŃSKM40
1711PAWEŁCZAK BARBARACZAPLEFIT CZAPLEK30
1712PAWEŁKO ANDRZEJGDYNIAM50
1713PAWLAK BERNARDPSZCZÓŁKIM60
1714PAWLAK DEZYDERIAGDYNIACTS/I ALOK40
1716PAWLAK ŁUKASZPSZCZÓŁKIKETO RUNNERM30
1717PAWLAS ALEKSANDRAGDYNIASŁONECZKOK30
1718PAWŁOWICZ ALEKSANDRAGDYNIAK20
1719PAWŁOWSKA ANNALĘBORKKLUB MYSZKI MIKI ;)K30
1720PAWŁOWSKI GRZEGORZGDYNIAM40
1721PAWŁOWSKI KACPERGDYNIAKRAV MAGA POMORZEM30
1722PAWŁOWSKI MIROSŁAWGDAŃSKCTM TEAMM40
1723PAWUL JOANNASTRASZYNK30
1724PAZIK MICHALINAGDAŃSKUS DREAMK20
1725PAZIO ARTURWARSZAWAFAUSTYNA TEAMM40
1726PĄCZEK ANDRZEJGDAŃSKCOOKIESM50
1727PE ADIRUMIAM30
1728PELIKAN MAREKSOPOTM40
1729PENK DOMINIKLĘBORKTELSIM LĘBORK TEAMM30
1730PEPLINSKI MACIEJFOLSOMENDURE TEAMM30
1731PEPLIŃSKA KATARZYNADOBRZEWINOMAMY TOK40
1732PEPLIŃSKI DARIUSZBYTÓWM30
1733PERDEUSZ MARCINGDYNIACHŚ TRITEAMM20
1734PERGOŁ MAREKBORKOWOADIDAS RUNNERS TRICITYM50
1735PERSZON MATEUSZRUMIAM30
1736PERUCKI MACIEJGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM30
1737PERZ KRZYSZTOFOSTRÓW WIELKOPOLSKIM30
1738PESTA ADAMGDYNIAUKS AZYMUT 45M50
1739PESTA ANNAGDYNIAUKS AZYMUT 45 GDYNIAK20
1740PETKOWSKI MICHAŁGDYNIAHES GDYNIAM20
1741PETTKE BARTOSZGDYNIAM20
1742PĘSIK KATARZYNAGDANSKK30
1743PIĄTEK MIKOŁAJGDYNIAM20
1744PICH ANNAGDYNIAGOLDEN TEAMK40
1745PICH PAWELGDYNIAGOLDENTEAMM30
1746PIECHOTA MACIEKGDYNIAWWW.POMOZPRZEMKOWI.PLM70+
1747PIECHOWSKI RYSZARDGDAŃSKM30
1748PIECZKO KONRADMRĄGOWOM30
1749PIEKARZ IGORPŁOSKINIAM20
1750PIELACHOWSKA AGATAGDYNIAK40
1751RODO GDAŃSKRODOM40
1752PIEPER ANITAPUCKK40
1753PIEREPIENKO KAROLINAKWIDZYNMANUA TEAMK30
1754PIEREPIENKO MAREKKWIDZYNMANUA TEAMM40
1755PIEREPIENKO MARTAGDAŃSKMANUA TEAMK30
1756PIERZCHALA BARTOSZGDYNIAM30
1757PIESIK PATRYKGDYNIAM30
1758PIESZKO MAGDAGDYNIAMKRAWCZYŃSKA TEAMK40
1759PIETRUSZEWSKA AGATAGDAŃSKK30
1760PIETRUSZKA MAGDALENAGDAŃSKK30
1761PIETRUSZYŃSKI MICHAŁGDAŃSKUS DREAMM20
1762PIETRYK DAMIANGDYNIAM20
1763PIETRZAK TOMASZGDAŃSKJEDNOSTKA STRZELECKA 3102 GRYFM20
1764PIETRZYK KAROLINAGDAŃSKK20
1765PIJANOWSKI WOJCIECHGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM30
1766PILACHOWSKA ANNAGDYNIAK40
1767PILARCZYK JACEKGDYNIAM50
1768PILECKI ROBERTRUMIARUNEDAM50
1769PILSKI WOJCIECHGDAŃSKMAMILM50
1770PIONK TADEUSZRUMIAPROJEKT 1000UPM40
1771PIÓR MACIEJGDYNIAOIRP GDAŃSKM40
1772RODO LIPNORODOK20
1773PIRYCKI TADEUSZROZLAZINO-KARCZEMKI 97KS ROZŁAZINOM60
1774PISKORSKI PIOTRGOLUB-DOBRZYŃENDO GOLUB-DOBRZYŃM40
1775PITROCH ANNAGDAŃSKK20
1776PIWKA JUDYTAGOŚCICINOK16
1777PIWKA KAROLINAGOŚCICINOK30
1778PIWKO GRAŻYNAGDYNIAMORSY GDYŃSKIEK60
1779PIWKO PIOTRSOPOTM40
1780PIWOWARSKI JAROSLAWGDAŃSKM40
1781PLEBAŃCZYK MICHAŁGDAŃSKM20
1782PLEBAŃSKA BARBARAGDAŃSKHOSPICJUM POMORZE DZIECIOMK20
1783PLECZYŃSKA NATALIAGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
1784PLENIS JAKUBGDAŃSKZIOMKIPOZIOMKIM30
1785PLICHTA ŁUKASZGDYNIAM16
1786PLICHTA MAŁGORZATAREDAK20
1787PLISZKA KRZYSZTOFGDAŃSKWOLĘ CZYTAĆ...M40
1788PLUTECKI PAWEŁKRAKOWM40
1789PLUTOWSKA AGATAGDAŃSKK30
1790PLUTOWSKA IZABELLAGDYNIAK20
1791PLUTOWSKI KAROLGDYNIAM20
1792PŁACHECKI TOMASZGDAŃSK#POSTDATATEAMM30
1793PŁACHTA TOMASZRUMIASAMOTNY KOJOTM50
1794PŁOCHARSKI TOMASZGDAŃSKENDURO TEAMM30
1795PŁOCKI NIKODEMGDAŃSKM20
1796PŁOSZYŃSKA LIDIAGRUDZIĄDZK50
1797PŁOTKA MAGDALENAGDANSKIRONTEAMM40
1798PŁUKARSKI TOMASZLUZINOM30
1799PŁUSA ŁUKASZGDYNIAM40
1800POBEREŻNY KAJAGDAŃSKK40
1801POBŁOCKA HANNAGDYNIAK40
7POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNALĘBORKUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKK30
1802POBŁOCKI KAROLGDYNIAM30
1803POBŁOCKI KRYSTIANRUMIAM30
1804POBOC WERONIKAGDYNIAK20
1805POCIASK KAMILGDYNIAM30
1806POCIASK KRZYSZTOFRUMIAM40
1807PODGÓRSKI ADAMGDYNIAM30
1808PODGÓRSKI ŁUKASZGDAŃSKM30
1809PODLAWSKI PIOTRKWIDZYNJABIL KWIDZYNM40
1810PODOLAK MONIKAGDYNIAWATAHAK30
1811PODOLAK PAWEŁKOSAKOWOGDAŃSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKAM40
1812PODPORA-ŻDANUK KLAUDIATOMASZÓW MAZOWIECKIKLAWOK30
1813PODSIADŁA JULIAKRĘPKOWICEK40
1814PODSIADŁO TOMASZGDYNIAOLD PUNX NEVER DIEM50
1815POGORZELSKI DAMIANRUMIAGRUPA PEKAZETM30
1816POKORSKA JULIAGDYNIAK20
1817POLACZUK PIOTRGDAŃSKM50
1818POLAKOWSKA ANNAEŁKK30
1819POLAKOWSKA EWELINAGDAŃSKK30
1820POLAKOWSKI MICHAŁGDAŃSKPROFIL SOFTWAREM30
1821RODO GDYNIARODOM50
1822POLASZEK TOMASZGDAŃSKM30
1823POLATOWSKI KRZYSZTOFGDANSKDUDYCZRUNM40
1824POLEJEWSKI MAREKRUMIAM40
1825POLEK ALEKSANDRAGDAŃSKK20
1826POLICHNOWSKA DOMINIKAGDYNIAK30
1827POŁKA PIOTRGDYNIAWE WOOD PLAYM40
1828POŁOMSKA SYLWIAGDANSKGRUSZKA TEAMK30
1829POMAGRUK ŁUKASZGDAŃSKM30
1830POMAJDA MONIKAGDYNIAADWOKOTYK30
1831POMIECZYŃSKI JAKUBGDYNIAM20
1832PONIATOWSKA PATRYCJAGDYNIAK30
1833POPEK ANNADĘBOGÓRZEZDROWY ZASIĘGK30
1834POPIEL DAMIANGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM20
1835POPIELARCZYK ŁUKASZWROCŁAWM40
1836POPIOŁKIEWICZ ADAMGDYNIAM20
1837PORANSKI OKTAWIUSZGDYNIAM40
1838POSŁOWSKI SZYMONGDYNIAM40
1839POSMYK ŁUKASZTCZEWM30
1840POTRAC JAGODACHOJNICEM20
1841POWAJBO KRZYSZTOFGDYNIAORLEN RUNNING TEAMM40
1842POZLEWICZ MATEUSZGDAŃSKRUNNERS WITH INJURIESM20
1843PÓŁTORAK KAROLINAMOSTYK30
1844PRETWIC-KRAJEWSKA AGNIESZKAGDAŃSKNORDEA RUNNERSK30
1845PREWYSZ-KWINTO EMILIAGDYNIAK20
1846PRĘTNIK DAWIDRUMIAOSNIP WP/ GONGO TEAMM40
1847PROKOP ALEKSANDRAGDYNIAK30
1848PROKOP WOJCIECHDĘBOGÓRZEZDROWY ZASIĘGM30
1849PROKOPIUK KATARZYNAGDYNIAK40
1850PROKOPIUK KRZYSZTOFGDYNIAM50
2747RODO GDAŃSKRODOM20
1851PROKURAT BARTOSZGDYNIAWHITE WOOD NIERUCHOMOŚCIM40
1852PRONOBIS JAGODAGDAŃSKK20
1853PROTSENKO MARIANAGDAŃSKSWAROVSKIK30
1854PRUSZAK WOJCIECHBYTÓWM30
1855PRUSZYŃSKA DALIAGDYNIAM30
1856PRZEKOP MICHAŁGDYNIAPRZEKOP.WATYM30
1857PRZEKWAS JAKUBWŁOCŁAWEKM20
1858PRZEKWAS KRZYSIEKGDAŃSKADIDAS RUNNERSM20
1859PRZEPLASKO ROBERTGDYNIAĆPAJ SPORTM20
1860PRZYBORSKI MICHAŁGDYNIAM40
1861PRZYBYLSKA WIOLETTALIDZBARK WARMIŃSKIK40
1862PRZYBYLSKI DAWIDGDYNIAKKK DZIKI TEAM KWIDZYNM20
1863RODO RUMIARODOM40
1864PRZYMANOWSKA MARTAREDAK30
1865PRZYMANOWSKI MICHAŁREDAM20
1866PRZYSTALSKI ŁUKASZGDYNIAM30
1867PRZYWIECZERSKI KRZYSZTOFWŁOCŁAWEKCASTORAMAM30
1868PSIUK MATEUSZELBLĄGTEAM KRUCHEGOM30
1869PSTRUCHA TATIANAKOSAKOWOM16
1870RODO RUMIARODOK20
1871PTACH WERONIKAGDYNIAATC CARGO TEAMK20
1872PTASZEK KACPERBANINOSPOAM30
1873PTASZYŃSKA ANNAGDYNIAK30
1874PUC MARIUSZGDYNIAM40
1875PUCHALSKA KATARZYNABANINOK30
1876PUCHALSKI PIOTRDĘBOGÓRZEM30
1877PUCHŁOWSKI HUBERTGYDNIAM20
1878PUDEŁKO RAFAŁGDYNIAMAMY TOM40
1879RODO MRĄGOWORODOM40
1880PURZYCKA ADRIANAGDYNIAPURZYSIEK50
1881PUSTELNIK KATARZYNAGDYNIAK20
1882PUTNO MAGDALENAGDAŃSKK30
1883PYTEL NATALIAGDAŃSKK20
1884RACINIEWSKI KRZYSZTOFGDAŃSKDYNATRACEM50
1885RACZKOWSKA PAULAGDYNIAK20
1886RADTKE KAMILWEJHEROWOM20
1887RODO GARBNORODOM20
1888RODO GDAŃSKRODOK40
1889RADZIUK ARIELLNISKAM30
1890RAFALSKA SABINAGDYNIAK40
1891RAJKOWSKI DAMIANPOGÓRZENAVA RUNNING TEAMM30
1892RAKOWSKI EDWARDGDYNIADEAF RUNNINGM50
1893RAPACKI SZYMONGDAŃSKNORDEA RUNNERSM30
1894RATHNAU KRZYSZTOFGDYNIAM30
1895RATKOWSKI WOJCIECGGDAŃSKM70+
1896RAUCHFLEISZ ANDRZEJALEKSANDROW KUJAWSKICZOPKI KOLCZASTEM50
1897RAUF DANIELGDANSKM20
1898RAUF LICEANASANTA ISABEL DO RIO NEGROK30
1899RĄPAŁA JULITAGDYNIAK40
1900RECLAF JUSTYNAGDYNIAK20
1901REDZYŃSKI SEBASTIANGDYNIAM20
1902REITER PIOTRBOLSZEWOPORTA RUNNING TEAMM40
1903REJTER BARTŁOMIEJMIECHUCINOKSC BRAVO KARTUZYM20
1904REJTER DAWIDGLINNOMJRM30
1905REK MARTYNAGDYNIAK30
1906REKOWSKI PRZEMYSŁAWPSZCZÓŁKIM20
1907REMIZOWICZ JACEKGDAŃSKEASYRUNNING TEAMM20
1908RODO SKORZEWORODOM30
1909RESMER TOMASZGDYNIAM40
1910RESZUTA DOMINIKATOKARSKIE PNIELA SCALLAK20
1911REZLER-DUNAJEWSKA MAGDALENAGDYNIAK40
1912REZMER-MAZEPA JOANNAGDAŃSKTEAM GDAŃSKIE MŁYNYK40
1913RICHERT DANUTATUCHOMADIDAS RUNNERS TRICITYK40
1914RICHERT HENRYKTUCHOMADIDAS RUNNERS TRICITYM50
1915RICHERT NATALIATUCHOMADIDAS RUNNERS TRICITYK20
1916RICHERT PIOTRPRZODKOWOPRZODKOWSKI TEAMM50
1917RINC MAŁGORZATAGDYNIAMAMY TOK30
1918RINCA KACPERGNIEŻDŻEWOTWORK TEAMM20
1919RITTER NATALIABOLSZEWOK20
1920ROBAKOWSKA-STUDNIAK ALEKSANDRAGDYNIAK30
1921ROBAKOWSKI BARTOSZKOLECZKOWOKKS KOLECZKOWOM40
1922ROCH KAMILGDAŃSKM30
1923ROCZNIOK PIOTRGDYNIAPARKRUNM50
1924RODZIEWICZ JACEKGDYNIABEBOKM60
1925RODZIK HALINAGDYNIABALOTA RUNNING CLUBK30
1926ROGACZEWSKA MARYNAGDAŃSKK30
1927ROGALEWSKA MARTAREDAK40
1928ROGAŁO SEBASTIANGDYNIAM30
2ROGIEWICZ ANDRZEJGRUDZIĄDZROGIEWICZ RUNNING TEAMM30
1929ROGIŃSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
1930ROGOWSKI MICHAŁGDAŃSKM40
2748ROGULSKI MICHAŁGDAŃSKROGULSKI_TEAMM30
1931ROJ JULIAGDAŃSKAWFISK20
1932ROJEK ANTONINAGDYNIAUS DREAMK16
1933ROJEK IGNACYGDAŃSKM16
1934ROJEWSKA AGNIESZKAKOBYSEWOK40
1935ROJEWSKA NATALIAŁÓDŹK20
1936ROJEWSKI MACIEJGDAŃSKM40
1937ROK-CZAPIEWSKA IWONAGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITY / FIGHTING RUNNERSK30
1938ROLEWICZ KAROLGRUDZIĄDZWPZIOM.PLM30
1939ROMANOWSKI MACIEJGDYNIAM30
1940ROMEJKO DOMINIKAGDAŃSKK20
1941ROMPCA DARIUSZLUZINOKASZUBI LUZINO - KASZËBI LËZËNOM60
1942RONDUDA ROBERTGDYNIAPK UM GDYNIM40
1943ROSA KATARZYNAGDAŃSKK40
2749ROSAK ELWIRAGDYNIAK20
1944ROSENKRANC MARIUSZGDYNIAENDURE TEAMM30
1945ROSMAN MARIATORUŃK50
1946ROSMAN PAWEŁTORUŃFINISZ MORĄGM50
1947ROSTANKOWSKA DOMINIKAGDAŃSKK30
1948ROSTEK BARTŁOMIEJGDAŃSKM30
1949ROSZKOWSKI JAKUBGDANSKM40
1950ROSZKOWSKI MARCELGDANSKM16
1951ROSZMAN HENRYKORLEM70+
1952ROZALSKI PRZEMEKSTRASZYNM40
1953ROZENBANGIER MACIEJGDYNIADBWM20
1954ROZNERSKI JAKUBWARSZAWAMEWA TRIATHLONM20
1955ROŻNIATA NATALIAGDYNIAK20
1956ROŻYK KRZYSZTOFGDYNIAOKNOBUR-BIEGAMYRAZEM.PLM50
1957RÓZGA ERYKGDYNIAM16
1958RÓŻYŃSKI MARCINGDYNIAM20
1959RUCHNIEWICZ JAKUBREDAM30
1960RUCINSKI KRZYSZTOFGDYNIACFGM30
1961RUCIŃSKA ANNAGDYNIACFGM30
1962RUCIŃSKI MAREKGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIAM50
1963RUCZYŃSKI MACIEJRUMIAPARKRUN RUMIA/DECATHLON RUMIA BIEGAM60
1964RUDZIŃSKA WIKTORIABRZEŹNO LĘBORSKIEK20
1965RUDŹKO WOJCIECHWEJHEROWOM50
1966RUM MAGDAGDYNIAK40
1967RUNOWSKI KAROLWEJHEROWOKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDM40
1968RUTKOWSKA MAGDALENAGDYNIAK40
1969RUTKOWSKI DAWIDBOJANOM20
1970RUTKOWSKI MACIEJGDYNIAWYSPORTOWANIM50
1971RYBACKA ANNAGDYNIAK40
1972RYBACKI ADAMGDYNIATRI SEBUŚ TEAMM40
1973RYBACKI RAFAŁGRONOWOM20
1974RYBCZYŃSKI ADAMGDYNIAM30
1975RODO WARSZAWARODOM30
1976RYBIŃSKA GRAŻYNANOWA KISZEWAK60
1977RYBIŃSKI KAMILGDYNIAM30
1978RYCHERT NATALIALĘBORKM20
1979RYCHTA RADOSŁAWWEJHEROWOM30
1980RYCHTER KRZYSZTOFGDAŃSKAKTYWNYM40
1981RYCZAN BARTOSZGDYNIA2 JEDNOROŻCEM30
1982RYDZEWSKI OSKARGDYNIAM20
1983RYDZKOWSKI ADAMGDAŃSKM30
1984RYDZYŃSKA NATALIAGDAŃSKK20
1985RYGIELSKI KAROLGDYNIAM30
1986RYMARZ PAULINABOJANOPĘDZĄCE ŚLIMAKIK30
1987RYNKIEWICZ DARIUSZDĘBOGÓRZEPETROLIFTM40
1988RYNKIEWICZ JAKUBDĘBOGÓRZEM16
1989RYNKIEWICZ OSKARGDAŃSKM30
1990RYNKOWSKA ALEKSANDRAGDYNIAK20
1991RYNKOWSKA MARTAGDYNIAK20
1992RYSZEWSKA OLIWIAGDAŃSKK20
1993RYŚ DAWIDGDYNASPECTRAM30
1994RYŚ DOROTAGDYNIALYNXUPK40
1995RYŚ MARCINGDYNIALYNXUPM40
1996RYŚNIK JAKUBWEJHEROWOM20
1997RYTLEWSKA ALICJAREDAM20
1998RYTLEWSKI MICHAŁŚLIWICEBIEGAJĄCE ŚLIWICEM40
1999RYWALSKA ANGELIKAGDYNIAACH STUDIO GDYNIAK20
2000RYWALSKI ROBERTGDAŃSKM40
2001RZĄD KRZYSZTOFGDAŃSKSYNOPSYS RUNNING TEAMM30
2002RZĄDKOWSKI PRZEMYSŁAWGDAŃSKM20
2003RZEWUSKI PAWEŁCHWASZCZYNOSZANSELIZEM30
2004RŻYSKOWSKI ADAMGDAŃSKM40
2005S TOMPRUSZCZ GDANSKIFTWM50
2006SABIRON KRYSTIANGDYNIATEAMM20
2007SABLEWSKA HELENAGDAŃSKLECIMY TUTEJK30
2008SADKOWSKA MONIKAGDYNIAK30
2009SADOWSKA EWELINAGDYNIAK30
2010SADOWSKA JUSTYNARUMIABIEGUN OCR TEAMK40
2011SADOWSKI ADRIANGDYNIAM20
2012SADOWSKI KONRADCHOJNICEM30
2013SADOWSKI TOMASZGDYNIAM30
2014SAFRANOW MARCINGDAŃSKM40
2015SAKOWICZ MICHAŁSOPOTM20
2016RODO GDYNIARODOM30
2017SALKOWSKA BARBARAGDAŃSKK40
2018SAŁADZIAK PIOTRSOPOTNORDEA RUNNING TEAMM30
2019SAŁATA MACIEJPRZODKOWOM30
2020SAŁUSTOWICZ PATRYCJAGDAŃSKM50
2021SAMUL SEBASTIANGDAŃSKM20
2022SANIEWSKI RADOSŁAWOLSZTYNGÓRAL SWIMM40
2023SANKO SVIATLANAGRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZK30
2024SAPIEGO JOANNAGDYNIAGRUPA BIEGOWA NDIK30
2025SAPIERZYŃSKI ŁUKASZGDAŃSKM40
2026SAR WOJCIECHGDAŃSKM30
2027SARNOWSKA MAGDALENACHWASZCZYNOURZĄD MORSKI W GDYNIK50
2028SARNOWSKI MARCINCHWASZCZYNOSPACEFORESTM50
2029SARNOWSKI SZYMONGDYNIAM16
2030SAWICKA KAMILLAOLSZTYNM40
2031SAWICKA MARZENADĘBKISZTORM DĘBKIK30
2032SAWICKA NELADĘBKISZTORM DĘBKIK16
2033SAWICKI ADAMGDYNIATAFLAM20
2034SAWICKI KAMILSUWAŁKIM20
6SAWICKI SZYMONOLSZTYNKUROPATWA TEAMM30
2035SAWICKI TOMASZGDYNIAM30
2036SCHMIDT BEATAGDYNIAOPEN WATER TEAM SOPOTM50
2037SCHODOWSKA KLAUDIAGDYNIAWKS FLOTA GDYNIAK16
2038SCHRÖDER ADAMGDYNIAM40
2039SCHWANN MIROSŁAWWEJHEROWOWEJHEROWSKIE ŁABĘDZIE/ KENTIA TEAMM70+
2040SCHWEDA JUSTYNATORUŃK50
2041SEKUŁA JAKUBGDAŃSKM20
2042SELEMAN DAREKGDAŃSKM50
2043SEMSCH ARTURGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM60
2044SENDLEWSKI ŁUKASZGDYNIAM30
2045SENDOBRY JAKUBGDYNIAM20
2046SENEJKO MARTYNAGDYNIAK20
2047SERAFIN MICHAŁBOLESŁAWICEM30
2048SERAFIN PATRYCJABOLESŁAWICEK30
2049SERAFINOWICZ MONIKAGDAŃSKSERAFINK20
2050SĘKOWSKA MARIAGDYNIAK20
2051SHALEINIKAU ANTONWARSZAWARUN_WAWA_RUNM40
2052SHMOILOV VIKTORGDAŃSKDYNATRACEM30
2053SHULGAN ALEXANDRGDAŃSKM30
2054SHUPLIAK VIKTORGDYNIAM30
2055SIARHEYENKA ALENAGDAŃSKK40
2056SIATKOWSKI ŁUKASZGDAŃSKGDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE - GAITM40
2057SIDUN RAFAŁGDYNIAM30
2058SIEK MAREKJAGATOWOGIWK BIEGAM60
2059SIEMCZUK BOGUSŁAWGDYNIACTM TEAMM50
2060SIENKIEWICZ NATALIASOPOTSWORDS ATHLETICSK30
2061RODO GDYNIARODOM50
2062SIERADZKA ZOFIAGDAŃSKK20
2063SIERHEJ NATALIAGDYNIAK30
2064SIERZPUTOWSKA EWAWARSZAWAGUNS&ROSES RUN TEAMK50
2065SIERZPUTOWSKA IWONAWARSZAWAFUNDACJA HOSPICYJNA GDAŃSKK50
2066SIKORSKA KAROLINAGDYNIAK20
2067SIKORSKI PAWEŁWARSZAWAM30
2068RODO GDAŃSKRODOM40
2069SILSKI MICHAŁKOSZALINM30
2070SITKOWSKA ZUZANNAPOGÓRZEK20
2071SIUDA ŻANETAOSTROWOK30
2072SIUDOWSKI ROBERTKOSZALINM30
2073SIWIELA MATEUSZRUMIARUNEDA / RUNPASSION.PL TEAMM30
2074SKALSKA JULIANNAGDYNIAK20
2075SKAŁKOWSKI MICHAŁGDAŃSKPROFIL SOFTWAREM30
2076SKARBEK MICHAŁGDYNIAM30
2077SKERKA DAGMARAGDYNIAK20
2078SKOMOROKO PAWEŁGDYNIAM30
2079SKONECZNY KAMILGDYNIAENTREGAM40
2080SKONIECZNY RAFAŁMALBORKM30
2081SKOP MATEUSZELBLĄGDYNATRACEM20
2082SKOWRON ANNARUMIAK30
2083SKOWRON KACPERGDYNIARTT | TRANSPORT SPECJALISTYCZNYM20
2084SKOWRONEK MACIEK SKOWRONEKWŁADYSŁAWOWOM30
2085SKOWROŃSKI DAWIDGDAŃSKM30
2086SKOWROŃSKI TOMASZGDYNIAM30
2087SKRUNDZ TOMEKGDYNIATOMINATORM40
2088SKRZYNIARZ JOANNAGDYNIAATC CARGO TEAMK30
2089RODO GDAŃSKRODOK20
2090SKRZYPEK IZABELAGDAŃSKK40
2091SKRZYPEK JAROSŁAWGDAŃSKM30
2092SKRZYPKOWSKI DANIELGDYNIASKR.TEAMM50
2093SKRZYPKOWSKI KAROLGDYNIAM40
2094SKUBIJ KRZYSZTOFGDYNIAM30
2095SKUPIEŃ TOMASZKOSAKOWOM30
2096SKUPSKI DAMIANGDYNIAM30
2097SKURAS MAGDAGDYNIAK40
2098SKURAT ADAMGDYNIAM40
2099SKUZA MATEUSZWEJHEROWOMAJA TEAMM30
2100SKWAREK MAGDALENAGDYNIAPIDRINA GDYNIAK40
2101SKWAREK PIOTRGDYNIAPIDRINA GDYNIAM40
2102SKWIERAWSKA KAROLINAGDAŃSKK30
2103SKWIERCZ JANGDYNIAM16
2104SKWIERCZ MICHAŁGDYNIAM40
2105SKWIERCZ TOMASZGDYNIAM40
2106SKWIERZ MIROSŁAWSTRASZYNM50
2107SŁAWEK PIOTRSOPOTM50
2108SŁAWIŃSKI DAMIANGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM30
2109SŁAWIŃSKI MIŁOSZRUMIAM20
2110SŁAWSKI KRZYSZTOFBYTÓWGOCHM50
2111SŁOWIK DAMIANGDYNIAMKRAWCZYŃSKA TEAMM40
2112SŁOWIK PRZEMYSŁAWGDAŃSKM30
2113SŁOWIŃSKI MAREKWARSZAWAM50
2114SŁOWIŃSKI ROMANGDYNIAPARK RUN GDYNIAM60
2115SMENTOCH LUCYNAGDYNIAK30
2116SMENTOCH PAWEŁGDYNIAM30
2117SMOKTUNOWICZ NATALIAGDYNIAK30
2118SMOLARCZYK ADAMGDAŃSKFENIKS Z G*WNAM40
2119SMOLEŃSKI MICHAŁGDYNIAM20
2120SMORONGIEWICZ PATRYKRADOMPĘDZĄCE ŻÓŁWIEM20
2121SNUSZKA HUGOGDYNIAM16
2122SNUSZKA ROBERTGDYNIAM50
2123SOBCZAK MARTYNAGDYNIAK20
2124SOBIECKI SZYMONGDYNIAM20
2125SOBIEGRAJ JERZYPOZNAŃKB.IM.MACIEJA FRANKIEWICZAM70+
2126SOBIŁO GABRIELAHUTA DERĘGOWSKAK20
2127SOBOCKI ROBERTKŁODAWAWUŻ GDAŃSKM50
2128SOKOLOWSKA ANNAGDYNIAK70+
2129SOKOŁOWSKA EWELINAGDAŃSKTRIDENT TEAMK30
2130SOKOŁOWSKI REMIGIUSZGDYNIAM50
2131SOLARZ MARTAGDYNIAK30
2132SOLARZ MICHAŁGDYNIAM30
2133SOŁTYSIAK NATALIAGDAŃSKK30
2134SOSNOWSKA ALEKSANDRAKOSAKOWOK40
2135SOSNOWSKA LIDIAGDYNIAK30
2136SOSNOWSKI PAWEŁGDYNIAWATAHAM40
2137SOSZYŃSKI MIROSŁAWGDYNIAM40
2138SOWA KAMILAGDYNIAK20
2139SOWA MICHAŁGDAŃSKMMSERVICE.GDA.PLM30
2140SOWA PAWEŁGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM20
5SOWIŃSKI PATRYKMALBORKCHORS TEAMM20
2141SPIECZONEK KAMILAGDYNIAK30
2142SPYCHAŁA ŁUKASZGDYNIAM40
2143SPYCHAŁA MONIKAGDYNIAATC CARGO TEAMK30
2144STACHEWICZ DARIUSZGDAŃSKM50
2145STACHOWIAK MICHAŁRUMIAM20
2146STACHOWICZ KAROLINASKÓRCZAKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESSK30
2147STAFŃSKI ŁUKASZROZLAZINO-REDYSTOWO 102KS ROZŁAZINOM40
2148STANEK MAKSYMILIANGDAŃSKFLOW RUN CLUBM20
2149STANIASZEK BOGUSŁAWGŁOBINOTUPOT USTKAM70+
2150STANILEWICZ MAGDALENAGDYNIAK50
2151STANISZEWSKA GAJKAZABIERZÓWCENTRUM BOKSU I KICKBOXINGU ZABIERZÓWK50
2152STANISZEWSKI PATRYKTORUŃM30
2153STANKIEWICZ ALEKSANDRARUMIAK30
2154STANKIEWICZ JOANNAŁÓDŹ - RĄBIEŃK40
2155STANKIEWICZ MACIEJGDYNIABIBUS TEAMM20
2156STANKIEWICZ MARIOLASTRASZYNDUDYCZRUNK40
2157STANKIEWICZ MICHAŁGDYNIAJ.S.HAMILTONM30
2158STANKIEWICZ MICHAŁGDYNIABIBUS TEAMM40
2159STANKIEWICZ TOMASZSTRASZYNDUDYCZRUNM50
2160STANULEWICZ ADRIANGDYNIAM20
2161STAROSTA OSKARGDYNIAUNSOMA ENDURANCEM20
2162STAWIARZ BARTŁOMIEJSŁUPSKM40
2163STEC PAWEŁGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA TEAMM30
2164STECIUK ŁUKASZGDYNIAM16
2165STEĆ AGNIESZKAGDAŃSKK30
2166STEINKA KRZYSZTOFWIDLINOM20
2167STELMASIEWICZ MICHAŁGDAŃSKM30
2168STENCEL JAKUBGDAŃSKJIT TEAMM30
2169STENKA ADAMGDAŃSKINTELM40
2170STENKA TOMASZPUCKM40
2171STĘPNIAK BARBARASUSZROZBIEGANY SUSZK40
2172STOLC IRENEUSZGOŁUBIEKASZUBSKI BIEGACZM40
2173STOLC MICHAŁGDAŃSKM40
2174STOLTMAN MARCINSTUDZIENICERUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWM30
2175STOPNICKI IGNACYUSTKATUPOT USTKAM70+
2176STRADOMSKI ROMANGDAŃSKSEAONICS POLSKAM50
2177STROIŃSKI ŁUKASZGDAŃSKVITARADE TEAMM30
2178STRUPIŃSKI MARCINGDAŃSKM40
2179STRUŻYŃSKI SZYMONGDAŃSKADTRANM40
2180STRZELCZYK ADAMGDAŃSKIRON TEAMM40
2181STRZELECKA KAROLINAGDAŃSKK20
2182STRZEŻEWSKA ALEKSANDRASUCHY DWÓRK30
2183STRZEŻEWSKI TOMASZSUCHY DWÓRM30
2184STUDZIŃSKI RAFAŁGDYNIAM30
2185STYN JÓZEFKARTUZYM20
2186STYPIK NATALIASTAROGARD GDAŃSKIK20
2187SUCHARKIEWICZ KRZYSZTOFGDYNIAM40
2188SUCHOMSKI PRZEMYSŁAWGDAŃSKM40
2189SUCHORZ KRZYSZTOFGDYNIACTSM50
2190SUCHORZ WIKTORGDYNIAM20
2191SULAK WOJCIECHGDAŃSKM70+
2192SULĘTA-SILDATKE MALGORZATAGDYNIAK40
2193SULŻYŃSKI KAROLGDYNIAM20
2194SUŁKOWSKI WOJCIECHGDYNIAARKA GDYNIAM40
2195SUPERSON ŁUKASZGDYNIAM30
2750SUPRUN YULIIAGDAŃSKBTTK30
2196SURUS MAREKBORKOWOSLIM FATM50
2197SUSKA AGATAGDAŃSKFIGHTING RUNNERSK50
2198SUSKA ALEKSANDRAGDAŃSKK30
2199SUSKA MIKOŁAJGDAŃSKM30
2200SUSZEK ROMANGDAŃSKM50
2201SUTKOWSKI PIOTRGDAŃSKMOOSEY_LABM30
2202SWACHA GABRIELAGDYNIAK20
2203SWIEZYNSKI DAREKRUMIAM40
2204SWINIARSKI KAROLGDYNIAM30
2205SYCHOWSKA MAGDALENASZEMUDK30
2206SYCZ MICHAŁWARSZAWAM30
2207SYMKOWIAK MAGDALENAGDYNIAK30
2208RODO GDAŃSKRODOM30
2209SYRYCA NATALIAGDYNIAK30
2210SYSIK KACPERŁEBAM30
2211SZABO ZOLTANGDYNIAM70+
2212SZAFRAN BARTOSZGDAŃSKM30
2213SZAJDZIUK EWELINAJANKOWO GDAŃSKIEK40
2214SZAJDZIUK PIOTRJANKOWO GDAŃSKIEADTRANM40
2215SZAŁAS SEBASTIANKĘBŁOWOM20
2216SZAMOCKI DOMINIKŚLIWICEKLEIN TEAMM40
2217SZANIAWSKA-ZAJĄC KAMILAGDYNIAK30
2218SZAPAR RADOSŁAWGDYNIAM40
2219SZAPAR WITOLDGDAŃSKM50
2220SZARMACH ŁUKASZGDYNIAM30
2221SZARUTA KAROLINAGDYNIAK30
2222SZARUTA ZUZANNALUBLINK20
2223SZATKOWSKI MARCINGDYNIAM16
2224SZATYBEŁKO KAROLSOPOTM40
2225SZCZĄCHOR DOMINIKAGDYNIAK20
2226RODO GDYNIARODOM50
2227SZCZEPKOWSKI PAWELWARSZAWAARTEQUIPMENTM60
2228SZCZERBIŃSKI PAWEŁGDYNIADYNATRACEM40
2229SZCZĘSNY LESZEKGDAŃSKM30
2230SZCZĘSNY MARCINGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM40
2231SZCZUKIEWICZ KRZYSZTOFGDANSKM40
2232SZCZUROWSKA MAŁGORZATAGDYNIAM30
2233SZCZYKUTOWICZ TOMASZGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITY/ PACEMAKERM30
2234SZCZYPIOR MARCINZBLEWOSOKÓŁ ZBLEWOM40
2235SZCZYPIOR PAWEŁREDAM30
2236SZCZYPIOR SARAGOWINOM20
2237SZCZYRBA MICHALGDYNIALUSIA TEAMM40
2238SZEFER MICHAŁGDYNIAM30
2239SZEFLER MAGDALENABRODNICAK20
2240SZELIGA JANUSZSUCHY DWÓRM50
2241SZENTAK JAROSŁAWGDYNIAM50
2242SZENWALD MARTYNA SZENWALDDZIEMIANYK20
2243SZEWCZYK MAŁGORZATAGDYNIAKLIMOR TEAMK40
2244SZIMELPFENIG ŁUKASZPOGÓRZEM30
2245SZKARADKIEWICZ ADAMWEJHEROWOPORTA RUNNING TEAMM40
2246SZKUTNIK SŁAWOMIRGDYNIAM30
2247SZLAS MARCINWEJHEROWOTUTUM.PLM40
2248SZLAS PIOTRSTRZEBIELINOM50
2249SZMAJA BOGUSŁAWARĘBIECHOWOFITCZAPLEK40
2250SZMELTER JACEKGDYNIAM30
2251SZOPA CEZARYGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM20
2252SZOPA MAŁGORZATAGDYNIAULTRA WAY TEAM / RUNEDAM40
2253SZOPA MAREKGDYNIAULTRA WAY TEAM /RUNEDAM50
2254SZOR MARCINGDAŃSKGDAŃSKIE MŁYNYM40
2255SZOSTEK MAREKGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM20
2256SZPAK MICHAŁWARSZAWAM20
2257SZPANOWSKI MAREKWARSZAWAKAJ TA META TEAMM50
2258SZRAMKA OSKARGDYNIAM30
2259SZRODA MICHAŁGDYNIABETTERLIFEM20
2260SZRÖDER MACIEJCHWASZCZYNOM20
2261SZTORCH MAGDALENAGDYNIAK50
2262SZTUBECKA GABRIELAGDYNIAK20
2263SZTUBECKI RAFAŁLIPNOM50
2264SZTURO MARTABRANIEWOK20
2265RODO GŁOGÓWRODOM20
2266SZUBIŃSKI MIESZKOGDYNIAM30
2267SZULC ALEKSANDRAGDAŃSKSILNEMOCĄK30
2268SZULC KAMILAGDYNIAK40
2269SZULC KATARZYNAGDAŃSK667351655K30
2270SZULC PIOTRGDYNIAM30
2271SZULSKA ANNAGDYNIAK50
2272SZULWACH PAWEŁGDAŃSKKILIMANDŻAROM40
2273SZUSTEK ADAMTUCHOMSZUSTY TEAMM40
2274SZUSTEK NATALIATUCHOMSZUSTY TEAMK40
2275SZUTENBERG MARCINGDYNIAM30
2276SZWARC MARCINCHWASZCZYNOJIT TEAMM40
2277SZWEDA MAREKZBLEWOKS SOKÓŁ ZBLEWOM40
2278RODO GDAŃSKRODOK50
2279SZWOCHA ŁUKASZTCZEWM40
2280SZYBOWSKA PAULINAKOŚCIERZYNAKUJAWSCY RUNNERSK30
2281SZYCA BARBARASOPOTK20
2282SZYCHALEWSKI ARKADIUSZPOGÓRZEM40
2283SZYDŁAK MARCINROKITNICAM30
2284SZYMAK EWELINABARNIEWICEK40
2285SZYMANIUK MAŁGORZATASOPOTK50
2286SZYMANOWSKA JOANNAGDYNIATITANIC GDYNIAK20
2287SZYMANOWSKI PATRYKGDYNIATITANIC GDYNIAM20
2288SZYMAŃSKA ANNAORLEATHLETIC APOLLOK30
2289SZYMAŃSKI ADAMLĘBORKSTOWARZYSZENIE 42,2M50
2290SZYMAŃSKI BARTOSZWEJHEROWOCZATM20
2291SZYMAŃSKI JAKUBGDYNIAREHA PRESTIGEM30
2292SZYMAŃSKI KRZYSZTOFDOMATÓWKOM30
2293SZYMAŃSKI MACIEJWEJHEROWOM30
2294SZYMAŃSKI MICHAŁGDYNIAM50
2295SZYMAŃSKI MICHAŁGDYNIAM50
2296SZYMAŃSKI PIOTRRUMIAMKRAWCZYNSKA TEAMM40
2297SZYMAŃSKI RAFAŁREDAM30
2298SZYMAŃSKI SEBASTIANGDYNIAM30
2299SZYMAŃSKI SZYMONGDYNIAM16
2300SZYMCZAK MATEUSZGDAŃSKM20
2301SZYMCZUK MONIKAGDYNIAGROMIK GDYNIAK20
2302SZYMCZUK RAFAŁGDYNIAGROMIK GDYNIAM30
2303SZYMIEC ANNAGDYNIACTS / VITAMIN-SHOP GDYNIAK30
2304SZYNAKA PAWEŁGDYNIAM30
2305SZYNIEC ALEKSANDRAGDYNIAK20
2306SZYNIEC DAMIANGDYNIAM20
2307SZYNWELSKI BŁAŻEJGDYNIAM30
2308SZYNWELSKI JACEKGDYNIAM40
2309SZYPULSKA SYLWIAGDYNIAK30
2310SZYSZKA PIOTRGDYNIAKONGSBERG GDYNIAM40
2311SZYSZKOWSKA IZABELAJUSZKOWOK30
2312ŚCIECHOWICZ ADAMGDYNIAM50
2313ŚCIECHOWICZ AGNIESZKAGDYNIAK40
2314ŚLEDZIANOWSKI RAFAŁBORKOWOM30
2315ŚLEDŹ PRZEMYSŁAWKOSZALINLESZCZEM40
2316ŚLESZYŃSKI ANDRZEJGDYNIAM40
2317ŚLIWIŃSKA EWAGDYNIAK70+
2318ŚLIWIŃSKA KATARZYNAGDYNIAK50
2319RODO GDYNIARODOK40
2320ŚLIWIŃSKI ADRIANGDAŃSKHAKEN & BUBU TEAMM20
2321ŚLIWIŃSKI JANGDYNIAM20
2322RODO LUBICZRODOM40
2323ŚLIWIŃSKI TOMASZGDYNIAHAPAG-LLOYD RUNNING CREWM30
2324ŚLIWOWSKA MONIKAGDAŃSKM30
2325ŚLUSARCZYK ALEKSANDRAGDYNIAK20
2326ŚMIAŁKOWSKI KAMILGDYNIAM30
2327RODO GDAŃSKRODOK30
2328ŚMIGAJ MIROSŁAWGDYNIAURZĄD MORSKI GDYNIAM70+
2329ŚMIGIELSKI FILIPPRZETOCZYNOM20
2330ŚWIATŁOWSKA MAGDALENAGDAŃSKŚWIETLISTE ŻUKIK30
2331ŚWIATŁY ROMANLĘDZIECHOWOM30
2332ŚWIĄDER MIROSŁAWKOLBUDYRUNPASSION.PL TEAMM50
2333ŚWIĄDER PAWEŁGDAŃSKRUNPASSION.PL TEAMM20
2334ŚWIĄTEK DANIELGDYNIAM20
2335ŚWIĄTKOWSKA PAULINALĘBORKK30
2336ŚWIECZKOWSKI MACIEJGDAŃSKSIADŁO.GGM20
2337ŚWIERCZYŃSKA KLAUDIAGDYNIAK20
2338ŚWIERCZYŃSKI SŁAWOMIRGDYNIAM70+
2339ŚWIGOST STANISŁAWGDAŃSKEASYRUNNING TEAMM40
2340RODO GDYNIARODOM50
2341TABOROWSKI ARKADIUSZGDAŃSKM40
2342TALARCZYK AGNIESZKAGDAŃSKK20
2343TALAŚKA BŁAŻEJREDAM16
2344TALAŚKA RADOSŁAWRUMIAM40
2345TALAŚKA STANISŁAWGDAŃSKM40
2346TALEWSKI GRZEGORZGDYNIAJFR DZL (TST)M30
2347TANAŚ AGNIESZKAGDYNIAK40
2348TANAŚ KRYSTIANGDYNIAM40
2349TARAJKIEWICZ KRZYSZTOFGDAŃSKM20
2350TARASIUK ZOFIAGDYNIAK30
2351TARASZKIEWICZ GRZEGORZGDYNIAMIASTO GDYNIAM30
2352TARASZKIEWICZ TARASZKIEWICZGDYNIAAVANPORTM40
2353RODO GDYNIARODOM30
2354TARKOWSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
2355TARNOWSKA ANETAGDAŃSKK30
2356TARNOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM40
2357TASZAREK JAKUBGDYNIAM20
2358TATROCKI DANIELGDYNIARUNFORFUN GDYNIAM40
2359TCHORZEWSKI LUKASZGDANSKM40
2360TCHÓRZEWSKA KAJAGDYNIAK20
2361TEKLIŃSKI ADRIANGDAŃSKPOBIEGANYM30
2362TEMPSKA ANNALUZINOK30
2363TERMAN MIKOŁAJGDYNIAHOLLANDS HOPEM20
2364TĘGI MACIEJGDYNIAM30
2365TIMOFEEV ANDREYGDAŃSKDYNATRACEM30
2366TKACZYK JAKUBRZECZENICAM20
2367TKOCZ PAWEŁRUDA ŚLĄSKAM20
2368TOBOŁA MICHAŁGDAŃSKSZYBKI SKŁADM40
2369TOKARSKA ELŻBIETAGDAŃSKJIT TEAMM40
2370TOKARSKA JOANNA TOKARSKAHOPOWOK30
2371TOKARSKI KRZYSZTOFGDAŃSKS...K...S...M60
2372TOKARZ BOGUSŁAWGDYNIATOMATRONIK ACTIVE TEAMM60
2373TOKARZ MARCINGDYNIAM30
2374TOKARZ MARTAGDYNIAK30
2375TOMA KAMILGDYNIAM40
2376TOMASIAK JULIAGDAŃSKK20
2377TOMASZEWSKI JAROSŁAWGDYNIAAQASWIMM40
2378TOMASZEWSKI TOMASZGDAŃSKS&TM30
2379TOMCZAK DOROTAGDAŃSKK20
2380TOMCZYK TOMASZGDYNIAM30
2381TOMICZ JUSTYNAGDYNIAK20
2382TOMKIEL WOJCIECHGDYNABBLM50
2383TOMPOROWSKA ELŻBIETAGDAŃSKMMKS GDAŃSKIE LWYK30
2384TOPA ŁUKASZWEJHEROWOCRIST SAM30
2385TOPOREK KLAUDIAGDYNIARTT | TRANSPORT SPECJALISTYCZNYK20
2386TOROŃCZAK KRZYSZTOFGDYNIA-M20
2387TREDER STANISŁAWKOLONIAM70+
2388TRĘDOWSKA MAGDALENAGDYNIAM30
2389TROJAK ADAMGDAŃSKCEBULARZE420M30
2390TRONT JAKUBWROCŁAWM20
2391TRUSZCZYNSKI MATEUSZROKITKIM30
2392TRUSZCZYŃSKA ANNAROKITKIK20
2393TRUSZCZYŃSKA MARIOLASUCHY DWÓRK30
2394TRUSZCZYŃSKI MIKOŁAJGDYNIAM30
2395TRZASKALSKI KAMILGDYNIAHAPAG-LLOYD RUNNING CREWM30
2396TRZCIANOWSKA MAGDALENAGDAŃSKSHEE.ISK30
2397TRZCIŃSKA JOANNAGDYNIAK20
2398TRZEBIATOWSKI JERZYGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM40
2399TUCZYŃSKI WENECJUSZGDYNIAATC CARGO TEAMM40
2400RODO GDYNIARODOM70+
2401TURCZUK TOMASZGDYNIAM40
2402TUREK KAROLLEŚNIEWOK L I F T E A MM40
2403TURKIEWICZ MAGDALENAGDYNIAK40
2404TURKOWSKI ANDRZEJREDATURKI BIEGAJĄM40
2405TUROWSKA MARTYNAGDAŃSKWITKOWSKI & WINIARSKI RUNNING TEAMK20
2406TUROWSKA PAULINAGDAŃSKK30
2407TUROWSKI PAWEŁGDAŃSKIWONIARYM20
2408RODO GDAŃSKRODOM40
2409TURZAŃSKI WITOLDGDAŃSKDYNATRACEM50
2410TUSK KINGAGDYNIAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJK20
2411TUSZYNSKI MATEUSZGDYNIAPMWM30
2412TYBURSKI ŁUKASZGDAŃSKSIADŁO.GGM20
2413TYMIŃSKI JAROSŁAWREDAM40
2414TYMIŃSKI KRZYSZTOFGDAŃSKEWA TM70+
2415UBOWSKA MONIKAROKITKIM40
2416UCIŃSKI MACIEJREDASPIE SPORT TEAMM30
2417UKRAINSKA INNAGDAŃSKM30
2418ULWAN-OLFANS ALICJAGDYNIAATC CARGO TEAMK30
2419UNIATOWSKA EWELINAMALBORKK30
2420URBANOWICZ DAMIANBOJANOM30
2421URBAŃSKI PIOTRRUMIAM30
2422UZDOWSKI TOMASZGDAŃSKM30
2423UZNAŃSKI BARTOSZGDAŃSKALPINE CREWM20
2424VEROVKIN MYKYTAGDANSKAWSM20
2425VORCHYLOV VITEKGDYNIAM30
2426WACHNICKI PAWEŁGDAŃSK, POW. GDAŃSKM40
2427WAGNER ADRIANGDYNIAM40
2428WALCZAK BARTOSZRĄTYM30
2429WALCZAK BEATAGDYNIAK30
2430WALCZAK FILIPGDYNIAACTIVE FLOWM20
2431WALCZAK IZABELAGDYNIAK40
2432WALCZAK PIOTRGDYNIAAZS UNIWERSYTET GDAŃSKIM40
2433WALCZAK PRZEMYSŁAWGDAŃSKVITARADE TEAMM30
2434WALCZYNSKI ROBERTGDYNIAFORESTRUNM50
2435WALKOWIAK DAMIANGDYNIAM20
2436WALKOWICZ BARTŁOMIEJGDYNIAM40
2437WALKOWICZ KONRADGDYNIABEEDEE EXPRESSM20
2438WALTER ANNAGDYNIAK40
2439WAŁĘGA PAWEŁGDAŃSKM40
2441WANDACHOWICZ PAULINAGDYNIAK30
2442WANDTKE KAROLGDYNIAM20
2443WANSKI WITOLDGDAŃSKM30
2444WANTA DAGMARAGDYNIAATC CARGO TEAMK30
2445WANTOCH-REKOWSKI MATEUSZGDAŃSKM30
2446WARCHOŁ ZUZANNAGDAŃSKK20
2447WARSZAWSKI FILIPGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM40
2448WARSZEWSKI DARIUSZGDYNIAM50
2449WARYNICKI ALEKSANDERWARSZAWAM30
2450WASIEK MIROSLAWGDYNIAAG TRI-TEAM RUMIAM50
2451WASILEWSKA KINGAGDAŃSKK20
2452WASILEWSKI ARKADIUSZSOPOTM50
2453WASILEWSKI GRZEGORZSOPOTDUDYCZ RUNM50
2454WASILEWSKI MARCINGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / KUNDY PORTOWEM40
2455WASILEWSKI MARCINGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA TEAMM40
2456WASILEWSKI MICHAŁGDAŃSKM50
2457WASILUK KRYSTIANGDYNIAM30
2458WAŚ KAROLINAHRUBIESZÓWK20
2459WAŚKIEWICZ SEBASTIANGDAŃSKM30
2460WAWRZONEK TOMASZGDYNIAM50
2461WAWRZYNIAK PATRYKGDYNIAPROFIL SOFTWAREM20
2462WAWRZYNIECKI ARTURGDYNIAGDYŃSKIE LENIWCEM60
2463WAWRZYNIECKI KAMILGDYNIAGDYŃSKIE LENIWCEM16
2464WAWRZYNKIEWICZ MATEUSZGDYNIAM30
2465WAŻNA AGNIESZKAGDAŃSKSKARPAK30
2466WĄCHAŁA KAROLINAGDYNIAM30
2467WĄSIK MACIEJGDYNIAM16
2468WĄTROBA MAREKLĘBORKKLUB 42,2 LĘBORKM40
2469WĄTRÓBSKI GRZEGORZGDYNIACOKE RUNNERS TEAMM50
2470WĄŻ MARIUSZREDAM50
2471RODO WARSZAWARODOM30
2472WEINTRIT URSZULAWARSZAWAK30
2473WEISBROT MAGDALENAGDAŃSKK20
2474WENTA MAGDALENASKORZEWOM20
2475RODO GDYNIARODOK20
2476WERBOWA MALWINAKOWALEFIGHTING RUNNERSK30
2477WERNER IRENEUSZGDAŃSKO-SOWA BIEGAM40
2478WEROCHOWSKI WLODZIMIERZGDANSKINDUSTRIAM40
2479WESOŁOWSKA AGNIESZKAGDAŃSKK40
2480WESOŁOWSKI TIMURGDAŃSKM20
2481WESTFAL ADAMGDYNIA, POMORSKIEM50
2482WESTFAL PATRYKGDYNIAM30
2483WĘSIERSKA MAŁGORZATARUMIACHŚ TRITEAMK20
2484WĘSIERSKI MATEUSZRUMIACHŚTRITEAMM20
2485WĘSIERSKI SZYMONGDAŃSKCOMMERCE-UIM30
2486RODO GDYNIARODOK20
2487WICHNIAREK ADAMSOPOTSWORDS ATHLETICSM40
2488WICHOWSKA AGATAKALWAK20
2489WICHROWSKI RAFAŁGRUDZIĄDZROGIEWICZ RUNNING TEAMM30
2490WICIK KAMILAGDYNIAK30
2491WICKI JAKUBGDYNIACHŚ TRITEAMM20
2492WICKI KAROLLĘBORKKLUB 42,2M30
2493WICKI MARCINZAŁĘŻEM30
2494WICKLAND WIKTORGDAŃSKM30
2495WIECKA ALICJASOPOTGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
2496WIECZERZAK MARCINGDAŃSKM30
2497WIECZOREK ŁUKASZGDANSKEJCZU EBEZOGAM20
2498WIECZOREK MICHAŁGDYNIAM30
2499WIECZOREK-PRZYBYŁO MARZENAGDYNIAK40
2500WIELACHOWSKI MARCINGDAŃSKIRON TEAMM40
2501WIELGOS JOANNAGDYNIAK40
2502WIELGOSZ TOMASZELBLĄGM40
2503WIELOGÓRSKI KAROLGDYNIASII RUNNNING TEAMM30
2504WIERZBICK SYLWESTERDOMASŁAWICE 100DARŁOWSKIE CHARTYM40
2505WIERZBICKA MONIKADOMASŁAWICE GM. DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYK30
2506WIERZCHOWSKI SŁAWOMIRGDYNIAM70+
2507WIĘCKOWSKI MATEUSZGDYNIAWIĘCKOWSKI TEAMM30
2508WIKLANDT EWELINAGDAŃSKK30
2509WILANDT DOMINIKAGDYNIAK30
2510WILANDT NORBERTGDYNIAM70+
2511WILCZEWSKI ROBERTWARZNOM20
2512WILCZYŃSKI KRZYSZTOFGDYNIAM20
2513WILDE AGATAGDAŃSKK20
2514WILIMSKI BARTŁOMIEJRUMIAM40
2515WILIŃSKI ŁUKASZGDAŃSKM40
2516WILK PIOTRGDYNIAM30
2517WILKE DAMIANGDAŃSKM30
2518WINIARSKA HANNAGDYNIAUKS AKADEMIA JUDO DRAGONK40
2519WINIARSKI JACEKGDAŃSKJIT TEAMM30
2520WINIARSKI PIOTRGDYNIAM16
2521RODO GDYNIARODOK40
2522WINNICKI ŁUKASZGDYNIAM20
2523WINNICKI MACIEJGDYNIAM20
2524WIRKIJOWSKI MIKOLAJSOPOTKASZTANY PRĘDKOŚCIM20
2525WIRKUS TYMOTEUSZGDAŃSKM30
2526WISZNIEWSKA KATARZYNAKARCZEMKIK20
2527WISZNIEWSKI MATEUSZKARCZEMKIM30
2528WISZNIEWSKI MICHAŁGDYNIAPEKAZETM20
2529WIŚNIEWSKA ELWIRAOLSZTYNK50
2530WIŚNIEWSKI DARIUSZGDAŃSKM30
2531WIŚNIEWSKI MACIEJOLSZTYNM50
2532WIŚNIEWSKI MARCINGDYNIAM30
2533WIŚNIEWSKI MICHAŁGDYNIAANDREM ABM40
2534WIŚNIEWSKI MIROSŁAWOLSZTYNEKBIEGAM SAM TU I TAMM60
2535WITANOWSKA ALEKSANDRAGDYNIADBTLK30
2536WITANOWSKI BARTOSZBOJANODBTLM30
2537WITCZAK GRZEGORZGDANSKM30
2538WITKOWSKA ANIAGDYNIANTFYK40
2539WITKOWSKI ADRIANREDAM20
2540WITKOWSKI ROBERTGDYNIAMORŚWINKIM50
2541WITT ELŻBIETAŻUKOWOK50
2542WITTBRODT MARCINGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAM30
2543WITTKE MALGOSIAGDYNIAK20
2544WITTSTOCK PATRYCJAGDYNIASZANSELIZEK30
2545WITTSTOCK SZYMONGDYNIASZANSELIZEM30
2546RODO GDAŃSKRODOK30
2547WŁADZIŃSKA MAŁGORZATAGDYNIAK50
2548RODO ELBLĄGRODOK20
2549WŁODARCZYK JAROSŁAWNOWA SZARLEJKAM50
2550WŁODARCZYK WIKTORIANOWA SZARLEJKAK20
2551WNUK ANNAGDAŃSKK40
2552WNUK BARTOSZGDAŃSKM40
2553RODO GDAŃSKRODOM30
2554WODZIKOWSKA MARTAGDYNIAWE WOOD PLAYK30
2555WODZIKOWSKI MARCINLUBISZEWO TCZEWSKIEWE WOOD PLAYM30
2556WOJCIECH MAROSKIGDAŃSKSEAONICS POLSKAM40
2557WOJCIECHOWSKA EWELINAUSTARBOWOK20
2558WOJCIECHOWSKA MARZENAUSTARBOWOK50
2559WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA BARBARAGDYNIAPARKRUN GDYNIAK50
2560WOJCIECHOWSKI KAMILGDAŃSKM30
2561WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOFWARSZAWAMAGAZYN BIEGANIE TEAMM40
2562WOJCIESZAK EWAREDAK50
2563WOJCIESZAK KAROLRUMIAM20
2564WOJCZULIS MAKSYMILIANŻUKOWOCARTUSIA KARTUZYM16
2565WOJDA MARCINGDYNIAM30
2566WOJDYR PIOTRPAWLICHYM40
2567WOJEWSKA KORNELIAGDYNIAK30
2568WOJEWSKA NATALIAGDYNIAK20
2569WOJNAR AGATAGDYNIAK30
2570WOJNICZ PAWEŁGDANSKM40
2571WOJTASIK MARCINRUMIAM50
2572WOLAK RAFAŁGDYNIAM30
2573WOLANIECKI ARTURGDAŃSKMANUA TEAMM40
2574WOLNIAK ROBERTGDYNIA/WŁADYSŁAWOWOM40
2575WOŁCZ OSKARGDYNIAM20
2576WOŁCZ RAJMUNDGDYNIAM40
2577WOŁOWICZ PATRYKGDYNIAM40
2578WOŁOWIEC MARCINPRUSZCZ GDAŃSKIM30
2579WOŁOWIEC MARTYNAGDAŃSKJEŻYKIK20
2580WORONOWICZ KARINAPRUSZCZ GDAŃSKIAWFIS / ADIDAS RUNNERS TRICITYK20
2581WOŹNIAK ŁUKASZLIPUSZLIPUSZM30
2582WOŹNIAK OKTAWIAGDAŃSKK20
2583WOŹNIAK PAWEŁREDAM20
2584WOŹNIAK WOJTEKRUMIASZYBKIE TRAMPKIM30
2585WOŹNY KRYSTIANLEWINOLEWINOM20
2586WÓJCICKI PAWEŁMALBORKGRUPA MALBORKM40
2587WÓJCIK DOMINIKAGDYNIAREHA PRESTIGEK20
2588WÓJCIK-FUDALEWSKA DAGMARAGDYNIAM30
2589WROŃSKI MICHAŁGDYNIAM30
2590WROŃSKI PIOTRDZIERZĄŻNOM20
2591WROSZ NIKODEMWEJHEROWOZHR WEJHEROWOM20
2592WRÓBEL DOROTAGDAŃSKK20
2593WRÓBEL KATARZYNAGDYNIAK30
2594WRÓBEL PIOTRGDAŃSKSWORDS ATHLETICS / GPUMPKINM20
2595WRÓBLEWSKA ANNAGDYNIAK40
2596WRÓBLEWSKA JAGIENKAGDYNIAKÒZYK20
2597WRÓBLEWSKA ROKSANAGDYNIAK20
2601WRÓBLEWSKA WERONIKAGOWINOK40
2598WRÓBLEWSKI ADAMGDAŃSKBIEGUSY GDAŃSKM50
2599WRÓBLEWSKI MICHAŁGDYNIAM16
2600WRÓBLEWSKI PAWEŁGOWINOM40
2602WUDKOWSKI FILIPELBLĄGXRUNNERSM20
2603WYDRA KLAUDIASŁUPSKK20
2604WYKRZYKOWSKA ZOFIASOPOTK20
2605WYRWA DARIUSZGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM30
2606WYRWAS KORNELIAGDYNIAATC CARGO TEAMK20
2607WYSOCKA ANNASUCHY DWÓRM30
2608WYSOCKA GABRIELAGDAŃSKK20
2609WYSOCKI BARTOSZHORNÓWEKM30
2610WYSOCKI KONRADGDYNIAKANCELARIA ADWOKACKA ADW. KONRAD WYSOCKIM30
2611WYSOCKI MARCINGDYNIAM20
2612RODO PIÓRKOWORODOM20
2613WYSOCKI MIECZYSŁAWGDAŃSKM60
2614WYSOCKI TOMASZOTOMINOWARBUD RUNNING TEAMM70+
2615WYTRWAŁ BARBARAGDYNIAK40
2616WYTRWAŁ TOMASZGDYNIAM50
2617RODO GDANSKRODOM20
2618ZABAWSKA OLGAGDAŃSKSII RUNNING TEAMK30
2619ZABDYR DOMINIKABYDGOSZCZM20
2620ZABIELSKA NATALIAGDYNIAK20
2621ZABIELSKI KRZYSZTOFREDAM40
2622ZABŁOTNA NATALIAGDYNIAK20
2623ZABŁOTNY MICHAŁGDYNIAKS ISKRA AMWM40
2624ZABOLSKI LUKASZGDYNIACHŚ TRITEAMM20
2625ZABOROWSKA AGNIESZKAGDYNIAK30
2626ZABROCKA ANNAGDAŃSKJIT TEAMK30
2627ZABROCKI DOMINIKGDAŃSKJIT TEAMM30
2628ZABRZEWSKA BARBARAGDYNIAK40
2629ZABRZEWSKI PAWEŁGDYNIAM40
2630ZACZEK BARTOSZGDAŃSKM30
2631ZADROŻNA IWONAGDAŃSKK50
2632ZAJĄC JAROSŁAWGDYNIAADTRANM30
2633ZAJDA DAMIANGDAŃSKWAKACJE.PLM30
2634ZAJK PAWEŁGDYNIAM20
2635ZAJK PIOTRGDYNIAMOTYWATORNIA TEAMM50
2636RODO GDANSKRODOK30
2637ZAKROCKA MARTYNAGDAŃSKK30
2638ZAKRZEWSKA ANNAGDYNIAK50
2639ZAKRZEWSKA PATRYCJAGDYNIAK20
2640ZAKRZEWSKI ADAMKARTUZYM20
2641ZAKRZEWSKI DAMIANCHOJNICEM20
2642ZAKRZEWSKI DAWIDGDYNIAM20
2643ZAKRZEWSKI MARIUSZNOWOGARDM40
2644ZAKRZEWSKI MATEUSZGDAŃSKM30
2645ZAKRZEWSKI ROBERTGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
2646ZALEWICZ KATARZYNAWARSZAWAK30
2647ZALEWSKA AGNIESZKAGDYNIAK70+
2648ZALEWSKI MATEUSZGDAŃSKJIT TEAMM30
2649ZALEWSKI MICHAŁGDANSKDOBRY PRETEXT DO BIEGANIAM50
2650ZAMARRIPA KAROLINAGDYNIACTSK20
2651ZAMARRIPA MARIOGDYNIAM20
2652ZAMCZAŁA ADAMGDAŃSKM20
2653ZANDER SZYMONPRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/STRASZYN BIEGAM40
2654ZANIEWSKA EMILIAGDAŃSKK20
2655ZAPOLNIK DOMINIKGDYNIAM40
2656ZAREMBA ALEKSANDRAGDAŃSKK20
2657ZAREMBA SŁAWOMIRGDAŃSKVITARADE TEAMM40
2658ZARZECKA KAMILAMALBORKGRUPA MALBORKK30
2659ZARZYKA KACPERTORUŃM20
2660ZASADA OSKARGDYNIASLEZAK TEAMM20
2661ZASADA WALDEMARWŁADYSŁAWOWOFENIKSM40
2662ZATORSKA KAROLINAGDYNIASKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMK30
2663RODO GDYNIARODOM30
2664ZAWADZKA MARTAGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYK20
2665ZAWADZKI ŁUKASZCHWASZCZYNOM40
2666ZAWADZKI PIOTRREDAM40
2667RODO GDYNIARODOM30
2668ZAWAL JĘDRZEJGDYNIABUNSM20
2669ZAWALSKI KRYSTIANDEBOGORZETAGM40
2670ZAWOJEK-ŚNIEŻKO MARCELINAGDYNIATREC TEAMK30
2671ZAWÓŁ ADAMBOBOLICEM20
2672ZĄBEK DOMINIKAGDAŃSKK30
2673ZĄBEK SZYMONGDAŃSKM30
2674ZĄBKIEWICZ JANGDYNIAKRZYSIO TEAMM16
2675ZBOROWSKI ARKADIUSZRUMIAREWA12.15M70+
2676ZBOROWSKI PIOTRGDYNIAM16
2677ZDANCEWICZ GRZEGORZGDAŃSKM40
2678ZDANOWSKI DAMIANGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM20
2679ZDROJEWSKA-ROSENKRANC MAGDALENAGDYNIAK30
2680ZELINSKYI VIKTORGDAŃSKM30
2681ZEMBRZUSKA NATASZAGDYNIAK20
2682ZĘBACKI DAWIDGDYNIAM20
2683ZGLICZYŃSKI KAROLGDYNIAGRUPA PEKAZETM30
2684ZIARNIK JAKUBGDAŃSKM30
2685ZIELECKI ADAMGDYNIARUNPASSON.PL TEAMM30
2686ZIELIŃSKA AGNIESZKAGDAŃSKK40
2687ZIELIŃSKI ADAMREDAM30
2688ZIELIŃSKI ADRIANGDYNIAM30
2689ZIELIŃSKI KACPERGDYNIASPACEFORESTM30
2690ZIELIŃSKI ŁUKASZWEJHEROWOM30
2691ZIELKE MAGDALENAWŁADYSŁAWOWOM40
2692ZIELKE MARCINGDYNIAM40
2693ZIELSKI TOMASZGDYNIAM20
2694ZIEMAN MICHAŁRZEPNICARUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWM30
2695ZIEMECKA ZUZANNADOLNE WYMIARYAMZII ADRENALINE TEAMK16
2696ZIEMECKI MICHAŁDOLNE WYMIARYAMZII ADRENALINE TEAMM40
2697ZIEMNIAK MAGDALENAWŁADYSŁAWOWOM40
2698ZIENKIEWICZ PIOTRMŁYNARYUKS GIMPAS PASŁĘKM50
2699ZIĘBA ANTONIGDYNIAM16
2700RODO KOŚCIERZYNARODOK40
2701ZIĘBA KRZYSZTOF GRZEGORZGDYNIABIEGA ZIEM70+
2702ZIĘBA ROBERTGDYNIAM50
2703ZIĘTARSKA JULIANNAJUSZKOWOK20
2704ZIĘTARSKA SANDRAGDYNIA7PBOTK20
2705ZIĘTARSKI ROBERTŁASINM40
2706ZIOBRO AGNIESZKAGDYNIAK20
2707ZIÓŁKOWSKI PATRYKGDAŃSKM30
2708ZMUDZINSKI PRZEMEKGDYNIAM70+
2709ZMUDZIŃSKI MAKSYMILIANGDYNIAM20
2710ZMUDZIŃSKI MIROSŁAWCHOJNICEM60
2711ZMUDZIŃSKI PIOTRGDYNIAM30
2712ZRZELSKA ANNAGDYNIAK40
2713ZRZELSKA PAWLAK MARIAGDYNIAK40
2714ZUKOWICZ RAFALGDYNIAM30
2715ZUZAŃSKI ANTONIGDAŃSKGPUMPKINM20
2716ZWOLAK JOANNABILGORAJK40
2717ZWOLIŃSKI TOMASZMOSTYM50
2718ZYCH DAMIANREDAM30
2719ZYGMUNT MARCINGDANSKM40
2720ZYŚK ANNAPOGÓRZEK20
2721ŻABCZYŃSKI DANIELRUMIABIEGAMYRAZEM.PLM40
2722ŻABIŃSKI SEBASTIANPOGÓRZENORDEA RUNNING TEAMM40
2723ŻAK KAROLINAGDYNIAMAMY TO / MAMA W TRÓJMIEŚCIEK30
2724ŻAMEJĆ ROBERTSOPOTM40
2725ŻARNOCH ARKADIUSZCZAPLESII RUNNING TEAMM30
2726ŻARYN JULIAGDYNIAII LO GDYNIAK16
2727ŻDANUK WOJCIECHTOMASZÓW MAZOWIECKIKLAWOM40
2728ŻEŁUDKOWSKA ALEKSANDRAWEJHEROWOKETOZA - CRAZY ABOUT KETOK40
2729ŻEŁUDKOWSKI JULIUSZWEJHEROWOKETOZA - CRAZY ABOUT KETOM50
2730ŻMIEJKO ROBERTGDYNIAM30
2731ŻMUDA TOMASZKOŁOBRZEGNADMORSCY BIEGACZE KOŁOBRZEGM40
2732ŻOŁNOWSKA ALEKSANDRAPĘPOWOK30
2733ŻOŁNOWSKI JACEKPĘPOWOM30
2734ŻÓŁĆ BEATAZBYCHOWOŻÓŁĆK40
2735ŻÓŁĆ SEBASTIANZBYCHOWOŻÓŁĆM40
2736ŻUK JAROSŁAWPRUSZCZ GDAŃSKIŚWIETLISTE ŻUKIM30
2737ŻUŁAWSKA MAGDAGDYNIAM30
2738ŻUŁAWSKI PIOTRGDYNIASFORAM40
2739ŻURAWSKA ANNAGDAŃSKK50
2740ŻYCKI GRZEGORZGDAŃSKM30
2741ŻYGOWSKA PAULINAGDAŃSKSILNEMOCĄK20

Nocny Bieg Świętojański - Marsz Nordic Walking

NumerSurname NameCityTeam Kategoria
3000BACZYŃSKA ROMAGDYNIAK40
3001BARDOŃSKI MARIANGRUDZIĄDZM60
3002BILINIEWICZ DOROTAGDYNIAWŁÓCZYKIJE GDYNIAK50
3003BORYCKA AGNIESZKAGDAŃSKGIRL POWERK40
3004BUGAJSKI ADAMGDAŃSKDEAD ON ARRIVALM50
3005CHOJNICKA ZOFIAGDANSKK70+
3006RODO MOSTYRODOK50
3007CICHOSZ MAREKGDYNIAM40
3008CISKOWSKA DOROTAGDYNIANAJFAJNIEJSZEK40
3009CZAJA WIOLETTAŁĘCZYCEDYNAMIT ŁĘCZYCEK50
3010DALECKI PRZEMYSŁAWGDYNIAGDYNIA SPORT TEAMM50
3011DANECKA BEATAGDYNIAK40
3012DĄBKOWSKA ALEKSANDRAGDAŃSKTAKA RYBAK40
3013DEPCZYŃSKI RAFAŁGDYNIAFUNDACJA PRO VETERANIM50
3014DOROBISZ ANTEKCHORZÓWJAŚMINOWAM20
3015DOROBISZ JOLANTACHORZÓWJAŚMINOWAK50
3016RODO BRZEŹNORODOK40
3017RODO BRZEŹNORODOM16
3018RODO GDYNIARODOK50
3019FARON MONIKAGDYNIAESJA TEAMK40
3021FISCHER BARBARAGDYNIAK40
3022FRACZKOWSKA ANNAGDYNIAK40
3023GAFFKE KATARZYNALUZINOK30
3024GODZINIEC JOANNAGDYNIANAJFAJNIEJSZEK40
3025RODO WŁADYSŁAWOWORODOK40
3026HALMAN GABRIELAGDYNIAK60
3027HIMMEL MIROSŁAWGDYNIAKAŻDEGO DNIA 10000 KROKÓWM70+
3028IGNATIUK EDYTAŻESZCZYNKAOSP JEDNA DUBICAK30
3029JELITTO BEATAGDAŃSKK40
3030KALINOWSKA PAULINAGDYNIAK40
3031RODO GDAŃSKRODOK60
3032KARPIŃSKA-WIRKUS KAROLINAGDAŃSKK30
3033RODO GDAŃSKRODOM60
3034KĄTNIK LESZEKGDAŃSKDZIADKOWIE KLUB SPORTOWYM70+
3035KIEL KATARZYNAGDYNIAK40
3036KLAUS DARIUSZGDAŃSKM60
3037KLEBAN ANNAGDAŃSKDZIKI Z TRÓJMIASTAK60
3038KŁOS MACIEJGDAŃSKPOLIPACK TEAM GWEM40
3039KOWALIK URSZULAGDYNIAK40
0KRZYSZTOFOWICZ KRZYSZTOFTORUŃTAEM1M20
3040KUBALA PAWEŁGDAŃSK#NORDIC WALKING JAGIELLOŃSKAM30
3041KULWAS AGNIESZKASOPOTK40
3042KURPIEWSKI KRZYSZTOFGDAŃSKFITNESSFITBACKM50
3043KWIATKOWSKA ALICJAKOWALEGROŹNE REKINYK40
3044LABUDA JOANNAOSTRZYCEKS STOLEMK30
3045LECH ALEKSANDRAGDYNIAK40
3046RODO STAROGARD GDAŃSKIRODOK30
3047ŁABUNSKA KATARZYNADĘBOGÓRZEK30
3048ŁASZKIEWICZ MARCINGDYNIAMORZE ANIOŁÓWM50
3049ŁĘCKI JANGDYNIAWŁÓCZYKIJE GDYNIAM30
3050ŁUCKI TOMASZGDYNIAM40
3051MACIKOWSKI CEZARYGDAŃSKM20
3052MALLEK JOLANTAŁĘCZYCEDYNAMIT ŁĘCZYCEK50
3053MALLEK TOMASZŁĘCZYCEDYNAMIT ŁĘCZYCEM50
3054MATYSZCZYK MONIKAGDYNIAK30
3055MATYSZCZYK PAWEŁGDYNIAM30
3056MIKOSZ ALEKSANDRAREDAK30
3057MIKOSZ EWAGDYNIAK60
3058MIŁKOWSKA JOLANTAGDYNIANW CZŁAPSKI TEAMK70+
3059MYSZKIER AGNIESZKAMALBORKNORDIC WALKING MALBORKK40
3060NAMSOŁEK FELIKSGDYNIAM70+
3061NERC DOROTARUMIAK60
3062NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWASTĘKINY/OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIK50
3063OSTROWSKA ANNAMIROSLAWICEBIEGNIJ LUTOMIERSKK40
3064OSTROWSKI PIOTRMIROSLAWICEBIEGNIJ LUTOMIERSKM50
3065PACYGA-GRAJEWSKA JOANNAGDAŃSKK40
3066PARTYKA AGNIESZKAGDYNIAK40
3067PATOŁA WIESŁAWGDYNIAPAT-SERVICEM60
3068PEPLIŃSKI MARIUSZDOBRZEWINOMAMY TOM50
3069PIETRZAK WIESŁAWGDYNIAŻABKA POLSKAM40
3070PIOTROWSKI MAREKGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / KUNDY PORTOWEM60
3071PLEWIŃSKI RAFAŁBANINONORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM40
3072PŁATEK-HRYNKIEWICZ BARBARAGDAŃSKGIRL POWERK40
3073POKOJSKA JOANNASKOWARCZK20
3074PRZYBYLSKA ALEKSANDRAGDYNIANW CZŁAPSKI TEAMK50
3075RODO LĘBORKRODOK40
3076RUDNIK JANINAGDYNIAK40
3077RUDZIŃSKA MONIKASOPOTK50
3078RUTKOWSKA MIROSŁAWAGDYNIAK40
3079SABIRON CZESŁAWAGDYNIAK40
3080SADOWSKA JOANNAGDYNIAK40
3081SIEMIŃSKA MARIOLAGDYNIACBL GDYNIAK60
3082SKOREK-MASZOTA WERONIKAGDYNIAK40
3083SKOWROŃSKA IWONASOPOTK50
3084SKWERES ADRIANAPELPLINHANIA I ZOSIAK40
3085SORN ŁUKASZGDYNIAWŁÓCZYKIJE GDYNIA/CBL/BIEGAMYRAZEM.PLM30
3086SPYCHALSKA KAROLINAGDYNIAK40
3087STAŃCZAK GRAŻYNAGDAŃSKK70+
3088STEMPNIK DARIUSZGDYNIADAR OGRODU GDYNIAM60
3089STĘPIEŃ PAWEŁGDYNIAM40
3090STYK EDWARDGDYNIAM60
3091SZEWCZAK TERESARUMIARUMIAK60
3092SZPILMAN KATARZYNAGDYNIAK50
3093RODO BANINORODOK40
3094SZYBKOWSKA AGNIESZKAGDYNIAK40
3095ŚLEDZIEWSKI BOGDANREDAM50
3096RODO GRONOWORODOK70+
3097RODO GRONOWORODOM16
3098ŚLIWIŃSKI PAWEŁGDYNIAM30
3099ŚWISŁOCKI BOGDANMIKOSZEWOBURSZTYNOWA GMINA STEGNA/FNWTM60
3100RODO PRZODKOWO, KARTUSKI, POMORSKIERODOM40
3101TOWARNICKA IZABELAGDYNIAPOLIPACK TEAM GWEK50
3102TURYLO MAJAGDYNIAK30
3103URBAŃSKA ANNAGDYNIAK40
3104URBAŃSKA EWAGDYNIAK50
3105WAWRZYNIAK ANNAGDYNIAPOLIPACK TEAM GWEK50
3106WCIÓRKA KRZYSZTOFGDYNIASP40M70+
3107WITT JACEKŻUKOWOM50
3108WITTKE MARIOLAGDYNIAM60
3109WOLSKA ALEKSANDRAGDYNIAGROMIK GDYNIAK40
3110ZALEWSKA JOANNAPRUSZCZ GDAŃSKIGIRL POWERK50
3111ZIMAK PATRYCJAGDYNIATYMSON TEAMK30
3112ZONEWSKA KAROLINAPOGÓRZEPEKAZETK40
3113ZWIERZ ANDRZEJGDYNIAFUNDACJA PRO VETERANIM70+

Nocny Bieg Świętojański - Bieg 2024

NumerSurname NameCityTeam Kategoria
9000ADAMCZAK SŁAWOMIRGDYNIAM60
9001AMBROSIEWICZ MAREKGDYNIAAMBROM60
9002ANDRUSZKIEWICZ BARBARAGDYNIAK20
9003ANYSZ AGNIESZKA ANYSZSOPOTK30
9004BAIKO MARHARYTAGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA 6K
9005BANIEWICZ KAROLGDYNIADEPOLM30
9006RODO GDYNIARODOK20
9007BARDOŃSKA MAŁGORZATAGRUDZIĄDZK60
9008BARTKOWIAK BEATAKOSAKOWOK30
9009BARTNICKA MONIKAGDYNIAK40
9010BIALOBRZESKA ZOFIAGDYNIAMORZE I GÓRYM
9011BIAŁEK MICHAŁGDYNIABRAT MARIOM40
9012BIELICKI ROBERTGDYNIAKM PSP GDYNIAM40
9013RODO KĄPINORODOK20
9014BITEL PAWEŁGDYNIAM16
9015BITEL SANDRAGDYNIAK30
9016BŁASZCZUK MAJAGDYNIAORKI Z MAJORKI / PZON GDYNIAK40
9017BŁAŻEWICZ ALEKSANDRAGDYNIAK20
9018BOBROWSKA ALEKSANDRAGDYNIASP 28K30
9019BOCIAN MARIAGDYNIAUKS JANTAR GDYNIAK
9020BOGOŃSKI PAWEŁGDAŃSKM40
9021BOK DAWIDREDAM20
9022BONIECKI FILIPZAKRZEWOM30
9023BORKOWSKI BARTOSZBOJANOM16
9024BURACZEK PAULINAGDYNIAK
9025CHOJNICKA ZOFIAGDANSKK70+
9026CICHEWICZ KRYSTIANNASIELSKM16
9027CIELAS HANNANOWA WIEŚ MALBORSKADKS POWIŚLE DZIERZGOŃK16
9028RODO GDYNIARODOM40
9029CISSEWSKI PAWEŁGDYNIAJIT TEAMM20
9030CYLKOWSKA MARIAGDYNIAK20
9031CZAJA MARCINGDYNIAM30
9032CZAJKA JOANNAGDYNIAKINO REKINK40
9033RODO DUBLINRODOK40
9034CZERWIONKA MONIKAKĘBŁOWOM40
9035CZYŻEWSKA KATARZYNAGDYNIAK50
9036CZYŻEWSKA MAGDALENAGDYNIAM20
9037CZYŻEWSKA MARIAGDYNIAK30
9038CZYŻEWSKI RAFAŁGDYNIAM50
9039RODO RUMIARODOM40
9040DĄBROWSKA ALICJAGDANSKK30
9041DERHELD-GRĘDA DOROTAGDYNIAK40
9042DETTLAFF MAŁGORZATACHMIELNOK30
9043DOMIAN ARKADIUSZREDASFORA BMKM30
9044DUBINSKI WOJCIECHGDYNIANO I...?K40
9045DZIERŻAK LECHOSŁAWGDYNIAKREWAKTYWNIM30
9046DZIOSA HANNAGDYNIAK30
9047DZIUBAK MICHAŁGDAŃSKM30
9048FLORCZAK ŁUKASZGDAŃSKM20
9049FOBKE PAWEŁGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
9050FRĄCKIEWICZ IWONAGDAŃSKBIEGUSY GDAŃSK/BBL GDAŃSKK50
9051GAJEWSKA ALEKSANDRAGDYNIAK30
9052GAJEWSKI TOMASZGDYNIAM30
9053GARCIA IVANRUMIAM40
9054GELLERT ANNAPOGÓRZEOWLBEARM30
9055GIZLER ALEKSANDRAGDYNIAK20
9056GOMULKIEWICZ MAREKWROCŁAW-M50
9057GÓRAL ALEKSTCZEWK20
9058GÓRALSKI MARCINGDYNIAGEBRUDER WEISSM40
9059GRABKOWSKI PAWEŁGDAŃSKM30
9060GRABOWSKI PATRYKGDAŃSKM40
9061GRACZYK MATEUSZSTARA KISZEWAM30
9062GRYGOROWICZ KAROLINAGDYNIAK30
9063GUZIŃSKA MARTYNA GUZIŃSKAGDYNIAMAMAK30
9064HAŁAS KAMILGDYNIAM20
9065HAŁAS ZUZANNAGDYNIAK
9066HOLEWKA WIKTORIAGDYNIAK20
9067IWAŃSKI MACIEJGDAŃSKM
9068JAMRÓZ RENATAGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMK50
9069JANASIEWICZ MATYLDAGDYNIAK
9070RODO GDAŃSKRODOM40
9071JASIŃSKA ANNAGDYNIAK40
9072JAŻDŻEWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM40
9073JUCHNO DAMIANGDYNIAM30
9074KACZKOWSKI JERZYGDYNIAM60
9075RODO GDYNIARODOK
9076KACZMAREK PATRYKPĘPOWOPOLSKA 2050M30
9077KADUBIEC KAROLINARUMIAK30
9078KALETA GABRIELAGDYNIAK40
9079RODO WEJHEROWORODOK30
9080KEPKA GRZEGORZWEJHEROWOMAJA TEAMM30
9081KĘDZIERSKA AGATAGDYNIAK30
9082KIEŁBASA WOJCIECHGDAŃSKGOAUTOM50
9083KIJEWSKA JOANNAREDAK30
9084KIJOWSKI MIKOŁAJGDYNIAM20
9086KŁOS MICHAŁRAKOWIECM20
9087KOCIENIEWSKI RAFAELGDANSKASIA:)M40
9088RODO GDYNIARODOK20
9089KOHNKE PIOTRMOSTYX LO GDYNIA/ KS MAXIMUSM
9090KOŁODZIEJSKI IGORGDAŃSKM20
9091KOMOLIBIO KATARZYNAGDYNIAK30
9092KOMOLIBIO WOJCIECHGDYNIAM30
9093KONIECZNY DOMINIKGDYNIAHIMILZBACHM40
9094KOPKO KAMILAGIŻYCKO@NAJLEPSZYTEAMEVERK40
9095KOSTRZEWA PAWEŁKAZIMIERZ BISKUPIM40
9096KOTUŁA ANDRZEJGDYNIAM60
9097KOWALIK ŁUKASZGDYNIAM40
9098KOZAKOWSKA JUSTYNAGDYNIAGPUMPKINK20
9099KOZŁOWSKI KAROLGDYNIAM20
9100KRASUSKA KRASUSKAGDYNIAK20
9101KREDENS FRANCISZEKGDYNIASP NR 48M
9102KRYWIENKO MONIKAGDYNIAULTRA WAY TEAMK40
9103KRYWIENKO-PODOLAK JUSTYNAGDYNIAGRUPETTO TEAMK40
9104KRZYMIŃSKI SEWERYNGDYNIAFEFE SQUATM20
202444KRZYSZTOFOWICZ KRZYSZTOFTORUŃTAEM1M20
9105KRZYŻANOWSKA ALICJAGDYNIAK20
9106KRZYŻANOWSKA ANNAGRUDZIĄDZK30
9107KRZYŻANOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM30
9108KSEL PAWEŁWIELICZKAKRÓLIK SUPPORTM30
9109KSIĄŻEK LIDIAGDYNIAK60
9110KULCZYCKI JANGDAŃSKM70+
9111KURECKI ŁUKASZGDYNIAM40
9112KURKOWSKI CEZARYRUMIAM40
9113RODO GDAŃSKRODOM70+
9114KWIECIEŃ KRZYSZTOFGDYNIAM50
9115LAZARUS GABRIELAGDYNIAK
9116LECH - PIASKOWSKA KLARAGDYNIA7AK
9117LEWIŃSKI IGORGDYNIAM
9118LIPIEC ALEKSANDRAGDYNIAK16
9119LITWIN JULIAGDYNIAK20
9120LUDWIŃSKA-CZUBAK KINGAELBLAGLUDZIE REZONANSUK30
9121ŁAPUN GRAŻYNAGDYNIA-K70+
9122ŁOBODA KATARZYNAGDYNIAK30
9123ŁUBKOWSKA GRAŻYNAGDAŃSKK70+
9124ŁUCZAK MATEUSZSTARE BABICEM20
9125MACISZAK HUBERTGDYNIAM
9126MADEJ ADRIANGDAŃSKM30
9127RODO GDYNIARODOK
9128MALEC JANGDYNIAM20
9129MALISZEWSKA KAROLINARUMIAK30
9130MANISTA IWOGDYNIASP 34 GDYNIA 2BM
9131MARAT MACIEJGDYNIAM20
9132MATCZYŃSKA-ZATARSKA BARBARAGDYNIAK30
9133MIKOSZ ŁUKASZREDAM
9134MILEWSKI ROBERTGDYNIACOMPLEXSPORTSM50
9135MISZKE KINGAGDYNIAM16
9136MIŚNIAKIEWICZ IGAGDYNIZABAWAK
9137MŁYŃSKA BEATAGOWINOK30
9138MOJSIEWICZ ŁUKASZGDYNIAKLIMORM40
9139MUSIOŁ GABRIELGDYNIAFLORKA RUNM
9140MUZYCZUK SAMUELGDYNIAM
9141NASTAŁY WIKTORIARUMIAK20
9142NICZYPOROWICZ MIKOŁAJKOLBUDYM20
9143NONNA MARIANNAGDYNIAK40
9144NOWOTYŃSKA ZOFIADOBRZEWINOK16
9145OLEJNICZAK KAROLINAGDYNIAK
9146OLSZOWY JOANNAGDYNIAK
9147ORĘŻAK IGNACYGDYNIAM
9148ORNAL MIROSŁAWWEJHEROWOM60
9149RODO RUMIARODOM40
9150OSTROWSKI MICHAŁGDYNIAM20
9151RODO GDAŃSKRODOK30
9152PALISZEWSKI KRYSTIANNOWE MIASTONASIELSK BASZTA TEAMM20
9154RODO ŻUKOWORODOK20
9155PAWŁOWSKI ŁUKASZŻUKOWOM20
9156PETA KRYSTIANWEJHEROWOM20
9157PIECHNIK MATEUSZGDAŃSKFIGHTING RUNNERSM40
9158PIETRZAK JANGDYNIASP NR 48 GDYNIAM
9159PIETRZYŃSKA MAGDALENAKOSAKOWOK30
9160PIOTROWSKI TADEUSZKOSAKOWOAMATORM70+
9161PISKORSKI PIOTRGOLUB-DOBRZYŃENDO GOLUB-DOBRZYŃM40
9162PLECZYŃSKI PAWEŁGDYNIAM20
9163PODOLAK DOROTALĘBORKNIGHTRUNNER SŁUPSKK40
9164POTRAC JAGODACHOJNICEK20
9165PÓŁROLA ROBERTBANINOKUJAWSCY RUNNERSM40
9166RODO GDYNIARODOK40
9167PUCHALSKI PIOTRDĘBOGÓRZEM30
9168RADZISZEWSKA MAŁGORZATAGDYNIARADZIKIM30
9169RADZISZEWSKI DAWIDGDYNIARADZIKIM40
9170RAFAŁKO KATARZYNAWEJHEROWOK40
9171RAGIN PRZEMYSŁAWREDAM30
9172RAJKOWSKA JULIAGDYNIAK
9173RAJKOWSKA ZOFIAGDYNIAK
9174ROGOCKA ANNAPOGÓRZEM40
9175ROGOCKI ADRIANPOGÓRZEM30
9176ROSENKRANC MARIUSZGDYNIAENDURE TEAMM30
9177RUMINSKI MARCINGDANSKM20
9178RUSIN PRZEMYSŁAWTORUŃKLINIKA RUSINM40
9179RUTKOWSKI GRZEGORZGDYNIAM40
9180RYKACZEWSKA AGNIESZKAGDYNIAK50
9181RZÓSKA MAREKGDYNIAM
9182S TOMPRUSZCZ GDAŃSKIFTWM50
9183RODO GDYNIARODOM30
9184SARNOWSKA ALEKSANDRAGDYNIAK40
9185SARNOWSKI SZYMONGDYNIAM16
9186SIEMIŃSKI FRANCISZEKGDYNIAEJSMOND CLUB 2016M
9187SIEMIŃSKI NIKODEMGDYNIAEJSMOND CLUB 2014M
9188SKIBA DARIUSZGDYNIAM
9189SKRZYPEK KLAUDIAGDYNIAENERGA CHECZ GDYNIAK16
9190SKURCZYŃSKA MARCELINAGDYNIAK
9191SKWAREK LAURAGDYNIAK
9192RODO GDYNIARODOM
9193STACHULSKI SŁAWOMIRGDYNIAM40
9194STAFINIAK KORNELIAGDYNIAK
9195STANIEWSKA MONIKAGDYNIAK40
9196STASIAK MAGDALENAGDYNIAKLINIKA RUSINK30
9197STASZAK WERONIKAGDYNIAK20
9198STEFANIAK ZBIGNIEWGDAŃSKM50
9199STEMPCZYŃSKA JUSTYNAGDAŃSKBIEGUN OCR TEAMM50
9200STĘPIEŃ ANNABORKOWODUDYCZ RUNK40
9201STROMIDŁO JANSWARZEWOM40
9202STRUPIŃSKI MARCINGDAŃSKM40
9203STRZEMKOWSKA MAGDALENAGDYNIAK40
9204RODO RUMIARODOM40
9205SUCHARKIEWICZ KRZYSZTOFGDYNIAM40
2751SUPRUN YULIIAGDAŃSKBTTK30
9207SZABO ZOLTANGDYNIAM20
9208SZATYBEŁKO KAROLSOPOTM40
9209SZAWARSKA JOANNAGDYNIAK30
9210SZCZEPKOWSKI PAWELWARSZAWAARTEQUIPMENTM60
9211SZCZUDLIŃSKA ALICJAELBLĄGK20
9212SZCZUKO ZUZANNAGDYNIAK
9213SZMYT WOJCIECHGDYNIAM30
9214SZTORMOWSKA OLIWIAGDYNIAK16
9215SZYBOWSKA PAULINAKOŚCIERZYNAKUJAWSCY RUNNERSK30
9216SZYMANOWSKA JOANNAGDYNIATITANIC GDYNIAK20
9217SZYMAŃSKI KRZYSZTOFGDYNIABRAKM20
9218RODO GDYNIARODOM30
9219ŚLESZYŃSKI ANDRZEJGDYNIAM40
9220ŚLIWIŃSKA ANNAGDYNIAK30
9221ŚLUSAREK MATEUSZGDYNIAM20
9222ŚWITLIK ALICJAGDAŃSKM30
9223ŚWITOŃSKI GRZEGORZGDYNIAM50
9224TALARCZYK AGNIESZKAGDAŃSKK20
9225TARGOSZ MAREKGDYNIAM40
9226TASZAREK ANNAGDYNIAK50
9227TERLECKI MIKOŁAJGDYNIAYACHT CLUB STALM16
9228TOMKOWICZ ADRIANNAGDYNIAK20
9229TRĘDOWSKA MAGDALENAGDYNIAK30
9230TYSZKO SYLWIARUMIAK30
9231UKLEJA MARZENAGDYNIAK40
9232UKRAINSKA VIKTORIAGDAŃSKK
9233UKRAIŃSKA KIRAGDAŃSKM
9234ULERYCH ALEKSANDRAGDYNIACOOL'AWIK20
9235UŚCIŁKO JULIASUWAŁKIK20
9236WALDER ANTONIGDYNIAM
9237WALDER MARIAGDYNIAK
9238WALKOWICZ KAROLINAGDYNIAK40
9239WANDAŁOWSKA SONIAGDYNIAGDYNIA SPORT IWONA SUCHENIAK30
9240WASILEWSKA JUSTYNABANINOK40
9241WASILEWSKI MARCINGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA TEAMM40
9242WERKOWSKA PATRYCJAGDYNIAK20
9243WERNEROWSKI FILIPRUMIAM
9244WĘSIERSKA OLIWIAWEJHEROWOK20
9245WIECZOREK ALICJAGDYNIAK30
9246WITKOWSKA ANNAGDYNIANTFYK40
9247WITKOWSKA ZUZIAGDYNIANTFYK
9248WITMAN ADRIANKOLBUDYM20
9249WITTBRODT OLIWIERGDYNIAM
9250WOJCIECHOWSKI ADAMGDYNIAM30
9251WOLSKA ALEKSANDRAGDYNIAGROMIK GDYNIAK40
9252WOLSKA ALEKSANDRAPOZNAŃK30
9253WOLSKA EMILIAGDYNIAK40
9254WOŹNIAK-PIERNICKA ANETAGDYNIAK40
9255WRÓBLEWSKI ADAMGDAŃSKBIEGUSY GDAŃSKM50
9256WYSOCKA JULIAGDYNIASP34 GDYNIAM
9257WYSOCKI KONRADGDYNIAM30
9258RODO GDYNIARODOM
9259ZAKRZEWSKA BOŻENAGDYNIAK40
9260ZAKRZEWSKI SEBASTIANGDYNIAM40
9261ZAPIEVALOVA MILANAGDYNIAK
9262ZARZYCKA JULIAGDYNIAKLASA 1 BK
9263ZATARSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAM20
9264RODO GDANSKRODOM40
9265ZIELIŃSKA ZUZANNAWARSZAWAK20
9266ZIELIŃSKI MACIEJŻELISTRZEWOM40
9267ZIENKIEWICZ PIOTRMŁYNARYUKS GIMPAS PASŁĘKM50
9268ZIĘTKIEWICZ MARTAGDYNIAK20
9269ZYGAJ-STROJK ANNAGDYNIAREGIOANKAK40
9270ŻÓRAWSKA JOANNAGDAŃSKK20
9271ŻURALSKA KINGAGDYNIAKING YOUR COACHK30
9272ŻYTNY STANISŁAWGDYNIAM

Gdyński Bieg Niepodległości - Bieg Główny

Lp.Surname NameCityTeam Kategoria
1ABRAMEK ARKADIUSZPRUSZCZ GDAŃSKIDUDYCZRUNM40
2ADAM MAROSKIGDAŃSKSEAONICS POLSKAM30
3ADAMCZYK KAJETANGDAŃSKM70+
4ADAMOWICZ KATARZYNAGDYNIAK30
5ADAMSKA KRYSTYNASOPOTK30
6ADASZEWSKA MONIKAGDYNIAK40
7AGNIESZKA DOBKOWSKA AGNIESZKAWEJHEROWOMTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAM40
8ALEKSIEJUK ALEKSANDRAGDYNIAACTIVE FLOWK20
9AŁASZKIEWICZ CEZARYGDYNIAELWAT/DIDELIGHTM40
10AMBROZIAK LESŁAWGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM40
11ANDREARCZYK DANIELŻUKOWOM30
12ANDREARCZYK PATRYKGDYNIAERGO HESTIA RUNNING TEAMM30
13ANDRYSKOWSKI WOJCIECHGDYNIAM30
14ANDRZEJEWSKA MAŁGORZATAKOWALEK30
15ANDRZEJEWSKI ALEKSANDERGDAŃSKADTRANM30
16ANDRZEJEWSKI PIOTRGDYNIAORP BŁYSKAWICAM20
17ANETA SUCHACKA ANETA SUCHACKAGDYNIAM40
18ANSZPERGER BOGDANGDYNIAA-TEAMM70+
19ANTCZAK KLAUDIAGDYNIAK20
20ARCIUCH ŻANETTAGDYNIAK40
21ARKHAHELSKA DARIASOPOTNORDEAK20
22ARMATYŃSKA MAŁGORZATAGDYNIAMOTYWATORNIA TEAMK50
23AUGUSTYNIAK MIROSŁAWAGDYNIAMAMY TOK40
24AUGUSTYNIAK TOMASZPRUSZCZ GDAŃSKIM40
25AUSTEN BARTŁOMIEJGDYNIAJASE FOODSM40
26RODO GDAŃSKRODOK50
27RODO GDAŃSKRODOM50
28BACH TOMASZPRUSZCZ GDAŃSKIORLEN RUNNING TEAMM70+
29BAGIŃSKA ALEKSANDRAGDYNIAK20
30BAGIŃSKI MACIEJGDYNIASHIREM30
31BAHDANAU ANDREIGDYNIASTAYER RUN CLUBM40
32BAJDA GRZEGORZPOGÓRZEM30
33BAJRASZEWSKI DŻAFARGDYNIAM40
34BAK DAWIDGDYNIATREC TEAMM40
35BALIŃSKI SŁAWOMIRGDYNIAM40
36BAŁDYGA ROBERTŁASINŁASIN BIEGAM40
37BANACH PIOTRCHWASZCZYNOBIEGNIEMYM50
38BANACH-DENC WERONIKAWEJHEROWOK30
39BANIA MAREKKWIDZYNM50
40BARAMBAS OLIWIASKÓRCZAKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESSK16
41BARANOWSKA MAJAGDYNIAPOMORZE ZHRM20
42BARANOWSKA-TRZASKO ALEKSANDRAGDYNIAHARPAGANK40
43BARANOWSKI ARTURGDYNIAPOMORZE ZHRM50
44BARANOWSKI MICHAŁGDAŃSKPOMORZE ZHRM20
45BARANOWSKI SEWERYNLUZINOLKST LUZINOM20
46BARANSKI ADRIANGDAŃSKZHR POMORZEM30
47BARAŃSKI LESZEKGDYNIAM50
48BARSZCZEWSKI PRZEMYSLAWGDYNIAM30
49BARTKOWIAK MICHAŁGDYNIATRÓJMIEJSKIE PYRYM30
50BARZOWSKI PAWEŁGDYNIAM30
51BASIŃSKA-AHMED OLGAGDYNIAK40
52BAUER BOGDANKĘDZIERZYN-KOŹLEM50
53BEDNAREK KRZYSZTOFGDYNIAM50
54BEDNARSKI MARCINGDAŃSKNORDEAM40
55BELLWON PAWEŁGDYNIANORDEA RUNNERSM30
56BELLWON RAFAŁRUMIARUNPASSION.PL TEAMM40
57BENDIK MONIKAGDAŃSKK20
58BENEDICT PAWEŁGDAŃSKM20
59BERENT MATEUSZGDYNIAM30
60BERLIŃSKI PRZEMYSŁAWGDYNIANA KOZETCE Z MIELONYMIM40
61BERNATEK ADAMGDYNIAM30
62BIAŁA BEATAGDANSKK60
63BIAŁY AGATAGDYNIAK40
64BIEDERKA ZBIGNIEWPAPROTNIAM60
65BIEDRZYCKI SZYMONGDYNIADEBIUCIKM40
66BIELAK ZOFIABOLSZEWOK20
67BIELAWSKI PAWEŁGDYNIAM30
68RODO WARSZAWARODOK40
69BIELECKA KORNELIARUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAK50
70BIELECKI TADEUSZRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAM50
71BIELIŃSKI DOMINIKGDYNIAM30
72BIESZK GRZEGORZDĘBOGÓRZEPIWO TO MOJE PALIWOM40
73BIGAJ ANDRZEJGDAŃSKA TEAM / NO TEAMSM40
74BIGUS-KWIATKOWSKA MARTAWEJHEROWOK30
75BINDAS KAMILGDYNIAM20
76BISEWSKI ANDRZEJGDYNIAM40
77BISZTYGA FILIPBANINOM30
78BLADOWSKI KRZYSZTOFKARTUZYHARPAGAN JEZUSA CHRYSTUSAM30
79BLASIAK ALICJAGDAŃSKK30
80BLASZKIEWICZ-OKRAGLY WOJCIECHGDYNIAMUST BAKEM30
81BLOCH KAMILREDATEAM SZARAKAM50
82BŁAŻKO MACIEJGDYNIAPRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ!M40
83BOBER PRZEMYSŁAWMOSTYM50
84BOGACZ AGNIESZKAGDAŃSKK50
85BOGACZ PAWEŁGDAŃSKKLASYCZNE BUTYM50
86BOGDAN RAFAŁULKOWYM30
87RODO MRĄGOWORODOM30
88BOGUSZ TOMASZGDYNIABIEGAJĄCA GDYNIAM40
89BOHDAN ŁUKASZGDAŃSKM30
90BOMBIŃSKA BEATAGDYNIAK20
91BONISŁAWSKA ANITAGDAŃSKMKRAWCZYŃSKATEAMK50
92BORAWSKI MARCINGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAM30
93BOREK PIOTRGDYNIAM40
94BORKO RYSZARDGDYNIAPIDRINA GDYNIAM50
95BORKOWSKA MARTAGDYNIAK30
96BORKOWSKA NATALIAGDYNIAK20
97BORKOWSKI KRYSTIANGDYNIAM20
98BORKOWSKI MICHAŁGDYNIAM40
99BOROWSKA AGNIESZKAGDYNIAK40
100BORSUK MATEUSZGDYNIAM30
101BORTNOWSKI MAREKGDANSKPLICHTA RUNNING TEAMM40
102BORZYSZKOWSKA ZOFIAGDYNIAK30
103BOZA BEATACHŁAPOWOK50
104BOZENSKI DARIUSZRUMIAM50
105BOŻEWICZ SANDRAGDAŃSKK20
106BRATOS JUSTYNAGDYNIAK30
107BREŃKACZ KORNELGDAŃSKM20
108BROŻYNA IGORGDYNIAM30
109BRÓJ RYSZARDGDAŃSKM60
110BRUCKI ROBERTGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PLM50
111BRYKSY EMILIAGDANSKADIDAS RUNNERS TRICITYK30
112BRYL-KULIKOWSKA KATARZYNAGDYNIAK30
113BRZEZICKI MACIEJGDYNIAM70+
114BRZĘK JAKUBGDANSKALPINE CREWM20
115BUCZYŃSKI PAWEŁTRĄBKI MAŁEM50
116BUDEK ARTURWEJHEROWOM30
117BUDNIK MACIEJPUCKARLA RUNNING TEAMM30
118BUDZIŃSKA URSZULASOPOTK30
119BUDZYŁA MARCINGDAŃSKM30
120BUJNICKI MARCINPASŁĘKM40
121BUKOWICZ MATEUSZGDAŃSKM30
122BUKOWSKI ADRIANRUMIAOKS JANOWOM30
123BURTOWY PIOTRGDYNIAADTRANM30
124BURY PAWEŁGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL/MKRAWCZYŃSKA TEAMM40
125BUŚ ALEKSANDERMOSTYM50
126BUŚ ALEKSANDRAMOSTYK20
127BUŚ KAMILLAMOSTYK50
128BUZAŁA DANIELGDYNIAM40
129BYCZKOWSKI KIEJSTUTGDYNIARAZ KOZIE ŚMIERĆM40
130BYKOWSKA AGATAGDANSKPLICHTA RUNNING TEAMK30
131BYKOWSKA IGABREDAK20
132BYTOWSKA ZOFIAGDYNIABODYRESETK20
133CEGLAREK RAFAŁPIERWOSZYNOM40
134CEGŁA ALEKSANDRAGDYNIAK20
135CEPURDEJ WŁADYSŁAWGDYNIAXLO GDYNIAM16
136CHACHAJ MIKOŁAJWEJHEROWOGPUMPKIN RUNNING CLUBM20
137CHEŁCHOWSKA PAULINAGDYNIAK30
138CHMIEL DOMINIKGDYNIAM30
139CHMIELARSKI ROBERTGDYNIAM40
140CHOLYST MAGDALENAGDYNIAK30
141CHOMA WOJCIECHGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM40
142CHRABKOWSKI SEBASTIANGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM20
143CHROSTOWSKI PIOTRKWIDZYNCZK PUCKM40
144CHRUSCIEL ADRIANNAGDYNIAACH STUDIO TEAMK30
145CHRZAN ALEKSANDERGDYNIAM40
146CHUTEK DOROTAGDYNIANUTRIZONEK50
147CHWALISZ LESZEKRUMIAPARKRUN RUMIAM70+
148CHWALISZ SABINARUMIAPARKRUN RUMIAK70+
149CHYZIŃSKI GRZEGORZRUMIAM40
150CIBA MICHAŁWEJHEROWOPORTA RUNNING TEAMM50
151RODO GDYNIARODOM20
152CICHOCKI BARTOSZGDAŃSKM20
153CIECIERA DAWIDGDAŃSKGDAŃSKIE MŁYNYM20
154CIEMNY MAREKGDYNIAM40
155CIESIELSKI JANTORUŃ#1512WINGEDHEARTSM50
156CIESIELSKI MACIEJGDYNIA#1512WINGEDHEARTSM30
157CIESIELSKI MACIEJGDAŃSKM30
158CIEŚLIKOWSKI DANIELGDYNIAM30
159CIEŚLIŃSKI KRYSTIANRUMIAM30
160CIEŚLUCIŃSKI ŁUKASZRUMIAM40
161CIOSEK MATEUSZRUMIAM30
162CISZEWSKI PIOTRPRUSZCZ GDAŃSKIM16
163CIUNEL ŁUKASZGDYNIAM40
164CYBULSKI MARCINGDYNIAŚPIEWANKI TEAMM30
165CYLKOWSKA IWONASOPOTGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
166CZAJA MARCINGDYNIAM30
167CZAPIEWSKI JAROSŁAWGDYNIAJJKMM40
168CZAPIEWSKI KRZYSZTOFGDYNIAJJKMM16
169CZAPNIK ADAMGDYNIABIKE U UPM20
170CZAPP ALEKSANDRAGDYNIAK40
171CZAPROWSKI DAMIANGDYNIAM20
172CZECHOLIŃSKI MICHAŁGDYNIAM30
173CZEPUŁKOWSKA KLAUDIAREDAK30
174CZERWIŃSKA MONIKAGDYNIAMORELKAK30
175CZOSKA MATEUSZGDAŃSKM&MM30
176CZUJ PRZEMYSŁAWGDYNIAZBUDŹ SIĘ KRYSTIANM30
177ĆWIDAK PAWEŁGDAŃSKM30
178ĆWIKAŁOWSKI BARTŁOMIEJGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM40
179ĆWIKAŁOWSKI WALDEMARGDYNIAM60
180RODO RUMIARODOM40
181DAJNOWICZ MARCELGDYNIAM70+
182DAMASZKE ALEKSANDRACHWASZCZYNOK30
183DAMBIEC KATARZYNAGDYNIAK40
184DANG DARIATCZEWK20
185DARGA LUKASZRUMIACPAJ SPORT!M40
186DARGACZ ARTURGDYNIAFOREST RUN GDYNIAM40
187DASIUKIEWICZ LESZEKGDAŃSKM60
188DASZEWSKA URSZULAGDYNIAK40
189DASZEWSKI ŁUKASZGDYNIAM40
190DAWIDOWICZ MARIOLAREDAPLAŻOWA TEAMK40
191DAWIDOWSKI JAKUBGDAŃSKBCTM30
192RODO BOLSZEWORODOK40
193DĄBROWSKI DARIUSZGDYNIADĄBKITEAMM70+
194DĄBRÓWKA KAMILGDYNIAPROFIL SOFTWAREM30
195DĄBSKI WOJCIECHGDYNIAM30
196RODO POGÓRZERODOM70+
197DEKA PRZEMYSŁAWGDYNIAKUJAWSCY RUNNERSM30
198DENC ANNAPIERWOSZYNOK20
199DEPCZYŃSKI RAFAŁGDYNIAFUNDACJA PRO VETERANIM50
200DEREVIANKO OLGAGDAŃSKK30
201DERHELD-GRĘDA DOROTAGDYNIAK40
202DLUGOWSKI DARIUSZGDYNIADDTMM40
203DŁUGOSZ TOMASZGDAŃSKADTRANM30
204DŁUŻNIEWSKI ARTURGDAŃSKM50
205DŁUŻNIEWSKI MARCINGDYNIAM40
206DMOCHOWSKA JULITARYBNOK60
207RODO WEJHEROWORODOK40
208DOBRAKOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM50
209DOBRZYŃSKA ALEKSANDRAGDYNIAK20
210DOKRZEWSKA KATARZYNAGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYK30
211DOLATA JĘDRZEJREDABASTION REDAM30
212DOMAGAŁA PAWEŁGDYNIAM30
213DOMIAN ARKADIUSZREDASFORA BMKM30
214DOMURAT MARCINMALBORKM30
215DOMŻALSKI TOMASZGDYNIAM30
216DOŃCZYK MARCINGDYNIAM20
217DOROSZ MARTAŁUGWAŁDK
218DOROŻKO DARIUSZGDYNIAM30
219DOROŻKO MARIUSZGDYNIAGPUMPKIN RUNNING TEAMM30
220DRAFZ JAKUBLISEWOM20
221DRANKIEWICZ MARTAGDYNIAMKRAWCZYŃSKA TEAMK40
222DRANKIEWICZ ROBERTGDYNIAMKRAWCZYŃSKA TEAMM40
223DRAWC MIECZYSŁAWGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA - TEAMM60
224DRESZLER WIESŁAWSKOWARCZM50
225DROBIŃSKI WOJCIECHCHWASZCZYNOFLOTA GDYNIAM40
226DRZEWINSKI BARTOSZGDYNIAM40
227DUBA PIOTRGDYNIARODZINKAM40
228DUBICKA AGNIESZKAGDYNIASPEEDWAYK30
229DUBROWSKI SZYMONGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM20
230DUNIA WOJCIECHGDYNIAMAMY TOM40
231DUNOWSKI` ŁUKASZGDYNIAM30
232DUZOWSKA KATARZYNAGDYNIAK20
233DUZOWSKI RAFAŁGDYNIAM50
234DWULAT TOMASZBARCIANYM50
235DYMOWSKI ARTURBOJANOJABŁOŃSKI BOXING TEAMM50
236DZIEMIAN JAKUBGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM30
237DZIOBA MICHAŁSOPOTTRI DZIOBAM50
238RODO GDYNIARODOK20
239DZIUBEK TOMASZGDYNIAM50
240ERWIN KAROLINAGDAŃSKK40
241FAJGIER AGNIESZKAGDYNIAK40
242FAJGIER MICHAŁGDYNIACARNIVORERUNNINGFREAKSM40
243FALKOWSKI ŁUKASZGDAŃSKCARBON SILESIA SPORT BY VITARADEM30
244FĄFEREK PAWEŁSTRASZYNBURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWYM50
245FEDE JOANNA FEDEGDANSKK30
246FEŃSKA WIKTORIAMIEŚCINK30
247FERLIN ALEKSANDRAGDYNIAK30
248RODO WEJHEROWORODOM40
249FIDOS ALEKSANDERGDAŃSKM40
250FIGEL JAKUBGDYNIAACTIVE FLOW / RUNPASSION.PL TEAMM30
251FIJAŁKOWSKA EWAGDYNIAJABŁOŃSKI BOXING TEAMK30
252FILIPIAK JAKUBGDYNIAM20
253FILOWIAT NATALIAGDAŃSKK20
254FIRIN BOGDANGDYNIAJBTEAMM50
255FLEJSZAR MARCINGDYNIAM30
256FLORCZAK ŁUKASZGDAŃSKM20
257FLORYS ADRIANGDAŃSKM30
258FOBKE FELIKSGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIAM30
259FOBKE PAWEŁGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
260FOKS MARCINGDAŃSKDZIKIE ŻYCIE RUNTEAM, FOX TEAMM20
261FOKS MICHAŁKIEŁPINOFOKS TEAMM40
262RODO KIEŁPINORODOM60
263FRANKÓW MICHAŁGDYNIAM20
264FRĄCKIEWICZ KATARZYNAGDYNIAK20
265FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJGDAŃSKM40
266FRĄCKOWIAK TOMASZGDYNIAM40
267FRĄCZAK RADOSŁAWGDYNIARAGEM40
268FREIBERG KAROLINAGDYNIAK20
269FRYDRYCHOWSKI FILIPGDAŃSKM16
270FURCHE BOGUMIŁGDYNIAM40
271G GOSIAGDYNIAK40
272GACEK PAULINAGDYNIAK20
273GAJDA MACIEJGDYNIAM50
274GALEK TOMASZGDYNIAM40
275GALKA LUKASZBRANIEWOAR TRICITY/PKLAMM30
276GAŁECKI ADRIANGDYNIASZÓSTY BATALIONM20
277GAŁUSZYŃSKI PAWEŁGDYNIAACTIVE FLOWM30
278GAPIŃSKI AREKLĘBORKM30
279GARSKA MONIKAGDYNIAK30
280GAWIN ELAGDAŃSKK40
281GAWIN MICHAŁGDAŃSKM40
282RODO WEJHEROWORODOM60
283GĄSIOROWSKI KONRADGDYNIAVILO GDYNIAM16
284GĄSKA MACIEJGDYNIAPĘDZĄCE ŚLIMAKIM50
285GĄSZCZYK AGATAGDYNIAK30
286GDANIEC ANNASTAROGARD GDAŃSKIK40
287GELIŃSKI KAROLMOSTYM40
288GETEK FILIPGDYNIACHŚM20
289GĘSICKI KRZYSZTOFGDAŃSKM30
290GĘSICKI SZYMONGDAŃSKM20
291GIGOWSKA PAULINAGDYNIAK20
292GIZICKI PAWEŁGDYNIAM50
293GIZIŃSKI KRYSTIANGDYNIASIGMYM20
294GLISZCZYŃSKI TOMASZGDYNIAM40
295GŁOMBIOWSKA ZUZANNAGDYNIARUNPASSION.PL TEAMK20
296GŁOWACKI DAMIANGDYNIAM20
297GŁOWIENKA ŁUKASZŁEBCZ210M20
298GŁÓDKOWSKA MAŁGORZATAGDYNIAADWOKOTYK30
299GŁÓDKOWSKA NATALIAGDYNIAK30
300GŁUCHOWSKA AGATAGDYNIAK50
301GNIOT BOŻENAMINIKOWOK40
302GOEBEL RADOSŁAWRUMIAEUROŚCIGACZEM40
303GOŁĘBIEWSKA MARTYNAREDAK20
304GOŁĘBIEWSKI MICHAŁGDAŃSKIRMSM40
305GOŁĘBIEWSKI RAFAŁREDAM30
306GOŁOS MAGDALENAGDYNIATRIGO GDYNIAK50
307GOŁOS MICHAŁGDYNIATRIGO GDYNIAM50
308GOŁUŃSKI WALDEMARGDYNIAADTRANM30
309GOŁYSZNY MARTAGDYNIAFUNDACJA JEPPESENAK40
310GOŁYSZNY WIKTORGDYNIAM40
311GORCZYŃSKA MARTAWEJHEROWOUKS SAMOCHODÓWKAK16
312GOSTOMSKA PAULINABYTÓWK30
313GOWOREK ADAMGDYNIAM30
314GOŹDZIEWICZ PAWEŁGDYNIABIEGAMYRAZEM GDYNIAM40
315GÓRALCZYK HUBERTGDYNIAM30
316GÓRCZYŃSKI KRYSTIANGDAŃSKM40
317GÓRCZYŃSKI KUBAELBLĄGM30
318GÓRECKI KACPERGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PLM20
319GÓRECKI PRZEMEKGDYNIAHAIRSHOPM40
320GÓRECKI ROMANGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA // BIEGAMYRAZEM.PLM50
321GÓRECZNY RAFAŁTUCHOMMKRAWCZYŃSKA TEAMM50
322RODO KĄPINORODOM40
323GÓRZYŃSKA ANNAGDAŃSKK30
324GÓRZYŃSKI PRZEMYSLAWGDANSKM30
325GRABOWSKA AGNIESZKAGDYNIAI ALO GDYNIAK40
326GRABOWSKI GRZEGORZGDYNIAM50
327GRABSKI JAKUBGDYNIAM30
328GRALAK JACEKKOŚCIERZYNAAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAM50
329GRĄZKA EWAGDYNIAK30
330GROCH WALDEMARGDYNIAASSECO ACTIVE TEAMM40
331GROCHOWSKA-MEJER PATRYCJAGDYNIAMSC RUNNING TEAMK30
332GROCHOWSKI MAREKGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA TEAMM50
333GROCHOWSKI PATRYKGDYNIABUBUM30
334GRODZKI KRZYSZTOFBANINORUNPASSION.PL TEAMM40
335GRONTKOWSKI KAROLGDYNIAWŁADCA PĄCZKÓWM30
336GROTH EWAGDYNIAPIDRINAK50
337GRUBA MICHAŁREDAPROARTM40
338GRUDZIEŃ ANITAGDAŃSKTEAM GDAŃSKIE MŁYNYK20
339RODO GDAŃSKRODOM70+
340GRUGIEL DAWIDGDYNIAM30
341GRYBOS ANDRZEJGDAŃSKM40
342GRYGOROWICZ KAROLINAGDYNIAK30
343GRZELAK-STĘPIEŃ MARTYNAGDAŃSKK30
344GRZEMSKA BASIAGDYNIAONZLOŁYK40
345GRZEMSKI JAKUBGDYNIAONZLOŁYM40
346GRZENKOWICZ JACEKGDYNIAWYMIATACZEM50
347RODO ROZLAZINORODOM40
348GRZYWACZ MARIUSZLUBISZEWO TCZEWSKIEM40
349GRZYWACZ MIESZKOTCZEWM16
350GUTOWSKA DOMINIKAGDYNIAK30
351GUTOWSKI MICHAŁGDYNIAMSC RUNNING TEAMM30
352GWIAZDOWSKI TOMASZGDYNIAM50
353GWOZDCKA KATARZYNAGDYNIAK30
354HATŁAS ADAMGDYNIAM40
355RODO GDYNIARODOM40
356HEGER ŁUKASZGDAŃSKM30
357HELOWICZ KAROLGDAŃSKM40
358HEYKA JAROSŁAWLĘBORKM50
359HILLER GABRIELAGDAŃSKMOTYWATORNIA TEAMK50
360HILLER WOJCIECHGDAŃSKM50
361HINC IWONABORKOWOKOLOROWA DRUŻYNA NESSIK40
362HINZ ANNARUMIAWYMIATACZE / CIECHOCINKI TEAMK40
363HIRSCH ROBERT3CITYM60
364HOLC ŁUKASZGDYNIAM30
365HOLEWKA WIKTORIAGDYNIAK20
366HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZSIERAKOWICEKUJAWSCY RUNNERSM30
367RODO GDYNIARODOK40
368HRYCIUK PAWEŁGDYNIAM30
369HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETAGDYNIAK40
370HUMANOWSKI MACIEJWŁADYSŁAWOWOM30
371HUSKO DZMITRYGDYNIAM30
372HYBIAK MARIUSZGDYNIAM30
373HYDZIK AGNIESZKAGDYNIAK40
374IGNALEWSKI WOJCIECHSOPOTZEGGER TEAMM40
375IGNATOWICZ ANDRZEJGDAŃSKREAL LOGISTICSM40
376IMIANOWSKI JERZYGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM60
377INGLOT MICHAŁGDAŃSKNORDEA RUNNERSM40
378IWANICKI JANGDYNIAM40
379IWANKOWICZ PAWEŁGDYNIAM30
380JABŁOŃSKI ARIELGDAŃSKBEZ FORMY TEAMM30
381JABŁOŃSKI BARTOSZZGIERZM30
382JABŁOŃSKI BOGUSŁAWGDYNIAACTIVE FLOWM30
383JABŁOŃSKI RYSZARDGDYNIAFITNESSFITBACKM60
384JABŁOŃSKI TOMASZGDYNIAJABŁOŃSKI BOXING TEAMM30
385JACASZEK WOJCIECHGDYNIAM40
386JAGIEŁKA SEBASTIANRUMIAM40
387JAGODZIŃSKA KAROLINALUBICHOWOK40
388JAKUBIEC ALEKSANDRAGDYNIAMAMY TOK40
389JAKUBOWSKI GRZEGORZGDYNIAM30
390JAKUBOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM20
391JAMRÓZ RENATAGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMK50
392JANCZAK WOJCIECHGDYNIACFGM40
393JANECZKO ARKADIUSZGDAŃSKM30
394RODO KWIDZYNRODOM70+
395JANIKOWSKA MARTALĘBORKK30
396JANISZEWSKA MARTYNAGDYNIAK30
397JANISZEWSKI ALEKSANDERWARSZAWABIEGAM Z MARTĄ I OLKIEMM40
398JANKOWSKA JUSTYNAGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAK40
399JANKOWSKI ARKADIUSZPRZODKOWOM40
400JANKOWSKI MACIEJKOWALEWILKIM30
401JANKOWSKI TOMASZGDYNIANORDEA RUNNING TEAMM30
402JANOWICZ ANNAWŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOK40
403JANOWSKA WERONIKAGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
404JANOWSKI ADAMGDAŃSKLENDIM30
405RODO GDYNIARODOM70+
406JAREMA JAKUBKARWIAM40
407JARONIEC ADRIANRUMIAM20
408JARZĘBOWSKA MAGDALENAGDYNIAK20
409JARZĘBSKA MARTAGDYNIAK30
410JASICZEK MATEUSZBOLSZEWOM30
411JASIŃSKI MACIEJIŁAWAM20
412JASIONOWSKA KATARZYNAGDAŃSKXRUNNERSK20
413JASKULSKA KATARZYNARUMIAK40
414RODO SOPOTRODOK20
415JASTRZĘBSKA JOANNAGDYNIAFOREST RUN WICZLINOK40
416JASZCZOŁT BARBARAGDYNIAK50
417JESIONOWSKI ŁUKASZGDYNIAM30
418JETKE AGNIESZKAWLADYSLAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOM40
419JETKE KRYSTIANWŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOM40
420JEŻEWSKA ANNAWEJHEROWOK40
421JĘDRA PIOTRGDAŃSKM30
422JĘDRZEJAK MAGDALENAGDYNIASĄ WOLNIEJSIK40
423JĘDRZEJEWSKI SEBASTIANGDYNIAM30
424JÓZEFOWICZ ŁUKASZGDYNIAM30
425JÓŹWIAK KACPERGDAŃSKALPINE CREWM20
426JUREWICZ MARTA MAGDALENAGDYNIAMSCK20
427JURGIELEWICZ-RÓG JOLANTAGDYNIAK20
428JUSZA MACIEKCZAPLEINTEL RUNNERSM40
429JUSZCZYK RAFAŁPOGÓRZEM40
430KABACIŃSKI DAWIDKOŁOBRZEGM40
431KACZMARSKI RAFAŁGDYNIAHARNAŚ TEAMM30
432KACZYŃSKA MARTAGDANSKK50
433KADUBIEC KAROLINARUMIAK30
434KAISER BARBARAGDAŃSKMANBUDTEAMK30
435KAJETANOWICZ MACIEJBOJANOUKS DRAGON BOJANOM40
436KALASOUSKI YURYGDAŃSKRUN4FUNM40
437KALICA PAWEŁGDAŃSKM30
438KALINOWSKA JOANNAGDAŃSKDUDYCZRUNK50
439KALINOWSKI KRZYSZTOFGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIAM40
440KALKOWSKI PIOTRLĘBORKM50
441KAMERKE ŁUKASZGDAŃSKSEAONICS POLSKAM30
442KAMIŃSKA MARTAGDYNIAK30
443KAMROWSKA-ZALUSKA DOROTAGDANSKMASTERS PGK40
444KANIA IGORGDAŃSKM20
445KANIA JAREKGDYNIAM40
446KANIA MACIEJPOZNAŃM40
447KANIEWSKI WOJCIECHGDAŃSKM16
448KANKOWSKA JUSTYNALUZINOKASZUBI LUZINOK40
449KANT PRZEMYSŁAWGDYNIASPACEFORESTM30
450KANTECKI BARTOSZWROCŁAWM40
451KAPITAN MACIEJGDYNIABOSMANM50
452KAPTURSKI HUBERTGDYNIAK.S. MISZCZE PŁYTAM40
453KARABULUT YAGMURGDYNIAK20
454KARBOWSKI MACIEJGDYNIANORDEA RUNNINGM30
455KARBOWSKI MICHAŁGDYNIASPEEDWAYM20
456KARCZEWSKI KAROLGDAŃSKM30
457KARNACEWICZ DAWIDGDAŃSKM20
458KAROLEWSKI DARIUSZGDYNIAMAMY-TOM40
459KARPIŃSKA AGATAPOGÓRZEK30
460KARPIŃSKI JĘDRZEJSOPOTSWAROVSKI TEAMM30
461KARPIŃSKI PIOTRGDYNIAM20
462KARPOWICZ BARTOSZGDYNIASFORA BOJANOM40
463KARTASHEVICH KANSTANTSINGDANSKM40
464KASPERSKI JAKUBGDYNIAM20
465KASPROWICZ DAMIANGRUDZIĄDZGLOWAM20
466KASZUBOWSKA KATARZYNAGDYNIAKASZUBOWSCY TEAMK30
467KASZUBOWSKI MATEUSZSOPOTM30
468KASZUBOWSKI MICHAŁGDYNIAKASZUBOWSCY TEAMM30
469KAWCZYŃSKA MAGDALENAGDANSKK40
470KAZIRÓD KORNELPOGÓRZEM30
471KĄKOL GRZEGORZGDYNIABALLS OF STEELM30
472RODO GDAŃSKRODOK50
473KĘPARA MARCINGDAŃSKADTRANM30
474KIERZNIKIEWICZ GRACJANARUMIAK20
475KISIEL PIOTRSKOWARCZGDAŃSKIE MŁYNYM50
476KISZKIEL BARTOSZGDYNIAM30
477KITA MARIUSZGDYNIABIBUS TEAMM30
478KLAROWSKI WOJCIECHGDYNIAM30
479RODO PSZCZÓŁKIRODOK40
480KLAWITTER MAJAGDYNIABODYICOACH CYCLING TEAMK20
481KLEIN SEBASTIANKĄPINODĄBROWSKI TEAMM50
482KLEIN-PIÓRKOWSKA MARLENAGDYNIAK30
483KLEM DOLORESGDYNIAMEG RUNK40
484KLIMACH KONRADGDAŃSKM30
485KLIMCZAK MACIEJGDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMM30
486KLIMKOWSKA MONIKAWROCŁAWK40
487KLUSKA DANIELGDYNIAM40
488KŁUJSZO KATARZYNAGDAŃSKK40
489KMIECIAK WERONIKAGDYNIAM16
490KMIECIAK WERONIKAGDYNIAK16
491KMIECIK SEBASTIANGDYNIAM20
492KMIEĆ SEBASTIANGDYNIAM20
493KNITTER ROBERTGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM40
494KOBUS KASJANGDYNIATUSIEM30
495KOBUS KRZYSZTOFGDYNIATUSIEM60
496KOBYLSKI MACIEJREDAM40
497KOCHAŃSKI KONSTANTYGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM16
498KOLBERG SŁAWEKREDAM30
499KOLIŃSKI TOMASZGDYNIAARLA RUNNING TEAMM50
500KOŁACKI ANDRZEJGDYNIARESCUEPRO TEAMM40
501KOŁACZ MATEUSZLUZINOLKST LUZINOM20
502KOŁASKA NATALIAGDYNIAM30
503KOŁATKA ANNAIŁAWAPRZEKOP.WATYK20
504KOMOLIBIO KATARZYNAGDYNIAK30
505KOMOLIBIO WOJCIECHGDYNIAM30
506KONARZEWSKI JACEKRUMIAULTRA WAY TEAMM50
507KONCZAL ARTURKOSAKOWOM50
508KONIECZKA ALAGDYNIAZIAJATEAMK50
509KONIUCH IRENAGDYNIAK40
510KONKOL JOANNAKĄPINOTEAM KĄPINOK40
511KONKOL ŁUKASZGDYNIAM30
512KONOPA JAKUBGDYNIAXLO GDYNIAM16
513KONOPKA PIOTRRUMIANDIM40
514KOPACZEWSKI JERZYGDAŃSKDEVOPSITYM70+
515KOPEĆ IGORSOPOTDZIADEKM40
516KOPROWSKI ANDRZEJGDAŃSKM60
517KORDALSKI JAREKGDAŃSKXRUNNERSM40
518KORJAT BARTEKGDYNIAENDURE TEAMM40
519KOROLUK SŁAWOMIRGDYNIAM70+
520KORTALS PAWEŁWŁADYSŁAWOWOM50
521KORYBALSKA IWONAGDAŃSKK50
522KORYTOWSKI JACEKGDYNIAM50
523KORYTOWSKI TOMASZGDYNIAM50
524KOSECKI TOMASZLINIEWOKS SOKÓŁ ZBLEWOM40
525KOSMOL MACIEJGDYNIAWICHER MISZEWKOM60
526KOSOWSKI MAREKSOMONINOLASER CLEANING - CZYSZCZENIE LASEREMM40
527KOSSAKOWSKA KAROLINAGDANSKK30
528KOSTECKI RAFAŁKRAKÓWMTJSM40
529KOSZAROWSKI JAROSLAWPRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA / STRASZYN ULTRA TEAMM50
530KOSZNIK PATRYKGDYNIANORDEA RUNNING TEAMM40
531KOŚCIELSKI MARIUSZRUMIAKUJAWSCY RUNNERSM50
532RODO GDAŃSKRODOM30
533KOTARSKA MAŁGORZATAGDYNIAK40
534KOTLARZ MICHAŁGDYNIAM40
535KOTŁOWSKI SEBASTIANGDYNIAM30
536KOTUŁA ANDRZEJGDYNIAM60
537KOWALCZUK MARTYNAGDAŃSKK20
538KOWALCZYK BARTOSZGDAŃSKM30
539KOWALCZYK MONIKAGDYNIAK40
540KOWALEWSKI JAROSŁAWRUMIAPROJEKT1000UPM50
541KOWALIK KATARZYNAGDAŃSKIRON TEAMK20
542KOWALIK KATARZYNAGDYNIAK20
543KOWALIK LUCYNAGDYNIAK40
544KOWALIK MACIEJGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM50
545KOWALIK MAGDAGDAŃSKKOWALIKIK30
546KOWALSKI KRZYSZTOFSOPOTHRMAXCROSSTEAMM50
547KOWALSKI MACIEJGDAŃSKM30
548KOWALSKI MICHAŁKOŚCIERZYNAKSR TEAMM50
549RODO GDYNIARODOM30
550KOZAK TOMASZGDYNIAPOKS FAUSTYNKIM50
551KOZIOŁ DOROTAGDYNIAK40
552KOZIOŁ KRZYSZTOFGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITY / BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKU...M40
553KOZŁOWSKA EMILKAGDYNIAK40
554KOZŁOWSKA MALWINAGDYNIAK20
555KOZŁOWSKI JANGDAŃSKM30
556KOZŁOWSKI KAROLGDYNIAM20
557KRAJEWSKA ZUZANNAGDYNIAK30
558KRAJEWSKI MACIEJGDYNIAYAMEOM70+
559KRAJEWSKI ROBERTKOSZALINM30
560KRASIŃSKA MARTYNAGDAŃSKK20
561KRASZEWSKA JOLANTAGDYNIAARLA RUNNING TEAMK40
562KRAUZA ANGELIKATUCHOMWIOSKA SMERFÓWK20
563RODO BOLSZEWORODOK60
564KRAWCZYK PATRYKWEJHEROWOM20
565KREFT BOGUMIŁRUMIATEAM KREFT/ PKAM40
566KREFT KRZYSZTOFREDATEAMKREFTM50
567KREFT ŁUKASZREDATEAM KREFTM40
568KREFT MICHAŁGDAŃSKM20
569KROPIEWNICKI BARTLOMIEJGDYNIAADTRANM40
570KROTOSZYŃSKA ALEKSANDRAGDYNIAM30
571KRÓL KRZYSZTOFGDAŃSKM50
572KRÓL MARTAGDAŃSKPĘDZIVIATRISK40
573KRÓL RAFAŁŁĘCZYCEM30
574KRÓL-WANDACHOWICZ ANNAMOSTYK30
575KRUCZKOWSKA KATARZYNAGDYNIAK40
576KRUK MACIEJRUMIAPARKRUN RUMIAM40
577KRUSZEWSKI RADEKGDYNIAACCENTUREM40
578KRUSZYŃSKA MAGDALENAGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYK40
579KRUŻYCKA ŻANETAGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIAK30
580KRUŻYCKI BARTOSZGDYNIAM40
581KRUŻYCKI DAWIDGDYNIABETTERLIFEM20
582KRYSIAK KAROLINAGDANSKM30
583KRYSPIN MARTA ALEKSANDRAGDAŃSKSTAJNIAKTEAMK30
584KRYWIENKO TOMASZGDYNIAULTRA WAYM40
585KRZEPISZ MARIOLAGDYNIAM50
586KRZYSZKOWSKA JÓZEFAGDYNIAK50
587KRZYŚKO KRZYSZTOFBANINORUNPASSION.PL TEAMM40
588KRZYŚKÓW MICHAŁGDYNIAM30
589KRZYŻANOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM30
590KRZYŻANOWSKI PIOTRGDAŃSKCYFROWE.PLM40
591KSIONEK KATARZYNAGDYNIAK40
592KUBERA GRZEGORZGDYNIAM50
593KUBIK PATRYKŻUKCZYNM30
594KUCHARSKA ANNAGDAŃSK6MKRAWCZYNSKAK40
595KULA DOROTAGDAŃSKK50
596KULAS PAWEŁGDYNIAWYMIATACZEM40
597KULGAJUK DARIUSZJUSZKOWOPRUSZCZ BIEGAM40
598KULGAJUK MICHAŁPRUSZCZ GDAŃSKISTRASZYN ULTRA TEAMM40
599KUNCEWICZ MAREKSUCHY DWÓRM40
600KUPREWICZ GRZEGORZGDAŃSKXRUNNERSM30
601KURACZYK GNIEWKOGDYNIAM20
602KURAS JAKUBGDYNIAUMGM20
603KURASZ FILIPGDYNIAACTIVE FLOW | RUNPASSION.PL TEAMM30
604KUREK MARCINGDYNIAM30
605KUROWSKA MONIKABOJANONIEDŹWIEDŹ TEAMK30
606KUROWSKI KAMILGDYNIASOBCZAK TEAMM20
607KURS MACIEJGDANSKM30
608KUZA-HUPAŁO KARINAGDYNIAK40
609KUZAWIŃSKI KRZYSZTOFGDAŃSKM30
610KWASNIEWSKI OLEKSANDRGDYNIAM30
611KWAŚNIEWSKA JOANNAGDYNIAK30
612KWIATKOWSKA ANNAGDYNIAK30
613KWIATKOWSKI ARTURGDYNIAURZĄD MORSKI GDYNIAM40
614KWIATKOWSKI DAWIDREDAM20
615KWIATKOWSKI FILIPGDYNIAI ALOM16
616KWIATKOWSKI KAJETANKOWALEKOWALE BIEGAJĄM40
617KWIATKOWSKI MARCINGDYNIAM30
618KWIATKOWSKI WIESŁAWREDAKWIATKI BIEGAJĄM60
619KWIDZINSKA DOROTALUZINOPOLIPACK TEAM GWEK40
620KWIDZIŃSKI MICHAŁLUZINOLKST LUZINOM20
621LABUDA KAMILAGDYNIAK30
622LABUDA ŁUKASZGDYNIAM30
623LABUDA MAREKLĘBORKM50
624LABUDDA MIROSŁAWRUMIAMTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAM60
625LABUN ZENONMRZEZINOM50
626LACH KACPERGDYNIALACHU TEAMM20
627LACHOWICZ ADRIANGDYNIAM40
628LADEMANN WIESLAWAGDYNIAK50
629LANDSBERG JANGDAŃSKM16
630LANGE KAROLGDYNIANEVER GIVE UP TEAMM40
631LARYSZ BERNARDGDYNIAWIJHARSM40
632LASKIEWICZ DARIUSZGDAŃSKBIEGUSYM50
633LASKOWSKA MAJAGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAK20
634LASKOWSKI PAWEŁGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM16
635LASKOWSKI RADOSŁAWGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM50
636LASKOWSKI WIESŁAWGDYNIAM40
637LASOCKA MARIAGDYNIAIII LO W GDYNIK16
638LATOSINSKA KAMILAGDAŃSKK30
639LATOSINSKI JACEKGDAŃSKOSOWA BIEGAM30
640LECYK MICHAŁ TYMOTEUSZGDYNIAQKSM30
641LEGUCKI MICHALGDYNIAM40
642LEMANCZYK PAULINAGDYNIAK30
643LEMAŃCZYK MARCINGDYNIAM40
644LEMIESZEK KAMILGDAŃSKPLICHTA RUNNING TEAMM30
645LENARCZYK EWELINAGDYNIAK20
646LEONOWICZ PATRYCJAGDYNIAK30
647LEPA-ROMAN MAGDALENABOLSZEWOK40
648LEPAK NATALIACHOJNICEK20
649LESZCZYŃSKI PAWEŁGDYNIAM20
650LESZKOWICZ KORNELGDYNIAPBC BUDOWNICTWOM30
651LESZKOWICZ KRZYSZTOFPOGÓRZEDOMAX RACING TEAMM30
652RODO GDAŃSKRODOK40
653LEWANDOWSKA MAŁGORZATARUMIAK30
654LEWANDOWSKI DARIUSZPELPLINAKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESSM40
655LEWANDOWSKI ERNESTGDYNIAM30
656LEWANDOWSKI MICHAŁGDANSKINTEL RUNNERSM40
657LEWICKI GRZEGORZGDAŃSKM40
658LEWICKI MICHAŁKOSAKOWOM20
659LEWNA ADAMKAMIEŃUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK / DOMESTAM30
660RODO ROZLAZINORODOM50
661LICHTENSTEIN PAWEŁGDYNIAM20
662LICZNERSKA MAGDALENAGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYK30
663LIDZBARSKI ADAMSZEMUDM40
664LIDZBARSKI JANUSZCHWASZCZYNOM40
665LINKIEWICZ WOJCIECHGDYNIAM30
666LIP MATEUSZGDYNIAM30
667LIPIEC JACEKGDYNIAM50
668LIPKO ADRIANNAGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLK30
669LIS DAGMARAGDANSKK30
670LISAKOWSKA ALICJAGDAŃSKM30
671LISZEWSKI PAWEŁGDAŃSKSMART4AVIATION / ADIDAS RUNNERS TRICITYM30
672LISZEWSKI SZYMONCHWASZCZYNOSKLA SOPOTM16
673LITKA DANUTAGDYNIAK40
674LITKIEWICZ ELŻBIETAGDYNIAK60
675LITWIN JAROSŁAWRUMIARUNPASSION.PL TEAMM60
676LUKASHENKO VITALIIGDYNIAM30
677RODO GDAŃSKRODOM40
678LYSENKO VLADYSLAVGDAŃSKM20
679ŁABAS WOJCIECHGDYNIAM40
680ŁAGOWSKI KRZYSZTOFWARSZAWAMORELKAM30
681ŁAKOMSKA BARBARAGDYNIAK60
682ŁAKOMSKI MATEUSZSOPOTM40
683ŁAPIGROWSKI JANLĘBORKKLUB 42,2 LĘBORKM40
684ŁAPIŃSKI JACEKGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM20
685ŁAPIŃSKI KAMILRUMIAM40
686ŁAPUĆ KRZYSZTOFGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM40
687ŁAZAR KAROLINAWEJHEROWOK30
688ŁAZAR KLAUDIAŁĘCZYCEK20
689ŁĄCKI MAKSYMILIANGOŁUBIEM16
690ŁĄCKI MICHAŁGDYNIAM30
691ŁĘPICKI BARTOSZGDAŃSKM20
692ŁOZAK KINGAGIŻYCKOK20
693ŁUCKA-WOWCZUK KINGAGDYNIAK20
694ŁUGOWSKI MARCINGDAŃSKM40
695ŁUKASIEWICZ MICHAŁGDAŃSKBRIGHT.DEV / DUDYCZ RUNM30
696ŁUKASZ WASYLKA ŁUKASZLUZINOKASZUBI LUZINOM40
697ŁUNIEWSKA SANDRAGDYNIAM20
698ŁUTOWICZ-PILARCZYK MONIKAGDYNIAK50
699MACHOLA KAROLINAGDYNIAGRUPA BIEGOWA NDIK40
700RODO GDYNIARODOM30
701MACHULA IWONAMRZEZINOK50
702MACIASZEK ANDRZEJPOGÓRZEM40
703MACIEJ SZCZEPAŃSKI MACIEJGDAŃSKGDAŃSKI HARPAGANM20
704MACIJEWSKA BOŻENAGNIEWOWOK40
705MACKOJĆ SYLWIAKARTUZYPRECELKIK20
706MAĆKOWIAK ANNAGDAŃSKDZIKI Z TRÓJMIASTAK40
707MAGIERA GRZEGORZGDYNIAM16
708MAJ MICHAŁGDAŃSKZIOMKIPOZIOMKIM30
709MAJEWSKI PAWEŁRUMIAM30
710MAJSTEREK KAROLINAGDYNIAMAMY TOM40
711MAJSTEREK MARCINGDYNIAMAMY TOM50
712MAJSZAK JÓZEFGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM70+
713MAKARA DOROTAGDYNIAMAMY TOK40
714MALCZEWSKA MARTARUMIAM40
715MALCZYK MARCINGDYNIAASSA MEBLEM40
716MALEC JANGDYNIAM20
717RODO GDAŃSKRODOM30
718MALINOWSKI PIOTRWARSZAWACHŚ TRITEAMM20
719MANDRYK ŁUKASZGDAŃSKGDAŃSKIE MŁYNYM30
720MANOWIEC JACEKGDYNIAKANCELARIA RADCY PRAWNEGOM40
721MANTHEY KRZYSZTOFGDAŃSKR3NOM50
722MANTUREWICZ MACIEJGDYNIAFERRO VITELLO | YTRAINERM40
723MAŃKOWSKI TOBIASZGDYNIAM20
724MAŃSKI ROBERTBOJANORUNPASSION.PL TEAMM40
725MARCIN KUPTZ MARCINRUMIAWKURW TEAMM40
726MARCINIAK BARTGDYNIAM30
727MARCZUK MARTAGDYNIABIEGAM Z OLKIEMK30
728MAREK PRZEMYSŁAWKLECZEWM40
729MARSZAŁEK MARIAGDYNIAHARPAGAN GDAŃSKK40
730MARSZAŁEK SEBASTIANRUMIAPROJEKT1000UPM30
731MARZEION GRZEGORZWEJHEROWOM50
732MASEWICZ IGORGDYNIAM30
733MASŁOWSKI DORIANGDYNIAM40
734MASZOTA BARTŁOMIEJGDYNIA / WARSZAWAM30
735MAŚLAK ANNAGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLK50
736MAŚLAK RADOSŁAWGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM50
737MATUSIAK MARCINGDYNIAM40
738MATUSIEWICZ ADAMSKRZESZEWOSPACEFORESTM40
739MATUSZEWSKI KAROLWEJHEROWOM30
740MATUSZEWSKI MARZENABERLINDUDYCZRUNK50
741RODO BOŻEPOLE WIELKIERODOM50
742MATYSZEWSKI JAROSŁAWGDAŃSKM50
743MAZEIKA ROMASSOPOTM30
744MAZUR GABRIELAGDYNIAK50
745MAZUR TOMASZGDAŃSKBUTTERFLYM40
746MAZUREK MATEUSZPRUSZCZ GDAŃSKIMTES FAMILYM30
747MĄDRY ARTURBOJANOM30
748MECHANISZYN KAROLINAGDAŃSKSISTERS POWERK40
749MECHLIŃSKI ŁUKASZLĘBORKKLUB 42,2M40
750MEISSNER JANGDYNIABIEGUN OCR TEAMM30
751MERCHUT MARCINGDYNIAM20
752MIAROWSKA JOANNAREDAK40
753MICHALAK KONRADGDAŃSKROCKYM40
754MICHALEWSKA KLAUDIAGDYNIAK30
755MICHALEWSKI MACIEJGDYNIALINK GROUPM40
756RODO GDYNIARODOK50
757MICHALSKI BARTOSZGDYNIAM40
758MICHNA ANDRZEJGDYNIAM50
759MICHNO ANNAGDAŃSKK40
760MIELCZARSKA MONIKAGDYNIAK30
761MIELEC AGNIESZKAGDYNIAK30
762MIELEC MATEUSZGDYNIAM30
763RODO GDANSKRODOM30
764MIKOŁAJCZYK KATARZYNAGDYNIAMAMY TOK40
765MIKOŁAJCZYK SŁAWOMIRGDYNIAHORYZONTM50
766MIKOSZ ZBIGNIEWGDYNIAM70+
767MIKUCKA ALEKSANDRARUMIAK70+
768MIKUCKI TOMASZRUMIAM30
769MILBROD DARIUSZGDYNIAMERIDAM40
770MILEWSKI ROBERTGDYNIACOMPLEXSPORTSM50
771MIŁKOWSKI JACEKZŁOTÓWM20
772MINIATORSKA ALEKSANDRAGDYNIAK40
773MINIATORSKA ZOFIAGDYNIAM16
774MINZYANOV ANTONGDYNIAM30
775MIOTK PATRYKLUZINOPAPRYK ŻARÓWAM20
776MIOTKE ADAMGDYNIAM30
777MISIEJUK MACIEJTORUŃM50
778MISZTAL MACIEJGDYNIAAPLITTM50
779MIŚKOWIEC-CZECH PATRYCJAGDYNIADĄŻĄC DO MARATONUK40
780MIZGIER MARIUSZGDAŃSKM30
781MLECZEK ALEKSANDRAGDAŃSKK40
782MŁODZIŃSKA MAŁGORZATARUMIAASONI POLSKAK40
783MŁYŃSKA MONIKASIERAKOWICEK20
784MOGIŁKA ALEKSANDERGDYNIAM30
785MORANKO KRZYSZTOFGDYNIAM40
786MORZUCH DARIUSZGDYNIAM20
787MOSZCZYŃSKI RADOSŁAWGDYNIAACTIVE FLOWM40
788MROCZEK PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
789MROCZEK ROBERTRUMIAPARKRUN RUMIAM50
790MROCZEK SYLWIARUMIAPARKRUN RUMIAK50
791MROCZKOWSKI BARTŁOMIEJGDYNIAM30
792MUCZYŃSKI BAROSZGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
793MYSZK HENRYKGDYNIAM30
794MYSZKIER MARIUSZMALBORKMUZEUM ZAMKOWE W MALBORKUM40
795NACZK MILENAGDYNIAMAKIJAŻ PERMANENTNY MILENA NACZKK30
796NADOLSKI JANWŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOM30
797NAGÓRSKI WŁADYSŁAWGDAŃSKM40
798NAJDA MONIKA NAJDASOPOTK40
799RODO GDYNIARODOM30
800NAŁĘCZ MATEUSZCZERNICE BOROWEM30
801NASTROZNY LESZEKGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM50
802NECEL ADAMWŁADYSŁAWOWOADTRANM50
803NERĆ PATRYCJAGDAŃSK7PRO SIÓDMIAK TEAMK20
804NEUFELD MARCINGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
805NICEWICZ ROBERTGDYNIANICEK TEAMM50
806NIEDŹWIECKI JAKUBGDYNIAM30
807NIEDŹWIEDZK ŁUKASZGDYNIAM30
808NIEMCZYK KATARZYNAGDYNIAK40
809NIEMYJSKA BEATANOWY DWOR GDANSKIZANTYR SZTUMK20
810RODO PIERWOSZYNORODOM30
811NIKULIN DAGMARAGDYNIABIEGA ZIEK30
812NOSEWICZ ALEKSANDRAGDYNIATUSIEK30
813NOWAK ANDRZEJGDYNIAE=2,7182818284590452...M40
814NOWAK ARKADIUSZGDAŃSKM50
815NOWAK GRZEGORZGDAŃSKM20
816NOWAK KACPERGDAŃSKM30
817NOWAK MARCINDĘBOGÓRZEM40
818NOWAK MICHAŁGDYNIANOWAKKANCELARIA.PLM30
819NOWAK MIROSŁAWBOLSZEWOM50
820NOWAK SEBASTIANGDYNIAM40
821NOWAKOWSKI NORBERTGDYNIAOZD MIELONE NA KOZETCEM40
822RODO GDYNIARODOK20
823OCALEWICZ KONRADGDYNIAM50
824OCHNIK WITOLDGDYNIAM50
825OFMAN PIOTRGDYNIAMOTYWATORNIA TEAMM40
826OKOŃ MICHAŁGDYNIAPARKRUN GDYNIAM40
827OKROJ BARTOSZGDYNIATITANIC GDYNIAM20
828OLEJNICZAK BARTOSZGDYNIAM30
829RODO GDYNIARODOM40
830OLSZEWSKA OLGAGDYNIAK30
831OLSZEWSKI DARIUSZGOWINOZAMENAM40
832OLSZEWSKI PIOTRGDAŃSKM30
833ORLIKOWSKI TADEUSZGDYNIABIEGAJĄCA GDYNIAM70+
834ORŁOWSKA DOROTAPOGÓRZEK40
835ORŁOWSKI FABIANSOPOTM30
836ORŁOWSKI PIOTRGDYNIAINTEL RUNNERS | ELEKTRONICZNE JEDNOROŻCEM30
837ORNAL MIROSŁAWWEJHEROWOM60
838ORNATOWSKA ANITAGDYNIAK30
839ORZECHOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM30
840OSOWSKI PAWEŁRUMIAPAPRYKARZ BARCELOŃSKIM20
841OSSOWSKA MARIAGDYNIAK40
842OSTROWSKI ŁUKASZGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM30
843OŚCIŁOWSKA AGNIESZKAREDAK30
844PACZKOWSKI TOMASZSOPOTM20
845PALKA ALEKSANDRAGDAŃSKK30
846PALMA PAWEŁREDAMARINA GDYNIA TEAMM40
847PAŁYGA DAMIANGDYNIATITANIC GDYNIAM20
848PARCZEWSKI MICHAŁLĘBORKKKS LEBORKM30
849PASIERBSKA EWAGDAŃSKK20
850PASTOR LUCYNAGDYNIAMAJA TEAMK30
851PASTWA MICHAŁGDYNIAM40
852PASZKIEWICZ KAROLELBLĄGTEAM GDANSKIE MLYNYM30
853PATACZ JULIAGDAŃSKADTRANK20
854PATEK SYLWIAZBYCHOWOAKTYWNE ZBYCHOWOK40
855RODO GDYNIARODOK20
856PATOK BARTŁOMIEJGDYNIAM30
857PATOKA JAROSŁAWKARCZEMKIBIEGAMYRAZEM.PLM60
858PATOKA WOJCIECHKARCZEMKISIM GDYNIAM20
859PAWELSKI DANIELGDAŃSKM40
860PAWEŁCZAK BARBARACZAPLEFIT CZAPLEK30
861PAWEŁKO ANDRZEJGDYNIAM50
862PAWLAK DEZYDERIAGDYNIACTS/I ALOK40
863PAZIO ARTURWARSZAWAFAUSTYNA TEAMM40
864PĄCZEK ANDRZEJGDAŃSKCOOKIESM50
865PE ADIRUMIAM30
866PENK DOMINIKLĘBORKTELSIM LĘBORK TEAMM30
867PEPLIŃSKA KATARZYNADOBRZEWINOMAMY TOK40
868PEPLIŃSKI DARIUSZBYTÓWM30
869PERDEUSZ MARCINGDYNIACHŚ TRITEAMM20
870PERGOŁ MAREKBORKOWOADIDAS RUNNERS TRICITYM50
871PERLATOV IHORWARSZAWAM30
872PERUCKI MACIEJGDYNIABIEGAMYRAZEM.PLM30
873PESTA ADAMGDYNIAUKS AZYMUT 45M50
874PESTA ANNAGDYNIAUKS AZYMUT 45 GDYNIAK20
875PETKOWSKI MICHAŁGDYNIAHES GDYNIAM20
876PETTKE JUSTYNARĘBIECHOWOK30
877PIASEK ŁUKASZRUMIAADTRANM30
878PICH ANNAGDYNIAGOLDEN TEAMK40
879PICH PAWELGDYNIAGOLDENTEAMM30
880PIECHOTA MACIEKGDYNIAWWW.POMOZPRZEMKOWI.PLM70+
881PIECZKO KONRADMRĄGOWOM30
882PIELACHOWSKA AGATAGDYNIAK40
883PIERZANKOWSKI JAKUBGDAŃSKM30
884PIERZCHALA BARTOSZGDYNIAM30
885PIETRUSZEWSKA AGATAGDAŃSKK30
886PIETRUSZKA MAGDALENAGDAŃSKK30
887PIJAR KATARZYNAGDAŃSKK30
888PILACHOWSKA ANNAGDYNIAK40
889PILARCZYK JACEKGDYNIAM50
890PIONK TADEUSZRUMIAPROJEKT 1000UPM40
891PIÓR MACIEJGDYNIAOIRP GDAŃSKM40
892PIRYCKI TADEUSZROZLAZINO-KARCZEMKI 97KS ROZŁAZINOM60
893PIWOWARSKI JAROSLAWGDAŃSKM40
894PLENIS JAKUBGDAŃSKZIOMKIPOZIOMKIM30
895PLICHTA MAŁGORZATAREDAK20
896PŁACHTA TOMASZRUMIASAMOTNY KOJOTM50
897PŁUKARSKI TOMASZLUZINOM30
898PŁUSA ŁUKASZGDYNIAM40
899POBŁOCKA HANNAGDYNIAK40
900POBŁOCKI KRYSTIANRUMIAM30
901POCIASK KAMILGDYNIAM30
902POCIASK KRZYSZTOFRUMIAM40
903PODLAWSKI PIOTRKWIDZYNJABIL KWIDZYNM40
904PODOLAK MONIKAGDYNIAWATAHAK30
905PODSIADŁA JULIAKRĘPKOWICEK40
906POKORSKA JULIAGDYNIAK20
907POLAKOWSKA EWELINAGDAŃSKK30
908POLAKOWSKI MICHAŁGDAŃSKPROFIL SOFTWAREM30
909RODO GDYNIARODOM50
910POLATOWSKI KRZYSZTOFGDANSKDUDYCZRUNM40
911POŁKA PIOTRGDYNIAWE WOOD PLAYM40
912POMAGRUK ŁUKASZGDAŃSKM30
913PONIATOWSKA PATRYCJAGDYNIAK30
914PONIEWIERSKI MAREKGDANSKJABŁOŃSKI BOXING TEAMM40
915PORANSKI OKTAWIUSZGDYNIAM40
916POSŁOWSKI SZYMONGDYNIAM40
917POWAJBO KRZYSZTOFGDYNIAORLEN RUNNING TEAMM40
918POŹNIAK EWELINAGDYNIAK30
919PÓŁTORAK KAROLINAMOSTYK30
920PRETWIC-KRAJEWSKA AGNIESZKAGDAŃSKNORDEA RUNNERSK30
921PRĘTNIK DAWIDRUMIAOSNIP WP/ GONGO TEAMM40
922PROKOPIUK KATARZYNAGDYNIAK40
923PROKOPIUK KRZYSZTOFGDYNIAM50
924PROKURAT BARTOSZGDYNIAWHITE WOOD NIERUCHOMOŚCIM40
925PRUSZAK WOJCIECHBYTÓWM30
926PRUSZYŃSKA DALIAGDYNIAM30
927PRZEKOP MICHAŁGDYNIAPRZEKOP.WATYM30
928PRZYBORSKI MICHAŁGDYNIAM40
929PRZYBYLSKI DAWIDGDYNIAKKK DZIKI TEAM KWIDZYNM20
930RODO RUMIARODOM40
931PRZYWIECZERSKI KRZYSZTOFWŁOCŁAWEKCASTORAMAM30
932PSIUK MATEUSZELBLĄGTEAM KRUCHEGOM30
933PTASZEK KACPERBANINOSPOAM30
934PTASZYŃSKA ANNAGDYNIAK30
935PUCHŁOWSKI HUBERTGYDNIAM20
936PUDEŁKO RAFAŁGDYNIAMAMY TOM40
937RADTKE KAMILWEJHEROWOM20
938RODO GDAŃSKRODOK40
939RAKOWSKI EDWARDGDYNIADEAF RUNNINGM50
940RAPACKI SZYMONGDAŃSKNORDEA RUNNERSM30
941RATHNAU KRZYSZTOFGDYNIAM30
942RATKOWSKI WOJCIECGGDAŃSKM70+
943RAUF DANIELGDANSKM20
944RAUF LICEANASANTA ISABEL DO RIO NEGROK30
945RECKI PAWEŁREDAMUZYCZNY STARTERM30
946REITER PIOTRBOLSZEWOPORTA RUNNING TEAMM40
947REK JOANNARUMIAK40
948REMIZOWICZ JACEKGDAŃSKEASYRUNNING TEAMM20
949RESMER TOMASZGDYNIAM40
950REZLER-DUNAJEWSKA MAGDALENAGDYNIAK40
951REZMER-MAZEPA JOANNAGDAŃSKTEAM GDAŃSKIE MŁYNYK40
952RICHERT DANUTATUCHOMADIDAS RUNNERS TRICITYK40
953RICHERT HENRYKTUCHOMADIDAS RUNNERS TRICITYM50
954RICHERT NATALIATUCHOMADIDAS RUNNERS TRICITYK20
955RINC MAŁGORZATAGDYNIAMAMY TOK30
956RITTER NATALIABOLSZEWOK20
957ROCZNIOK PIOTRGDYNIAPARKRUNM50
958ROGAŁO SEBASTIANGDYNIAM30
959ROGIŃSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
960ROGOWSKI MICHAŁGDAŃSKM40
961ROK-CZAPIEWSKA IWONAGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITY / FIGHTING RUNNERSK30
962ROMANOWSKI MACIEJGDYNIAM30
963ROMPCA DARIUSZLUZINOKASZUBI LUZINO - KASZËBI LËZËNOM60
964RONDUDA ROBERTGDYNIAPK UM GDYNIM40
965ROSTANKOWSKA DOMINIKAGDAŃSKK30
966ROSZMAN HENRYKORLEM70+
967RÓŻYŃSKI MARCINGDYNIAM20
968RUCHNIEWICZ JAKUBREDAM30
969RUCINSKI KRZYSZTOFGDYNIACFGM30
970RUCIŃSKA ANNAGDYNIACFGM30
971RUCIŃSKI MAREKGDYNIACHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIAM50
972RUCZYŃSKI MACIEJRUMIAPARKRUN RUMIA/DECATHLON RUMIA BIEGAM60
973RUDNICKI MACIEJGDYNIAASPIRE POWER CLUBM30
974RUDŹKO WOJCIECHWEJHEROWOM50
975RUM MAGDAGDYNIAK40
976RUNOWSKI KAROLWEJHEROWOKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDM40
977RUTKOWSKI DAWIDBOJANOM20
978RUTKOWSKI MACIEJGDYNIAWYSPORTOWANIM50
979RYCHARSKA SYLWIAKOLBUDYLEŚNA RUNDAK30
980RYCHARSKI KONRADKOLBUDYLEŚNA RUNDAM40
981RYCHTA RADOSŁAWWEJHEROWOM30
982RYCHTER KRZYSZTOFGDAŃSKAKTYWNYM40
983RYDZEWSKI OSKARGDYNIAM20
984RYMARZ PAULINABOJANOPĘDZĄCE ŚLIMAKIK30
985RYNKIEWICZ DARIUSZDĘBOGÓRZEPETROLIFTM40
986RYNKIEWICZ JAKUBDĘBOGÓRZEM16
987RYŚ DAWIDGDYNASPECTRAM30
988RYŚ DOROTAGDYNIALYNXUPK40
989RYŚ MARCINGDYNIALYNXUPM40
990RYWALSKA ANGELIKAGDYNIAACH STUDIO GDYNIAK20
991RYWALSKI ROBERTGDAŃSKM40
992RZĄD KRZYSZTOFGDAŃSKSYNOPSYS RUNNING TEAMM30
993SADOWSKA EWELINAGDYNIAK30
994SADOWSKI ADRIANGDYNIAM20
995SADOWSKI KONRADCHOJNICEM30
996SADOWSKI TOMASZGDYNIAM30
997SALKOWSKA BARBARAGDAŃSKK40
998SAŁADZIAK PIOTRSOPOTNORDEA RUNNING TEAMM30
999SAŁUSTOWICZ PATRYCJAGDAŃSKM50
1000SANIEWSKI RADOSŁAWOLSZTYNGÓRAL SWIMM40
1001SAPIEGO JOANNAGDYNIAGRUPA BIEGOWA NDIK30
1002SARNOWSKA MAGDALENACHWASZCZYNOURZĄD MORSKI W GDYNIK50
1003SARNOWSKI MARCINCHWASZCZYNOSPACEFORESTM50
1004SAWICKI KAMILSUWAŁKIM20
1005SAWICKI SZYMONOLSZTYNKUROPATWA TEAMM30
1006SCHMIDT BEATAGDYNIAOPEN WATER TEAM SOPOTM50
1007SCHRÖDER ADAMGDYNIAM40
1008SCHWANN MIROSŁAWWEJHEROWOWEJHEROWSKIE ŁABĘDZIE/ KENTIA TEAMM70+
1009SCHWEDA JUSTYNATORUŃK50
1010SELEMAN DAREKGDAŃSKM50
1011SEMSCH ARTURGDYNIAKS PIDRINA GDYNIAM60
1012SENDOBRY JAKUBGDYNIAM20
1013SHULGAN ALEXANDRGDAŃSKM30
1014SHUPLIAK VIKTORGDYNIAM30
1015SIEMCZUK BOGUSŁAWGDYNIACTM TEAMM50
1016RODO GDYNIARODOM50
1017SIERHEJ NATALIAGDYNIAK30
1018SIERZPUTOWSKA EWAWARSZAWAGUNS&ROSES RUN TEAMK50
1019SIKORA PIOTRMOJUSZM30
1020RODO GDAŃSKRODOM40
1021SIUDOWSKI ROBERTKOSZALINM30
1022SIWIELA MATEUSZRUMIARUNEDA / RUNPASSION.PL TEAMM30
1023SKALSKA JULIANNAGDYNIAK20
1024SKAŁKOWSKI MICHAŁGDAŃSKPROFIL SOFTWAREM30
1025SKARBEK MICHAŁGDYNIAM30
1026SKAWIŃSKI TOMASZGDYNIABIKE FIT CEZARYM50
1027SKERKA DAGMARAGDYNIAK20
1028SKOMOROKO PAWEŁGDYNIAM30
1029SKONECZNY KAMILGDYNIAENTREGAM40
1030SKOWROŃSKI TOMASZGDYNIAM30
1031SKÓRSKA MARTYNAGDAŃSKM&MK30
1032SKRUNDZ TOMEKGDYNIATOMINATORM40
1033SKRZYPKOWSKI DANIELGDYNIASKR.TEAMM50
1034SKUBIJ KRZYSZTOFGDYNIAM30
1035SKUPIEŃ TOMASZKOSAKOWOM30
1036SKUZA MATEUSZWEJHEROWOMAJA TEAMM30
1037SKWAREK MAGDALENAGDYNIAPIDRINA GDYNIAK40
1038SKWAREK PIOTRGDYNIAPIDRINA GDYNIAM40
1039SKWIERCZ JANGDYNIAM16
1040SKWIERCZ TOMASZGDYNIAM40
1041SŁAWSKI KRZYSZTOFBYTÓWGOCHM50
1042SŁOWIK DAMIANGDYNIAMKRAWCZYŃSKA TEAMM40
1043SMOLEŃSKI MICHAŁGDYNIAM20
1044SOBCZAK MARTYNAGDYNIAK20
1045SOBIECKI SZYMONGDYNIAM20
1046SOBIEGRAJ JERZYPOZNAŃKB.IM.MACIEJA FRANKIEWICZAM70+
1047SOKOLOWSKI REMIGIUSZGDYNIAM50
1048SOLARZ MARTAGDYNIAK30
1049SOLARZ MICHAŁGDYNIAM30
1050SOSNOWSKI PAWEŁGDYNIAWATAHAM40
1051SOSZYŃSKI MIROSŁAWGDYNIAM40
1052SOWA MICHAŁGDAŃSKMMSERVICE.GDA.PLM30
1053SOWIŃSKI PATRYKMALBORKCHORS TEAMM20
1054STACHOWICZ KAROLINASKÓRCZAKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESSK30
1055STAFŃSKI ŁUKASZROZLAZINO-REDYSTOWO 102KS ROZŁAZINOM40
1056STANISZEWSKI PATRYKTORUŃM30
1057STANKIEWICZ ALEKSANDRARUMIAK30
1058STANKIEWICZ MARIOLASTRASZYNDUDYCZTEAMK40
1059STANKIEWICZ MICHAŁGDYNIAJ.S.HAMILTONM30
1060STANKIEWICZ TOMASZSTRASZYNDUDYCZRUNM50
1061STEC PAWEŁGDAŃSKMKRAWCZYŃSKA TEAMM30
1062STELMASIEWICZ MICHAŁGDAŃSKM30
1063STENKA ADAMGDAŃSKINTELM40
1064STENKA TOMASZPUCKM40
1065STĘPIEŃ ANNABORKOWODUDYCZ RUNK40
1066STOLC IRENEUSZGOŁUBIEKASZUBSKI BIEGACZM40
1067STOLC MICHAŁGDAŃSKM40
1068STOLTMAN NATALIAGDAŃSKK20
1069STRADOMSKI ROMANGDAŃSKSEAONICS POLSKAM50
1070STROMIDŁO JANSWARZEWOM40
1071STRONGOWSKA NATALIAGDAŃSKK30
1072STRUCZYŃSKA MAGDALENAGDYNIAZUKIK30
1073STRUŻYŃSKI SZYMONGDAŃSKADTRANM40
1074STRUŻYŃSKI TOMASZGDAŃSKADTRANM40
1075STRZELCZYK ADAMGDAŃSKIRON TEAMM40
1076STUDZIŃSKI RAFAŁGDYNIAM30
1077SULAK WOJCIECHGDAŃSKM70+
1078SULIŃSKI DANIELGDAŃSKM30
1079SUSZEK ROMANGDAŃSKM50
1080SUTKOWSKI PIOTRGDAŃSKMOOSEY_LABM30
1081SWINIARSKI KAROLGDYNIAM30
1082SYMKOWIAK MAGDALENAGDYNIAK30
1083RODO GDAŃSKRODOM30
1084SYRYCA NATALIAGDYNIAK30
1085SZAFRAN BARTOSZGDAŃSKM30
1086SZAJDZIUK EWELINAJANKOWO GDAŃSKIEK40
1087SZAJDZIUK PIOTRJANKOWO GDAŃSKIEADTRANM40
1088SZANIAWSKA-ZAJĄC KAMILAGDYNIAK30
1089SZARMACH ŁUKASZGDYNIAM30
1090SZATKOWSKI MARCINGDYNIAM16
1091SZCZĄCHOR DOMINIKAGDYNIAK20
1092SZCZĘSNY LESZEKGDAŃSKM30
1093SZCZĘSNY MARCINGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM40
1094SZCZYPIOR MARCINZBLEWOSOKÓŁ ZBLEWOM40
1095SZCZYPIOR SARAGOWINOM20
1096SZEFER MICHAŁGDYNIAM30
1097SZELIGA JANUSZSUCHY DWÓRM50
1098SZENWALD MARTYNA SZENWALDDZIEMIANYK20
1099SZKARADKIEWICZ ADAMWEJHEROWOPORTA RUNNING TEAMM40
1100SZLAS PIOTRSTRZEBIELINOM50
1101RODO RĘBIECHOWORODOK70+
1102SZMELTER JACEKGDYNIAM30
1103SZOPA CEZARYGDYNIAGPUMPKIN RUNNING CLUBM20
1104SZOPA MAŁGORZATAGDYNIAULTRA WAY TEAM / RUNEDAM40
1105SZOPA MAREKGDYNIAULTRA WAY TEAM /RUNEDAM50
1106SZOR MARCINGDAŃSKGDAŃSKIE MŁYNYM40
1107SZOSTEK MAREKGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM20
1108SZRAMKA OSKARGDYNIAM30
1109SZTORCH MAGDALENAGDYNIAK50
1110SZUBIŃSKI MIESZKOGDYNIAM30
1111SZULC PIOTRGDYNIAM30
1112SZUSTEK ADAMTUCHOMSZUSTY TEAMM40
1113SZUSTEK NATALIATUCHOMSZUSTY TEAMK40
1114SZUTENBERG MARCINGDYNIAM30
1115SZWEDA MAREKZBLEWOKS SOKÓŁ ZBLEWOM40
1116SZYBOWSKA PAULINAKOŚCIERZYNAKUJAWSCY RUNNERSK30
1117SZYDŁAK MARCINROKITNICAM30
1118SZYMAK EWELINABARNIEWICEK40
1119SZYMANIUK MAŁGORZATASOPOTK50
1120SZYMAŃSKA ANNAORLEATHLETIC APOLLOK30
1121SZYMAŃSKI ADAMLĘBORKSTOWARZYSZENIE 42,2M50
1122SZYMAŃSKI MACIEJWEJHEROWOM30
1123SZYMAŃSKI MICHAŁGDYNIAM50
1124SZYMAŃSKI SZYMONGDYNIAM16
1125SZYMCZUK MONIKAGDYNIAGROMIK GDYNIAK20
1126SZYMCZUK RAFAŁGDYNIAGROMIK GDYNIAM30
1127SZYNWELSKI BŁAŻEJGDYNIAM30
1128SZYNWELSKI JACEKGDYNIAM40
1129SZYPULSKA SYLWIAGDYNIAK30
1130ŚCIECHOWICZ ADAMGDYNIAM50
1131ŚCIECHOWICZ AGNIESZKAGDYNIAK40
1132RODO GDYNIARODOK40
1133ŚLIWIŃSKI ADRIANGDAŃSKHAKEN & BUBU TEAMM20
1134RODO LUBICZRODOM40
1135ŚLIWIŃSKI TOMASZGDYNIAHAPAG-LLOYD RUNNING CREWM30
1136ŚLUSARCZYK ALEKSANDRAGDYNIAK20
1137ŚLUSAREK MATEUSZGDYNIAM20
1138ŚMIAŁKOWSKI KAMILGDYNIAM30
1139ŚMIGAJ MIROSŁAWGDYNIAURZĄD MORSKI GDYNIAM70+
1140ŚNIADOWSKA KATARZYNAGDAŃSKK30
1141ŚWIĄDER MIROSŁAWKOLBUDYRUNPASSION.PL TEAMM50
1142ŚWIĄDER PAWEŁGDAŃSKRUNPASSION.PL TEAMM20
1143ŚWIĄTEK DANIELGDYNIAM20
1144ŚWIGOST STANISŁAWGDAŃSKEASYRUNNING TEAMM40
1145RODO GDYNIARODOM50
1146TABOROWSKI ARKADIUSZGDAŃSKM40
1147TALAŚKA BŁAŻEJREDAM16
1148TALAŚKA RADOSŁAWRUMIAM40
1149TANAŚ AGNIESZKAGDYNIAK40
1150TANAŚ KRYSTIANGDYNIAM40
1151TARASZKIEWICZ GRZEGORZGDYNIAMIASTO GDYNIAM30
1152TARGOSZ MAREKGDYNIAM40
1153TARKOWSKI PRZEMYSŁAWGDYNIAM30
1154TARNOWSKI KRZYSZTOFGDYNIAM40
1155TASZAREK JAKUBGDYNIAM20
1156TATROCKI DANIELGDYNIARUNFORFUN GDYNIAM40
1157TERMAN MIKOŁAJGDYNIAHOLLANDS HOPEM20
1158TOBOŁA MICHAŁGDAŃSKSZYBKI SKŁADM40
1159TOKARSKA JOANNA TOKARSKAHOPOWOK30
1160TOKARSKI BARTOSZGDYNIAENDURE TEAMM30
1161TOKARZ BOGUSŁAWGDYNIATOMATRONIK ACTIVE TEAMM60
1162TOKARZ MARCINGDYNIAM30
1163TOKARZ MARTAGDYNIAK30
1164TOMA KAMILGDYNIAM40
1165TOMASZEWSKI JAROSŁAWGDYNIAAQASWIMM40
1166TOMKIEL WOJCIECHGDYNABBLM50
1167TRUSZCZYNSKI MATEUSZROKITKIM30
1168TRUSZCZYŃSKI MIKOŁAJGDYNIAM30
1169TRZEBIATOWSKI JERZYGDYNIAADIDAS RUNNERS TRICITYM40
1170TSEPURDEY KATERYNAGDYNIAK20
1171TURKOWSKI ANDRZEJREDATURKI BIEGAJĄM40
1172RODO GDAŃSKRODOM40
1173TUSK KINGAGDYNIAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJK20
1174TYMIŃSKI JAROSŁAWREDAM40
1175UBOWSKA MONIKAROKITKIM40
1176UNIATOWSKA EWELINAMALBORKK30
1177URBAŃSKA AGNIESZKAGDYNIABABSKIE DOŁYK50
1178UZDOWSKI TOMASZGDAŃSKM30
1179UZNAŃSKI BARTOSZGDAŃSKALPINE CREWM20
1180VEROVKIN MYKYTAGDANSKAWSM20
1181WAC MONIKACHWASZCZYNOK40
1182WAC TOMASZCHWASZCZYNOM40
1183WAGNER ADRIANGDYNIAM40
1184WALCZAK BEATAGDYNIAK30
1185WALCZAK PIOTRGDYNIAAZS UNIWERSYTET GDAŃSKIM40
1186WALCZYNSKI ROBERTGDYNIAFORESTRUNM50
1187WALKOWIAK DAMIANGDYNIAM20
1188WAŁĘGA PAWEŁGDAŃSKM40
1189WANDACHOWICZ KUBAGDYNIAM30
1190WANDACHOWICZ PAULINAGDYNIAK30
1191WANTOCH-REKOWSKI MATEUSZGDAŃSKM30
1192WAŃKOWICZ MIŁOSZGDYNIAM20
1193WARCHOŁ ZUZANNAGDAŃSKK20
1194WASILEWSKI ARKADIUSZSOPOTM50
1195WASILEWSKI MARCINGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / KUNDY PORTOWEM40
1196WASILEWSKI MICHAŁGDAŃSKM50
1197WASILUK KRYSTIANGDYNIAM30
1198WASZCZYK MARTAGDYNIAK50
1199WAWRZYNIAK PATRYKGDYNIAPROFIL SOFTWAREM20
1200WAWRZYNIECKI ARTURGDYNIAGDYŃSKIE LENIWCEM60
1201WAWRZYNIECKI KAMILGDYNIAGDYŃSKIE LENIWCEM16
1202WĄCHAŁA KAROLINAGDYNIAM30
1203WĄTRÓBSKI GRZEGORZGDYNIACOKE RUNNERS TEAMM50
1204RODO WARSZAWARODOM30
1205WEINTRIT URSZULAWARSZAWAK30
1206WEISBROT MACIEJGDYNIAM20
1207WEROCHOWSKI WLODZIMIERZGDANSKINDUSTRIAM40
1208WESOŁOWSKA AGNIESZKAGDAŃSKK40
1209WESOŁOWSKI TIMURGDAŃSKM20
1210WĘSIERSKA MAŁGORZATARUMIACHŚ TRITEAMK20
1211WĘSIERSKI MATEUSZRUMIACHŚTRITEAMM20
1212WICHNIAREK ADAMSOPOTSWORDS ATHLETICSM40
1213WICHOWSKA AGATAKALWAK20
1214WICKI JAKUBGDYNIACHŚ TRITEAMM20
1215WICKI MARCINZAŁĘŻEM30
1216WICKLAND WIKTORGDAŃSKM30
1217WIECKA ALICJASOPOTGPUMPKIN RUNNING CLUBK20
1218WIECZOREK ŁUKASZGDANSKEJCZU EBEZOGAM20
1219WIECZOREK MICHAŁGDYNIAM30
1220WIELACHOWSKI MARCINGDAŃSKIRON TEAMM40
1221WIELGOS JOANNAGDYNIAK40
1222WIERZCHOWSKI SŁAWOMIRGDYNIAM70+
1223WIĘCKOWSKI MATEUSZGDYNIAWIĘCKOWSKI TEAMM30
1224WILCZEWSKI ROBERTWARZNOM20
1225WILCZYŃSKI KRZYSZTOFGDYNIAM20
1226WILK PIOTRGDYNIAM30
1227WIRKIJOWSKI MIKOLAJSOPOTKASZTANY PRĘDKOŚCIM20
1228WISIŃSKI PIOTRSZABDARUN TO THANK JP IIM60
1229WIŚNIEWSKI DARIUSZGDAŃSKM30
1230WIŚNIEWSKI ŁUKASZGDYNIAM30
1231WIŚNIEWSKI MARCINGDYNIAM30
1232WIŚNIEWSKI MICHAŁGDYNIAANDREM ABM40
1233WIŚNIEWSKI MIROSŁAWOLSZTYNEKBIEGAM SAM TU I TAMM60
1234WITANOWSKA ALEKSANDRAGDYNIADBTLK30
1235WITANOWSKI BARTOSZBOJANODBTLM30
1236WITKOWSKI ROBERTGDYNIAMORŚWINKIM50
1237WITT ELŻBIETAŻUKOWOK50
1238WITTKE MALGOSIAGDYNIAK20
1239WITTKE MARIOLAGDYNIAM60
1240WŁADZIŃSKA MAŁGORZATAGDYNIAK50
1241WŁODARCZYK PATRYKGDYNIAM30
1242WŁODARCZYK WIKTORIANOWA SZARLEJKAK20
1243WNUK ANNAGDAŃSKK40
1244WNUK BARTOSZGDAŃSKM40
1245RODO GDAŃSKRODOM30
1246WODZIKOWSKA MARTAGDYNIAWE WOOD PLAYK30
1247WODZIKOWSKI MARCINLUBISZEWO TCZEWSKIEWE WOOD PLAYM30
1248WOJCIECH MAROSKIGDAŃSKSEAONICS POLSKAM40
1249WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA BARBARAGDYNIAPARKRUN GDYNIAK50
1250WOJCIESZAK EWAREDAK50
1251WOJCIESZAK KAROLRUMIAM20
1252WOJDA MARCINGDYNIAM30
1253WOJDYŁO DANIELLUBISZEWO TCZEWSKIEM40
1254WOJTASIK MARCINRUMIAM50
1255WOLAK RAFAŁGDYNIAM30
1256WOŁCZ OSKARGDYNIAM20
1257WOŁOWICZ PATRYKGDYNIAM40
1258WOŁOWIEC MARCINPRUSZCZ GDAŃSKIM30
1259WORONOWICZ KARINAPRUSZCZ GDAŃSKIAWFIS / ADIDAS RUNNERS TRICITYK20
1260WOŹNIAK ŁUKASZLIPUSZLIPUSZM30
1261WOŹNIAK OKTAWIAGDAŃSKK20
1262WOŹNIAK PAWEŁREDAM20
1263WÓJCIK DOMINIKAGDYNIAREHA PRESTIGEK20
1264WÓJCIK-FUDALEWSKA DAGMARAGDYNIAM30
1265WROŃSKI KRZYSZTOFGDYNIAM40
1266WROŃSKI MICHAŁGDYNIAM30
1267WROŃSKI PIOTRDZIERZĄŻNOM20
1268WROSZ NIKODEMWEJHEROWOZHR WEJHEROWOM20
1269WRÓBEL PIOTRGDAŃSKSWORDS ATHLETICS / GPUMPKINM20
1270WYRWA DARIUSZGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYM30
1271WYRWAS KORNELIAGDYNIAATC CARGO TEAMK20
1272RODO PIÓRKOWORODOM20
1273WYSOCKI TOMASZOTOMINOWARBUD RUNNING TEAMM70+
1274WYTRWAŁ BARBARAGDYNIAK40
1275WYTRWAŁ TOMASZGDYNIAM50
1276ZABIELSKI KRZYSZTOFREDAM40
1277ZABŁOTNA NATALIAGDYNIAK20
1278ZABŁOTNY MICHAŁGDYNIAKS ISKRA AMWM40
1279ZABOLSKI LUKASZGDYNIACHŚ TRITEAMM20
1280ZABOROWSKA AGNIESZKAGDYNIAK30
1281ZABRZEWSKA BARBARAGDYNIAK40
1282ZABRZEWSKI PAWEŁGDYNIAM40
1283ZADROŻNA IWONAGDAŃSKK50
1284ZAJĄC JAROSŁAWGDYNIAADTRANM30
1285ZAJĄC MARIAWEJHEROWOK20
1286ZAJDA DAMIANGDAŃSKWAKACJE.PLM30
1287RODO GDANSKRODOK30
1288ZAKRZEWSKA ANNAGDYNIAK50
1289ZAKRZEWSKA PATRYCJAGDYNIAK20
1290ZAKRZEWSKI ROBERTGDYNIARUNPASSION.PL TEAMM40
1291ZALEWSKA AGNIESZKAGDYNIAK70+
1292ZALEWSKI MICHAŁGDANSKDOBRY PRETEXT DO BIEGANIAM50
1293ZAMARRIPA KAROLINAGDYNIACTSK20
1294ZAMCZAŁA ADAMGDAŃSKM20
1295ZANDER SZYMONPRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/STRASZYN BIEGAM40
1296ZATORSKA KAROLINAGDYNIASKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMK30
1297ZAWADZKA MARTAGDAŃSKADIDAS RUNNERS TRICITYK20
1298ZAWADZKI ŁUKASZCHWASZCZYNOM40
1299ZAWAL JĘDRZEJGDYNIABUNSM20
1300ZAWALSKI KRYSTIANDEBOGORZETAGM40
1301ZAWOJEK-ŚNIEŻKO MARCELINAGDYNIATREC TEAMK30
1302ZAWÓŁ ADAMBOBOLICEM20
1303ZĄBKIEWICZ JANGDYNIAKRZYSIO TEAMM16
1304ZBOROWSKI ARKADIUSZRUMIAREWA12.15M70+
1305ZDROJEWSKA-ROSENKRANC MAGDALENAGDYNIAK30
1306ZELINSKYI VIKTORGDAŃSKM30
1307ZEMBRZUSKA NATASZAGDYNIAK20
1308ZĘBACKI DAWIDGDYNIAM20
1309ZIARNIK JAKUBGDAŃSKM30
1310ZIELIŃSKI ADRIANGDYNIAM30
1311ZIELIŃSKI KACPERGDYNIASPACEFORESTM30
1312ZIELKE MAGDALENAWŁADYSŁAWOWOM40
1313ZIELKE MARCINGDYNIAM40
1314ZIELONKA JOANNAPOZNAŃK20
1315ZIELONKA MARIUSZPOZNAŃM50
1316ZIELSKI TOMASZGDYNIAM20
1317ZIĘBA KRZYSZTOF GRZEGORZGDYNIABIEGA ZIEM70+
1318ZIĘTARSKA JULIANNAJUSZKOWOK20
1319ZIĘTARSKA SANDRAGDYNIA7PBOTK20
1320ZIĘTARSKI ROBERTŁASINM40
1321ZMUDZIŃSKI MAKSYMILIANGDYNIAM20
1322ZUKOWICZ RAFALGDYNIAM30
1323ZYCH DAMIANREDAM30
1324ZYGMUNT MARCINGDANSKM40
1325ŻABCZYŃSKI DANIELRUMIABIEGAMYRAZEM.PLM40
1326ŻABIŃSKI SEBASTIANPOGÓRZENORDEA RUNNING TEAMM40
1327ŻAK KAROLINAGDYNIAMAMY TO / MAMA W TRÓJMIEŚCIEK30
1328ŻARYN JULIAGDYNIAII LO GDYNIAK16
1329ŻÓŁĆ BEATAZBYCHOWOŻÓŁĆK40
1330ŻÓŁĆ SEBASTIANZBYCHOWOŻÓŁĆM40
1331ŻUKOWSKI MAREKGDYNIAPARKRUN GDYNIAM70+
1332ŻUŁAWSKA MAGDAGDYNIAM30
1333ŻUŁAWSKI PIOTRGDYNIASFORAM40
1334ŻURALSKA KINGAGDYNIAKING YOUR COACHK30
1335ŻYCKI GRZEGORZGDAŃSKM30

Gdyński Bieg Niepodległości - Marsz Nordic Walking

Lp.Surname NameCityTeam Kategoria
1ARBASZEWSKA JUSTYNANASIELSKZADYSZKAK30
2BARDOŃSKI MARIANGRUDZIĄDZM60
3BILINIEWICZ DOROTAGDYNIAWŁÓCZYKIJE GDYNIAK50
4RODO SOPOTRODOK50
5CISKOWSKA DOROTAGDYNIANAJFAJNIEJSZEK40
6DALECKI PRZEMYSŁAWGDYNIAGDYNIA SPORT TEAMM50
7DĄBKOWSKA ALEKSANDRAGDAŃSKTAKA RYBAK40
8FLEJSZAR JUSTYNAGDYNIAK40
9RODO WŁADYSŁAWOWORODOK40
10HALMAN GABRIELAGDYNIAK60
11HIMMEL MIROSŁAWGDYNIAKAŻDEGO DNIA 10000 KROKÓWM70+
12IMIOŁEK KAROLINAWIELISZEWZADYSZKAK30
13JELEŃSKA MONIKAGDYNIAADTRANM40
14JEZNACH KINGAPOMIECHÓWEK, NOWODWORSKI, MAZOWIECKIEZADYSZKAK30
15KĄTNIK LESZEKGDAŃSKDZIADKOWIE KLUB SPORTOWYM70+
16KLEBAN ANNAGDAŃSKDZIKI Z TRÓJMIASTAK60
17KŁOS MACIEJGDAŃSKPOLIPACK TEAM GWEM40
18KOPCZYŃSKA-STAWICKA AGNIESZKAGDYNIAK50
19KURPIEWSKI KRZYSZTOFGDAŃSKFITNESSFITBACKM50
20KWIATKOWSKA ALICJAKOWALEGROŹNE REKINYK40
21ŁASZKIEWICZ MARCINGDYNIAMORZE ANIOŁÓWM50
22ŁUCKI TOMASZGDYNIAM40
23MANIKOWSKI MACIEJSTAROGARD GDAŃSKIM40
24MIŁKOWSKA JOLANTAGDYNIANW CZŁAPSKI TEAMK70+
25MYSZKIER AGNIESZKAMALBORKNORDIC WALKING MALBORKK40
26MYŚLIŃSKA IZABELAGDYNIAK30
27NAMSOŁEK FELIKSGDYNIAM70+
28NERC DOROTARUMIAK60
29OSTROWSKA ANNAMIROSLAWICEBIEGNIJ LUTOMIERSKK40
30OSTROWSKI PIOTRMIROSLAWICEBIEGNIJ LUTOMIERSKM50
31PARTYKA AGNIESZKAGDYNIAK40
32PEPLIŃSKI MARIUSZDOBRZEWINOMAMY TOM50
33PIOTROWSKI MAREKGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / KUNDY PORTOWEM60
34PLEWIŃSKI RAFAŁBANINONORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM40
35POKOJSKA JOANNASKOWARCZK20
36PRZYBYLSKA ALEKSANDRAGDYNIANW CZŁAPSKI TEAMK50
37RODO LĘBORKRODOK40
38SABIRON CZESŁAWAGDYNIAK40
39SIEMIŃSKA MARIOLAGDYNIACBL GDYNIAK60
40SKOREK-MASZOTA WERONIKAGDYNIAK40
41SORN ŁUKASZGDYNIAWŁÓCZYKIJE GDYNIA/CBL/BIEGAMYRAZEM.PLM30
42STAŃCZAK GRAŻYNAGDAŃSKK70+
43STĘPIEŃ PAWEŁGDYNIAM40
44SZELĄGOWSKA DOROTAGDYNIAK40
45SZPILMAN KATARZYNAGDYNIAK50
46RODO BANINORODOK40
47ŚLEDZIEWSKI BOGDANREDAM50
48ŚWISŁOCKI BOGDANMIKOSZEWOBURSZTYNOWA GMINA STEGNA/FNWTM60
49RODO PRZODKOWO, KARTUSKI, POMORSKIERODOM40
50TOWARNICKA IZABELAGDYNIAPOLIPACK TEAM GWEK50
51TURYLO MAJAGDYNIAK30
52URBAŃSKA ANNAGDYNIAK40
53WAWRZYNIAK ANNAGDYNIAPOLIPACK TEAM GWEK50
54WCIÓRKA KRZYSZTOFGDYNIASP40M70+
55WIERZCHOWSKA ANNAGDYNIAK40
56ZIMAK PATRYCJAGDYNIATYMSON TEAMK30
57ZWIERZ ANDRZEJGDYNIAFUNDACJA PRO VETERANIM70+

Bieg Malucha

NumerSurname NameCityTeam
M5000ADAMOWICZ JANGDAŃSK
M5001ADAMSKI GRZEGORZGDYNIAGDYŃSKIE CENTRUM SPORTU
M5002ADAMSKI JANGDYNIAGDYŃSKIE CENTRUM SPORTU
M5003ARCISZEWSKA ALICJAGDYNIA
M5004ARCISZEWSKA ANNAGDYNIA
M5005BADTKE TYMOTEUSZGDYNIAAVANPORT
M5006BALIŃSKA LENAGDYNIA
M5007BALIŃSKI ERYKGDYNIA
M5008BARCZAK LILIANNAGDYNIAWRACAM DO ZDROWIA TEAM
M5009BARZOWSKI MIKOŁAJGDYNIA
M5010BIELAWSKI GRZEGORZGDYNIA
M5011BOSOWSKI JANGDANSKBOSY TEAM
M5012BRZDĘK LILAGDYNIA
M5013BUCZYŃSKA MICHALINAORLEBUCZKI
M5014BUJA MICHAŁGDYNIA
M5015CHMIEL KACPERGDYNIA
M5016CHMIELEWSKA HELENKAGDYNIACHMIELKI
M5017CHROMIEC JEREMIGDYNIA
M5018CHROMIEC ZUZANNAGDYNIA
M5019CIESIELSKA IGAGDYNIA
M5020CYSEWSKI TOMASZGDYNIASUPERKIDS TERAPEUTYCZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY W GDYNI
M5021CZAPSKI JULIANGDAŃSK
M5022ĆWIKLIŃSKI KOSMAGDYNIA
M5023DANICKI WOJCIECHKOSAKOWOPEKAZET
M5024DEMSKA HELENAGDYNIA
M5025DEPTA MARCELINARUMIA
M5026DĘBOWCZYK WANDAGDYNIATEAM TATA
M5027DŁUGOWSKA LAURAGDYNIA, POLANDDDTM
M5028DŁUGOWSKI ALANGDYNIAADTM
M5029DOLATA JULIANREDABASTION REDA
M5030DOLSKA ANTONINAGDYNIA
M5031DRAGOSZ CEZARYGDYNIA
M5032DRĄG HANNAGDYNIA
M5033DUBOWICZ OLGIERDGDYNIA
M5034DUNOWSKI FRANCISZEKGDYNIA
M5035DUSZYŃSKI MAXGDYNIA
M5036DZIADAK EMILIARUMIASŁODKA MALINKA
M5037DZIUBIŃSKA LAURAGDYNIA
M5038DZIUBIŃSKI JAKUBRUMIA
M5039FERLIN KORNELIAGDYNIA
M5041GLIWIŃSKA POLIANNAGDYNIAP58
M5042GLIWIŃSKI IGNACYGDYNIAKONICZYNKA
M5043GOŁOTA DAWIDGDYNIA
M5044GOŁOTA MACIEJGDYNIA
M5045GOMOŁA SZYMONGDYNIA
M5046GÓRSKI ALEKSANDERBOJANO
M5047GÓRZYŃSKI ANTONIGDYNIA
M5048GRABOWICZ JADWIGAGDYNIAJADWIGA
M5049RODO GDYNIARODO
M5050RODO GDYNIARODO
M5051GROBELNA HANNAGDYNIA
M5052GRUNWALD MIAGDYNIA
M5053GRZEGORZEK MARTYNAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
M5055GRZELAK STANISŁAWGDYNIA
M5056GRZELAK TYMONGDYNIA
M5057GUTOWSKA BARBARAGDYNIAAMS AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
M5058GUZ ANTONIRUMIALIVE LOVE RUN
M5059GWOZDECKI OLGIERDGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 30
M5060HAJDEL MARTYNADĘBOGÓRZE
M5061HETMAŃSKI ADAMGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 23 W GDYNI
M5062HEWELT BIANKAGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 54 W GDYNI
M5063HRYCYK ALICJAGDYNIA
M5064JABŁOŃSKI STAŚGDAŃSKBEZ FORMY TEAM
M5065JATA TYMOTEUSZGDYNIAMISIA I TYMEK
M5066JELINSKA JAGNAGDYNIA
M5067JELINSKI IGORGDYNIA
M5068JĘDRZEJEWSKA WERONIKAGDYNIA
M5069KACIK LEONGDYNIA
M5070KAMINSKI ALEKSANDERGDYNIA
M5071KAROLEWICZ MAKSYMILIANGDYNIA
M5072KARSKI WITOLDGDYNIA
M5073RODO GDYNIARODO
M5074RODO GDYNIARODO
M5075RODO GDYNIARODO
M5076KOŁACKI TYMONGDYNIARESCUEPRO TEAM
M5077KOMOLIBIO ZUZANNAGDYNIA
M5078KONDRACKI MARCELGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
M5079KOPYLEC ANASTAZJAGDYNIAKOPYLEC
M5080KOPYLEC NATASZAGDYNIAKOPYLEC
M5081KOZŁOWSKA ZOFIAGDYNIA
M5082KRAUZE ALEKSANDRASOPOT
M5083KRAUZE MAKSYMILIANSOPOT
M5084KRAWCZUK ŁUCJAGDYNIA
M5085KRĘCISZ KRZYSZTOFGDYNIA
M5086KUBICA GRZESIUGDYNIA
M5087KUBICA MIAGDYNIA
M5088KURASZ STANISŁAWGDYNIAACTIVE FLOW
M5089KWIATKOWSKI FRANCISZEKREDA
M5090LAMENTA LEONREDASPORTOWA JEDYNECZKA
M5091LANGE HELENAGDYNIA
M5092LANGE KONSTANTYGDYNIA
M5093LEHAMAOUI WIKTORGDYNIA
M5094LEWANDOWSKA HELENACZAPLE
M5095LEWANDOWSKA JULIAGDYNIA
M5096LEWANDOWSKA KORNELIAGDYNIA
M5097ŁUCKA ALICJAGDYNIA
M5098ŁUCKI ALEKSANDERGDYNIA
M5099MACIEJEWSKI KACPERBORKOWO
M5100MACYSZYN MIAGDYNIA
M5101MAJKA MIŁOSZGDYNIA
M5102MAREK GRZEGORZRUMIA
M5103MATEJA MAKSYMILIANGDYNIA
M5104MEYER-SZARY ADAMGDYNIA
M5105MEYER-SZARY AGATAGDYNIA
M5106MICHALAK NIKODEMGDAŃSK
M5107MICHALSKI KAZIMIERZGDYNIAPRZEDSZKOLE 24 GDYNIA
M5108MIELEC FILIPGDYNIA
M5109MILLER ALEKSANDERGDYNIA
M5110MIŁOŚ LILAGDYNIAACTIVE FLOW
M5111MIREK IGAGDYNIA
M5112MIREK IGORGDYNIA
M5113MIRUSZEWSKA KAROLINAGDYNIA
M5114MOLKA JERZYKGDAŃSK
M5115MOLKA RYSIOGDAŃSK
M5116MYŚLISZ MARCELGDYNIA
M5117NAPIÓRKOWSKA MARCELINKAGDAŃSKKLAJNIAKI
M5118NAPIÓRKOWSKI ANTOŚGDAŃSKKLAJNIAKI
M5119NARLOCH FILIPGDYNIA
M5120NASIADKA STANISŁAWGDYNIA
M5121NELKA ALICJAGDYNIA
M5122RODO GDYNIARODO
M5123NIESZCZÓŁKOWSKA MAGDALENAGDYNIA
M5124NOWAK PIOTRGDYNIA
M5125NOWAKOWSKI ADRIANGDYNIA
M5126ODY DUNCANGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
M5127ODY LOGANGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
M5128ORŁOWSKA JULIAGDYNIA
M5129ORŁOWSKI FRANCISZEKGDYNIA
M5130OSTRACH ANIAGDYNIA
M5131PALLACH TOMASZGDYNIA
M5132PAWLAK LEONRUMIA
M5133PAWŁOWSKI BRUNOGDYNIA
M5134RODO ODESA/GDYNIARODO
M5135PERTICAROLI-HOPPE JULIAGDYNIA
M5136PIELA URSZULAGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 59 W GDYNI
M5137RODO GDYNIARODO
M5138PIONK NADIAGDYNIABABSKIE DOŁY
M5139PIOTROWSKI ALBERTGDYNIA
M5140PIWNICKA ŁUCJAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
M5141PODOLAK JANEKGDAŃSKKLAJNIAKI
M5142POPLAWSKA ANTONINAGDYNIA
M5143POTRYKUS LAURAGDYNIA
M5144POTRYKUS TEODORGDYNIA
M5145PUCHALSKA JULIAGDYNIA
M5146PUCHALSKI HUBERTGDYNIAAKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA
M5147RAJKOWSKA JULIAPOGÓRZESŁODKA MALINKA
M5148RATHNAU ADAMGDYNIA
M5149REIMUS IGNACYGDYNIA
M5150RINC ALEKSANDRAGDYNIAMAMY TO
M5151ROMANEK ZUZANNAGDYNIA
M5152RUTKOWSKA NATASZAGDYNIA
M5153SADOWSKI ALEKSANDERSUWAŁKI
M5154SEROCKI VINCENTGDYNIAORKA GDYNIA
M5155SITEK ALEKSANDERGDYNIA
M5156SITEK OLIWIAGDYNIA
M5157SKOMOROKO ADAMGDYNIA
M5158SKOMOROKO WERONIKAGDYNIA
M5159SKUPIEŃ IDAKOSAKOWO
M5160SOLARZ MIESZKOGDYNIA
M5161SOLECKA NELAGDYNIACHEERLEADERS JUNIOR
M5162SOLECKI CEZARYGDYNIA
M5163SPIECZONEK ANNAGDYNIA
M5164SPIECZONEK LIDIAGDYNIA
M5165STACHURA HANNAGDYNIA
M5166STANISZEWSKI TEODORTORUŃ
M5167STANISZEWSKI ZACHARYTORUŃ
M5168STAŚKIEWICZ MAJARUMIA
M5169STELMACH WOJCIECHGDYNIA
M5170SUCHENIA OLAFREDARUNPASSION.PL TEAM
M5171SYPNIEWSKA URSZULAGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 44 W GDYNI
M5172SZABLEWSKI BORYSGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 56 W GDYNI
M5173SZCZUROWSKI IGNACYPOGÓRZE
M5174SZKLARZ BRUNOGDYNIA
M5175SZKLARZ JANGDYNIA
M5176SZLEJTER TYMOTEUSZGDYNIA
M5177SZOSTAK WIKTORGDYNIA
M5178SZREIDER KLARAGDYNIAPSSP
M5179SZULC PRZEMYSŁAWGDYNIA
M5180SZWED KAJETANGDYNIA
M5181SZWED LUCJUSZGDYNIAPRZEDSZKOLE NR. 27 "MALUTKOWO "
M5182RODO GDYNIARODO
M5183TATARENKO MYCHAILOGDYNIA
M5184RODO GDYNIARODO
M5185TOMASZEWSKA RÓŻAGDYNIA
M5186TORBICKI KSAWERYGDYNIA
M5187TUMIELEWICZ CZESŁAWGDYNIA
M5188TUMIELEWICZ MICHALINAGDYNIA
M5189TUROSIŃSKA IDAGDYNIA
M5190TUSK JULIANGDYNIA
M5191UBYCH JAGNAGDYNIAPSSP
M5192URBAŃSKI KACPERGDYNIA
M5193RODO KOLECZKOWORODO
M5194WALCZAK JAGODAGDYNIA
M5195WALĘCKI MATEUSZGDYNIA
M5196RODO GDYNIARODO
M5197WENTA OLIWIAGDYNIA
M5198RODO GDYNIARODO
M5199WIŚNIEWSKI ADRIANGDYNIA
M5200WIŚNIEWSKI ALEKSANDERGDYNIA
M5201WITKOWSKI RYSZARDGDYNIAPEKAZET
M5202WITT MICHALINAGDYNIAMISIA I TYMEK
M5203WOJCIECHOWSKA HANNAKOSAKOWOBOBAS RZĄDZI
M5204WOJCIECHOWSKA ZUZANNAKOSAKOWOBOBAS RZĄDZI
M5205WOJDA MONIKAGDYNIA
M5206WOJTYNIAK EMILIAGDYNIA
M5207WOŁODKIEWICZ IGORGDYNIALEŚNE LICHO
M5208WRZESIŃSKA LENAGDYNIA
M5209WRZESIŃSKA MAJAGDYNIA
M5210WRZESIŃSKA POLAGDYNIA
M5211WRZYSZCZ GABRIELARUMIA
M5212WRZYSZCZ LILIANARUMIA
M5213WYPIÓR JANAGDYNIA
M5214YATSKO ALEKSANDERGDANSK
M5215YATSKO FILIPGDANSK
M5216ZAMOJSKI DAWIDGDYNIAZAMOJSCY
M5217ZATARSKU JAKUBGDYNIA
M5218ZDROJEWSKI JONASZGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
M5219ZDROJEWSKI SAMUELGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
M5220ZYŚK NATALIAGDYNIA
M5221ŻUKOWSKI IGORGDYNIA
M5222ŻUKOWSKI TYTUSGDYNIA

Bieg Starszaka

NumerSurname NameCityTeam
S6000ADAMCZYK CEZARYGDYNIA
S6001ADAMCZYK MARLENAGDYNIAAMS AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
S6002BABIAK DOMINIKGDAŃSK
S6003BADTKE WOJCIECHGDYNIAAVANPORT
S6004BANASZEK MARYSIAGDYNIARUGBY CLUB ARKA GDYNIA
S6005RODO GDYNIARODO
S6006BARANIAK STANISŁAWGDYNIA
S6007BARZOWSKA EMILIAGDYNIA
S6008BĄK BOGUSŁAWGDYNIA
S6009BIELAWSKI BARTOSZGDYNIA
S6010BILIAIEVSKA ERIKAGDYNIA
S6011BISEWSKI PRZEMEKGDYNIA
S6012BOBROWSKA ALICJAGDYNIASP 28
S6013BOGUCKA AMBEROTOMINO
S6014BOGUSZ ANNAGDYNIAKL GDYNIA
S6015BOJARUNIEC MARTARUMIARKS RUMIA
S6016BURY FILIPRUMIASALOS RUMIA
S6017CHOJNACKI MIKOŁAJSOPOTACTIVE FLOW
S6018CHORĄŻEWICZ NADIARUMIA
S6019CIEMNY TYMONGDYNIA
S6020CIOS FILIPMIASTKO
S6021CISKOWSKA AGATAGDYNIASP51
S6022CYEWSKA ALEKSANDRAGDYNIAGSS TETMAJERA
S6023CYTAWA MARIAGDYNIASP NR48
S6024CZAJKA MATEUSZGDYNIAKINO REKIN
S6025CZAJKOWSKA POLAGDYNIABCT TEAM GDYNIA
S6026CZECHOLIŃSKA WIKTORIAGDYNIA
S6027RODO GDYNIARODO
S6028DĄBROWSKI ALEKSANDERGDYNIADĄBKI TEAM
S6029DOKRZEWSKA JULIAGDYNIASP 42
S6030DOLATA IGNACYREDABASTION REDA
S6031DOMRAZEK TOMASZGDYNIAKARATE KLUB GDYNIA
S6032DRAGOSZ FILIPGDYNIA
S6033DUBOWICZ JERZYGDYNIAARKA GDYNIA
S6034DZIERŻAWSKI PRZEMYSŁAWGDYNIA
S6035DZIOSA URSZULAGDYNIA
S6036EMERT ŁUKASZGDYNIAPOMORZANIN
S6037FERRA ZUZANNAGDYNIACHEERLEADERS CHECZ GDYNIA
S6038FIJAŁKOWSKI DAWIDGDYNIA
M5040FOBKE SZYMONGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIA
S6039FOKS TOBIASZKIEŁPINOFOKS TEAM
S6040GAŁUSZYŃSKA MAJAGDYNIAACTIVE FLOW
S6041GARGULIŃSKI ADAMGDYNIA
S6042GĄSIOROWSKI STANISŁAWGDYNIA
S6043GORZELAK MAJAGDYNIA
S6044GORZELAK ZUZANNAGDYNIA
S6045GÓRECKA NATALIAGDYNIACHEERLEADERS GDYNIA JUNIOR
S6046GÓRECKI PAWEŁGDYNIAEJSMOND CLUB
S6047GÓRSKA AMELIABOJANO
S6048GÓRSKA BARBARAGDYNIA
S6049GÓRSKI PIOTRGDYNIA
S6050GÓRZYŃSKI BOLESŁAWGDYNIA
S6051GRAMAN NATANIELGDYNIA
S6052GRĄZKA ALICJAGDYNIA
S6053GRĄZKA TYMOTEUSZGDYNIA
S6054GROBELNY PIOTRGDYNIA
S6055GRUBA JULIAGDYNIA
S6056GRZANKOWSKA DOROTAGDYNIA
S6057GRZEGORZEK GABRIELGDYNIAUKS MDK GDYNIA
S6058GWOZDECKA GABRIELAGDYNIASP 28
S6059JABŁONOWSKI WIKTORGDYNIA
S6060JANIAK SANDRAGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 17
S6061JUSZCZYSZYN FRANCISZEKGDYNIA
S6062JUŚKIW JAGNAGDYNIAJ&J
S6063JUŚKIW JULIAGDYNIAJ&J
S6064KAŁUŻNY MARCELGDYNIA
S6065KAMERKE AGATALUZINOKAMERKI
S6066KAMERKE ALEKSANDRALUZINOKAMERKI
S6067KANKOWSKI JAKUBLUZINO
S6068KAROLEWSKI NIKODEMGDYNIAPHOTOTRONIKA
S6069KARPIŃSKA ALICJAPOGÓRZE
S6070KEKENMAJSTER CEZARYGDAŃSKSP NR 6 GDAŃSK
S6071KĘDZIERSKA NATALIAGDYNIA
S6072KMIECIK PRZEMYSŁAWGDYNIAKMIECIORKI
S6073KOŁACKA IGAGDYNIARESCUEPRO TEAM
S6074KONARSKI TYMONGDYNIA
S6075KONDRACKA HELENKAHEL/GDYNIA
S6076KONDRACKA HELENKAGDYNIAPRZEDSZKOLE W HELU - RYBKI
S6077KONKEL JULIAGDYNIA
S6078KORYBUT-DASZKIEWICZ DOROTAGDYNIA
S6079KOSELA ANNAGDYNIASP 28
S6080KOWALCZYK MAGDAGDYNIAPOMORSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN
S6081KOWALSKI KLARAGDAŃSK
S6082KREFT MICHAŁREDATEAM KREFT
S6083KRUSZYŃSKA POLAGDYNIA
S6084KRUSZYŃSKI NATANGDYNIA
S6085KRYWIENKO WIKTORGDYNIAULTRA WAY
S6086KURASZ ZOFIAGDYNIAACTIVE FLOW
S6087LAMENTA LILIANNAREDA
S6088LATOSINSKA MARIAGDAŃSK
S6089LATOSIŃSKA HELENAGDYNIAOSOWA BIEGA
S6090RODO DĘBOGÓRZERODO
S6091LEMANCZYK STAŚGDYNIA
S6092LESIAK ALICJAGDYNIA
S6093LEWANDOWSKI HUBERTCZAPLE
S6094LICA ADAMGDYNIA
S6095LISZEWSKA HANNACHWASZCZYNOBŁYSKAWICA
S6096LUBOWICKI ADAMBOJANO
S6097ŁAPCIK TYMOTEUSZGDYNIA
S6098ŁAPKA MACIEJGDYNIASP 16 W GDYNI IM. ORŁA BIAŁEGO
S6099ŁOBODA LENAGDYNIA
S6100MACOŃ MAGDALENAGDYNIAUKS JANTAR GDYNIA
S6101MACYSZYN FELIKSGDYNIA
S6102MATROSOS ALEKSANDERGDYNIA
S6103MAZUR IGABOJANOKKS SFORA BOJANO
S6104MEYER-SZARY ANNAGDYNIA
S6105MICHALSKA OLIWIAGDYNIASP 34 GDYNIA
S6106MIEDZIEJKO PIOTRGDYNIA
S6107MIELEC JULIANGDYNIA
S6108MILLER ANTONINAGDYNIA
S6109MOCARSKA LILIANNAGDYNIA
S6110MŚCICHOWSKI PAWEŁGDYNIASP 51
S6111NAGÓRSKA AGNIESZKAGDYNIAFLAUTA GDYNIA
S6112NAGÓRSKI VINCENTGDYNIA
S6113NARLOCH GABRIELAGDYNIA
S6114NELIKAEV DAMIANGDYNIA
S6115NELKA ADAMGDYNIA
S6116NIEMCZYK JANGDYNIAKL GDYNIA
S6117NIKULIN ANIAGDYNIA
S6118OCHĘDALSKA MARIAGDYNIA
S6119ODY CHRISTINAGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
S6120ODY CONNORGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
S6121OLBRYCH ELENAGDYNIA
S6122OLSZONOWICZ OKTAWIAGDYNIA
S6123OSTRACH PIOTRGDYNIA
S6124PALIGA BARTOSZRUMIASALOS RUMIA
S6125PALISZEWSKI ALBERTGDYNIAUKS AZYMUT 45 / YKP
S6126PALISZEWSKI WINCENTYGDYNIAUKS AZYMUT 45 / YKP
S6127PANOCHA ALEKSANDERLEŻAJSK
S6128PAWLICKI TYMOTEUSZGDYNIATYMSON TEAM
S6129RODO ODESA/GDYNIARODO
S6130PETTKE PIOTRREBISKA
S6131PIĄTEK JANGDYNIA
S6132PIETRAS MATYLDAGDYNIA
S6133PIOTROWSKA EMILIAGDYNIA
S6134PISAREK MATEUSZGDYNIACOMPLEXSPORTS
S6135PODWIKA PRZEMYSŁAWGDYNIA
S6136POTRYKUS JONASZGDYNIA
S6137PYCKA AURELIAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
S6138RADZISZEWSKI ERYKGDYNIARADZIKI
S6139RAJKOWSKA ZOFIAPOGÓRZESŁODKA MALINKA
S6140RICHERT SZYMONGDYNIA
S6141ROGOCKA KORNELIAPOGÓRZE
S6142ROMANEK ANTONIGDYNIA
S6143RUDNIK ANTONINAGDYNIA
S6144RZÓSKA MAREKGDYNIA
S6145SIEMASZKO EMILIAGDYNIA
S6146SKÓRKA ZUZANNAGDYNIA
S6147SKUPIEŃ POLAKOSAKOWO
S6148SMOLIŃSKI CEZARYGDYNIASZKOŁĄ PODSTAWOWA NR. 37
S6149SOBCZYK TADEUSZGDYNIA
S6150RODO POGÓRZERODO
S6151SOSZYŃSKI KASPIANGDYNIA
S6152STELMACH ANTONIGDYNIA
S6153STRZYŻEWSKA MARTYNAGDYNIA
S6154STYCZYŃSKA BARBARAGDYNIA
S6155SZAMPANTI-NIZIOŁ POLAGDYNIA
S6156SZCZUROWSKI LEONPOGÓRZE
S6157SZKLARZ LILIAGDYNIA
S6158SZLEJTER ANTONINAGDYNIA
S6159SZREIDER POLAGDYNIA
S6160SZWED MIKOŁAJGDYNIAPRZEDSZKOLE NR. 27 "MALUTKOWO "
S6161RODO GDYNIARODO
S6162TARGIEL JANGDAŃSK
S6163TATARENKO ANASTASIAGDYNIA
S6164TEOFILSKA JADWIGAGDYNIA
S6165TOBIEŃSKI JAKUBGDYNIA
S6166TOBIEŃSKI PIOTRGDYNIA
S6167TOKARZ FRANCISZEKGDYNIA
S6168TRĄBKA DOMINIKGDYNIAKL GDYNIA
S6169TRUSZCZYŃSKA JULIASUCHY DWÓR
S6170TRYMBULAK CYPRIANGDYNIAPSSP
S6171TRYMBULAK LILIANAGDYNIAPSSP
S6172RODO KRAKÓWRODO
S6173UBSKA ANITAGDYNIAGDYŃSKIE SZCZUPAKI
S6174UBSKI MAKSYMILIANGDYNIAGDYŃSKIE SZCZUPAKI
S6175UBYCH IGNACYGDYNIAPSSP
S6176WALCZAK KONRADGDYNIA
S6177WALCZAK MARIAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW GDYNIA
S6178WIDALSKA LAURAGDYNIASP 28 GDYNIA
S6179WIERZCHOWSKI MIESZKOGDYNIA
S6180WILK MARTAGDYNIA
S6181WOJDA HANNAGDYNIA
S6182WOLSKA ZOFIAGDYNIA
S6183ZABOROWSKA NADIAGDYNIASP 37 GDYNIA
S6184ZAJĄCZKOWSKA HANNAGDAŃSK
S6185ZAKRZEWSKI FRANEKGDYNIASI ARKA
S6186ZAMOJSKI MATEUSZGDYNIAZAMOJSCY
S6187ZATARSKA WIKTORIAGDYNIA
S6188RODO GDYNIARODO
S6189ZDROJEWSKI TOBIASZGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
S6190ZWOLIŃSKI ADAMGDYNIAAMS GDYNIA
S6191ŻABIŃSKI WOJCIECHPOGÓRZE
S6192ŻAK ADAMGDYNIAMAMY TO
S6193ŻUK STRUCZYŃSKI KONSTANTYGDYNIAZUKI
S6194ŻUŁAWSKA MAJAGDYNIAPOD ŻAGLAMI
S6195RODO GDYNIARODO

Bieg Młodzika

NumerSurname NameCityTeam
MŁ7000ADAMCZYK MARTYNAGDYNIAAMS AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
MŁ7001ADAMIAK MAKSYMILIANGDYNIA
MŁ7002BANASZEK ZOSIAGDYNIARUGBY CLUB ARKA GDYNIA
MŁ7003BARZOWSKA MARTAGDYNIA
MŁ7004BEDNARCZYK ŁUCJAGDYNIA
MŁ7005BERNASIAK KAMILGDYNIAGROMIK
MŁ7006BIAŁY ZOFIAPOGÓRZESP KOSAKOWO
MŁ7007BIELSKA PAULINABORKOWOGEDANIA GDAŃSK
MŁ7008BIESZKE ANTONIGDYNIA
MŁ7009BIGOSIŃSKI NATANGDYNIA
MŁ7010BISEWSKA ANIAGDYNIA
MŁ7011BOBROWSKI WOJCIECHGDYNIASP 28
MŁ7012BOJARSKA ALICJAGDYNIA
MŁ7013BOJĘĆ MAJAGDYNIASKLA/ PSP "LIBER" GDYNIA
MŁ7014BOK MONIKAREDA
MŁ7015BORKOWSKI JAKUBGDYNIAEJSMOND CLUB
MŁ7016BÓJKO MARTYNAGDAŃSKGALA GDAŃSK
MŁ7017BREDA-TWARDOWSKA MATYLDAGDYNIA
MŁ7018BRUNA ZOFIAGDYNIA
MŁ7019BUCZYŃSKI MAKSYMILIANORLEBUCZKI
MŁ7020BUCZYŃSKI MIKOŁAJORLEBUCZKI
MŁ7021BURDEŃSKA ALICJAGDYNIAACTIVE FLOW / SP 17
MŁ7022CEGLAREK PAULINAPIERWOSZYNOGROMIK
MŁ7023CHMIEL WERONIKAGDYNIA
MŁ7024CICHOWSKA MATYLDAGDYNIA
MŁ7025CISEK KATARZYNAGDYNIA
MŁ7026CISEK RADOSŁAWGDYNIA
MŁ7027CISKOWSKI SZYMONGDYNIASP51
MŁ7028CYCHYLIK JANEKGDYNIASZTORM KOSAKOWO
MŁ7029CYTAWA MAREKGDYNIASP NR48
MŁ7030CZAJA OLIWIAGDYNIA
MŁ7031CZAYKOWSKA LAURAGDYNIAMAMY TO
MŁ7032CZECHOLIŃSKA EMILIAGDYNIA
MŁ7033RODO GDYNIARODO
MŁ7034ĆWIKLIŃSKI ANIELAGDYNIA
MŁ7035ĆWIKLIŃSKI ANTONIGDYNIA
MŁ7036RODO GDYNIARODO
MŁ7037DĄBROWSKA ALICJAGDYNIADĄBKI TEAM
MŁ7038DEMBEK EMILGDYNIA
MŁ7039DOKRZEWSKA MARTAGDYNIASP 42
MŁ7040DOMAŃSKI MACIEJGDYNIA
MŁ7041DUDEK IVOGDYNIAEJSMOND CLUB
MŁ7042DZIERŻAWSKI RADOSŁAWGDYNIA
MŁ7043ELIZA MOKŁOWICZWEJHEROWOKL GDYNIA
MŁ7044FOKS KSAWERYKIEŁPINOFOKS TEAM
MŁ7045FRANKIEWICZ KSAWERYGDYNIAUKS GROMIK GDYNIA
MŁ7046GAŁUSZYŃSKA NINAGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7047GAWRYSIAK ROBERTGDYNIA
MŁ7048GĘBIŚ ERYKGDYNIAGĘBIŚ TEAM
MŁ7049GOŁYSZNY IWOGDYNIAACTIVEFLOW
MŁ7050GÓRNY STANISŁAWGDYNIAUKS AKADEMIA JUDO DRAGON
MŁ7051GÓRSKI JANBOJANO
MŁ7052GÓRSKI RYSZARDGDYNIAPOMORZANIN GDYNIA
MŁ7053GRABOWSKI KACPERGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7054GROBELNA WIKTORIAGDYNIACHECZ GDYNIA
MŁ7055GROSS MACIEJGDYNIASP NR 6 W GDYNI
MŁ7056GRYGIANIEC FILIPGDYNIASP 28
M5054GRZEGORZEK SZYMONGDYNIAUKS MDK GDYNIA
MŁ7057GRZELIŃSKI WITOLDGDYNIA
MŁ7058GUZ ANGELIKARUMIASP10 RUMIA
MŁ7059RODO GDYNIARODO
MŁ7060GWOZDOWSKI DOMINIKGDYNIASP 28
MŁ7061HERBA LENAGDYNIA
MŁ7062HETMAŃSKA ALICJAGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W GDYNI
MŁ7063IDZIOK TYMOTEUSZGDYNIAKL GDYNIA, SP 11 GDYNIA
MŁ7064JABŁOŃSKA EWAGDYNIA
MŁ7065JABŁOŃSKI ANTONIGDYNIASP 11 / SI ARKA GDYNIA 2012
MŁ7066JABŁOŃSKI DOMINIKGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7067JANAS JANGDYNIAKATOLIK GDYNIA
MŁ7068JANUSZEWSKA EWAGDYNIABIEGAM, BO LUBIĘ :)
MŁ7069JARONI JANGDYNIA
MŁ7070KALAŃSKI FILIPGDYNIA
MŁ7071KALETA MIŁOSZGDAŃSKWYBRZEŻE
MŁ7072KAŁUŻNY TYMONGDYNIA
MŁ7073KARPIŃSKI MIESZKOPOGÓRZE
MŁ7074KASTSIANIUK KIRAGDYNIASP16
MŁ7075KAŚKÓW ADRIANGDYNIASP 28 W GDYNI (ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR 6)
MŁ7076KAZIMIERSKI KAZIMIERZGDYNIASP 28
MŁ7077KIERSZKA IGNACYGDYNIAGROMIK
MŁ7078KLAWIKOWSKA OKTAWIAGDYNIA
MŁ7079KLOCEK ULAGDYNIA
MŁ7080KMIECIK JAKUBGDYNIAKMIECIORKI
MŁ7081KOBRYN MAKSYMILIANGDYNIA
MŁ7082KOCOT ZOSIAGDYNIA
MŁ7083KOHNKE MAKSYMILIANGDYNIAAPKP GDYNIA
MŁ7084KOŁODZIEJCZAK KAJETANGDYNIA
MŁ7085KONKEL ANTONINAGDYNIA
MŁ7086KOS TERESAGDYNIA
MŁ7087KOSELA HUBERTGDYNIASP 28
MŁ7088KOWALSKI STANISŁAWGDYNIAPROFIL SOFTWARE
MŁ7089KOZACHOK VALERIIAGDYNIAKLUB LEKKOATLETYCZNY "GDYNIA"
MŁ7090KREFT AGATAREDATEAM KREFT
MŁ7091KRUK MAJAGDYNIASKLA
MŁ7092RODO GDYNIARODO
MŁ7093KRUSZYŃSKI JAKUBMOSTY
MŁ7094KULCZYCKI FRANCISZEKGDYNIA
MŁ7095KUPCZYK LENAGDYNIAGTK GDYNIA
MŁ7096KUREK NINAGDYNIASP16 W GDYNI
MŁ7097LEGIEĆ INESGDYNIA
MŁ7098LESIAK MAREKGDYNIA
MŁ7099LESNER IGORGDYNIA
MŁ7100LEVCHENKO OLEKSIIGDYNIAUKS GROMIK
MŁ7101LEWANDOWSKA MARTYNACZAPLE
MŁ7102LICA FILIPGDYNIA
MŁ7103LUBOWICKA MONIKABOJANO
MŁ7104MAJEWSKA KONSTANCJAGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7105MALISZEWSKA ZUZANNAGDYNIA
MŁ7106MALISZEWSKI MATEUSZGDYNIA
MŁ7107MAŁASIEWICZ KOSMAGDYNIASI ARKA GDYNIA 2014
MŁ7108MAREK PIOTRRUMIA
MŁ7109MATROSOS OLGAGDYNIAFLAUTA GDYNIA
MŁ7110MEGER TOMASZMOSTYMOSTY
MŁ7111MICKIEWICZ BŁAŻEJGDYNIA
MŁ7112MIEDZIEJKO TOMASZGDYNIA
MŁ7113MIKOŁAJCZYK HUBERTGDYNIA
MŁ7114MIŁOŚ KAROLGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7115MIŁOŚ MICHAŁGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7116MISZTAL OLIWIAGDYNIAO.M.
MŁ7117MISZTAL OSKARGDYNIASP34 GDYNIA
MŁ7118MOKŁOWICZ KLARAWEJHEROWOKL GDYNIA
MŁ7119MUSZYŃSKA LIWIAGDYNIA
MŁ7120NARLOCH KAJAGDYNIA
MŁ7121NARLOCH MILENAGDYNIA
MŁ7122NIEDŹWIECKI PIOTRBOJANONIEDŹWIEDŹ TEAM
MŁ7123NIEMIEC MAJAGDYNIASP 35
MŁ7124NIKULIN EWAGDYNIA
MŁ7125NOWACZYK ALANGDYNIA
MŁ7126OGÓR ULAGDYNIA
MŁ7127OLCZYK ŁUKASZPOGÓRZE
MŁ7128ORI NATANGDYNIA
MŁ7129OWIECZKA KACPERGDYNIA
MŁ7130PANER MACIEJGDYNIASP28
MŁ7131PASSENGER EMMAGDYNIA
MŁ7132PATOKA FRANCISZEKKOSAKWOWOGROMIK
MŁ7133PATOKA JANKOSAKWOWOGROMIK
MŁ7134PEPLIŃSKI PAWEŁGDYNIABAŁTYK GDYNIA
MŁ7135PERKOWSKI OSKARGDYNIATIKI TAKA
MŁ7136PIĄTEK ALEKSANDRAGDYNIA
MŁ7137PIĄTEK NIKOLAGDYNIA
MŁ7138PIERNICKI JEREMIGDYNIASP48
MŁ7139PIETRAS LUCJANGDYNIA
MŁ7140PIETRZAK MIKOŁAJGDYNIABOMBARDIER GDYNIA
MŁ7141PIOTROWSKI TOMASZGDYNIAUKS GROMIK GDYNIA
MŁ7142PLEWIŃSKI ŁUKASZRUMIA
MŁ7143PLEWIŃSKI WOJCIECHRUMIA
MŁ7144PŁATEK PAWEŁGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 28
MŁ7145POWROŹNIK BARTOSZGDYNIASP 28
MŁ7146PRĄTNICKI MIŁOSZGDYNIAKKS SFORA BOJANO
MŁ7147PRĘTNIK ZOFIARUMIAOSNIP WP/ GONGO TEAM
MŁ7148PRZENICKI FRANCISZEKGDYNIA
MŁ7149PRZENICKI MAKSYMILIANGDYNIA
MŁ7150PRZYTARSKI ADAMGDYNIAADMIRAŁ
MŁ7151PRZYTARSKI IGORGDAŃSK
MŁ7152PYCKA KORNELIAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
MŁ7153RADZISZEWSKI WIKTORGDYNIARADZIKI
MŁ7154ROGOCKI KRZYSZTOFPOGÓRZE
MŁ7155RUDNICKA OLGAGDYNIASP 28 GDYNIA
MŁ7156RUSIN KRZYSZTOFBYDGOSZCZ
MŁ7157RYŚ GUSTAWGDYNIAARKA GDYNIA SI 2012
MŁ7158SADAJ LEOPOLDGDYNIASP20
MŁ7159SAMSEL JACEKGDYNIAEJSMOND GDYNIA
MŁ7160SAPIEGO JANGDYNIA
MŁ7161SAPIEGO STANISŁAWGDYNIA
MŁ7162SARNOWSKI IGNACYGDYNIADLACZEGO NIE
MŁ7163SAWICKI WIKTORGDYNIAUKS GROMIK GDYNIA
9520SIEWERT NATALIAGDYNIASP 28 GDYNIA
MŁ7164SKRZYPKOWSKA MAJAGDYNIASKR.TEAM
MŁ7165SMOŁOŃSKI MARCELGDAŃSKACTIVE FLOW
MŁ7166SOLECKI FILIPGDYNIAGORILLAS OCR
MŁ7167STEMPNIK KRZYSZTOFGDYNIA
MŁ7168STEMPNIK ZOFIAGDYNIA
MŁ7169STRACHOWICZ ŁUKASZGDYNIA
MŁ7170SZABLEWSKI KSAWERYGDYNIASI ARKA GDYNIA
MŁ7171SZEPIETOWSKA KLARAGDYNIASPORT MASTER
MŁ7172SZUSTEK STASIUTUCHOMSZUSTY TEAM
MŁ7173SZYPOWSKI PIOTRGDYNIA
MŁ7174RODO GDYNIARODO
MŁ7175TCHORZEWSKI ALEKSANDERGDANSKRUN & RIDE
MŁ7176TEOFILSKA HELENAGDYNIA
MŁ7177TESKA MARTYNAGDYNIABIEGUN OCR TEAM
MŁ7178TOMA TYMEKGDYNIAEJSMOND CLUB
MŁ7179TOMCZAK ŁUCJAGDYNIASPOŁECZNA JEDYNKA
MŁ7180TOMCZAK MICHAŁGDYNIASPOŁECZNA JEDYNKA
MŁ7181TRĄBKA SZYMONGDYNIAUKS SIÓDEMKA GDYNIA
MŁ7182TRUSKOLAWSKI WIKTORGDYNIASP 37 GDYNIA
MŁ7183TRZECIAK MIKOŁAJGDYNIA
MŁ7184UBOWSKA LENAROKITKI
MŁ7185WALCZAK JAKUBGDYNIA
MŁ7186RODO GDYNIARODO
MŁ7187RODO GDYNIARODO
MŁ7188WIERZCHOWSKA ELŻBIETAGDYNIA
MŁ7189WIESE ALEXGDYNIA
MŁ7190WILANDT KALINAGDYNIAM&M
MŁ7191WILANDT MAKSGDYNIAM&M
MŁ7192WILCZYŃSKI IGORGDYNIAGROMIK GDYNIA
MŁ7193WIŚNIEWSKI MAKSYMILIANGDYNIA
MŁ7194WITOSŁAWSKA WERONIKAGDAŃSKGALA
MŁ7195WŁODARSKA ALEKSANDRAGDYNIAKKS SFORA BOJANO
MŁ7196WOJDA DAWIDGDYNIA
MŁ7197WOJDA FRANCISZEK IGNACYGDYNIA
MŁ7198WOJTYSIAK NILABOJANOSFORA BOJANO
MŁ7199WOJTYSIAK ZOSIABOJANOSFORA BOJANO
MŁ7200WOLAŃSKA LENARUMIARKS RUMIA
MŁ7201ZABIELSKI JANGDYNIA
MŁ7202ZAJĄCZKOWSKI KRZYSZTOFGDYNIA
MŁ7203ZAKRZEWSKA JULIAGDYNIASP 28
MŁ7204ZAKRZEWSKA PAULINAGDYNIA
MŁ7205ZAKRZEWSKI PIOTRGDYNIA
MŁ7206ZAPOLNIK MARIAGDYNIAKSP IM. ŚWIĘTEJ RODZINY W GDYNI
MŁ7207ZAPOLNIK PIOTRGDYNIAKSP IM. ŚWIĘTEJ RODZINY W GDYNI
MŁ7208ZIELIŃSKI SZYMONPIERWOSZYNOSP6 GDYNIA
MŁ7209ŻUCHOWSKA MARTYNAGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7210ŻUCHOWSKI FILIPGDYNIASP29
MŁ7211ŻUKOWSKA INGAGDYNIA
MŁ7212ŻUŁAWSKI STANISŁAWDĘBOGÓRZEADVENTURE

Bieg Junior

NumerSurname NameCityTeam
J8000BAGIŃSKA VICTORIAGDYNIADELFIN GDYNIA
J8001BIELAWSKA PATRYCJAGDAŃSKSKLA SOPOT
J8002BLADOWSKI FRANCISZEKGOWINOWKS GRYF WEJHEROWO
J8003BLADOWSKI KACPERGOWINO
J8004BŁASZKOWSKI FRANCISZEKGDYNIAJABLONSKI BOXING TEAM
J8005BORZECKI MICHAŁGDYNIA
J8006BOSOWSKI FRANCISZEKGDANSKBOSY TEAM
J8007BRUNA MARCELGDYNIAXLO W GDYNI
J8008CHMIELEWSKA OLIWIAGDYNIA
J8009CHYREK KRZYSZTOFGDYNIA
J8010CIAPA LEONWEJHEROWOUKS SAMOCHODÓWKA
J8011CZAJKOWSKA JULIAGDYNIASKLA SOPOT / BCT TEAM GDYNIA
J8012RODO GDYNIARODO
J8013DEMBIŃSKI JAKUBGDYNIAROSNOWSKI GIFT
J8014DOBROWOLSKA DALIASOPOTACTIVE FLOW
J8015DRAGAN BLANKAGDYNIA
J8016FETTA DOMINIKAGDYNIA
J8017FORNALIK MARIAWEJHEROWOUKS SAMOCHODÓWKA
J8018FUNK SZYMONKOSTKOWOWOLF TEAM
J8019GĄSIOROWSKI KONRADGDYNIA
J8020GOŁYSZNY WITGDYNIA
J8021GORZEJEWSKI TOMASZGDYNIA
J8022GÓRNISIEWICZ DAMIANGDYNIA
J8023HERMANOWSKI ROBERTGDYNIA
J8024JANKOWSKA JULIAGDYNIASP.28
J8025KACZMAREK MAJAKOLECZKOWOSKLA SOPOT
J8026KANKOWSKA NIKOLAGNIEWINOUKS SAMOCHODÓWKA
J8027KAPAŁA ZUZANNAGDYNIASKAL
J8028KAPITAN RADOSŁAWGDYNIABOSMAN
J8029KARCZEMNA NINAGDYNIAAZYMUT
J8030RODO POGÓRZERODO
J8031KOBRYN JANGDYNIA
J8032KROPIEWNICKI LEONGDYNIA
J8033KRZEMIŃSKI MACIEJGDYNIAAP KP GDYNIA
J8034KUJAŁOWICZ ALICJASOPOTBIEGUN OCR TEAM
J8035ŁAGUNA ANNAGDAŃSKMMKS GDAŃSK
J8036MALEK MICHALINAGDYNIASP 34 GDYNIA
J8037MALKO FRANCISZEKGDYNIATRIRUNNERS
J8038MAREK JULIAGDYNIAGROMIK
J8039MAZUROWSKI SZYMONGDYNIAI A I ALO
J8040MEHRING EMILIAWEJHEROWOUKS SAMOCHODÓWKA
J8041MENTEL IGORGDYNIACTS
J8042MIŁOŚ IZABELAGDYNIAACTIVE FLOW
J8043MISIEWICZ POLAGDYNIA
J8044MUZAFAROVA ELVINAGDYNIASP28
J8045NAJDEREK MICHAŁGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 39GDYNIA
J8046NIEMCZYK MAJAGDYNIAKL GDYNIA
J8047OLSZONOWICZ JEREMIASZGDYNIA
J8048PANOCHA PATRYKLEŻAJSK
J8049PEPLIŃSKI ANTONIDOBRZEWINO
J8050PIOTROWSKI ŁUKASZGDYNIA
J8051PŚCIUK KONRADBORKOWOSKLA SOPOT
J8052ROZALEWICZ ALEKSANDRARUMIA
J8053ROZALEWICZ KONRADRUMIA
J8054RUSIN JAKUBBYDGOSZCZ
J8055RUTKOWSKA ANTONINAGDYNIA
J8056RUTKOWSKI JAKUBGDYNIAWKS FLOTA GDYNIA
J8057SIEWERT JANGDYNIASP 28 GDYNIA
J8059SIEWERT PIOTRGDYNIASP 28 GDYNIA
J8060SKIELNIK ADRIANGDYNIAKL GDYNIA
J8061SKRZYPKOWSKI DOMINIKGDYNIASKR.TEAM
J8062SMOŁOŃSKI IGNACYGDAŃSKACTIVE FLOW
J8063STREHLAU JAKUBGDYNIASP28
J8064STREHLAU PATRYKGDYNIASP28
J8065TATROCKI CEZARYGDYNIABAŁTYK GDYNIA
J8066TELSZEWSKI FILIPMAŁA PIAŚNICA
J8067TESKA PATRYCJAGDYNIABIEGUN OCR TEAM
J8068TRYBEK GUSTAWSOPOTSKŻ ERGO HESTIA SOPOT
J8069RODO GDYNIARODO
J8070TYLAK KINGAGDYNIASP 28 GDYNIA
J8071UBOWSKI JULIANROKITKI
J8072WEGLOWSKI MARCELGDYNIAUKS GROMIK GDYNIA
J8073WNUK PAWEŁGDYNIA
J8074WOJDA JAN PAWEŁGDYNIA
J8075WOLSKA AGATAGDYNIATCHIE
J8076WYSOKIŃSKI WOJCIECHGDYNIAUKS MDK GDYNIA
J8077ZABOROWSKI IGORGDYNIASP 37 GDYNIA
J8078ZAMKOWSKI MIKOŁAJGDAŃSK
J8079ZIEMANN EMILIAGDYNIA
J8080ŻARYN AMELIAGDYNIAII LO GDYNIA
J8081ŻULEWSKA NATALIAGDAŃSKGWIAZDKA NATALIA

Bieg Malucha

NumerSurname NameCityTeam
M5000BANAŚ ADAMGDYNIA
M5001BARCZAK LILIANNAGDYNIAWRACAM DO ZDROWIA TEAM
M5002BARZOWSKI MIKOŁAJGDYNIA
M5003BIELAWSKI GRZEGORZGDYNIA
M5004BOGDAŃSKA WIKTORIAGDYNIA
M5005BORKOWSKA MAJAGDYNIAEJSMOND CLUB
M5006BUJA MICHAŁGDYNIA
M5007BURY KORNELIARUMIAPRZEDSZKOLE JUNIOR
M5008CHMIEL KACPERGDYNIA
M5009CIESIELSKA IGAGDYNIA
M5010CYRSON STANISŁAWGDYNIA
M5011CYSEWSKI TOMASZGDYNIASUPERKIDS TERAPEUTYCZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY W GDYNI
M5012CZAJKA DAWIDGDYNIAKINO REKIN
M5013CZAPSKI JULIANGDAŃSK
M5014RODO GDYNIARODO
M5015RODO GDYNIARODO
M5016DANICKI WOJCIECHKOSAKOWOPEKAZET
M5017DĘBOWCZYK WANDAGDYNIA@ADWOKAT_ZNAD_MORZA
M5018DŁUGOWSKA LAURAGDYNIA, POLANDDDTM
M5019DŁUGOWSKI ALANGDYNIAADTM
M5020DOLATA JULIANREDABASTION REDA
M5021DOLSKA ANTONINAGDYNIA
M5022DROZD POLAGDYNIA
M5023DUBOWICZ OLGIERDGDYNIA
M5024DUDKO JULIAGDYNIA
M5025DUNOWSKI FRANCISZEKGDYNIA
M5026DUSZYŃSKI MAXGDYNIA
M5027DZIUBIŃSKA LAURAGDYNIA
M5028EKINCI SARAGDYNIA
M5029FERLIN KORNELIAGDYNIA
M5030GANDOR STANISŁAWGDYNIA
M5031GLIWIŃSKA POLIANNAGDYNIAP58
M5032GLIWIŃSKI IGNACYGDYNIAKONICZYNKA
M5033GŁOGOWSKA HANNALUZINO
M5034GOŁOTA DAWIDGDYNIA
M5035GOŁOTA MACIEJGDYNIA
M5036GOMOŁA SZYMONGDYNIA
M5037GÓRSKI ALEKSANDERBOJANO
M5038GRĄZKA ALICJAGDYNIA
M5039GRUNWALD MIAGDYNIA
M5040GRZEGORZEK MARTYNAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
M5041GRZELAK STANISŁAWGDYNIA
M5042GRZELAK TYMONGDYNIA
M5043GUTOWSKA BARBARAGDYNIAAMS AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
M5044GUZ ANTONIRUMIALIVE LOVE RUN
M5045GWOZDECKI OLGIERDGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 30
M5046HAJDEL MARTYNAGDYNIAGRUPA PEKAZET
M5047HETMAŃSKI ADAMGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 23 W GDYNI
M5048HRYCYK ALICJAGDYNIA
M5049JABŁOŃSKI STAŚGDAŃSKBEZ FORMY TEAM
M5050JASIEWICZ BRUNOGDYNIA
M5051JASIEWICZ STANISŁAWGDYNIAPODRÓZNIK
M5052JĘDRZEJEWSKA WERONIKAGDYNIA
M5053KABAK JANGDYNIA
0KACPROWICZ DANIELTORUŃTAEM1
M5054KALINOWSKA MELAGDYNIA
M5055KAPIŃSKA LAURAGDYNIA
M5056KAROLEWICZ MAKSYMILIANGDYNIA
M5057KARSKA POLAGDYNIA
M5058KARSKI LEONARDGDYNIA
M5059KARSKI WITOLDGDYNIA
M5060KASZUBOWSKI ALEKSANDERGDYNIAKASZUBOWSCY TEAM
M5061RODO GDYNIARODO
M5062KOŁACKI TYMONGDAŃSK
M5063KOMOLIBIO ZUZANNAGDYNIA
M5064KOZŁOWSKA ZOFIAGDYNIA
M5065KRAWCZUK ŁUCJAGDYNIA
M5066KREFT MAGDALENALĘBORK
M5067KREFT MATEUSZGDYNIA
M5068KRĘCISZ KRZYSZTOFGDYNIA
M5069KULIŃSKA AGATAGDYNIA
M5070KURASZ STANISŁAWGDYNIAACTIVE FLOW
M5071KUTOWIŃSKA IGAGDYNIA
M5072LAMENTA LEONREDASPORTOWA JEDYNECZKA
M5073LANGE HELENAGDYNIA
M5074LANGE KONSTANTYGDYNIA
M5075LEWANDOWSKA JULIAGDYNIA
M5076LEWANDOWSKA KORNELIAGDYNIA
M5077ŁAWRYNOWICZ ANIELAGDYNIA
M5078ŁOŚ NIKODEMGDYNIA
M5079ŁUCKA ALICJAGDYNIA
M5080ŁUCKI ALEKSANDERGDYNIA
M5081ŁUKASZEWICZ BRUNOGDAŃSK
M5082ŁUKASZEWICZ JEREMIGDAŃSK
M5083ŁUKAWSKI TYMOTEUSZAGDAŃSKCENTRUM MEDYCZNE PELVI
M5084MACYSZYN MIAGDYNIA
M5085MARCISZEWSKI TEODORGDYNIA
M5086MAREK GRZEGORZRUMIA
M5087MATEJA MAKSYMILIANGDYNIA
M5088MICHALSKI KAZIMIERZGDYNIAPRZEDSZKOLE 24 GDYNIA
M5089MIELEC FILIPGDYNIA
M5090MIŁOŚ LILAGDYNIAACTIVE FLOW
M5091MIREK IGAGDYNIA
M5092MIREK IGORGDYNIA
M5093MIRUSZEWSKA KAROLINAGDYNIA
M5094RODO GDYNIARODO
M5095MUSZAK TYMOTEUSZBYTÓWPRZEDSZKOLE SŁONECZNE STACYJKOWO BYTÓW
M5096MYŚLISZ MARCELGDYNIA
M5097NAPIÓRKOWSKA MARCELINKAGDAŃSK
M5098NAPIÓRKOWSKI ANTOŚGDAŃSK
M5099NELKA ALICJAGDYNIA
M5100NIEDŹWIEDZKI PAWEŁGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 47 GDYNIA
M5101NOWAK PIOTRGDYNIA
M5102NOWAKOWSKI ADRIANGDYNIA
M5103OCIEPKA ALEKSANDRAGDYNIA
M5104ODY DUNCANGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
M5105ODY LOGANGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
M5106ORŁOWSKA JULIAGDYNIA
M5107ORŁOWSKI FRANCISZEKGDYNIA
M5108ORZOŁ JASIUGDYNIA
M5109PACZKOWSKI ADAMSOPOT
M5110PALLACH TOMASZGDYNIA
M5111PAWLAK LEONRUMIA
M5112PAWŁOWSKA LAURAGDYNIACHALLENGERS GDYNIA
M5113RODO ODESA/GDYNIARODO
M5114PIELA URSZULAGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 59 W GDYNI
M5116PIWNICKA ŁUCJAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
M5117RODO GDYNIARODO
M5118PODOLAK JANEKGDYNIA
M5119POTRYKUS LAURAGDYNIA
M5120POTRYKUS TEODORGDYNIA
M5121PRZYBYLSKA ZOFIAGDAŃSK
M5122PUCHALSKA JULIAGDYNIA
M5123PUCHALSKI HUBERTGDYNIAAKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA
M5124RATHNAU ADAMGDYNIA
M5125REIMUS IGNACYGDYNIA
M5126RINC ALEKSANDRAGDYNIAMAMY TO
M5127ROMANEK ZUZANNAGDYNIA
M5128RUTKOWSKA NATASZAGDYNIA
M5129RYBCZONEK GNIEWKOGDYNIA
M5130SEROCKI VINCENTGDYNIAORKA GDYNIA
M5131SITEK ALEKSANDERGDYNIA
M5132SITEK OLIWIAGDYNIA
M5133SKOMOROKO ADAMGDYNIA
M5134SKOMOROKO WERONIKAGDYNIA
M5135SKUPIEŃ IDAKOSAKOWO
M5136SOLARZ MIESZKOGDYNIA
M5137SOLECKA NELAGDYNIACHEERLEADERS JUNIOR
M5138STACHURA HANNAGDYNIA
M5139STANISZEWSKI TEODORTORUŃ
M5140STANISZEWSKI ZACHARYTORUŃ
M5141STANKIEWICZ EMILIAGDYNIA
M5142STRZEŻEWSKA LENASUCHY DWÓRPRZEDSZKOLE W MOSTACH
M5143SUCHENIA OLAFREDARUNPASSION.PL TEAM
M5144SYLKA HANNAPOGÓRZESP 28
M5145SZCZEPANOWSKI JAKUBGDYNIA
M5146SZCZESZEK BOLESŁAWMOSTY
M5147SZCZUROWSKI IGNACYPOGÓRZE
M5148SZLEJTER TYMOTEUSZGDYNIA
M5149SZOSTAK WIKTORGDYNIA
M5150SZREIDER KLARAGDYNIAPSSP
M5151SZWED KAJETANGDYNIA
M5152SZWED LUCJUSZGDYNIAPRZEDSZKOLE NR. 27 "MALUTKOWO "
M5153SZYDŁOWSKA KORNELIAGDYNIAGARBATY KNIVES
M5154RODO GDYNIARODO
M5155TATARENKO MYCHAILOGDYNIA
M5156TORBICKI KSAWERYGDYNIA
M5157TYBORSKA NINAGDYNIA
M5158UBYCH JAGNAGDYNIAPSSP
M5159WALCZAK JAGODAGDYNIA
M5160WALĘCKI MATEUSZGDYNIA
M5161WANDAŁOWSKI FRANCISZEKGDYNIA
M5162WANDAŁOWSKI MIŁOSZGDYNIA
M5163WANTUCH BARTOSZGDYNIA
M5164WANTUCH MIKOŁAJGDYNIA
M5165WĄCHAŁA NINAGDYNIA
M5166WILK WIKTORIAGDYNIA
M5167WIŚNIEWSKI ALEKSANDERGDYNIA
M5168WOJTYNIAK EMILIAGDYNIA
M5169WOLSKA ANTONINAGDYNIA
M5170WOŁODKIEWICZ IGORGDYNIALEŚNE LICHO
M5171WRZESIŃSKA LENAGDYNIA
M5172WRZESIŃSKA MAJAGDYNIA
M5173WRZESIŃSKA POLAGDYNIA
M5174ZABOROWSKI IGORGDYNIA
M5175ZALEWSKI MARCINGDYNIA
M5176ZALEWSKI TOMEKGDYNIA
M5177RODO GDYNIARODO
M5178ZYŚK NATALIAGDYNIA
M5179ŻUKOWSKI IGORGDYNIA
M5180ŻUKOWSKI TYTUSGDYNIA

Bieg Starszaka

NumerSurname NameCityTeam
S6000ADAMCZYK CEZARYGDYNIA
S6001BANAŚ LENAGDYNIA
S6002BARZOWSKA EMILIAGDYNIA
S6003BĄK BOGUSŁAWGDYNIA
S6004BIELAWSKI BARTOSZGDYNIA
S6005BILIAIEVSKA ERIKAGDYNIASP 26 GDYNIA
S6006BISEWSKI PRZEMEKGDYNIA
S6007BOBROWSKA ALICJAGDYNIASP 28
S6008BOGUSZ ANNAGDYNIAKL GDYNIA
S6009BONIECKA ZOFIAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
S6010BUKOWICZ TOMASZGDAŃSK
S6011BURY FILIPRUMIASALOS RUMIA
S6012CHMIEL SZYMONGDYNIASP NR 44 W GDYNI
S6013CHOJNACKI MIKOŁAJSOPOTACTIVE FLOW
S6014CHORĄŻEWICZ NADIARUMIA
S6015CIEMNY TYMONGDYNIA
S6016CIĘŻKOWSKI PIOTRGDYNIA
S6017CISKOWSKA AGATAGDYNIASP51
S6018CYEWSKA ALEKSANDRAGDYNIAGSS TETMAJERA
S6019CYTAWA MARIAGDYNIASP NR48
S6020CZAJKA MATEUSZGDYNIAUKS AZYMUT 45
S6021CZECHOLIŃSKA WIKTORIAGDYNIA
S6022DAWCZYK MICHAŁGDYNIA
S6023DĄBROWSKI ALEKSANDERGDYNIADĄBKI TEAM
S6024DERHELD JANGDYNIATREK GDYNIA MŁODE WILKI
S6025DITTMANN ROZALIAGDYNIA
S6026DOLATA IGNACYREDABASTION REDA
S6027DUBINSKI WOJCIECHINOWROCLAWNO I...?
S6028DUBOWICZ JERZYGDYNIAARKA GDYNIA
S6029DZIERŻAWSKI PRZEMYSŁAWGDYNIA
S6030DZIOSA URSZULAGDYNIA
S6031EMERT ŁUKASZGDYNIA
S6032FELCZAK MIKOŁAJGDYNIA
S6033FIODOROWICZ ZUZANNAGDYNIA
S6034FOBKE SZYMONGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIA
S6035FOKS TOBIASZKIEŁPINOFOKS TEAM
S6036GAFFKE TYMOTEUSZLUZINO
S6037GAŁUSZYŃSKA MAJAGDYNIAACTIVE FLOW
S6038GÓRCZYŃSKI NIKODEMGDYNIA
S6039GÓRECKA NATALIAGDYNIACHEERLEADERS GDYNIA JUNIOR
S6040GÓRECKI PAWEŁGDYNIAEJSMOND CLUB
S6041GÓRSKA AMELIABOJANO
S6042GÓRSKA BARBARAGDYNIA
S6043GÓRSKI PIOTRGDYNIA
S6044GRAMAN NATANIELGDYNIASP NR 28 GDYNIA BABIE DOŁY
S6045GRĄZKA TYMOTEUSZGDYNIA
S6046GRZEGORZEK GABRIELGDYNIAUKS MDK GDYNIA
S6047GWOZDECKA GABRIELAGDYNIASP 28
S6048JABŁONOWSKI WIKTORGDYNIA
S6049JACZUN AGATAGDYNIAKKS SFORA
S6050JAKOWIECKI STAŚGDYNIA
S6051JAKOWIECKI TADEUSZGDYNIA
S6052JANIAK SANDRAGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 17
S6053JANISZEWSKA MICHALINABANINOAKADEMIA JUDO DRAGON
S6054JASIŃSKI KRZYSZTOFGDYNIA
S6055RODO GDYNIARODO
S6056RODO GDYNIARODO
S6057JUSZCZYSZYN FRANCISZEKKAMIEŃSI ARKA GDYNIA
S6058JUŚKIW JAGNAGDYNIAJ&J TEAM
S6059JUŚKIW JULIAGDYNIAJ&J TEAM
S6060KAJAK KRZYSZTOFGDYNIA
S6061KALINOWSKA PATRYCJAGDYNIA
S6062KANKOWSKI JAKUBLUZINO
S6063KAPIŃSKI ALEKSANDERGDYNIA
S6064KAROLEWSKI NIKODEMGDYNIAPHOTOTRONIKA
S6065KARPIŃSKA ALICJAPOGÓRZE
S6066KEKENMAJSTER CEZARYGDAŃSKSP NR 6 GDAŃSK
S6067KĘDZIERSKA NATALIAGDYNIA
S6068KMIECIK PRZEMYSŁAWGDYNIAKMIECIORKI
S6069KOŁACKA IGAGDAŃSK
S6070KONDRACKA HELENKAHEL/GDYNIA
S6071KONDRACKA HELENKAGDYNIAPRZEDSZKOLE W HELU - RYBKI
S6072KOWALCZYK MAGDAGDYNIAPOMORSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN
S6073KOWALSKI KLARAGDAŃSK
S6074KREFT MICHAŁREDATEAM KREFT
S6075KRYNICKI MATEUSZGDYNIA
S6076KRYWIENKO WIKTORGDYNIAULTRA WAY
S6077KRZAK GRZEGORZGDYNIA
S6078RODO GDYNIARODO
S6079KULECZKA LIDIAGDYNIA
S6080KURASZ ZOFIAGDYNIAACTIVE FLOW
S6081KUTOWIŃSKA MATYLDAGDYNIAFLAUTA GDYNIA
S6082LAMENTA LILIANNAREDA
S6083LANGA ZOFIAGDYNIA
S6084LANGE LEONGDYNIANEVER GIVE UP TEAM
S6085LATOSINSKA MARIAGDAŃSK
S6086LATOSIŃSKA HELENAGDYNIAOSOWA BIEGA
S6087RODO DĘBOGÓRZERODO
S6088LESSNAU TOMASZPUCK
S6089LICA ADAMGDYNIA
S6090ŁAPCIK TYMOTEUSZGDYNIA
S6091ŁOBODA LENAGDYNIA
S6092MACOŃ MAGDALENAGDYNIAUKS JANTAR GDYNIA
S6093MACYSZYN FELIKSGDYNIASP 51
S6094MANKIEWICZ IGAPIŁA
S6095MARCISZEWSKI WIKTORGDYNIA
S6096MATROSOS ALEKSANDERGDYNIA
S6097MAZUR WERONIKAGDYNIASP 28
S6098MICHALSKA OLIWIAGDYNIASP 34 GDYNIA
S6099MICHALSKI JANGDYNIASP 12 GDYNIA
S6100MIEDZIEJKO PIOTRGDYNIA
S6101MIELEC JULIANGDYNIA
S6102MILCZAREK HELENAGDYNIASP NR 48 GDYNIA
S6103MILCZAREK POLAGDYNIASP NR 48 GDYNIA
S6104MIŚNIAKIEWICZ ANTONIGDYNIAZABAWA
S6105MIŚNIAKIEWICZ IGAGDYNIAZABAWA
S6106MOCARSKA LILIANNAGDYNIA
S6107MŚCICHOWSKI PAWEŁGDYNIASP 51
S6108MUSIOŁ BIANKAGDYNIAFLORKA RUN
S6109NAGÓRSKA AGNIESZKAGDYNIAFLAUTA GDYNIA
S6110NELIKAEV DAMIANGDYNIA
S6111NELKA ADAMGDYNIA
S6112NIEMCZYK JANGDYNIAKL GDYNIA
S6113NIKULIN ANIAGDYNIA
S6114OCHĘDALSKA MARYSIAGDYNIA
S6115ODY CHRISTINAGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
S6116ODY CONNORGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
S6117PALIGA BARTOSZRUMIASALOS RUMIA
S6118PALISZEWSKI ALBERTGDYNIAUKS AZYMUT 45 / YKP
S6119PALISZEWSKI WINCENTYGDYNIAUKS AZYMUT 45 / YKP
S6120PAWLICKI TYMOTEUSZGDYNIATYMSON TEAM
S6121RODO ODESA/GDYNIARODO
S6122PIETRAS MATYLDAGDYNIA
S6123RODO GDYNIARODO
S6124PISAREK MATEUSZGDYNIACOMPLEXSPORTS
S6125PISKULSKA LAURAGDYNIAUKS JANTAR GDYNIA
S6126RODO GDYNIARODO
S6127POBŁOCKI MATEUSZGDYNIAAP KP GDYNIA
S6128PODWIKA PRZEMYSŁAWGDYNIA
S6129POTRYKUS JONASZGDYNIA
S6130PÓŁTORAK NIKODEMMOSTY
S6131PRZYBYLSKI PIOTRGDAŃSK
S6132PRZYBYSZ KAJAGDYNIA
S6133PYCKA AURELIAGDYNIA
S6134RADZISZEWSKI ERYKGDYNIARADZIKI
S6135RADZIUN MAKSYMILIANGDYNIA
S6136RODO GDYNIARODO
S6137ROGOCKA KORNELIAPOGÓRZE
S6138ROMANEK ANTONIGDYNIA
S6139RUDNIK ANTONINAGDYNIA
S6140RYBCZONEK MIESZKOGDYNIA
S6141RZESZUT ZUZANNAGDYNIA
S6142RZÓSKA MAREKGDYNIA
S6143SKUPIEŃ POLAKOSAKOWO
S6144SOBCZYK ANTONINAGDYNIA
S6145SOBCZYK TADEUSZGDYNIA
S6146SOBISZ FRANCISZEKGDYNIA
S6147SOJKA LENAPOGÓRZE
S6148SOSZYŃSKI KASPIANGDYNIA
S6149STYCZYŃSKA BARBARAGDYNIA
S6150SZCZUROWSKI LEONPOGÓRZE
S6151SZLEJTER ANTONINAGDYNIA
S6152SZREIDER POLAGDYNIA
S6153SZWED MIKOŁAJGDYNIAPRZEDSZKOLE NR. 27 "MALUTKOWO "
S6154SZYSZKA NELPOGÓRZE
S6155RODO GDYNIARODO
S6156TATARENKO ANASTASIAGDYNIA
S6157TEOFILSKA JADWIGAGDYNIA
S6158TOBIEŃSKI JAKUBGDYNIA
S6159TOBIEŃSKI PIOTRGDYNIA
S6160TOKARZ FRANCISZEKGDYNIA
S6161TRĄBKA DOMINIKGDYNIAKL GDYNIA
S6162TRYMBULAK CYPRIANGDYNIAPSSP
S6163TRYMBULAK LILIANAGDYNIAPSSP
S6164TYBORSKA BARBARAGDYNIA
S6165RODO KRAKÓWRODO
S6166UBSKA ANITAGDYNIAGDYŃSKIE SZCZUPAKI
S6167UBSKI MAKSYMILIANGDYNIAGDYŃSKIE SZCZUPAKI
S6168UBYCH IGNACYGDYNIAPSSP
S6169WALCZAK KONRADGDYNIA
S6170WALCZAK MARIAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW GDYNIA
S6171WALICKA JULIAGDYNIA
S6172WALICKI FRANEKGDYNIA
S6173WIERZCHOWSKI MIESZKOGDYNIA
S6174WOLSKA ZOFIAGDYNIA
S6175WRZOS MARIKAGDYNIA
S6176WYSOCKA LILIANAGDYNIA
S6177ZABOROWSKA NADIAGDYNIASP 37 GDYNIA
S6178ZABOROWSKA NADIA HELENAGDYNIA
S6179ZAJĄCZKOWSKA HANNAGDAŃSK
S6180ZAKRZEWSKI FRANEKGDYNIASI ARKA
S6181ZIĘTARA KACPERGDYNIA
S6182ZWOLIŃSKI ADAMGDYNIAAMS GDYNIA
S6183ŻABIŃSKI WOJCIECHPOGÓRZE
S6184ŻUŁAWSKA MAJAGDYNIAPOD ŻAGLAMI
S6185RODO GDYNIARODO

Bieg Młodzika

NumerSurname NameCityTeam
MŁ7000ADAMIAK MAKSYMILIANGDYNIA
MŁ7001ASZTEMBORSKI KACPERGDYNIA
MŁ7002BEDNARCZYK ŁUCJAGDYNIA
MŁ7003BERNASIAK KAMILGDYNIAGROMIK
MŁ7004BIAŁOSKÓRSKI BARTŁOMIEJGDYNIASP NR 48 GDYNIA KLASA 5A
MŁ7005BIAŁY ZOFIAPOGÓRZESP KOSAKOWO
MŁ7006BIELSKA PAULINABORKOWOGEDANIA GDAŃSK
MŁ7007BISEWSKA ANIAGDYNIA
MŁ7008BLOK WIKTORIAGDYNIA
MŁ7009BOBROWSKI WOJCIECHGDYNIASP 28
MŁ7010BOJARSKA ALICJAGDYNIA
MŁ7011BOJĘĆ MAJAGDYNIASKLA/ PSP "LIBER" GDYNIA
MŁ7012BOK MONIKAREDA
MŁ7013BORKOWSKI JAKUBGDYNIAEJSMOND CLUB
MŁ7014BÓJKO MARTYNAGDAŃSKGALA GDAŃSK
MŁ7015BREDA MATEUSZGDYNIA
MŁ7016BREDA-TWARDOWSKA MATYLDAGDYNIA
MŁ7017RODO GDYNIARODO
MŁ7018BURDEŃSKA ALICJAGDYNIAACTIVE FLOW / SP 17
MŁ7019CEGLAREK LIDIAPIERWOSZYNO
MŁ7020CEGLAREK PAULINAPIERWOSZYNOGROMIK
MŁ7021CHMIEL WERONIKAGDYNIA
MŁ7022RODO GDYNIARODO
MŁ7023CISKOWSKI SZYMONGDYNIASP51
MŁ7024CYTAWA MAREKGDYNIASP NR48
MŁ7025CZAYKOWSKA LAURAGDYNIAMAMY TO
MŁ7026CZECHOLIŃSKA EMILIAGDYNIA
MŁ7027RODO GDYNIARODO
MŁ7028DĄBROWSKA ALICJAGDYNIADĄBKI TEAM
MŁ7029DOMAŃSKI MACIEJGDYNIA
MŁ7030DUBIELA KAROLINAGDYNIA
MŁ7031DUBIELA MONIKAGDYNIA
MŁ7032DUDEK IVOGDYNIAEJSMOND CLUB
MŁ7033DZIERŻAWSKI RADOSŁAWGDYNIA
MŁ7034ELIZA MOKŁOWICZWEJHEROWOKL GDYNIA
MŁ7035FEDOROWICZ STANISLAWGDYNIA
MŁ7036FOKS KSAWERYKIEŁPINOFOKS TEAM
MŁ7037FRANKIEWICZ KSAWERYGDYNIAUKS GROMIK GDYNIA
MŁ7038GAJDA MARTYNAGDYNIA
MŁ7039GAŁUSZYŃSKA NINAGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7040GAWRYSIAK ROBERTGDYNIA
MŁ7041GILL IGORGDYNIAARKA GDYNIA
MŁ7042GOŁYSZNY IWOGDYNIAACTIVEFLOW
MŁ7043RODO GDYNIARODO
MŁ7044GÓRSKI RYSZARDGDYNIAPOMORZANIN GDYNIA
MŁ7045GRABOWSKI KACPERGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7046GROBELNA WIKTORIAGDYNIACHECZ GDYNIA
MŁ7047GRYGIANIEC FILIPGDYNIASP 28
MŁ7048GRZEGORZEK SZYMONGDYNIAUKS MDK GDYNIA
MŁ7049GUZ ANGELIKARUMIASP10 RUMIA
MŁ7050GWOZDOWSKI DOMINIKGDYNIAZSP NR6
MŁ7051HETMAŃSKA ALICJAGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W GDYNI
MŁ7052IDZIOK TYMOTEUSZGDYNIAKL GDYNIA, SP 11 GDYNIA
MŁ7053IZDEBSKI DOMINIKGDYNIA
MŁ7054JABŁOŃSKA EWAGDYNIA
MŁ7055JABŁOŃSKI ANTONIGDYNIASP 11 / SI ARKA GDYNIA 2012
MŁ7056JABŁOŃSKI DOMINIKGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7057JANISZEWSKA KINGABANINOAKADEMIA JUDO DRAGON
MŁ7058JANUSZEWSKA EWAGDYNIABIEGAM, BO LUBIĘ :)
MŁ7059JASIŃSKA AGNIESZKAGDYNIA
MŁ7060JUREWICZ KAJETANGDYNIA
MŁ7061JURKIEWICZ WIKTORIAGDYNIASP 48
MŁ7062KALETA MIŁOSZGDAŃSKWYBRZEŻE
MŁ7063KALINOWSKA ALICJAGDYNIA
MŁ7064KARPIŃSKI MIESZKOPOGÓRZE
MŁ7065KIERSZKA IGNACYGDYNIAGROMIK
MŁ7066KLOCEK ULAGDYNIA
MŁ7067KMIECIK JAKUBGDYNIAKMIECIORKI
MŁ7068KOBIEROWSKI SZYMONRUMIASZYBKIE TRAMPKI
MŁ7069RODO GDYNIARODO
MŁ7070KOLP PAWEŁGDYNIA
MŁ7071KOŁACKI PAWEŁGDYNIA
MŁ7072KOZACHOK VALERIIAGDYNIAKLUB LEKKOATLETYCZNY "GDYNIA"
MŁ7073KREFT AGATAREDATEAM KREFT
MŁ7074KRUK MAJAGDYNIASKLA
MŁ7075RODO GDYNIARODO
MŁ7076KRUSZYŃSKI JAKUBMOSTY
MŁ7077KUPCZYK LENAGDYNIAGTK GDYNIA
MŁ7078LEONARD DAWIDGDYNIASP28
MŁ7079LESNER IGORGDYNIA
MŁ7080LEVCHENKO OLEKSIIGDYNIAUKS GROMIK
MŁ7081LEŻOŃ LENAGDANSKSP35 GDANSK OLIWA
MŁ7082ŁAGODZIŃSKI JANGDYNIA
MŁ7083ŁAGODZIŃSKI OLEGGDYNIA
MŁ7084ŁOŚ JANGDYNIAEJSMOND CLUB
MŁ7085ŁUKASZEWSKA WERONIKAGDYNIA
MŁ7086MAĆKOWIAK KRZYSZTOFGDAŃSKDZIKI Z TRÓJMIASTA
MŁ7087MAJEWSKA KONSTANCJAGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7088MAJEWSKA OLIWIAGDYNIAGTK GDYNIA
MŁ7089MAJEWSKI ALEKSANDERGDYNIASP6
MŁ7090MAKRUCKI BARTOSZGDYNIASP NR 48 GDYNIA KLASA 5A
MŁ7091MAKRUCKI MICHAŁGDYNIASP NR 48 GDYNIA KLASA 5A
MŁ7092MALISZEWSKA ZUZANNAGDYNIA
MŁ7093MALISZEWSKI MATEUSZGDYNIA
MŁ7094MAŁASIEWICZ KOSMAGDYNIASI ARKA GDYNIA 2014
MŁ7095MANIKOWSKI MAKSYMILIANGDYNIA
MŁ7096MAREK PIOTRRUMIA
MŁ7097MATROSOS OLGAGDYNIAFLAUTA GDYNIA
MŁ7098MATUSIAK KATARZYNAGDYNIA
MŁ7099RODO GDYNIARODO
MŁ7100RODO GDYNIARODO
MŁ7101MICKIEWICZ BŁAŻEJGDYNIA
MŁ7102MIEDZIEJKO TOMASZGDYNIA
MŁ7103MIKOŁAJCZYK HUBERTGDYNIA
MŁ7104MIŁOŚ KAROLGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7105MIŁOŚ MICHAŁGDYNIAACTIVE FLOW
MŁ7106MISZTAL OSKARGDYNIASP34 GDYNIA
MŁ7107MISZTAL OSKARGDYNIASP34 GDYNIA
MŁ7108MIŚNIAKIEWICZ IGNACYGDYNIAZABAWA
MŁ7109MOKŁOWICZ KLARAWEJHEROWOKL GDYNIA
MŁ7110MORAWSKI JANGDANSKRUN & RIDE
MŁ7111NIEDŹWIECKI PIOTRBOJANONIEDŹWIEDŹ TEAM
MŁ7112NIKULIN EWAGDYNIA
MŁ7113OKOŃ MATEUSZGDYNIA
MŁ7114OLCZYK ŁUKASZPOGÓRZE
MŁ7115OLEK-DEJNECKA GABRIELAGDYNIAAZYMUT 45 GDYNIA
MŁ7116OLSZOWY ANNAGDYNIA
MŁ7117ORI NATANGDYNIA
MŁ7118OSTRZENIEWSKI FILIPGDYNIA
MŁ7119OWIECZKA KACPERGDYNIASP 35
MŁ7120PANER MACIEJGDYNIASP 28
MŁ7121PASZKA BARTOSZGDYNIASP17 GDYNIA
MŁ7122PEPLIŃSKI PAWEŁGDYNIABAŁTYK GDYNIA
MŁ7123PIĄTEK NIKOLAGDYNIA
MŁ7124PIEŃKOWSKA MAŁGORZATAGDYNIA
MŁ7125PIEŃKOWSKI JANGDYNIASP48GDYNIA KLASA 5A
MŁ7126PIERNICKI JEREMIGDYNIASP48
MŁ7127PIETRAS LUCJANGDYNIA
MŁ7128PIETRZAK JANGDYNIASP NR 48 GDYNIA
M5115PIETRZAK MIKOŁAJGDYNIABOMBARDIER
MŁ7129PISKUSLKA LILIANAGDYNIAFLOTA GDYNIA
MŁ7130PŁATEK PAWEŁGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W GDYNI
MŁ7131POBEREŻNY FRANCISZEKGDAŃSK
MŁ7132POBEREŻNY STANISŁAWGDAŃSK
MŁ7133POBŁOCKI SEBASTIANGDYNIAAP KP GDYNIA
MŁ7134PRĘTNIK ZOFIARUMIAOSNIP WP/ GONGO TEAM
MŁ7135PRZENICKI FRANCISZEKGDYNIA
MŁ7136PRZENICKI MAKSYMILIANGDYNIA
MŁ7137PUSZ MAGDALENAGDYNIAMICKIE MOUSE
MŁ7138PYCKA KORNELIAGDYNIA
MŁ7139RADZISZEWSKI WIKTORGDYNIARADZIKI
MŁ7140ROCHEWICZ ALEKSANDRAGDYNIAMICKIE MOUSE
MŁ7141ROGOCKI KRZYSZTOFPOGÓRZE
MŁ7142ROZBICKI IWOGDYNIA
MŁ7143RUDNICKA OLGAGDYNIASP 28
MŁ7144RYŚ GUSTAWGDYNIAARKA GDYNIA SI 2012
MŁ7145SAMSEL JACEKGDYNIAEJSMOND GDYNIA
MŁ7146SAPIEGO JANGDYNIA
MŁ7147SAPIEGO STANISŁAWGDYNIA
MŁ7148RODO GDYNIARODO
MŁ7149SKURAT MARIANNAGDYNIA
MŁ7150SOLECKI FILIPGDYNIAGORILLAS OCR
MŁ7151STEMPNIK KRZYSZTOFGDYNIA
MŁ7152STEMPNIK ZOFIAGDYNIA
MŁ7153STRACHOWICZ ŁUKASZGDYNIA
MŁ7154STRZEŻEWSKA POLASUCHY DWÓRSZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU
MŁ7155SZEPIETOWSKA KLARAGDYNIASPORT MASTER
MŁ7156SZUSTEK STASIUTUCHOMSZUSTY TEAM
MŁ7157SZYPOWSKI PIOTRGDYNIA
MŁ7158SZYSZKA BORYSPOGÓRZEULKS SKOCZEK
MŁ7159RODO GDYNIARODO
MŁ7160ŚWIEŻYŃSKA URSZULAGDYNIA
MŁ7161TCHORZEWSKI ALEKSANDERGDANSKRUN & RIDE
MŁ7162TEOFILSKA HELENAGDYNIA
MŁ7163TESKA MARTYNAGDYNIABIEGUN OCR TEAM
MŁ7164TOMA TYMEKGDYNIAEJSMOND CLUB
MŁ7165TRĄBKA SZYMONGDYNIAUKS 7
MŁ7166TUREK KAJETANLEŚNIEWO
MŁ7167UBOWSKA LENAROKITKI
MŁ7168WALCZAK JAKUBGDYNIA
MŁ7169RODO GDYNIARODO
MŁ7170WIERZCHOWSKA ELŻBIETAGDYNIA
MŁ7171WIESE ALEXGDYNIA
MŁ7172WILANDT KALINAGDYNIAM&M
MŁ7173WILANDT MAKSGDYNIAM&M
MŁ7174WIŁKOPEĆ HANNAGDYNIAMICKIE MOUSE
MŁ7175WIŚNIEWSKI MAKSYMILIANGDYNIA
MŁ7176WITOSŁAWSKA WERONIKAGDAŃSKGALA
MŁ7177WŁODARSKA ALEKSANDRAGDYNIAKKS SFORA BOJANO
MŁ7178WOJCIESZAK MILENAGDYNIA
MŁ7179WOJEWÓDKA KONRADGDYNIA
MŁ7180WOLAŃSKA LENARUMIARKS RUMIA
MŁ7181WYSOCKA HANNAGDYNIA
MŁ7182YARMAK ANDRIIGDYNIAARKA
MŁ7183ZAKRZEWSKA JULIAGDYNIASP 28
MŁ7184ZAKRZEWSKA PAULINAGDYNIA
MŁ7185ZAKRZEWSKI PIOTRGDYNIA
MŁ7186ZAPOLNIK PIOTRGDYNIAEJSMOND CLUB GDYNIA
MŁ7187RODO GDAŃSKRODO
MŁ7188ZIELIŃSKI SZYMONPIERWOSZYNOSP6 GDYNIA
MŁ7189ZIĘTARA MATEUSZGDYNIA
MŁ7190ZIĘTARA SZYMONGDYNIA
MŁ7191ZOCHOLL AGATAGDYNIA
MŁ7192ZYŚK JANGDYNIASP 48 GDYNIA KLASA 5A
MŁ7193ŻMIJEWSKA MARIAGDYNIA
MŁ7194ŻUCHOWSKA MARTYNAGDYNIAACTIVE FLOW

Bieg Junior

NumerSurname NameCityTeam
J8000BAGIŃSKA VICTORIAGDYNIADELFIN GDYNIA
J8001BLADOWSKI FRANCISZEKGOWINOWKS GRYF WEJHEROWO
J8002BLADOWSKI KACPERGOWINO
J8003BORZECKI MICHAŁGDYNIA
J8004CIAPA LEONWEJHEROWOUKS SAMOCHODÓWKA
J8005CIELAS HANNANOWA WIEŚ MALBORSKADKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
J8006DOBROWOLSKA DALIASOPOTACTIVE FLOW
J8007DRAGAN BLANKAGDYNIA
J8008DUBIELA ANNAGDYNIA
J8009DUDEK NADIAGDYNIACHEERLEADERS GDYNIA JUNIOR
J8010FETTA DOMINIKAGDYNIA
J8011FETTA DOMINIKAGDYNIAACTIVE FLOW
J8012GAJDA MATEUSZGDYNIA
J8013GAWLIKOWSKA MARTYNAREDA
J8014GOŁYSZNY WITGDYNIA
J8015HORDYJ LENAGDYNIADIGITAL MODE
J8016JACZUN MARTAGDYNIA
J8017JANKOWSKA JULIAGDYNIASP.28
J8018KARCZEMNA NINAGDYNIAAZYMUT
J8019KRUSZYŃSKI JANMOSTY
J8020RODO G: GDYNIA, P: GDYNIA, W: POMORSKIERODO
J8021KRZEMIŃSKI MACIEJGDYNIAAP KP GDYNIA
J8022KUJAŁOWICZ ALICJASOPOTBIEGUN OCR TEAM
J8023KWIDZIŃSKI ERYKGOŚCICINOKS WEJHER WEJHEROWO
J8024MALEK MICHALINAGDYNIASP 34 GDYNIA
J8025MIŁOŚ IZABELAGDYNIAACTIVE FLOW
J8026MISIEWICZ POLAGDYNIA
J8027NAJDEREK MICHAŁGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 39GDYNIA
J8028NIEMCZYK MAJAGDYNIAKL GDYNIA
J8029OLSZOWY JOANNAGDYNIA
J8030PAWLACZYK MARIA ANNAGDYNIA
J8031PEPLIŃSKI ANTONIDOBRZEWINO
J8032PIETRZYKOWSKA WIKTORIAGDYNIA
J8033ROZALEWICZ ALEKSANDRARUMIA
J8034ROZALEWICZ KONRADRUMIA
J8035RUTKOWSKA ANTONINAGDYNIA
J8036RUTKOWSKI JAKUBGDYNIAWKS FLOTA GDYNIA
J8037SKIELNIK ADRIANGDYNIAKL GDYNIA
J8038ŚWIEŻYŃSKI ADAMGDYNIA
J8039TATROCKI CEZARYGDYNIABAŁTYK GDYNIA
J8040TESKA PATRYCJAGDYNIABIEGUN OCR TEAM
J8041UBOWSKI JULIANROKITKI
J8042URBANIAK JULIAPIŁA
J8043RODO GDYNIARODO
J8044WNUK PAWEŁGDYNIA
J8045WYSOCKA JULIAGDYNIA
J8046WYSOKIŃSKI WOJCIECHGDYNIAUKS MDK GDYNIA
J8047ZABOROWSKI IGORGDYNIASP 37 GDYNIA
J8048ZOCHOLL DAWIDGDYNIA
J8049ŻARYN AMELIAGDYNIAII LO GDYNIA
J8050ŻULEWSKA NATALIAGDAŃSKGWIAZDKA NATALIA

Bieg Malucha

Lp.Surname NameCityTeam
1BARZOWSKI MIKOŁAJGDYNIA
2BIELAWSKI GRZEGORZGDYNIA
3BORZYSZKOWSKI ANTONIGDYNIA
4BRZEZIŃSKI WIKTORRUMIA
5BUJA MICHAŁGDYNIA
6CHMIEL KACPERGDYNIA
7CIESIELSKA IGAGDYNIA
8CYSEWSKI TOMASZGDYNIASUPERKIDS TERAPEUTYCZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY W GDYNI
9DŁUGOWSKA LAURAGDYNIA, POLANDDDTM
10DŁUGOWSKI ALANGDYNIAADTM
11DOLATA JULIANREDABASTION REDA
12DOLSKA ANTONINAGDYNIA
13DUNOWSKI FRANCISZEKGDYNIA
14DZIUBIŃSKI JAKUBRUMIA
15FERLIN KORNELIAGDYNIA
16GLIWIŃSKA POLIANNAGDYNIAP58
17GOŁOTA DAWIDGDYNIA
18GOŁOTA MACIEJGDYNIA
19GOMOŁA SZYMONGDYNIA
20GRĄZKA ALICJAGDYNIA
21GRUNWALD MIAGDYNIA
22GRZEGORZEK MARTYNAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
23GRZELAK STANISŁAWGDYNIA
24GRZELAK TYMONGDYNIA
25GUTOWSKA BARBARAGDYNIAAMS AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
26GUZ ANTONIRUMIALIVE LOVE RUN
27GWOZDECKI OLGIERDGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 30
28HETMAŃSKI ADAMGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 23 W GDYNI
29HRYCYK ALICJAGDYNIA
30JABŁOŃSKI STAŚGDAŃSKBEZ FORMY TEAM
31JĘDRZEJEWSKA WERONIKAGDYNIA
32KABAK JANGDYNIA
33KAROLEWICZ MAKSYMILIANGDYNIA
34KASZUBOWSKI ALEKSANDERGDYNIAKASZUBOWSCY TEAM
35RODO GDYNIARODO
36KOMOLIBIO FRANCISZEKGDYNIA
37KOMOLIBIO ZUZANNAGDYNIA
38KOZŁOWSKA ZOFIAGDYNIA
39KRAJEWSKI GUSTAWGDYNIAYAMEO
40KRAJEWSKI JANGDYNIAYAMEO
41KRAJEWSKI KAJTETANGDYNIAYAMEO
42KRAWCZUK ŁUCJAGDYNIA
43KRĘCISZ KRZYSZTOFGDYNIA
44KURASZ STANISŁAWGDYNIAACTIVE FLOW
45LAMENTA LEONREDASPORTOWA JEDYNECZKA
46LANGE HELENAGDYNIA
47LANGE KONSTANTYGDYNIA
48LEWANDOWSKA JULIAGDYNIA
49LEWANDOWSKA KORNELIAGDYNIA
50ŁUCKA ALICJAGDYNIA
51ŁUCKI ALEKSANDERGDYNIA
52MAREK GRZEGORZRUMIA
53MATEJA MAKSYMILIANGDYNIA
54MICHALSKI KAZIMIERZGDYNIAPRZEDSZKOLE 24 GDYNIA
55MIELEC FILIPGDYNIA
56MIŁOŚ LILAGDYNIAACTIVE FLOW
57MIREK IGAGDYNIA
58MIREK IGORGDYNIA
59MIRUSZEWSKA KAROLINAGDYNIA
60MYŚLISZ MARCELGDYNIA
61NAPIÓRKOWSKA MARCELINKAGDAŃSK
62NAPIÓRKOWSKI ANTOŚGDAŃSK
63NELKA ALICJAGDYNIA
64NIEDŹWIEDZKI PAWEŁGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 47 GDYNIA
65NOWAK PIOTRGDYNIA
66NOWAKOWSKI ADRIANGDYNIA
67ODY DUNCANGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
68ODY LOGANGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
69ORŁOWSKA JULIAGDYNIA
70ORŁOWSKI FRANCISZEKGDYNIA
71ORZOŁ JASIUGDYNIA
72PALLACH TOMASZGDYNIA
73PAWLAK LEONRUMIA
74RODO ODESA/GDYNIARODO
75PIELA URSZULAGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 59 W GDYNI
76PIWNICKA ŁUCJAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW
77PODOLAK JANEKGDYNIA
78POTRYKUS LAURAGDYNIA
79POTRYKUS TEODORGDYNIA
80PUCHALSKA JULIAGDYNIA
81PUCHALSKI HUBERTGDYNIAAKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA
82RATHNAU ADAMGDYNIA
83REIMUS IGNACYGDYNIA
84RINC ALEKSANDRAGDYNIAMAMY TO
85SEROCKI VINCENTGDYNIAORKA GDYNIA
86SITEK ALEKSANDERGDYNIA
87SITEK OLIWIAGDYNIA
88SKOMOROKO ADAMGDYNIA
89SKOMOROKO WERONIKAGDYNIA
90SKUPIEŃ IDAKOSAKOWO
91SOLARZ MIESZKOGDYNIA
92SOLECKA NELAGDYNIACHEERLEADERS JUNIOR
93STANISZEWSKI TEODORTORUŃ
94STANISZEWSKI ZACHARYTORUŃ
95STANKIEWICZ MAJAGDYNIAPRZEDSZKOLE NR 15
96SUCHENIA OLAFREDARUNPASSION.PL TEAM
97SZCZEPANOWSKI JAKUBGDYNIA
98SZCZESZEK BOLESŁAWMOSTY
99SZEFER KACPERGDYNIA
100SZEWCZYK HALINAGDYNIA
101SZREIDER KLARAGDYNIAPSSP
102SZWED KAJETANGDYNIA
103SZWED LUCJUSZGDYNIAPRZEDSZKOLE NR. 27 "MALUTKOWO "
104RODO GDYNIARODO
105TATARENKO MYCHAILOGDYNIA
106TORBICKI KSAWERYGDYNIA
107UBYCH JAGNAGDYNIAPSSP
108WALCZAK JAGODAGDYNIA
109WALĘCKI MATEUSZGDYNIA
110WĄCHAŁA NINAGDYNIA
111WOJTYNIAK EMILIAGDYNIA
112WRZESIŃSKA LENAGDYNIA
113WRZESIŃSKA MAJAGDYNIA
114WRZESIŃSKA POLAGDYNIA
115ZALEWSKI MARCINGDYNIA
116ZALEWSKI TOMEKGDYNIA
117ZYŚK NATALIAGDYNIA

Bieg Starszaka

Lp.Surname NameCityTeam
1BARZOWSKA EMILIAGDYNIA
2BĄK BOGUSŁAWGDYNIA
3BIELAWSKI BARTOSZGDYNIA
4BISEWSKI PRZEMEKGDYNIA
5BOGUSZ ANNAGDYNIAKL GDYNIA
6BUKOWICZ TOMASZGDAŃSK
7BURY FILIPRUMIASALOS RUMIA
8BYCHAWSKI BRUNOGDYNIAGDYNIA RUNNING CLUB
9CHOJNACKI MIKOŁAJSOPOTACTIVE FLOW
10CHORĄŻEWICZ NADIARUMIA
11CIEMNY TYMONGDYNIA
12CIĘŻKOWSKI PIOTRGDYNIA
13CISKOWSKA AGATAGDYNIASP51
14CYEWSKA ALEKSANDRAGDYNIAGSS TETMAJERA
15CYTAWA MARIAGDYNIASP NR48
16CZECHOLIŃSKA WIKTORIAGDYNIA
17DASZEWSKI ERYKGDYNIA
18DĄBROWSKI ALEKSANDERGDYNIADĄBKI TEAM
19DOLATA IGNACYREDABASTION REDA
20DZIERŻAWSKI PRZEMYSŁAWGDYNIA
21FIJAŁKOWSKI DAWIDGDYNIA
22FOBKE SZYMONGDYNIAFIGHTING BIKERS GDYNIA
23FOKS TOBIASZKIEŁPINOFOKS TEAM
24GAŁUSZYŃSKA MAJAGDYNIAACTIVE FLOW
25GÓRECKA NATALIAGDYNIACHEERLEADERS GDYNIA JUNIOR
26GÓRECKI PAWEŁGDYNIAEJSMOND CLUB
27GÓRSKA BARBARAGDYNIA
28GÓRSKI PIOTRGDYNIA
29GRĄZKA TYMOTEUSZGDYNIA
30GROŠELJ MARCELGDYNIA
31GRZEGORZEK GABRIELGDYNIAUKS MDK GDYNIA
32GWOZDECKA GABRIELAGDYNIASP 28
33HORDYJ JEREMIGDYNIADIGITAL MODE
34JABŁONOWSKI WIKTORGDYNIA
35JANIAK SANDRAGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 17
36JUŚKIW JAGNAGDYNIAJ&J TEAM
37JUŚKIW JULIAGDYNIAJ&J TEAM
38KANKOWSKI JAKUBLUZINO
39KAROLEWSKI NIKODEMGDYNIAPHOTOTRONIKA
40KARPIŃSKA ALICJAPOGÓRZE
41KEKENMAJSTER CEZARYGDAŃSKSP NR 6 GDAŃSK
42KĘDZIERSKA NATALIAGDYNIA
43KLASIŃSKA ZOFIAWROCŁAW
44KMIECIK PRZEMYSŁAWGDYNIAKMIECIORKI
45KONDRACKA HELENKAHEL/GDYNIA
46KONDRACKA HELENKAGDYNIAPRZEDSZKOLE W HELU - RYBKI
47KOWALCZYK MAGDAGDYNIAPOMORSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN
48KOWALSKI KLARAGDAŃSK
49KREFT MICHAŁREDATEAM KREFT
50KRYWIENKO WIKTORGDYNIAULTRA WAY
51KURASZ ZOFIAGDYNIAACTIVE FLOW
52LAMENTA LILIANNAREDA
53LANGE LEONGDYNIANEVER GIVE UP TEAM
54LATOSINSKA MARIAGDAŃSK
55LATOSIŃSKA HELENAGDYNIAOSOWA BIEGA
56RODO DĘBOGÓRZERODO
57LEMANCZYK STAŚGDYNIA
58LICA ADAMGDYNIA
59ŁAPCIK TYMOTEUSZGDYNIA
60ŁOBODA LENAGDYNIA
61MACOŃ MAGDALENAGDYNIAUKS JANTAR GDYNIA
62MATROSOS ALEKSANDERGDYNIA
63MICHALSKA OLIWIAGDYNIASP 34 GDYNIA
64MIEDZIEJKO PIOTRGDYNIA
65MIELEC JULIANGDYNIA
66MOCARSKA LILIANNAGDYNIA
67MŚCICHOWSKI PAWEŁGDYNIASP 51
68NAGÓRSKA AGNIESZKAGDYNIAFLAUTA GDYNIA
69NALEZIŃSKA NELGDYNIA
70NELIKAEV DAMIANGDYNIA
71NELKA ADAMGDYNIA
72NIEMCZYK JANGDYNIAKL GDYNIA
73NIKULIN ANIAGDYNIA
74ODY CHRISTINAGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
75ODY CONNORGDYNIAFUNDACJA SEBASTIANA ODY
76PALISZEWSKI ALBERTGDYNIAUKS AZYMUT 45 / YKP
77PALISZEWSKI WINCENTYGDYNIAUKS AZYMUT 45 / YKP
78PARCHEM ZOJAKIELNO
79PAWLAK MARCELGDAŃSK
80PAWLICKI TYMOTEUSZGDYNIATYMSON TEAM
81RODO ODESA/GDYNIARODO
82PERS AMELIAGDYNIA
83PIĄTEK ALEKSANDRAGDYNIA
84PIETRAS MATYLDAGDYNIA
85PISAREK MATEUSZGDYNIACOMPLEXSPORTS
86PODWIKA PRZEMYSŁAWGDYNIA
87POTRYKUS JONASZGDYNIA
88PÓŁTORAK NIKODEMMOSTY
89RADZISZEWSKI ERYKGDYNIARADZIKI
90RADZIUN MAKSYMILIANGDYNIA
91SKUPIEŃ POLAKOSAKOWO
92SOBISZ FRANCISZEKGDYNIA
93SOSZYŃSKI KASPIANGDYNIA
94STYCZYŃSKA BARBARAGDYNIA
95SZREIDER POLAGDYNIA
96SZWED MIKOŁAJGDYNIAPRZEDSZKOLE NR. 27 "MALUTKOWO "
97RODO GDYNIARODO
98TATARENKO ANASTASIAGDYNIA
99TEOFILSKA JADWIGAGDYNIA
100TOBIEŃSKI JAKUBGDYNIA
101TOBIEŃSKI PIOTRGDYNIA
102TOKARZ FRANCISZEKGDYNIA
103TRYMBULAK CYPRIANGDYNIAPSSP
104TRYMBULAK LILIANAGDYNIAPSSP
105RODO KRAKÓWRODO
106UBSKA ANITAGDYNIAGDYŃSKIE SZCZUPAKI
107UBSKI MAKSYMILIANGDYNIAGDYŃSKIE SZCZUPAKI
108UBYCH IGNACYGDYNIAPSSP
109WALCZAK KONRADGDYNIA
110WALCZAK MARIAGDYNIAAKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW GDYNIA
111WIERZCHOWSKI MIESZKOGDYNIA
112WRZOS MARIKAGDYNIA
113ZABOROWSKA NADIAGDYNIASP 37 GDYNIA
114ZAJĄCZKOWSKA HANNAGDAŃSK
115ZAKRZEWSKI FRANEKGDYNIASI ARKA
116ZWOLIŃSKI ADAMGDYNIAAMS GDYNIA
117ŻABIŃSKI WOJCIECHPOGÓRZE
118ŻUK STRUCZYŃSKI KONSTANTYGDYNIAZUKI
119ŻUŁAWSKA MAJAGDYNIAPOD ŻAGLAMI
120RODO GDYNIARODO

Bieg Młodzika

Lp.Surname NameCityTeam
1ADAMIAK MAKSYMILIANGDYNIA
2ASZTEMBORSKI KACPERGDYNIA
3BEDNARCZYK ŁUCJAGDYNIA
4BERNASIAK KAMILGDYNIAGROMIK
5BIAŁY ZOFIAPOGÓRZESP KOSAKOWO
6BISEWSKA ANIAGDYNIA
7BOK MONIKAREDA
8BREDA-TWARDOWSKA MATYLDAGDYNIA
9BURDEŃSKA ALICJAGDYNIAACTIVE FLOW / SP 17
10CEGLAREK LIDIAPIERWOSZYNO
11CEGLAREK PAULINAPIERWOSZYNOGROMIK
12CHMIEL WERONIKAGDYNIA
13CISKOWSKI SZYMONGDYNIASP51
14CYTAWA MAREKGDYNIASP NR48
15CZECHOLIŃSKA EMILIAGDYNIA
16RODO GDYNIARODO
17DASZEWSKI HUBERTGDYNIA
18DĄBROWSKA ALICJAGDYNIADĄBKI TEAM
19DUDEK IVOGDYNIAEJSMOND CLUB
20DZIERŻAWSKI RADOSŁAWGDYNIA
21ELIZA MOKŁOWICZWEJHEROWOKL GDYNIA
22FOKS KSAWERYKIEŁPINOFOKS TEAM
23FRANKIEWICZ KSAWERYGDYNIAUKS GROMIK GDYNIA
24GAŁUSZYŃSKA NINAGDYNIAACTIVE FLOW
25GAWRYSIAK ROBERTGDYNIA
26GOŁYSZNY IWOGDYNIAACTIVEFLOW
27GÓRSKI RYSZARDGDYNIAPOMORZANIN GDYNIA
28GRABOWSKI KACPERGDYNIAACTIVE FLOW
29GROBELNA WIKTORIAGDYNIACHECZ GDYNIA
30GRZEGORZEK SZYMONGDYNIAUKS MDK GDYNIA
31GUZ ANGELIKARUMIASP10 RUMIA
32HETMAŃSKA ALICJAGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W GDYNI
33IDZIOK TYMOTEUSZGDYNIAKL GDYNIA, SP 11 GDYNIA
34JABŁOŃSKA EWAGDYNIA
35JABŁOŃSKI ANTONIGDYNIASP 11 / SI ARKA GDYNIA 2012
36JABŁOŃSKI DOMINIKGDYNIAACTIVE FLOW
37JANUSZEWSKA EWAGDYNIABIEGAM, BO LUBIĘ :)
38KALETA MIŁOSZGDAŃSKWYBRZEŻE
39KARPIŃSKI MIESZKOPOGÓRZE
40KIERSZKA IGNACYGDYNIAGROMIK
41KLOCEK ULAGDYNIA
42KMIECIK JAKUBGDYNIAKMIECIORKI
43RODO GDYNIARODO
44KOZACHOK VALERIIAGDYNIAKLUB LEKKOATLETYCZNY "GDYNIA"
45KREFT AGATAREDATEAM KREFT
46KRUK MAJAGDYNIASKLA
47RODO GDYNIARODO
48KRUSZYŃSKI JAKUBMOSTY
49KUPCZYK LENAGDYNIAGTK GDYNIA
50LESNER IGORGDYNIA
51MAĆKOWIAK KRZYSZTOFGDAŃSKDZIKI Z TRÓJMIASTA
52MAJEWSKA KONSTANCJAGDYNIAACTIVE FLOW
53MAJEWSKA OLIWIAGDYNIAGTK GDYNIA
54MAJEWSKI ALEKSANDERGDYNIASP6
55MALISZEWSKA ZUZANNAGDYNIA
56MALISZEWSKI MATEUSZGDYNIA
57MAŁASIEWICZ KOSMAGDYNIASI ARKA GDYNIA 2014
58MAREK PIOTRRUMIA
59MATROSOS OLGAGDYNIAFLAUTA GDYNIA
60RODO GDYNIARODO
61RODO GDYNIARODO
62MIEDZIEJKO TOMASZGDYNIA
63MIKOŁAJCZYK HUBERTGDYNIA
64MIŁOŚ KAROLGDYNIAACTIVE FLOW
65MIŁOŚ MICHAŁGDYNIAACTIVE FLOW
66MISZTAL OSKARGDYNIASP34 GDYNIA
67MOKŁOWICZ KLARAWEJHEROWOKL GDYNIA
68NIEDŹWIECKI PIOTRBOJANONIEDŹWIEDŹ TEAM
69NIKULIN EWAGDYNIA
70OLCZYK ŁUKASZPOGÓRZE
71ORI NATANGDYNIA
72PARCHEM NIKODEMKIELNO
73PASZKA BARTOSZGDYNIASP17 GDYNIA
74PAWLAK LENAGDYNIA
75PAWLAK MAKSYMILIANGDAŃSK
76PEPLIŃSKI PAWEŁGDYNIABAŁTYK GDYNIA
77PIERNICKI JEREMIGDYNIASP48
78PIETRAS LUCJANGDYNIA
79PRĘTNIK ZOFIARUMIAOSNIP WP/ GONGO TEAM
80PRZENICKI FRANCISZEKGDYNIA
81PRZENICKI MAKSYMILIANGDYNIA
82RADZISZEWSKI WIKTORGDYNIARADZIKI
83RYŚ GUSTAWGDYNIAARKA GDYNIA SI 2012
84SAMSEL JACEKGDYNIAEJSMOND GDYNIA
85SAPIEGO JANGDYNIA
86SAPIEGO STANISŁAWGDYNIA
87SOLECKI FILIPGDYNIAGORILLAS OCR
88STEMPNIK KRZYSZTOFGDYNIA
89STEMPNIK ZOFIAGDYNIA
90STRACHOWICZ ŁUKASZGDYNIA
91SZUSTEK STASIUTUCHOMSZUSTY TEAM
92SZYPOWSKI PIOTRGDYNIA
93RODO GDYNIARODO
94TCHORZEWSKI ALEKSANDERGDANSKRUN & RIDE
95TEOFILSKA HELENAGDYNIA
96TESKA MARTYNAGDYNIABIEGUN OCR TEAM
97TOMA TYMEKGDYNIAEJSMOND CLUB
98UBOWSKA LENAROKITKI
99WALCZAK JAKUBGDYNIA
100RODO GDYNIARODO
101WIERZCHOWSKA ELŻBIETAGDYNIA
102WIESE ALEXGDYNIA
103WIŚNIEWSKI MAKSYMILIANGDYNIA
104WITOSŁAWSKA WERONIKAGDAŃSKGALA
105WŁODARSKA ALEKSANDRAGDYNIAKKS SFORA BOJANO
106WOLAŃSKA LENARUMIARKS RUMIA
107ZIELIŃSKI SZYMONPIERWOSZYNOSP6 GDYNIA
108ŻUCHOWSKA MARTYNAGDYNIAACTIVE FLOW

Bieg Junior

Lp.Surname NameCityTeam
1BAGIŃSKA VICTORIAGDYNIADELFIN GDYNIA
2BLADOWSKI FRANCISZEKGOWINOWKS GRYF WEJHEROWO
3BLADOWSKI KACPERGOWINO
4BORZECKI MICHAŁGDYNIA
5DRAGAN BLANKAGDYNIA
6DUDEK NADIAGDYNIACHEERLEADERS GDYNIA JUNIOR
7FETTA DOMINIKAGDYNIA
8FETTA DOMINIKAGDYNIAACTIVE FLOW
9GOŁYSZNY WITGDYNIA
10KACZMAREK MAJAKOLECZKOWOSKLA SOPOT
11KARCZEMNA NINAGDYNIAAZYMUT
12KLIMKOWSKI JAKUBWROCŁAW
13KUJAŁOWICZ ALICJASOPOTBIEGUN OCR TEAM
14MALEK MICHALINAGDYNIASP 34 GDYNIA
15MIŁOŚ IZABELAGDYNIAACTIVE FLOW
16NAJDEREK MICHAŁGDYNIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 39GDYNIA
17NIEMCZYK MAJAGDYNIAKL GDYNIA
18PEPLIŃSKI ANTONIDOBRZEWINO
19ROZALEWICZ ALEKSANDRARUMIA
20ROZALEWICZ KONRADRUMIA
21TATROCKI CEZARYGDYNIABAŁTYK GDYNIA
22TESKA PATRYCJAGDYNIABIEGUN OCR TEAM
23UBOWSKI JULIANROKITKI
24WYSOKIŃSKI WOJCIECHGDYNIAUKS MDK GDYNIA
25ZABOROWSKI IGORGDYNIASP 37 GDYNIA
26ŻARYN AMELIAGDYNIAII LO GDYNIA
27ŻULEWSKA NATALIAGDAŃSKGWIAZDKA NATALIA

3x3 Gdynia - OPEN mężczyzn

NumerNazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3Zawodnik 4
BM STALHICKS MICHAEL (Konin)ZARZECZNY MARCIN (Stargard)KARPACZ PIOTR (Katowice)DAVIS THOMAS (Lufkin)
CKU 3x3MAJDA MAKSYMILIAN (Kutno)SAŁAJ IGOR (Sopot)RADOŃ KUBA (Kowale)SZPONER MAKSYM (Gdynia)
Dżang SzrekCZYŻEWSKI JAN (Gdynia)ZIÓŁKOWSKI KACPER (Sopot)LITWIN ADAM (Gdańsk)GRONO IGOR ()
Energa GAK GdyniaPONITKA KACPER (Gdynia)SEWIOŁ WIKTOR (Gdynia)ITRICH MATEUSZ (Gdynia)PONITKA MARCEL (Gdynia)
Gdyńskie DzikiNAŁĘCZ WIKTOR (Gdynia)DALAK MACIEJ (Gdynia)DOLNY PRZEMYSŁAW (Świecie)PIETKIEWICZ JAKUB (Gdynia)
HoopersiKORZENIEWSKI ŁUKASZ (Elbląg)MÜLLER DORIAN (Olsztyn)RUTKOWSKI TOMASZ (Elbląg)BUŁAJA BARTOSZ (Wrocław)
Hutnicze WILKIREGUŁA DARIUSZ (Warszawa)DZIATCHUK KIRYL (Warszawa)JANIK ROMAN (Pelplin)IZRAILEWSKI BOGDAN (Warszawa)
Isetia SK StoreWIELUŃSKI MARCIN (Warszawa)CECHNIAK DAMIAN (Warszawa)KOŹLUK KRYSTIAN (Biała Podlaska) (Lublibn)
KrawężnikiJEZIOROWSKI BARTOSZ (Bydgoszcz)KACHELSKI MIKOŁAJ (Osielsko)ZABŁOCKI MACIEJ (Zgorzelec)JANUS FRANEK (Koszalin)
MKS LOTTO 3x3 Dąbrowa Górnicza IIBOROWSKI JAKUB (Łódź)GWARDECKI JACEK (Zduńska Wola)SŁONIEWSKI PRZEMYSŁAW (Warszawa)KARPIK CEZARY (Warszawa)
MW 3x3KORZEC KAMIL (Gdańsk)SZYNDER MATEUSZ (Gołdap)KOCIOŁEK KUBA (Gdynia)PIĄTKOWSKI MAREK (Gdańsm)
my tu popatrzećPIOTROWSKI JAKUB (Elbląg)HEIDUCKI PAWEŁ (Tolkmicko)JASZKIEWICZ DOMINIK (Gdynia)GEFRAJTER PATRYK (Elbląg)
ROWERZYŚCIOLECHNOWICZ BARTOSZ (Słupsk)NAGEL MACIEJ (Wejherowo)ADAMIEC ERYK (Słupsk)KULIKOWSKI BŁAŻEJ (Ełk)
Šilutė-PDSBALKŪNAS LAURYNAS (ZAG)JAŠKUS ERNESTAS (ZAG)SAPIEGA KAROLIS (ZAG)SUBOTKEVIC ROBERT (ZAG)
SK NFZ TeamLEBIEDZIŃSKI KAROL (Wloclawek)LEBIEDŹ TOMASZ (Gdańsk)CIEŚLEWICZ MICHAŁ (Gdańsk)SZYMAŃSKI KACPER (Gdansk)
SKS EMERYCISOKOŁOWSKI KAMIL (Nowy Dwór Gdański)SLOWINSKI MARIUSZ (Gdańsk)KALNIUS HENRIKAS (Kaunas)WIŚNIEWSKI PIOTR (Sztutowo)
Sokoły 3x3LISEWSKI ADAM (Warszawa)SZYMAŃSKI MICHAŁ (Warszawa)SZEFLER MAKSYMILIAN (Warszawa)LEWANDOWSKI IGOR (Rybnik)
Szalone BobcatsSTEPANIUK DAMIAN (Elbląg)WASIELEWSKI ARTUR (Elbląg)BURCHARDT KRYSTIAN (Elbląg)KOŁTEK MACIEJ (Elbląg)
Szósty Batalion 3x3ZGORSKI MATEUSZ (Gdynia)SZOPIŃSKI ŁUKASZ (Sopot)ROMAŃSKI MIŁOSZ (Gdynia)SOBKOWSKI SZYMON (Gdynia)
TEAM POLAND 777MAJEWSKI KAROL (Pogórze)LENARCIK MATEUSZ (Borkowo)DERENGOWSKI ŁUKASZ (Pogórze)ICEK JAN (Pogórze)
Titans 3x3DLUGOŠ THEODOR (CZECHY)MIKULA TOBIÁŠ (CZECHY)NOVOTNY FILIP (CZECHY)STEGBAUER LUKÁŠ (CZECHY)
VITAL 3x3URBAN KRZYSZTOF (Kołobrzeg)URBAN TOMASZ (Kołobrzeg)GRYNFELDER BARTOSZ (Kołbaskowo)PACZKOWSKI WIKTOR (Szczecin)

3x3 Gdynia – U13 dziewcząt

NumerNazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3Zawodnik 4
GTK VBW Gdynia 1PASTERNACKA BLANKA (Gdynia)CHOJKE MAGDALENA (Gdynia)RUDNIK MAJA (Gdynia)ŚWIĄTEK POLA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 2BIEŃKO ROMA (Gdynia)FARJON AMELIA (Gdynia)WÓJT LILIANA (Gdynia)BŁEŃSKA ALEKSANDRA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 3ROSIŃSKA WIKTORIA (Gdynia)BILIŃSKA MARCELINA (Gdynia)FREDRICH NELA (Gdynia)DRZEWIECKA ZUZANNA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 4KOMAJDA KAROLINA (Gdynia)MROZOWSKA NATALIA (Gdynia)PUTRO JULIA (Gdynia)GIERCZYŃSKA HANNA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 5SKOWROŃSKA ŁUCJA (Gdynia)BEDNARCZYK ŁUCJA (Gdynia)TURBAIEVSKA ANNA (Gdynia)MIELKE MAJA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 6KUPCZYK LENA (Gdynia)BADURA GABRIELA (Gdynia)NIESTÓJ MAJA (Gdynia)WREDE ZUZANNA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 7STOPIŃSKA KAJA (Gdynia)MAJEWSKA OLIWIA (Gdynia)BŁEŃSKA MARTA (Gdynia)GRAJEWSKA ALEKSANDRA (Gdynia)
KATARZYNKI II TORUŃKLONEK MAJA (Toruń)INTEK NINA (Toruń)WINIARSKA MAGDALENA (Toruń)ZIELIŃSKA ZUZANNA (Toruń)
KATARZYNKI TORUŃJANKOWSKA IGA (TORUŃ)KULIŃSKA ZOFIA (TORUŃ)SOBALSKA MARIA (TORUŃ)ŻURAWSKA MARTA (TORUŃ)
MUKS PiasecznoSTYCZEK ALICJA (Piaseczno)BANY MONIKA (Piaseczno)BIELSKA JAGNA (Piaseczno)KOŁAKOWSKA EMILIA (Piaseczno)

3x3 Gdynia – U13 chłopców

NumerNazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3Zawodnik 4
Bisior i SigmasBISIOR PAWEŁ (Olsztyn)PIASKOWSKI IGNACY (Mrągowo)DĘBEK BARTOSZ (Elbląg)PECYNA KAZIEMIERZ (Elbląg)
BryziakiWIŚNIEWSKI MIKOŁAJ (Sztutowo)KLEINA ALAN (Gdańsk)KWIATKOWSKI JAKUB (Gdańsk)KWIATKOWSKI PAWEŁ (Gdańsk)
DLS BrothersCHMIELEWSKI MARCEL (Gdańsk)GRONOWSKI STANISLAW (Gdańsk)LUTY JULIAN (Gdańsk)KURZĘPA ALEKSANDER (Gdańsk)
DLS Brothers 2WEPPE PAWEŁ (Gdańsk)GURSKI MTEUSZ (Gdańsk)MARASZEK MICHAŁ (Gdańsk)WOJDA ADAM (Gdańsk)
Gdynia Squad GAKWĘSIERSKI PIOTR (Gdynia)KASZUBSKI ROBERT (Gdynia)PIOTROWSKI ADAM (Gdynia)DREWNIAK ADAM (Gdynia)
KRASNOLUDYWROBLEWSKI IGOR (Gdynia)WIETEK MAKSYMILIAN (Gdynia)WRÓBLEWSKI JAN (Gdynia)BAJOR KRZYSZTOF (Gdynia)
Młode Lwy GdańskNAGÓRSKI SZYMON (Gdańsk)KOLAN OLIVIER (Gdańsk)POLITOWICZ MIKOŁAJ (Gdańsk)DAUKSZEWICZ JAKUB (Gdańsk)
Młodzi ClippersiĆWIKLIŃSKI FILIP (Pelplin)KOZŁOWSKI WIKTOR (Starogard Gdański)REGINIA FABIAN (Pelplin) ()
PABLO 3X3 GDAŃSKKUDLAK BLAŻEJ (Gdańsk)LITWINKO KACPER (Gdańsk)RORZKOWSKI MACIEJ (Gdańsk)ŻABIEREK SZYMON (Gdańsk)
TIGERS TEAMGÓRSKI TOBIASZ (Pogórze)IWOŁA JAN (Pogórze)KUREK KSAWERY (Pogórze)STEINKE SZYMON (Pogórze)
Wielki GAK GdyniaBOGDAŃSKI ANTONI (Gdynia)ŚLIWICKI FRANCISZEK (Gdynia)MUSZ JULIAN (Gdynia)AGHAJANYAN DAWID (Gdynia)
Youngersi GAKNYLEC DAWID (Gdynia)GĄSIOREK JAKUB (Gdynia)ZDZIEBŁOWSKI KAROL (Gdynia)URBAN KACPER (Gdynia)

3x3 Gdynia – U15 dziewcząt

NumerNazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3Zawodnik 4
ENEA AZS II PoznańSZULMIŃSKA MAJA (Poznań)WALĘCKA LENA (Poznań)WIECZOREK NATALIA (Poznań)STEFANOWICZ MONIKA (Poznań)
GTK VBW Gdynia 1OSSOWSKA NATALIA (Gdynia)WASILEWSKA MARTYNA (Gdynia)JANKOWIAK AMELIA (Gdynia)DZIECIELSKA AMELIA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 2WTULICH MARIANN (Gdynia)ZAMOJSKA JULIA (Gdynia)WOŁOWIEC MARCELINA (Gdynia)ŻEMBROWSKA ANTONINA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 3MARMUŁOWSKA MICHALINA (Gdynia)KWIDZIŃSKA AMELIA (Gdynia)ŚLEDŹ MICHALINA (Gdynia)SZEMIOT LENA (Gdynia)
KKS OlsztynMARSZELEWSKA GABRIELA (Nidzica)MUZYCZEK MAŁGORZATA (Olsztyn)KOTOWICZ ZUZANNA (Olsztyn)GRZYWIŃSKA ALEKSANDRA (Olsztyn)
La Basket WarszawaJAKIMIAK WIKTORIA (Warszawa)SOPEK NATALIA (Warszawa)KRZYŻEK ALEKSANDRA (Warszawa)FILICIAK TOSIA (Warszawa)
MUKS I BydgoszczTYLKOWSKA ZUZANNA (Bydgoszcz)KAPELSKA OLIWIA (Bydgoszcz)GLASNER MAJA (Bydgoszcz)KULESZA MARIA (Bydgoszcz)
MUKS II BydgoszczNIEMCZYŃSKA PAULINA (Bydgoszcz)BUBACZ VICTORIA (Bydgoszcz)FREYTER ALEKSANDRA (Bydgoszcz)URAM MARTYNA (Bydgoszcz)
MUKS OstrołękaKACZMARCZYK MAJA (Przystań)ZABIELSKA AMELIA (Przystań)WOŹNIAK OLIWIA (Teodorowo)PODSADNY BLANKA (Ostrołęka)
MUKS Ostrołęka IIZIĘBA MAJA (Ostrołęka)JANKOWSKA MARTYNA (Ostrołęka)ROMANOWSKA JULIA (Ostrołęka)SZYSZKA JULIA (Ostrołęka)
Nautiqus MG13 GdańskFURMAN ANTONINA (Gdańsk)KASPRUK AGNIESZKA (Gdańsk)ZAMBRZYCKA TERESA (Gdańsk)JANKOWSKA ANTONINA (Gdańsk)
Nautiqus SG GdańskKUJAWCZYK LAURA (Gdańsk)KIEDYK MAJA (Gdańsk)MIELCZAREK AMELIA (Gdańsk) ()
Nautiqus SG GdańskIIDĄBROWSKA MILENA (Gdańsk)JANCEN ERYKA (Gdańsk)DAMPS JOANNA (Gdańsk)JANCEN (Gdańsk)
PABLO GIRLS GDAŃSKULEJCZYK ALINA (Bielkowo)CZARNOWSKA ANNA (Gdańsk)SZCZYGIEŁ LENA (Gdańsk)KRAŚNIEWSKA MAJA (Gdańsk)
UKS Piątka II LublinKARSKA KORNELIA (Lublin)MROZINSKA ZUZANNA (Lublin)SZCZYPEK MAJA (Lublin)RAKUŚ AMELIA (Lublin)
UKS Trójka ŻyrardówŁANIEWSKA DOMINIKA (Żyrardów)ANTONIAK LAURA (Żyrardów)KOŁACZ MAJA (Żyrardów)LEGUCKA GABRIELA (Żyrardów)

3x3 Gdynia - U15 chłopców

NumerNazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3Zawodnik 4
AK Trefl SopotOCHOCIŃSKI FILIP (Gdańsk)DUTKIEWICZ MICHAŁ (Sopot)SZMIDT JOLAN (Słupsk)SZMYCIŃSKI OLIWIER (Iława)
Akademia BM STAL ISZLACHETKA BORYS (Pleszew)SZLACHETKA IGOR (Pleszew)KACZMARCZYK GABRIEL (Ostrów Wielkopolski)TYC STANISŁAW (Kalisz)
Akademia BM STAL IIKACZMAREK PATRYK (Ostrów Wielkopolski)WAWRZYNIAK DAWID (Ostrów Wielkopolski)ZADKA MAKSYMILIAN (Ostrów Wielkopolski)DROZDOWSKI ADAM (Ostrów Wielkopolski)
Akademia Młodych DzikówZAJĄC WOJCIECH (Warszawa)SKOWRONEK MACIEJ (Warszawa)KRZEMIŃSKI FRANCISZEK (Warszawa)KAŹMIERSKI BARŁOMIEJ (Warszawa)
GAK I GdyniaBRUTEL KAJETAN (Gdynia)WAGNER BORYS (Gdynia)ROSTKOWSKI NATAN (Gdynia)JANKOWSKI RAFAŁ (Gdynia)
GAK II GdyniaDREWNIAK FILIP (Gdynia)GATZ SZYMON (Gdynia)KOHNKE ANTONI (Gdynia)BABULA CARLOS (Gdynia)
GAK III GdyniaCZEMKO SERGIUSZ (Gdynia)GĄSIEWICZ MATEUSZ (Gdynia)DRÓŻDŻ MAKSYMILIAN (Gdynia) ()
Junior Basket Club OlsztynŁASIEWICKI ADAM (Olsztyn)GRYSZCZUK PIOTR (Olsztyn)WITKOWSKI KAROL (Olsztyn)GNIADEK MIŁOSZ (Olsztyn)
PABLO 3X3 GDAŃSK IDUŁAK ALAN (SIERAKOWICE)DUŁAK NATAN (SIERAKOWICE)BISIOR PIOTR (OLSZTYN)LUBOJEMSKI PIOTR (GDAŃSK)
PABLO 3X3 GDAŃSK IIKUDLAK BLAŻEJ (Gdańsk)KUDLAK CZAREK (Gdańsk)ZIELIŃSKI DARIUSZ (Gdańsk)DOBRZENIECKI HUBERT (Gdańsk)
Suchy Las IJĘCHOREK LEON (Poznań)KOZŁOWSKI ADAM (Suchy Las)MUSZYŃSKI MACIEJ (Suchy Las)KAZIMIERSKI LEON (Poznań)
TKM I WłocławekCZAJKOWSKI ALEKSANDER (Włocławek)KUCHARSKI OLIWIER (Włocławek)PIETRZAK ALEX (Włocławek)SCHAARSCHMIDT DANIEL (Włocławek)
TKM II WłocławekCICHORSKI BRAYAN (Włocławek)PIĄTEK BARTOSZ (Włocławek)FILIPCZYŃSKI SZYMON (Łódź)NADOLSKI MAKSYMILIAN (Włocławek)
ŁKS SG 2MORACZEWSKI RAFAŁ (ŁÓDŹ)RZEŹNICZAK PIOTR (ŁÓDŹ)TRALEWSKI-GÓRKA TYMON (ŁÓDŹ)JELIŃSKI-JANKOWSKI TYMON (ŁÓDŹ)
ŁKS SG 3SALWEROWICZ KAJETAN (Łódź)TOMASZEWSKI JAKUB (Łódź)NIEDOMAGAŁA OLIWIER (Łódź)ZATKE KRZYSZTOF (Łódź)

3x3 Gdynia – U17 dziewcząt

NumerNazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3Zawodnik 4
AG Gdańsk 1ROŻEK ALEKSANDRA (Gdańsk)PUZDROWSKA ANASTAZJA (Gdańsk)WALKOWSKA KAROLINA (Gdańsk)UMIŃSKA AMELIA (Gdańsk)
AG Gdańsk 2TAFLIŃSKA IGA (Gdańsk)MIKSZA KINGA (Gdańsk)ZIRRA MARTYNA (Gdańsk)OSTROWSKA EMILIA (Gdańsk)
ENEA AZS II PoznańSKOBEL JUDYTA (Poznań)NIESPODZIANA MATYLDA (Poznań)NIEDŹWIECKA LENA (Poznań)MAJCHRZAK PATRYCJA (Poznań)
GTK VBW Gdynia 1JANOWSKA ZOFIA (Gdynia)TOMASIK OLIWIA (Gdynia)REDŁOWSKA TATIANA (Gdynia)BARANOWSKA OLIWIWA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 2PAŻUCHA AMELIA (Gdynia)LIPIŃSKA OLIWIA (Gdynia)SZNAJDER ROZALIA (Gdynia)SOCHA PATRYCJA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 3WTULICH ZUZANNA (Gdynia)KASPRZAK AMELIA (Gdynia)SZYMKIEWICZ ZUZANNA (Gdynia)LEMAN LIDIA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 4WTULICH MARIANNA (Gdynia)ZAMOJSKA JULIA (Gdynia)WOŁOWIEC MARCELINA (Gdynia)ŻEMBROWSKA ANTONINA (Gdynia)
KKS OlsztynCHMIELIŃSKA SANDRA (Nidzica)CHMIELIŃSKA ROKSANA (Nidzica)DOLIŃSKA LILIANA (Nidzica)MAKUTYNOWICZ JULIA (Olsztynek)
Ks Basket SiechniceSTOLARZ ZUZANNA (Siechnice, gm. Siechnice, pow. wrocławski, woj. do)SŁOMKA ZOFIA (Żerniki Wrocławskie)HATAŁA MARTYNA (Żerniki Wrocławskie)WARSIŃSKA BLANKA (Jelenia Góra)
KS Basket Siechnice IIOMASTA ALEKSANDRA (Gdynia)SZPALA ALEKSANDRA (Gdynia)MIELCZAREK JULITA (Gdynia) ()
LA BASKETPASZKOWSKA WERONIKA (Warszawa)BUKOWSKA KAROLINA (Warszawa)WASILEWSKA ALEKSANDRA (Warszawa)GĄSKA MARIA (Warszawa)
MG13 PG 2PSONAK MAGDALENA (Gdańsk)WŁAZ AGATA (Gdańsk)KOWSZYK JULIA (Gdańsk)MAJCHRZAK ZUZANNA (Gdańsk)

3x3 Gdynia - U17 chłopców

NumerNazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3Zawodnik 4
Energa Basket WarszawaWANDAS KAJETAN (Warszawa)BARTKOWSKI HUBERT (Warszawa)STĘPKOWSKI JACEK (Warszawa)SOSZYŃSKI MATEUSZ (Warszawa)
GAK 1 Akademia 3x3 GdyniaBACZYK OSCAR (Gdynia)VINCENT BERLIŃSKI (Gdynia)FRANCISZEK PIASKOWSKI (Gdynia)TYMON SZPILLER (Gdynia)
GAK 2 Akademia 3x3 GdyniaGŁODEK PAWEŁ (Gdynia)RADNY JAKUB (Gdynia)FILIPEK TOMASZ (Gdynia)CHOJNACKI MAKSYMILIAN (Gdynia)
GAK 3 Akademia 3x3 GdyniaNOSEK JACEK (Gdynia)RADEL MARCIN (Gdynia)ROSTKOWSKI NATAN (Gdynia) ()
Gim 92 UrsynówSOCZYŃSKI MATEUSZ (Warszawa)ŻĘGOTA IGOR (Warszawa)SKARPETOWSKI JAKUB (Ostrów Mazowiecka)ROMER STANISŁAW (Warszawa)
MKS KOSZ BIAŁOGARDFLOREK MAKSYMILIAN (Bialogard)FLOREK ALEKSANDER (Bialogard)USOWICZ JAN (Bialogard)KLEPCZYK JAKUB (Bialogard)
PABLO 3X3 GDAŃSK INOWAK WIKTOR (STAROGARD GDAŃSKI)JAWOROWSKI JACEK (JUSZKOWO)KLOSKA KAROL (KOWALE)KLOSKA KLAUDIUSZ (KOWALE)
PABLO 3X3 GDAŃSK IIEJDYS FILIP (Pruszcz Gdański)SCHULZ FILIP (Gdańsk)CYRZON JAKUB (Pruszcz Gdański)SURMACZ KACPER (Gdańsk)
SZKOŁA GORTATA PG ILUSZOWSKI MATEUSZ (Gdańsk)STADNIK ALEKSANDER (Gdańsk)ZDANOWICZ JAKUB (Gdańsk)WÓJCIK SZYMON (Gdańsk)
SZKOŁA GORTATA PG IIBANASIK ALAN (Gdańsk)CHWIAŁKOWSKI MICHAŁ (Gdańsk)SKRZYPEK SZYMON (Gdańsk)ŻELAZNY MARCEL (Gdańsk)
Szkoła Gortata PGIIIRYDZKOWSKI TYMON (Gdańsk)WESOŁOWSKI MIKOŁAJ (Gdańsk)MIKOS KUBA (Gdańsk)SZYSZKO ANTONI (Gdańsk)
TKM I WłocławekSMOLIK ERNEST (Włocławek)BUKOWIŃSKI MIKOŁAJ (Włocławek)BERKOWSKI KRZYSZTOF (Włocławek)PRZYBYLSKI GUSTAW (Włocławek)
Trefl SopotŁĄCZ FILIP (Sopot)BIAŁOBRZESKI IGNACY (Sopot)TYMAŃSKI FILIP (Sopot)KSIONEK DAWID (Gdynia)
ŁKS Gwiazdy ZadymyMUSIALIK TOMASZ (Łódź)BARAN MARCEL (Łódź)SAWIAK SZYMON (Łódź)SAWIAK KRZYSZTOF (Łódź)
ŁKS RewolwerowcyGAŁWIACZEK PIOTR (Łódź)KOZIŃSKI GRZEGORZ (Łódź)PAWELEC MARCEL (Łódź)ŚNIEŻYŃSKI MIKOŁAJ (Łódź)
ŁKSZadymaPodKoszemWOJCIECHOWSKI TEODOZJUSZ (Łódź)CICHOCKI DAWID (Łódź)CICHY MATEUSZ (Łódź)KOŁODZIEJCZYK ADAM (Głowno)

3x3 Gdynia – U23 dziewcząt

NumerNazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3Zawodnik 4
GTK VBW Gdynia 1HOMZA ALEKSANDRA (Gdynia)SZULC MAGDALENA (Gdynia)ZALEWSKA WERONIKA (Gdynia)WYSOCKA JULIA (Gdynia)
GTK VBW Gdynia 2KOBIELLA JULIA (Gdynia)FIERKA MICHALINA (Gdynia)STOLARSKA MARIA (Gdynia)WOŹNIAK PATRYCJA (Gdynia)
KSKK KoszalinROSIŃSKA NATALIA (Koszalin)WOŹNIAK KAROLINA (Koszalin)PRZYGODZKA OLIWIA (Koszalin)MAGDZIAK NATALIA (Koszalin)
MG13 PG 1GEBERT DARIA (Gdańsk)JULIA WILBIK (Gdańsk)RUTKOWSKA NATALIA (Gdańsk)GRZĄDZIELA ŁUCJA (Gdańsk)
MG13 PG 2WIKLAK WIKTORIA (Gdańsk)GŁĄBIKOWSKA ALICJA (Gdańsk)KOSICKA ZOFIA (Gdańsk)ADAMUS NATALIA (Gdańsk)
MG13 PG 3STAWICKA MARTA (Gdańsk)KRUPA ZUZANNA (Gdańsk)KORANDJI MELANIE (Gdańsk)TAO ANH KLAUDIA (Gdańsk)
MKK BASKET 25 BydgoszczMAŁAWY ALICJA (BYDGOSZCZ)PAWLIKOWSKA AMELIA (BYDGOSZCZ)ZMIERCZAK ALEKSANDRA (BYDGOSZCZ)ŚWIĄTKOWSKA AGATA (BYDGOSZCZ)
MKS KOSZ BIAŁOGARDWIELOCHA NATALIA (Bialogard)WÓJCIK MILENA (Bialogard)JAKOWCZYK PAULINA (Bialogard)WOJCIK CELINA (Bialogard)
MKS OpalenicaKAMINIARZ LAURA (Opalenica)BARTCZAK AGNIESZKA (Opalenica)BATURA ANTONINA (Opalenica) ()
MUKS BydgoszczUZIAŁŁO LENA (Bydgoszcz)WALCZAK MARTYNA (Bydgoszcz)SKRZYNECKA MALWINA (Bydgoszcz)GRZESZCZAK ANNA (Bydgoszcz)

3x3 Gdynia – U23 chłopców

NumerNazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3Zawodnik 4
Akademia 3x3 U21 GdańskKRUŻYŃSKI DAMIAN (Toruń)KULIKOWSKI BŁAŻEJ (Ełk)KLAWA ŁUKASZ (Gdańsk)LIS MICHAŁ (Gdańsk)
Akademia 3x3 U21 GdańskOLECHNOWICZ BARTEK (Słupsk)JASZCZERSKI WIKTOR (Sopot)ADAMIEC ERYK (Słupsk)CZOSKA NIKODEM (Sopot)
GAK I GdyniaPONITKA KACPER (Gdynia)WIECZERZAK KORNEL (Gdynia)ZABROCKI CEZARY (Gdynia)OZDOWSKI SEBASTIAN (Gdynia)
PABLO 3X3 GDAŃSKBESZCZYŃSKI JAN (GDAŃSK)RADOŃ JAKUB (KOWALE)SPIGARSKI PIOTR (WEJHEROWO)KLOSKA SEBASTIAN (KOWALE)
Sokoły 3x3ANUSEWICZ ADAM (Warszawa)LISEWSKI ADAM (Warszawa)SZYMAŃSKI MICHAŁ (Warszawa)SOSZYŃSKI SZYMON (Warszawa)
SZKOŁA GORTATA PG IICEBULA FILIP (Gdańsk)JURKLOWSKI MARCEL (Gdańsk)LIPIŃSKI KACPER (Gdańsk)ZARACH PAWEŁ (Gdańsk)
SZKOŁA GORTATA PGIIIFIUK OLIWIER (Gdańsk)LITWIN ADAM (Gdańsk)BOGUTA OSKAR (Gdańsk)ZIRRA MARCEL (Gdańsk)
Trefl SopotJĘCH ALEKSANDER (Pabianice)JĘCH MAKSYMILIAN (Pabianice)KRZEBIETKE PIOTR (Gdańsk)WOJTYKA PATRYK (Tychy)
UKKS Iskra OsiecznaSAMOLAK MICHAŁ (Osieczna)ESTKOWSKI MAKSYMILIAN (Bydgoszcz)JANOWICZ JĘDRZEJ (Osieczna)ŚWIERCZYK GERARD (Leszno)

Aktywna Plaża - OPEN mężczyzn

#Nazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2
1Aktywne KosakowoBUDZISZ MACIEJ (Kosakowo)SKOWROŃSKI MACIEJ (Gdynia)
2Augustyniak/TarankoAUGUSTYNIAK MATEUSZ (Warszawa)TARANKO BARTŁOMIEJ (Warszawa)
3Azzi/AdamiakEL AZZI JOE (Olsztyn)ADAMIAK MATEUSZ (Poznań)
4Beach TeamKRUPA TOMASZ (Kwidzyn)TALAR JACEK (Kwidzyn)
5bracia bucJAKUBOWSKI DOMINIK (Gdynia)MANISTA MACIEJ (Gdańsk)
6Cupra TEAMCIEMACHOWSKI IGOR (Gdynia)GROSZEK PIOTR (Rzeszów)
7Fifo/GregGREGOREK PAWEŁ (Gdynia)ZIÓŁKOWSKI FILIP (Gdańsk)
8GdańskKOPEĆ IGOR (Gdańsk)SKÓRSKI ANDRZEJ (Gdańsk)
9Grzelak/CiemieckiGRZELAK ROMAN (Bojano)CIEMIECKI DAMIAN (Poznań)
10Huliński/WawerWAWER PRZEMYSŁAW (Gdańsk)HULIŃSKI PAWEŁ (Gdańsk)
11Jetke/SulimaSULIMA JAKUB (Gdańsk)JETKE JAKUB (Gdynia)
12Józefowski&DudekJÓZEFOWSKI MAREK (Gdańsk)DUDEK MATEUSZ (Gdańsk)
13Juszczak & RościszewskiJUSZCZAK MARCIN (Gdynia)ROŚCISZEWSKI PIOTR (Gdańsk)
14KONTRAGOŚCIAŃSKI DAMIAN (Warszawa)KAŁUŻA MACIEJ (Warszawa)
15Kownacki/MaćkiewiczKOWNACKI MATEUSZ (Olsztyn)MAĆKIEWICZ IGOR (Olsztyn)
16KuczkowscyKUCZKOWSKI JAKUB (Gdynia)KUCZKOWSKI MATEUSZ (Gdynia)
17Lewicki / KopećKOPEĆ AMADEUSZ (Płock)LEWICKI BARTEK (Plock)
18MGKBIAŁECKI ADRIAN (Gdańsk)PIETRUCZUK BARTOSZ (Gdańsk)
19MGK Construction - Jakub Sulima Przygotowanie MotoryczneZIĘBA MATEUSZ (Gdynia)KRASIŃSKI JAN (Gdynia)
20Miotk/KlimasMIOTK PATRYK (Luzino)KLIMAS WITOLD (Gdańsk)
21Nowak / Sobstyl - Story InsideSOBSTYL BARTOSZ (Gdańsk)NOWAK JAKUB (Puck)
22Ossowski / ŚcięgoszOSSOWSKI ADRIAN (Gdańsk)ŚCIĘGOSZ PIOTR (Gdańsk)
23PBVG 1WITKOWSKI WITOLD (Ceradz Kościelny)WRZESZCZYŃSKI KAMIL (Poznań)
24Piaskowe DzikiZABŁOCKI MATEUSZ (Suchy Dwór)GRABOWSKI DANIEL (GDYNIA)
25Przystanek KrakówKRAKOWSKI KORNEL (Gdańsk)STANEK MIKOŁAJ (Gdynia)
26Seroka/RogińskiROGIŃSKI MAREK (Gdynia)SEROKA MARIUSZ (Reda)
27Szewczyk/OsieckiSZEWCZYK MARCEL (Gdańsk)OSIECKI MICHAŁ (Gdańsk)
28Szu szuKRAUT JAKUB (Gdynia)PAWLUN DAWID (Gdańsk)
29WWJSWOJCIECHOWICZ WOJCIECH (Pruszcz Gdański)SIPURZYŃSKI JAKUB (Gdynia)
30YOONA BVTeam, BW Athletics - Przygotowanie MotoryczneWIĘCKIEWICZ BARTŁOMIEJ (Gdańsk)WRÓBEL SAMUEL (Ostróda)
31Zalewski/KularZALEWSKI SZYMON (Gdynia)KULAR DAWID (Gdańsk)
32Zamek RynPIETKIEWICZ GRZEGORZ (Gdańsk)BORKOWSKI PAWEŁ (Olsztyn)
33Zięba/SzewczykSZEWCZYK FILIP (Warszawa)ZIĘBA KRZYSZTOF (Warszawa)

Aktywna Plaża - OPEN kobiet

#Nazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2
1Alicja/KasiaSTODOLNIK ALICJA (Koszalin)LIPSKA KATARZYNA (Gdynia)
2Babki z piaskuPAKEIZER ANNA (Gdynia)JASZCZUK ALEKSANDRA (Gdynia)
3BANDI CHIARA WEAR BEACH VB TEAMZACKIEWICZ IZABELA (Warszawa)JAKUĆ KARINA (Warszawa)
4Bielak/ChudzikCHUDZIK OLA (Olsztyn)BIELAK ZUZA (Świdnik)
5Brzostek/Osajca-KanyionBRZOSTEK NATALIA (Gdańsk)OSAJCA-KANYION MONIKA (Gdańsk)
6Chincz / GanszczykCHINCZ GABRIELA (Warszawa)GANSZCZYK SANDRA (Warszawa)
7Chyła/WołoszynCHYŁA ALEKSANDRA (Gdańsk)WOŁOSZYN AGNIESZKA (Szczecin)
8FAKRO BV TeamRADKOWIAK-KIEDACZ AGNIESZKA (Kraków)RAPACZ-MATRAS MAGDALENA (Kraków)
9Fijoł/GrajewskaGRAJEWSKA PAULINA (Sopot)FIJOŁ MAGDA (Gdańsk)
10Flota Gedania GdańskKIRSZENSTEIN KAROLINA (Gdańsk)TOKARSKA MICHALINA (Mysiadło)
11Górska/MurawskaGÓRSKA KLAUDIA (Poznań)MURAWSKA MAJA (Gdynia)
12Grajewska/StępieńGRAJEWSKA ANNA (Iława)STĘPIEŃ WIKTORIA (Gdynia)
13GRUBA/ŻUKUBORKOWSKA MAGDALENA (Olsztyn)ŻUKOWSKA IZABELA (Olsztyn)
14Hensoldt/RogińskaHENSOLDT DOROTA (Gdańsk)ROGIŃSKA MONIKA (Gdańsk)
15Jakimska/ObszanskaJAKIMSKA ANNA (Gdańsk)OBSZANSKA MAGDALENA (Gdańsk)
16Justyna/NastassiaPISKORZ JUSTYNA (Gdańsk)SEURUK NASTASSIA (Gdańsk)
17Koń ZohanaGOŃCZAR ANNA (Gdańsk)GAVIO AGNIESZKA (Gdynia)
18Koper GanskaGAŃSKA AGATA (Gdańsk)KOPER MAGDALENA (Gdańsk)
19Kudlik BondarukKUDLIK ZUZANNA (Warszawa)BONDARUK MAGDALENA (Warszawa)
20Kurczynska / FudaliKURCZYNSKA AGATA (Gdynia)FUDALI BIANKA (Warszawa)
21Kłodzińska/NarożnikKŁODZIŃSKA KAROLINA (Warszawa)NAROZNIK KAROLINA (Wsrszawa)
22PBVGKASPERCZAK ALICJA (Poznań)SKWIERCZYŃSKA EMILIA (Solniki)
23Pieśko / KnappPIEŚKO MAŁGORZATA (Olsztyn)KNAPP KATARZYNA (Olsztyn)
24pokrzywa bruzdziBRUŹDZIAK MARTYNA (Borkowo)POKRZYWIŃSKA LENA (Gdynia)
25Prusik/SaczukPRUSIK MAGDALENA (Gdańsk)SACZUK ALICJA (Gdańsk)
26Rodek/DychDYCH JAGODA (Gdańsk)RODEK DOMINIKA (Gdańsk)
27S.Ciechorska / A.Osmólska-CzyżOSMÓLSKA-CZYŻ AGATA (Gdynia)CIECHORSKA SANDRA (Gdynia)
28Sosińska/RasińskaSOSIŃSKA KARMEN (Gdańsk)RASIŃSKA ALEKSANDRA (Gdańsk)
29Szubarga/AndrychowiczSZUBARGA KLAUDIA (Gdynia)ANDRYCHOWICZ WIKTORIA (Gdynia)
30Taranko/TurkotTARANKO DOMINIKA (Warszawa)TURKOT KLAUDIA (Warszawa)
31Tatarek FortisGo AZS UW TeamLEGIETA KINGA (Gdańsk)BŁASIAK IZABELA (Kęty)
32Tatarek Multidental WaMed BV teamJOCHYM NICOLE (Boguszów-Gorce)SAAD MAGDALENA (Warszawa)
33Unique Custom ShoesTYLUTKI JUSTYNA (Skrzeszew)CEYNOWA AGATA (Puck)
34Vlk/ LachmanVLK MAŁGORZATA (Milicz)LACHMAN MAGDA (Kalisz)
35Wnuk/HerrmannWNUK WIKTORIA (Gdańsk/Poznań)HERRMANN ZUZANNA (Jastarnia)
36Zdon / ŁukaszewskaŁUKASZEWSKA JUSTYNA (Kraków)ZDON ALEKSANDRA (Olsztyn)
37Zych/StąpórZYCH WERONIKA (Olsztyn)STĄPÓR LUCYNA (Olsztyn)
38Łozowska/JałochaŁOZOWSKA ANNA (Gdańsk)JAŁOCHA JULIA (Gdańsk)
39Łukaczyk / SzarugaŁUKACZYK JULIA (Elbląg)SZARUGA ALICJA (Elbląg)

Aktywna Plaża – U13 dziewcząt

#Nazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2
1Alpat Gdynia - SistersDUBIELA KAROLINA (Gdynia)DUBIELA MONIKA (Gdynia)
2APS RumiaFIEREK LENA (Rumia)KAŹMIERKIEWICZ JULIA (Rumia)
3APS RumiaMARAŚ ALEKSANDRA (Rumia)MATUSZKO ANTONINA (Rumia)
4APS RumiaSKOWROŃSKA LENA (Rumia)SUKIENNIK ZUZANNA (Rumia)
5Bobel/GrygorowiczBOBEL ALEKSANDRA (Górowo Iławeckie)GRYGOROWICZ HANNA (Górowo Iławeckie)
6GAS 2MARSCHALL AMELIA (Gdynia)STEFAN NADIA (Gdynia)
7Gdyńska Akademia SiatkówkiLARYSZ MAŁGORZATA (Gdynia)BRZUSZCZAK EMILIA (Gdynia)
8Gdyńska Akademia Siatkówki no.1LANGE ZOSIA (Gdynia)MALESA ANIA (Gdynia)
9KarasunoSOLAD ARYNA (Gdynia)KOTUR BASIA (Gdynia)
10Leciak/MiśtaLECIAK ANNA (Czeladź)MIŚTA MARTYNA (Zawiercie)
11UKS Trefl GdańskRASZPUNDA IGA (Gdańsk)PAŁKOWSKA ZUZANNA (Gdańsk)

Aktywna Plaża – U13 chłopców

#Nazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2
1GAS13MIOTKE JACEK (Gdynia)PIONKOWSKI IWO (Gdynia)
2KATS AlpatTRZECIAK TOMASZ (Gdynia)SZYMAŃSKI KAJETAN (Bojano)
3Stankiewicz/SinickiSTANKIEWICZ FILIP (Gdańsk)SINITSKIY YAROMIR (Gdańsk)
4Trefl 2LEWIŃSKI FRANEK (Gdańsk)ŻURAWSKI FILIP (Gdańsk)
5Trefl Gdańsk IGIBAŁA NIKODEM (Gdansk)POŁEĆ PIOTR (Gdańsk)

Aktywna Plaża – U15 dziewcząt

#Nazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2
1Alpat GdyniaTULIBACKA IDA (Gdynia)TRZECIAK ZUZANNA (Gdynia)
2APS RumiaSMOLAK LIDIA (Rumia)BAUMERT NADIA (Rumia)
3Pieńkowska/PokrzywińskaPIEŃKOWSKA NATASZA (Rumia)POKRZYWIŃSKA MAJA (Gdynia)
4SigmyCZERNIALIS RIMA (Rumia)SAMEL NADIA (Rumia)

Aktywna Plaża - U15 chłopców

#Nazwa zespołu/ Team name Zawodnik 1Zawodnik 2
1AlkusyKLAWIKOWSKI SZYMON (Gdynia)DZIECIELSKI PAWEŁ (Chwaszczyno)
2Dobryłko/WicaDOBRYŁKO DAWID (Rewa)WICA MICHAŁ (Rewa)
3KosaniedaCZAPP FABIAN (Żelistrzewo)UŚCIO ADRIAN (Reda)
4Marxii/KuczekWROŃSKI MARCEL (Gdynia)KUCZKOWSKI MATEUSZ (Gdynia)
5Oliwierki UnitedWITKOWSKI OLIWIER (Gdynia)MYLER OLIWIER (Gdynia)
6PBVGKASPERCZAK SZYMON (Poznań)BANASZAK MAKSYMILIAN (Września)
7PBVG-2WITKOWSKI WOJCIECH (Ceradz Kościelny)WIŚNIEWSKI WIKTOR (Poznań)
8Spartanie BojanoWYSOKIŃSKI WOJCIECH (Gdynia)STEWART ANTONY (Gdynia)
9UKS Trefl bydgoszczPYZALSKI SZYMON (Gdynia)BRZOSKOWSKI NIKODEM (Gdańsk)