Wybierz bieg
# | NUMER | NAZWA | SKŁAD |
---|---|---|---|
1 |
Gonito A |
CZAPNIK ADAM (kapitan)
SZWARC-PAWLAK AGNIESZKA SŁOWIŃSKI GRZEGORZ MIELNICKA JULIANNA BIEL ALEKSANDER |
|
2 |
Gonito B |
BAŁUKA MONIKA (kapitan)
ŚMIGIELSKI DAMIAN POLAN PAWEŁ SAJA ZUZANNA BARTOSIEWICZ KAMILA |
|
3 |
Gonito C |
ZALEWSKI KACPER (kapitan)
REZNER JULIA ADAMCZYK JUSTYNA DOLNY KAMIL GIEMZA SYLWIA |
|
4 |
Gonito D |
SZOCIK PIOTR (kapitan)
KWIECIEŃ NATALIA KRAWĘTKOWSKI PIOTR RÓŻAŃSKI BARTŁOMIEJ OSZCZYK MAGDALENA |
|
5 |
Endure Team |
SPALENIAK TOMASZ (kapitan)
SZATROWSKA MICHALINA OZIEMBŁOWSKA-KLEIN IZABELA AMBROŻAK KINGA SZATROWSKI RADOSŁAW |
|
6 |
Tuchom Team |
DROBIŃSKI WOJCIECH (kapitan)
GÓRSKI DARIUSZ SZLAS RADOSŁAW RAPSIEWICZ ROBERT CIEĆWIERZ-DROBIŃSKA AGNIESZKA |
|
7 |
Zawsze do Celu Golub-Dobrzyń |
DRAWERT EWA (kapitan)
BADOWSKA DANUTA SZTANGIERSKA WIOLETTA FEDORYSZYN KATARZYNA BONIECKA TERESA |
|
8 |
Morsy Szczytno # RESET Nr 1 |
KORDEK JAROSŁAW (kapitan)
KORDEK BOGUMIŁA KONIECZNY JACEK KOZON ZUZANNA STRZELCZYK EWA |
|
9 |
Grupa Trójmiasto |
TOMASZEWSKA AGNIESZKA (kapitan)
SOWIŃSKA OLGA FROST MAŁGORZATA TORŁOP PRZEMYSŁAW LULEWICZ DARIUSZ |
|
10 |
MasterRunners |
DZIUBA MARIKA (kapitan)
ŻAK KLAUDIA LEZNER-GRZYBEK HANNA TATARCZUK EMILIA SADOWSKI TOMASZ |
|
11 |
Reso&Partners |
NOWAK MONIKA (kapitan)
LESZCZYŃSKI MAREK SZEMRYK SADOWA ANNA SADOWY KRZYSZTOF KACZMAREK KATARZYNA |
|
12 |
Czarne Stopy |
SZWABACH ALEKSANDRA (kapitan)
SZWABACH ARKADIUSZ WICKA KINGA KOZŁOWSKI KAMIL WIERTEL ALICJA |
|
13 |
Biegam Bo Lubię Słupsk |
GRYGOROWICZ MARTA (kapitan)
GRYGOROWICZ TOMASZ SZAFIRSKI MAREK CHOLEWIŃSKI ARTUR KARGUL JACEK |
|
14 |
Morsy Szczytno #RESET NR 3 |
UMIŃSKI WOJCIECH (kapitan)
LIPKA HANNA FOK TOMASZ MILLER JOANNA CHWEDORUK WOJCIECH |
|
15 |
Morsy Szczytno #Reset 2 |
SZCZERBO ANDRZEJ (kapitan)
MIERZEJEWSKA AGNIESZKA KOWALCZYK JUSTYNA GUZOWSKA ANNA JĘDRAS MICHAL |
|
16 |
PKOwcy i spółka |
TUROWSKI MARCIN (kapitan)
CZARNECKI DAWID CZARNECKA EWELINA BARAN MAŁGORZATA TUROWSKA JUSTYNA |
|
17 |
Gepardy PKO |
RUDNICKA MONIKA (kapitan)
SZELĄG WIOLETTA RYMGAYŁŁO KINGA STADNIK JERZY SADAKIERSKI ROBERT |
|
18 |
REGION GDAŃSKI PKO BP |
CZECHOLIŃSKI SEBASTIAN (kapitan)
ŚNIEDZIEWSKA BEATA STURLIS-KUKOWSKA MONIKA CZECHOLIŃSKA URSZULA JANKIEWICZ TOMASZ |
|
19 |
Drużyna Morsy Szczytno Reset nr 4 |
FEDORUK ANNA (kapitan)
LEWANDOWSKA ELA DOBOSZ DOMINIK SIWEK MILENA ORZOŁ MIREK |
|
20 |
EndureTeam1 |
RUSAK ŁUKASZ (kapitan)
RUSAK MICHAL KŁOSEK DOMINIK SOSNOWSKI ŁUKASZ WOJCICKI KONRAD |
|
21 |
Aktywne Kosakowo |
DERA TOMASZ (kapitan)
BUDZISZ MACIEJ KOWALSKA KASIA FOIS JENIFFER URBANOWICZ DAMIAN |
|
22 |
PKO TEAM |
ZIOMEK PIOTR (kapitan)
ŁĄKOWSKI WOJCIECH RUTECKA JUSTYNA NARTOWSKA JUSTYNA SZABŁOWSKA IWONA |
|
23 |
Kreativsport |
MAZUR PAWEŁ (kapitan)
KONKOL JAN SIEKLUCKI ROBERT KONKOL KRYSTYNA MAZUR ALEKSANDRA |